Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Konsolidacja bez BIK ratunkiem dla zadłużonych

Konsolidacja bez BIK ratunkiem dla zadłużonych od zaraz. Weź pieniądze na spłatę wszystkich zobowiązań i pozbądź się problemów finansowych. Szybka konsolidacja bez BIK ratunek dla zadłużonych bez spełniania długotrwałych formalności, na korzystnych warunkach, z niskim oprocentowaniem i długim okres spłaty. Pieniądze tego samego dnia na koncie, wystarczy przesłać bezpłatny formularz online. Brak ukrytych kosztów. Sprawdź jak wygląda konsolidacja bez złożonych formalności. Połączenie długów w jedną małą ratę. Darmowy wniosek przez Internet już teraz 100% online. Wygodna pożyczka na wyjście ze spirali zadłużenia od ręki.

wybrane

Najlepsze pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe

Screenshot of www.provident.pl

Provident

Pożyczka 10.000zł! Renomowana marka Providenta to gwarancja jakości na polskim rynku.
Wniosek w Providencie »
Screenshot of www.asakredyt.pl

ASA Kredyt

Pożyczki do 3.000zł Pożyczki od 1.000 do 3.000 zł nawet na 36 miesięcy.
Wniosek w ASA Kredyt »

Szukasz dużej pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowej? Badamy polski rynek pożyczek dużych pożyczek i prezentujemy oferty, które wyróżniają się na tle konkurencji. Przedstawiamy ofertę pożyczek skierowaną do osób zadłużonyc, które mają poważne problemamy finasnowe. Są to pożyczki długoterminowe z elastycznymi i dostosowanymi do potrzeb oraz możliwości ratami. Miej pewność, że propozycje z powyższej listy pod względem finansowym są jednymi z najlepszych ofert w tym sektorze rynku w Polsce. Powyższy ranking pożyczek konsolidacyjno-oddłużeniowych aktualizowany jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 19 05 2024.

Wygodna konsolidacja bez BIK ratunkiem dla zadłużonych

W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas posiada na swoim koncie kilka kredytów jednocześnie i stara się ze wszystkich sił, by nie zalegać z ich terminową spłatą. W sytuacji jednak, gdy wszystko zaczyna wymakać się spod kontroli warto zainteresować się kredytem konsolidacyjnym bez BIK, który umożliwia połączenie wszystkich wcześniejszych zobowiązań w jedno, na znacznie korzystniejszych warunkach. Jest to bardzo ciekawa opcja dla osób zadłużonych, które straciły grunt pod nogami. Niestety, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieją takie produkty jak pożyczki konsolidacyjne bez BIK. A szkoda, bo to wielka szansa dla większości kredytobiorców. To właśnie konsolidacja bez BIK staje się ratunkiem dla zadłużonych.

Oferty - Konsolidacja bez BIK ratunkiem dla zadłużonych

 • KONSOLIDACJA BEZ BIK DLA...

  KONSOLIDACJA BEZ BIK DLA KAŻDEGO Skonsoliduj dowolne zobowiązania: - kredyty gotówkowe - chwilówki - kredyty hipoteczne - kredyty na auto…zobacz ofertę »
 • Zamień kilka rat na...

  Zamień kilka rat na jedną ratę z niskim oprocentowaniem! Tanie pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych bez weryfikacji BIK! KONSOLIDUJEMY WSZYSTKIE ZADŁUŻENIA!…zobacz ofertę »
 • Oferta najtańszego kredytu konsolidacyjnego...

  Oferta najtańszego kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych - konsolidacja dla osób z komornikiem NAJMNIEJSZA RATA NA RYNKU I NAJDŁUŻSZY OKRES SPŁATY!…zobacz ofertę »

W skrócie mówiąc, kredyty konsolidacyjne należą do takiej grupy produktów, dzięki którym kredytobiorca, posiadający już kilka niespłaconych zobowiązań na swoim koncie, może połączyć je w jedno. Produkt ten został wprowadzony na nasz rynek finansowy już dość dawno, bo kilka lat temu, jednak do tej pory skorzystało z niego niewielu. Niektórym wydawać by się mogło, że osoba bardzo zadłużona i decydująca się na kolejną pożyczkę cechuje się niemałym szaleństwem lub lubi ryzyko, jednak tak naprawdę postępuje bardzo rozważnie.

Jest to bowiem dobry sposób na rozwiązanie problemów finansowych. Decydując się bowiem na to świadczenie, spłacamy wcześniejsze długi, a zyskujemy tylko jedną ratę do spłaty i to na korzystniejszych warunkach, z wydłużonym okresem spłaty, żeby odciążyć nasz domowy budżet. Dzięki temu także dostosowujemy stan zadłużenia do własnych potrzeb, a przede wszystkim do własnych możliwości, ponieważ mamy realny wpływ na wysokość comiesięcznej raty.

konsolidacja bez bik ratunkiem dla zadluzonych - obrazek 1
Czy wiesz, że konsolidacja bez BIK jest ratunkiem głównie dla młodych zadłużonych kredytobiorców w wieku 20 – 35 lat?

Ratunkiem dla zadłużonych tania pożyczka konsolidacyjna bez BIK

W aktualnych, dla większości dość ciężkich czasach znaleźć można więcej osób, które mają na swoim koncie jakiekolwiek zadłużenie, aniżeli takich bez niego. Z racji tego, że wiedzie się coraz gorzej, osoby te są zmuszone do zaciągania pożyczek. Nierzadko w instytucjach pozabankowych, z racji złej kondycji finansowej. Niestety bardzo szybko okazuje się, że jedna to zdecydowanie za mało. Po pewnym czasie następuje podjęcie kolejnej, a nawet dwóch. W rezultacie dana osoba staje się bezradna i nie może podołać swoim wydatkom. W takich sytuacjach powinna rozważyć opcję taniej pożyczki na dowód osobisty bez zaświadczeń (konsolidacyjnej). Polega ona na połączeniu wszystkich zobowiązań w jedno. W rezultacie miesięczna kwota do spłaty jest zdecydowanie niższa. Warunki są o wiele lepsze, a jednocześnie klient może uniknąć wysokich odsetek związanych ze zwłoką z poprzednich pożyczek. Tu pojawia się pytanie: Kto da zadłużonemu pożyczkę konsolidacyjną?

Oczywiście państwowy bank nie rozpatrzy pozytywnie takiej prośby. Jedynym rozwiązaniem jest udanie się do parabanków, które się specjalizują w konsolidacji zadłużeń. W dzisiejszych czasach jest ich naprawdę wiele, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniej, najbardziej atrakcyjnej. W tym celu warto pokusić się o wyszukanie informacji na ich temat na forach internetowych oraz ich stronach w sieci. Co więcej nic nie kosztowne, ale bardzo przydatne może okazać się zaznajomienie z rankingami parabanków oraz kalkulatorami pożyczkowymi. Przy ich użyciu dana osoba jest w stanie poznać mało znany świat pożyczek od 18 i 19 lat na dowód osobisty przez Internet oraz wybrać najbardziej jej odpowiadającą ofertę. Uniknąć może tym samym natrafienie na oszusta, czy firmę nastawioną na szybki zysk, kosztem klienta. Jako, że do zadłużenia dochodzi w różnym wieku i w różnych sytuacjach, klientami parabanków, świadczącymi usługi konsolidacyjne może zostać każda pełnoletnia osoba, na przykład:

 • emeryt,
 • rencista,
 • student,
 • rolnik,
 • inwestor,
 • lekarz,
 • malarz,
 • hydraulik.

Pożyczka pozabankowa pomoże dłużnikowi w konsolidacji długów

Dlaczego prywatne instytucje finansowe pomagają zadłużonym osobom? Otóż, firmy te mają nieco większe koszta, aniżeli państwowe banki. Niemniej jednak nie czerpią informacji z Krajowego Rejestru Dłużników oraz Biura Informacji Kredytowej. Dzięki temu nie poznaje historii kredytowej danej osoby. Instytucje te inwestują swoje własne pieniądze, przez co zarabiają na zadowolonych klientach, którzy dzięki elastycznym warunkom wracają do nich nie jednokrotnie. Podobnie jest w przypadku osób, które zadłużyły się wielokrotnie, w tym samym czasie. Dzięki połączeniu wszystkich długów w jeden, zazwyczaj czas spłaty wydłuża się, a warunki, jakie stawiane są zainteresowanemu, nie tylko są korzystne dla klienta, ale i dla danej firmy finansowej. Obopólne zadowolenie jest doskonałym dowodem na to, że instytucje pozabankowe stanowią tanią, ale i atrakcyjną odskocznię dla państwowych banków.

Mimo, że nazwa „pożyczka konsolidacyjna” wydaje się być bardzo zawiła, to w rezultacie podjęcie jej nie opiera się o zbędne formalności, pytania i działania. Przede wszystkim, warto wiedzieć, że można ją pozyskać już w przeciągu kilku godzin. Co więcej, nie są potrzebne trudne do zdobycia zaświadczenia i zabezpieczenia. Firma finansowa powstrzymuje się również od uciążliwych procedur, co właśnie przyczynia się do błyskawicznego połączenia zadłużeń. Analizując każdy dług z osobna oraz ofertę, jaką jest konsolidacja, z pewnością lepiej wybrać tę drugą. To zdecydowana oszczędność pieniędzy oraz nerwów. Co więcej, posiadanie jednego długu, w jednym miejscu jest znacznie bezpieczniejsze, aniżeli rozłożenie go na kilka odrębnych instytucji.

Gdzie należy szukać kredytów konsolidacyjnych bez BIK?

Świadczeń tych niestety nie udzielają tradycyjny banki. Znaleźć je jednak możemy w ofercie firm pozabankowych. Osoby, które znajdują się w bazie danych BIK i figurują tam, jako niewiarygodne i nierzetelne, mogą starać się właśnie tam o kolejną pożyczkę online bez limitu wieku. W odróżnieniu bowiem od tradycyjnych banków, które nie mogą pozwolić sobie na dość duże ryzyko, instytucje pozabankowe mogą udostępniać takie oferty. Zanim jednak zdecydujemy się na ten rodzaj zobowiązania powinniśmy dokładnie i rzetelnie przeanalizować aktualne oferty znajdujące się na rynku finansowym i oczywiście wybrać tę najodpowiedniejszą.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Edwarda (49 l.) z Torunia

Miałem kilka zadłużeń w różnych bankach, co w końcu zaczęło mnie denerwować. Było mnie stać na ich spłatę, ale irytowały mnie najbardziej te kwitki. Każdy z nich spłacałem w innym terminie, w dodatku musiałem ponosić koszt za wykonanie przelewu, albo opłatę na poczcie. To było z czasem nie do zniesienia. Najgorsze było to, że niektóre długi miałem spłacać jeszcze dość długo. Dowiedziałem się jakie kary grożą za niespłacenie pożyczki. Postanowiłem coś z tym zrobić i nawet nieźle to wykombinowałem. Wziąłem po prostu kredyt konsolidacyjny w Alior Banku. Połączyłem wszystkie zadłużenia w jedno, z nowymi terminami spłaty. Raty były dość niskie, ustaliłem sobie spłatę na 3 lata. Nie musiałem mieć żadnych zabezpieczeń ani też poręczeń. Formalności były bardzo wygodne a do tego szybkie. W ten sposób spłacałem jedną ratę, w jednym terminie. Miesięcznie musiałem oddawać w tym celu około 300 złotych. Po danym czasie wszystkie zadłużenia miałem już z głowy. W przeciwnym razie zapewne jedne kredyty by mi odpadły drugie zaś jeszcze zostały. Kwoty i tak były na początku większe, bo gdy się zadłużałem, potrzebowałem dużo więcej pieniędzy. Ale trochę już spłaciłem. Resztę postanowiłem skonsolidować z prostych powodów o których już wspominałem. Nie myślałem na początku że to wszystko jest takie proste. Kiedyś nawet nie wiedziałem, że takie możliwości istnieją, ale gdy tylko się dowiedziałem, nie miałem zamiaru z tym dłużej czekać. W ten sposób z czasem pozbyłem się wszystkich długów i teraz cieszę się że ich już nie mam. Konsolidacja na nowych warunkach to naprawdę super sprawa. Przynajmniej nie ma tego zamieszania i dodatkowych kosztów związanych ze spłatą zadłużeń w uwzględnieniu kilku kwitków.

Historia Henryka (57 l.) z Piaseczna

Długi wciąż rosły a ja nie miałem pieniędzy by je zwrócić w określonym terminie. Zaciągnięte kredyty, między czasie choroba i do tego samo życie które przecież kosztuje, przyczyniły się do wydania ostatnich groszy. W końcu do drzwi zapukał komornik i dopiero zaczęły się poważne problemy. Nie wiedziałem co robić, kompletnie nie miałem o tym pojęcia. Wręcz zrozpaczony zajrzałem do internetu z nadzieją że znajdę jakieś rozwiązanie tego problemu. Trafiłem na ofertę pożyczka z komornikiem dla zadłużonych bez BIK. Zaoferowała ją firma Profi Credit. Zapoznałem się również z listą firm pożyczkowych w Polsce. Potrzebowałem 4 000 złotych. Tyle musiałem mieć pieniędzy na długi, żeby komornik w końcu dał mi spokój. Miałem w świadomości fakt, że to kolejne zadłużenie, które przecież mogło przyczynić się do większych problemów, ale z drugiej strony widziałem w tym jedyny ratunek. Warunki pożyczki były dość wygodne, ponieważ sam ustalałem kwotę i czas spłaty. Wybierając dana kwotę, oddać musiałem wciągu 24 miesięcy. Formalności były bardzo małe, a w zasadzie nawet nazwałbym minimalne. Wystarczył dowód osobisty i wypełnienie formularza. Wszystko robiłem przez internet i za chwilę dostałem wiadomość, że dostanę te pieniądze. byłem zadowolony, bo wiedziałem, że pieniądze dostanę bardzo szybko. Tak właśnie było. Zanim zdecydowałem się na wykonanie wymaganych czynności, musiałem sprawdzić czy w ogóle pożyczka ta mi się należy. Jestem osobą zatrudnioną więc to był plus i to okazał się warunek konieczny. Do dowodu osobistego musiałem dołączyć zaświadczenie o zarobkach i rachunek za media. Na szczęście z tym nie zalegałem. Podając wyciąg z konta bankowego w pewnym sensie zakończyłem formalności.

Konsolidacja bez BIK ratunkiem dla osób zadłużonych – korzyści

Dla osób zadłużonych nie zamykane są wszystkie drzwi. Mogą oni skorzystać z taniej pożyczki konsolidacyjnej bez BIK dla zadłużonych, dzięki której skutecznie złączą wszystkie wcześniejsze zobowiązania w jedno, na nowych warunkach, z niższą comiesięczną ratą. Dzięki zdecydowaniu się na ten rodzaj świadczenia skutecznie obniżymy koszty związane z koniecznością spłaty kilku zobowiązań jednocześnie.

Być może niektórzy tym sposobem zaoszczędzą także trochę pieniędzy, ponieważ nie naliczone zostaną im karne odsetki z tytułu nieterminowego spłacania zobowiązania. Poza tym przyszła rata będzie znacznie niższa co odciąży nasz domowy budżet. Jest jeszcze jeden ważny plus płynący z korzystania z konsolidacyjnego kredytu bez BIK – potencjalny klient będzie mógł bowiem starać się o wykreślenie siebie z listy Biura Informacji Kredytowej.

O pożyczki konsolidacyjne ubiegać się można na bardzo długi okres, wnioskowane kwoty także sięgają bardzo wysoko, a oprocentowanie jest bardzo korzystne. Tego typu produkty charakteryzują się dodatkowo bardzo uproszczoną procedurą, minimalnymi formalnościami. Na podjęcie decyzji również nie musimy długo czekać. Przeważnie przekazywana jest ona wnioskodawcy w zaledwie kilka godzin od zgłoszenia wniosku.

Kalkulator szybkich pożyczek z konsolidacją

Faktem jest, że praktycznie na każdym kroku kuszeni jesteśmy przez firmy pozabankowe i zachęcani do skorzystania z kredytów konsolidacyjnych. Jednak przed zdecydowaniem się na konkretną ofertę i podpisaniem umowy kredytowej warto skorzystać z tak zwanego kalkulatora kredytowego. Dzięki niemu bowiem będziemy mogli skutecznie obliczyć całkowity koszt kredytu, wysokość comiesięcznej raty. Posiadając takie informacje można spokojnie zastanowić się, czy faktycznie skorzystanie z takiej opcji okaże się dobrym posunięciem.

Zalety pożyczki konsolidacyjnej bez BIK

Zaciągnięcie pożyczki nie trwa dłużej niż kilka minut i nie tworzy wysokich wymagań. Może to jest powodem tego, że coraz więcej osób wpada w spiralę zadłużenia sięgając po kolejne pożyczki na spłatę poprzednich. Mogłoby się wydawać, że jest to sytuacja bez wyjścia jednak w rzeczywistości można skorzystać z taniej pożyczki konsolidacyjnej. Przejawia ona następujące cechy:

 • połączenie wielu zadłużeń w jedno,
 • możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki na dowolny cel,
 • długoterminowy okres przeznaczony na spłatę,
 • jedna miesięczna rata do płacenia zamiast kilku,
 • wniosek pożyczkowy dostępny w Internecie i oddziale,
 • dodatkowe ubezpieczenie zobowiązania pożyczkowego,
 • brak złożonych formalności, niskie oprocentowanie,
 • możliwość skorzystania z karencji w spłacie zobowiązania.

Przydatne filmy video

Obejrzyj krótki, przystępny filmik, który zapozna Cię z zagadnieniem konsolidacji. W obrazowy sposób dowiesz się podstawowych zagadnień z tej dziedziny. Z pewnością pomoże Ci to w wyborze odpowiedniej pożyczki. Uważnie wysłuchaj wszelkich wskazówek i porad.

Pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych i osób bez zdolności kredytowej

Osoby zadłużone nie rzadko zaciągają pożyczkę celem spłaty poprzedniej. Z jednej strony jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie narażają się na konieczność płacenia dodatkowych odsetek karnych za zwłokę w płatności. Jednak w rzeczywistości wówczas znajduje się o krok od wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Aby jednak takiej sytuacji uniknąć, bądź się z niej wydostać warto skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej przeznaczonej dla osób zadłużonych.

Na czym polega pożyczka konsolidacyjna i czy osoby zadłużone mogą skorzystać z tego rodzaju wsparcia?

Jak już nazwa wskazuje, pożyczka z konsolidacją opiera się na połączeniu kilku zobowiązań finansowych w jedno. Dotychczas spłacane, bądź też nie pożyczki i kredyty klienta zostają spłacone, a w zamian nich pojawia się jedna pożyczka konsolidacyjna. Opiera się ona na jednej niższej o wiele racie miesięcznej. Co więcej okres spłaty się wydłuża, dzięki czemu klient nie mus martwić się o pojawienie się dodatkowych kosztów, czy nagłych skoków rat pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych.

Dodatkowym zabezpieczeniem może wówczas być hipoteka. Jednak osoby, które nie mają własnej nieruchomości nie muszą się martwić, ponieważ pożyczki konsolidacyjne udzielane są także bez niej. Również wówczas oprocentowanie jest bardzo niskie. Zdarza się, że klient może pozyskać dodatkową gotówkę na własne cele. Jej wysokość zostaje wliczona w aktualną pożyczkę konsolidacyjną, więc zainteresowany nadał płaci wyłącznie jedną ratę.

Konsolidacja bez BIK jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla indywidualnych klientów borykającym się z zadłużeniami. Coraz częściej po tego typu zobowiązania sięgają przedsiębiorcy. Prowadząc własną firmę, czy działalność gospodarcza również można wpaść w nie małe zadłużenia. W takich wypadkach im prędzej sięgnie się po pożyczkę konsolidacyjną bez weryfikacji BIK, tym lepiej. Raty będą niższe, ale i kwota konieczna do uregulowania nie wzrośnie o dodatkowe odsetki karne.

Jakie są zalety konsolidacji bez biku

Jedną z największych zalet pożyczek konsolidacyjnych jest fakt, że korzystać z nich mogą zarówno osoby z dobrą, jak i złą historią kredytową. Z tego rodzaju rozwiązania korzystają oczywiście osoby, które posiadają i spłacają regularnie, chociaż z ogromną trudnością raty poszczególnych zobowiązań. Jest to dla nich duże ułatwienie pozwalające na polepszenie jakości życia codziennego.

Równie dobrze z pożyczek konsolidacyjnych mogą korzystać osoby u których już pojawił się zły BIK. W takich sytuacjach instytucja finansowa udzielająca pożyczki z konsolidacją musi dodatkowo pokryć odsetki karne za zwłokę w płatności klienta. To jednak nie wpływa na ogólne warunki przyznania pożyczki. Wówczas konsolidacja bez BIK jest nieco wydłużona w czasie. To jednak nie przeszkadza w posiadaniu niskich rat miesięcznych. Pożyczki konsolidacyjne bez BIK są pomocą dla osób typowo zadłużonych, które nie radzą sobie z dotychczasowymi zobowiązaniami, nie rzadko znajdującymi się w spirali zadłużenia.

Pożyczka od firmy dla osoby fizycznej bez badania historii kredytowej

Niedroga pożyczka od firmy dla osoby fizycznej bez dodatkowych kosztów i wygórowanych zasad przyznawania gotówki. Wystarczy sprawdzić w jaki sposób i od kogo wziąć pieniądze na pożyczkę dla pracownika. Pożyczka ta to minimalne raty, dogodny system spłaty i najatrakcyjniejsze oprocentowanie na rynku. Możliwość wydłużenia spłaty zobowiązania, brak wymogu spełnienia stażu, wysokie pieniądze na dowolny cel.

Błyskawiczne wsparcie finansowe dla osoby fizycznej bez weryfikacji BIK czy KRD. Idealny sposób na spłatę swoich długów. Skorzystaj lub poleć najlepszą pożyczkę z konsolidacją dla osoby fizycznej. Część dzisiejszych zakładów pracy posiada specjalny fundusz socjalny, który umożliwia zaciągniecie zobowiązania przez pracownika. Pożyczka ta charakteryzuje się bardzo niskim oprocentowaniem i wygodnym systemem ratalnym. Nie każda firma ma możliwość udostępnić pracownikowi taki rodzaj zadłużenia. Dlatego też warto polecić swojemu pracownikowi inną placówkę, na przykład taką, która współpracuję z Twoją firmą. Takie rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne, ponieważ nie musisz martwić się o własne finanse, a pracownik może nie rzadko liczyć na dodatkowe profity z racji tego, że dany bank, czy firma pozabankowa posiada aktywne zobowiązania właśnie z Tobą.

W przypadku, gdy dany pracownik posiada już inne pożyczki, jednak gotówka jest mu bardzo potrzebna, może on skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej. Pozwala ona na wyjście z długów bez dodatkowego obciążenia finansowego. Bowiem wszystkie zobowiązania są łączone w jedno i spłacane w postaci miesięcznej raty.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Witam, proszę o pomoc w spłacie chwilówek, które są już po terminie, na łączną kwotę 8000, proszę o wiadomość

 2. Witam. jestem zainteresowany kredytem konsolidacyjnym na 45 000 zł. Jakie byłyby formalnści? Proszę o pilny kontakt jak najszybciej!

 3. Witam. Potrzebny kredyt konsolidacyjny na 55 tys zl. jakie byłyby formalności? Pozdrawiam

 4. Witam. Jakie warunki przy konsolidacji na 50 000 zł – wszystko to zobowiązania pozabankowe. Pozdrawiam i czekam na kontakt

 5. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki konsolidacyjnej na 10 000 zl. Jakie muszę spełnić warunki?

 6. Proszę o kontakt 20 000zł ( konsolidacja z możliwością dobrania środków)

 7. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki konsolidacyjnej 18000 tyś zł

 8. Witam proszę o kontakt w sprawie pożyczenia pieniędzy na 15 000 zl

 9. Konsolidacja bez BIK dla wszystkich

  Kredyty konsolidacyjne i oddłużeniowe dla każdego tylko na dowód

  * cała procedura online
  * niskie oprocentowanie

  KONSOLIDACJA ZAÐŁUŻEŃ BANKOWYCH I POZABANKOWYCH!

  – mała ilość formalności
  – bez weryfikacji BIK, KRD, BIG
  – BEZ PORĘCZYCIELI
  – NIE POTRZEBUJESZ ZABEZPIECZEŃ

  KONSOLIDACJA ZOBOWIĄZAŃ NAWET DO 200 000 ZŁ!

  Wychodzimy na przeciw każdemu klientowi!

 10. proszę o kontakt, potrzebuje konsolidacji

 11. Spłacimy wszystkie Twoje długi - poznaj już dziś najtańszą konsolidację na rynku!

  Oferta najtańszego kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych – konsolidacja dla osób z komornikiem

  NAJMNIEJSZA RATA NA RYNKU I NAJDŁUŻSZY OKRES SPŁATY!

  * bez weryfikacji BIK
  * na zaświadczenie o dochodach
  * ograniczone procedury
  * możesz mieć zajęcia komornicze

  POZBĄDŹ SIĘ KILKU RAT I ZYSKAJ JEDNĄ NISKĄ RATĘ!

  Napisz komentarz, a spłacimy Twoje wszystkie zadłużenia!

  * tylko na dowód
  * niskie oprocentowanie

  KWOTA NAWET 400 000 ZŁ

  Czekamy na Twój komentarz!

 12. Jestem zainteresowana

 13. Proszę o kontakt na e-mail Pilnie potrzebuje konsolidacji.

 14. Korzystne pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych

  Zamień kilka rat na jedną ratę z niskim oprocentowaniem! Tanie pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych bez weryfikacji BIK!

  KONSOLIDUJEMY WSZYSTKIE ZADŁUŻENIA!
  – Cała procedura potrwa krócej nić pół godziny
  – Bez wychodzenia z domu
  – Minimum zaświadczeń
  – Niskie oprocentowanie
  – Wydłużony okres spłaty

  POŻYCZKĘ KONSOLIDACYJNĄ DOSTOSUJEMY DO TWOICH POTRZEB I FINANSÓW!
  Napisz komentarz i pokonaj swoje zadłużenia! Oferujemy najlepszy ratunek dla osób zadłużonych!

 15. Czy istnieje coś takiego jak pożyczka konsolidacyjna z gratisem? Chodzi mi o różnego rodzaju promocje, ale nie pieniężne. Takie oferty pojawiają się przed świętami, a szczególnie Bożym Narodzeniem oraz Komuniami, na wakacje, przed rozpoczęciem roku szkolnego!

 16. KONSOLIDACJA BEZ BIK DLA WSZYSTKICH

  KONSOLIDACJA BEZ BIK DLA KAŻDEGO

  Skonsoliduj dowolne zobowiązania:
  – kredyty gotówkowe
  – chwilówki
  – kredyty hipoteczne
  – kredyty na auto
  – kredyt w karcie
  – karty debetowe

  – Dla zadłużonych i bezrobotnych
  – konsolidacja w 48h
  – na dowód
  – bez formalności
  – wystarczy bezpłatny formularz online

  Wybierz sumę kredytu, jaką chciałbyś skonsolidować:

  od 1000 zł do nawet 200 000 zł!

  – bez wymagania posiadania dużych przychodów
  – wystarczy własne konto bankowe i numer telefonu.

  Z naszą konsolidacją bez BIK spłacisz wszystkie swoje zobowiązania i zyskasz jedną przystępną ratę!

  • Witam. Potrzebuje pożyczki kredytu konsolidacyjnego na kwotę 45000 zl. jakie byłyby warunki i oprocentowanie? Mam umowę o prace na czes nieokreślony. Czekam na kontakt

 17. Na polskim rynku istnieje wiele różnego rodzaju produktów finansowych. Wśród nich na duże uznanie zasługują pożyczki konsolidacyjne. Pozwalają na wyjście z bardzo niekomfortowej sytuacji finansowej, czyli po prostu z zadłużeń w spłatach pożyczek i kredytów. Wiele zobowiązań zostaje połączone w jedno, które charakteryzuje jedna, niska rata. Pożyczka konsolidacyjna posiada bardzo atrakcyjne oprocentowanie. Nie trzeba posiadać nieruchomości, ponieważ również bez hipoteki otrzyma się wsparcie. Dlatego z czystym sumieniem polecam tego rodzaju wsparcie dla każdego kto ma długi i kilka zaciągniętych zobowiązań.

 18. Pożyczaj mądrze i szybko

  NAJLEPSZA OFERTA DLA KAŻDEGO ZAÐŁUŻONEGO!
  Wysokie pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych. Masz dużo długów? Nie możesz spłacić rat swoich kredytów? Weź pożyczkę konsolidacyjną i połącz zadłużenia w jedno. Najlepsze oprocentowanie, małe raty, długi okres spłaty. Dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Szybka pomoc w spłacie pożyczek. Dobre warunki dla osób zadłużonych! Wypełnij formularz i już dziś oddłuż się. MY CI POMOŻEMY!!!!

 19. Potrzebuję szybkiej pożyczki.Proszę o kontakt

 20. Masz długi? Nie martw się! Udzielę Ci taniej pożyczki bez ukrytych kosztów. Gotówka na dowolny cel – to Ty decydujesz. Spłata w ratach miesięcznych. Maksymalny czas na spłatę to jeden rok. Zapraszam do kontaktu

 21. Prowadzę własną działalność i POTRZEBUJĘ SZYBKIEJ POŻYCZKI. Kwota nie może być mniejsza niż 20 tysięcy złotych, jednak śli jest osoba, która pożyczki mi 30 tysięcy to będę bardzo zobowiązany. Pieniądze sa mi potrzebne na rozwój firmy. W banku nie mogę wziąć gotówki ponieważ mam tam dług. Jestem w stanie spłacić zobowiązanie w terminie.

 22. gotowka 1000zl

 23. HEj. Co tak naprawdę można zyskać dzięki konsolidacji?

 24. który parabank jest według Was taki najbardziej wiarygodny?

  • Ja mam bardzo dobre doświadczenia w Wonga.com Pożyczam tam pieniądze od czasu kiedy weszli na rynek i nigdy nie miałam żadnych problemów z tą firmą. Bez problemu można się z nimi dogadać, nawet jak troszkę ze spłatą zalegam. Bardzo przyjazny klientowi parabank i muszę powiedzieć, że też taki uczciwy.

 25. Jak droga jest konsolidacja?

 26. Heja dla kogo te całe konsolidacje są?

 27. Jak myślicie warto jest skusić się na pożyczki pozabankowe przed świętami?

 28. SIema
  co najlepsze jest na zadłużenie?

 29. Ja też się chętnie czegoś więcej o tej całej konsolidacji dowiem.

 30. Witam
  Kto mi powie czym się różni konsolidacja od zwykłej pożyczki?

 31. Długo się czeka na taką konsolidację.

 32. hej
  Jak ta konsolidacja może być ratunkiem dla zadłużonych, bo nie bardzo to rozumiem.

  • To jest tak,że konsolidacja zmniejsza miesięczną ratę kredytu, albo pożyczki. Działa to tak, otóż konsolidacja jest kredytem, który jest zaciągany na uregulowanie wszystkich dotychczasowych zobowiązań. Kiedy np. mamy do płacenia 4 różne kredyty co miesiąc, dzięki konsolidacji zostanie nam jeden ze znacznie niższą ratą. Będziemy go spłacać nieco dłużej, ale za to będzie on o wiele wygodniejsze dla naszego domowego budżetu i będziemy musieli pamiętać już tylko i wyłącznie o jednej racie , nie o kilku na raz. Mam nadzieję, że co nieco rozjaśniłam sprawę, pozdrawiam serdecznie.

 33. Ile czeka się na przyznanie pożyczki konsolidacyjnej?

 34. a ta konsolidacja to jest dobry pomysł wogóle?

  • Jeżeli masz dużo pożyczek i nie dajesz sobie rady ze spłatą, konsolidacją bedzie świetnym wyjściem, bo płacisz jedną niższą ratę i da się to już jakoś ogarnac,

 35. Jak konsolidacja może pomóc? Wyjaśni mi to ktoś konkretnie>?

  • Konsolidacja tak jakby splaca wszystkie dotychczasowe kredyty czy pożyczki, a nam do płacenia zastaje już tylko jedna o niższej racie. W ten sposób sporo odciążamy domowy budżet.

   • A czy to jest dobre rozwiązanie, ta konsolidacja, czy pakowanie się w jeszcze większe zadłużenie?

 36. Co muszę mieć żeby pożyczke konsolidacyjną dostać?

 37. ile muszę mieć pożyczek żeby konsolidację dostać?>

 38. Hej
  a czy jak jestem bezrobotny, to też na konsolidację mogę liczyć?

 39. CZy w przypadku pożyczki konsolidacyjnej mamy jakiś wpływ na wielkość miesięcznej raty do spłacenia?

 40. Ja muszę się przyznać,że wpadłąm w pewnym momencie w taką totalną pętlę zadłużenia i gdyby nie kredyt konsolidacyjny pewnie musiałabym dziś mieszkać w jakimś schronisku dla bezdomnych, na szczęście się udało. Praktycznie spłaciłam juz wszystkie długi. Chciałabym wszystkim powiedzieć, aby zaciągali pożyczki z głową , bo potem może być z nimi cięzko. Pozdrawiam trzymajcie się ciepło.

 41. Ja też mam pytanie całkiem podobne, jak tą konsolidację „ugryźć”?

 42. Czy konsolidację każdy może dostać?

  • Tak, konsolidację może dostać każda osoba zadłużona, która będzie potrzebowawała pomocy, w sytuacji kiedy nie radzi juz sobie ze spłatą dotychczasowych zobowiązań. Konsolidacja jest pozyczką, która spłace wszystkie inne pożyczki i kredyty. Dzięki niej zamiast kilku, mamy już teraz do spłacania tylko jedną ratę, która jest zawsze nizsza niż suma poprzednich comiesięcznych zobowiązań. Wprawdzie spłaca się ją nieco dłużej, ale za to jest wygodniejsza dla portfela.

 43. hej potrzebuje jakiejś pożyczki na zapłacenie starych kredytów, bo banki zaczynają mnie komornikiem straszyć a oddać aż tyle nie jestem w stanie, gdzie znajdę jakaś pomoc?proszę o radę i to jak najszybciej, bo mam doslownie nóz na gardle

 44. Proszę państwa muszę prosić o radę,otóż mam już 3 kredyty i nie jestem w stanie sobie z ich splatą poradzić, czy moglibyście doradzić mi jakieś rozsądne wyjście w takiej sytuacji? Będę bardzo wdzięczna.Dziękuję i pozdrawiam

 45. Ogólnie mówiąc, to jest tak, że jeżeli masz dużo kredytów, lub też pożyczek do spłacania, a po prostu nie jesteś w stanie już sobie z nimi poradzić, możesz wziąć konsolidację. Jest to pożyczka, która splaca wszelkie Twoje poprzednie zobowiązania, a Ty masz juz tylko jeden kredyt z niższa ratą, Spłaca się ja dłuzej, ale jest o wiele wygodniejsza dla budżetu domowego niz pioprzednie raty. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

 46. Czy mógłby mi ktos tak bardzo DOKŁADNIE wytłumaczyć jak ta pożyczka konsolidacyjna wygląda, tylko tak na ludzki rozum, bo zbyt biegły w tym temacie akurat nie jestem.

 47. Witam, mam kilka niespłaconych długów i słyszałem, że mogę je połączyć w jeden, ale jestem zupełnie zielony w tych sprawach, więc czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mogę to zrobić?

 48. Dzień dobry
  Proszę Państwa jakie warunki musiałbym spełnić, abym mógł wnioskować o konsolidację kredytów?Dziękuje i pozdrawiam

  • żeby dostać konsolidację kredytów, trzeba jakieś kredyty posiadać, hehe
   A takl poważnie jeżeli jesteś zadłużoną osobą, nie radzisz sobie ze sppłatą wielu kredytów, konsolidacja jest dla ciebie, tak w sumie to z tego co pamiętam, głownie dowód jest tam potrzebny.

  • Z tego co pamiętam to warunki trzeba spełnić takie same jak przy innych pożyczkach, czyli trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

 49. a na jaki okres jest ta konsolidacja, to znaczy jak długo chociaż tak plus minus trzeba ją spłacać?>

  • Z uwagi na fakt,że pożyczka konsolidacyjna reguluje całkiem duże zobowiązania, można ją spłacać od kilku do kilkudziesięciu lat w zależności od tego na jaką kwotę opiewały poprzednie kredyty,

 50. zazuzizazuza

  witam
  czy ktoś mógłby mi konkretnie wytłumaczyć, na czym polega ta konsolidacja i jak moze ratować zadłużonych? Sam jestem mocno zadłożony i juz sobie z tym nie radzę, a na doradce podatkowego żywcem mnie nie stać.

  • masz duzo pozyczek i pewnie juz nie jestes w stanie ich splacac na czas, mam rację? Pewnie w BIKu tez masz już historię kredytowa spierpapierkowaną, więc pozyczka konsolidacyjna w parabanku będzie dobrym wyjściem. Wszystkie Twoje kredyty wpakują „do jednego wora” tzn, zapłaca za nie, tak ze we wszystkich bankach będziesz miał już czyste konto, a zostanie CI jedna pożyczka do spłaty. Może dłużej zejdzie, ale na pewno rata comiesięczna bedzie niższa. Niestety cos kosztem czegoś.

 51. HI
  A czy ta pożyczka jest znacznie wyższa niż wszytskie pozostałe do kupy? Żeby się nie okazało,że trzeba dwa razy więcej pieniędzy oddać niż wcześniej.

  • nie no dwa razy to aż nie, ale fakt suma wzrośnie na pewno. Poproś o spekulację w danej firmie i na pewno Ci wszystko elegancko wyliczą, nie ma czego się wstydzić, czy obawiać

 52. jak taka konsolidacja wyglonda, co ro w ogole jest? jakas zmiana w pozcyzkach?

  • czesc dejxiii. Konsolidacja to takie połączenie kilku długów w jeden. Nie trzeba płacic kilku rat, tylko jedną. dlugosc pozyczki jest wtedy dluzsza, ale za do w jednym miejscu placisz i raty sa nisze niż normalnie.

 53. Cześć wszystkim. Jestem po wizycie w firmie pożyczkowej i mam konsolidacje. Udało mi się tak zrobić, że nie muszę płacić dodatkowych odsetek i kar za nie spłacenie poprzednich długów, bo w ostatni dzień mi połączyli to. Niestety wydłużył się czas spłacania, ale mam niższe raty no i jakoś mi lżej wiecie? Chyba to dobre rozwiązanie, przynajmniej ja polecam wam

  • Witaj, a jakie potrzebne były Ci papiery do tej konsolidacji, mam troche kredytów i już nie wyrabiam z nimi,a tu ferie i nawet nie mam dzieciaków za co chocby najbliżej wysłać, będę wdzięczna za pomoc , każdą.

 54. Witam. Jestem współwłaścicielem pubu i niestety mam „troszke ” długów plus 2 kredytu na głowie? da sie cos z tym zrobic? tak zebymi chociaz za zakupi piwa do baru starczyło, bo teraz jest kiepsko,a nie mam juz skat pozyczac?

  • Witam Pana. Oczywiście może Pan z powodzeniem zaczerpnąć prywatnej pożyczki. Zachęcam Pana do zapoznania się z najnowszymi rankingami firm, które słyną z chwilówek. Nie dość, że dzięki nim może Pan znaleźć najlepsze, a co najważniejsze – bezpieczne firmy, to może Pan również tam zapoznać się z opinią innych użytkowników. Jestem pewna, że wzięcie chwilówki na zakup niezbędnych artykułów, w tym piwa, zwróci się na tyle, żeby mógł Pan na czas spłacić pożyczkę. Tym bardziej, że za pierwszym razem nie ponosi Pan dodatkowych kosztów. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

 55. Hej.szukam pozyczki na 2 tys, najpozniej do wtoru. Gdzie moge dostac? Blagam o pomoc!!!

  • Pożyczki do 2 tysięcy można spokojnie dostać na dobrych warunkach w providencie, ale też na przykład w bocianie. Obie firmy są bardzo dostępne i przystępne także zarówno oddział ich można znaleźć, ale i przez internet załatwić sprawę. Nie trzeb długo czekać, a i opłaty nie są wygórowane

 56. Jak wsyokie są odseteki w Net Credit? Czy oprócz odsetek istnieje takze prowizja oraz jakieś inne koszty?

 57. hej wszsytkim, mam pytanie – Gdzie, jaka firma, jaki bank i na jakich warunkach, udzieliłby mi kredytu na spłatę ZUS. Uzbierało mi się u nich 10 000 zł długu z najróżniejszego rodzaju problemów. Wiele w tym mojej głupoty i niedopatrzeń, więc teraz trzeba spłacać. A zatem co polecicie?

 58. witam

  Mam nieprzyjemną sytuację z windykatorem, który straszy że zajmie moje wynagrodzenie?
  czy to faktycznie jest możliwe?
  czy ma do tego prawo?

  • stefekburczymucha

   Olu, windykator z wyrokiem sądowym może przejąć twoją pensje!

  • Zgadzam sie ze stefkiemburczymucha!komornik moze wejść na twoje konto,jeżeli nie posiadasz dochodów przelewanych na konto bankowe ma prawo zajac jakieś sprzety znajdujące sie w twoim domu i należące do ciebie

 59. Witam !!!
  Chciałbym zapytać po jakim czasie bank może wciągnąć negatywnie na BIK i czy powinien mnie o tym najpierw poinformować ???… Wszystkie banki działają tak samo czy każdy się rządzi swoimi prawami ???

 60. hej, czy istnieje możliwość dostania kredytu gotówkowego kiedy widnieje sie w BIK i KRD. jezeli tak to gdzie?

  • hej, jeżeli znajdujesz się na liście BIK i KRD to z pewnością nie dostaniesz żadnego kredytu w banku, pozostają ci tylko placówki pozabankowe, które nie sprawdzają wiarygodności pożyczkobiorcy

 61. Witam,
  Mam kilka niespłaconych kredytów i chciałbym połączyć je w jeden. Proszę poradźcie w jakim banku najlepiej jest podjąć taki właśnie kredyt.? Gdzie są najlepsze warunki?

  • Spłacimy Twoje wszystkie zobowiązania - skuteczna konsolidacja dla każdego!

   Przedstawiamy Państwu najtańszą konsolidację bez BIK!

   * dla każdego
   * tylko na dowód
   * niskie oprocentowanie
   * długi okres spłaty

   JAKO JEDYNA FIRMA POZABANKOWA KONSOLIDUJEMY WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA – BANKOWE I NIEBANKOWE!

   * wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu
   * najniższe oprocentowanie
   * długi okres spłaty
   * bez BIK, KRD, BIG

   – ROZWIĄŻEMY PROBLEMY FINANSOWE KAŻDEGO!
   – SPŁACIMY TWOJE WSZYSTKIE DŁUGI
   – ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO
   – POMOŻEMY CI WE WSZYSTKICH FORMALNOŚCIACH
   – OTRZYMASZ POMOC NASZEGO DORADCY KREDYTOWEGO

   Napisz komentarz, a jeszcze dziś pozbędziesz się problemów finansowych!

  • Konsolidacja dla zadłużonych i bezrobotnych!

   Posiadasz niespłacone zobowiązania w kilku bankach i firmach niebankowych?
   Chciałbyś obniżyć raty, bo nie dajesz rady ze spłatą? A może nie jesteś w stanie zapamiętać tych wszystkich terminów spłat zobowiązań? A jeśli jeszcze potrzebujesz dodatkowej gotówki to bardzo dobrze trafiłeś! Przedstawiamy tanią i szybką konsolidację, dzięki której wszystkie długi przeniesiesz w jedno miejsce i będziesz mieć tylko jedną ratę do spłacania!

   Bezpłatnie połączymy twoje zobowiązania i nie pobierzemy za to żadnej prowizji!
   * nie interesuje nas twoja zdolność kredytowa
   * możesz mieć wpisy w BIK, KRD, BIG

   Napisz do Nas, a wyślemy Ci wszystkie szczegóły!

  • Tania konsolidacja uratuje Twój domowy budżet i spłaci wszystkie zadłużenia!

   Poznaj już teraz ofertę kredytu konsolidacyjnego bez BIK dla zadłużonych i osób z komornikiem!

   Tania konsolidacja przez Internet bez BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to tanie pożyczki i kredyty dla wszystkich pełnoletnich osób, które są dostępne 24h / 7dni. Nie występują dodatkowe koszty, występują niskie oprocentowanie oraz dobre warunki spłaty. Jest to dość wygodne, ponieważ procedury odbywają się wyłącznie w domu, a dzięki takiej konsolidacji pozbędziesz się swoich wszystkich zadłużeń na rzecz tylko jednej niskiej raty! Nie wymagamy jakiś skomplikowanych procedur, wystarczy mieć dowód osobisty oraz konto bankowe. Dostępne są zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Można zaciągać pożyczkę bez weryfikacji zdolności kredytowej czy też BIK i KRD.

   Dlatego, jeżeli nie radzisz sobie ze spłaceniem swoich zobowiązań, odezwij się do Nas, my je spłacimy w jeden dzień!

  • Czy ktoś może mi polecić korzystną pożyczkę konsolidacyjną, która posiada swoją siedzibę w Gdańsku. Bardzo proszę o odp

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.