Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na założenie firmy

Pieniądze na otworzenie własnej działalności. Sprawdź skąd brać gotówkę na sfinansowanie firmy. Tania pożyczka na złożenie firmy 100% online bez formalności i zaświadczeń o dochodach. Zero poręczycieli, brak zastawu. Szybkie pieniądze bez ukrytych kosztów, darmowy wniosek online, przedłużenie umowy pożyczkowej. Zero weryfikacji w BIK i KRD, pożyczka na każdy cel w 15 minut prosto na konto bankowe.

Panuje wciąż przekonanie, że na otwarcie własnej działalności gospodarczej potrzebna jest ogromna gotówka. Okazuje się, że w rzeczywistości istnieje wiele rozwiązań, które to wykluczają. Oczywiście zależne jest to od rodzaju firmy, jednak jej założenie nie wymaga posiadania pełnego kapitału. Z powodzeniem skorzystać można z pożyczek pozabankowych. Dlaczego akurat takie? Przede wszystkim można je zdecydowanie szybciej i wygodniej pozyskać, niż te oferowane przez banki.

Zalety pożyczki z parabanku na założenie firmy

Zakładanie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Gotówka potrzebna jest na już i to w dużych ilościach. Dopiero startująca działalność nie ma czym się wykazać w banku, w związku z czym nie otrzymuje tam wsparcia pieniężnego. Zupełnie inaczej jest w przypadku parabanków. Posiadają one zobowiązania bez zbędnych formalności. Nie trzeba mieć nieskazitelnej historii kredytowej, a tym bardziej nie posiadać nieruchomości, która mogłaby być zastawem zabezpieczającym spłatę pożyczki.

Zaciągniętą pożyczkę przeznaczyć można na każdy cel. Może to być na przykład remontowanie budynku firmy, czy zakup niezbędnych materiałów. Zobowiązania te sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych. Wbrew pozorom wówczas okres spłaty nie jest taki, jak przy typowych chwilówkach, czyli 30 dni, lecz obejmuje kilka lat. Z tego typu pożyczek korzysta coraz więcej firm. Mogą one brać pieniądze zarówno na założenie firmy, jak i poszerzenie aktualnie działającej.


Komentarze

  1. witam potrzebuje gotowki na zalozenie firmy

  2. Dziendobry potrzebuje pilniena otwarcie firmy gdyz to moja szansa na lepsze zycie mam obre pomysly

  3. Dzień dobry.Potrzebuję pożyczki,kredytu na rozpoczęcie działalności w wysokości 25000 zł.Mam komornika i KRS oraz rentę socjalną w wysokości 604 zł.Czy mam jakieś szanse?

Zostaw komentarz