Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na dowód dla firm

Masz własną firmę? Potrzebujesz pożyczki? Bank Ci odmówił? Zgłoś się do podmiotu działającego w sferze pozabankowej! Łatwość uzyskania pożyczki gwarantowana. Bez BIK-u, formalności ograniczone do minimum – szybkie pożyczki na dowód dla firm.

Podmiot pozabankowy pomoże wyjść Tobie i Twojej firmie z finansowych tarapatów. Wykwalifikowana kadra parabanków przeanalizuje Twoją sytuacje zarówno finansową jak i zawodową, dobierze pożyczkę idealną do Twoich potrzeb. Jeżeli nie masz najlepszej historii kredytobrania, nie przejmuj się1 wiele parabanków podchodzi do tego sceptycznie, nie analizując bazy BIK-u.

Błyskawiczne pożyczki firmowe jedynie na dowód

Pożyczki na dowód dla firm są zazwyczaj nisko oprocentowane. Jednakże do całkowitego kosztu pożyczki należy doliczyć ubezpieczenie. Kwotę 10 000 zł możesz otrzymać tylko na oświadczenie. Sam poinformujesz pracowników oddziału wysokość swoich dochodów. Nikt nie sprawdza wiarygodności podanych przez Ciebie informacji. W przypadku kredytobrania wyższej sumy wymagane jest zabezpieczenie pożyczki oraz dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody. Wszystko z myślą o przyszłości Twojej i firmy pożyczkowej. Podmiot pozabankowy z racji tego, że często współpracuje z klientami, którzy mieli problem z wypłacalnością, pracuje pod wyższym wskaźnikiem ryzyka finansowego. A przecież i sam pożyczkobiorca nie chce mieć potem problemów w związku z nadmiernym obciążeniem pożyczkowym. Okres kredytowania jest korzystny, możemy znaleźć oferty, które proponują nawet 60-cio miesięczny okres spłaty.

Szybkie pieniądze dla każdej firmy

Osoba prowadząca firmę pożyczkę może wpisać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, co jest dodatkowym ułatwieniem. Aby uzyskać pożyczkę dla firm na dowód osobisty potrzebujesz… dowodu osobistego. Głównie danych z tegoż dokumentu w celu zweryfikowania danych. Wymagana jest również kopia wpisu do CEIDG czy zaświadczenie z ZUS-u o niezaleganiu ze składkami. Aby utwierdzić się w przekonaniu, że pożyczka dla firm jest sposobem wyjścia z finansowego dołka udaj się do placówki parabanku, zadzwoń lub wypełnij formularz dostępny online!


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx