Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka pozabankowa dla nowych firm

Skąd wziąć pieniądze na nową firmę? Jak opłacić pierwsze rachunki firmy? Weź pożyczkę pozabankową na własną działalność. Tania pożyczka pozabankowa dla nowych firm bez zbędnych formalności. Błyskawiczne przyznanie gotówki. Niskie raty, minimalne oprocentowanie, wysokie pożyczki na już przez Internet. Nie potrzebujesz zastawu i poręczycieli. Natychmiastowy przelew pieniędzy.

Jesteś w trakcie otwierania nowej firmy lub już ją otwarłeś, ale to dopiero początki? Skorzystaj z pożyczki pozabankowej przeznaczonej właśnie dla nowych firm. Z tego typu zobowiązaniem możesz nie tylko uruchomić własną działalność, ale również ją poszerzać i rozwijać. Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ tego typu zobowiązanie nie wymaga podawania celu wykorzystania pieniędzy.

Jak wziąć pożyczkę na własną firmę?

Wbrew pozorom pożyczka pozabankowa dla nowych firm nie wymaga większej ilości formalności, aniżeli jej odpowiednik dla osób prywatnych. W związku z tym najważniejsze jest to, aby właściciel firmy posiadał aktualny dowód osobisty, pełną zdolność do czynności prawnych oraz zameldowanie na terytorium naszego kraju. Wówczas bez problemu otrzyma gotówkę na rozwój własnej działalności.

Ile jednak może otrzymać? Tutaj wszystko zależy od samego pożyczkobiorcy. To właśnie on we wniosku określa wysokość zobowiązania oraz okres jego spłaty. Co więcej, zazwyczaj pierwszy czynnik wpływa na ten drugi, czyli im większa kwota pozyskana, tym automatycznie więcej czasu potrzeba na jej spłatę. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że pożyczka może zostać spłacona na długo jeszcze przed terminem jej ukończenia.


Zostaw komentarz