Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka prywatna na inwestycje

Chcesz mieć własną firmę ale nie masz pieniędzy na rozkręcenie biznesu? Prowadzisz działalność i chcesz się rozwijać ale brakuje ci funduszy? Pożycz je od prywatnego inwestora, który szybko i wygodnie pomoże ci w biznesie. Pożyczki społecznościowe na inwestycje. Bez opłat i prowizji, online. Najlepsze pożyczki prywatne na inwestycje dla wszystkich.

Własna firma, dom za miastem czy rozbudowa prowadzonej działalności – każda z tych form własności wymaga od nas wielu wydatków i sum przewyższających często nasze możliwości. Prowadzenie firmy nie jest rzeczą łatwo, tak samo jak inwestowanie w ryzykowne ale niezwykle opłacalne formy działalności. Wymaga to ogromnej wiedzy, doświadczenia i sporych pieniędzy. Skąd je wziąć? Można pożyczyć. Warto jednak pożyczać tam, gdzie czeka na nas wysoka suma, brak opłat dodatkowych i dogodny termin spłaty. Idealnym wyjściem, łączącym w sobie wszystkie te cechy jest pożyczka od prywatnego inwestora.

Dlaczego to się opłaca?

Pożyczki prywatne są o tyle korzystne, że w ten sposób możemy pożyczyć o wiele większą kwotę niż w banku lub dzięki pożyczce pozabankowe. Nie każdy z nas ma szansę na otrzymanie kredytu, a pożyczki pozabankowe pozwalają nam pożyczyć maksymalnie kilkanaście tysięcy złotych. Co jednak, gdy potrzebujemy kwoty wyższej, wynoszącej kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset tysięcy złotych? Najlepiej poszukać osoby prywatnej, która będzie chciała nam te pieniądze pożyczyć. Gdzie jej szukać? Służą temu specjalne portale dla osób pożyczających społecznościowe. To tam dokonuje się transakcji, ustala oprocentowanie, kwotę pożyczki, termin spłaty i wszystkie inne szczegóły.

Negocjujemy bezpośrednio z osoba, która dysponuje pieniędzmi, bez żadnych pośredników. Tym łatwiej będzie nam ustalić korzystne i jasne dla obu stron zasady. Negocjując duże kwoty warto zabezpieczyć się wekslem, który będzie stanowił gwarancję zrealizowania spłaty pożyczki. Istnieje całkiem spora grupa osób, która dysponuje pieniędzmi i jest gotowa nam je pożyczyć. W zamian za to ludzie ci zarabiają na oprocentowaniu, które trafia do nich wraz ze spłatą pożyczki. Z kolei dla osoby potrzebującej pieniędzy rozwiązanie takie jest także korzystne, pozwala bowiem szybko zdobyć pieniądze na inwestycje, co w tradycyjnym banku byłoby żmudne lub zwyczajnie niemożliwe.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx