Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki prywatne dla zadłużonych bez weryfikacji BIK i KRD

Błyskawiczne i tanie pożyczki prywatne bez BIK i KRD dostępne dla wszystkich, nawet dla zadłużonych już po okazaniu dowodu osobistego, bez złożonych procedur, posiadania poręczycieli i jakichkolwiek zabezpieczeń. Zarówno dla bezrobotnych, jak i mocno zadłużonych, na dowolnie wybrany cel. Już dziś skorzystaj z pożyczek prywatnych bez weryfikacji BIK i KRD, a potrzebne pieniądze uzyskasz w niecały kwadrans!

wybrane

Najlepsze pożyczki prywatne typu social-lending

Szukasz taniej pożyczki prywatnej? W sieci jest wiele serwisów oferujących pożyczki typu social-lending. Poniżej przedstawiamy listę serwisów oferujących pożyczki społecznościowe. Portale z powyższej listy są jednymi z największych serwisów tego typu w Polsce. Powyższe zestawienie aktualizowane jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 9 07 2020.

Pożyczki prywatne w ostatnich czasach stały się jedną z najbardziej pożądanych i poszukiwanych form zadłużania. O pożyczkach prywatnych mówi się, że są to świadczenia społecznościowe, ponieważ opierają się w swoim założeniu na udostępnianiu sobie pieniędzy między zwykłymi ludźmi. Korzystanie z prywatnych pożyczek bez BIK i KRD niesie ze sobą plusy podobne do tych, które towarzyszą kredytom udzielanym w tradycyjnych placówkach bankowych.

Oferty - Pożyczki prywatne dla zadłużonych bez weryfikacji BIK i KRD

 • Oferujemy pożyczki prywatne bez...

  Oferujemy pożyczki prywatne bez weryfikacji BIK i KRD dla wszystkich zadłużonych Pierwsza pożyczka dla osób z długami całkowicie za DARMO…zobacz ofertę »

Czym jest pożyczka prywatna również dla zadłużonych?

Pożyczka jest formą umowy, którą regulują odpowiednie przepisy zawarte w kodeksie cywilnym. Zgodnie z nią pożyczkodawca zobowiązuje się przenieść na pożyczkobiorcę określoną odgórnie ilość pieniędzy lub oznaczonych co do gatunku rzeczy. Z kolei pożyczkobiorca zobowiązuje się jednocześnie do oddania pożyczkodawcy takiej samej ilości pieniędzy bądź rzeczy w tej samej ilości. Umowa pożyczkowa dopuszcza, by jej stronami były zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne. Może być ona zawarta zarówno w formie pisemnej, aktu notarialnego, jak i zwykłe formie ustnej. Umowa taka zawierana jest na określony czas i jest ona ściśle uzależniona od indywidualnych ustaleń stron umowy.

Gdzie szukać prywatnych pożyczek bez weryfikacji BIK i KRD?

Jedną z najbardziej powszechnych form poszukiwania oraz udzielania prywatnych pożyczek bez BIK i KRD są ogłoszenia umieszczane na formach internetowych. Tam możemy już na spokojnie przeglądać różnego rodzaju propozycje prywatnych osób i szukać odpowiedniej oferty dla nas. Forum internetowe umożliwia także rozwianie naszych wszelkich wątpliwości. Możemy więc zadawać tak pytania i oczekiwać fachowej, rzetelnej odpowiedzi eksperta. Poza tym możemy prześledzić te pytania i odpowiedzi, które padały już wcześnie, z których także możemy dowiedzieć się ciekawych faktów.

Forum pożyczkowe to bardzo cenne źródło informacji, więc kiedy zastanawiamy się nad zaciągnięciem szybkiej prywatnej pożyczki bez BIK i KRD wskazane byłoby z niego skorzystać. Dzięki temu, że zapoznamy się z opiniami wcześniejszych wnioskodawców dowiemy się, kogo omijać szerokim łukiem, a kogo pożyczki są naprawdę korzystne. Jeżeli ktoś będzie oczekiwał od nas tak zwanej przedpłaty, niech w tym momencie zapali nam się czerwona lampka. Być może trafiliśmy na oszusta, który chce tylko wyłudzić pieniądze.

Kolejnym miejscem, gdzie możemy znaleźć tego rodzaju produkty finansowe są serwisy społecznościowe. W Polsce istnieje klika, dużych i znanych tego typu portali, gdzie możemy zaciągnąć pożyczkę społecznościową, inaczej nazywaną social lending. Korzystanie w tego rodzaju serwisów jest całkowicie bezpieczne, gdyż nad tym czuwa administrator serwisu. Zarówno osoby, które chcą pożyczyć swoje pieniądze, jak i ci, którzy szukają wsparcia finansowego ogłaszają się na serwisie. Jest to coraz bardziej popularna forma pożyczkowania, która nie ma nic wspólnego z bankiem czy też z jakąś instytucja finansową.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Anny (43 l.) z Bojanowa

Swego czasu zadłużyłam się trochę i przez to całkiem straciłam możliwość ponownego ubiegania się o kredyt. Myślałam że to już koniec, kiedy dowiedziałam się że potrzebuje pilnie 500 złotych na leczenie stomatologiczne mojego synka. Kwota niby mała, ale nie dla mnie. Miałam już jeden dług na koncie, a pensja wciąż ta sama. Tak czy inaczej nie miałam szans na wyczarowanie takiej kwoty. Szukając porady w internecie, trafiłam na portal społecznościowy Kokos. Nigdy wcześniej go nie znałam, ale dowiedziałam się że w ten sposób i właśnie tam, mogę wziąć sobie pożyczkę w dowolnej kwocie zależnie od tego jakiej potrzebuję. Znalazłam tam ofertę pożyczki dla zadłużonych bez weryfikacji BIK i KRD, co zwykle zajmuje tyle czasu i przez to wydłuża się czas podejmowania decyzji o przyznaniu zobowiązania. Zaczęłam postępować zgodnie z wyróżnionymi punktami na stronie portalu. Przesłałam kopie dowodu osobistego i przelałam na konto tej firmy jedną złotówkę w celu weryfikacji. Następnie ustaliłam wszystkie warunki pożyczki, to znaczy wspomniałam ile potrzebuję, a więc wybrałam kwotę 500 złotych. Oprocentowanie w skali roku wynosiło 16%, także wydawało się standardowe z tego co się później zorientowałam. No i oczywiście okres spłaty, gdzie postanowiłam wybrać 12 miesięcy, aby nie mieć problemu ze spłatą i każdego miesiąca uzbierać potrzebną kwotę. Po wszystkich wyliczeniach wyszło, że miesięcznie muszę oddawać 48 zł. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Decyzja była błyskawiczna. Formalności to praktycznie były żadne, bo tylko kopia dowodu co zrobiłam od razu. Później ustaliłam sama warunki co mi się spodobało. Po tym doszłam do wniosku, że jednak zadłużanie się może być przyjemne, tym bardziej że spłacanie po niecałe 50 złotych miesięcznie to jest przecież nic. W ogóle tego nie odczulam, a mój synek ma już wszystko dobrze z zębami i teraz oboje mamy powód do radości. Mogę powiedzieć, że pożyczka ta mnie uratowała. W przeciwnym razie miałabym naprawdę poważny kłopot. Być może pojawiałyby się kolejne i wtedy już w ogóle bym się załamała.

Historia Piotra (48 l.) z Zielonej Góry

Byłem zadłużony w różnych źródłach, a wciąż potrzebowałem pieniędzy. Było mnie jeszcze stać na kolejne zadłużenia, ale nikt nie chciał mi ich dać. Doszedłem do wniosku, że nie mogę się poddawać, bo potrzebowałem pieniędzy na remont mieszkania. Pilny remont to coś okropnego, tym bardziej kiedy nie posiada się żadnych oszczędności. Przez to musiałem zamartwiać się jak zdobyć pieniądze. Wpadłem na pomysł, żeby rozejrzeć się w internecie. pomyślałem, że przecież ludzie piszą tam o takich problemach. Stwierdziłem, że na pewno ktoś coś im poradził i to rozwiązanie być może pomoże i mi. Dobrze myślałem, bo w tej samej chwili trafiłem na super ofertę. Była to prywatna pożyczka dla osób zadłużonych bez weryfikacji BIK. Lepszej oferty nie mogłem sobie wymarzyć. Ogłosiłem się na tym forum i w ten sposób otrzymałem pieniądze, 1000 złotych od prywatnego sponsora. W konkretnym terminie, w określonych ratach musiałem oddać mu pieniądze wraz z odsetkami. Nie były to duże pieniądze, bo zaledwie 1200 złotych. Czas spłaty nie był długi, ale dla mnie idealny. Wszystko ustaliłem właśnie z nim, dzięki czemu miałem możliwość dopasowania warunków do własnych oczekiwań. Te wpłynęły głównie na atrakcyjność całej oferty. Na pewno gdyby nie pożyczka od prywatnego inwestora, nie miałbym tych pieniędzy. To mogłoby się naprawdę źle skończyć. W sumie jeszcze niedawno za bardzo nie myślałem o takich pożyczkach, nie interesowało mnie to, a co więcej, nie wiedziałem że można otrzymać pieniądze od prywatnego inwestora. Takie możliwości jednak istnieją, dzięki czemu pozyskałem gotówkę w bardzo krótkim czasie, na minimalnych warunkach. Za podstawowy dokument posłużył dowód osobisty. W taki właśnie sposób wyremontowałem co było trzeba, a o pożyczkach tego typu zapamiętam. Nie naraziłem się w ten sposób na straty. Spłacałem dług zgodnie z ustalonymi ratami. Poza tym dostałem pieniądze w kilka chwil. Nawet odpowiedź na forum otrzymałem za chwilę. Nie czekałem kilka godzin czy dni. Wszystkim inwestor zajął się praktycznie od razu i dokonując formalności, wypłacił mi pieniądze jakich oczekiwałem. Nie było żadnych problemów podczas całego okresu pożyczkowania.

Czym charakteryzują się pożyczki społecznościowe?

Prywatne pożyczki są coraz bardziej popularnych produktem finansowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ uzyskać je może każdy, kto tylko się na to zdecyduje. Posiadając aktualny dowód osobisty i stały meldunek w Polsce można bez żadnych obaw zgłaszać swój wniosek. Jedna z najbardziej charakterystycznych cech pożyczek prywatnych jest to, że wnioskodawca nie jest weryfikowany w bazie danych BIK, BIG czy KRD. Oznacza to, że nawet jeżeli posiadasz już jakieś niespłacone zobowiązania, a co więcej nie jesteś w stanie ich już do końca uiścić, także możesz skorzystać z tego produktu. Drzwi nie zamykane są także osobom, które mają już nakaz komorniczy.

To dla nich bardzo dobra okazja, by podźwignąć się z problemów finansowych i w końcu stanąć na nogi. Dzięki uzyskanym w ten sposób pieniądzom mogą nie tylko spłacić zaległości, ale także pozbyć się stresów i nerwowego napięcia. Klient, który zdecyduje się na prywatną pożyczkę od ręki dla każdego będzie mógł także swobodnie dostosować sobie system spłacania zobowiązania do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zyska pewność, że na spłatę długów nie będzie musiał przeznaczać całej swojej pensji. Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – to bardzo dogodna opcja szczególnie dla tych, którzy znajdują się w sytuacji nie do pozazdroszczenia i nie chcą dzielić się swoimi kłopotami z obcymi osobami.

Nikomu więc już na wstępie nie będziemy musieli zdradzać celu naszej pożyczki. Wnioskujący nie musi się również martwić o konieczność przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń, czy to z ZUS i US, czy o wysokości comiesięcznych dochodów. Szybkie pożyczki prywatne charakteryzują się także brakiem jakichkolwiek opłat wstępnych oraz przedpłat. Gwarantują one także bezpieczeństwo od strony zapisów znajdujących się w umowie

Pożyczki social lending dostępne dla każdego

O tym, że szybkie pożyczki zyskały na wartości wie większość z zainteresowanych. Wiele pojawiających się okazji oraz niskie zarobki, prowadzą do tego, że coraz więcej osób musi się gdzieś zadłużyć. W dobie Internetu powstały również specjalne pożyczki społecznościowe dostępne dla każdej pełnoletniej osoby, posiadającej łącze internetowe. Mimo, że owe social lending wciąż jest mało znane, to i tak cieszy się uznaniem. Te szybkie pożyczki sprawiają, że w przeciągu 15 minut osoba, która ma czasowo nadmiar pieniędzy, może je niejako zainwestować, a jednocześnie wspomóc inną, potrzebującą osobę. Oczywiście po upływie określonego czasu, pożyczkobiorca u danej prywatnej osoby musi oddać cały dług, wraz z należnymi odsetkami. Niewątpliwą zaletą takich pożyczek jest to, że nie są wymagane specjalne zaświadczenia, formalności i pytania. Nie jest konieczna weryfikacja, dzięki czemu sięgnąć po nią może zarówno emeryt, bezrobotny, jak i zadłużony.

Co więcej, to zainteresowany ustala, na jakie oprocentowanie może sobie pozwolić oraz jakiej kwoty potrzebuje. Również określa czas spłaty, gdyż to od jego możliwości zależy całe przedsięwzięcie. Ponadto, warto, by pamiętał, że niektóre z pożyczek społecznościowych gwarantują, że jeśli klient odda swój dług w ciągu dwóch tygodni, nie będzie musiał ponosić kosztów związanych z oprocentowaniem. Zainteresowany musi się liczyć jedynie z niewielką weryfikacją. Otóż musi przelać ze swojego konta jeden złoty na wskazany numer konta odbiorcy. Działanie to zapobiega wielu niedogodnością, a wcale nie wymaga dużego nakładu czasu, czy pieniędzy. Owe pożyczki są oczywiście w całości online. Co więcej, gwarantują szybką wypłatę oraz minimum formalności. Duża elastyczność pozwala dobrać takie parametry, by były korzystne zarówno dla pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy. W rezultacie może dojść do owocnej, wielokrotnej współpracy. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że pożyczki społecznościowe nie są zabawką, z której nagle można zrezygnować. To poważne przedsięwzięcia, które powinny zawierać wyłącznie zdecydowani ludzie, które wcześniej oszacowali swoje możliwości.

Pożyczki społecznościowe opierają się tak naprawdę na trzech podstawowych krokach. Pierwszy z nich to zarejestrowanie się na jednym z takich portali. Jest to o tyle łatwe zadanie, że cały mały formularz jest bardzo prosty, przystępnie sporządzony, który należy wypełnić o znane każdemu, własne aktualne dane zaczerpnięte z dowodu osobistego. Drugi krok to zastanowienie się, czego tak naprawdę się oczekuje oraz jak już zostało wspomniane, określenie własnych możliwości, po czym następuje opublikowanie własnej oferty. Wówczas następuje nawiązanie współpracy i błyskawiczne przelanie pieniędzy na konto. Z pozoru działanie te wydaje się być bardzo skomplikowane, niemniej jednak jak przychodzi, co, do czego okazuje się banalnie proste. Najważniejsze jest to by mieć ówcześnie określony cel oraz sprawne łącze internetowe. Reszta, taka jak własna, aktualna sytuacja finansowa jest mniej ważna, gdyż pożyczki społecznościowe nie opierają się na rzetelnym sprawdzaniu zainteresowanych. Na portalach tych nie sprawdza się informacji w Krajowym Rejestrze Dłużników, czy Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu sięgnąć po nią może bardzo duża ilość osób, a zadowolenie z szybkich i tanich pożyczek staje się większe, od tego, kiedy czerpie się pożyczkę z państwowych instytucji bankowych, czy nawet prywatnych firm finansowych, które z biegiem czasu starają się pozyskać od swoich klientów coraz więcej pieniędzy.

Pożyczki społecznościowe najtańsze rozwiązanie problemów

Jedną z najciekawszych form wsparcia finansowego, jakie pojawiło się na naszym rynku stosunkowo niedawno są pożyczki prywatne. W przeciwieństwie do formalności towarzyszących pożyczkom zaciąganym w tradycyjny sposób, a w więc w bankach, pożyczki prywatne charakteryzują się zdecydowanie łatwą dostępnością. Otrzymać je może każdy człowiek, bez względu na status społeczny, wiek, rodzaj wykonywanej pracy, a także formę zatrudnienia. W tym przypadku zupełnie nieistotna jest również historia kredytowa i odpowiednie adnotacje z nią związane w BIK, a także KRD. Tak więc osoby posiadające już jakieś zobowiązania w firmach finansowych, bądź też wszelkiego rodzaju instytucjach bankowych, nie są skazani na odmowne rozpatrzenie ich sprawy. Wszelkie formalności ograniczają się tak naprawdę do sporządzenia odpowiednio sprecyzowanej umowy. Żadne zaświadczenia z zakładu pracy, US, czy też ZUS nie są wymagane.

Cechą charakterystyczną pożyczki prywatnej, podlegającej oczywiście odpowiednim regulacjom prawnym, jest przekazanie przez pożyczkodawcę konkretnej kwoty pieniędzy, lub innego rodzaju rzeczy wartościowych na rzecz pożyczkobiorcy. Zasada ta działa także w drugą stronę, w związku z czym pożyczkobiorca jest zobowiązany zwrócić pełną wartość otrzymanych funduszy na rzecz pożyczkodawcy. Zarówno osoby prawne, jak i osoby fizyczne, mogą przystąpić do umowy tego rodzaju. Sama umowa może natomiast przyjąć formę pisemną, notarialną, lub też ustną. Wszelkie indywidualne ustalenia w owej umowie zostają odnotowane.

Jedną z metod pozyskania pożyczkodawcy, lub też pożyczkobiorcy jest umieszczenie odpowiedniego ogłoszenia na stronie internetowej. Jest tam duży wybór wszelkiego rodzaju ofert, zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Przy tej okazji warto skorzystać z forum internetowego o tematyce finansowej, gdzie można zaczerpnąć fachowych porad, oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Tego rodzaju źródło informacji może okazać się niezwykle pomocne, ponieważ mamy możliwość poznania doświadczeń pożyczkowych wielu ludzi.

Innym popularnym miejscem, w którym można znaleźć pożyczki prywatne, są portale społecznościowe. Przykładem takiego serwisu jest strona kokos.pl. W naszym kraju funkcjonuje całkiem spoko portali, prowadzących tego typu działania. Social lending – bo taki jest angielski odpowiednik pożyczki społecznościowej, pozwala na znalezienie odpowiedniego inwestora, który to będzie w stanie udzielić nam pożyczki na dowolną kwotę. Co istotne, tego rodzaju rozwiązanie jest bezpieczne, ponieważ nad każdego rodzaju dofinansowaniem czuwa tu administrator strony. Zaciągnięcie tego rodzaju pożyczki nie ma nic wspólnego z produktami finansowymi, proponowanymi przez banki, SKOK-i, lub też parabanki. Warto jednak podkreślić że i w tym przypadku, pomoc finansowa nie ma charakteru pożyczki bezzwrotnej, a wszelkie zaniechania w spłacie, a więc niewywiązanie się z umowy podlega karze. Jest to jednak bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie mogą ubiegać się o pomoc finansową w innych instytucjach.

Przydatne filmy video

Sprawdź na co uważać przy zaciąganiu pożyczek w firmach pozabankowych. Dowiedź się również jakie błędy i problemy z nimi mają inni zainteresowani. Pani Rzecznik Praw Konsumenta jasno przedstawia wszelkie kwestie związane z kosztami chwilówki.


Komentarze

 1. Potrzebna kredyt hipoteczny 130 000 przy wartości nieruchomości 220 000.
  Hipoteka czysta, dochody na papierze 1200, a w rzeczywistości wyższe w granicach 4 tys netto
  Czy do zdolności zarobki muszą być udokumentowane? Jak to jest? Czy mam szanse na kredyt?

 2. witam bank ING wpisał mnie do biku za debet na koncie wypowiedziany i przekształcony w kredyt oddany windykacji .widnieje dwa razy w biku z tym samym zadłużeniem .starałem sie o kredyt ale stoi mi to na przeszkodzie jest 115 dni opóżnienia .spłacone i zamkniete pół roku temu czy jest szansa na usunięcie tego wpisu proszę o pomoc

 3. Dzień dobry wszsytskim, mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać mi mój problem. Który bank udzieli mi takiego kredytu do około 100 000 zł. Nie chcę neipokoić swojej żony, a uważam że taka sytuacja może być dla nas niezbyt zdrowa, więc najlepiej żebym jej o niczym nie mówił. Czy są takie banki, które mi udzielą takiej pożyczki?

  • Tradycyjne banki wymagają zgody obojga małżonków dlatego jej podpis będzie wymagany na umowie, jak masz wielką potrzebę to skorzystaj z chwilówek lub pożyczek oferowanych przez parabanki – one nie wymagają zgody współmałżonka

  • Ale firma pozabankowa nie udzieli ci tak duzej kwoty, wiec jak nie chcesz martwic zony, to nie zaciagaj zadnego kredytu.

 4. Aby zaciągnąć kredyt w firmie pozabankowej nie musisz dostarczać żadnych dokumentów, wystarczy dowod osobisty. Cala sprawę mozesz zalatwic przez internet

 5. Czy faktycznie tylko dowód wystarczy? Jakieś zaświadczenie o zarobkach nie jest potrzebne?

  • Cześć MC, zaświadczenie o zarobkach? Ja jestem zwykłym studentem, do tego bez jakiejkolwiek pracy i bez problemu mi wyslali kase. Przed wyslaniem wniosku zastanawialem sie czy to faktycznie trwa ta niecala godzine jak wszedzie mowia i to wszystko trwalo doslownie 32 minuty. Szczerze mowiac bylem w szoku. Pilnowalem terminu splaty i po oddaniu pieniedzy jestem szczesliwym czlowiekiem z ciekawym doswiadczeniem

 6. sprzedaz pozyczek

  MC dokładnie tak jakmówisz, wystarczy wypełnić wniosek podając dane z dowodu, uzupełnić rubryki dotyczące kwoty jaka chcesz pożyczyć, czasu spłaty itd. Absolutnie nie sa potrzebne zaswiadczeina z pracy, ZUS czy Urzedu Skarbowego, bo po co utrudniać prawda? My chcemy pożyczyć Tobie, Ty chcesz pożyczyć od nas, masz 18 lat i dowód, to wystarczy.

 7. A czy tutaj zanajdę kogoś kto pożyzek prywatnych udziela???

 8. Cześć, mam całkiem duze problemy z bankami a potrzebuje pomocy na już, kto doradzi mi jakąs fajną pożyczkę, takżebym chociaż za prąd mógl zapłacić, bo troche siara bedzie przed sasiadami jakmi odetną….

  • Vivus, viasms, provident. Duże jest firm. Wejdź na porównywarke i sobie wybierz coś co Ci będzie odpowiadało. Wszystko zależy jak Ci wygodniej, czy iść osobiście do firmy, czy przez internet, a może przez telefon. Możliwości masz wiele

 9. prosze o odpowiedz na adres email

 10. Dobry wieczór
  Mam takie pytanie, na jakim portalu oprócz kokosa można znaleźć pozyczkę prywatną, pewnie są tu jakieś informacje na ten ten temat, alr nie mam po prostu czasu na sprawdzanie tego.

  • Tak w zasadzie ten portal jest najpopularniejszy, ale na większośći for internetowych z finansami własnie związanych mozna znaleźć osobu oferujące prywatne pożyczki. Tyle że te z portali społecznościowych znacznie bezpieczniejsze są , więc trzeba mieć się na baczności.

 11. potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 15 tysięcy, kto moize mi pomóc?

 12. Dobry wieczór
  Czy ktoś z Państwa wie moze, co biora pod uwagę osoby udzielające prywatnych pożyczek? Czy to że jestem Ukrainką może być jakąś przeszkodą?

  • hej, absolutnie nie przejmuj się tym,ze nie masz polskiego obywatelstwa, jezeli w naszym kraju masz jakies dochody, myślę,ze nie będzie najmniejszego problemu z dostaniem prywatnej pożyczki, no chuba ze tu nielegalnie jesteś to juz inna kwestia….

 13. Na czym polega weryfikacja w BIK i KRD? Umie mi ktos powiedziec?

  • Weryfikacja ta to takie powiedzmy sprawdzenie jakim byłeś do tej pory kredytobiorcą czy tam pozyczkobiorcą. Jesli dotąd ze spłacaniem rat spóźniłeś się bardziej niż 2 m-ce z tego co pamiętam, to już tam lądujesz i to już nie jest fajne, bo banki na dzień dobry Cię skreślają, SKOKi raczej tez z tego co pamiętam. No to tak tyle po krótce,

 14. gdzie znajdę jakąś fajną pożyczkę dla zadłużonych? Chodzi mi ko nkretnie o minimum 2 tysiące. Pozdrawiam

  • A choćby w Providencie, fajne warunki i minimum formalnosci mają. Polecam, ja korzytsałam

  • Nie ma znaczenia, że jesteś zadłużony, ponieważ wszystkie te pożyczki są dla każdego, bez znaczenia czy jest bezrobotny, zadłużony czy może jest emerytem, dla firmy jest ważne tylko to, że chce pożyczyć pieniądze, jeśli potrzebujesz minimum 2 tysięcy złotych to możesz skorzystać z usług w takiej firmie jak: Profi credit, Provident albo My banq, ale musisz pamiętać o tym, żeby dokładnie przeczytać ich oferty, gdyż różnią się między sobą na przykład pod względem okresu spłaty rat

 15. Dzień dobry
  Polecam pożyczki prywatne, udzielane przez moją firmę. Możemy Państwu zaproponować wysokie kwoty pożyczek, przy bardzo atrakcyjnych warunkach. Zachęcam do kontaktu wszystkich potrzebujących.

 16. Hej
  Mam takie malutkie pytanko, korzystał ktoś kiedyś z pożyczki prywatnej? Jeśli tak to proszę o opinie na ten temat. Będę bardzo zobowiązany, Pozdrawiam wszytskich i miłego wieczorku życzę.

 17. Ja byłam kiedyś w takiej sytuacji, że 3 parabanki by mi nie pomogły, ale udało mi się wyszukać prywatnego pożyczkodawcę na portalu kokos.pl i dzięki niemu przeszłam szczęśliwie operację i cieszę się teraz dobrym zdrowiem. Człowiek ów okazał się bardzo wielkoduszny i pozwolił mi spłacić zobowiązanie w dogodsnych dla mnie, nie zbyt dużych ratach. Mnie trafił się uczciwy pożyczkodawca o wielkim sercu.

 18. CO się w tym krd i biku weryfikuje, bo zupełnie nie siedzę w tym temacie?

 19. Sprawdza się tam przeszłość podatkową danej osoby, tj.czy spłaca wszelkie zobowiązania, ogólnie czy jest rzetelnym pożyczkobiorcą, a także czy reguluje wszelkie należności.

 20. Hej, jakie kwoty pożyczki prywatnej można dostać?

  • Wszytko zależy od tego, jakiego pożyczkodawcę znajdziesz, bo sumki moga być całkiem pokaźnie. nawet do kilkuset tysięcy, jeżeli ta osoba od której pożyczasz będzie miała pewnośc,że oddasz dług, lub przedstawisz jej jakieś zabezpieczenie.Pozdrawiam

 21. Przedsiębiorca

  Witam Państwa
  Udzielam prywatnych pożyczek. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Pozdrawiam

 22. Cześć
  na czym polega pożyczka prywatna? Wytłumaczy mi ktoś?

  • Przede wszystkim pożyczki prywatne sa rodzajem pożyczek pozabankowych. Aby otrzymać prywatną pożyczkę należy znaleźć osobę gotową pożyczyć nam pieniądze. Kiedy ten etap będzie pomyślnie zakończony przystępuje się do spisania umowy, najczęściej w towarzystwie notariusza, w której określane są wszelkie warunki umowy. Pożyczki prywatne mogą być bardziej korzystne od innego rodzaju pożyczek, z tym,że zawsze należy bardzo dokładnie przeczytać umowę. Pozdrawiam, Ostrożności nigdy za wiele.

  • Witam mam zły bik itd czy mam szanse

 23. ZAINTERESOWANY

  Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak wyglada sprawa z jakimis dodatkowymi prowizjami przy pozyczkach tych darmowych??

 24. MOże niektórym moje pytanie wyda się raczej głupie, ale czym różni się to KRD od BIK??Męczy mnie to trochę, bo się tak zastanawiam gdzie mogłem już trafić….

 25. cześć
  Jaki mam czas na oddanie chwilówki, bo to chyba w większości jest tylko jedna rata i boję się ,że nie zdażę uzbierać pieniązków.

 26. Czy jak mam 2 kredyty mogę starać się o pożyczkę prywatną, czy nie da rady?

 27. czy pożyczki prywatne to bezpieczna sprawa?

  • Jeżeli korzysta się z portali społecznościowych zajmujących się udzielaniem pożyczek, wówczas nad bezpieczeństwem transakcji czuwa administrator. W innym przypadku ryzyko jest całkiem spore.

 28. Dzień dobry
  Proszę państwa mam spore problemy z długami, konretnie spłacam naraz 3 pożyczki i zaczyna mnie to przerastać, czy z tej sytuacji jest jakieś rozsądne wyjście, czy nie mam na takie szans?

 29. Gdzie mogę te prywatne pożyczki znaleźć?

  • Nawet tutaj na forum możesz wpisać,że takiej szukasz, czasem ludzie ogłaszają się tu z tekimi pożyczkami, to może akurat kogoś znajdziesz.

 30. jakie to sa te prywatne pożyczki?

 31. witam udzieli mi ktos pozyczki na kwote 30 tys bez oplat wstepnych odpowiedz prosze na mejla

 32. CHciałbym zaciącgnąc prywatną pożyczkę, ale szczerze mówiąc trochę się tego boję, słusznie?

  • Nie sądzę,żeby trzeba było się tego bac, wszystko jest dla ludzi jak się korzysta z tego z głową, czytaj umowy przed podpisaniem, a wszystko będzie w porządku.

 33. Ile pieniądzy mozna pod zastaw dostac?

 34. Gdzie tak totalnie szybko dostanę 500 złotych?

 35. W 10 minut ponoć w Pożyczkomacie moża pożyczkę dostać.

 36. Jestem zainteresowany pożyczką bez baz 15000 zł

 37. Jak te portale pożyczkowe dzialają?

 38. hejka
  czy tylko na lendico da sie prywatna pozyczke dostac?

 39. Czy osoba zadłużona tak naprawde ma jakies szanse na prywatna pozyczke?

 40. witam
  jak długo trzeba czekać na pożyczkę pozabankową?

 41. jaka firma pozyczkowa jest najstarsza na naszym rynku?

  • Z tego co kojarzę, to chyba jedną z najdłużej działających na naszym rynku firm jest Provident, przynajmniej odkąd ja pamiętam przy mówieniu o parabankach przewija się ta konkretne nazwa.

 42. Siema
  No wszystko fajnie iładnie ale o co z tą weryfikacją kaman, bo zielonego pojęcia nie mam z czym to się je??pozdro

 43. Hejka
  Jacy ludzie udzielają prywatnych pozyczek?

 44. Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak, proszę wrócić do nas

 45. Jakie są różnice pomiędzy prywatnymi a bankowymi pożyczkami?

  • Przede wszystkim pożczyczki prywatne są udzielane przez prywatne osoby, nie firmy natomiast bankowe to już wiadomo, cała instytucja dziłających w Polsce mniejszych i większych pożyczek bankowych. Które są lepsze- tak naprawdę to trudno powiedzieć

 46. Jak wyglądają kwestie formalne w przypadku pożyczek prywatnych?

 47. Witam, czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak skontaktuj się z nami

 48. Pożyczki pozabankowe

  Proponujemy zdecydowanie atrakcyjne pożyczki na rynku. Większość pożyczek możesz dostać od zaraz za darmo.

 49. tanie kredyty i pozyczki

  Oferujemy najbardziej przydatne pożyczki na rynku. Większość pożyczek możesz skorzystać od zaraz za darmo.

 50. Korzystne pożyczki pozabankowe

  Oferujemy najbardziej opłacalne pożyczki na rynku. Większość pożyczek możesz wziąć już za darmo.

 51. Pożyczki i kredyty

  Udzielamy pożyczek na indywidualnych warunkach dostosowanych do wymagań klienta. Nie pobieramy żadnych przedpłat, wpłat itp..Szansa na otrzymanie pożyczki również przez osoby zadłużone.

 52. Pożyczki dla wszystkich

  Udzielamy pożyczek na indywidualnych warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji klienta. Nie żądamy żadnych przedpłat, wpłat itp..Szansa na otrzymanie pożyczki również przez osoby zadłużone.

 53. Pozyczki Dla Każdego

  Proponujemy pożyczki na indywidualnych warunkach dostosowanych do wymagań klienta. Nie żądamy żadnych przedpłat, wpłat itp..Szansa na decyzję pozytywną również dla osób zadłużonych.

 54. Jestem osoba solidna i honorowa . mialam zadluzenie prowadzac firme wyjechalam na dwa lata do Londynu zeby splacic dlug po powrocie nie bylo meza i pieniedzy za to bylo niesplacone zadluzenie dogadalam sie z bankami i splacam jednak chcialabym zrobic remont domu dlatego potrzebuje 30000 zl

 55. Oferta pożyczkowa dla osób zadłużonych i wpisanych w rejestry dłużników

  Oferujemy pożyczki prywatne bez weryfikacji BIK i KRD dla wszystkich zadłużonych

  Pierwsza pożyczka dla osób z długami całkowicie za DARMO
  Akceptujemy każdy dochód nawet nieudokumentowany
  Brak formalności
  Wystarczy oświadczenie
  Indywidualna ocena każdego klienta
  100% akceptowalność wniosków
  Pieniądze w 15 minut na konto od podpisania umowy

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU WYSTARCZY ZOSTAWIĆ KOMENTARZ! OPISZ SWOJĄ SYTUACJE, A PRZYZNAMY CI WSPARCIE JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA!

 56. Potrzebuje pilnie 35000 jestem zadluzona

 57. Karola - Toruń

  Witam serdecznie. Jestem zadłużona. Muszę pożyczyć 10 000.prosze o kontakt i wniosek online. jakie oprocentowanie?

 58. poczebuje pilnie 8000 tys jestem zaduzona

 59. Potrzebuje 10tysiecy .chce spłacić dlugi i wyremontować dzieciom pokuj . Proszę pomóżcie, jestem w BIK

 60. Witam….pilnie potrzebuje 40tys. na najdłuższy czas spłaty. Jestem osobą uczciwą i mam dobre zamiary co do spłat .Kwota ta jest mi potrzebna na spłatę długów które zostawił mi mój były mąż.

 61. Witam.Pilnie potrzebuję 2000 zł. na wyjazd do pracy w Danii.Muszę kupić kilka potrzebnych rzeczy, zapas żywności oraz bilet.Jestem zatrudniony na umowę o pracę.Jestem dłużnikiem alimętacyjnym,ponadto mam niespłacony kredyt bankowy. Jestem wpisany w KRD.Zarabiam najniższą krajową. Po potrąceniu alimętów przez komornika zostaje niewiele.Szef dopłaca poarę złotych poza umową. W Danii jest mój znajomy i jego szef zaoferował mi pracę na budowie.Pożyczkę mogę spłacić jednorazowo w kwietniu przed świętami jeśli otrzymam pieniądze teraz. Nie posiadam konta bankowego, bo z konta wszystko zabiera komornik. Proszę o pomoc. Tomasz.

 62. Potrzebuję 10 000zl , proszę o pilny kontakt

 63. Witam mam 30 lat w tym momencie nieudokumentowany dochód 2500 miesięcznie zaległości w bazach. Potrzebna mi kwota to 2000 do 6 000 zł w zależności od pańskiej decyzji.proszę o pomoc. Pozdrawiam

 64. Potrzebuje 1000 zl , bardzo pilne

 65. Pilnie na dzisiaj z Bydgoszczy czy to realne

 66. Witam mam na imię Wojciech i mam pytanie czy mogę dostać pożyczkę na 5000zł gdzie jestem w BIKu od razu na teraz gdzie spotkała mnie bardzo przykra sytuacja gdzie mam 2 pogrzeby a zostałem bez grosza na życie i nie wiem co mam zrobić więc piszę tutaj o pomoc może ja dostane

 67. Witam bardzo proszę o pomoc jestem w sytuacji bez wyjścia spaliło mi się mieszkanie przy tym ucierpiało dwoje moich dzieci przy czym jedno bardzo poważnie.Bardzo proszę o pomoc

 68. Witam. wnioskuje o kwotę 25 tys zł. Proszę o przesłanie wniosku

 69. witam pilnie potrzebna pomoc od 100 do 200 tys zl na minimum 20 lat proszę o kontakt

 70. potrzebuje pożyczki w kwocie 15000 bardzo pilnie na pogrzeb

 71. witam. Proszę o przyznanie mi pożyczki na dowód na 25 tys zl. Proszę o pomoc!

 72. POTRZEBUJE 1300 ZŁ NA WYJAZD DO HOLANDII ŻEBY WYJSĆ Z PROBLEMÓW FINANSOWYCH

 73. potrzebuje pilnie 60 tysięcy złotych na spłat chwilówek i zaległych rat nawet na dzisiaj
  , bardzo proszę o szybki kontakt meilowy i wsparcie. Będę bardzo wdzięczna jestem uczcią osoba mam nadzieje ze ktoś mi pomoże

 74. Witam. Potrzebuje pożyczki prywatnej, ale jestem zadłużona. Proszę o pomoc! Interesuje mnie pożyczka bez sprawdzania BIK

 75. WITAM.POTRZEBUJE POŻYCZKI PRYWATNEJ -7000.MAM STAŁY DOCHOD MAM KILKA ZALEGLOSCI.DOTYCHCASZ SPŁACŁAM WSZYSTKO W TERMNIE.NIESTETY TRAGEDNIA RODZINN ZMOSIŁA MNIE NA WYŁOZENIE DUZEJ KWOTY I TERAZ SAMA JESTEM W POTRZEBIE.

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Chwilówki z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Ewa

Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Danuta

Bez problemów i zbędnych formalności

Justyna

Pożyczki prywatne dla zadłużonych bez weryfikacji BIK i KRD

XXX

Domowe pożyczki i chwilówki w Profinet

Mariola