Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Szybka pożyczka hipoteczna

Jeżeli nasz budżet wymaga dużej sumy pieniędzy, a jest się właścicielem nieruchomości, np. domu, działki, czy mieszkania, warto rozważyć ofertę pożyczki hipotecznej. Pieniądze otrzymane z pożyczki są bardzo duże i ich suma może być większa niż zadłużenia, więc jest to z pewnością rozwiązanie godne uwagi. Szybka pożyczka hipoteczna dla każdego online bez formalności.

Co to jest pożyczka hipoteczna?

Pożyczka hipoteczna to rodzaj kredytu, gdzie instytucja finansowa zabiera pod zastaw istniejącą nieruchomość lub taką, której budowa niebawem się zakończy.

Jakie korzyści płyną z pożyczki hipotecznej?

Pożyczka hipoteczna to długoterminowa pożyczka (okres spłaty może wynieść nawet 20 lat) o obniżonym oprocentowaniu, a zabezpieczeniem dla banku jest nieruchomość, którą bierze pod zastaw. Kolejną korzyścią dla pożyczkobiorcy jest fakt, że termin spłaty może zostać przesunięty o 6 miesięcy. Klient szybko dowiaduje się o decyzji w sprawie kredytu i jednocześnie najczęściej jest ona pozytywna. Taka pożyczka ponadto jest tańszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż pożyczka gotówkowa.

Jak to działa?

Przy składaniu wniosku o pożyczkę hipoteczną, należy przedłożyć wszystkie dokumenty, o które poprosi nas pożyczkodawca. Może się zdarzyć, że będzie konieczny wpis hipoteki do księgi wieczystej.

Cel pożyczki hipotecznej i w jaki sposób można ją otrzymać

Środki otrzymane z pożyczki hipotecznej można przeznaczyć na jakikolwiek cel – może być to zarówno wywiązanie się z dotychczasowych finansowych zobowiązań, jak i budowa nowego domu. Żeby ją podjąć, trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem RP, jednak najważniejszym i oczywistym warunkiem, które należy spełnić to posiadanie nieruchomości.

Oprocentowanie

Pożyczki hipoteczne raczej są oprocentowane, według zmiennej stopy procentowej, jednakże dobrze byłoby przeanalizować oferty aby uniknąć nieporozumień.

Wady

Rozważaliśmy plusy, ale jakie są wady pożyczki hipotecznej? Jedynym minusem, jaki można znaleźć, to fakt, że jesteśmy zadłużeni, jednak pomimo tego, że żaden z nas z pewnością nie chce się bez potrzeby zadłużać, jednak w ostateczności jest to rozwiązanie, które można rozważyć.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka na alimenty

Małgorzata

Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Tomasz D

Pożyczka prywatna z zagranicy

Lucyna

Pożyczka prywatna od zaraz

Jola

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Gosia