Pożyczki gotówkowe

Pożyczka przez sms bez zaświadczeń w SmsBanQ.pl

SmsBanQ jest firmą finansową udzielającą pożyczek tzw. chwilówek do kwoty 600zł. Pierwsza pożyczka wynosi maksymalnie 200zł. Okres spłaty wynosi 15 lud 30 dni.

http://www.smsbanq.pl

SmsBanQ to jedna z firm finansowych, która cieszy się uznaniem konsumentów. Aby móc skorzystać z ich pożyczki, nazywanej również chwilówką, wystarczy dokonać rejestracji na jeden z możliwych sposobów. Pierwszy to wypełnienie formularza na stronie internetowej SmsBanQ. Istnieje także możliwość rejestracji przy pomocy sms.

Tak jak w każdej firmie pożyczkowej, również w SmsBanQ klient musi spełniać pewne warunki. Wśród nich do najważniejszych należą: posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, zameldowanie na terytorium RP, posiadanie źródła dochodów, które może stanowić pokrycie zobowiązania, aktywny telefon komórkowy, własny rachunek bankowy, a także brak zaległych zobowiązań względem firmy SmsBanQ.

Bardzo atrakcyjne jest to, że w SmsBanQ możliwe jest przedłużenie okresu spłaty zobowiązania. Nie jest to tak jak w przypadku innych firm – określone widełki, lecz od razu można przedłużyć o taki okres, na jaki się zaciągnęło pożyczkę. Jest to bardzo pomocne, ponieważ osoba nie musi zamartwiać się co wybrać i w jaki sposób tego dokonać. Wystarczy powiadomienie firmy o chęci przedłużenia spłaty zobowiązania, bez konieczności podawania jakichkolwiek innych danych.