Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Prywatne i społecznościowe pożyczki hipoteczne 100% online

Do niedawna zabezpieczenie w postaci hipoteki zarezerwowane było wyłącznie dla tradycyjnych banków. Aktualnie, sytuacja ta się zmienia, dzięki czemu spotkać się z nią można na serwisach pożyczkowych. Co więcej opcja ta dostosowana jest to klientów indywidualnych, a nie dużych firm.

Pożyczki hipoteczne dostępne na serwisach social lending

Pożyczki hipoteczne dostępne na serwisach social lending

Hipoteczne pożyczki przejawiają wiele zalet. Jedną z nich jest bezpieczeństwo inwestora. Nie musi on martwić się, że zostanie oszukany i straci nie małą kwotę pieniędzy. Bardzo ważne jest również to, że są one stosunkowo tanie dla pożyczkobiorcy. Wśród wad jednak można wymienić możliwość straty dachu nad głową w sytuacji nie dostosowania się do warunków zawartych w umowie. Przede wszystkich mowa tutaj o niespłacaniu pożyczki na czas.

Bardzo duże znaczenie przy pożyczkach hipotecznych na serwisach społecznościowych ma wartość nieruchomości. Co więcej, sprawdzana ona jest na podstawie tak zwanego operatu szacunkowego. Jest nim urzędowy dokument, który jest opinią rzeczoznawczy majątkowego. Zawiera on, więc dane względem wartości danej nieruchomości. Następnie istnieje możliwość wpisania inwestorów, czyli pożyczkodawców w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych do księgi wieczystej określonej nieruchomości.

W przypadku mniejszej kwoty, wpisywany zazwyczaj jest serwis społecznościowy. W obu przypadkach zabezpieczenie obowiązuje aż do spłaty należności. Wchodzą w to również koszta: monitów, postępowania sądowego, odsetek karnych. Ponadto każda nieruchomość musi być ubezpieczona.

Dla potencjalnych klientów jest to pomysł nieco innowacyjny, jednak nie jest powiedziane, że nowe pomysły zawsze są złe. Warto korzystać z nowych możliwości, ponieważ może okazać się, że to jeden z najlepszych produktów finansowych.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

mmmmm

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

A.M.

Pożyczka ekspresowa przez Internet bez sprawdzania BIK-u

adam B

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Agnieszka

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

danka