Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka społecznościowa przez Internet

Potrzebujesz gotówki? Masz Internet? Skorzystaj z pożyczki społecznościowej! Dodatkowy zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu! Znajdź osobę która udzieli Ci kredytu na specjalnym portalu internetowym! Szybka i wygodna forma finansowania Twoich celów! Szybka i tania pożyczka społecznościowa przez Internet bez wychodzenia z domu.

Pożyczka społecznościowa – co to takiego?

Jest wiele sytuacji w życiu, kiedy potrzebujemy dodatkowych środków na realizację swoich celów. Na rynku mamy wiele możliwości, skąd taką dodatkową gotówkę wziąć. Każda z możliwości ma swoje zalety i wady. Banki oferują nam kredyty, ale zmuszają do przedkładania sporej ilości dokumentów. Instytucje pozabankowe zaś, rezygnując ze zbędnych formalności, oferują nam pożyczki ale z dużą marżą. W marżę tą jest wyliczone ryzyko, które musi ponosić instytucja, udzielając nam pożyczki bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej.

Stosunkowo młodym sposobem zdobywania zastrzyku dodatkowej gotówki jest social lending, czyli pożyczka prywatna. Jest to sposób, znany od wielu lat poza granicami naszego kraju, w końcu jednak ta forma pożyczania gotówki dotarła i do nas. Pożyczka społecznościowa, polega na tym, że pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą są, jak sama nazwa mówi, osoby prywatne. Transakcje pożyczania gotówki, odbywają się za pomocą specjalnych portali internetowych, które pobierają prowizję od sfinalizowanej transakcji.

Cechy pożyczki społecznościowej

Pożyczki społecznościowe, to forma udzielania pożyczek, charakteryzująca się dostępnością dla każdego. Nikt nie sprawdza zdolności kredytowej czy ilości spłacanych pożyczek a jednocześnie oprocentowanie pożyczki, wziętej w ten sposób nie jest wygórowana. Warunki pożyczek społecznościowych, są ustalane pomiędzy osobą która chce też pożyczki udzielić a osobą, która chce z niej skorzystać. Kwota pożyczki oraz warunki jej spłaty są ustalane indywidualnie, co jest niewątpliwą zaletą takiej formy kredytowania. Pożyczki społecznościowe to też bardzo wygodny sposób na szybką gotówkę, ponieważ wszystko można załatwić online, bez wychodzenia z domu i przedstawiania dokumentów. Jest to swego rodzaju sprzedaż. Za pośrednictwem specjalnego portalu internetowego odbywa się transakcja. Pożyczki społecznościowe są dosyć mało znanym sposób na zdobywanie dodatkowej gotówki, lecz ilość jej zwolenników ciągle rośnie.


Komentarze

 1. Bezpieczne opcje finansowe online. Pożyczki społecznościowe bez BIK na dowód!

  Masz potrzebę szybkiej pożyczki, ale nie chcesz korzystać z tradycyjnych instytucji finansowych? Nie martw się, jest rozwiązanie dla Ciebie – pożyczka społecznościowa przez internet.

  Nasza platforma oferuje Ci możliwość skorzystania z pożyczki społecznościowej, gdzie pożyczki udzielane są przez inwestorów z całego świata. Dzięki temu, proces otrzymania pożyczki jest szybki, prosty i elastyczny.

  Pożyczka społecznościowa przez internet umożliwia dostęp do środków finansowych nawet dla osób, które mają kłopoty z uzyskaniem tradycyjnej pożyczki bankowej. Nie wymagamy opisywania szczegółowych informacji o Twojej historii kredytowej i nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej.

  Aby otrzymać pożyczkę społecznościową przez internet, wystarczy wypełnić krótki wniosek online. Po zaakceptowaniu wniosku, inwestorzy zainteresowani Twoją ofertą składają swoje propozycje. Wybierasz pożyczkę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej.

  Dzięki naszej platformie możesz otrzymać pożyczkę w krótkim czasie, bez zbędnych formalności i biurokracji. Wystarczy kilka prostych kroków i możesz cieszyć się gotówką na swoim koncie.

  Skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest pożyczka społecznościowa przez Internet i szybko sprostaj swoim finansowym potrzebom.

 2. Dzień dobry.
  Gdzie znajdę kontakt do prywatnego inwestora, który może mi pożyczyć 40 tys zl
  Czekam na wiadomość na e-maila

 3. Czy na tej na stronie mogę wypełnić wniosek? Potrzebuje pożyczyć 20 000 zł.
  Czekam na kontakt. Ada

Zostaw komentarz