Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na samochód

Dodatkowe pieniądze na własne auto. Nie masz czym jeździć do pracy? Czeka na Ciebie super pożyczka na samochód! Szybkie, tanie i bezpieczne pożyczki wyłącznie na dowód. Błyskawiczny okres spłaty, akceptacja wniosku w kilka minut. Gotówka na koncie w kwadrans. Atrakcyjne oprocentowanie dla każdego. Niskie raty, pieniądze na dowolny cel, brak weryfikacji BIK i BIG.

Wysoka pożyczka z parabanku – czy to możliwe?

Mimo, że pożyczki pozabankowe cieszą się coraz większym uznaniem to wciąż są traktowane jako szybkie, ale niskie wsparcie pieniężne. W rzeczywistości jest to w połowie prawdą. Oczywiście pożyczki te są wręcz błyskawiczne, ponieważ gotówka trafia do klienta nawet w 15 minut, ale można zaciągnąć zarówno pożyczkę w kwocie 100 złotych, jak i 50.000 złotych. W związku z tym to doskonały sposób na sfinansowanie podstawowych wydatków, wyjazdu, ale i kupno własnego samochodu.

Czy warto brać gotówkę na auto z firmy pozabankowej?

Podstawowym pytaniem jakie stawiają osoby zainteresowane pożyczkami pozabankowymi jest: “czy warto…”. Ci, którzy już znają tego typu zobowiązanie wiedzą, że jest to doskonałe, a czasem nawet jedyne rozwiązanie. To co warto wiedzieć, to fakt, że gotówka udzielana jest wyłącznie na dowód osobisty. Nie trzeba posiadać drogiego zastawu, ani pozytywnej historii kredytowej. Gotówka może być zarówno przelana na konto bankowe, jak i dostarczona bezpośrednio do zainteresowanego.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka z dostawą do domu – pożyczki u klienta w domu

Ewa

Pożyczki z komornikiem w domu klienta

Magdalena

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Prywatny inwestor udziela prywatnych i społecznościowych pożyczek

Pożyczki z komornikiem w domu klienta

Tanie pożyczki dla osób zadłużonych i z komornikiem prosto do domu

Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

Szybkie pożyczki od 18 lat tylko na dowód