Ekspreskasa.pl – pożyczka dla nowych i stałych klientów w 10 minut

Serwis EkspresKasa.pl należy do grupy Ferratum, która jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki online oraz za pośrednictwem telefonu komórkowego. W Polsce firma EkspresKasa oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 100 zł do 2000 zł na okres 15, 30 lub 60 dni. Oferta firmy jest stale poszerzana i dopasowywana do potrzeb klientów także firma należy raczej do tych elastycznych. Pożyczki dostępne są dla osób, które ukończyły 21 lat oraz nie są zadłużone. Warto dodać, że w 2005 roku Ferratum była pierwszą firmą, która rozpoczęła sprzedaż w Europie mobilnych mikropożyczek. Ferratum aktualnie jest obecne w 20 krajach na całym świecie. Z usług firmy skorzystało ponad 1.500.000 klientów.

http://www.ekspreskasa.pl

Pierwsza pożyczka gotówkowa w Ekspreskasa.pl wiąże się z wypełnienie wniosku. Do tego potrzebne jest między innymi posiadanie aktualnego numeru dowodu osobistego oraz aktywnego telefonu komórkowego. Następnie należy przelać symboliczny jeden grosz na rachunek bankowy firmy Ekspreskasa.pl. Koniecznie musi się to odbyć z własnego rachunku bankowego, ponieważ jest to weryfikacja danych osobowych. Stanowi to również akceptacje warunków zawartych w umowie oraz fakt, że doszło do pozytywnego rozpatrzenia wniosku pożyczkowego.

Stali klienci są wyjątkowo traktowani, ponieważ nie muszą już wypełniać wszelkich formalności. Po zalogowaniu się muszą jedynie wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Decyzja pożyczkowa dociera w przeciągu 15 minut co poprzedza wysyłkę pieniędzy na konto bankowe, które przy wcześniejszej pożyczce było zawarte w formularzu.

Właśnie dla nich, również istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki przy pomocy sms. Wystarczy wysłać na podany numer specjalny kod, który szeroko opisano na stronie internetowej instytucji, a pieniądze trafiają w ciągu jednej godziny na konto bankowe zainteresowanego.