Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki społecznościowe dla firm

Nowoczesne wsparcie pieniężne dla firm i przedsiębiorstw. Najtańsze pożyczki społecznościowe – porównanie ofert. Szybka gotówka bez wychodzenia z domu. Minimum formalności, brak ukrytych kosztów. Przedsiębiorco! Skorzystaj z bezpiecznego social lending dla firm. Najlepsze pożyczki firmowe social lending.

Czym jest social lending dla firm?

Czym jest social lending dla firm?

Coraz częściej spotkać się można z serwisami, które skupiają się na usługach social lending, czyli pożyczkach społecznościowych. Do niedawna korzystać z nich mogły wyłącznie osoby fizyczne. Aktualnie dodatkowe wsparcie pieniężne mogą także otrzymać różnego rodzaju firmy. To co je wyróżnia to przede wszystkim fakt, że można pozyskać pieniądze od prywatnych inwestorów. Dzieje się to bez udziału tradycyjnych banków, czy też pozabankowych firm pożyczkowych.

Bezpieczne pożyczki social lending

Każdy pożyczkobiorca jest skrupulatnie rejestrowany w systemie określonego portalu socjal lending. Ponadto dochodzi również do weryfikacji aktualnego stanu finansowego firm, jej rzetelności, wiarygodności, ale i terminowości względem poszczególnych spłaty wcześniejszych zobowiązań.

Jako, że system wzbogacony jest o prowadzenie monitoringu działań pożyczkobiorców, zarówno ci, jak i pożyczkodawcy mogą czuć się komfortowo. Pożyczki social lending jak widać są bardzo bezpieczne, mimo nowej formuły, która dotychczas nie była stosowana, tego rodzaju zobowiązania finansowe sukcesywnie zyskują na zainteresowaniu.

Skąd bierze się zadowolenie z inwestowania w social lending?

Bardzo często pożyczkobiorcy zastanawiają się dlaczego na polskim rynku pojawia się tylu inwestorów, którzy są skłonni udzielić pożyczki społecznościowej w atrakcyjnych warunkach. Przede wszystkim poprzez inwestowania zarabiają. Nie muszą wiele robić, a pieniądze rosną. Opiera się to więc o wysoki zysk, bez zaangażowania.

Ponadto, mogą korzystać z licznych dodatkowych bonusów i promocji. Dla inwestorów pożyczki social lending są bezpieczne, ponieważ zabezpieczane są na przykład wekslami. Jakby tego było mało, nad ich bezpieczeństwem czuwa konkretny portal społecznościowy.


Zostaw komentarz