Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

Pożyczka hipoteczna bez weryfikacji w BIK z korzystnym oprocentowaniem. Czekają na Ciebie pożyczki hipoteczne na długi okres spłaty. Zalety pożyczek hipotecznych z bardzo niskimi ratami. Bez zbędnej zwłoki, również online, wsparcie pieniężne dla wszystkich, także dla zadłużonych, bezrobotnych i emerytów. Sprawdź najlepsze oferty na rynku – tania hipoteka bez zaświadczeń o dochodach, jedynie na oświadczenie, minimum formalności, uproszczone procedury Weź pożyczkę z hipoteką na już w 15 minut.

wybrane

Najlepsza pożyczka hipoteczna

Szukasz taniej pożyczki hipotecznej na miarę Twoich potrzeb oraz możliwości? Dzięki temu, że monitorujemy na bieżąco polski rynek finansowy, wiemy które oferty pożyczek hipotecznych są najlepsze. Propozycje z powyższej listy pod względem finansowym są jednymi z najlepszych ofert w tym segmencie pożyczek w Polsce. Ranking aktualizowany jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 22 02 2018.

Pożyczka hipoteczna od ręki

Kiedy marzy nam się remont mieszkanie, zakup nowego auta czy bardzo długie wakacje zaczynamy zastanawiać się gdzie i jak pozyskać potrzebne środki pieniężne. Z jakiego produktu finansowego skorzystać: z kredytu czy może z pożyczki? Jednym ze sposobów na pokrycie tych wszystkich tak różnych wydatków jest pożyczka hipoteczna. Czym zatem jest pożyczka hipoteczna i czy warto z niej korzystać? Niewątpliwą zaletą tego rodzaju wsparcia finansowego jest to, że możemy przeznaczyć ją na dowolny cel.

Pożyczka hipoteczna przeznaczona może być na:

 • zakup nieruchomości (mieszkania, domu na 80-100 % wartości)
 • budowę, remont mieszkania lub domu
 • zakup działki budowlanej, rolnej czy rekreacyjnej
 • działalność gospodarczą
 • kupno samochodu
 • spłatę innych zobowiązań
 • dowolny cel
 • spłatę komornika
 • sfinansowanie wczasów
 • konsolidacja paru kredytów
 • zakup sprzętu AGD/RTV
 • wykup mieszkania
 • wykończenie domu
 • inne cele mieszkaniowe

Natychmiastowa pożyczka hipoteczna dla emerytów, rolników, zadłużonych

Dobra pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej oraz pożyczka hipoteczna jest doskonałym rozwiązaniem dla emerytów, gdyż często skromne emerytury nie wystarczają na niezaplanowane wydatki, na przykład na drogie leki, święta dla całej rodziny, prezenty dla dzieci czy wnuczków. A mając zabezpieczenie w postaci mieszkania, emeryci mogą otrzymać sporą sumę i to rozłożoną na dogodne raty do spłacania. Podobnie sprawa przedstawia się dla rolników, którzy także potrzebują zastrzyku gotówki na prowadzenie swojej działalności rolniczej. Zakup maszyn, zwierząt, modernizacja i unowocześnianie gospodarstwa, na to wszystko potrzebne są niemałe pieniądze. A wiedzmy, że normalne banki raczej niechętnie udzielają wsparcia finansowego tej grupie społecznej, ponieważ dochody rolnicze uważane są za niepewne, gdyż często są uzależnione od warunków zewnętrznych, na przykład pogody. Dlatego rolnicy tak chętnie korzystają z pożyczek hipotecznych, udzielanych przez firmy finansowe, pod zastaw swojego gospodarstwa, aby móc się rozwijać, powiększać swój areał czy kupować nowoczesne maszyny. Dobrą wiadomością jest na pewno, to że o pożyczkę hipoteczną mogą się ubiegać także osoby aktualnie zadłużone czy też takie, które w przeszłości miały jakiekolwiek problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Parabanki nie weryfikują naszych danych w BIK, KRD czy w innych bazach tego typu. Dlatego jak widzimy dosłownie każdy może starać się o pozyskanie tego rodzaju wsparcia i to na dowolnie wybrany cel.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Marleny (35 l.) z Fromborka

Potrzebowaliśmy z mężem pieniędzy na mieszkanie. To znaczy mieliśmy już pewną sumę wspólnie uzbieraną, ale to jednak było mało. Gdyby tak dorzucić jeszcze 50 000 złotych, to już poważnie można by było myśleć o mieszkaniu. I tak od słowa do słowa doszliśmy do wniosku, że są przecież pożyczki. skoro już tyle pieniędzy zdołaliśmy sami nazbierać, to szkoda było tracić tej okazji. Chcieliśmy wyprowadzić się od rodziców jeszcze przed świętami. Nie wierzyliśmy że wszystko się uda i to jeszcze w tak krótkim czasie. Zainteresowaliśmy się pożyczka hipoteczną. Zaczęliśmy szukać informacji, aż w końcu dowiedzieliśmy się że jak najbardziej możemy wziąć 50 000 złotych. Nasza sytuacja była dość wyjątkowa, bo mąż co prawda ma mieszkanie na własność, z tym że mieszkają w nim jego rodzice. Nie chcieliśmy ani mieszkać z nimi, ani też ich stamtąd wyganiać, bo jednak sami to mieszkanie na niego przepisali. Dlatego postanowiliśmy kupić kolejne, wspólne mieszkanie. Przecież w nieruchomości warto inwestować. Mąż miał więc konkretne zdolności i mógł tę szybką pożyczkę od zaraz bez problemu wziąć. Głównym zabezpieczeniem było to mieszkanie w którym mieszkają rodzice. Warunki pożyczki były wygodne bo bez sprawdzania w BIK, bez zaświadczeń o dochodach i ogólnie bez zbędnych formalności. Oprocentowanie wynosiło 1,6% w skali miesiąca. Decyzje o pożyczce dostaliśmy jeszcze tego samego dnia i była ona jak najbardziej pozytywna. Przesłaliśmy wcześniej akt własności oraz inne tego typu dokumenty, żeby w razie co firma mogła zabrać mężowi to mieszkanie. Ale ze spłatą sobie poradziliśmy, bo oboje pracujemy. Spłacaliśmy pożyczkę przez 5 lat. Nie było to takie fajne żyć w świadomości że ma się dług, ale dzięki temu mieliśmy własne wspólne mieszkanie i w końcu 5 lat to nie tak długo. Pożyczka ta jest dla wszystkich i bez znaczenia na jaki cel kto chce te pieniądze przeznaczyć. My dołożyliśmy do mieszkania, ale każdy kto ma ochotę wybrać tę samą ofertę, może wydać pieniądze na co chce i nawet nie wspominając o tym firmie. Musi tylko mieć nieruchomość na własność, tak by to bez problemu odpowiednimi dokumentami udowodnić.

Historia Grażyny (53 l.) z Poznania

Prowadzimy z mężem dużą firmę, w której praktycznie cały czas obracamy pieniędzmi. Wiadomo jednak, że czasem brakuje do jakiejś inwestycji i wtedy trzeba kombinować co robić i gdzie tych pieniędzy szukać. Czasem bywa tak, że naprawdę nie da się ich wyczarować i trzeba zdecydować się na pożyczkę. Już raz mieliśmy taką sytuację. Wtedy była to pożyczka pod hipotekę dla firm. Jedna z firm pozabankowych miała dla nas atrakcyjną ofertę. Mogliśmy zabezpieczyć pożyczkę hipoteką, bo było w naszej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Formalności okazały się minimalne. Nie musieliśmy przedstawiać żadnych faktur. Jednym z warunków stawianym przez firmę było to, że musieliśmy prowadzić firmę minimum rok, a tak naprawdę mamy ją od wielu lat, dlatego to żaden problem dla nas. Ten warunek spełniliśmy od razu. Były również wymagania co do dokumentów. potrzebny był dowód osobisty w tym przypadku mój, bo to firma na mnie i ja się tak jakby ubiegałam o pieniądze. Poza tym kopia wpisu do CEIDG i PIT za wcześniejszy rok. dodatkowo wyciąg z konta firmowego. Dzięki takim formalnościom dostaliśmy 20 000 złotych na czas 24 miesięcy. Ze spłatą jakoś sobie radziliśmy, bo w końcu była to inwestycja, a więc w niedługim czasie pieniądze nam się zwróciły, a teraz dzięki temu zarabiamy jeszcze więcej. Bardzo szybko dowiedziałam się że mam szansę na tą pożyczkę. Decyzja zapadła wręcz błyskawicznie. I tak samo szybko dostałam pieniądze. Miałam możliwość przedłużenia spłaty pożyczki i to całkiem za darmo. To również w danej ofercie bardzo mi się podobało. Naprawdę pożyczki bywają dopasowane do oczekiwań pożyczkobiorców. Prowadząc firmę czasem trzeba się zadłużyć, bo kiedy przychodzi moment na inwestowanie, tak naprawdę nic się o tym nie wie. To znaczy wszystko dzieje się tak szybko i niespodziewanie. Dlatego trudno jest pozyskać pieniądze i gdyby nie pożyczki, to w ogóle nie dałoby się przeprowadzić inwestycji, nawet wróżących wielkie zyski. Dzięki firmom pozabankowym z ofertami dla firm, tacy przedsiębiorcy jak ja odnoszą zyski.

Pożyczka hipoteczna – dlaczego warto z niej korzystać?

Codziennie banki i parabanki proponują nam atrakcyjne i dobre kredyty. Czy warto z nich korzystać? Jak najbardziej tak. Coraz bardziej powszechne stają się pożyczki przez Internet bez wpłacania 1 grosza i pożyczki hipoteczne. Dzieje się tak, dlatego że pożyczka hipoteczna nie wymaga dostarczania wielu zaświadczeń i dokumentów. Pożyczkę hipoteczną mogą wziąć nawet osoby nie posiadające stałego dochodu lub tradycyjnego zatrudnienia. Dla instytucji udzielającej pożyczki hipotecznej nie jest ważne czy pracujemy na umowę o pracę, umowę zlecenie czy umowę o dzieło. Liczy się tylko zapewnienie, że będziemy raty spłacali w stosownym, zapisanym w umowie terminie. Osoby nie posiadające stałego zatrudnienia mogą wziąć pożyczkę pod wybraną, własną nieruchomość. Z tego też powodu z pożyczki hipotecznej często korzystają firmy, które planują rozbudowę lub remont.

Na decyzję w sprawie pożyczki hipotecznej trzeba co prawda chwilę poczekać. Nie trwa to jednak tak długo jak w przypadku tradycyjnego kredytu jaki bierzemy w banku. Masz własną działalność? Pragniesz rozkręcić swoją spółkę? Weź pożyczkę hipoteczną i buduj swoje lepsze, dobre jutro. Z roku na rok coraz więcej firm korzysta z tego rodzaju pożyczek. Wielu z nas przekonuje się, że jest to bezpieczne i komfortowe. Jeśli odpowiednio i z rozwagą wybierzemy odpowiednią instytucje nie będziemy mieli większych problemów ze spłatą pożyczki.

Pożyczki z hipoteką – jak wybrać dobrego i uczciwego pożyczkodawcę?

Rynek związany z pożyczkami hipotecznymi coraz bardziej się rozszerza. Praktycznie w każdym tygodniu i miesiącu powstają nowe instytucje udzielające tego typu pożyczek. Jaką firmę wybrać? Której warto zaufać? Każdą decyzję związaną z finansami przede wszystkim należy dobrze przemyśleć. Czas spłaty takiej pożyczki to nawet 20 -30 lat. Z tego też powodu warto naprawdę dobrze wybrać. Jak to zrobić? Jednym z najlepszych sposobów jest pomoc i porada fachowca. Doświadczony doradca finansowy może nam pomóc wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do naszych wymagań, potrzeb, ale również możliwości finansowych. Pożyczkę bierzemy na długi okres czasu i istotne jest, aby ją sprawnie i w miarę „bezboleśnie” spłacać.

Kiedy wybieramy instytucję pożyczkową również bardzo przydatny jest Internet. Istnieją specjalne strony internetowe na, których można dzielić się swoimi opiniami i komentarzami na temat danych banków i parabanków. Na specjalistycznym forum możemy także zadać każde pytanie. Klienci parabanków chętnie służą wzajemnym wsparciem i poradą. W parę minut możemy uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących nas kwestii. Warto zdecydować się na instytucję doświadczoną – mającą wielu zaufanych, stałych klientów. Dobre firmy utrzymują się na rynku bez problemu i cieszą się pozytywną opinią wśród kredytobiorców. Szybka pożyczka prywatna bez BIK i hipoteczna nie musi wiązać się z wieloma wyrzeczeniami i stresem – trzeba tylko dobrze dokonać wyboru.

Ranking i porównywarka ofert pożyczek hipotecznych

Najlepszym sposobem na znalezienie wyjątkowej oferty pożyczki hipotecznej jest skorzystanie z gotowych porównywarek i rankingów dostępnych zupełnie za darmo przez Internet. Dostępne są na wielu stronach poświęconych tematyce hipotek, czy produktów pozabankowych. Aby z nich skorzystać nie trzeba się nigdzie logować, czy rejestrować. Wystarczy kilka chwil, by sprawdzić która z dostępnych na naszym rynku finansowym ofert jest najbardziej zbliżona do naszych potrzeb i możliwości:

 1. Ranking online – szereguje pożyczki hipoteczne w kolejności od najlepszych do najmniej korzystnych. W kilka sekund można znaleźć idealną pożyczkę, a tym samym odrzucając te naciągane.
 2. Porównywarka internetowa – pozwala na zestawienie kilku ofert pożyczek hipotecznych i przyjrzenie się bliżej ich poszczególnym parametrom.

Darmowe fora internetowe o pożyczkach z hipoteką

Bardzo dobrą alternatywą dla rankingów online są też darmowe fora internetowe o tematyce finansów. To właśnie tam doświadczeniem i informacjami wymieniają się specjaliści oraz osoby, które zaciągały już tego typu zobowiązania. W szybki sposób dowiedzieć się można, które oferty są godne zaufania, a jakich lepiej unikać.

Pożyczka pod hipotekę dla firm

Produkt finansowy, jakim jest pożyczka hipoteczna skierowany jest do firm, a także osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Głównym wymogiem jest posiadanie nieruchomości, na jakiej zostanie ustanowiona hipoteka. Pożyczka hipoteczna jest bardzo dobrym wyjściem dla osób, którym bank odmówił udzielenia jakiegoś kredytu na firmę bądź, gdy bardzo potrzebujemy większych pieniędzy. Kwota otrzymanego wsparcia zależy przede wszystkim od wartości zabezpieczenia, w tym wypadku nieruchomości. Dużym plusem tego rodzaju produktów jest uproszczona procedura, bez weryfikowania BIK i KRD, a także braku konieczności przedkładania pism z US czy ZUS. Wiedzmy, że nieruchomość, która będzie stanowić zabezpieczenie może stanowić własność osoby trzeciej. Kwota pożyczki, okres kredytowania, oprocentowanie i prowizja ustalane są indywidualnie z każdym klientem i zależą od poszczególnych warunków firm finansowych.

Pożyczka hipoteczna czy kredyt hipoteczny?

Pożyczka hipoteczna bardzo przypomina klasyczny kredyt hipoteczny, zabezpieczeniem jej jest hipoteka wpisana do księgi wieczystej nieruchomości, która jest własnością kredytobiorcy, tak jak w przypadku kredytu mieszkaniowego. Jednak pożyczka hipoteczna ma wielką zaletę, gdyż możemy przeznaczyć ją na dowolnie wybrany przez nas cel. Bowiem pożyczka jest klasycznym produktem bankowym, udzielanym na dowolny cel, a jako zabezpieczenie spłaty ustanowiona zostaje hipoteka na nieruchomości, która należy do nas lub do innej osoby. Kredytu hipotecznego nie możemy wydatkować dowolnie. Miejmy jednak świadomość, że niespłacenie na czas pożyczki może skutkować przejęciem przez bank własności domu, mieszkania czy innego rodzaju zabezpieczenia. Sumy kredytu oraz pożyczki są także bardzo podobne, najczęściej w wysokości nawet równej wartości wniesionego zabezpieczenia. Zbliżone są także dodatkowe koszty na przykład ubezpieczeń, wyceny nieruchomości czy prowizji. Podobnie jak w przypadku kredytów banki oceniają zdolność kredytową klienta. Oprocentowanie pożyczki kształtuje się na poziomie od 7% do 9%, więc jak widzimy jest o wiele niższe w stosunku do kredytów gotówkowych.

Dla kogo pożyczka hipoteczna?

Pożyczka hipoteczna jest raczej łatwo dostępnym produktem finansowym. Wystarczy, że posiadamy nieruchomość, na której można ustanowić hipotekę, jak również jesteśmy wiarygodni dla banków, ponieważ posiadamy odpowiednią zdolność kredytową. Pożyczki hipoteczne bez BIK oferowane zazwyczaj przez instytucje pożyczkowe dostępne są praktycznie dla każdego. Tego typu produkty finansowe są tak naprawdę obarczone o wiele mniejszym ryzykiem, ze względu na zabezpieczenie w postaci ustanowienia hipoteki.

Na jak długo otrzymam pożyczkę hipoteczną?

Tego typu wsparcie udzielane jest zazwyczaj na długie okresy spłaty, które zależnie od pożyczkodawcy wynoszą od 20 do 30 lat, czyli podobnie jak w przypadku tradycyjnego kredytu hipotecznego. Tak długi czas spłaty pożyczki skutkuje obniżeniem wartości rat kredytowych, dzięki temu kredytobiorca nie poczuje zbyt dużego obciążenia domowego budżetu.

Czy trudno jest zaciągnąć pożyczkę hipoteczną?

Musimy mieć świadomość, że pozyskanie pożyczki gotówkowej w bankach jest trudniejsze i bardziej złożone i dużo bardziej czasochłonne od tradycyjnego kredytu gotówkowego. Wiąże się z tym więcej formalności, potrzeba wyceny, ubezpieczenia czy też formalności, które musimy załatwić w sądzie. Dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ procedura może trwać nawet klika tygodni. Z drugiej strony na naszym rynku funkcjonują instytucje finansowe, które oferują pożyczki hipoteczne bez BIK, które bardzo uprościły swoje formalności, do koniecznego minimum. Pożyczkę można zaciągnąć nawet przez Internet, wystarczy wysłać wniosek online bez złożonych procedur, przedkładania wielu formalności, posiadania zaświadczeń o dochodach, jedynie na oświadczenie i bez zgody współmałżonka.

W jakich walutach mogę wziąć pożyczkę hipoteczną?

Pożyczkę hipoteczną można zaciągnąć nie tylko w PLN, ale również w stabilnej walucie obcej zazwyczaj w euro, USD czy we franku szwajcarskim CHF, jest to tak zwana pożyczka hipoteczna walutowa. Pamiętajmy jednak, że waluta obca niesie ze sobą większe ryzyko, tym bardziej jeżeli spłata rozłożona jest na bardzo długi okres czasu.

Pożyczka hipoteczna bez BIK – bez zdolności kredytowej

Pożyczka hipoteczna bez BIK jest produktem finansowym skierowanym do osób, które posiadają złą historię kredytową, gdyż miały kiedyś problemy ze spłatą swoich zobowiązań, a potrzebują na jakiś czas uzyskać potrzebne środki pieniężne na dowolnie wybrany cel. Wiele instytucji pozabankowych oferuje pożyczki hipoteczne bez weryfikacji w BIK, bez zdolności kredytowej, bez żadnych zaświadczeń o dochodach czy z ZUS i US, jedynie na oświadczenie.

Zabezpieczenie może stanowić:

 • dom
 • mieszkanie
 • działka budowlana
 • inna nieruchomość

Pożyczka hipoteczna bez BIK może być udzielona:

 • zadłużonym
 • emerytom
 • bezrobotnym
 • rolnikom
 • seniorom
 • osobom z komornikiem
 • singlom
 • osobom odnotowanym w BIK
 • firmom
 • osobom fizycznym

Czy mogę przeznaczyć pożyczkę hipoteczną na spłatę kredytu?

Pożyczkę hipoteczną jak najbardziej można przeznaczyć na spłacenie zaległych zobowiązań, na przykład kredytu hipotecznego czy gotówkowego. Odsetki pożyczki są bardzo korzystne, a raty rozłożone są na dłuższy okres czasu, żeby nie nadszarpnąć naszego domowego budżetu, a jednocześnie poradzić sobie z zaległymi problemami finansowymi.

Jak wybrać najlepsza ofertę pożyczki?

Przy wyborze najlepszej oferty zwróćmy uwagę, czy mamy do czynienia z pożyczką z naliczaną prowizją i niską marżą, czy bez prowizji, ale z wysoką marżą. Pamiętajmy, że nie zawsze zerowe prowizje oznaczają tańszy produkt. Często jest odwrotnie. Niskie marże, nawet w sytuacji naliczania prowizji nie powodują takiego wzrostu rat, jak w przypadku wysokiej marży. Pamiętajmy również, że niekiedy miejsce prowizji zajmują koszty ubezpieczenia i to jest o wiele korzystniejsze dla klienta, ponieważ dodatkowo zyskuje on ochronę ubezpieczeniową.

Od czego zależy jak wysoką pożyczkę otrzymam?

Kwota pożyczki uzależniona jest od indywidualnej oferty pożyczkobiorcy, ale na nią wpływ ma nasza zdolność kredytowa oraz wartość wniesionego zabezpieczenia. Jeżeli jest to pożyczka hipoteczna bez BIK to kluczowa jest wartość zabezpieczenia.

Jaka jest minimalna kwota kredytu?

Minimalna kwota pożyczki zależy od oferty poszczególnych instytucji. Niektóre oferują pożyczki hipoteczne już na 10 tys. zł. Warto zapoznać się z wieloma ofertami tego typu produktów na naszym rynku, porównać je i wybrać tą najkorzystniejszą dla nas. Skorzystajmy z kalkulatora rat kredytowych, który pozwoli obliczyć wysokość rat, a dzięki temu pomoże nam wskazać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Przydatne filmy video

Zastanawiasz się czym przejawia się hipoteka? Obejrzyj krótki filmik, a z pewnością poznasz chociażby podstawy z zakresu tej dziedziny.

Szybka pożyczka hipoteczna bez zatrudnienia

Awaryjne pieniądze od ręki dla każdego pełnoletniego w tym studentów, emerytów i dłużników czy bezrobotnych. Brak weryfikacji zdolności kredytowej i skomplikowanych dokumentów. Ekspresowa pożyczka z hipoteką bez zatrudnienia na dowolny cel. Minimalne raty, atrakcyjne oprocentowanie, dogodne warunki umowy. Sprawdź ile gotówki otrzymasz bez BIK i KRD, ale z dogodnymi ratami do spłaty, darmowym wnioskiem przez Internet, telefon bądź w oddziale.

Błyskawiczne pożyczki hipoteczne bez zatrudnienia realizowane w całości drogą internetową. Wystarczy wypełnić wniosek i odebrać pieniądze w kwadrans z konta bankowego. Bez dodatkowych kosztów z minimalnymi formalnościami. Niezależnie od posiadanego statusu społecznego, czy posiadanej bądź nie pracy pożyczka jest dostępna dla każdego. Posiadasz dowód osobisty, konto bankowe, pełną zdolność do czynności prawnych i jakąkolwiek nieruchomość? To pożyczka jest właśnie dla Ciebie!

Pożyczki z hipoteką bez zatrudnienia to przede wszystkim: natychmiastowa akceptacja wniosku przez telefon, Internet lub w oddziale, akceptacja każdej formy przychodu zainteresowanego, dowolny cel zaciąganego zobowiązania, możliwość skorzystania z karencji w spłacie, brak ukrytych kosztów dodatkowych, możliwość przedłużenia okresu spłaty bez BIK i KRD.

Polecane artykuły

  • Błyskawiczna pożyczka bez BIK na dowolny cel

   Błyskawiczna pożyczka bez BIK dostępna praktycznie dla każdego, zarówno dla bezrobotnych, jak i zadłużonych. Wystarczy jedynie okazać dowód osobisty, a gotówka wpłynie na konto w zaledwie 15 minut. Bez żadnych czasochłonnych formalności i zaświadczeń, zadawania niewygodnych pytań,…

  • Pożyczka dla młodych małżeństw

   Szybka pożyczka dla młodych małżeństw na dowolny cel, bez jakichkolwiek formalności i czasochłonnych procedur od ręki. Wystarczy wysłać bezpłatny wniosek online, aby otrzymać pieniądze na konto nawet po kilkunastu minutach. Bez zabezpieczeń, poręczycieli, jedynie na dowód. Tania…

  • Darmowa pożyczka – to jest możliwe - do 9800 za darmo

   Wbrew pozorom instytucje pozabankowe nie zawsze rażą wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi kosztami. Wiele firm pożyczkowych udziela swoim klientom w pełni darmowe pożyczki. Co to oznacza? Tyle, że zainteresowani są zobowiązani oddać kwotę równą zaciągniętej pożyczki. Brak tutaj…

  • Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń i formalności

   Pożyczka na dowód osobisty bez zbędnych formalności i jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach na dowolnie wskazany przez nas cel. Wystarczy przesłać wniosek online, aby pieniądze otrzymać na konto bankowe po maksymalnie piętnastu minutach. Bez konieczności ruszania się z domu i bez…

  • Pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej i weryfikacji BIK

   Pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej dla każdego na dowolny cel, bez spełniania złożonych formalności i bez potrzeby odpowiadania na szereg pytań. Najlepsze pożyczki hipoteczne bez BIK od ręki dla osób zadłużonych, a także bezrobotnych w kilka chwil na konto bankowe. Niskie…


Komentarze

 1. Witam wszystkich.
  chciałbym pożyczyć dużą kwotę, ale mam już zaciągnięty jeden kredyt i pewnie bank nie udzieli mi następnego. Zastanawiam się nad pożyczką hipoteczną, bo mam kawalerkę, która może być zabezpieczeniem.Czy ktoś z was z tego korzystał?Proszę o konkretne rady

  • A moze pozyczka na weksel w twojej sytuacji to dobre rozwiazania. Na pewno zyskasz wiecej niz w firmie pozyczkowej, ale nie bedziesz musial zastwiac nieruchomosci

 2. Z tego co przeczytalem, pozyczka hipoteczna to calkiem dobre rozwiazanie, jak sie chce pozyczyc troche wiecej pieniedzy. Tylko martwi mnie fakt, ze mozna stracic mieszkanie jezeli nie bedzie sie splacac rat. Jak dla mnie duze ryzyko. A WY CO UWAZACIE?

  • Gdziekolwiek pożyczasz jakieś większe pieniądze, to musisz mieć duże zabezpieczenie. Nikt za darmo nie udzieli Ci pożyczki np na 100tys. Dlatego musisz liczyć się z tym, że musisz spłacać raty. Jeżeli masz wątpliwości czy nie będziesz miał pieniędzy na raty, to zwyczajnie nie decyduj się na tą pożyczkę. I tyle, to bardzo proste, bo nie można za dużo ryzykować.

  • A ile najwiecej mozna pozyczyc? A moze ktos poleci mi jakas sprawdzona firmę? Duzo jest wogole formalnosci do spelnienia?

 3. Co sądzicie o pozyczkach w Wonga? Ktos korzystał?

  • Słyszałam, ze są drodzy i że nie warto. To na pewno nowość na rynku i pewnie trochę osób się skusiło. ale lepiej porównać z naszymi ofertami pożyczkowymi.

 4. jak wybrac najlepsza pozyczke gotowkowa? Czym sie kierować? Prosze o rady

  • Ja radziłbym patrzeć nie tylko na wysokość oprocentowania, ale na wszelkie opłaty poboczne, takie jak prowizje czy ubezpieczenie. wiem także, że opcja domowej obsługi kredytu jest bardzo droga

 5. hej.gdzie moge pozyczyc 800 zł ale jeszcze dzis. Jestem w bardzo ciezkeij sytuacji i zalezy mi na czasie. PROSZE O POMOC!

  • Widzę, że bardzo zależy Ci na czasie, więc możesz skorzystać z usług takich firm jak: Zaliczka.pl, Vivus lub In credit, ale musisz dokładnie przejrzeć ich oferty, gdyż każda ma inne opcje

 6. Jestem bezrobotna, ale mam alimenty. potrzebuje pożyczki 2 000 na 12 miesięcy.Bardzo pilne!!! Potrzebuje na wyprawkę do szkoły dla dzieci

 7. Potrzebuje bardzo pilnie 10 tys. Moim zastawem może być samochód. Szukam prywatnej osoby, która udzieli mi pożyczki. Także czekam na wszelkie propozycje od prywatnych inwestorów.

 8. Dzien dobry. Jestem zainteresowana pozyczka 2000 na ok poł roku. Sprawa pilna, prosze o pomoc!!!!

  • Dzień dobry. Jestem prywatnym inwestorem, od pięciu lat udzielam pożyczek. Proszę się do mnie odezwać, a przedstawię więcej szczegółów. Pozdrawiam Marcin Dankiewicz

 9. Czy pozyczkj na odwod przyznawane sa kazdemu. Jestem bezrobotna. To znaczy dostaje zasiłek z Urzedu Pracy, ale to wszystkie moje dochody. Musze pozyczyc 3 tys. zł, najlepiej na rok, bo tak naprawde nie wiem z czego oddam.

 10. Potrzebuje na wyprawke dla dziecka 2 tys. Czy ktos moze mi udzielic takiej pozyczki. Jestem samotna matka. Prosilabym wszystkich dobrych ludzi o pomoc!!!!

 11. Dzień dobry.
  Chciałbym przedstawić swoją ofertę pożyczek. Udzielam zobowiązań na kwoty 1 000 – 100 000zł. Honoruje różnego rodzaju zabezpieczenia, w zależności od kwoty wsparcia, którego udzielę. może być nieruchomość, samochód. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz, przedstawię ci wszystko drogą mailową. Pozdrawiam wszystkich pożyczkobiorców.

 12. Elzbieta Kowalska

  pożyczę po zastaw nawet 80000 zł proszę o meila dziekuje

 13. Witam, czy ktoś może powiedzieć mniej więcej jak wysokie są prowizje przy pożyczkach w firmach pozabankowych? Z góry dziękuję

 14. Mój wierzyciel nie zgodził sie na przesunięcie terminu spłaty i żąda natychmiastowego spłacenia pieniedzy. dla mnie to nie realne wpłacić 4 tys od ręki. przedstawiłam wierzycielowi moją sytuację ale on nie chce rozłożyc mi długu na raty. co robic?

 15. Norbert79 bardzo fajne pytanie. też chciałbym dowiedzieć się czegoś o firmach pożyczkowych i ich wiarygodności, ponieważ niedługo chyba będę musiał zaciągnąć u nich pożyczkę.

 16. Ile najwiecej lat moze miec człowiek zeby dostac pozyczke hipotecna i jak to wygonda?

 17. pozyczkina wczoraj

  Przy pożyczkach hipotecznych nie ma to zbytniego znaczenia, bo bank ma zabezpieczenie w postaci nieruchomości, więc nawet jeśżli dłużnik nie zdązy spłącić stratni nie będą.

 18. A co moze byc zabezpieczeniem w pozyczce hitotecznej:?dom, mieszkanie,cos innego?

 19. WItam. Droga margo zabezpieczeniem może byc dowolna nieruchomość Twoja, lub innej osoby, jeśli zgodzi się ona na podpisanie umowy, w związku z tym jeśli masz jakąś ciotkę na wsi, która ma domek,a na tyle Cię lubi,żeby zgodzić się na taki układ, poproś ją o pomoc. Mam nadzieję ,że pomogłem

 20. Hej. Jakie jest porocentowanie pozyczki hipotecznej, tak orientacyjnie chociaż/.thx za info.

 21. Tak plus minus to jest w granicach 10 procent, chyba ze chcesz w banku brać, a nie masz jakiejś określonej kwoty swoich oszczędności to troche wiecej, taka jakas smiszna ustawa weszla w zeszlym roku

 22. hejka, tak bez owiajnia w bawelne i reklam, ta pozyczka hipoteczna to nie jest jakies cholerstwo, bo nie chciałbym mieszkania stracić, male ale jednak je mam ….

 23. A czy senior też może liczyć na pożyczkę hipoteczną, bo chcielibyśmy na starość zrealizować z żoną swoje marzenie….

  • Oczywiście, że tak. Nie ma określonych przedziałów wiekowych, więc jeśli chcieliby Państwo skorzystać z usług firmy i wziąć pożyczkę hipoteczną to mają Państwo do tego pełne prawo. Pozostaje tylko wybrać najlepszą ofertę dla Was, a jest w czym wybierać.

 24. mam pytanie, o co z ta hipoteką chodzi, co się z nią robi? żadnego pojęcia o tych pozyczkach nie mam ,wiec proszę niech mi ktos to wytłumaczy choć trochę.

  • WIęc tak hipoteka przy określonym rodzaju pożyczki stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie w przypadku gdyby osoba bioraca pozyczke nie spłaciła jej. Oczywiście w hipotece powstaje odpowiednia adnotacja. Wszystko zabiera trochę czasu, ale jeżeli potrzebna jest duża gotówka, to idealne wyjście.

 25. Witqam państwa
  W ogoels się nie znam na tych wszytskich pozyczkach, czy ktoś mi powi na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze pożyczki hipotecznej??

 26. Dołączam się do pytanie, w ogóle pożyczka hipoteczna to jest dobry pomysł, czy faktycznie ostatnia deska ratunku?

  • Jeśli wiesz, że będziesz mieć z czego spłacać to z pewnością to dobre rozwiązanie. Bo to nie wiąże się z koniecznością oddania domu itp. Nawet o tym myśleć nie musisz, jak spłacasz regularnie zadłużenie

 27. A ja chciałabym w ogóle wiedzieć co to jest ta cała pożyczka hipoteczna, co w niej się zawiera, jakie warunki trzeba spełnić i wszystkie inne szczegóły dotyczące tej pożyczki chciałabym poznać, czy ktoś byłby tak miły i mi pomógł?

  • pozyczka hipoteczna, jak sama nazwa wskazuje jest rodzajem pożyczki, której zabezpieczenie stanowi hipoteka nieruchomości. Oczywiście przy tej okazji jest w nią wpisywana odpowiednia adnotacja. Jeżeli nie posiada się na własność żadnej nieruchomości, wówczas przy zgodzie osoby trzeciej, można wykorzystać jej własność, oczywiście wówczas, przystępuje ona również do umowy. Co do kwoty pożyczki hipotecznej może to być średnio kilkadziesiąt tysięcy, wszystko jest uzależnione od wartości nieruchomości.Pozdrawiam

 28. czyli to jest tak,że jezeli moja mama się zgodzi, mogę wziać pożyczkę pod hipotekę jej mieszkanka? prosze o odpowiedź i pozdrawiam

  • Jasne,że mozesz tak postąpić, tylko pamiętaj ,że mamusi zmuszać nie można hihi, bo musi się ona pod umową podpisać, tak więc pertraktować z nią nie zmuszać hihi. A tak poważnie to warto wspomnieć,że z hipotece mieszkanka mamy będzie adnotacja o tej pożyczce, to tak tyle, jak szanowna mamusia się zgadza, to do dzieła.

 29. A czym skutkuje nie oddanie pożyczki hipotecznej, od razu dom zabierają, czy jak to działa?

 30. Ja działają te sławetne pożyczki hipoteczne?

  • Pożyczka hipoteczna jest udzielana wówczas, gdy pozyczkobiorca przedstawi zabezpieczenie w postaci nieruchomości, Wówczas to może on dostać bardzo dużą kwotę pieniędzy, a odpowiedni wpis jest odnotowywany w księgach wieczystych nieruchomości, jeżeli nie ma się mieszkania, czy też domu na własność, mozna poprosić np.członka rodziny, żeby zabezpieczył naszą pożyczkę swoją nieruchomością, wówczas to on również przystępuje do umowy. Oprocentowanie takiej pożyczki wynosi zazwyczaj poniżej 10 procent, a płatność jest rozkładana na wiele lat.Mam nadzieję,że rozwiałam wszelkie wątpliwości, Pozdrawiam

 31. tak się zastanawiam czy ja jestem osobą ze zdolnością kredytową? Kto jej nie ma? W jakiej sytuacji?

 32. Osoby, które do tej pory nie wywiązywały się terminowo ze spłatą kredytów i pożyczek, tzn, przekroczyły termin powyżej 60 dni ze spłatą rat, są traktowane jak nie wiarygodne właśnie ze złą zdolnością. W przypadku banków osoby młode i nie pracujące na umowę o pracę na czas nieokreślony też czasem są traktowane jak bez zdolności kredytowej.

 33. Dobry wieczor
  Czy mogliby mi Państwo wytłumaczyć co mam zrobić,żeby dostać pożyczkę hipoteczną?

 34. Jkaie to są te osoby bez zdolności?

  • nabdymandy

   To takie osoby, które albo nie mogą wykazać stałych dochodów, albo mają złą historię kredytową i są kiepskimi potencjalnymi klientami, bo są niewiarygodni.

 35. Cześć
  Powiecie mi na co taką pożyczkę hipoteczną można przeznaczyć, bo nie bardzo się orientuję w temacie

  • Tak prawdę mówiąc pożyczkę hipoteczna można przeznaczyć na co się tylko ma ochotę i nie musi to być zakup jakiejś nieruchomości, czy coś w tym rodzaju.

 36. Na jakie cele można przeznaczyć pożyczkę hipoteczną?

 37. Jaka jest różnica pomiędzy pożyczką hipoteczną a mieszkaniową?

 38. cześć
  Kto może taką pożyczkę hipoteczna dostać?

 39. A czy nie mając tam powiedzmy wlasnego domu, też moge liczyć na jakąś pozyczkę hipoteczną?

  • Tak, jest to możliwie pod warunkiem,że znajdziesz kogoś, kto zgodzi się na przystąpienie do umowy, wówczas jego nieruchomość będzie stanowiła zabezpieczenie dla Twojego kredytu.

 40. Hej
  Jakie warunki musze spełnić, żeby chociaż taką najniższą pożyczkę hipotecznz dostać?

 41. Czy będąc emerytką mozna ubiegać się o pożyczkę hipoteczną?

 42. Co mam zrobić, żeby było jak najwyższe prawdopodobieństwo,że dostanę pożyczkę?

  • No musisz wysłać jak najwięcej wniosków pożyczkowych, wtedy będzie też duże prawdopodobieństwo,ze dostaniesz gdzieś pożyczkę, ale tak ogólnie pozyczki w parabankach są dość łatwo dostępne.

 43. Od ilu lat udzielają pożyczek hipotecznych?

  • jeżeli chodzi o wiek pożyczkobiorcy to już od 18 lat,natomiast sam produkt taki jak pożyczka hipoteczna funkcjonuje na naszym rynku juz bardzoo długo.

 44. jak wygląda umowa przy pożyczce hipotecznej?

 45. heji o co z ta cala zdolnoscia chodzi?

  • To chodzi głównie o to, czy jesteś w stanie spłacić jakąś pożyczkę, czy masz wystarczające dochody na regularne spłacanie rat itd.

 46. Hej
  Czego na tym money.pl można się dowiedzieć?

 47. Osoba bez zdolności, osoba ze zdolnością- jaka to jest różnica?

  • Człowiek ze zdolnością to taki który może dostać pożyczkę, bo będzie ją w stanie spłacić. Jest on traktowany jako dobry potencjalny klient, któremu warto pożyczyć pieniądze, bo istnieje duże prawdopodobieństwo. że bez jakichkolwiek problemów odda to, co pożyczył w parabanku. Osoba bez zdolności wręcz przeciwnie. Wszystko jasne?

 48. Pytanko mam, co muszę mieć, żeby pożyczkę hipoteczną dostać?

 49. Jak wyglądają sprawy formalne przy pożyczce hipotecznej?

 50. Hej
  Jaki jest limit hipotecznej pożyczki?

 51. Szukam porzyczki na zakup mieszkania stać mnie żeby spłacać raty ponieważ do tej pory wynajmowałam i nie miałam nigdy opóżnień w opłatach ale mam dość wynajmowania i pchania komuś kasy i dlatego myślę o czymś kupieniu w banku nie otrzymam bo siostrze podrzerowałam z mężem pożyczkę mieszkaniową ona sałaca jak sobie chce i mamy przesto wpis może ktoś coś by mi pomógł lub podpowiedział warunki do ustalenia proszę o pomoc Dziękuję

 52. Potrzebuje pilnie pożyczki hipotecznej proszę o pomoc pilne

 53. SZYBKIE POŻYCZKI

  Halo,
    Czy potrzebujesz pilnie pożyczki dzisiaj? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami!

 54. Pilnie potrzebuje pozyczki hipotecznej prosze o pomoc

 55. Potrzeuje pozyczki hipotecznej bez BIK na okolo 50-60 tys zl mozliwie na jak najdluzszy okres 20-30 latprosze o pomoc

 56. Witam, poszukuje prywatnej pożyczki hipotecznej bez bik na zakup mieszkania.
  Posiadam stałe dochody alimenty 1000 zł, plus prowadzę własna firmę kosmetyczną i stylistka paznokci,
  Czy jest ktoś w stanie mi pomoc i udzielić takiej pożyczki oczywiście zabezpieczeniem będzie mieszkanie. Mogę spłacać po 800 zł miesięcznie,

 57. Witam,

  Potrzebuje pożyczki pod zastaw domu w wysokości 180 000 PLN, prowadzę własną działalność.

 58. Witam, potrzebuje pożyczki hipotecznej na zakup domu i spłatę kredytów. Banki nie chcą mi udzielić kredytu, ponieważ mam zbyt wysokie raty do spłaty na miesiąc. Mam stałą pracę, wynagrodzenie ok. 3100 zł, alimenty 750 zł i dodatkowo z 500+- 1000 zł. Czy ktoś może mi pomóc?

 59. Witam, czy jest szansa na pozyczke na zakup domu ok 150-200 tys, miesieczny dochod jak narazie mam 1700 a w przyszlym roku bedzie wiekszy. jakie by byly raty?

 60. Witam. czy mam jakos szanse na pozyczke na zakup domu, ok 150-200 tys? jak narazie mam dochod 1700 z zasilkow od przyszlego roku bedzie wiecej. jaka bylaby rata?

 61. Witam jestem wierzycielem prywatnych pożyczek, a ja jestem tutaj, aby swoje marzenia, aby uzyskać kredyt. Rozpaczliwie Potrzebujesz kredytu? Potrzebujesz kredytu na spłatę długów? Czy potrzebujesz pożyczki na rozszerzenie działalności lub rozpocząć własny biznes, jesteśmy tu dla Ciebie z niskim oprocentowaniem 2% R można uzyskać kredyt w wysokości $ 5000 $ 100.000.000,00 maksymalna kwota kredytu, a nawet 30 lat kredytu. Skontaktuj się z nami

 62. witam. od wielu lat pracuje za granica ale nie do konca byla to legalna praca jako kontraktowiec i troszke te lata mi przelecialy. odecnie jestem stabilnie zatrudniony za granica ale nie moge wziac kredytu na mieszkani a bardzo mi zalaezy. czy jest ktos kto jest w stanie pomoc???

 63. Chce kupić dom ale nie mam na wkład własny i jest mi potrzebna pożyczka pod hipotekę kupowanego domu czy to jest możliwe bo innych nieruchomości nie posiadam mam prace na czas określony

 64. Dobre FINANSE

  Szukasz prawdziwej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki szybkiej i tanie pożyczki? Zaledwie 2% oprocentowania. Prześlij bezpłatny wniosek, rozpatrzymy go w ciągu 24h.

 65. Witam wszystkich.
  Prowadzę własną firmę i z powodzeniem mogę wykorzystać nieruchomość, w której się znajdujemy pod zastaw. Potrzebuję solidnego pożyczkodawcy, ponieważ kwota pożyczki nie jest mała. Muszę mieć nie mniej niż 25.000 złotych, a najlepiej 35.000 złotych. Oczywiście jestem w stanie oddać na procent. Wolę prywatnych pożyczkodawców. Proszę o informację prywatną. Czym prędzej tym lepiej

 66. Masz dom, mieszkanie, działkę?
  Udzielę Ci pożyczki pod hipotekę od ręki!

 67. Jestem zainteresowana pozyczka

 68. Witam. Posiadam mieszkanie własnościowe o wartości ok.100000. niezadłużone. Szukam pożyczki hipotecznej. W wysokości ok. 10000 na 3/4 lata. Mam zła historię kredytową, ale jestem wypłacalna.

 69. Witam. Narzeczony ma nieudokumentowane dochody. Potrzebuje pożyczki w wysokości 6 tys. Jest współwłaścicielem domu. Czy w tej sytuacji ma szanse na otrzymanie takiej pożyczki? Możliwa rata miesięczna 400-500zł

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

  • Najwyższa kara za nielegalne pożyczki

   Kiedy w Polsce nie ustalono skutecznych metod walki z oszustami finansowymi, w Chinach stosuje się karę śmierci. Tak radykalnego wyroku…

  • Sposoby na bezpieczne pożyczki

   Nadmierne zadłużanie się kredytobiorców to bardzo poważny problem, dlatego też Rząd zaproponował wprowadzenie przepisów, które skutecznie…

  • Zarabiaj na poleceniu pożyczki

   Reklamujący swoje usługi jako ,,najszybsze pożyczki w Internecie” serwis SMS365.pl to instytucja pozabankowa, której klienci mogą uzyskać od…

  • Oferta mikropożyczki w OKmoney.pl

   Różnorodność firm pożyczkowych wywołała nie małą konkurencyjność między nimi. Wszystkie opierają się na podobnych zasadach, niemniej…

  • Jakie pożyczki wybierają Polacy?

   Zadłużenia obywateli Polski przekroczyły już granicę 4 miliardów złotych. Składają się na to między innymi osoby, które zaciągają…

Wybrane artykuły