Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Bez problemów i zbędnych formalności

Szybko, wygodnie i bez poręczycieli. Sprawnie udzielona pożyczka, na dowolny cel, dla każdego, kto ukończył 18 rok życia. Oprocentowanie ustalane z pożyczkobiorcą wedle jego wymagań i potrzeb. Bez sprawdzania w BIK, bez zgody małżonka, wszystko dla dobra klienta i z myślą o nim. Gwarantujemy pomoc od zaraz i dogodne warunki umowy.

Jesteś w potrzebie i potrzebujesz gotówki? Masz problemy finansowe i brak Ci pieniędzy na codzienne potrzeby? A może chcesz pojechać na wymarzone wakacje, ale bank nie jest w stanie Ci pomóc? Jeżeli tak to prywatne pożyczki na procent są właśnie dla Ciebie.

Dla każdego

Pożyczki te są przeznaczone dla każdego. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby z nich skorzystać. Poręczyciele czy zgoda małżonka nie jest tu konieczna i pieniądze można dostać od ręki. Jest to bardzo komfortowe i pozwala uniknąć zbędnych formalności. Klienci nie są weryfikowani na podstawie bazy BIK, KRD, czy BIG. Często jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają już kredyt i żaden bank nie chce udzielić im kolejnego. Masz już problemy komornicze? Nie jest to przeszkoda. Pożyczki te są udzielane również takim osobom. To klient jest najważniejszy i z myślą o nim przygotowywane są i udzielane tego typu pożyczki.

Oferty - Bez problemów i zbędnych formalności

 • Pożyczki dla każdego tylko...

  Pożyczki dla każdego tylko na dowód bez problemów i zbędnych formalności! - w 10 minut na konto - wydajesz na…zobacz ofertę »

Dogodne warunki

Ludzie często boją się odrzucenia wniosku o pożyczkę lub, że nie dostaną kwoty, jakiej oczekują. Tutaj nie ma takiej obawy. Cel nie jest ważny, nie jest on weryfikowany, ani osoba udzielająca pożyczki nie potrzebuje informacji na jego temat. Jest to indywidualna sprawa klienta. Co więcej, oprocentowanie również nie musi być wysokie, jak w przypadku tych pożyczek, które udzielane są przez banki. Często są one do uzgodnienia, żeby obie strony czerpały z tej transakcji korzyści. Nie ma tu pokrzywdzonych osób, wszystko odbywa się za porozumieniem stron. Niewygodne raty, które nierzadko są zmorą pożyczkobiorców, mogą być dopasowane do preferencji klienta, tak żeby był on w stanie je spłacać i nie miał przy tym problemów finansowych. Okres spłaty to również kwestia do uzgodnienia. Nikt nie może być w tej sytuacji na przegranej pozycji.

Pomocna dłoń

Nie ma wątpliwości, że ludzie żyją na różnej stopie finansowej. Jedni są bogatsi, a inni potrzebują wsparcia. Powinniśmy jednak pamiętać, że pomimo różnych opinii, istnieją ludzie, którzy chcą pomagać i chętnie podzielą się tym co mają. Warto jednak przed wzięciem pożyczki od osoby prywatnej, sprawdzić jej preferencje oraz spisać dogodną umowę. Jest ona gwarancją dobrej współpracy zarówno dla strony udzielającej pożyczki, jak i tej, która jej potrzebuje. Jeżeli obie strony mają jasny, zamierzony cel i są uczciwymi osobami to możemy być pewni, że dostaniemy to, czego oczekujemy. Często pożyczkodawca potrzebuje zaświadczenia o naszych dochodach, czy pożyczki są udzielane pod zastaw domu lub działki. Świadczy to przede wszystkim o wysokich kompetencjach i uczciwości osoby, która chce nam pomóc. Każdy chce mieć pewność, że nie będzie stratny podczas danej transakcji. Jest to oczywista kwestia.


Komentarze

 1. Oferujemy najtańsze pożyczki na rynku!

  Pożyczki dla każdego tylko na dowód bez problemów i zbędnych formalności!

  – w 10 minut na konto
  – wydajesz na co chcesz
  – bez weryfikacji BIK
  – bez poręczycieli
  – bez zabezpieczeń

  Określ w komentarzu ile potrzebujesz?
  od 100 do 10 000 zł
  raty: tygodniowe lub miesięczne

  Czekamy na twoje zgłoszenie!

 2. jestem zainteresowany – potrzebuję pożyczyć 5800 – raty miesięczne bez długich formalności

 3. Dzień dobry. Potrzebuje 20 000 zł. Czekam na pilny kontakt!

 4. Witam serdecznie, jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 30 tys na 5 lat. Proszę o kontakt.

 5. Witam. Potrzebuje 2000zl.Raty miesięczne. Proszę o kontakt na maila. Dziękuję

 6. Proszę o kontakt .
  Juz nie wiem gdzie szukać

 7. Witam. Chce założyć firme, nie dostanę już dofinansowania. Proszę o pilna pomoc!

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczki Pajęczno

tomek B

300zł natychmiastowa chwilówka pozabankowa – 300 PLN

Katarzyna

Gotówka Domówka w domu klienta do 2000 złotych

Paweł

Pożyczka 350zł na już

Pożyczka z dostawą do domu – pożyczki u klienta w domu

U.