Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD – gdzie pożyczać pieniądze?

Wygodne pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD na atrakcyjnych warunkach, bez zbędnych formalności i jakichkolwiek zabezpieczeń. Czeka na Ciebie pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD. Przekonaj się gdzie pożyczać pieniądze bez sprawdzania BIK i KRD. Firmy pozabankowe pomogą ci wyjść z kłopotów finansowych, ukrytych kosztów oraz zgody współmałżonka. Już dziś skorzystaj z pożyczek bez sprawdzania w BIK i KRD dla każdego, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i zadłużonych. Wypełnij bezpłatny wniosek w 5 minut. Najlepsze oferty wsparcia pieniężnego dla dłużników w Twojej okolicy.

Trudne pożyczki dla zadłużonych bez BIK należą w obecnych czasach do jednych z najbardziej poszukiwanych produktów na rynku finansowym. Nie ma co się temu dziwić – w dobie kryzysu możliwość skorzystania z takich produktów jest praktycznie na wagę złota. Otrzymanie kredytu w tradycyjnym banku nie jest zadaniem prostym i bezproblemowym, dlatego tak popularne stają się placówki oferujące pożyczki bez sprawdzania w BIK i KRD. Czeka na wszystkich zainteresowanych pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD – przekonaj się gdzie pożyczać pieniądze.

Czym jest i jak działa pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD?

Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD to rodzaj finansowania, który jest dostępny dla osób, które mają problemy z uzyskaniem kredytu w tradycyjnych bankach z powodu negatywnej historii kredytowej lub wpisów w rejestrach dłużników. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, oraz KRD, czyli Krajowy Rejestr Długów, to instytucje gromadzące informacje na temat historii kredytowej i zobowiązań finansowych osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Wpis do jednego z tych rejestrów może znacząco utrudnić lub nawet uniemożliwić uzyskanie kredytu lub pożyczki w przyszłości.

Oferty - Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD – gdzie pożyczać pieniądze?

 • NAJLEPSZA FIRMA POŻYCZKOWA "BIG...

  NAJLEPSZA FIRMA POŻYCZKOWA "BIG FINANCE" oferuje: - Szybkie pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD ZAPEWNIAMY: - szybkie rozpatrzenie wniosku -…zobacz ofertę »
 • Jak działają pożyczki bez BIK i KRD. Ominięcie standardowych baz danych. Instytucje oferujące pożyczki bez BIK i KRD nie sprawdzają historii kredytowej wnioskodawcy w tych bazach. Oznacza to, że nawet osoby z negatywnym wpisem mają szansę na uzyskanie finansowania.
 • Szybki proces decyzyjny. Zazwyczaj proces ubiegania się o tego typu pożyczkę jest szybki i wymaga mniejszej liczby formalności niż standardowy kredyt bankowy. Decyzja o przyznaniu środków często zapada w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku.
 • Krótszy okres spłaty. Okres spłaty tego typu zobowiązań jak pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD jest zazwyczaj krótszy niż w przypadku standardowych kredytów bankowych.
 • Mniejsze kwoty. Maksymalna kwota pożyczki bez BIK i KRD jest często niższa niż w przypadku tradycyjnych produktów finansowych.

Szybka niebankowa pożyczka bez weryfikacji baz dłużników – dla kogo jest przeznaczona

Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD są przeznaczone głównie dla osób, które mają trudności z uzyskaniem finansowania w tradycyjnych bankach lub instytucjach finansowych z powodu negatywnej historii kredytowej lub obecności w rejestrach dłużników. Oto kilka grup osób, dla których tego typu pożyczki mogą być szczególnie atrakcyjne:

 • Osoby z negatywną historią kredytową. To osoby, które w przeszłości miały problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych na czas, co skutkowało negatywnymi wpisami w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Negatywna historia kredytowa może utrudniać lub uniemożliwić uzyskanie kredytu w banku.
 • Osoby z wpisami w Krajowym Rejestrze Długów (KRD). KRD gromadzi informacje o osobach fizycznych i prawnych mających nieuregulowane zobowiązania finansowe. Osoby znajdujące się w tym rejestrze często napotykają na trudności przy próbie uzyskania pożyczki w standardowych instytucjach finansowych.
 • Osoby potrzebujące szybkiego dostępu do gotówki. Tania pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD często charakteryzuje się uproszczoną procedurą wnioskowania i szybkim czasem realizacji, co jest atrakcyjne dla osób potrzebujących pilnie środków finansowych.
 • Przedsiębiorcy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Czasami przedsiębiorcy napotykają na trudności finansowe lub potrzebują dodatkowego kapitału na rozwój biznesu, ale ich historia kredytowa lub obecność w rejestrach dłużników utrudnia uzyskanie finansowania w tradycyjny sposób.
 • Osoby bez stałego dochodu lub z niskimi dochodami. Niektóre instytucje oferujące wsparcie jakim jest pożyczka bez weryfikacji BIK i KRD mogą mieć mniej rygorystyczne wymagania dotyczące dochodów wnioskodawcy, co jest korzystne dla osób pracujących na umowach cywilnoprawnych, pracujących dorywczo lub mających niskie dochody.

Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD na wyciągnięcie ręki

Chciałoby się w tym miejscu zapytać, dlaczego produkty oferowane przez instytucje pozabankowe cieszą się takim powodzeniem? Odpowiedź na to pytanie nie przysporzy zbytnich kłopotów. Klucz do sukcesu tych produktów tkwi głównie w tym, że potencjalny pożyczkobiorca nie jest w żaden sposób weryfikowany w bazie danych Biura Informacji Kredytowej, co dla wielu osób jest ogromnym ułatwieniem, gdyż stwarza realną szansę na otrzymanie finansowego wsparcia. Do pozostałych charakterystycznych cech tanich pożyczek w 15 minut od 100zł bez zaświadczeń zaliczyć należy także uproszczone do minimum formalności.

pozyczka bez sprawdzania bik i krd gdzie pozyczac pieniadze - obrazek 1
Pożyczkę bez sprawdzania BIK i KRD możemy otrzymać nie tylko od firmy niebankowej, ale również od prywatnych inwestorów oferujących pożyczki prywatne i społecznościowe.

Nie trzeba bowiem dostarczać zaświadczeń o dochodach, a także żadnych innych dokumentów, o które tak zabiegają w tradycyjnych placówkach bankowych. Nie ma co ukrywać, że te okrojone wymagania zdecydowanie ułatwiają dostęp do oczekiwanych pieniędzy. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, stałe zamieszkanie w Polsce oraz nasz podpis na umowie. Jak zapewne każdy wie banki ciągle podwyższają próg wymagań, z kolei firmy pozabankowe poszły w drugą stronę. Wymagań nie ma praktycznie żadnych, za to klientów przybywa w ekspresowym tempie.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Marka (45 l.) z Lublina

Czasem każdy ma trudności finansowe, nawet ten, kto z reguły nie narzeka na brak gotówki. W takiej sytuacji jakiś czas temu właśnie ja się znalazłem. To dość przykre nie mieć pieniędzy na naprawę awarii w domu. Zupełnie niespodziewanie pękła mi rura od wody. Choć wszystkie prace mogłem wykonać sam, to jednak nie miałem pieniędzy na zakup materiałów. Potrzeba była pilna, gdyż zostałem odcięty od wody. Doszedłem do wniosku, że nie ma co dłużej się użalać i wziąłem pożyczkę w Profi Credit. Uznałem to za jedyne rozsądne rozwiązanie. O dziwo formalności poszły bardzo sprawnie, tak jak sprawnie potrzebowałem pieniędzy. Była to wygodna oferta, bez sprawdzania BIK i KRD co znacznie przyśpieszyło formalności. Podałem dowód, zaświadczenie o zarobkach, opłacone rachunki za media i wyciąg z konta bankowego. Takie dokumenty mogłem załatwić od ręki. Wszystkie formalności załatwiałem przez internet i tym sposobem wziąłem 2 tysiące złotych. Miałem pracę, więc nie trudno było spłacać dług. Oddawałem go przez rok, czyli 12 miesięcy. Taki też termin spłaty sobie wyznaczyłem. Decyzję o przyznaniu super pożyczki otrzymałem tego samego dnia. Na drugi dzień miałem już pieniądze na koncie. Oferta wydawała się dla mnie korzystna pod wieloma względami. Ucieszyło mnie to, że tak naprawdę sam mogłem ustalić wszystkie szczegóły i warunki danej pożyczki. To ode mnie zależało ile wezmę pieniędzy i w jakim czasie oddam. Nikt mi niczego nie sugerował. A samodzielne załatwianie formalności przez internet dało mi dużo satysfakcji. Praktycznie sam o wszystkim decydowałem więc i to było jak najbardziej na plus. Niektóre oferty pożyczkowe, a szczególnie te w Profi Credit potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Historia Eli (42 l.) z Malborka

Bardzo dobrze pamiętam, jak potrzebowałam pieniędzy na wyjazd dla dziecka. Łącznie na wszystkie związane z tym wydatki potrzebowałam aż 2 000 złotych. Zastanawiałam się gdzie pożyczyć pieniądze. Zaczęłam w związku z tym szukać konkretnych informacji, wskazówek jak znaleźć sposób na pozyskanie pieniędzy. Na stronie firmy Provident znalazłam dość ciekawą ofertę. Była to pożyczka bez BIK i KRD. Od razu doszłam do wniosku, że warto przyjrzeć się jej szczegółom. Raty pożyczki okazały się dopasowane do moich możliwości finansowych. Mogłam spłacać ja w bardzo wygodnych, tygodniowych kwotach. 2 000 złotych spłacałam przez 45 tygodni, dzięki czemu wysokość jednej to zaledwie niecałe 60 złotych. Dla mnie ta kwota była idealna. Przez dłuższy czas spłacania musiałam oddać więcej, ale to nie szkodziło. Najważniejsze było to, że mogłam pozyskać takie pieniądze i to w całkiem krótkim czasie. Wszystkie formalności załatwiałam przez Internet, dlatego w zasadzie nie potrzebowałam obsługi doradcy, choć ci podobno są całkiem w porządku. Minimalne formalności i zarazem bardzo jasne i zrozumiałe zasady to świetna oferta. Ja przynajmniej jestem zadowolona, a wtedy byłam jeszcze bardziej. Takie wygodne małe szybkie pożyczki bez BIK online to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują pieniędzy. Ja załatwiłam formalności bardzo szybko i dzięki temu pozyskałam pieniądze na potrzeby mojego dziecka. Pożyczka w Providencie to duże możliwości. Wszystko można bez problemu skonsultować z doradcą, ustalić szczegóły, a w rezultacie zadłużyć się. Ofertę można sprawdzić w internecie, a także poznać jej zalety.

Na co zwrócić uwagę decydując się na tanią pożyczkę bez bez

Ekspresowa pożyczka bez sprawdzania BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i KRD (Krajowy Rejestr Długów) może być kusząca, zwłaszcza dla osób, które mają problemy z uzyskaniem finansowania w tradycyjny sposób z powodu negatywnej historii kredytowej. Jednak decyzja o skorzystaniu z takiej oferty powinna być dobrze przemyślana. Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę:

 • Wyższe koszty. Pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD oraz historii kredytowej często wiąże się z wyższymi kosztami. Oprocentowanie może być znacznie wyższe niż w przypadku standardowych kredytów bankowych, a dodatkowe opłaty mogą znacząco zwiększyć całkowity koszt pożyczki.
 • Krótki okres spłaty. Takie pożyczki często mają krótki termin spłaty, co może stanowić problem dla osób, które nie dysponują stabilnym źródłem dochodu. Krótki okres spłaty może prowadzić do konieczności zaciągnięcia kolejnej pożyczki w celu spłacenia poprzedniej, co wpędza w spiralę długów.
 • Ryzyko wpadnięcia w spiralę długów. Brak sprawdzania zdolności kredytowej oznacza, że pożyczkodawca nie ocenia, czy potencjalny pożyczkobiorca jest w stanie spłacić zobowiązanie. To z kolei zwiększa ryzyko niewypłacalności i wpadnięcia w spiralę zadłużenia.

Sprawdź zanim podpiszesz umowę na pożyczkę bez baz

Interesuje Cię pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD? Przed podpisaniem umowy na pożyczkę bez baz, ważne jest dokładne zrozumienie warunków oraz przemyślane rozważenie konsekwencji takiej decyzji. Choć pożyczki bez sprawdzania baz danych, takich jak BIK czy KRD, mogą wydawać się atrakcyjną opcją dla osób mających trudną historię kredytową, to warto pamiętać o pewnych ryzykach z nimi związanych. Weź pod uwagę następujące elementy:

 • Wiarygodność pożyczkodawcy. Warto dokładnie sprawdzić firmę oferującą pożyczki bez BIK i KRD pod kątem jej wiarygodności i opinii innych klientów. Niektóre firmy mogą stosować nieuczciwe praktyki lub ukrywać dodatkowe opłaty w drobnym druku umowy.
 • Warunki umowy. Zawsze dokładnie czytaj umowę przed podpisaniem. Szczególną uwagę należy zwrócić na oprocentowanie, wszelkie dodatkowe opłaty, warunki przedłużenia terminu spłaty oraz konsekwencje nieterminowego regulowania rat.
 • Alternatywne opcje finansowania. Zanim zdecydujesz się na pożyczkę bez sprawdzania BIK i KRD, rozważ inne dostępne opcje finansowania. Może to być pomoc ze strony rodziny lub przyjaciół, negocjowanie warunków zadłużenia z obecnymi wierzycielami lub skorzystanie z porad doradców finansowych.

Pamiętaj, że decyzja o zaciągnięciu pożyczki powinna być przemyślana i oparta na realnej ocenie swoich możliwości finansowych oraz potrzeb. Nie daj się zwieść pozornie łatwemu dostępowi do środków finansowych – koszty takiej decyzji mogą być bardzo wysokie.

Tania pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD w 15 minut dostępna mimo złej historii kredytowej

Jak już wcześniej wspomnieliśmy negatywna historia kredytowa nie stanowi żadnej przeszkody na drodze do uzyskania szybkiego wsparcia. Niebankowa pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD jest na wyciągnięcie ręki każdego. W trudnej sytuacji finansowej, w której nie możemy liczyć na pomoc tradycyjnego banku, z pomocą przyjdzie nam firma pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu bardzo szybkich pożyczek dla zadłużonych bez BIK i KRD jedynie na dowód osobisty i pożyczek pozabankowych na PIT. Posiadane długi, brak zdolności kredytowej, a nawet brak stałego i regularnego źródła dochodu nie są już żadnym przeciwwskazaniem dla parabanków, ponieważ aby otrzymać szybką pożyczkę wystarczy jedynie być osobą pełnoletnią, posiadać stały meldunek na terenie kraju oraz posiadać ważny i aktualny dowód osobisty, a także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. To wszystko!

Nie trzeba posiadać jakichkolwiek zabezpieczeń, poręczycieli czy przedkładać zaświadczenia o wysokości comiesięcznych dochodów. Dlatego nawet osoby bezrobotne, które nie posiadają stałych źródeł zarobków, czy nawet te już w podeszłym wieku, a więc renciści i emeryci bez żadnych problemów pozyskają takie właśnie wsparcie finansowe. Co więcej, otrzymaną gotówką będą mogli cieszyć się jeszcze tego samego dnia – pieniądze bowiem przelewane są na konto bądź wręczane do ręki już po upływie kilkunastu minut od złożenia wniosku pożyczkowego. Świetną opcją wydaje się pozyskanie takiego samego świadczenia bez konieczności opuszczania własnego mieszkania.

Jak wygląda procedura? Pożyczka bez wymagania zdolności kredytowej

Wystarczy jedynemu dostęp do Internetu, za pomocą którego wyślemy bezpłatny wniosek pożyczkowy z wypełnionymi przez nas danymi. Jak widzimy uzyskanie pożyczki bez analizowania BIK i KRD w firmach pozabankowych nie stwarza żadnych problemów, a jedynie umożliwia wyjście z chwilowych problemów, które nie omijają nikogo. W wyborze najlepszej oferty pomogą nam rankingi pożyczek, a także zasięgnięcie informacji na forach internetowych. Wiele osób, które korzystały z szybkich pożyczek pozabankowych chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat firm pozabankowych. Warto poczytać, zrobić ogólne rozeznanie, aby dokonać najlepszego dla siebie wyboru tego rodzaju produktu finansowego.

Dzisiejsze pożyczki bez weryfikacji baz dłużników są przede wszystkim:

 • natychmiastowe,
 • przystępne,
 • bezpieczne,
 • wygodne,
 • bez limity wieku,
 • z niskim oprocentowaniem,
 • pozbawione ukrytych kosztów.

Szybkie pożyczki na dowód bez sprawdzania BIK i KRD dla każdego i to od ręki

Pomimo niewielkiemu spadkowi bezrobocia, wciąż ludziom brakuje pieniędzy na codzienne egzystowanie. Prowadzi to do tego, że muszą się zapożyczać u rodziny, czy znajomych. W wielu przypadkach jednak musi dojść do zgłoszenia się do instytucji finansowej. Niestety zazwyczaj państwowe banki odmawiają udzielenia pożyczek. W rezultacie, niepewnym krokiem dana osoba podąża do prywatnej firmy pozabankowej. Owa niepewność spowodowana jest tym, że mimo rozgłosu i wielu akcji marketingowych, wciąż instytucje te mają niepewny charakter w oczach odbiorców. Jednak zazwyczaj jest tak, że ta chwilówka pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD staje się jedną z lepszych możliwości, po jakie klienci wracają. Kto może skorzystać z prywatnych szybkich pożyczek sms bez BIK? Niezależnie od dochodów, zaciągnąć ją może każda pełnoletnia osoba. Musi ona również być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W takim wypadku może samodzielnie zgłosić się po szybką pożyczkę w oddziale danej firmy finansowej, albo skorzystać z innych form jej pozyskania.

Błyskawiczna kasa bez BIK na telefon lub SMS

Szybka pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD – tą pożyczkę zaciągnąć również można przy pomocy telefonu oraz wysłania krótkiej wiadomości tekstowej z telefonu komórkowego. Wówczas pracownik banku może przedstawić ofertę, jaką parabank może dać zainteresowanemu, ale i pomów w wypełnieniu wniosku. Co więcej, w niektórych przypadkach to on go wypełnia. W dzisiejszych czasach jednak, najbardziej korzysta się z opcji online. Co prawda, głównie korzystają z niej młodzi ludzie, niemniej jednak nie oznacza, to, że jest trudniejsza w wykonaniu. Polega ona na wypełnieniu specjalnego formularza zamieszczonego na stronie internetowej prywatnej firmy finansowej, po czym wysłanie jej do pracownika instytucji. Ten w każdym z wymienionych przypadków akceptuje wniosek i przechodzi do przelania określonej sumy na konto bankowe. Proces ten nie trwa więcej niż jedna godzina. Zazwyczaj pożyczki ekspresowe przez Internet bez BIK pozyskuje się już w przeciągu 15 minut.

Plusy błyskawicznych pożyczek bez baz dłużników

Do zalet, jakie posiada pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD, zaliczyć można niewątpliwie brak zbędnych pytań, gdyż nie trzeba tłumaczyć się, na co zamierza się przeznaczyć pieniądze. Co więcej, nie trzeba przedkładać zaświadczeń o zarobkach, czy szukać sprawdzonych poręczycieli. Klient nie musi także konsultować swojej decyzji z współmałżonkiem, gdyż jego zgoda nie jest wymagana. Dzięki powyższym cechom, tanie i szybkie pożyczki mogą być pozyskiwane zarówno przez emerytów, rencistów, studentów, jak i osoby, które poszukują pracy. Co ciekawe, pożyczka bez BIK i KRD dostępna jest dla osób, które są już zadłużone, a nawet mają niekorzystną historię kredytową. Dlaczego tak jest? Otóż większość parabanków nie korzysta z danych zawartych w Krajowym Rejestrze Dłużników, ani w Biurze Informacji Kredytowej.

Instytucje te są w stanie umożliwić pozyskanie pieniędzy potrzebującym. Ważne dla nich jest wyłącznie to, by spłacili dług w odpowiednim momencie, gdyż nawet w ich przypadku uruchamianie konkretnych postępowań jest czasochłonne i zbędne, gdyż zależy im na utrzymanie statusu godnej polecenia firmy finansowej, do której zgłaszać się będzie coraz to więcej osób. Niemniej jednak w przypadku nie spłacania pożyczki w terminie, konieczne jest wysłanie kosztownych dla klienta ponagleń oraz w ostateczności zgłosić całe zajście firmie windykacyjnej. Na szczęście takie zdarzenia mają bardzo rzadko miejsce. A coraz częściej osoby okazują się wiarygodne, dzięki czemu współpraca między parabankiem a daną osobą może owocować wzrostem możliwej do zaciągnięcia kwoty, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów pożyczkowych.

Natychmiastowe pożyczki bez formalności, zabezpieczeń i poręczycieli

W sytuacji wszechobecnego kryzysu ludzie coraz częściej mają problemy z uzyskaniem względnej płynności finansowej. Pojawia się tutaj pytanie, gdzie pożyczać pieniądze w nagłych wypadkach. Pogrzeb, wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, remont domu, czy też chociażby opłacenie comiesięcznych wydatków związanych z użytkowaniem mediów, nie jest prostą sprawą. Bardzo często niezbędne jest sięgnięcie po pomoc finansową do określonych instytucji. Pierwszym zasadniczym miejscem, gdzie zapewne uda się osoba potrzebująca dodatkowego zastrzyku pieniędzy jest bank.

Powszechnie reklamowane oferty bankowe, malują obraz łatwo dostępnych i tanich produktów finansowych. Jaki jest stan faktyczny? Otóż bardzo trudno jest przebrnąć przez wygórowany system wymagań i niekończących się formalności proceduralnych. Do tego trzeba pracować na określonej zasadzie, najczęściej w ramach umowy o pracę, a ponadto posiadać odpowiednio wysokie zarobki. Kwestia wieku też nie jest w tej sprawie obojętna. Dodatkowo jeżeli ktoś miał w przeszłości problemy, chociażby z regularnym spłacaniem rat pożyczki, przepada już starcie. Wpisy do rejestrów KRD i BIK dyskredytują człowieka zupełnie.

Czy każdy ma szansę zaciągnąć pożyczkę mimo wpisów w bazach dłużników?

Osoba zniechęcona tym wszystkim ma teraz inną opcję w postaci szybkiej pożyczki przez Internet bez weryfikacji BIK i KRD. Tutaj sytuacja prezentuje się z goła odwrotnie. We wszelkiego rodzaju firmach pożyczkowych robi się wszystko, aby klient jak najszybciej otrzymał pieniądze. Formalności sprowadzają się do wypełnienia odpowiedniego wniosku kredytowego online i oczekiwania na wpływ pieniędzy na konto. Forma zatrudnienia, wielkość dochodów, wiek pożyczkobiorcy, a także jego status społeczny, absolutnie nie odgrywają żadnej roli. Podobnie ma się kwestia wpisania do KRD i BIK. Żadna firma pożyczkowa nie prowadzi weryfikacji pod tym kontem, a nawet nie może tego zrobić. W związku z tym nawet osoby zadłużone, mogą otrzymać fundusze z pożyczki. Całą procedura trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, nie towarzyszą jej także dodatkowe koszty. Zatem naprawdę każdy, kto posiada dowód osobisty, może ubiegać się o przyznanie pomocy finansowej tego rodzaju.

Czy muszę mieć jakieś zabezpieczenia? Pożyczka bez weryfikacji baz dłużników na dowód

Dodatkowo żadnego rodzaju zabezpieczenie, lub też poręczenie, nie jest wymagane. Prowizja na produkty finansowe w parabankach także kształtuje się na rozsądnym poziomie. Okres spłaty pożyczki pozabankowej ustalany jest indywidualnie i może mieć formę jednorazowej spłaty, lub też comiesięcznych rat. Wszystko jest kwestią odpowiednich negocjacji. W ramach szybkiej pożyczki bez BIK od ręki i bez zaświadczeń można otrzymać od kilkuset do kilku tysięcy złotych, co bez wątpienia w wielu przypadkach będzie bezcenną pomocą. Także w kwestii przeznaczenia funduszy instytucje finansowe, wykonują duży ukłon w stronę klienta i pozwalają na pełną dowolność. Można więc podarować sobie odrobinę luksusu w formie wizyty w SPA, lub też przekazać pieniądze na bardziej przyziemne cele, jak chociażby opłacenie rachunku za energię elektryczną. Jak więc widać firmy finansowe w porównaniu z bankami, są bardziej przychylne klientowi. W wyniku tego ich rola w naszym rynku finansowym jest coraz większa.

Czy możliwa jest wcześniejsza lub późniejsza spłata zobowiązania?

Wydawać by się mogło, że nie bezwzględnie należy trzymać się z warunków umowy. Oczywiście jest to prawdą, ale czy możliwe jest wcześniejsze spłacenie zobowiązania? Oczywiście, że tak! Wówczas owa umowa zostaje szybciej rozwiązana, a klient zostaje z czystą kartą.

Zupełnie inaczej jest w sytuacji późniejszej spłaty rat, czyli zalegania ze spłatą. Mowa wówczas o doliczaniu karnych odsetek za zwłokę w spłacie. Aby jej uniknąć posiadając problemy finansowe, warto skorzystać z jednego z dwóch rozwiązań:

 • karencja w spłacie zobowiązania – odroczenie spłaty raty pożyczki na pewien czas,
 • zmniejszenie rat zobowiązania poprzez wydłużenie okresu spłaty.

Ekspresowa pożyczka dla firm bez sprawdzania BIK i KRD

Bez zbędnych formalności, ukrytych kosztów czy prowizji. Błyskawiczna pożyczka w 15 minut dla firm. Wypełnij wniosek, poczekaj na akceptację i ciesz się gotówką na dowolny cel. Minimalne raty, atrakcyjne oprocentowanie dla każdego właściciela firmy bez BIK i KRD. Sprawdź ile pieniędzy możesz otrzymać bez złożonych formalności i wygórowanych wymagań. Skorzystaj z darmowej porady doradcy, aby wybrać najlepszą ofertę. Właśnie na Twoją działalność czeka pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje natychmiastowo pieniędzy z powodzeniem możesz skorzystać z możliwości zaciągnięcia pożyczki bez zbędnych formalności. To, co musisz zrobić, to wypełnić wniosek poprzez Internet lub bezpośrednio w oddziale. Gotówka wysyłana jest przelewem w 15 minut. Klient może otrzymać nawet do 350 tysięcy złotych jeśli okaże się jakimkolwiek zabezpieczeniem.

Niebankowa pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD. Co w przypadku problemów z terminową spłatą rat?

W wielu przypadkach może skorzystać z karencji w spłacie zobowiązania oraz pełnego roku bez płacenia składek ZUS. Jeżeli jesteś zainteresowany taką pożyczką zapoznaj się z informacjami na jej temat poprzez dane zawarte specjalnie stworzonych rankingach online dostępnych zupełnie za darmo. To właśnie one zawierają szczegółowe dane takie jak na przykład:

 • wysokość zobowiązania,
 • maksymalna i minimalna kwota pożyczki,
 • maksymalny i minimalny okres spłaty,
 • wymagania wobec pożyczkobiorcy.

Co powinieneś wiedzieć decydując się na pożyczkę bez baz?

Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę decydując się na wsparcie jakim jest pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD. Sprawdź następujące parametry:

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Ten wskaźnik pozwoli Ci dokładnie oszacować całkowity koszt pożyczki.
 • Opinie o pożyczkodawcy. Warto zwrócić uwagę na opinie innych klientów na temat firmy, z którą planujesz podjąć współpracę.
 • Umowa. Przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytaj jej treść i upewnij się, że zrozumiałeś wszystkie warunki.
 • Zdolność do spłaty. Realistycznie oceniaj swoją zdolność do spłaty pożyczki. Upewnij się, że będziesz w stanie regulować raty terminowo, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z opóźnieniami w spłacie.
 • Konsultacja z ekspertem finansowym. W razie wątpliwości, skonsultuj się z ekspertem finansowym, który pomoże Ci zrozumieć wszystkie aspekty związane z pożyczką bez baz danych i podjąć najlepszą decyzję finansową.

Pożyczka gotówkowa bez BIK i KRD mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają trudności z uzyskaniem kredytu w normlanym banku. Jednak ze względu na wyższe koszty i ryzyko nadmiernego zadłużenia, powinny być traktowane jako opcja ostatniej szansy. Zawsze staraj się dokładnie ocenić swoją zdolność do spłaty takiej pożyczki przed jej zaciągnięciem.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Witam.
  Jakie są warunki uzyskania pożyczki na kwotę 25 000 złotych na zakup materiałów budowlanych do budowy altany letniej pod Białymstokiem? Czy negatywne wpisy w BIK będą miały wpływ na decyzję kredytową?

 2. Dzień dobry, szukam pożyczki bez weryfikacji BIK i BIG na 13 000 zl. Proszę o kontakt

 3. Witam, potrzebuje natychmiastowej gotówki bez BIK na 25 000 zl. czekam na e-maila

 4. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki na 23000 zl jak najszybciej.
  Pozdrawiam i czekam na kontakt

 5. Witam. Mieszkam w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie). Bardzo pilnie potrzebuje pożyczki na 12 000 zł, ale z dostawą do domu i bez sprawdzania baz dłużników. Czy jest taka możliwość? Proszę o pilną pomoc. Pozdrawiam

 6. Potrzebuje ekspresowej pożyczki na spłatę długów w banku. Nie chcą mi przedłużyć okresu spłaty i zmniejszyć raty. Musze ratować się w parabanku. Dlatego proszę o pilny kontakt na e-maila. Pozdrawiam

 7. Witam,
  Potrzebna pilna pożyczka bez weryfikacji baz dłużników. Pozdrawiam i czekam na kontakt e-mailowy

 8. Witam, niedawno postanowiłem zaciągnąć pożyczkę w parabanku na dość dużą sumę pieniędzy, potrzebowałem tych pieniędzy na zakup nowej lodówki, gdyż aktualna mi się zepsuła. Mam złą historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej, więc znalazłem taki parabank, który tego nie sprawdza, poza tym czekałem tylko 15 minut na przelanie pieniędzy na moje konto. polecam szybkie pożyczki niebankowe dla każdego! Banki mają za duże wymagania!

 9. Witam.
  Chcialabym pożyczyć jak najszybciej 10 000 zl. jakie byłoby oprocentowanie? Pozdrawiam

 10. Czy tą pożyczkę można zaciągać od czasu ukończenia 18 roku życia? Czy osoba, któa ma 17 ma szansę na wsparcie? Prosze o odp

 11. Witam. Musze jak najszybciej pożyczyć 50 000 zł. czy jest szansa dostać bez formalności i weryfikacji BIK. Proszę o pilny kontakt

 12. Witam. na już 10 000 zł

 13. Arletta 123456

  Uważam że profesjonalna jest ta firma co się tu ogłasza co udziela pożyczek bez sprawdzania baz bik i krd, bo u mnie żadnych opóźnień nie było (15 min i pieniądze na moim koncie tak jak w reklamie) i ogólnie nawet z przedłużeniem nie było problemu. Trzeba po prostu doczytać warunki dokładnie na ich stronie. Oferta jest dobra moim zdaniem bo na przykład jak pożyczasz 1000 zl na miesiąc to koszt kredytu wynosi 250 zl, czyli splacasz 1250. Jak nie możesz spłacić, logiczne że wtedy musisz przedłużyć to za tydzień zwłoki/przedłużenia (oczywiście ustalasz to z nimi jak wiesz że jest taka sytuacja) płacisz 223 zl, za dwa tygodnie 250 zl, a za cały miesiąc (chyba każdy by wybrał właśnie tę opcję) zapłacisz 300 zl, więc uważam że oferta dobra i dostosowana do każdego portfela. A co Wy uwazacie o tej ofercie?

 14. Witam
  poszukuje pozyczki do 3000 bez sprawdzania w big i krd

  posze o kontakt

 15. Witam
  Poszukuje pozyczki do 5000 bez sprawdzania w bazach. czekam na pilny kontakt. Pozdrawiam

 16. Szukam pożyczki be zbadania BIK na 18 000 zl. Prosze o pomoc

 17. Witam
  potrzebuje pozyczki 15 tys zł z małymi ratami
  bardzo prosze o kontakt
  Jakie warunki muszę spełnić?

 18. prosze o kontakt

 19. Potrzebuje pożyczyć 3 tys zł.Prosze o pomoc

 20. Potrzebuje pożyczki na 25 000 z BIK, jestem w bazach. Jakie warunki?

 21. Serdecznie Witam! Bardzo Goraco proszę o pozyczke w kwocie 25 000 zl a nawet 30 000 zl na splate zobowiazan. Mam zajecie komornicze na koncie , z kwoty 2400 zl brutto emerytury , wpływa mi na konto kwota 1390 zl . Maz posiada dochod nieudokumentowany w kwocie 2500 zl miesięcznie. Zalelosci finansowe powstaly w momencie zdarzenia losoweo , traicznego wypadku samochodowego corki , leczenia i rehabilitacji ,zakupu sprzętu. Musze pilnie posplacac dugi , a w przypadku pozyczki obiecuje rzetelna splate . Jestem bardzo uczciwa osoba. Wzesniej dlugow nigdy nie miałam , lecz zycie niespodziewanie doswiadcza kazdeo. Uprzejmie proszę o pomoc finansowa .Mieszkam w 78-520 Zlocieniec , woj.zachodniopomorskie , powiat drawski . Bardzo proszę o kontakt e-mail , rozmowa telefoniczna bowiem nie gwarantuje dyskrecji . Dziekuje Serdecznie Janina . Będę często spogladala na e-mail i goraco z serca proszę o pozytywne załatwienie prośby , gdyż noca ze zmartwienia nie moge nawet spac . Dziekuje.

 22. Potrzebuje pożyczki bez BIK i KRD na 40 000 zł

 23. Witam interesuje mnie kwota 3 do 6 tysięcy złotych w zależności od ilości rat i pańskiej decyzji proszę o pomoc. Pozdrawiam

 24. witam jestem zainteresowana pożyczką bez sprawdzania BIK BIG KRD ERIF

 25. Tanie i szybkie pożyczki bez weryfikacji baz dłużników

  Sprawdź naszą tanią pożyczkę bez BIK, BIG i KRD

  * Mamy dla Ciebie tanią pożyczkę z niską ratą!
  * Zapomnisz o długach na zawsze
  * Weź tanią pożyczkę domową z najniższym oprocentowaniem na rynku.
  * Jeśli masz dość komornika, sięgnij po naszą pożyczkę
  * Brak weryfikacji baz dłużników
  * Gwarantujemy dobór pożyczki zupełnie za darmo

  PRZYZNAMY CI KAŻDĄ KWOTĘ PO KRÓTKIEJ OCENIE TWOJEJ SYTUACJI FINANSOWEJ!

  Czekamy na Twój komentarz! Zgłoś się do Nas już dziś!

 26. jestem zainteresowany pożyczką bez badania baz BIK ,proszę o wniosek

 27. Witam
  poszukuje pozyczki do 3000 bez sprawdzania w bik big krd Erif

  posze o kontakt

 28. Zobacz gdzie pożyczyć pieniądze bez BIK i KRD

  NAJLEPSZA FIRMA POŻYCZKOWA „BIG FINANCE” oferuje:

  – Szybkie pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD

  ZAPEWNIAMY:

  – szybkie rozpatrzenie wniosku
  – pomoc w załatwieniu formalności
  – wysokie kwoty pożyczki
  – niskie oprocentowanie od 6,4%
  – mało formalności do spełnienia

  OFERUJEMY:

  – brak sprawdzania BIK, BIG, KRD, ERIF
  – brak poręczycieli
  – brak zaświadczeń o dochodach

  Możliwość dojazdu do klienta pod wskazany adres!

  Jeżeli zastanawiasz się gdzie pożyczyć pieniądze bez BIK i KRD – to zostaw komentarz – udzielimy Ci wsparcia w 15 minut na konto bankowe!

 29. Jesteś w bazie dłużników? Nie martw się! Udzielę Ci szybkiej pożyczki nawet do kwoty 20.000 złotych! Nie podawaj mi celu, to Twoja tajemnica. Gotówkę dostaniesz przelewem w jeden dzień, a nawet w jeden kwadrans!

 30. Witam serdecznie wszystkich.
  Jestem inwestorem, prowadzę działalność związaną z energetyką.
  Potrzebuję szybko 15 tysięcy złotych ze spłatą do końca roku.
  To dla mnie spora szansa i chciałbym ją wykorzystać. Do tego celu potrzebuję prywatnej pożyczki.
  Czy udzieli mi ktoś tutaj jej?

 31. potrzebuje 500 lub 600 zl pozyczki ale splata raty tak na 2 lub 3 miesiace pracuje na umowe zlecenie

 32. witam potrzebuje pozyczki hipotecznej na kwote 55000na 7lat prosze o info jakie dokumenty potrzebne

 33. Chwilówki są dość niebezpieczne. Ale znalazłem kiedyś fajną firmę pożyczkową i od tego czasu się jej trzymam. Banki mnie tylko zdenerwowały, bo nie dość, że czekałem zawsze kilka tygodni, to jeszcze mi dawali odmowną odpowiedź. Teraz już nawet nie zaczynam z nimi rozmów, tylko od razu idę. Oprocentowanie mają podobne jak banki, a pieniądze dają w max tydzień.

 34. Witam oferujemy pożyczki, międzynarodowego projektu, gwarancja banku i sblc zarówno dla osób fizycznych i firm na całym świecie. Nasze oprocentowanie wynosi 3% w skali roku.
  Jesteśmy także sponsorem oraz finansowanie różnego rodzaju projektów na szczeblu lokalnym i międzynarodowym. Więc jeśli masz dobry projekt i trzeba inwestora wystarczy poinformować nas natychmiast, tak że możemy dyskutować, podpisują umowę, a następnie sponsoruje ani finansować projekt dla Ciebie.
  Prosimy o kontakt z nami, dla wszystkich potrzeb finansowych.

  Z poważaniem,
  Pan Robert

 35. Oczekuje na moderację.Naturalnie i zapewne gdzieś się zawieruszy albo moderator się pomyli.

 36. Jeśli to co napiszę będzie na tej stronie to to co mnie spotkało uznam za czyjąś pomyłkę a nie za to że to złodzieje.
  Zagubiono zwykłą kartkę A-4 na której był SKAN mojego dowodu. Na tej podstawie ktoś komuś wypłacił pieniądze a więc pytam czy ktoś da wiarę?! O czy wy ludzie piszecie?O co pytacie? BIK czy KRD to pryszcz skoro na SKAN komuś wypłacili pieniądze a mi przysłali harmonogram spłat!!!
  Zamieścicie to? Ktoś skomentuje?

 37. Od czego zależy to, czy ma się dobry bik czy nie?

 38. hej, czy słyszał ktoś ostatnio o jakichś fajnych promocjach w parabankach?

 39. Hej, co jest gorsze bik czy krd?

  • No zależy jakie ma się tam wpisy, jak złe to oba są tak samo niefajne i utrudnią dostanie pożyczki w banku. Przy pożyczkach pozabankowych ani jednym, ani drugim bym się nie przejmowała.

 40. Tak jak w temacie, gdzie poza bankami z którymi zdecydowanie nie mam miłych doświadczeń, mogę pożyczyć pieniążki, o jakieś fajne opcje mi chodzi,.

 41. Cześć,, jak to jest że przy niektórych pożyczkach nie sprawdzają tych krdów i innych?

 42. Siema, gdzie bede najdluzej na pozyczke czekac?

 43. Hejka
  W jakich rejestrach moga grzebać te całe banki i parabanki?

 44. Komu nie dają pożyczek pozabankowych?

  • Tak naprawdę to większości ludzi jednak je dają, chyba trzebaby było się konkretnie parabankom narazić, żeby nie dostać w nich pożyczki

 45. Jak najlepiej szukać pożyczki prywatnej?

  • Ja proponowałabym portal społecznościowy jakiś, nie wiem kokos.pl, lendico. Mnie swego czasu udało się tam trafić na bardzo fajnego pożyczkodawcę, który podał mi pomocna dłoń gdy miałam ten przysłowiowy nóż na gardle. Naprawdę do końca życia będe mu wdzięczna, ale oczywiście zawsze trzeba się mieć na baczności, bo prawda jest taka, że naciągaczów nigdzie nie brakuje i trzeba i to mieć na uwadze.

 46. Ten bik i krd to jest to samo?

  • Nie całkiem
   BIK to Biuro Informacji Kredytowej
   KRD to z kolei Krajowy Rejestr Dłużników,niby trochę podobne ale pierwsza instytucja dotyczy zobowiązań kredytowych,a druga wszelkiego rodzaju zadłużeń.

 47. Czesc jakie sa w parabankach pozyczki?

 48. Cześć
  CZy w Profi Credit sprawdzają bik?

 49. No właśnie gdzie najlepiej pożyczać te pieniądze??

 50. Jakie są zalety takich prywatnych pożyczek?

  • Są tanie, szybkie, nie trzeba pracować na umowę na czas nieokreślony, można dogadać się co do spłaty znaczy wysokości rat, ale też trzeba dokładnie przestudiować umowę przed jej podpisaniem, bo bez tego ani rusz.

  • Szybko, tanio i bez zbędnych formalności- takie są prywatne pożyczki, wiem, bo cześto z nich korzystam

 51. ERIF- a to co jest?

 52. Hejo
  Powiedźcie mi jakiej firmie finansowej tak naprawdę najbardziej można zaufać?

 53. Wytłumaczyłby mi ktoś na czym te weryfikacje polegają?

  • No porównują dane podane w kwestionariuszu i te z konta, z którego był wykonywany przelew weryfikacyjny. Tak żeby pomyłek nie było.

 54. Jaki może być problem w tymi wpisami w krd i bik?

 55. jaka jest różnica pomiędzy BIK a BIG?

 56. hejo
  Wiecie co zastanawiam się nad pożyczką na kokosie, ale powiedzcie mi długo ta platforma pożyczkowa już działa? Macie z nią jakieś doświadczenia itd?

 57. Gdzie poza bankami można jeszcze pożyczac pieniadze?

 58. Czy pożyczki prywatne też są bez biku?

 59. Bik i krd to jeszcze jakoś kojarzę ale ten ERIF to jak ugryźć?

 60. co to jest to Bik i krd?

  • BIK- Biuro Informacji Kredytowej
   KRD- Krajowy Rejestr Długów.
   DO pierwszego trafiają kredytobiorcy ze złymi i dobrymi opiniami, oczywiście lepiej mieć te pozytywne noty, wówczas łatwiej starać się o jakąkolwiek pożyczkę. Z kolei KRD to już rejestr w którym odnotowywani są dłużnicy, którzy nie wywiązali się ze swoich zobowiązań prze okreslony okres czasu.

 61. Witam
  Gdzie pozaba bankami i firmami finansowymi mogę jeszcze pożyczyć jakieś pieniądze?

 62. CZym się różnią zwykła pożyczka i c hwilówka?

  • Chwilówka to zwykle szybka pożyczka na niższą kwotę niż typowa pożyczka gotówkowa. Chwilówkę można dostać nawet w kilkanaście minut i spłacać zazwyczaj przez okres 60 dni.

 63. witam
  potrzebuje szybko pozyczyc 5 tysiakow, tylko gdzie moge to zrobic?

 64. W w jakiejś firmie pożyczkowe płacy się raty co tydzień?

 65. Heja
  Kurcze mam taki problem, musze szybko pojechac do brata za granice do Włoch konkrentnie, albo nawet poleciec, ale zupełnie nie mam na to kasy, czy jakims parabanku zorganizuje Geld na to własnie?

  • No jak większa kwota jest CI potrzebna, a nadal potrzebujesz rady to skorzystac z Bociana albo Providenta, tam sporo pieniędzy można dostać, średnio z 5 tysięcy i nawet do domu CI to dowiozą jak trzeba będzie.

 66. POMOCY!!!!!!!!

  wSZYSTKIE BANKI ODMOWILY MI POZYCZEK, POTRZEBUJE 3 TYSIACE, BLAGAM O POMOC….

 67. Czyli gdzie konkretnie osoby figurujące w krd i bik mogą pozyczać pieniądze, bo banki oczywiście odpadają.

 68. Na co trzeba uważać, kiedy zaciąga się pożyczkę? Czego się wystrzegać?

  • Przede wszystkim trzeba bardzo dokładnie czytać umowy. Jeżeli to już zrobimy nie powinny z tytułu zaciągania pożyczki wyniknac żadne nieprzyjemne konsekwencje, pozdrawiam

 69. Hej
  Jakie opcje ma osoba potrzebująca szybkiej pożyczki, której banki i Skoki odmówiły pomocy?Pozdrawiam

  • Osoby takie mogą skorzystać z szerokiej oferty firm finansowych, a także pożyczek prywatnych. Te drugie można znaleźć na portalu kokos.pl z kolei pożyczki pozabankowe a właściwie odpowiednie wnioski pożyczkowe można znaleźć nawet na tej stronie pod rankingami pożyczek. Charakteryzują się one tym,że formalności są okrojone zupełnie, właściwie wystarczy tylko dowód do ich zaciągnięcia,a pieniądze bardzo szybko wpływają na konto pożyczkobiorcy, w razie jakichś pytań, proszę się do mnie odezwać, w miarę możliwości pomogę.Pozdrawiam

 70. co to jest to bik i krd?

  • BIK to nic innego, jak Biuro Informacji Gospodarczej, a KRD to Krajowy Rejestr Długów. Obie te instytucje służą do sprawdzania wiarygodności potencjalnych klientów, a także bada się dzięki nim historię kredytową danej osoby.

 71. Jaka pożyczka pozabankowa jest najmniej bezpieczna?

  • Z tego co się orientuję te pod weksel nie są do końca bezpieczne, znaczy da się z nimi cos pokombinować znaczy z wekslami, więc tylko w ostateczności sięgaj po ta opcję,

 72. heja gdzie polecalibyście wziąć pożyczkę na 1500 złotych? DOdam,że to byłaby moja pierwsza w parabanku.

 73. DObry wieczór
  Chcialabym zapytać Państwa, jakie muszę warunki spełnić żeby chociaz najniższą pożyczkę w parabanku dostać? Nie siedzę w ogole w temacie, dlatego muszę prosić o pomoc.

  • Aby dostać pożyczkę w parabanku należy spełnić dosłownie minimalne wymagania. Po pierwsze nalezy posiadać polskie obywatelstwo. Następnie osoba ubiegająca się o wsparcie finansowe musi posiac dowód, czyli być także osobą pełnoletnią. Dalej trzeba już tylko wypelnić formularz online i oczekiwać na wpływ pieniędzy na konto i przyjazd kuriera z umową. Nie trzeba wiele,żeby dostać pozabankową pożyczkę.Pozdrawiam serdecznie

 74. No właśnie, gdzie poza bankiem i firmą finansową można jeszcze pozyczkać kaskę? Jakieś inne opcje są jeszcze?

  • Taki dość nowym wynalazkiem sa tzw.social lending czyli pożyczki pozyskiwane przy pomocy portali społecznościowych. Wyszukuje się tam prywatnego pożyczkodawce, z których ustala się wszelaki warunki związane z pożyczką. Bardzo ciekawa opcja,

 75. Hej jestem nową osobą na forum, w związku z tym ma pytanie, czy poza bankami i parabankami, można jeszcze gdzieś pożyczać pieniądze, tylko tak,żeby bezpiecznie było, bo boję się,że zostanę oszukana???

 76. A da się jakieś informacje w tych bikach zmienić, lub tez wymazać>?>?

  • Oczywiście, że jest taka możliwosć, ale trzeba spełnić podstawowy warunek, a mianowicie spłacić zadłużenie. W innym wypadku będzie to niemożliwe.

 77. elo
  czy mi ktos powie co to to ten bik i krd sa
  ?????????????

  • rejestry dłużników. na przykład banki podają informacje o Tobie, że nie spłaciłeś długu, albo miałeś problemy z trzymaniem się terminów rat

 78. Hej
  Zaluż sobie konto na kokos.pl, albo otwarcie tu na forum napisz,że takowej potrzebujesz, czasem też tutaj ogłaszają się prywatni pożyczkodawcy.

 79. Czy poza bankiem i parabankiem, mam jeszcze jakies opcje,żeby pozyczkę dostać? Będę wdzieczny za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkich

  • Jest jeszcze tak opcja jak pożyczka prywatna- social lending, czy jakoś tak. Pożyczasz pieniądze od prywatnej osoby, która można najszybciej znaleźć na portalu kokos.pl, albo nawet na tej stronie. Zawieracie umowę i tyle. Można bardzo fajne warunki ustalić więc jest to też fajna opcja, róznie bezpieczna jak pożyczki w parabanku.

 80. gdzie najlepsza pożyczka bez bik?

  • Polecam Ci skorzystanie z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl, ten portal służy do pożyczania pieniędzy między prywatnymi osobami, sam osobiście często z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony

 81. pozyczka prywatna

  hej
  wie ktos gdzie mogę znależć pożyczkę prywatną? Będę wdzięczny z awszelkie informacje na ten temat, Pozdrawiam Adam

 82. Witam
  Moge głupie mam pytanie, ale po prostu moja wiedza na temat pozyczek jest bliska zeru, więc prosze mi powiedzieć, co to znaczy,że pozyczka jest bez bik i bez krd??

  • No wiec tak, jeżeli pożyczka jest bez bik i krd to znaczy,że nie sprawdzają czy dana osoba figuruje w takowych rejestrach, jezeli miałeś złą historię kredytową i jakies tam wpadki ze spłacaniem pożyczek, bank ani zaden skok niej udzieli CI nawet najmnijeszej pożyczki, bo jesteś dla nich nie wiarygodny, więc jeśli masz trochę grzechów kredytowych na sumieniu, musisz szukać wyłacznie pożyczek bez weryfikacji w Krd i bik.

 83. Heja
  Jakie mam opcję,jeśli chcę pozyczyć kilka tysięcy złotych, Oczywiście od razu mówię,ze bank odpada, bo nawet nie mam zamiaru tam znów wchodzić, wypelnic tone formularzy a potem usłyszeć:PRZYKRO NAM BARDZO!!!

  • Wiesz co na kilka tysięcy to najpewniej Provident, Bocian te dwie na bank tyle dają, Bo sama z nich juz korzystałam.Formalności prawie żadne, a pieniążki szybciorem masz na koncie, tak że wiesz non stress

 84. Witam, czy ktoś z was brał pożyczkę u osoby prywatnej na pożyczkowym portalu społecznościowym kokos.pl, ponieważ chciałbym skorzystać z usług tego portalu, ale nie wiem jak to działa, jeśli ktoś brał tam pieniądze to czy mógłby się podzielić swoimi wrażeniami

  • Tak, osobiście brałem pożyczkę na pożyczkowym portalu społecznościowym kokos.pl i osoba na, którą trafiłem okazała się bardzo rzetelna i zaufana, pożyczyłem od niej 10 tysięcy złotych i wszystko odbyło się bardzo szybko i bez formalności, było wszystko tak jak się umówiłem z pożyczkodawcą

 85. hejka
  Gdzie najlepiej pożyczyć 1000 złotych, znaczy jaką konkretnie firmę mi polecicie?

  • Pożyczką spełniającą twoje wymagania może być: Vivus, In credit, Asa kredyt, ale pamiętaj, aby dokładnie przejrzeć ich oferty, gdyż różnią się od siebie na przykład opłatą początkową, wymaganą, aby mogli porównać dane z konta z danymi w formularzu

 86. Potrzebuje rady, otóż musze znaleźć jakąś dobrą pożyczkę na kwotę 7 tysięcy złotych, ale z tego co widze, to za pierwszym razem max mogę dostać 6 tysięcy, ktoś może mi coś poradzić?

  • Przejrzałem oferty parabanków i wydaję mi się, że znalazłem firmy, które odpowiadają twoim wymaganiom, a dokładniej jest to Provident, który daje pierwszą, darmową pożyczkę do 7 tysięcy złotych oraz Profi credit, u którego można zaciągnąć za pierwszym razem kwotę nawet do 25 tysięcy złotych

 87. Hej, czy komuś odmówili pozyczki w parabanku z powodu wpisania do jakiegoś rejestru? Moja kolezanka twierdzi,ze z nia tak było, ale nie wiem czy moge jej wierzyć, bo straszna z niej bajkopisarka…

  • Tak to prawda, że niektóre firmy sprawdzają swoich klientów i odmawiają udzielenia im pożyczki z powodu ich przeszłości pożyczkowej, więc zawsze lepiej się upewnić czy dana instytucja finansowa sprawdza klientów czy nie. Poza tym niebawem przepisy prawa polskiego się zmienią i wszystkie firmy będą sprawdzać swoich pożyczkobiorców – takie opinie krążą w społeczeństwie

 88. witam wszysatkich, kto może mnie do biku lub krd wpisać, każdy tak ot sobie może to zrobić, bo zdecydowanie znam kilka osób, które chętnie by mnie tam umiesciły, ale czy moga to bez mojej wiedzy zrobić. Muszę w najbliższym czasie troche pieniedzy pozyczyć i troche sie tym martwie.

  • Wiesz co tak zasadniczo to mogą to banki zrobić, jeżeli zalegasz u nich ze spłatą kredytu lub pozyczki, tyle wiem na pewno, z prywatnymi osobami to nie jest tak łatwo, bo przez jakieś bardziej skomplikowane procedury trzeba przebrnac.

 89. Co jest gorsze dla klienta BIK, czy KRD?

  • Wiesz co jeżeli chodzi o banki to najcześciej sprawdzają oba rejestry, a co do tego które gorsze, oba sa na takim samym poziomie, no chyba ze zdecydujesz się na parabank, to żaden rejestr straszny Ci nie będzie. Więc do Dzieła!

 90. hej
  kto poleci mi jakas fajna pozyczke bez sprawdzania historii kredytowej??

  • hej
   Osobiście kilka razy korzystałam z pożyczek pozabankowych, musze przyznać że są całkiem ok. Konkretnie brałam pożyczki w Bocianie i Vivusie i fajne warunki mi zaproponowali, nawet jak miałam trochę problemów z terminowością najmniejszego problemu nie było. WIęc polecam te firmy z czystym sumieniem.

 91. Czytalem, ze szykuja sie zmiany i parabanki bedasprawdzaly swoich klientow w tych bik czy big i krd. czyli tak na prawde beda takie jak banki i znowu nigdzie nie bedzie mozna pieniedzy dostac?

  • Według mnie to nie przejdzie. A jak przejdzie to znajdą się firmy, które znajdą jakięś inne rozwiązanie. Przecież z początku były tylko banki i powstała alternatywa – parabanki. To teraz i dla nich pewnie alternatywa powstanie. Za dużo osób ma problemy z długami, żeby przepuścić taką okazje do zarobku

 92. Hej, kto doradzi mi gdzie najszybciej mogę dostać 15 tysięcy, troszkę mi się pali a banki odmówiły mi jakiejkolwiek pomocy,proszę o możliwie najszybszą odpowiedź

  • zależy jaką dokładnie masz sytuacje. sprobuj moze w providencie i profi credit. Twoja suma jest spora, ale pewnie uda ci sie gdzies dostac. musisz probowac do skutku. powodzonka zycze i cierpliwosci

  • Spróbuj w Providencie, niby torche mniej pożyczają, ale moze soę z nimi dogadasz jakoś.

 93. Dzień dobry, proszę mi powiedzieć jakie dokumenty są wymagane przy poożyczce na samochód? Dowód to na pewno, ale co więcej, jakieś zaświadczenie o zarobkach, czy co?

  • Czy za pożyczkę na auto muszę kupić auto, czy w to wliczają się też części do auta?

   • Absolutnie nie trzeba pożyczki na samochód na niego właśnie przeznaczać. Mozesz sobie za otrzymane pieniądze zakupić, co tylko sobie zyczysz. Parabanki nie interesują się tym na co kase wydasz, ale tym, czy zwrócisz,heheh

 94. Prawdopodobnie będę zmuszoszy zaciągnąć pożyczkę na samochó, czy cwilówki proponują jakieś rozwiązanua w tej kwestii, dzięki za ew.odp

 95. Witam, z rejestrem to jest tak,że jeżeli faktycnzie masz jakieś niezapłacone kredyty to tam londujesz.Tak przynajmniej mi się wydaje

 96. Gdzie tak naprawdę najlepiej pożyczyć pieniądze, czy ma ktoś porównanie na zasadzie bank-parabank? Amoże najlepiej pożyczyć od jakiejś prywatnej osoby? Tylko nie wiem czy tojest w ogóel bezpieczne

  • pablo to jest tak,że jeżeli masz złą historię kredytwą nawet do banku nie masz po co iść, z parabankami nie będzie żadnego problemu, a jeżeli chodzi o prywatne pożyczki najbezpieczniej jest skorzystać z portalu społecznościowego, który się tym zajmuje, tam administrator ponosi wszelkią odpowiedzialność za bezpieczeństow zarówno pożyczających jak i ych, którzy pożyczają

 97. hejka. Jaka wedłóg was chwilowka jest najlepsza? znaczy chodzi mi o konkretna firme, bo nie wem jak to sprawdzic,a potrzebujedoslownie 400PLN

 98. Witam, czy ktoś mogłby mi powiedzieć Jakie informacje o człowieku są wpisywane w Krajowym Rejestrze Dłużników, tylko jak ktoś rat w banku nie spłaca,czy za prąd jak zalega to też odnotowują tam?

 99. Tak to własnie mniej wiecej wyglada, wysyłasz smsa na dany numer. domnie potem dzwonili, po chyba 2 gozinach mialem kase na koncie

 100. Witam,czy to prawda ,że te wszystkie pozabankowe firmy będą w końcu mialy wgląd do BIK I KRD?czy zostanie tak jak jest

  • Wydaje mi się, że zostanie tak jak jest, bo przecież automatycznie straciliby niemalże wszystkich klientów. A to zapewne w ich interesie nie jest

 101. Chcialem zapytac o to viSmS,jak to wygląda>? smsem dane wysylasz,czy jak? ktos dzwoni potem

 102. Witam,poszukuje szybkiej i taniej pozyczki na świeta, okolo 500zl. Polecicie cos?

  • Polecam dwie firmy Via Sms i Vivus. Wyslij najlepiej dwa wnioski i zobacz, ktora firma da ci lepsze warunki.

   • Noo, ja na waszym miejscu bym tak tych wniosków sobie nie wypełniał. Później okaże się, że wzięliście dwie pożyczki na jakieś odsetki, czy coś w tym stylu i dopiero będzie… Lepiej na jedną się zdecydować. Zawsze przed można poczytać w necie jakie która ma warunki.

 103. czy na rynku finansowym jest jakiś bank który udzielajac kredytu nie sprawdza BIK

  • CHyba każdy bank sprawdza twoją wiarygodność w BIK. Jeżeli masz negatywną historię radziłabym skorzystać z placówek pozabankowych. pozr

 104. witam serdecznie,
  Jakie parametry musze podać lub zdefiniować w we wniosku o pozyczke Social Lending?

  • Na pewno musisz podac swoje dane z dowodu, kwote pozyczki, termin na jaki chcesz ja zaciagnac. W sumie nigdy nie staralem sie o pozyczke spolecznosciowa, korzystalem tylko z takiej pozabankowe, to tam bylo trzeba podac takie dane. Pozdrawiam

 105. witam, potrzebuję 600 zł ale nie mam zaświadczenia o zarobkach, pomóżcie

  • Jeśli chcesz pożyczyć 600 złotych w jakimś parabanku, to możesz się zgłosić do takich firm jak: Vivus, In credit albo Asa kredyt, ale pamiętaj, że każda firma ma inną ofertę

 106. witam. mam pytanie czy jezeli mam dwa kredyty w trakcie mozna wyczyscic bik? jezeli tak to czy nadal te 2 kredyty ktore spalacam beda widniec ?? czy jak to wyglada??

 107. Dzień dobry.
  Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc do wszystkich forumowiczów, mianowicie potrzebuję kwotę prawie 4 tysięcy złotych by spłacić swoje wszystkie chwilówki, wpadłem w tzw. bagno pożyczkowe i nie mogę się wydostać… Otrzymuję stały dochód w wysokości 1800 zł (przelewane na konto, posiadam wyciągi z wpłatami). Mam 20 lat, niestety, wiem, że to wiek nie na pożyczki, lecz po prostu mnie to wciągnęło a teraz mam przez to kłopoty. Chcę się od tego uwolnić, bo gdy Mama widzi kolejne wezwanie do zapłaty w skrzynce pocztowej, pojawiają się łzy w domu, co bardzo mnie demotywuje do wszystkiego, po prostu chcę się od tego uwolnić, mieć spokój, tak samo ja, jak i moja rodzina której niedługo zapuka komornik. Proszę o pomoc.

 108. Witam wszyskich

  Czy oprocentowanie kredytu dla firm jest wyższe aniżeli dla oosby prywatnej?

 109. witam. mam pytanie – czy warto podjąć kredyt studencki w Multibank? Może ktoś orientuje się w zasadach, na jakich udzielane są takie kredyty? z góry dziękuję za odp

  • Witam, moja koleżanka kiedyś brała kredyt studencki tylko nie pamiętam w jakim dokładnie banku. Jedno co pozostaje mi w pamięci to to, że przez 3 lata żyło jej się naprawdę łatwo, podczas gdy ja musiałam dorabiać. niestety po dwóch latach od skończenia studiów musiała rozpocząć spłacanie kredytu. Cieżko jej było, bo nie miała pracy

  • Witam.
   Byłbym zainteresowany pożyczką bez badania zdolności kredytowej. JAKIE NALEŻY SPEŁNIĆ FORMALNOŚCI?
   Proszę o pilną odp, bo zależy mi na czasie.
   Pozdrawiam

 110. Witam wszystkich, widzę, że jestem tu pierwszy…. Mam do Was pytanie i liczę na szybki odzew. Chcę zaciągnąć kredyt gotówkowy. Jednakże minusem są moje dochody, które w miesiącu sięgają 1300 zł brutto.
  Jaki bank udzieli mi kredytu na kwotę 10 000 zł przy tak niskich dochodach??

  • Niestety chyba żaden bank nie udzieli ci kredytu na tak wysoką kwotę przy tak niskich zarobkach. Wydaje mi się, że będziesz musiał skorzystać z ofert parabanków. Pozdrawiam

  • Błyskawiczne pożyczki bez baz z dobrym oprocentowaniem!

   Szukasz korzystnego kredytu bez weryfikacji baz dłużników?

   Nie masz czasu chodzić po parabankach, a żaden bank nie chce Ci pomóc? Nie martw się dłużej, nasza firma pomaga każdemu, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje!

   Tanie pożyczki bez BIK dla każdego z małą ilością formalności!
   PRZEKONJA SIĘ JUŻ DZIŚ!

   * Nie musisz już marnować czasu – przelejemy Ci pieniądze na konto lub dostarczymy Ci gotówkę pod wskazany adres
   * nie pobieramy żadnej prowizji za udzielenie wsparcia
   * nie zwracamy uwagi na wpisy w bazach dłużników
   * nie płacisz przedpłat
   * gwarancja czytelnej umowy bez nieuczciwych zapisów małym drukiem
   * z formalności musisz mieć tylko ważny dowód

   Napisz już teraz! Odpisujemy w ciągu 1 godziny! Ciesz się pieniędzmi jeszcze tego samego dnia na koncie!

  • Rozważ najlepsze rozwiązanie - tanie pożyczki bez baz dla każdego

   Masz długi lub wpisy w bazach? Musisz jak najszybciej pożyczyć pieniądze? Nie szukaj dłużej tylko zobacz jaką ofertę przygotowaliśmy!

   POŻYCZKA NA SPŁATĘ DŁUGÓW I DEBETU NAWET DLA OSÓB ZADŁUŻONYCH, Z KOMORNIKIEM BEZ BIK I KRD!

   * bez zbędnych formalności
   * dla każdego
   * w ciągu 15 minut na koncie bankowym
   * dla osób z zajęciami komorniczymi

   W przypadku, kiedy poszukujesz ekspresowej gotówki i masz wpisy w bazach i niespłacone zobowiązania to wyjściem z sytuacji będzie pożyczka bez sprawdzania BIK i KRD. Czas całego procesu to niespełna 15 minut. Skorzystaj z pożyczki dla każdego, zarówno dla bezrobotnych, rolników, studentów czy emerytów, rencistów

   * Środki finansowe bez żadnych zaświadczeń z miejsca pracy, wystarczy Twój podpis na umowie
   * Już teraz wypełnij krótki elektronicznego wniosek online
   * Negocjowalne warunki dla stałych jak i nowych klientów

   Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do Nas już teraz!

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.