Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie

Pożyczaj gotówkę pod zastaw nieruchomości na oświadczenie. Wysokie sumy pożyczki i dogodne warunki spłaty dla osób fizycznych na oświadczenie o dochodach. Nawet kilkaset tysięcy złotych na oświadczenie.

Często znajdując się w trudniejszym niż zazwyczaj położeniu finansowym, jesteśmy zobowiązani pożyczyć pieniądze, aby szybko uregulować nasze najpilniejsze zobowiązania. Nie zawsze jednak pożyczanie pieniędzy musi wiązać się z niekończącymi się formalnościami, ukrytymi opłatami i setką dokumentów to przedstawienia. Nawet jeśli potrzebujemy większej kwoty pieniędzy, możemy spokojnie i bez żadnych problemów pożyczyć ją pod zastaw nieruchomości. Niby nie jest to wielkie odkrycie, ponieważ pożyczki gotówkowe pod hipotekę funkcjonują w Polsce od dobrych kilku lat, jednak prawdziwą nowością jest forma poświadczania własności domu, mieszkania czy ziemi. Dotychczas niezbędne było przedstawianie stosownych dokumentów, takich jak umowa kupna-sprzedaży, akt notarialny czy wypis z rejestru gruntów.

Na ich podstawie instytucja finansowa dokonywała stwierdzenia prawidłowości zastawu oraz szacowała możliwą wysokość pożyczki w oparciu o wycenę wartości nieruchomości pod zastaw. Dzisiaj wystarczy jedynie oświadczenie i już możemy cieszyć się pożyczką na dowolny cel. Z oferty tej skorzystać mogą naprawdę wszyscy. Pożyczki pod zastaw nieruchomości są doskonałą chętnie wybieraną opcją dla: rolników, osób prowadzących działalność gospodarczą, bezrobotnych, studentów, emerytów, rencistów, osób zadłużonych i z zajęciem komorniczym a także wielu innych osób w trudnej sytuacji życiowej. Wielką zaletą takiej pożyczki jest to, że możemy wziąć ją na cel, którego nikt nie będzie weryfikował ani oceniał. Rolnicy mogą więc wykorzystać pieniądze na modernizację gospodarstw, studenci dzięki niej opłacą czesne lub wynajmą mieszkanie, zaś przedsiębiorcy zainwestują w sprzęt i technologię w swojej firmie.

Pożyczki hipoteczne na oświadczenie o dochodach

Osoby przedstawiające oświadczenie o dochodach mogą otrzymać pożyczkę hipoteczną w kwocie od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Dzięki temu każdy z nas, przy okazaniu jednego oświadczenia, z dnia na dzień ma szansę rozwiązać wszystkie swoje problemy finansowe. To szansa, której nie można zaprzepaścić.


Zostaw komentarz