Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki społecznościowe dla firm

Pożyczka społecznościowa – doskonała opcja dla Twojej firmy. Nie płac pośrednikom prowizji, nie okazuj zaświadczeń i poręczycieli. Weź pożyczkę i spłacaj wyłącznie to co pożyczasz. Bez dodatkowych kosztów, online.

Właściciele firm często zadają sobie nie lada trud aby utrzymać swoją działalność i przetrwać okres kryzysu. Ostatnie lata nauczyły przedsiębiorców oszczędzania, jednak niektóre usługi i towary zwyczajnie są nie do przeskoczenia. Często banki, które miały w czasach kryzysu być gwarancją finansowej stabilności wielu przedsiębiorstw, upadały szybciej od nich samych. Ci zaś przedsiębiorcy, którzy otrzymali kredyty, do dziś nie potrafią uporać się z ich spłatą. Na szczęście istnieją także inne, pozabankowe, ale w dalszym ciągu w stu procentach legalne i tak samo bezpieczne, pożyczki społecznościowe dla firm. W dzisiejszych czasach to najlepszy sposób szybkiego zdobycia większej kwoty pieniędzy, które są niezbędne w każdej firmie.

Jak to się bierze?

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki społecznościowe udzielane są online. To zaledwie jedna z niewątpliwie całej masy zalet jaką posiada ta forma pożyczania pieniędzy. Dzięki pożyczkom prywatnym, przedsiębiorca szybko otrzymuje swoje pieniądze, nawet jeżeli jego sytuacja finansowa jest aktualnie trudna, a pożyczkodawca zyskuje poważnego kontrahenta, który pozwala mu osiągnąć zysk z zawartej transakcji. Obie strony są więc usatysfakcjonowane, a tylko taka sytuacja pozwala interesom odpowiednio się rozwijać. Istnieją specjalne portale internetowe, na których zarówno pożyczkodawcy jak i firmy pragnące pożyczyć pieniądze umieszczają swoje oferty i dobijają targu. Zysk na tego typu pożyczkach jest spory, zaś kwota, którą może pożyczyć przedsiębiorca sięga nawet kilkuset tysięcy złotych. Wilk syty i owca cała. Zabezpieczeniem takiej pożyczki, po spisaniu umowy pożyczkowej może być weksel bądź nieruchomość należąca do firmy. Pożyczki społecznościowe są coraz chętniej wybieranym przez przedsiębiorców sposobem na dopięcie budżetu swojej firmy.


Zostaw komentarz