Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka od ręki dla zadłużonych

Figurujesz w rejestrze BIK lub KRD? Nie masz szansy na kredyt w banku? Zapoznaj się z ofertami pożyczek dla zadłużonych! To szybka gotówka, bez BIK i KRD. Szybka pożyczka na dowolny cel, bez zaświadczeń i bez poręczycieli! 100% online!

Czy, jeśli figuruję w BIK mam szansę na pożyczkę?

Banki często odmawiają udzielenia kredytu osobom figurującym w rejestrze BIK czy KRD, przez co zabierają takim osobom szansę na otrzymanie pieniędzy. Ratunkiem może być wzięcie szybkiej pożyczki. Przy jej zaciąganiu nie ma znaczenia historia kredytowa pożyczkobiorcy. Potencjalny klient nie jest weryfikowany w żadnych z rejestrów – BIK, KRD ani BIG. Do jej wzięcia nie potrzeba również żadnych zaświadczeń, zgody współmałżonka ani nie są wymagani poręczyciele.

Jakie wymagania należy spełnić?

Do wzięcia tego typu pożyczki wystarczy kilka minut na wypełnienie krótkiego wniosku, który jest rozpatrywany już w kilka minut. Przez co pieniądze otrzymujemy w ekspresowym tempie – już w 15 minut! Dodatkowym atutem tego typu pożyczek jest fakt, iż można je zaciągnąć przez Internet, 100% online, przez co możemy ją zaciągnąć w zaciszu własnego mieszkania, bez wychodzenia z domu. Do zaciągnięcia pożyczki potrzebujemy jedynie dowodu osobistego oraz konta internetowego w banku, na które zostaną przelane pieniądze.
Kwoty jakie możemy pożyczyć zaczynają się od kilkuset złotych, a kończą na kilku tysiącach. Takie pożyczki charakteryzują się niskimi ratami, niskim oprocentowaniem oraz czasem spłaty kredytu dostosowanym do możliwości klienta, tak aby pożyczkobiorca był w stanie spłacić pożyczkę w dogodnym dla siebie terminie.

Pożyczka dla każdego

Tego typu pożyczki są w Polsce bardzo popularne, ponieważ charakteryzują się wygodą i prostotą oraz ograniczeniem formalności do minimum. Instytucje udzielające tego typu pożyczki starają się jak najlepiej dostosować do klienta i jego możliwości finansowych, dlatego są one dużą konkurencją dla tradycyjnych kredytów bankowych, do których wzięcia potrzebna jest nieskazitelna historia kredytowa oraz wygórowane warunki do spełnienia.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka bez zaświadczeń i formalności – bez sprawdzania w BIK

Tomek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Anna

Pożyczki dla 18 i 19 lat na dowód osobisty przez Internet

Przemysław

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

KKK

Pożyczki pozabankowe Krzyż Wielkopolski