Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna dla firm

Szybkie wsparcie finansowe małych i średnich firm. Najlepsze oferty pożyczek hipotecznych na polskim rynku. Tanie pożyczki pod hipotekę nieruchomości dla firm. Ranking pożyczek firmowych – tylko aktualne oferty. Start nowej firmy z gotówką hipoteczną od Twojego banku. Błyskawiczne rozpatrzenie wniosku przez Internet. Darmowa pomoc doradcy finansowego.

Czy warto brać pożyczkę hipoteczną na własną firmę?

Czy warto brać pożyczkę hipoteczną na własną firmę?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorcy nie tylko profesjonalizmu, czy zaangażowania, ale przede wszystkim odpowiedniej gotówki. Zarówno na start nowej firmy, jak i jej rozwój potrzebna jest bardzo wysoka kwota środków pieniężnych. Posiadane oszczędności jedynie w niewielkim stopniu są użyteczne. Okazuje się, że wręcz wymagane jest dodatkowe źródło pieniędzy. W tym celu najlepiej skorzystać z pożyczki hipotecznej dla firm.

Gotówka dla firm

Dzięki pożyczce hipotecznej dostosowanej do potrzeb różnego rodzaju firm, można z powodzeniem sfinansować dowolnie wybrany przez siebie cel. Oczywiście, skoro jest to pożyczka na firmę, powinien on być związany z prowadzoną działalnością. Wówczas można swobodnie korzystać z pozyskanych środków pieniężnych. Co ciekawe tych jest wiele, ponieważ kwoty maksymalne sięgają nawet kilku milionów złotych. Z kolei okres spłaty opiera się aż na kilkunastu latach.

Wymogiem do pozyskania tak atrakcyjnej oferty jest posiadanie nieruchomości. Banki zazwyczaj oferują od 55% do 70% jej wartości. Bardzo ważne jest to, że klient, będący tutaj przedsiębiorcą nie musi przedstawiać biznesplanów, czy innych prognoz finansowych. Aktualne oferty umożliwiają wzięcie pod hipotekę zarówno własnej nieruchomości, jak i tej, która należy do osób trzecich. Pamiętać jednak należy, że wymagana wówczas jest ich zgoda.

Jak zaciągnąć pożyczkę hipoteczną?

Celem pozyskania pożyczki hipotecznej dla firm, zazwyczaj należy skontaktować się z doradcą. Można to zrobić na dwa sposoby – poprzez internetowy formularz kontaktowy, czy też samodzielnie wykonać telefon na specjalną infolinię banku. Wówczas z doradcą zostaną ustalone wszelkie szczegóły. Po tym, wystarczy podpisać umowę w jednej z placówek instytucji, a pieniądze trafiają bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. Dzisiejsze oferty banków nie są już tak mocno nasycone różnego rodzaju zaświadczeniami i innymi dokumentami, że możliwe jest pozyskanie gotówki jeszcze tego samego dnia.


Zostaw komentarz