Pożyczka do 85 roku życia jedynie w Unichwilowka.pl

W tej firmie możemy otrzymać pożyczkę do 2500zł na 15 lub 30 dni. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie i udziela pożyczek osobom do 85 roku życia co jest rzadkością wśród polskich firm pożyczkowych.

http://www.unichwilowka.pl

Celem zaciągnięcia pożyczki w Unichwilowka.pl należy się zarejestrować. Wystarczy określić kwotę oraz termin spłaty pożyczki na specjalnym kalkulatorze umieszczonym na stronie internetowej oraz wypełnić bardzo prosty formularz rejestracyjny.

Aby jednak mogło do tego dojść należy spełnić pewne wymogi. Przede wszystkim koniecznością jest ukończenie 18 roku życia, ale nie więcej niż 85. Bardzo ważne jest także posiadanie stałego dochodu oraz pozytywnej historii kredytowej.

Dopełnieniem rejestracji oraz możliwości zaciągnięcia pożyczki jest przelanie na konto Unichwilówki opłaty rejestracyjnej równej 3 złote. Dzięki temu, firma może zweryfikować dane, które zostały podane w formularzu z tymi, które obecne są na rachunku bankowym. Stąd istotne jest wykonanie przelewu z własnego konta bankowe, a nie współmałżonka, czy innej znajomej osoby. Wówczas można już oczekiwać na decyzję z firmy, którą przesyła pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail.

Klienci muszą także wydrukować w dwóch egzemplarzach umowę oraz wysłanie podpisanej listem poleconym, wraz z kserem dowodu osobistego do siedziby firmy Unichwilowka.pl.