Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki prywatne od ręki

Szukasz dodatkowych pieniędzy? Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Weź tanią pożyczkę od osoby prywatnej. Najlepsze pożyczki prywatne od ręki. Dla każdego bez BIK i KRD. Wypełnij wniosek online i weź pieniądze bez wychodzenia z domu. Niskie raty, małe oprocentowanie. Nie potrzebujesz zaświadczeń o dochodach! Gotówka na dowolny cel dla każdego!

Niewielu klientów wie, czy jest jeszcze szansa otrzymać w jakiejś instytucji finansowej pożyczkę prywatną od ręki. Otóż zainteresowani taką formą pozyskiwania pieniędzy mogą skorzystać z usług prywatnych inwestorów. Istnieje na rynku wiele ofert związanych z taką pożyczką.

Ten rodzaj usługi nie oferują raczej normalne banki. Posiadają one swoje odrębne zasady przydzielania pożyczek, które wiążą się przede wszystkim z wiarygodnością potencjalnego klienta. Dlatego głównym konkurentem na rynku pożyczkowym są prywatni inwestorzy, którzy posiadają w swojej ofercie pożyczki udzielane od ręki. Firmy te nie sprawdzają historii kredytowej sowich klientów, co jest jedną z korzyści przemawiającą za tego typu pożyczką.

Dzięki takim firmom pożyczkowym w bardzo łatwy sposób można otrzymać szybki zastrzyk gotówki. Należy jednak liczyć się z tym, że taka pożyczka nie będzie jednak tania. Wiążą się z tym duże odsetki, wysokie prowizje oraz dodatkowe opłaty. Wszystko to sprawia, że na pierwszy rzut oka prosta i szybka pożyczka często kosztuje nas dużo więcej niż tak jak myśleliśmy na początku.

Czasami jednak nie ma innego wyjścia i musimy sięgnąć po tego typu pożyczkę. Kiedy banki nie chcą nam udzielić pomocy, to właśnie prywatni inwestorzy służą tego typu usługami. Niestety jednak klienci są przez nich wykorzystywani finansowo. Decyzja o podjęciu się zaciągnięcia pożyczki z prywatnej firmy wymaga od nas dokładnego przemyślenia. Taka pożyczka oczywiście stanowi jakieś wyjście z trudnej sytuacji finansowej, ale pomyślmy przed jej zaciągnięciem czy na pewno.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka z dostawą do domu – pożyczki u klienta w domu

Ewa

Pożyczki z komornikiem w domu klienta

Magdalena

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Prywatny inwestor udziela prywatnych i społecznościowych pożyczek

Pożyczki z komornikiem w domu klienta

Tanie pożyczki dla osób zadłużonych i z komornikiem prosto do domu

Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

Szybkie pożyczki od 18 lat tylko na dowód