Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pozabankowe bez krd

Najlepsze pożyczki pozabankowe bez krd. Wypełnij formularz online, a pieniądze dostaniesz w 15 minut. Szybka akceptacja wniosków. Pieniądze na dowolny cel bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Mało formalności, niskie oprocentowanie, pieniądze bez wychodzenia z domu.

KRD, czyli rejestr długów

KRD jest Krajowym Rejestrem Długów, w którym odnotowywane są osoby zalegające ze spłatą zobowiązań lub nie spłacają ich w ogóle. Osoba odnotowana w KRD ma problem z pobraniem nowej pożyczki oraz zakupem na raty telefonu komórkowego, telewizora czy pralki. Firmy pozabankowe nie sprawdzają czy klienci są odnotowani w KRD, im zależy na udzielaniu pożyczek, budowaniu bazy klientów oraz zarabianiu na pożyczkach pozabankowych, a nie eliminowaniu potencjalnych klientów. Pozabankowe pożyczki są idealne dla studentów, emerytów, rencistów, pracowników mających niskie dochody oraz osób bezrobotnych, które żyją chwilowo z zasiłku i oszczędności. Każda osoba w wieku od 18, czasami 21 lat, do 70 lub 75 lat ma możliwość pożyczenia pieniędzy. Czasami firmy zgadzają się pożyczyć pieniądze osobom starszym, proponując ubezpieczenie pożyczonej kwoty w razie śmierci klienta – elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta są zasadą takich firm.

Cel pożyczki jest sprawą klienta

Cel pożyczki jest sprawą klienta – firmy nie pytają na jaki cel klienci planują przeznaczyć pieniądze. One dają pieniądze, a klient określa cel ich wydatkowania. Obowiązkiem klienta jest terminowa spłata zobowiązania. Część firm przekazuje klientom pieniądze po kwadransie lub godzinie od wysłania wniosku, inne po dobie. Jednak zasada jest jedna: szybki pieniądz, łatwa spłata. Firmy pozabankowe są ostatnią deską ratunku dla osób, które są odnotowane w KRD lub BIK. Dlatego warto dbać o własną solidność konsumencką i spłacać pożyczki rzetelnie, bo tylko takie podejście zapewni możliwość spłacania pożyczek terminowo i solidnie. Podsumowując, pojawienie się firm pozabankowych stało się rewolucją na polskim rynku, a dostęp do dodatkowych pieniędzy stał się o wiele łatwiejszy, przyjemniejszy i nie wiążący się z koniecznością wielokrotnego odwiedzania danego banku.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

mmmmm

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

A.M.

Pożyczka ekspresowa przez Internet bez sprawdzania BIK-u

adam B

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Agnieszka

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

danka