Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka gotówkowa na samochód

Samochód jest niezbędnym środkiem lokomocji, bez którego nie możemy dojechać do pracy, szkoły lub na zakupy. Potrzebujesz nowego auta? Nie masz pieniędzy? Weź szybką pożyczkę gotówkową na nowy samochód.

Zakup nowego samochodu zawsze wiąże się z koniecznością poniesienia sporych wydatków. Bez względu na to czy kupujemy nowe auto o dużej mocy silnika, czy potrzebujemy mniejszego i wygodnego samochodu, który mało pali i wszędzie znajdzie miejsce do zaparkowania, zawsze musimy być przygotowani na wydatek. Często przekracza on nasze możliwości finansowe, dlatego konieczna okazuje się pożyczka. Kredyt na auto jest jednym z najczęściej zaciąganych typów pożyczek w naszym kraju. Niestety równie często banki odmawiają nam jego przyznania. Powody są najróżniejsze, czasem po prostu wprawiamy wrażenie niezdolnych do spłaty pożyczki, nawet jeśli spełnimy wszystkie konieczne formalności, przedstawimy wszelkie zaświadczenia a mimo to okazuje się, że dla banku jest to niewystarczające. Dlatego też coraz częściej Polacy wybierają pożyczki pozabankowe, które są szybsze, nie wymagają formalności, a jednocześnie pozwalają wziąć taką samą kwotę pieniędzy jak tradycyjne pożyczki bankowe. Gdyby nie instytucje pozabankowe oferujące nam pożyczki gotówkowe, samochodów na polskich ulicach byłoby o wiele mniej.

Gdzie wziąć pożyczkę na samochód?

Większość znanych firm pożyczkowych oferuje nam pożyczki do kilkunastu tysięcy złotych na zakup nowego samochodu. To co decyduje o popularności takiego kredytowania, to brak zbędnych formalności, szybkość w rozpatrywaniu wniosków, oraz fakt, że pożyczkę w całości możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Taka forma pożyczania pieniędzy jest wprost rewelacyjna, zwłaszcza przy kupnie auta, które – jeśli tylko jest w dobrym stanie i atrakcyjnej cenie – bardzo szybko może zostać sprzedane. Aby być szybszym od innych klientów, potrzebujemy pożyczki błyskawicznej. Takie oferują nam wyłącznie przedsiębiorstwa pozabankowe. Dzięki uproszczonej procedurze, możemy wziąć pożyczkę, przez sms, dzwoniąc do biura lub przez Internet. W każdym z tych kroków musimy podać wyłącznie podstawowe dane, wybrać kwotę pożyczki i okres kredytowania i to wszystko, co musimy zrobić. Jeśli chcemy pieniądze na konto możemy zostać poproszeni o wykonanie przelewu na kwotę 1 grosza. Powodem takiej wpłaty jest wyłącznie szybkie sprawdzenie przez firmę pożyczkową, czy mamy własne konto bankowe. Jeśli wszystko będzie w porządku, pieniądze z pożyczki na naszym koncie będą już za 15 minut. Teraz pozostaje nam jedynie szybka wyprawa po upragniony samochód. Spłatą pożyczki nie musimy się przejmować. Możemy ją rozłożyć na najdogodniejsze dla nas raty.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

mmmmm

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

A.M.

Pożyczka ekspresowa przez Internet bez sprawdzania BIK-u

adam B

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Agnieszka

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

danka