Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna na remont

Szybka pożyczka hipoteczna na remont – duża kwota dogodne raty. Korzystna umowa – mało formalności. Pożyczka hipoteczna na remont – pożyczka pod zastaw nieruchomości – niskie oprocentowanie – bezpieczna spłata rat. Pożyczka hipoteczna na remont – błyskawiczna gotówka „do ręki”. Pożyczka bez poręczycieli i wielu zaświadczeń. Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki.

Remont mieszkania – pożyczka gotówkowa czy hipoteczna?

Kiedy chcemy remontować dom lub mieszkanie zastanawiamy się co wybrać – pożyczkę gotówkową czy hipoteczną? Wybór powinien zależeć przede wszystkim od wysokości inwestycji. Pożyczka gotówkowa doskonale nadaje się na drobne, małe remonty. Potrzebujesz gotówki na materiały na farby, lakiery i inne remontowe akcesoria? Pożyczka gotówkowa jest idealnym rozwiązaniem. Pożyczka gotówkowa to zazwyczaj niska kwota (1-3 tysiące złotych) oraz szybka spłata w jednej lub kilku ratach.

Pożyczka hipoteczna to idealne rozwiązanie przy dużych remontach. Pożyczoną gotówkę pod zastaw nieruchomości możemy przeznaczyć na zakup materiałów remontowo – budowlanych, na zakup niezbędnego sprzętu oraz narzędzi. Pożyczka hipoteczna to dogodna kwota, która może być nawet równoważna z wartością zastawianej nieruchomości. Podstawową zaletą pożyczki hipotecznej jest dużo niższe oprocentowanie niż w przypadku pożyczki gotówkowej. Hipoteka nie może być zastawiona tylko wtedy jeśli jest obciążona – jeśli pożyczkobiorca ma na nią już jakieś zadłużenia.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości – formalności

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę hipoteczną na remont musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii formalnych. W pierwszej kolejności instytucja finansowa udzielająca nam pożyczki sprawdza naszą zdolność kredytową oraz czy nieruchomość nie jest obciążona. Następnie następuje oszacowanie wartości hipoteki oraz jej dokładna wycena. Im wyższa wycena, tym wyższą kwotę pożyczki możemy dostać na lepszych zasadach. Potrzebny jest również wpis hipoteki na rzecz pożyczkodawcy oraz regulacja wszelkich opłat związanych z takim wpisem. Jeśli dopełnimy wszystkich formalności możemy uzgadniać z para bankiem warunki pożyczki. Spłata następuje w dopasowanych do klienta ratach.


Komentarze

  1. Pilnie szukam pożyczki hipotecznej na remont domu na 150 000 zl
    jaka jest szansa?

Zostaw komentarz