Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka społecznościowa przez Internet

Potrzebujesz gotówki? Masz Internet? Skorzystaj z pożyczki społecznościowej! Dodatkowy zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu! Znajdź osobę która udzieli Ci kredytu na specjalnym portalu internetowym! Szybka i wygodna forma finansowania Twoich celów! Szybka i tania pożyczka społecznościowa przez Internet bez wychodzenia z domu.

Pożyczka społecznościowa – co to takiego?

Jest wiele sytuacji w życiu, kiedy potrzebujemy dodatkowych środków na realizację swoich celów. Na rynku mamy wiele możliwości, skąd taką dodatkową gotówkę wziąć. Każda z możliwości ma swoje zalety i wady. Banki oferują nam kredyty, ale zmuszają do przedkładania sporej ilości dokumentów. Instytucje pozabankowe zaś, rezygnując ze zbędnych formalności, oferują nam pożyczki ale z dużą marżą. W marżę tą jest wyliczone ryzyko, które musi ponosić instytucja, udzielając nam pożyczki bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej.

Stosunkowo młodym sposobem zdobywania zastrzyku dodatkowej gotówki jest social lending, czyli pożyczka prywatna. Jest to sposób, znany od wielu lat poza granicami naszego kraju, w końcu jednak ta forma pożyczania gotówki dotarła i do nas. Pożyczka społecznościowa, polega na tym, że pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą są, jak sama nazwa mówi, osoby prywatne. Transakcje pożyczania gotówki, odbywają się za pomocą specjalnych portali internetowych, które pobierają prowizję od sfinalizowanej transakcji.

Cechy pożyczki społecznościowej

Pożyczki społecznościowe, to forma udzielania pożyczek, charakteryzująca się dostępnością dla każdego. Nikt nie sprawdza zdolności kredytowej czy ilości spłacanych pożyczek a jednocześnie oprocentowanie pożyczki, wziętej w ten sposób nie jest wygórowana. Warunki pożyczek społecznościowych, są ustalane pomiędzy osobą która chce też pożyczki udzielić a osobą, która chce z niej skorzystać. Kwota pożyczki oraz warunki jej spłaty są ustalane indywidualnie, co jest niewątpliwą zaletą takiej formy kredytowania. Pożyczki społecznościowe to też bardzo wygodny sposób na szybką gotówkę, ponieważ wszystko można załatwić online, bez wychodzenia z domu i przedstawiania dokumentów. Jest to swego rodzaju sprzedaż. Za pośrednictwem specjalnego portalu internetowego odbywa się transakcja. Pożyczki społecznościowe są dosyć mało znanym sposób na zdobywanie dodatkowej gotówki, lecz ilość jej zwolenników ciągle rośnie.


Komentarze

  1. Czy na tej na stronie mogę wypełnić wniosek? Potrzebuje pożyczyć 20 000 zł.
    Czekam na kontakt. Ada

  2. Dzień dobry.
    Gdzie znajdę kontakt do prywatnego inwestora, który może mi pożyczyć 40 tys zl
    Czekam na wiadomość na e-maila

Zostaw komentarz