Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki hipoteczne dla emerytów

Sprawdzone pożyczki hipoteczne dla emerytów teraz dostępne również przez internet. Jeśli jesteś emerytem z emeryturą przekraczającą 450 złotych miesięcznie, możesz starać się o korzystną pożyczkę hipoteczną. Pod zastaw mieszkania własnościowego lub domu możesz otrzymać nawet 150% jego wartości. Niezależnie od Twojego wieku, stanu zdrowia i historii kredytowej. Sprawdź jakie oferty na ten rok przygotowały parabanki i firmy pożyczkowe. Pożyczka hipoteczna dla emerytów to gwarancja spokojnej starości bez zamartwiania się o długi.

Ciężki los Polskich emerytów

Wiele osób urodzonych niedługo po zakończeniu II wojny światowej nie mogło liczyć na stałą pracę i związane z tym regularne składni emerytalne. W związku z tym, osoby te przygotowując się lub przechodząc dziś na emeryturę muszą liczyć się z faktem iż nie otrzymają wysokiego świadczenia emerytalnego. Zdarza się niestety, że cała emerytura nie jest w stanie pokryć nawet rachunków i wydatków na leki. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się pożyczka hipoteczna skierowana specjalnie do emerytów niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. Jedynym wymaganiem jest posiadanie na własność nieruchomości oraz posiadanie emerytury na poziomie 450 zł/miesiąc.

Jakie czynności trzeba wykonać by otrzymać pożyczkę hipoteczną

Do starania się o pożyczkę hipoteczną dla emerytów, niezbędne są jedynie dowód osobisty i akt własności nieruchomości. W celu uzyskania takie aktu czasami będziemy musieli udać się do notariusza. Nie jest to jednak kosztowne ani czasochłonne. Następnie z pełnym zestawem dokumentów musimy udać się do oddziału terenowego wybranej przez nas firmy, lub wypełnić odpowiedni formularz dostępny na stronie www parabanku. Możemy również skontaktować się telefonicznie z pracownikiem firmy i umówić na spotkanie w naszym domu. Przedstawiciel wybranej firmy przygotuje wszelkie formalności oraz odpowie na nasze wszystkie pytania. Całość nie będzie trwała dłużej niż godzina a od momentu złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy nie miną więcej niż dwa dni robocze.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Szybkie pożyczki pozabankowe Białystok jedynie na dowód

Udzielamy pożyczek w Białymstoku na najlepszych warunkach

Pożyczki pod weksel – na weksel

Najszybsze pożyczki wekslowe od ręki

300zł natychmiastowa chwilówka pozabankowa – 300 PLN

Najszybsze pożyczki niebankowe na preferencyjnych warunkach!

Pożyczka z BIK

Arek J

Szybka kasa bez BIK dla każdego

Ekspresowe pożyczki od ręki bez BIK, KRD