Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki prywatne od 18 lat

Sprawdź jak skorzystać z pożyczki online bez poręczycieli. Najlepsze pożyczki prywatne od 18 lat. Dodatkowa gotówka na dowolny cel bez wychodzenia z domu. Ranking aktualnych pożyczek bez dodatkowych kosztów. Błyskawiczna akceptacja wniosków online. Nie potrzebujesz zaświadczeń o dochodach. Masz ukończone 18 lat? Wypełnij darmowy wniosek i ciesz się z dodatkowych pieniędzy bez podawania celu pożyczkowego.

Poszukujesz najlepszego rozwiązania pożyczkowego bez BIK i KRD? Zdecydowanie musisz sprawdzić czym są pożyczki prywatne. Nie trzeba spełniać przy nich dodatkowych formalności. Najważniejsze jest ukończenie 18 roku życia, a tym samym posiadanie aktualnego dowodu osobistego oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Oczywiście zazwyczaj te pierwsze pożyczki nastolatków nie są tak wysokie jak wszelkie pozostałe, niemniej jednak można skorzystać nawet z pożyczek prywatnych sięgających kilku tysięcy złotych. Nie trzeba przy tym posiadać wysokich dochodów, czy stałej pracy.

Jak wygląda zaciąganie pożyczki pozabankowe?

Korzystanie z pożyczki prywatnej, udzielaj przez instytucje pozabankowe, nazywane przez niektórych parabankami opiera się wyłącznie na kilku podstawowych krokach. Mowa tutaj o:

  1. Znalezieniu najkorzystniejszej firmy pozabankowej, przy czym pomocne jest korzystanie z rankingów i porównywarek online. Nie dość, że obejmują one wszystkie instytucje pozabankowe, to typują najkorzystniejsze rozwiązania, obejmując przy tym aktualne promocje, zniżki i inne bonusy.
  2. Wypełnieniu darmowego, bardzo krótkiego wniosku przez Internet. Zawiera on takie informacje jak: imię, nazwisko, adres zamieszkania, czy numer dowodu osobistego. Jak widać, nie jest to nic trudnego, a samo wpisanie danych nie zawiera więcej, niż maksymalnie kilka minut.
  3. Przelaniu jednego grosza z własnego konta bankowego na rachunek firmy pozabankowej. Jest to działanie weryfikacyjne, a jednocześnie potwierdzające akceptację regulaminu. Co więcej, nie wszystkie instytucje pozabankowe posiadają taką konieczność.
  4. Odebraniu gotówki z własnego konta bankowego oraz wykorzystaniu jej na dowolny cel.
  5. Terminowej spłacie zobowiązania. Ten punkt jest bardzo istotny, ponieważ zwłoka w spłacie wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowych kosztów związanych z brakiem rzetelności. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku braku wystarczającej ilości gotówki można z powodzeniem skorzystać z możliwości przedłużenia okresu spłaty co jest tańsze, aniżeli regulowanie narastających należności.

Jak widać, aby skorzystać z prywatnych pożyczek od osiemnastego roku życia nie jest potrzebna cała sterta ciężkich do pozyskania dokumentów, czy innych formalności. Najważniejsze jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego, a wówczas gotówka jest na wyciągniecie każdego ręki.


Komentarze

  1. Czy istnieją dostępne prywatne pożyczki dla osób poniżej 18 lat? Rocznikowo mam 18 lat, ale urodziny mam dopiero w sierpniu.

  2. Pożyczka na dowód osobisty Pracuję na czarno

Zostaw komentarz