Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki dla małych firm na start

Często samo otwarcie firmy nie jest już sukcesem. Potrzebne są środki na jej rozwój, inwestycję w materiały, promocję, itp. Pomocne w realizacji tych celów mogą okazać się specjalne pożyczki dla małych firm na start, by zaistnieć na rynku.

Pożyczki dla małych firm na start z korzyścią dla klienta

Pożyczki na start są korzystne, ponieważ jeżeli przez rok firma utrzyma się na rynku, pożyczki nie trzeba będzie spłacać. Jeśli jednak tak się nie stanie – trzeba będzie ją spłacić z odsetkami, jednak trzeba wychodzić z założenia, że odniesiemy sukces. Warunkiem koniecznym, by pożyczkę w ogóle uzyskać, jest przedstawienie zaświadczenia, że firma została już założona i zaczyna funkcjonować.

Pożyczki dla małych firm na start bez ukrytych kosztów

Pożyczka, jak każda inna, wiąże się z jej oprocentowaniem, dlatego oczywistym jest, że warto znaleźć opcję najkorzystniejszą. Firmy pożyczkowe nie chcą jednak utrudniać mały firmom ich rozwoju i oferują dość dogodne warunki, zarówno samych pożyczek jak ich spłat.


Komentarze

  1. dobry wieczor nazywam sie joanna chciałabym załozyc własna działalnosc i potrzebuje 25000 ale mam wpis w bazach i pracuje bez umowy nikt nie chce mi pomoc . bardzo prosze o kontakt . dochod wykazywany nie jest przeciez potrzebny bo jak załoze działalnosc przestane pracowac . prosze o kontakt i pomoc

  2. Witam serdecznie
    Założyłem własną działalność gospodarczą,i potrzebuję na start jakieś 12000, jestem w bazach,mam dodatkowy dochód legalny i wypłatę na konto,proszę o pomoc

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka na alimenty

Małgorzata

Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Tomasz D

Pożyczka prywatna z zagranicy

Lucyna

Pożyczka prywatna od zaraz

Jola

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Gosia