Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej i weryfikacji BIK

Pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej dla każdego na dowolny cel, bez spełniania złożonych formalności i bez potrzeby odpowiadania na szereg pytań. Najlepsze pożyczki hipoteczne bez BIK od ręki dla osób zadłużonych, a także bezrobotnych w kilka chwil na konto bankowe. Niskie oprocentowanie, korzystne raty do spłacania, długi okres kredytowania – sprawdź najlepsze oferty na rynku!

Każdy z nas ma jakieś marzenia, które niestety przez wzgląd na niskie zarobki odsuwane są z roku na rok. Ile razy obiecujemy sobie, że może za rok udamy się na upragnione wakacje do ciepłych krajów lub w końcu przeprowadzimy generalny remont mieszkania. Może zamiast odkładać plany w nieskończoność warto skorzystać z produktów, jakie niosą nam banki lub placówki pozabankowe? Jedną drogą do uzyskania potrzebnych środków jest pożyczka hipoteczna, jednak czy warto z niej skorzystać?

Pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej dla wszystkich

Szybka pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej przeznaczone jest praktycznie dla każdego. Skorzystać z niej z lekką ręką mogą więc zarówno emeryci, renciści, rolnicy a nawet osoby zadłużone. Emerytom na pewno przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówki, którą przeznaczyć mogliby na przykład na zakup niezbędnych leków bądź wyprawienie uroczystych świat dla całej rodziny. Mając więc zabezpieczenie w postaci mieszkania lub domu mogą uzyskać sporą nawet sumę, która rozłożona byłaby na dogodne, comiesięczne raty, które nie uszczupliłby zbytnio domowego budżetu.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku rolników, którzy nie pogardziliby dodatkową sumą, którą przeznaczyć mogliby na zakup maszyn bądź unowocześnienie i zmodernizowanie całego gospodarstwa. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej korzystają oni właśnie z ofert parabanków zastawiając swoje gospodarstwa, dzięki czemu mogą je szybko i prężnie rozwijać.

Zaskakujący wydaje się także fakt, że z pożyczek hipotecznych bez zdolności kredytowej skorzystać mogą także osoby aktualnie zadłużone oraz takie, które w przeszłości wykazywały jakiekolwiek problemy z terminowym spłacaniem zobowiązania. Parabanki bowiem nie weryfikują takich osób w Biurze Informacji Kredytowej czy Krajowym Rejestrze Dłużników. Jak widać więc, praktycznie każdy może starać się o pożyczkę hipoteczną bez zdolności kredytowej.

Pożyczka hipoteczna bez badania zdolności kredytowej lepsza od kredytu z banku

Nie wiedząc na co się zdecydować warto porównać obie oferty: zarówno pożyczkę hipoteczną jak i kredyt hipoteczny. Osoby, które posiadają nieskazitelny profil jeśli chodzi chociażby o zdolność oraz historię kredytową oczywiście może wziąć pod uwagę kredyt w banku. Niemniej jednak nie mając nieskazitelnej historii kredytowej coraz więcej osób decyduje się na pozabankowe pożyczki hipoteczne. Dlaczego? A to przede wszystkim dla tego, że są dostępne bez weryfikacji BIK i na dowolny cel, a nie na budowę lub kupno nieruchomości jak w przypadku kredytów hipotecznych w bankach.

Ponadto, pożyczka hipoteczna jest praktycznie tak tania, jak i wspomniany kredyt. Aktualnie dzięki zabezpieczeniu spotkać można bardzo korzystne oprocentowanie oraz długi okres spłaty, który w rezultacie daje bardzo małe raty miesięczne nie wyrządzające dużych szkód w budżecie domowym. Co więcej, pożyczki hipoteczne najczęściej udzielane są do 80 procent wartości danej nieruchomości. To jednak nie oznacza, że instytucje nie decydują się nawet na 100 procent wartości. Warto także wiedzieć, że pożyczka hipoteczna może być zaciągana zarówno w walucie narodowej, jak i obcej.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Maćka (35 l.) z Cieszyna

Miałem kupić samochód, na który czekałem tak bardzo długo, aż w końcu wydałem wszystkie pieniądze które miały posłużyć mi w tym celu. Znajomy jeździ za granicę i tam właśnie w końcu po tak długim oczekiwaniu, znalazł wymarzone auto. Tylko co z tego, jak nie miałem pieniędzy, a potrzebowałem ich praktycznie na już. On nie mógł mi ich pożyczyć, ale podpowiedział, żeby wziął pożyczkę, a później będę spłacał w ratach, co powinno być wygodne. To rozwiązanie wtedy było jedynym rozwiązaniem. Dlatego nie zastanawiałem się długo, postanowiłem po prostu podjąć konkretne działania w danym kierunku. Wziąłem pożyczkę hipoteczną w jednej z firm pozabankowych. Nie było żadnej weryfikacji BIK. Szybko załatwiłem wszystkie sprawy formalne, dostarczyłem potrzebne dokumenty i się udało. Pożyczka ta jak się dowiedziałem, była dla osób fizycznych, dla rolników, a nawet dla firm. Także oferta od razu wydała się całkiem dobra. Pieniądze można było wydać na dowolny cel, w ogóle go nie podając. Formalności były minimalne. Pieniądze dostałem wciągu dwóch dni, gdzie nie ponosiłem żadnych dodatkowych kosztów, nie musiałem również przechodzić przez specjalną weryfikację, która wymaga z reguły wpłacania gotówki na konto pożyczkodawcy. Umowa była zawarta notarialnie, a więc wszystko zgodnie z prawem i bezpiecznie. Pod zastaw przeznaczyłem mieszkanie. Mogłem wziąć pieniądze aż do połowy wartości mojej nieruchomości. Ja wziąłem 20 000 złotych, ponieważ tyle potrzebowałem na mój nowy samochód. Mogłem idealnie dopasować sobie czas spłaty, dlatego oddawałem gotówkę przez kilka lat ze względu na dość dużą kwotę, ale spłaciłem dług wraz z odsetkami, które oczywiście musiałem doliczyć. Sugerowano mi że mogę w razie co przedłużyć umowę, albo też spłacić wcześniej, ale ze względu na inne wydatki spłacałem miesiąc po miesiącu, także i z tego też nie skorzystałem. W ten dość szybki wydaje mi się sposób, zaciągnąłem pożyczkę, która w pełni wystarczyła mi na sprowadzenie tego samochodu. Teraz nim jeżdżę, a w zasadzie o długu prawie zapomniałem. Nie miałem czasu tak naprawdę zastanawiać się czy dobrze robię czy nie, czy będę tego żałował. Ale teraz z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że dobrze że tak się stało. Gdybym się długo zastanawiał, może być się nie zdecydował z konkretnych obaw, a wygląda na to że nie ma wcale ku temu powodów. I jeżeli będę potrzebował pieniędzy, to pewnie jeszcze raz wezmę taką pożyczkę. Może hipoteczną, a może inną, przecież ofert jest sporo i zawsze można coś wybrać dla siebie dogodnego.

Historia Tomasza (50 l.) z Olsztyna

Planowałam w niedługim czasie kupić dom, a może bardziej marzyłam o tym, ponieważ nie miałam jeszcze wystarczającej sumy pieniędzy. Brakowało mi gdzieś 50 000 złotych. To dość spora kwota jak na odkładanie z wypłaty. Musiałabym w takim tempie zbierać długie lata. Dlatego zaczęłam zastanawiać się nad pożyczką. Spodobała mi się pozabankowa pożyczka hipoteczna bez BIK. Miałam przecież mieszkanie, które chciałam w pewnym sensie zamienić na dom z ogrodem, w ogóle go nie tracąc. Pomyślałam, że ta pożyczka będzie idealna. Zabezpieczeniem miało być mieszkanie. Oferta była skierowana do osób fizycznych, czyli do mnie, ale i do rolników czy firm. Oprocentowanie wydawało się całkiem niskie, dlatego to był kolejny plus tego wszystkiego. Kiedy dopełniłam formalności, podpisałam umowę, otrzymałam pieniądze zaraz na konto bankowe. Nie było też żadnych opłat wstępnych czy ukrytych kosztów dodatkowych. Pozyskałam dana kwotę na dość długi okres spłaty. To było kilka lat, ale moje przedsięwzięcie okazało się bardzo opłacalne. Pozyskałam pieniądze w formie pożyczki. Wydalam je na zakup domu, który miałam już na oku. Następnie mieszkanie w którym wcześniej mieszkałam wynajęłam i w ten sposób pozyskiwałam gotówkę na spłatę pożyczki. W ten sposób bardzo wygodny zresztą, pozyskałam duży dom z ogrodem. Nie spodziewałam się, że wszystko dobędzie się z takim wielkim powodzeniem. Pozyskanie pieniędzy bez większych problemów to przecież ogromne możliwości. Ja cieszę się, że wszystko to przebiegło pomyślnie. W ten sposób również zyskałam zaufanie do firm pozabankowych. Kiedyś myślałam o nich źle, ale już zdanie to zmieniłam. Jestem pewna, że gdyby nie pożyczka w tej firmie, nie miałabym teraz tego, co obecnie mam. Wygodne formalności, a w zasadzie bardzo minimalne, to ogromny plus tego wszystkiego. Zwykle największy problem stanowią dokumenty, które ciężko zrozumieć. Najgorsze jest to, że trzeba podpisać coś, czego się nie rozumie. Ale tu było inaczej, bo wszystkie zasady okazały się jasne. Dlatego myślę, że mogę polecić takie oferty pozabankowe innym potrzebującym. Zadłużając się w ten sposób, można spełnić swoje marzenia i oczekiwania materialne. To nie takie trudne, a na pewno wygodne. Pozyskanie pieniędzy zajmuje chwilę i zaraz można otrzymać je na konto. To też jest bardzo wygodne. Nie trzeba nigdzie iść, wszystko można załatwić przez internet, siedząc chwilę przy komputerze, skanując dowód osobisty. Takie formalności to najprostsze z możliwych. Minimalne i przede wszystkim dobre dla zadłużających się.

Szybka i tania pożyczka hipoteczna

Szukając dobrej pożyczki hipotecznej, która ma podreperować budżet domowy, bądź stanowić źródło do remontu, czy innych pilnych spraw, z pewnością warto rozważyć opcję, jaką daje prywatna instytucja finansowa. Szybka pożyczka, jaką udostępniają zainteresowanym pozbawiona jest zbędnych weryfikacji oraz uciążliwych formalności. Klient nie musi zbierać wielu dokumentów i zaświadczeń, które zawsze wymagają państwowe banki. Jest to bardzo duże uproszczenie oraz przyspieszenie całego procesu, na który zainteresowany nie ma często czasu. Ważne jest jednak to by posiadał aktualny dowód osobisty, gdyż bez jego udziału nie może dojść do jakiejkolwiek transakcji. Taka elastyczna pożyczka bez zbędnych pytań może być dostosowana do potrzeb klienta. W związku, z czym to on określa, jakiej sumy pieniędzy potrzebuje i kiedy może ją w całości oddać. Co więcej, zazwyczaj może rozłożyć ją na raty, bądź przełożyć termin spłaty w nagłym, nieoczekiwanym wypadku.

Istnieje wiele możliwości pozyskania takiej pożyczki. Jedna z nich, która wciąż jest bardzo często wykorzystywana to osobiste stawienie się w siedzibie firmy pożyczkowej. Zainteresowany na miejscu może wypełnić wniosek, ale i zaczerpnąć odpowiednich informacji. Zadanie wprost pracownikowi pytań, które go nurtują może okazać się zbawienne dla nerwów związanych z nową sytuacją. Podczas takiego spotkania już w przeciągu 15 minut pieniądze mogą zostać zaksięgowane na koncie, bądź dane wprost do ręki klienta. Inną możliwością jest wysłanie smsa, bądź zadzwonienie do firmy prywatnej. Ta może udzielić w ten sposób wskazówek, ale i nawet pomóc w wypełnieniu wniosku. Najszybszym, ale i najwygodniejszym rozwiązaniem jest oczywiście wypełnienie darmowego wniosku online. Bardzo krótki, ale i przejrzyście przygotowany formularz opiera się przede wszystkim o dane z dowodu osobistego. Stąd bardzo ważne jest jego posiadanie. Ta zazwyczaj krótkoterminowa pożyczka bez weryfikacji pozwala na zaciągnięcie jej przez osoby bezrobotne, emerytów, rolników, czy studentów. Co więcej, możliwe jest również udzielenie jej osobom zadłużonym, gdyż parabanki nie posiłkują się danymi, jakie zawarte są w Krajowym Rejestrze Dłużników, czy też Biurze Informacji Kredytowej. Historia kredytowa, jaką posiada zainteresowany pozostaje do jego wyłącznej wiadomości.

Jako, że parabanki to prywatne instytucje finansowe, wkładają w działalność wyłącznie własny kapitał. W związku z tym ich oprocentowanie oraz niektóre opłaty mogą się różnić aniżeli te, jakie proponuje państwowy bank. Jednak w przeciwieństwie do niego, pozabankowe instytucje finansowe zazwyczaj nie odrzucają żadnego wniosku i każdej pełnoletniej osobie udzielają szybkiej pożyczki. To dla wielu osób jedyne możliwe rozwiązanie w związku, z czym przystają na mniej korzystne umowy. Niemniej jednak warto pamiętać, że pomimo prywatnego charakteru ich działalności całą kwotę należy spłacić w terminie. Późniejsze egzekwowanie należności może okazać się nie zbyt wygórowane, by osoba bezrobotna, czy zadłużona mogła nim sprostać. Jako, że funkcjonuje wiele tego typu instytucji, warto pokusić się również o sprawdzenie ich na forach internetowych oraz przyjrzeć się ich ofertom. Bardzo często udostępniają swoim klientom specjalnie symulacje kosztów online, dzięki którym jeszcze przed rozmową z pracownikiem może zwiększyć swoją wiedzę na tematy, które go nurtują, a związane są bezpośrednio z firmą, bądź tanią pożyczką pod hipotekę. Dla bardziej zaciekawionych, stworzono także specjalne e-kalkulatory oraz rankingi najlepszych ofert oraz firm.

Pożyczka hipoteczna idealne rozwiązanie dla każdego

Większość z nas marzy o własnym mieszkaniu lub też domu. Jednakże koszty jakie się z tym wiążą idą w dziesiątki tysięcy, jeśli nawet nie setki tysiące złotych. Dodatkowo sytuacja się utrudnia, jeżeli nie posiadamy zdolności kredytowej. W takiej sytuacji trudno też zapożyczyć się na odpowiednią kwotę u rodziny lub znajomych. Jakie więc mamy wyjście? Nic prostszego, należy sięgnąć po pożyczkę hipoteczną w parabanku. Opcja ta jest niezwykle korzystna dla pożyczkobiorcy, a dodatkowo procedura jest szybka i nieobarczona wielkimi kosztami. Wobec tego pożyczka hipoteczna może okazać się idealnym rozwiązaniem dla każdego, bez względu na wiek, czy wysokość dochodów. Z uwagi na fakt, że koszty chociażby samych materiałów budowlanych, czy też doprowadzenia mediów są niezwykle wysokie, wszelkie posiadane oszczędności mogą okazać się nie wystarczające.

Oczywiście można spróbować swoich sił w walce z bankową biurokracją, ale tam zbyt wiele czynników może przekreślić człowieka. Mnożące się formalności, weryfikacja pod kątem rejestrów BIK i KRD, a także niespełnienie innych warunków formalnych, szybko zniechęci człowieka. Natomiast na przeciwnym biegunie znajdując się produkty finansowe firm pozabankowych. Wspomniana już pożyczka hipoteczna jest doskonałym tego przykładem. Z uwagi na fakt, że kwota udzielanego wsparcia finansowego jest bardzo wysoko, każdy musi przedstawić tu jedynie pewną formę zabezpieczenia w postaci hipoteki nieruchomości. Oczywiście formalnie sprawa zostaje odnotowana w księgach wieczystych.

Jeżeli ktoś nie posiada jednak żadnej nieruchomości na własność, może posłużyć się własnością kogoś innego. Jeżeli osoba trzecia zgodzi się na przystąpienie do umowy, nie istnieją żadne przeciwwskazania do udzielenia mu pożyczki hipotecznej. W ramach pozabankowej pożyczki hipotecznej można otrzymać nawet do kilkuset tysięcy PLN. Suma może opiewać nawet na 100 procent wartości nieruchomości. Okres kredytowania w tym przypadku, w zależności od instytucji finansowej waha się w granicach 15-25 lat. Jednakże można znaleźć oferty, które rozkładają zobowiązanie nawet na 35 lat. Co istotne, oprocentowanie nie jest zbyt wysokie i kształtuje się na poziomie poniżej 10 procent. Dodatkowo pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania żadnych zaświadczeń o dochodach, formach zatrudnienia. Tak więc właściwie każdy, kto może przedstawić zabezpieczenie, ma możliwość otrzymania pożyczki hipotecznej w firmie finansowej.

Dzięki zdobytym finansom można zakupić mieszkanie, lub też wybudować dom w miłej i przyjaznej okolicy. Nie zawsze rzeczy, które wydają się niemożliwymi do osiągnięcia, takie właśnie są. Dzięki szerokiej ofercie pożyczek pozabankowych każdy może mieć możliwość zrealizowania nawet najbardziej szalonych pomysłów, jak chociażby mała drewniana chatka w górach, z dala od zgiełku ciągle śpieszącego się świata. Warunki oferowane przez instytucje pożyczkowe są na tyle zachęcające, że coraz więcej osób porzuca tradycyjne rozwiązania i decyduje się właśnie na produkty parabankowe.

Dobra pożyczka hipoteczna bez BIK na lata

Pożyczka hipoteczna bez BIK udzielana jest przeważnie na bardzo długi okres spłaty, jednak jest on ściśle uzależniony od pożyczkodawcy. Zazwyczaj wynosi od 20 do nawet 30 lat, a więc podobnie do tradycyjnych kredytów hipotecznych udzielanych przez banki. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty obniżyła się wysokość comiesięcznej raty, a w związku z tym pożyczkobiorca nie poczuje zbytniego obciążenia dla domowego budżetu.

Pożyczka hipoteczna bez konieczności wypełniania wielu formalności

Uzyskanie pożyczki gotówkowej w tradycyjnym banku wiąże się nie tylko z wydłużonym okresem oczekiwania, lecz także koniecznością wypełniania masy formalności. Potencjalny pożyczkobiorca musi uzbroić się więc w dużą dawkę cierpliwości, gdyż cała procedura może przekraczać nawet kilka tygodni. Na szczęście nasz rynek finansowy posiada wiele alternatyw. Osoba starająca się więc o pożyczkę hipoteczną może skorzystać ofert parabanków, które kuszą pożyczkami hipotecznymi bez BIK, które charakteryzują się minimalnymi formalnościami i krótkim czasem oczekiwania na decyzję.

Pożyczkę hipoteczną bez zdolności kredytowej można zaciągnąć także przez Internet, wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni wniosek online i wysłać go drogą mailową. Bez zbędnych procedur, formalności, wypełniania dokumentów, przedstawiania zaświadczeń oraz bez zgody współmałżonka. Pieniądze przelewane są nawet jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka hipoteczna w obcych walutach

Szybką pożyczkę hipoteczną bez BIK zaciągnąć można nie tylko w naszej polskiej walucie. Przed kredytobiorcą do wyboru staje także euro, dolar amerykański oraz frank szwajcarski. Pożyczkę taką nazywają potocznie pożyczką hipoteczną walutową. Przed zdecydowaniem się jednak na taką formę pożyczkowania pod uwagę należy wziąć fakt, że obca waluta niesie ze sobą większe ryzyko, a tym bardziej, jeżeli okres spłacania zobowiązania rozłożony jest na znaczny okres czasu. Dlatego zanim zdecydujemy się na pożyczkę hipoteczną w obcej walucie przeanalizujmy wszystkie za i przeciw.

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel

Ten rodzaj świadczenia można przeznaczyć praktycznie na każdy, dowolnie wybrany cel. Można nią na przykład spłacić poprzednie, zaległe zobowiązania związane z kredytem gotówkowym bądź hipotecznym. Za takim działaniem przemawia fakt, że odsetki takiej pożyczki są bardzo korzystne, comiesięczne raty rozłożone są na długi okres spłaty, dzięki czemu domowy budżet nie zostanie nadszarpnięty zanadto.

Najlepsza pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej

Kiedy zdecydujemy się na pożyczkę hipoteczną bez BIK pod uwagę należy wziąć fakt, że do czynienia mamy z dość poważnym zobowiązaniem, z którym wiąże się naliczana prowizja, niska marża lub wręcz odwrotnie – brak prowizji oraz wysoka marża. Należy pamiętać, że nie zawsze zerowa prowizja wiąże się z tańszym produktem. Bardzo często jest wręcz odwrotnie. Dlatego zanim zdecydujemy się na określoną ofertę porównajmy kilka pożyczek i wybierzmy najkorzystniejszą dla nas, biorąc pod uwagę całkowity koszt zobowiązania.

Przydatne filmy video

Zapoznaj się z krótkim filmikiem i dowiedz się na czym polega pożyczka hipoteczna. Skorzystaj z danych Ci wskazówek. Być może będzie to dla Ciebie impuls do skorzystania z okazji.

Polecane artykuły

  • Pożyczki dla emerytów i rencistów - bez BIK i ograniczeń wiekowych

   Pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK i jakichkolwiek ograniczeń wiekowych od ręki jedynie na dowód osobisty. Pieniądze od od zaraz na koncie bankowym, bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online. Pożyczki dla seniorów bez żadnych formalności,…

  • Darmowa pożyczka – to jest możliwe - do 9800 za darmo

   Wbrew pozorom instytucje pozabankowe nie zawsze rażą wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi kosztami. Wiele firm pożyczkowych udziela swoim klientom w pełni darmowe pożyczki. Co to oznacza? Tyle, że zainteresowani są zobowiązani oddać kwotę równą zaciągniętej pożyczki. Brak tutaj…

  • Pożyczka dla bezrobotnych

   Pożyczka dla bezrobotnych w 15 minut na konto bankowe od ręki, bez pytań i formalności. Atrakcyjne pożyczki dla bezrobotnych bez pracy jedynie za okazaniem dowodu osobistego. Pierwsza pożyczka dla niepracujących za darmo, bez poręczycieli i jakichkolwiek złożonych procedur. Wyślij…

  • Pożyczka dla młodych małżeństw

   Szybka pożyczka dla młodych małżeństw na dowolny cel, bez jakichkolwiek formalności i czasochłonnych procedur od ręki. Wystarczy wysłać bezpłatny wniosek online, aby otrzymać pieniądze na konto nawet po kilkunastu minutach. Bez zabezpieczeń, poręczycieli, jedynie na dowód. Tania…

  • Chwilówki dla osób zadłużonych - nawet z komornikiem

   Chwilówki dla każdego, nawet dla osób zadłużonych i z komornikiem, 100 % online. Bez żadnych formalności i złożonych procedur, od ręki dla wszystkich na dowolny cel, nawet na spłatę komornika. Jeżeli masz zajęcia komornicze, prześlij bezpłatny wniosek online, a pieniądze…


Komentarze

 1. Dzień dobry.
  Prosiłabym o informację odnośnie warunków udzielenia kredytu dla zadłużonych kwota ok 90 tys. dodam, że nie posiadam hipoteki.
  Chciałabym się dowiedzieć również coś więcej na temat finansów związanych z rozwojem firmy bądź na rozpoczęcie działalności, czy kieruje Pani cała tą procedurą wnioski itp.Byłabym wdzięczna za pomoc
  Pozdrawiam
  Justyna L.

 2. Witam, Mój tata próbował wziąć kredyt w PKO(tam też ma konto osobiste) na kwotę 5 tys zł ale okazało się że ma za krótką umowę – praca z pensją w Polsce + “delegacja” z Niemiec która stanowi większość wpływów.(zdolność była) Teraz do sedna. Czy jest szansa wziąć taki kredyt przy umowie która kończy się bodaj pod koniec roku?

  • Witam. W dzisiejszych czasach może być problem. Ja zaczęłabym zastanawiać się i rozglądać za porządnym parabankiem z dobrymi pożyczkami. Nieraz można się fajnie dogadać i wcale nie są takie straszne, jak to ludzie nieraz wygadują

 3. Witam wszystkich, mam 23 lata i pracuje na umowe na 5 lat zarabiam najniższa krajowa, do tego dochodzą jakieś nadgodziny w sezonie. Nie posiadam niczego. Mam tylko telefon w orange. Mieszkam z rodzicami i tu mam 1 pytanie czy oni moga zostac obciazeni moimi dlugami?

 4. witam czy ktoś zadłużony brał gdzieś kredyt na dowód bez biku?

  • witam, każda chwilówka udziela pozyczek osobom zadłużonym nie sprawdzając historii kredytowej w BIK, pozdro

  • kredyty na dowód bez bik dostaniesz w każdej placówce pozabankowej, możesz zrobić to nawet drogą internetową nie wychodząc z domu

  • to mit, nie ma nic takiego jak kredyt bez bik. Co najwyzej mozna znalezc pozyczke bez bik, ktorych udzielaja firmy finansowe. Wiec ludzie nie nabierajcie sie na jakies kredyty bez bik!!!

 5. Moze pomyslalbys o konsolidacji wszystkich długów? Mialbys do spłacania jedna rate, ktora bardzo czesto jest nizsza od sumy wszystkich wczesniejszych

 6. Jak taką konsolidację bez BIK można załatwić i przede wszystkim gdzie? Nie jestg to jakaś typowa ściema z tą konsolidacją bez BIK?

 7. Absolutnie zadna sciema, masz kupe pozyczek, zamieniasz na jedna o nizszej racie, dłuzej splacasz, ale masz wiecej kasy w portfelu i nie muśłisz, cholera o tej racie w tym banku zapomniałem

 8. Dobry wieczór. Czy ktoś z Państwa brał jakąs pożyczkę hipoteczną bez zdolności kredytowej, trochę mi się śpieszy, za chwilę rodzina misię powiększy a warunki mam bardzo trudne. Dobrzy ludzie poradźcie.

  • Hej Sandro, ja brałam , potrzebne było mi zabezpieczenie w postacii jakiejs nieruchomości, wprawdzie sama takiej nie posiadam, ale babcia męza zgodziła się na pomoc i jej mieszkanko było zabezpieczeniem, oczywiscie musiala tez przystapić do umowy. Powodzenia Ci życzę i oby wyszła ta pożyczka hipoteczna

 9. Jestem w ciężkiej sytuacji i zastanawiam się nad pożyczką hipoteczną. Boje się jednak, że coś się nie powiedzie i nie będę miał z czego spłacać rat. I co wtedy się stanie? na drugi dzień mi zabiorą dom?

 10. siemka, jakie papiery musze zebrac zeby dostac taka pożyczke pod hipoteke? zalezy mi bardzo na czasie

  • Przede wszystkim żeby taką pożyczke dostac trzeba mieć zabezpieczenie w formie nieruchomości. W jej hipoteke wpisywana jest odpowiednia adnotacja na ten temat. Jeżeli jednak nie posiada się na własność żadnej nieruchomości, mozna za zgoda innej osoby użyc jej własnosci. wowczas ona tez przystepuje do umowy. a co do dokumentów to te zwiazane z nieruchomoscia i wycena nieruchomosci jest potrzebna, poza tym tradycyjnie dowod osobisty

 11. A jaka to musi być nieruchomość,żeby pozyczkę hipotacczną pod nią dostać? DOmek i działka wystarczy? Taki letniskowy oczywiście

  • Władysław

   Owszem może to być taka nieruchomość jak dom czy działka, najważniejsze jest tylko to, aby należała do Pana

 12. Dobry wieczór
  Czy mogę dostać pożyczkę pod hipotekę nieruchomości cioci, jeśli wyraża na to zgodę?

  • Oczywiście, jezeli tylko ciocia przystapi do umowy, jak najbardziej możesz zwiąźć pożyczkę pod hipotekę jej nieruchomosci, a tak swoją drogą to fajnie,ze masz kogos kto jest CI w stanie pomóc, ja nie mialbym na kogo liczyć w podbramkowej sytuacji….ech zycie

 13. Hej, mam pytanie, jeśli wezmę swój dom pod hipotekę czy parabank mi go nie zabierze?

  • Jeśli będziesz spłacać raty w ustalonym terminie, to wszystko będzie dobrze, gdyż takie niebezpieczeństwo zachodzi w momencie kiedy klient nie spłaca pożyczki a czas

 14. WItam
  Niech mi ktoś wytłumaczy jak wygląda pożyczka hipoteczna? Zastanawiam się nad taką opcją, ale do końca nie wiem czy się w to pakować, czy w ogóle jest to bezpieczne??

  • jest to tak samo bezpieczna pożyczka jak każda inna, no a jak wygląda, otóż zaciągasz pożyczkę pod hipotekę, co jest w niej odpowiednio odnotowywane, w związku z tym masz zabezpieczenie a co za tym idzie możesz zaciągnąć pozyczkę na bardzo konkretna już kwotę. Oczywiście jeśli się na nią zdecydujesz, pamiętaj to nie jest bezzwrotna dotacja i trzeba pieniadze oddać, to zwlekanie z tym moze przyniesć wiele nieprzyjemnosci łącznie z utratą mieszkanie, pod hipotekę którego brałeś pozyczkę.

 15. Siemanko
  Jak to wygląda z tą weryfikacją w BIK co tam właściwie sprawdzają, bo sama nazwa zupełnie nic mi nie mówi….

  • Weryfikacja w BIK, oznacza, że firma, u której zaciągasz pożyczkę sprawdza Twoją historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej, chcą zobaczyć czy jest ona dobra czy zła i między innymi na podstawie tego decydują czy udzielą Ci takowej pożyczki czy też nie, ale pamiętaj, że nie wszystkie parabanki to robią

  • W BIK sprawdza się jak wygląda Twoja historia kredytowa, mianowicie czy miałeś juz jakieś pożyczki lub kredyty na swoim koncie i oczywiscie czy w miarę regularnie spłacałeś zadłużenie. Jeśli nie było to zbyt w porządku, w banku nie masz się co pokazywać, bo na dzień dobry, Ci podziękują na współpracę.

 16. Hejka
  Kto może w ogóle składać wniosek o pożyczkę hipoteczną ? Jakie trzeba spełnić warunki,przepraszam, ale nie mam czasu śledzić forum..pozdrawiam

 17. Siema?
  A jak to jest, jesli ktos apoznia sie ze splacaniem rat? Automatycznie zabierają mu mieszkanie? Zamierzam skorzystać z pozyczki tego rodzaju, ale boje się ze cos mi wypadnie i bede musiał pod mostem zamieszkać, a noce jeszcze zimnawe są.

  • Oj spokojnie top nie jest tak, jak zaczynasz przypuszczac, ze bedziesz miala problemy ze spłacaniem rat, mozesz wnioskowac o ich zmniejszenie, z reszta nawet jak nwindykacja do Ciebie zapuka, z nią też da się dogadać, nie jest tak źle, trzeba sie bardzo uprzec, zeby mieszkanie stracic.

 18. Czy żeby dostać pożyczkę hipoteczną, muszę mieć jakiś wkład własny?

  • Nie, w przypadku pożyczek pozabankowych żaden wkład własny nie jest wymagany, aczkolwiek konieczne jest zabezpieczenie w postaci hipoteki jakiejś nieruchomości. Jezeli niestety nie posiada się żadnej na własność, można poprosić jakiegoś członka rodziny lub znajomego o pomoc., Jeśli zgodzi się on przystąpić do umowy, nie będzie żadnego problemu z udzieleniem pożyczki, pozdrawiam

 19. Cześć wszystkim, czy mogłby mi ktoś opowiedzieć trochę więcej o pozyczce hipotecznej, jestem tu pierwszy raz i jeszcze nie wszytko ogarniam,z góry dziękuje.

  • Pozyczka hipoteczna to pozyczka którą udziela się pod hipotekę jakiejś nieruchomości. Może to być np. dom, albo mieszkanie. Pożyczkodawca wymaga takiego zabezpieczenia, ponieważ kwota pożyczki w tym wypadku moze opiewać nawet na kilkaset tysięcy zlotych. Jesli nie posada się na własność żadnego mieszkania, a ktoś z rodziny zgodzi się przystapić do umowy, wówczas mozna w pewnien sposób skorzystać z jego własności i takim sposobem uzyskać pozyczkę, W razie jakichś pytań, proszę o kontakt.

 20. witam
  Czy rolnik też może liczyć na pożyczkę hipoteczną?

  • Jak najbardziej, jeżeli tylko dysponuje on jakąś nieruchomością, która będzie stanowić zabezpieczenie, nie ma najmniejszych przeszkód, aby dostał on pożyczkę hipoteczną.

 21. Witam
  Czy osoba pozostająca na rencie także może liczyć na pożyczkę hipoteczną?

 22. Czy jako rolnik tez moge liczyc na pozyczke hipoteczna?

  • Jasne, jeśli tylko posiada Pan jakąś nieruchomość, myślę ,że pewnie ma Pan dom, na własnosć niie będzie najmniejszego problemu z otrzymaniem pożyczki hipotecznej. Wykonywany zawód, czy też dochody w tym przypadku nie odgrywają najmniejszego znaczenia, liczy się to, alby byla jakąś właśność typu dom lub mieszkanie, które posłużą za zabezpieczenie,pozdrawiam

 23. Hej
  Mam taki problem, nie posiadam na własność czegoś takiego jak dom czy mieszkanie, ale mój brat ma mieszkanie własnościowe i chce mi pomóc, czy da się to jakoś zrobić, zeby dzięki jego własnosci mogłbym dostać pożyczkę hipotecz?

 24. czy przy pożyczce hipotecznej sprawdzają, czy ma jię jakieś inne pożyczki do spłacania?

 25. Czy te pożyczki pozabankowe jakoś różnią się od bankowych?

 26. CO to jest POŻYCZKA HIPOTECZNA?

  • Pożyczka hipoteczna, to pożyczka w przypadku której zabezpieczeniem jest hipoteka, domu lub tez mieszkania. Tego typu zabezpieczenie jest dla firm finansowych nieodzowne, ponieważ pieniądze w tej pożyczki to bardzo wysokie kwoty, nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, a czasem więcej.

 27. co trzeba zrobić, zeby dostac pożyczkę hipoteczną?

 28. Hej
  Na co powinienem zwórcić szczególnąuwage wybierajac pozyczke hipoteczna?

  • Ja szczególną uwagę zwróciłbym na wszelkiego rodzaju opłaty i te tzw.drobne druki, bo czy to pożyczka bankowa czy niebankowa, to zawsze trzeba dokładnie czytać umowy.

 29. witam panstwa jak wygląda pożyczka pozabankowa pod hipotekę?

 30. Ile można dostać pożyczki hipotecznej i na co można ją przeznaczyć?

 31. Co to jest to Lendico?

 32. hejo
  Na jakie kwoty można pożyczkę hipoteczną dostać?

 33. Hej, jak to jest z zaciąganiem pożyczki na hipotekę bliskiej osoby, da się tak w ogóle?

  • Tak jest to możliwe,tyle że oczywiście posiadacz lub posiadaczka nieruchomości musi dobrowolnie chcieć przystąpić do umowy. Należy pamiętać także o tym,że adnotacja o pożyczce hipotecznej zostanie wpisana do ksiąg wieczystych domu lub mieszkania. Najważniejsze jest to,że jeśli tylko ktoś chce nam pomóc w taki sposób nie będzie najmniejszego problemu z taką pożyczką.

 34. Kiedy nie opłaca brac się chwilówek?

 35. A ile chwilówek można mieć naraz?

 36. Hej
  Czy żeby dostaś pożyczkę hipoteczną trzeba spełniać jakieś określone kryteria wiekowe?

 37. elo jak to jest- pozyczka hipoteczna i mieszkaniowa to jest jedna chwala?

  • No nie do końca. Tą pierwszą zaciąga się na zabezpieczenie, którym jest np. mieszkanie lub dom, a drugą na jego zakup. Taka jest dokladnie różnica pomiędzy nimi.

 38. Czy przy pożyczce hipotecznej potrzebne są jakieś dokumenty typu księgi wieczyste i wyceny?

  • W Bankach są na pewno niezbędne, ale czy w prabankach… hmm tam się starają jednak wszystko upraszczać, to może i niepotrzebne są

 39. Czy na forum jest ktoś, kto mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami w związku z prywatnymi pożyczkami?

 40. Mam zadłużenie w banku i chciałam wziąść pożyczkę pod hipotekę mieszkania żeby spłacić zaległości czy jest jakiś bank który udzieli pozyczki?

 41. Mam zadłużenie komornicze w wysokości 9200 – pożyczki pozabankowe. Potrzebuję pożyczki w wysokości 40 000. Proszę o kontakt

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

Wybrane artykuły

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx