Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Dlaczego pożyczki mieszkaniowe są przystępniejsze od kredytów?

Na polskim rynku istnieje wiele rodzajów pożyczek oraz kredytów. Praktycznie każdy zdaje sobie z tego sprawę, w związku z czym decyduje się najpierw na poznanie możliwości jakie w ogóle posiada. W przypadku finansów na mieszkanie pojawiają się atrakcyjne możliwości. Mowa o pożyczce mieszkaniowej oraz kredycie mieszkaniowym. Na które rozwiązanie się zdecydować skoro obie możliwości dostępne są w bankach?

Coraz więcej osób decyduje się na pożyczkę mieszkaniową

Coraz więcej osób decyduje się na pożyczkę mieszkaniową

Mniej formalności z pożyczką

Większość z nas bardzo źle reaguje na różnego rodzaju formalności, procedury i inne wymagania, a w szczególności te związane z wypełnianiem różnego rodzaju dokumentów. Wraz z pożyczkami możemy pamiętać, że jest ich mniej aniżeli w przypadku kredytów. Nie musimy zmagać się z przedkładaniem wielu zaświadczeń i innych dokumentów, które potwierdzają naszą wiarygodność.

Jeśli mowa o kredytach mieszkaniowych, to oczywiście przejawiają one nieco lepsze parametry, czyli są po prostu tańsze, niemniej jednak wiążą się z większą ilością formalności. Okazuje się, że to nie jedyny minus kredytów mieszkaniowych. Niezbędny do tego celu jest również wkład własny. Zazwyczaj wynosi on dziesięć procent. Aktualnie jednak mówi się, że może on nieco wzrosnąć. W takim przypadku każdy zainteresowany powinien odpowiedzieć sobie na pytanie i postawić na wysokość wsparcia pieniężnego, czy też wygodę i przystępność.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx