Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Tanie i szybkie pożyczki prywatne bez BIK dostępne dla wszystkich, jedynie na dowód. Czeka na Ciebie szybka pożyczka prywatna bez BIK i KRD. Wypełnij wniosek pożyczkowy teraz bez żadnych formalności i złożonych procedur, bez konieczności posiadania poręczycieli i zadawania zbędnych pytań. Poszukujesz prywatnych pożyczek dla zadłużonych i bezrobotnych, bez stałych dochodów i innych zaświadczeń? Nie musisz nawet wychodzić z domu, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online, a pieniądze trafią na Twoje konto zaledwie po kilkunastu minutach. Szybka gotówka pozabankowa na dowolnie wybrany cel, bez zgody współmałżonka dostępna dla każdego od ręki.

wybrane

Najlepsze pożyczki prywatne typu social-lending

Szukasz taniej pożyczki prywatnej? W sieci jest wiele serwisów oferujących pożyczki typu social-lending. Poniżej przedstawiamy listę serwisów oferujących pożyczki społecznościowe. Portale z powyższej listy są jednymi z największych serwisów tego typu w Polsce. Powyższe zestawienie aktualizowane jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 19 05 2024.

Tanie pożyczki prywatne bez BIK. Poznaj wszystkie korzyści

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK mogą być atrakcyjną opcją dla osób potrzebujących pilnego dostępu do gotówki i mających trudności z uzyskaniem finansowania w tradycyjny sposób. Poznaj jakie kryją zalety:

 • Dostępność dla osób z niską zdolnością kredytową. Jedną z głównych zalet szybkich pożyczek prywatnych bez BIK jest to, że są one dostępne nawet dla osób, które mają problemy ze zdobyciem finansowania w tradycyjnych bankach z powodu niskiej oceny kredytowej lub negatywnej historii kredytowej.
 • Szybki proces wnioskowania i wypłaty środków. Proces aplikacji jest zazwyczaj prosty i można go przeprowadzić online. Wiele firm oferujących te pożyczki zapewnia decyzję kredytową i wypłatę środków nawet tego samego dnia.
 • Brak konieczności zabezpieczenia. Często pożyczki prywatne bez BIK nie wymagają zabezpieczenia w postaci np. nieruchomości czy samochodu, co jest korzystne dla osób, które nie posiadają takich aktywów lub nie chcą ich ryzykować.
 • Elastyczność. Pożyczkodawcy często oferują elastyczne warunki spłaty, umożliwiając dostosowanie harmonogramu spłat do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorcy.
  • Oferty - Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

   • Tanie i szybkie pożyczki...

    Tanie i szybkie pożyczki prywatne na niski procent - od 9,99% Jesteśmy grupą prywatnych inwestorów, którzy udzielają pożyczek osobom prywatnym!…zobacz ofertę »

   Szybkie pożyczki prywatne bez BIK dla każdego. Sprawdź warunki

   Pożyczki prywatne bez BIK i pożyczki z komornikiem i osobiste cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. Wciąż powstające nowe firmy finansowe są alternatywą dla tradycyjnych banków, ponieważ nie stwarzają tylu restrykcyjnych wymogów, a także dostosowują swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, jak również dynamicznie zmieniającego się rynku. W dzisiejszych czasach kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia coraz trudniej jest nam godzić koniec z końcem, natomiast banki jeszcze bardziej zaostrzyły dostęp do kredytów. Dlatego też tak chętnie sięgamy po pożyczki prywatne bez zaświadczeń i dochodów od ręki dla każdego. Decydując się na pożyczki prywatne bez BIK w instytucji pozabankowej nie spotkamy się ze skomplikowanymi procedurami, czy czasochłonnymi formalnościami. Nie wymagane jest stałe źródło dochodów, comiesięczne zarobki na określonym poziomie na umowę o pracę. Nasza niekorzystna historia kredytowa, z uwagi na problemy ze spłacaniem przeszłych zobowiązań bankowych, aktualne zadłużenie czy brak jakiejkolwiek historii kredytowej nie ma żadnego znaczenia.

   Pożyczki prywatne bez BIK – dobre rozwiązanie finansowe w nagłych sytuacjach dla wszystkich

   Ekspresowa pożyczka prywatna bez BIK i KRD na dowód dostępne jest dla wszystkich klientów: dla zadłużonych, bezrobotnych, rolników, studentów, emerytów, a nawet dla osób z komornikiem. Wystarczy posiadać ważny dowód osobisty, mieć pełną zdolność do czynności prawnych, a także być zameldowanym na stałe w kraju. Żadne inne warunki nie są nam stawiane. Więc jak sami widzimy: bez dochodu, zabezpieczeń oraz zaświadczeń to niewątpliwe zalety tego rodzaju wsparcia finansowego. Cała procedura okrojona jest do minimum, trwa bardzo krótko, zaledwie parę chwil i tak naprawdę w głównej mierze zależy od nas samych. Żeby uzyskać pożyczkę od zaraz możemy wykonać telefon na infolinię, wysłać wiadomość SMS, osobiście udać się do oddziału parabanku albo ze strony internetowej jednostki finansowej wysłać wniosek online. Najłatwiejszym i najszybszym sposobem niewątpliwie jest przesłanie formularza internetowego na wskazany adres e-mail, w którym wpisujemy swoje dane, kwotę pożyczki, a także termin, w którym ją zwrócimy. Następnie czekamy na odpowiedź przedstawiciela firmy, która w praktycznie każdym przypadku jest pozytywna. Jeszcze tylko podpis na umowie, a pieniądze po bardzo krótkim czasie znajdą się na naszym koncie bankowym.

   szybkie pozyczki prywatne bez bik - obrazek 1
   Przekonaj do siebie inwestora i wynegocjuj jeszcze lepsze warunki pożyczki prywatnej bez badania BIK!

   Prawdziwie błyskawiczna pożyczka prywatna bez weryfikacji BIK z procedurą online

   Jednym z rodzai internetowych pożyczek są tak zwane pożyczki social lending, inaczej społecznościowe. Polegają one na zawieraniu transakcji pomiędzy osobami chcącymi pozyskać gotówkę, a inwestorami, którzy pożyczki udzielają, bez żadnych pośredników, udziału instytucji finansowych czy banków. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem serwisów internetowych, gdzie pożyczkobiorca wystawia tzw. aukcję, by znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę, w której ustala wszystkie warunki pożyczenia pieniędzy: kwotę pożyczki, okres spłaty i oprocentowanie. Jeżeli jakiemuś inwestorowi odpowiadają warunki postawione przez pożyczkodawcę, składa swoją ofertę. Jeżeli jest więcej niż jedna oferta, klient wybiera dla siebie tą najbardziej korzystną. Całą transakcja następuje za pośrednictwem portalu, ponieważ pieniądze przelewane przez inwestora lądują na koncie serwisu, a dopiero później administrator przekazuje je pożyczkobiorcy. Spłata zobowiązania wygląda podobnie. Wiedzmy, że za bezpieczeństwo całej transakcji czuwa administrator serwisu.

   Prywatna pożyczka bez zdolności kredytowej z zastawem

   Kolejnym produktem finansowym godnym uwagi jest prywatna pożyczka pozabankowa pod zastaw. Żeby ją uzyskać musimy posiadać nieruchomość (mieszkanie, lokal użytkowy, działkę rolną lub działkę budowlaną), która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki. Możemy ubiegać się o tego rodzaju wsparcie finansowe również w przypadku, kiedy nie jesteśmy właścicielem ani współwłaścicielem nieruchomości, a należy ona do osoby trzeciej, jeżeli wyrazi tylko na to zgodę i przystąpi do umowy pożyczkowej. Pożyczki udzielane są z korzystnym oprocentowaniem, na około 50% wartości danej nieruchomości , a okres umowy wynosi zależnie od firmy około 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Mamy możliwość modyfikowania okresu kredytowania, czyli skracania czy też wydłużania czasu trwania umowy. Często wszystkie formalności załatwiane są w kancelarii notarialnej, dlatego jest ona całkowicie bezpieczna. Pożyczkę dla bezrobotnych może uzyskać każdy, niezależnie od uzyskiwanych dochodów czy istniejącego zadłużenia. Na naszym rynku możemy także znaleźć pożyczki pod zastaw samochodu. Firma finansowa wycenia auto, a następnie pożyczka nam gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel, a jednocześnie będziemy mogli nadal użytkować pojazd. Pożyczki udzielane są pod zastaw wszystkich marek samochodów, osobowych oraz dostawczych, niezależnie czy są nowe czy używane. Szybkie pożyczki na weksel są również łatwo dostępne dla pożyczkobiorców, gdzie weksel stanowi zabezpieczenie zobowiązania w określonej wysokości. A więc musimy posiadać jakiś własny kapitał w formie ruchomości czy nieruchomości. Forma wymaganego zabezpieczenia zależna jest od firmy, która udziela tego typu wsparcia finansowego. W sytuacji, kiedy mamy problem ze spłatą kliku zaciągniętych zobowiązań lub chcemy spłacić komornika, warto zdecydować się na produkt, jakim jest pożyczka oddłużeniowa. Pokryje ona zobowiązania przeterminowane z windykacją, komorników, zobowiązania finansowe czy jakiekolwiek zaległe rachunki na przykład za mieszkanie.

   Dlaczego warto rozważyć pożyczki Prywatne bez BIK. Poznaj wszystkie możliwości

   Dobre pożyczki prywatne bez weryfikacji w BIK są atrakcyjną opcją dla tych, którzy nagląco potrzebują dodatkowych środków finansowych, ale mają trudności z uzyskaniem tradycyjnych kredytów bankowych ze względu na różne czynniki. Poniżej prezentujemy główne zalety i możliwości, jakie niesie ze sobą tego rodzaju finansowanie.

   • Brak Sprawdzania w BIK. Główną zaletą szybkich pożyczek od prywatnych osób jest to, że te produkty zazwyczaj nie sprawdzają historii kredytowej wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Oznacza to, że nawet osoby z negatywną historią kredytową mają szansę na uzyskanie finansowania.
   • Minimalne formalności. Wnioskowanie o wsparcie zwykle wiąże się z mniejszą ilością formalności niż ubieganie się o kredyt w banku. Wymagane dokumenty ograniczają się często do dowodu osobistego i potwierdzenia dochodów, co znacznie przyspiesza cały proces.
   • Możliwość negocjacji. W przypadku pożyczek prywatnych bez baz istnieje często możliwość negocjacji warunków umowy, w tym kosztów pożyczki. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z pożyczkodawcą można próbować negocjować lepsze warunki spłaty.

   Jak znaleźć godnego zaufania prywatnego inwestora. Kluczowe kryteria przy wyborze prywatnej pożyczki bez baz

   Pożyczka prywatna bez BIK jest coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem wśród osób, które potrzebują natychmiastowej gotówki, ale mają trudności z uzyskaniem standardowego kredytu bankowego ze względu na niską punktację kredytową lub negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Ta forma finansowania staje się coraz bardziej popularna ze względu na swoją dostępność i elastyczność, umożliwiając szybkie zaspokojenie potrzeb finansowych, które mogą być trudne do spełnienia za pomocą tradycyjnych środków. Poniżej przedstawiamy historię klientów, którzy zaciągnęli pożyczki od prywatnych osób.

   Historie pożyczkobiorców

   Prawdziwa historia Anny (55 l.) z Lipna

   Ja zaciągnęłam bezzwłoczną chwilówkę online na remont mieszkania. Co mnie do tego skusiło? Już Wam mówię. Razem z mężem i dziećmi pracujemy na gospodarce. Nie jest to łatwa praca ale jakoś trzeba żyć. Urodziliśmy się tu w Lipnie i w sumie nawet nie zastanawialiśmy się nad tym, czy gdzieś się przeprowadzić. Tylko dzieciaki gnają i już myślą o przeprowadzce do, jak to mówią, lepszego świata. Trochę nam przykro z tego powodu ale cóż – ich życie, ich wybór. Gospodarkę odziedziczyłam po moich rodzicach. Szybko pomarli i zostawili wszystko nam na głowie, to znaczy mi i Staśkowi, mojemu mężowi. Parę krów, świń i kur. To wszystko. A i jeszcze niewielki sad śliwkowy. Wszystko to było łagodnie mówiąc w kiepskim stanie, a my ledwo wiązaliśmy koniec z końcem. No wystarczało nam na jedzenie ale nie było mowy o jakichś oryginalnych ciuchach dla dzieciaków czy drogich wycieczkach szkolnych. My też za małego tego nie mieliśmy i jakoś wyrośliśmy na ludzi. No ale. Jesienią 2010 roku zaczął przeciekać nam dach w chałupie. Jakby tego było mało powoli siadała elektryka. Fachowiec stwierdził, że musimy zrobić generalny remont. W przeciwnym razie wadliwa elektryka może spowodować nawet pożar. Co by było, gdyby spalił się nasz rodzinny dom? Nie mogliśmy do tego pozwolić. Wybraliśmy się więc z mężem do banku i wnioskowaliśmy o kredyt na kwotę 100 tysięcy złotych. Dla nas była to nierealna kasa ale wiedzieliśmy, że dzięki niej wyremontujemy dom, wymienimy instalację wodną i eklektyczną i naprawimy przeciekający dach. Dostaliśmy ten kredyt, chociaż wizja spłacania go przez kolejne dwadzieścia lat trochę nas przerażała. Raty jednak nie były zbyt wysokie więc uważaliśmy, że damy dobie radę. Pieniędzy starczyło ledwo co. Myślałam, że starczy jeszcze na nową kuchnię bo tak marzyła mi się zmywarka. No ale dach i cała reszta były ważniejsze. Jakoś spłacaliśmy raty, dzieciaki się powyprowadzały i odwiedzały nas od czasu do czasu. Z nami został tylko najmłodszy syn, który chyba nie widział dla siebie innego życia. Pozostała trójka od czasu do czasu dorzucała nam jakiś grosz. Dzięki temu nie mieliśmy problemów z pieniędzmi. Poza tym powiększyliśmy hodowlę świń i krów (zajął się tym syn, który to miał głowę do interesów). Żyło nam się coraz lepiej. Problemy przyszły rok później, kiedy nas naszą wsią przeszła trąba powietrzna. Pozrywała dachy z okolicznych domów dlatego dziękowaliśmy Bogu ze Staśkiem, że zdążyliśmy z remontem. Niestety, dach obory był poważnie uszkodzony. I znowu staliśmy przed dylematem skąd na to wszystko wziąć pieniądze. Mówili na wsi, że będą wypłacać jakieś odszkodowania czy coś takiego ale my nie wiedzieliśmy co o tym myśleć. Poza tym świniom kapało na łby i baliśmy się, że wszystko zacznie tam gnić. Musieliśmy działać szybko. Ponownie udaliśmy się do banku jednak tam nam odmówiono bo już jeden kredyt tam spłacaliśmy. Załamaliśmy się ze Staśkiem i nie wiedzieliśmy co robić. Szybko potrzebne nam było 15 tysięcy złotych. Obora stała z dziurą w dachu a zapowiadano duże ulewy. Strasznie się baliśmy, że będziemy musieli sprzedać świnie. Nie mogły przecież przebywać w takich warunkach skoro hodowaliśmy je na najlepszej jakości mięso. Gdyby nasi klienci o tym się dowiedzieli na pewno zerwaliby z nami umowy. A to byłby dla nas koniec. Wtedy syn zaczął szukać pomocy w Internecie. Znaczy się słyszał od kogoś, że można pożyczyć pieniądze przez Internet o jakiejś nawet obcej osoby. I faktycznie. Zarejestrował się na portalu kokos.pl o treści – szybka pożyczka prywatna bez BIK. Mieliśmy pozytywną historię w BIK, ale jednak w dalszym ciągu spłacaliśmy kredyt. Na nasze ogłoszenie odpowiedział Pan i zgodził się udzielić nam wsparcia. Pożyczył nam pieniądze na całkiem dobrych warunkach. 20 tysięcy rozłożyliśmy na niewielkie raty z wcale nie dużym oprocentowaniem. Dziś mamy spokój – odremontowaliśmy dach obory i możemy dalej pracować.

   Historia Dawida (30 l.) z Zabrza

   Mam dość stary samochód, ale lubię go, jeżdżę nim praktycznie od nowości i bardzo dobrze go znam, dlatego raczej nie chce go jeszcze póki co wymieniać na nowszy. Niestety jakiś czas temu zaczął mi szwankować. Kiedyś wybrałem się na przejażdżkę za miasto i się po prostu zatrzymał. Nawet nie miałem pieniędzy żeby wezwać lawetę. Z dostarczeniem go do domu sobie jakoś poradziłem, ale trzeba było go naprawić. Żaden warsztat nie naprawi samochodu na kredyt, ale to całkiem dobry trop. Słowo to przypomniało mi, że są przecież pożyczki. Na kredyt zapewne nie miałbym szans, ale pożyczki prywatne bez BIK wydały mi się zdecydowanie bardziej realne. Znajomy podpowiedział mi, że jest taka strona, a w zasadzie to firma, która udziela pożyczek w bardzo wygodny sposób. Podał mi adres strony i tam zapoznałem się ze szczegółami. Dowiedziałem się, że tam pieniądze pożycza jakiś prywatny inwestor. W zasadzie to mnie najmniej interesowało, bo zdecydowanie ważniejsze wydawało się to, że po prostu te pieniądze oferuje i to bez zbędnych formalności. To była pożyczka prywatna bez bik w serwisie Kokos.pl. Bardzo łatwo trafić na stronę, a tam już jest mnóstwo szczegółów, które pozwolą zrobić co trzeba żeby osiągnąć cel. Pierwszy krok to kopia dowodu osobistego oraz wysłanie jednej złotówki na konto pożyczkodawcy. Później trzeba ustalić wszystkie szczegóły podając takie dane jak konkretna kwota pożyczki oraz czas spłaty. Tam wylicza się też wszystkie koszty. Po tym pozostaje już tylko czekać na pieniądze. Ja wziąłem 1000 złotych, ponieważ tyle mi wystarczyło na naprawę samochodu, a reszta posłużyła na mały drobiazg, o którym zawsze marzyłem, by znalazł się w moim aucie. Oprocentowanie wynosiło 16%, a za okres spłaty wybrałem 12 miesięcy. Wtedy miałem do zwrócenia niecałe 100 złotych. Ze spłatą szybko sobie poradziłem. Gdyby nie ta pożyczka, najprawdopodobniej nie miałbym ani nowego samochodu, ani też mojego starego, za którym tak wręcz szaleję.

   Prawdziwa historia Piotra (43 l.) z Polic

   Remont domu to chyba wystarczający powód, żeby pożyczyć pieniądze w jakiejś firmie czy gdzieś, gdzie po prostu jest to możliwe. Ja nie wiedziałem już sam skąd mam wziąć tyle pieniędzy i w końcu zdecydowałem się na portal społecznościowy Zarka.pl. Tam może dostać pieniądze osoba fizyczna jak i firma. Ja zaliczałem się do tych pierwszych. Wystarczyło jedynie że zarejestrowałem się w danym serwisie i już mogłem pożyczyć pierwsze pieniądze. Wziąłem 5000 złotych na 12 miesięcy. Oprocentowanie w skali roku wynosiło 17%. To dało w sumie 5850 złotych jakie musiałem zwrócić. Czyli wszelkie opłaty wynosiły 488 złotych. Dzięki tym pieniądzom wyremontowałem dom i powoli spłacam dług. To było całkiem niedawno, a okres spłaty jak wspomniałem wynosił 12 miesięcy, więc jeszcze trochę przede mną, ale dobrze sobie radze i jestem pewny, że tak też będę bez problemów spłacał kolejne raty. Pożyczki prywatne bez BIK są bardzo szybkim rozwiązaniem nie wymagającym wielu formalności. Rejestrujesz się, wybierasz kwotę, czas spłaty i gotowe. To takie proste i wygodne.

   Prawdziwa historia Janusza (48 l.) z Wyszkowa

   Obiecałem dla syna tablet. Niedługo miały być jego urodziny. W tym czasie kiedy miałem już odłożone na ten cel 1000 złotych, dowiedziałem się, że mój samochód wymaga naprawy. Wydałem pieniądze na ten cel, a najgorsze było to, że do wypłaty było jeszcze daleko. Nie mogłem jednak pozwolić na to, żeby mój syn czuł się z tego powodu źle, przecież mu obiecałem. Nie pozostało mi nic innego jak wziąć pożyczkę. W ten sposób wziąłem 1000 złotych na miesiąc. Była to prywatne pożyczki bez BIK z ekspresową procedurą dla każdego. Także i ja mogłem liczyć na te pieniądze. Podałem kwotę, czas spłaty i zaraz po wypełnieniu formularza gdzie były podstawowe dane, dostałem przelew. Choć wziąłem 1000 złotych, to oddać jednak miałem 250 złotych więcej. Także w sumie 1250 złotych. Szybko wziąłem pożyczkę, szybko ją wydałem. Obawiałem się, że jak za chwile nie kupie tableta, to zaraz wydam je znowu na jakiś inny cel. Także kupiłem urządzenie i szykowałem się do spłaty długu, która miała nastąpić w konkretnym dniu. Pieniądze udało się zgromadzić, dług oddać. W ten sposób uratowałem swój honor. Inaczej wyszedłbym na kogoś, kto nie potrafi dotrzymać obietnicy. Dzięki firmie pozabankowej wszystko mi się udało. Cieszę się, że załatwiłem to tak szybko. Nawet nie spodziewałem się, że tak łatwo pójdzie mi z tym kłopotem. Okazało się w zasadzie, że żadnych kłopotów nie było. To że wydałem pieniądze na naprawę samochodu było normalną koleją rzeczy. Szybka pożyczka to jak dla mnie świetna sprawa, nowoczesne rozwiązanie i pomoc dla tych, którzy pilnie potrzebują gotówki.

   Prawdziwa historia Teresy (71 l.) z Lubawy

   Jechałam do sanatorium. Lekarz wysłał mnie i to całkiem za darmo, bo jestem trochę chorowita. Jednak co z tego że nie musiałam za to płacić, jak przez takie dwa tygodnie mimo wszystko potrzebowałam pieniądze. Niestety ich nie miałam, bo akurat byłam przed emeryturą. Zaczęłam rozglądać się za pożyczkami i trafiłam na firmę Provident. Zachęciły mnie pożyczki prywatne bez BIK od ręki dla każdego. Pomyślałam o kwocie 1000 zł. Raty okazały się dopasowane do moich możliwości. Okres spłaty wręcz idealny, również dostosowywany do konkretnych oczekiwań. Formalności były minimalne. Najpierw zaczęłam od tego, że wypełniłam krótki formularz, po czym odezwał się do mnie przedstawiciel. Zadzwonił i zapytał o moje oczekiwania. Przedstawił mi ofertę, która od razu wydała się bardzo korzystna. Po zakończeniu rozmowy od razu zabrałam się za formalności. 1000 zł na 30 rat to dla mnie najlepsze rozwiązanie wtedy było. Tygodniowa rata wynosiła 42 zł. Czyli razem musiałam oddać ponad 1200 zł. Dzięki pozyskanej gotówce spędziłam bardzo miłe 2 tygodnie, skorzystałam z różnych zabiegów, odpoczęłam. Oferta ogólnie ujmując była bardzo korzystna. Nie miałam trudności z oddaniem pieniędzy. Co prawda jeszcze przed zdecydowaniem się na pożyczkę, rozmawiałam przez telefon z przedstawicielem firmy, ale i bez niego poradziłabym sobie z formalnościami, bo przecież tak naprawdę wszystkim sama się zajęłam. Wysłałam dokumenty, a przede wszystkim wypełniłam wniosek pożyczkowy jak się należało. Gdyby nie pożyczki od prywatnych osób bez weryfikacji baz dłużników, pewnie musiałabym się ograniczać, a nawet wyjazd kompletnie mógłby się nie udać, bo nie miałam przy sobie ani grosza. Wszystko się udało dzięki pożyczce w Providencie. Polecam ją wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji, którzy potrzebują pilnie pieniędzy. Ja te 1000 zł dostałam bardzo szybko, zaraz na drugi dzień. To oferta dla każdego, dlatego też pewnie wszystko odbywa się tak bardzo szybko. Firma za dużo nie sprawdza, nie zastanawia się, tylko daje kiedy pożyczkobiorca dostarcza wymagane dokumenty, a naprawdę nie ma ich dużo.

   Całkiem szybkie prywatne pożyczki bez BIK dla zadłużonych

   Aktualnie coraz więcej instytucji finansowych oferuje ekspresowe prywatne pożyczki bez BIK dla zadłużonych od ręki, także udzielane w domu klienta. Wydaje się to niezwykle wygodne i komfortowe wyjście. Ale wiedzmy o tym, że koszt takiej chwilówki z obsługą domową jest wyższy od tych, nie posiadających takiej usługi. A jak wiemy na naszym rynku jest bardzo dużo firm pozabankowych, udzielających różnego rodzaju pożyczek również na alimenty. Dzięki tak dużej konkurencji, możemy wybrać korzystną ofertę, dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Najbardziej powszechne są pożyczki całkiem prywatne bez BIK, nawet dla osób zadłużonych i bezrobotnych, gdyż udzielane są praktycznie każdemu niezależnie od posiadanych długów, przeszłych kłopotów ze spłatą zobowiązań bankowych czy braku stałego źródła dochodu. Aby ubiegać się o pilną chwilówkę bez BIK, nie musimy przedkładać żadnych zaświadczeń o dochodach, nie jest weryfikowana nasza zdolność kredytowa, a także nie jesteśmy sprawdzani w Biurze Informacji Kredytowej. Wystarczy wysłać wniosek online, lub wiadomość SMS, aby w przeciągu nawet kilkunastu minut otrzymać pieniądze na rachunek bankowy. Możemy także udać się osobiście do oddziału firmy pozabankowej i na miejscu podpisać umowę pożyczkową. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zawsze warto rozwiać wszelkie wątpliwości, pytając przedstawiciela firmy osobiście bądź dzwoniąc na infolinię. Tak duża różnorodność ofert pożyczkowych na rynku sprawia, że są one bardzo zróżnicowane pod względem oprocentowania. Szukajmy pożyczek z formalnościami okrojonymi do niezbędnego minimum oraz z oprocentowaniem nawet korzystniejszym od tego, które proponują nam placówki bankowe. Aby wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę warto śledzić na bieżąco rankingi najlepszych pożyczek, które znajdziemy w sieci.

   Zobacz czemu pożyczki prywatnie bez baz BIK są coraz bardziej popularne

   Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na szybkie pożyczki na samochód bez BIK KRD i zaświadczeń. Decydujemy się na nie, ponieważ jest to ogromna wygoda i komfort. Pożyczkę taką uzyskamy w siedzibie parabanku lub wybranej instytucji finansowej lub internetowo – wypełniając szczegółowy, ale szybki formularz. W formularzu takim musimy przede wszystkim podać imię i nazwisko, adres, pesel oraz numer konta bankowego. Na podane konto w przeciągu paru minut zostaje przelana gotówka. Nie musimy pokazywać zaświadczeń o zarobkach. Nie potrzebujemy także poręczycieli. Jest to bardzo ważne, ponieważ często jesteśmy w trudnej sytuacji i potrzebujemy gotówki bardzo szybko – liczy się czas. Termin spłaty pożyczki ustalany jest indywidualnie – w zależności od potrzeb kredytodawcy i jego możliwości finansowych. Zazwyczaj pożyczki prywatne bez BIK trzeba spłacić w przeciągu miesiąca lub dwóch. Jednak w wyjątkowych sytuacjach termin ten może ulec zmianie i przedłużeniu. Parabanki wychodzą naprzeciw klientom i wsłuchują się w ich potrzeby. Placówek parabankowych jest coraz więcej. Firmy takie rosną jak „grzyby po deszczu” – jest to bezpośrednio związane z coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu instytucje. Żyjemy w trudnych czasach. Mamy niepewną pracę. Pracujemy m.in. na umowę zlecenie i nie mamy przez to zdolności kredytowej. Nie możemy wziąć tradycyjnego kredytu w banku. Pożyczkę osobistą dostaniemy w tej sytuacji bez problemu. Dla pożyczkodawcy nie jest ważne na jakiej umowie pracujemy. Ważna jest realna spłata zadłużenia w terminie. Dla osób, które nie mają szans na klasyczna pożyczka jest to jedyna szansa na uzyskanie pieniędzy. Możemy za uzyskaną kwotę m.in.: opłacić zaległe rachunki, kupić nowy sprzęt domowy, wyremontować mieszkanie itd. To na co przeznaczymy uzyskaną gotówkę, zależy tylko od nas. I co ważne nie musimy podawać celu przeznaczenia pożyczki naszej instytucji, od której ją zaciągnęliśmy.

   Jak wybrać dobrą i tanią pożyczkę od osób fizycznych?

   Instytucji parabankowych jest coraz więcej. Coraz chętniej decydujemy się na chwilówkę dla zadłużonych jedynie na dowód bez spełniania wielu formalności. Jak wybrać korzystną ofertę? Jak szukać dobrej firmy? Przede wszystkim warto ufać firmom z wieloletnim doświadczeniem. Każdego roku powstają nowe, dobre placówki. Wybór jest ogromny. Parabanki znajdziemy praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Bardzo pomocne w wyborze dobrej instytucji może być Internet. Klienci parabanków szczerze i otwarcie dzielą się swoimi wszystkimi opiniami i spostrzeżeniami. Warto czytać takie recenzje. Dzięki temu unikniemy nieuczciwych kredytodawców i znajdziemy szybko dobrą placówkę. Na forach internetowych klienci wyjaśniają między sobą wszystkie niejasne kwestie. Bardzo ważna jest też strona internetowa firmy. Profesjonalna instytucja posiada jasną i przejrzystą stronę – z danymi kontaktowymi oraz wszystkimi najistotniejszymi informacjami. Większość parabanków oferuję pożyczki online i pożyczki na PIT 11 poprzez wypełnienie łatwego formularza. Wypełnienie takiego wniosku online zajmuje nam dosłownie chwile. Oszczędzimy przez to swój nierzadko bardzo cenny czas.

   Błyskawiczne pożyczki prywatne bez BIK. Odpowiadamy na najczęstsze pytania

   Przed zaciągnięciem pożyczki prywatnej bez BIK zawsze warto dokładnie przeanalizować warunki umowy i upewnić się, że jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę na ustalonych warunkach. Poniżej dowiesz się więcej na temat tego typu rozwiązania finansowego.

   Ile mogę najwięcej pożyczyć – tanie pożyczki prywatne bez analizowania BIK?

   Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszytko zależy od indywidualnych warunków poszczególnych firm. Ale zazwyczaj szybkie chwilówki to kwoty rzędu 2-3 tys. zł, podczas gdy pożyczki gotówkowe z zabezpieczeniem to o wiele wyższe sumy, sięgające nawet kilkudziesięciu tys. zł.

   Co zrobić, kiedy po zaciągnięciu pożyczki zmieniłam nazwisko?

   Wystarczy wysłać kopię aktu małżeństwa oraz nowego dowodu osobistego na adres wskazany na stronie internetowej wybranej instytucji pożyczkowej. Możemy także udać się osobiście do oddziału firmy i tam przedstawić całą sytuację, mając przy sobie wskazane dokumenty.

   Czym jest „automatyczny rewolwing”?

   Pod tym określeniem kryje się automatyczne odnowienie pożyczki. Jest ono dostępne dla klientów, w momencie spłacenia pewnej części zobowiązania, określonego w umowie. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe środki pieniężne, bez potrzeby składania kolejnego wniosku o pożyczkę.

   Dlaczego dostałem decyzję odmowną?

   Decyzję o nieprzyznaniu pożyczki prywatnej bez BIK i pożyczki gotówkowej chwilówki bez poręczycieli może otrzymać osoba, która nie jest obywatelem Polski, nie posiada stałego meldunku w kraju, nie jest osoba pełnoletnią lub nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych. Mogło również zdarzyć się tak, że w rejestracji zaszła jakaś pomyłka. Dlatego zawsze można wyjaśnić wszelkie wątpliwości dzwoniąc na infolinię lub udając się osobiście do oddziału firmy pożyczkowej.

   Jak zwiększyć wysokość pożyczki prywatnej bez BIK

   W dzisiejszych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na to, by pożyczki prywatne bez BIK opierały się na możliwie najmniejszej ilości formalności. Oczywiście jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak czy zawsze potrzebne? Trzeba pamiętać, że tego typu działanie zmniejsza wysokość możliwą do pozyskania z firmy pozabankowej lub osoby prywatnej udzielającej pożyczki.

   Warto także wiedzieć, że na własne życzenie można swobodnie zwiększyć tę możliwą do pozyskania kwotę. W jaki sposób? Wystarczy wykorzystać jedno z możliwych rozwiązań:

   • znalezienie poręczyciela wśród bliskich, znajomych, przyjaciół,
   • przedłożenie zaświadczenia o dochodach z miejsca pracy,
   • sporządzenie oświadczenia o wszystkich posiadanych przychodach,
   • wykazanie się dowodem, że wcześniej spłaciło się pożyczkę w terminie,
   • udostępnienie pod zastaw nieruchomości lub posiadanej ruchomości.

   Czy można szybciej spłacić posiadaną pożyczkę prywatną?

   Dzisiejsze umowy pożyczkowe jasno pokazują, że nie można spóźnić się ze spłatą zobowiązania, ponieważ grozi to naliczeniem dodatkowych, nie małych odsetek karnych. Zupełnie inaczej jest w sytuacji wcześniejszej spłaty posiadanej pożyczki od prywatnych inwestorów. Wówczas nie ponosimy dodatkowych kosztów, a umowa pożyczkowa szybciej wygasa.

   Przydatne filmy video

   Przedstawiamy filmik dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki i chcą zaciągnąć pozyskać pożyczkę prywatną. Dowiecie się jak to zrobić, jak wystawić aukcję na serwisie kokos.pl.

   http://www.youtube.com/watch?v=0YNonXJ6K6s

   Poniżej przedstawiamy filmik dla osób, które szukają szybkiej pożyczki bez BIK. Dowiecie się w jakiej firmie uzyskacie błyskawiczną gotówkę bez załatwiania jakichkolwiek formalności.

   Przedstawiamy filmik dla wszystkich zainteresowanych błyskawicznymi chwilówkami, które są dostępne przez internet i sms.

   Sprawdź jak przedstawia się sytuacja portali social lending. A może jesteś zainteresowany zarabianiem na pożyczkach społecznościowych?

   Pożyczki dla firm bez BIK ZUS i US

   Najlepsze pożyczki prywatne firmowe z funduszu bez BIK ZUS i US od teraz nawet w kilka chwil z ratą równą lub malejącą. Zobacz jaką kwotę pożyczki możesz dostać na własną firmę. Najtańsze pożyczki prywatne na firmę bez weryfikacji przeszłości finansowej. By otrzymać pożyczki prywatne bez BIK nie trzeba mieć specjalnego stażu działalności, ani żadnego wkładu własnego. Weź szybką pożyczkę bez sprawdzania BIK czy KRD.

   Dzisiejsze pożyczki prywatne bez BIK dla firm przeznaczone są dla właścicieli, którzy nie lubią zajmować się formalnościami. Starając się o takie zobowiązanie nie trzeba przejmować się płatnościami w ZUS ani w US. Aby skorzystać z tak atrakcyjnej oferty wystarczy śledzić aktualne porównywarki online. Dzięki nim znajdziesz najlepsze oferty i to zupełnie za darmo. Skorzystaj z zestawienia bez specjalnego przeznaczenia dużej części czasu.

   Poszukując najlepszego wsparcia pieniężnego dla własnej firmy, warto przeanalizować aktualne zapis na forach internetowych. To drugie miejsce, zaraz po porównywarkach online, które pomaga w doborze najbardziej atrakcyjnej oferty. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel, a w tym start oraz rozwój działalności gospodarczej. Co ciekawe decydując się na długoterminową pożyczkę skorzystać można z promocji, która opiera się na płaceniu przez pożyczkodawcę składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez jeden rok za pożyczkobiorcę.

   Zobacz wszystkie wyzwania pożyczek od prywatnych osób bez baz BIK

   • Wyższe koszty. Natychmiastowe pożyczki prywatne bez BIK często mogą wiązać się z wyższymi kosztami niż tradycyjne kredyty bankowe, co oznacza wyższe oprocentowanie oraz dodatkowe opłaty. Może to znacząco zwiększyć całkowity koszt pożyczki.
   • Ryzyko wpadnięcia w spiralę długów. Łatwy dostęp do finansowania i wysokie koszty mogą skłonić niektórych pożyczkobiorców do brania kolejnych pożyczek w celu spłaty poprzednich, co może prowadzić do spirali zadłużenia.
   • Krótszy okres spłaty. Pożyczki prywatne bez BIK mają często krótkie terminy spłaty, co może być problemem dla osób, które nie są w stanie szybko uregulować swojego zadłużenia.


Komentarze

 1. Witam
  jakie formalności przy pożyczce na 27 tys zl?
  Bardzo proszę o szybki kontakt i wszystkie wskazówki

 2. Witam, szukam szybkiej i bezpiecznej pożyczki na 25 000 zl.
  Proszę o kontakt

 3. witam. potrzebuje 1200zł z natychmiastowym przelewem na konto. jestem wypłacalna, czekam na zaliczkę od szefowej a potrzebuję na JUŻ polskich pieniędzy na koncie. proszę o kontakt.

 4. Witam.
  Jak najszybciej potrzebna pożyczka na 25 000 zł.
  Proszę o pilną pomoc.
  Pozdrawiam Karol

 5. Dzień dobry.
  Pilnie potrzebuje pożyczyć 35 000 zl, najchętniej właśnie od prywatnego inwestora. Prosze o pilną pomoc

 6. Witam.
  Szukam pożyczki od osoby prywatnej na 7000 zl.
  Bardzo proszę o pilną pomoc

 7. Dzień dobry
  Bardzo proszę o udzielenie mi pożyczki na 20 000 zl jak najszybciej.
  Czekam na kontakt

 8. Witam

  Szukam taniej pożyczki prywatnej na 17 tys zl. Bardzo proszę o pilny kontakt

  • Anna z Białegostoku

   Dzień dobry.
   Jestem zainteresowana

   Bardzo proszę o kontakt na e-maila.
   Chodzi o pożyczkę na 30 tys zl.

   czekam na kontakt

 9. Udzielam pożyczek prywatnych na niski procent

  Witam,

  Jeżeli ktoś potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej do 35 000 zł to czekam na kontakt, jestem w stanie pomóc.
  Gwarantuje niskie oprocentowanie i długi okres spłaty. Możliwa negocjacja.

  Pozdrawiam wszystkich pożyczkobiorców i czekam na kontakt

 10. Witam. Jak najszybciej potrzebuje pożyczki od osoby prywatnej na 8000 zł. jakie byłyby warunki do spełnienia?
  Czekam na kontakt

 11. Proszę o kontakt. firmy mnie oszukały potrzebuje pilnie pożyczki błagam o pomoc.
  mam troje dzieci i chce stanąć na nogi i mieć jedną ratę pomóżcie mi, nie będzie problemu z ratami tylko dajcie mi szansę…

 12. Pożyczka na 8000 zł jak najszybciej. jakie warunki do spełnienia?

 13. Witam. Potrzebuje pilnej pożyczki od osoby fizycznej na 35000 zł. bardzo proszę o szybki kontakt

 14. Witam.
  Byłbym zainteresowany pożyczką prywatną na 35 000 zł jak najszybciej. Proszę o pilny kontakt!

 15. potrzebuje pożyczki na święta. bardzo proszę o pilną pomoc.
  Pożyczka w granicach 12 – 15 000 zł bardzo proszę o szybki kontakt na podanego e-maila

  • Witam
   Potrzebuje następującej pożyczki:
   Kwota -19 000 zł
   BIK – wpisy
   zdolność kredytowa – brak
   zarobki – na rękę 35 000 zł, umowa na czas nieokreślony
   długość spłaty – jak największa
   preferowany przelew do końca grudnia

   Czekam na kontakt

 16. Witam,potrzebuję pilnie pozyczki okolo 50.000.

 17. Potrzebuję jakieś 50000 na „wczoraj”. Proszę o pomoc

 18. Bardzo chciałbym pożyczyć 20 000 zł. Proszę o pilny kontakt jak najszybciej

 19. Dzień dobry.
  Potrzebuje pożyczki prywatnej na 25 tys zl z małą miesięczną ratą.
  Czy ktoś może się do mnie odezwać?
  Pozdrawiam Anka

 20. Michal z Giżycka

  Dzień dobry.
  Chciałbym pożyczyć 15 tys zl jak najszybciej.
  Czekam na kontakt

 21. Witam.
  Potrzebuje 8000 zl na już.
  Czekam na wiadomość na priv

 22. Witam.
  Potrzebuje pożyczki z przelewem na konto na 16 tys zl.
  Ile trwa procedura i czy można wcześniej zapoznac się z umową?
  Bardzo proszę o kontakt

 23. Witam.
  potrzebuje pożyczyć do Świąt 12000 zl. nie chce z banku, ani od firmy pozyczkowej. najlepiej od osoby prywatnej. Bardzo proszę o pomoc.
  Pozdrawiam

 24. Witam
  Bardzo polecam pożyczkę prywatną. Na tej stronie udało mi się zdobyć kontakt do prywatnego inwestora.
  Serdecznie polecam każdemu!

 25. Potrzebuje pilnej pożyczki od prywatnej osoby na 24000 zl. Proszę o kontakt

 26. Dzień dobry z tej strony Adam. Szukam pilniej pożyczki prywatnej na 5000 zl.
  Prosze o kontakt jak najszybciej

 27. Poszukuje błyskawicznej pożyczki na 50 000 zl. jakie byłyby formalności?
  Czekam na pilny kontakt.
  Pozdrawiam

 28. Potrzebujesz pożyczki, jak można się z Państwem skontaktować?
  Nie mam zdolności kredytowej.
  Czekam na kontakt.
  Pozdrawiam

 29. Witam, potrzebuje ekspresowej pożyczki na 15 000 zł jak najszybciej.
  Proszę o pilny kontakt.
  Pozdrawiam

 30. Potrzebna pilna oferta pożyczki od osoby fizycznej na 45 tys zl. Czekam na kontakt

 31. Potrzebuje pieniędzy, gdzie mam się zgłosić?
  Czekam na kontakt!

 32. Dzień dobry,

  Poszukuje błyskawicznej pożyczki prywatnej na 50 000 zl. jakie byłyby formalności?
  Czekam na pilny kontakt.
  Pozdrawiam

 33. Witam. Szukam szybkiej pożyczki bez baz na 40 000 zł najchętniej od prywatnego inwestora. Bardzo proszę o pomoc!

 34. Poszukuje pożyczki prywatnej na 30 tys zl na najlepszych warunkach. Bardzo proszę o odzew.

 35. Dzień dobry. proszę o kontakt w sprawie pożyczki prywatnej na 20 000 zł. Pozdrawiam

 36. Witam.

  Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 25 000 zł.
  Co muszę zrobić i czy Państwo mogą przesłać mi wniosek?

 37. Potrzebuje pilnej pożyczki na spłatę długów na 34000 zl. Wole pożyczyć od prywatnego inwestora, niż z parabanku. Czy mogę prosić o kontakt?

 38. Witam Potrzebuje pożyczki na spłatę innych zadłużeń. Czy ktoś może mi pomóc? Bardzo zależy mi na czasie. Proszę o pilną odp. Pozdrawiam

 39. Witam. Pożyczka na 25 000 zl na dowód bez formalności. Pozdrawiam

 40. potrzebuje pożyczki odo osoby fizycznej na 25000 – bardzo proszę o pilną pomoc!

 41. Witam. Potrzebna pożyczka na 15 tys zl. czekam na kontakt. Pozdrawiam

 42. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 40 000 zł. Proszę o pilną pomoc jak najszybciej!

  • Dzień dobry. Szukam prywatnej pożyczki na 15 000 zl ale bez weryfikacji baz bIK. Czy jest to możliwe i dostanę u Państwa wsparcie?

 43. Szukam szybkiej pożyczki od prywatnego inwestora na 5000 zł. Proszę o kontakt!

 44. Witam. Grozi mi komornika. Muszę jak najszybciej pożyczyć 15 000 zl. czekam na pilny kontakt

 45. 25 tys zl – jakie byłyby formalności? Pozdrawiam

 46. Potrzebuje pożyczyć 5 000 zl szybkim przelewem od osoby fizycznej. Czy ktoś może mi pożyczyć? Pozdrawiam

 47. Poszukuje szybkiej pożyczki na 10 000 zl. Czekam na powazne propozycje. moze to być pożyczka z parabanku lub od prywatnego inwestora. Pozdrawiam

 48. Potrzebuje pożyczki prywatnej społecznościowej na 8000 zł. Czekam na pilny kontakt na już

 49. Witam Potrzebuje jak najszybciej pożyczki prywatnej na 8000 zł. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Jestem wypłacalny

 50. 20 000 zl – jakie byłyby formalności?

 51. Według mnie zaciąganie pożyczek u prywatnych inwestorów jest bardzo dobrą opcją, gdyż większość tych osób nie sprawdza historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej, więc nie trzeba się tym już martwić, do tego wszystko odbywa się bardzo szybko i bez zbędnych pytań, a raty do spłacenia są rozkładane w taki sposób, aby klientowi spłacało się je jak najlepiej. Polecam, bo sam korzystałem z takiej pożyczki prywatnej. Pozdrawiam

 52. Witam wszystkich,
  Czy ktoś może mi pomóc i udzielić pożyczki prywatnej na 8000 zl. oddam wszystko. mam dochody i czysty BIK i to będzie moja pierwsza pożyczka, ale zależy mi na czasie,dlatego nie chce przechodzić przez wszystkie procedury bankowe. Pozdrawiam

 53. Dzien dobry,
  Szukam kontaktu do prywatnego inwestora, bo potrzebuje 15000 zl. Pozdrawiam

 54. Potrzebuje pożyczki od osoby fizycznej na 25 000 zł. Prosze o przesyłanie tylko poważnych ofert.

 55. Witam. Szukam pożyczki prywatnej na około 15 tysięcy złotych, ale bez weryfikacji baz dłużników. Czekam na propozycje. Pozdrawiam

 56. Dobry wieczór, proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

 57. Witam,
  Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 8000 zł. Jakie byłoby oprocentowanie? Czekam na kontakt od prywatnego inwestora

 58. Witam/ Co muszę zrobić, aby dostać szybka pożyczkę prywatną na 25 000 zł? Pozdrawiam

 59. 30 000 zł – jakie formalności? Pozdrawiam

 60. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki prywatnej na 10 000 zl. prosze o pomoc

 61. Pilnie potrzebuję 20 000 na okres 12 miesięcy.

 62. Witam. jestem w BIK i na już potrzebuje pożyczyć 5000 zł. czy da się jeszcze przed Świętami? Proszę o pilną pomoc! Mam nóż na gardle!

 63. Jestem mocno zainteresowana kwota 50000 zł proszę o informację na e-mila. czekam na kontakt!!!

 64. Pilnie potrzebuje 10000zl adres email

 65. jak ubiegać się o prywatną pożyczkę z szybkim przelewem na konto? Czekam na kontakt. Pozdrawiam

 66. Pilnie potrzebuje pożyczki prywatnej na 20 000 zl. Gdzie mogę się zgłosić, wysłać wniosek online? Pozdrawiam

 67. Witam. jestem w BIK, a potrzebuje pożyczyć 20 000 zl. czekam na kontakt!

  • Witam. Zdecydowałam się zaciągnąć pożyczkę prywatną, bo nie chce korzystać z parabanków, a bank mi nie udzieli, bo nie mam zdolności kredytowej. Proszę o pomoc jak mogę skontaktować się z prywatnym inwestorem i omówić wszystkie szczegóły. Pozdrawiam

 68. Witam. jak najszybciej pozyczka prywatna na 6000 zl. czekam na poropozycje

 69. Pilnie 15tys zl bez płacenia przedpłat i na już!

 70. Witam. jak najszybciej pożyczka od osoby prywatnej na 12 000 zł. Prosze o pomoc!

 71. proszę o informacje kwota około 90 000

 72. Witam. Potrzebuje wsparcia od osoby prywatnej na 50 000 zł. chciałbym znac więcej szczegółow. Interesuje mnie dluższy okres spłaty.

 73. 20 000 zl na już

 74. 30 000 zl z niskim oprocentowaniem. Proszę o odzew an e-maila. Kasia z Kalisza

 75. Pożyczaj z głową!

  Żeby wybrać najbardziej korzystną pożyczkę powinniśmy dokładnie przeanalizować oferty różnych firm, instytucji finansowych i prywatnych inwestorów, którzy taką pożyczkę nam mogą udzielić. Najlepiej skorzystać z takich ofert, w których sami decydujemy o terminie i wysokości rat. Jest to idealna opcja, ponieważ świadczy to o samodzielnym kontrolowaniu kredytu i decydowaniu ile pieniędzy i w jakim terminie zostanie przekazane pożyczkodawcy. Pamiętajmy, aby wybrać najtańszą i sprawdzoną ofertę pożyczkową. Często to właśnie prywatne osoby oferują nam najdogodniejsze warunki. Bardzo ważne jest również czytanie umowy!

 76. Jestem zainteresowany oferta pozyczki 20z30 tys na czas 36-48mies prosze o kontakt . nsjlepiej pod weksel moze byc z zyrantem .

 77. Dzień dobry. Potrzebuje pożyczki od prywatnego inwestora na 30 000 zł. Proszę o pomoc i przesłanie warunków. Pozdrawiam

 78. Dzien dobry. Potrzebuje pożyczyć 15 000 zl. Prosze o szybkie rozpatrzenie mojego wniosku. Pozdrawiam i czekam na kontakt

 79. witam. Pilnie potrzebuje szybkiej pozyczki pozabankowej na 8000 zl. Prosze o odp. Pozdrawiam

 80. potrzebuje pozyczki na splacenie dlugu u rodziny. 20 000zł.

 81. Potrzebuje pożyczki na spłacenie długu u rodziny. Proszę o pilna pomoc, musze spłacić brata jak najszybciej

 82. witam. Jakie musze spelnic formalności przy pożyczce na 40 000 zł? Prosze o pilna pomoc i szybka odp!

 83. witam. Jestem w BIK, żadne bank nie udzieli mi kredytu, a nie chce pożyczać w parabankach. Proszę o pilny kontakt na mojego e-maila. Pozdrawiam

 84. Witam. Gdzie znajdę kontakt do jakiegoś prywatnego inwestora, który udziela pożyczek prywatnych? Czy ktoś dostał tu w ogóle jakąś pożyczkę?

 85. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki na 8000 zl. prosze o pomoc!

 86. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki od osob fizycznej an 5 000 zl z przelewem na konto. Ale bez płacenia przedpłat. Czekam na kontakt

 87. Witam chciałbym zapytać o możliwość uzyskania pomocy finansowej w kwocie 10.000zl na okres 12 miesięcy!! Prowadzę własną działalność gospodarczą pracując jako podwykonawcy w szwecji!
  Mam dość dobre zarobki około 10.000zl
  Nie mogę starać się o kredyt bankowy bo widnieje w Bik z racji nie wpłaconej chwilówki
  Czy jest możliwość udzielenia wsparcia online ?
  Wszelkie podpisy mogę wykonać profilem zaufanym !! Ponieważ będę w Polsce dopiero w czerwcu, a pieniądze potrzebne na teraz?

 88. witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 8000 zl . ile wynosi oprocentowanie?

 89. Witam. Potrzebuje pożyczki chwilówki w Gdańsku najlepiej z dostawą do domu na 30 000 zł. Ile będzie wynosiła rata?

 90. Nazywam się Katarzyna C. Jestem zadłuzona na około 25 tys. chiałabym jak najszybciej to spłacić i zacząć spłacać mniejszą ratę z dłuższym okresem spłaty. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Najlepiej jakis prywatny inwestor. Pozdrawiam

 91. 10 000 zl jak najszybciej!

 92. Witam. Jestem w BIK, a potrzebuje jak najszybciej pożyczyć pieniądze. zależy mi na kwocie 25 000 zł. Proszę o pilna pomoc. Czy moge prosić wstępną ofertę?

 93. Proszę o kontakt oraz procedurę otrzymania pozyczki.

 94. witam. Potrzebuje pożyczki prywatnej na 7000 zł. Czy jakis prywatny inwestor może mi pomóc?

 95. witam. Potrzebuje błyskawicznej pożyczki prywatnej na 6000 zł. Ale nie chce płacić przedpłat. Czekam na kontakt

 96. Witam. Pożyczka od inwestora na 10 000 zł. Pozdrawiam

 97. Zbigniew z Grudziądza

  witam. Potrzebuje kontakt do prywatnego inwestora, który udzieli mi pożyczki na 30 000 zł. Najlepiej jak do mnie napisze na e-maila, a potem skontaktujemy się telefonicznie. Czekam na wiadomość

 98. Dzień dobry. Jestem w BIK, a pilnie potrzebuje pożyczyć 20 000 zl. Prosze o pomoc!

 99. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 25 000 zł na juz. jakie są procedury?

 100. Witam. Szukam prywatnego finansowania mojej firmy na 40 000 zl. jak wyglądają procedury? Firma online – sklep internetowy, Czekam na kontakt. Pozdrwiam

 101. Witam. mam pytanie. Ile może wynosić maksymalnie oprocentowanie pożyczki prywatnej? Bo jestem zainteresowana taką ofertą, ale zanim się zdecyduje chciałabym troche za[poznać się z tematem

 102. Pilnie potrzebuje gotówki proszę o kontakt

 103. Dzień dobry. Pilnie potrzebuje szybkiej gotówki na 7000 zl. Proszę o pomoc

 104. Witam, potrzebuje gotówki od prywatnego inwestora na 50 000 zl. jakie muszę spełnić formalności?

 105. Witam. Potrzebuje ekspresowej pożyczki prywatnej na 40 000 zl bez weryfikacji baz dłużników. Proszę o kontakt jak najszybciej. Daria

 106. Dzień dobry, potrzebuje szybkiej gotówki na niski procent oso osoby prywatnej na 7000 zl. Czekam na kontakt i pozdrawiam

 107. witam. Interesuje mnie finansowanie od prywatnego inwestora. Musze ratować firmę! BŁAGAM O POMOC!

 108. Witam. Interesuje mnie prywatne finansowania na 60 000 zl. Gdzie mam sie zgłosić, zadzwonić? Czekam na dalsze wskazówki!

 109. Witam, szukam szybkiej i uczciwej pozyczki prywtanej na 20 000 zl. Gdzie moge znaleźć kontakt do prywatnego inwestora? Prosze o pomoc!

 110. Potrzebuje pożyczki na 10 000 zl. Czekam na kontakt!

 111. witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 30 000 zl. Pozdrawiam

  • Witam, potrzebuje pożyczyć od prywatnego inwestora 20 000 zl bez płacenia przedpłat i konieczności posiadania poręczycieli. Proszę o kontakt, jak ktoś byłby zainteresowany. Pozdrawiam

  • Witam pilnie potrzebuje 10000tys zl prosze o kontakt

 112. witam prosze o szczegóły

 113. 20 000 zl na juz!

 114. Witam.

  Potrzebuje 8000 zl. Pozdrawiam

  • Witam Państw. Interesuje mnie ta oferta pożyczkowa. Potrzebuje wsparcia na 10 tys zl. Nie moge długo czekać,. chciałabym to szybko załatwić. Pozdrawiam

 115. WITAM,
  BARDZO PILNIE POTRZEBUJĘ POŻYCZYĆ 2.000 ZŁ.

 116. proszę, niech prywatny inwestor się do mnie odezwie. Potrzebuje pożyczki na 7000 zl na już i bez formalności

 117. Witam 10000tys
  Proszę o kontakt

 118. Witam potrzebuje szybkiego wsparcia z jak najniższa rata. Prosze o pomoc!

 119. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 5000 zl na długi czas spłaty, proszę o wniosek online

 120. Potrzebuję pożyczyć 30.000 zł.na spłatę chwilówek.jestem na emeryturze i pracuję na umowę zlecenie.Pilne ,Pozdarawiam

 121. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 10 000 zl na dowód bez płacenia przedpłat

 122. Witam potrzebuje 100000

 123. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 30 000 zl na juz. Pozdrawiam

 124. witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej od kogoś z kim spiszę umowę cywilno-prawną. Ale szybko!

 125. Potrzebuję pożyczyć 20 000zł. Mam wpisy w BIK. Mam pracę na czas nieokreślony, czekam na odp

 126. Witam pilnie potrzebuję gotówki 25tys na okres 72misiecy proszę o kontakt.

 127. blagam pilnie potrzebuje pozyczki blagam o szybki kontakt. moj numer XXX XXX XXX

 128. Witam. Jestem w BIK i KRD, pilnie potrzebuje 8000 zl. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

 129. Pilnie małej pożyczki potrzebuję .
  Proszę.

 130. Dzień dobry.
  Potrzebuje szybkiej pożyczki bez weryfikacji baz dłużników n już. PILNE!!!

 131. Pilnie potrzebujesz gotowości do opłacenia rachunków 5000 zl. Proszę o pomoc! Magda

 132. witam. Gdzie znajdę wniosek na ekspresową pożyczkę przez internet? Zależy mi na kwocie 20 000 zl. Pozdrawiam

 133. Tomasz z GD

  Witam. Potrzebuje prywatnego finansowania od jakiegoś inwestora obojętnie czy z Polski czy z zagranicy, bo mówię też po angielsku. Potrzebuje większej kwoty, powiedzmy 50 000 zl. Pozdrawiam

 134. Witam. Potrzebuje pożyczki bez BIK na 25 000 zl. Pozdrawiam

 135. Witam. Potrzeba szybka pożyczka bez BIK na 25 000 zl. Pozdrawiam

 136. Potrzebuje pożyczki na pilne wydatki na 40 000 zl. Jaka jest szansa, ze ktoś mi pożyczy?

 137. Potrzebujemy z mężem pożyczyć 30 000 zl na remont kawalerki. Proszę o przesłanie szczegółowej oferty

 138. Witam, potrzebuje błyskawicznej pożyczki na 10000 zl

 139. Potrzebuje 10000 na 36 rat. Przyjme kazde warunki

 140. Pisałam już wcześniej, zalezy mi na pożyczce na 20 000 zl na juz. Czy dostanę ją do konca sierpnia?

 141. Dzień dobry,
  Interesująca oferta. Proszę o wycenę pożyczki na 40 000 zl. Pozdrawiam

 142. Dzień dobry. Potrzeba pożyczka na 5 000 zl. Pozdro

 143. Potrzebuję kwotę do 15000 na okres 48-60mies do uzgodnienia z udzielającym na remont

 144. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki prywatnej na 30 000 zl. Pozdrawiam

 145. Witam. Jestem w Bik i nie moge wykazac dochodów, bo pracuje na czarno. chciałabym pożyczyć 25 000 zl. Pozdrawiam

 146. Cześć, pilnie potrzebuje 8000 zl!

 147. Potrzebuje szybkiego i taniego finansowania bez weryfikowania zdolności kredytowej. Proszę o kontakt i dalsze szczegóły!

 148. witam. Potrzebuje błyskawicznej pożyczki bez BIK, KRD, BIG

 149. Witam, potrzebuje jak najszybciej pieniędzy na niski procent na 20 000 zl. Co muszę zrobić? Gdzie znajdę wniosek?

 150. Witam. Pozyczka na 8 000 zl z przelewem na konto. Jakie formalności?

 151. Janusz Janusz

  Witam. Potrzebuje pożyczki na 30 000 zl jak najszybciej

 152. Witam,Potrzebuję pożyczki od osoby prywatne jw kwocie 100000zł.Prosze o pilny kontakt

 153. Wpisz treść wiadomości jestem zainteresowana pożyczką od przatnego inwestora w kwocie 45000zł,rata jaką mogę spłacać to 600zł,proszę o kontakt

 154. witam jestem zainteresowana pozyczka prywatna w kwocie 5000 zl.

 155. Witam. Nie mam zdolności kredytowej, żaden bank nie udzieli mi pożyczki, dlatego najchętniej pożyczyłbym od prywatnego inwestora na 25 tys zl. Proszę o kontakt osoby fizyczne, które udzielają pożyczek z własnych środków!

 156. Interesuje mnie ta oferta, proszę o pomoc!

 157. Witam, jestem w BIK, potrzebuje pilnie kasy na 25 000 zł. Najlepiej pożyczyłbym od osoby prywatnej. Proszę o pomoc!

 158. Dzień dobry.Bardzo proszę o pomoc finansową w kwocie 20.000 zł.Mogę spłacać miesięcznie po 450 zł.Mam umowę na czas nieokreślony.Bardzo proszę o pomoc zależy mi na czasie.

 159. potrzebuje 20tys
  Potrzebne na wczoraj, najlepiej od osoby prywtanej

 160. potrzebuję pożyczki prywatnej w kwocie 30000zł. proszę o kontakt e-mail. sprawa b.pilna

 161. Dzień dobry. Jakie warunki przy pożyczce prywatnej na 15 000 zł. Jakie oprocentowanie?

 162. Witam. Czy mogę liczyć na pożyczkę bez BIK na 10 tys zł?

 163. Witam potrzebuję pożyczki prywatnej 10000zł bez wpłat wstępnych,proszę o dokładne info na maila

 164. potrzebuje prywatnej pożyczki nawet do 100000na długi okres spłaty

 165. Potczebuje1200zl na 3 m-cy

 166. Witam potrzebuje 30000.tys.zl.na 120 m-cy.Pracuje na umowę o prace.Prosze o jak najszybszy kontakt.Na jakich warunkach..Prosze na maila.

 167. Pinie potrzebna gotówka 25 tysięcy.Proszę o szybką odpowiedź

 168. pilnie potrzebuje20000 zl.na spłate chwilówek.proszę o szybką odpowiedz.pozdrawiam

 169. Witam bardzo potrzebuje pilnie,nawet na dzisiaj jeżeli jest możliwe 25000.tys zl. Bardzo proszę o kontakt mailowy…

 170. Dzien dobry jestem zainteresowana pozyczka prywatna na kwote 12000 zl jakie musze spelnic warunki posiadam nieruchomosc

 171. Dzien dobry jestem zainteresowana pozyczka prywatna na kwote 12000 JAKIE WARUNKI MUSZE SPELNIC MOZE BYC POD ZASTAW

 172. Witam potrzeboje 50000 morze być pod hipotekę mam wpis do baz

 173. Jak najszybciej potrzebuje pożyczki na 100 000 zł. Najlepiej jak by to była osoba prywatna. Mam mieszkanie więc może być pod hipotekę. Jestem w BIK. Proszę o pomoc!

 174. witam pilnie potrzebuje pomocy od 40 do 40 tys na max 60 miesięcy bardzo proszę o pomoc na e maila

 175. poszukuje pozyczki mam komornika

 176. Stanisław

  Zależy mi na szybkim czasie zyskania pożyczki na 20 000 , jakie warunki?

 177. Dzień dobry. potrzebuje pożyczki na 5 000 od prywatnego inwestora

 178. Witam
  Poszukuje pozyczki w wys. 3tys.zl na 6 m-cy.
  emerytura

 179. potrzebuje 100 000 na dziewiec lat prosze o kontakt

 180. Jestem zainteresowana kwotą 10000 zł. na okres 5 lat. Posiadam stałe źródło dochodu.

 181. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt, potrzebuje pożyczki

 182. Pożyczaj od prywatnych inwestorów z Polski i zagranicy!

  Poznaj najlepszą ofertę szybkich pożyczek od prywatnych inwestorów na korzystnych warunkach

  GWARANTUJEMY!
  – Wypłatę środków tego samego dnia
  – Szybki przelew na konto lub gotówka prosto pod wskazany adres
  – Bez badania baz dłużników
  – Korzystne oprocentowanie
  – Bez przedkładania baz dłużników

  MOŻESZ ZYSKAĆ NAWET 50 000 ZŁ BEZ JAKICHKOLWIEK FORMALNOŚCI!
  OTRZYMASZ NAWET 100 000 PO PRZEDŁUŻENIU ZAŚWIADCZEŃ O DOCHODACH!

  Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu! Nie czekaj zbyt długo!

 183. Prywatny inwestor udziela prywatnych i społecznościowych pożyczek

  Oferta błyskawicznych prywatnych pożyczek bez weryfikacji baz BIK dla każdego

  – Nie badamy baz dłużników
  – Gwarantujemy długi okres spłaty
  – Mamy niskie oprocentowanie
  – Wystarczy Nam Twój dowód osobisty

  OFERUJEMY WYSOKIE KWOTY NAWET DO 100 000 ZŁ!

  * TO TY NEGOCJUJESZ OPROCENTOWANIE
  * TO TY WYBIERASZ OKRES SPŁATY
  * OTRZYMUJESZ WSPARCIE NASZEGO DORADCY FINANSOWEGO

  W przypadku zainteresowania, opisz w komentarzu swoją sytuacje i napisz jak dużą kwotę chciałbyś uzyskać!

  ROZPATRZYMY KAŻDĄ PROŚBĘ O POŻYCZKĘ!

 184. Proszę o kontakt, musze pozyczyć 5 000 zł jak najszybciej

 185. Dzień dobry.pozyczka 10 000 o pracę na czas nieokreślony mam i 500 plus.

 186. Potrzebny kredyt 30000

 187. Oferujemy szybkie pożyczki prywatne bez BIK

  Tanie i szybkie pożyczki prywatne na niski procent – od 9,99%

  Jesteśmy grupą prywatnych inwestorów, którzy udzielają pożyczek osobom prywatnym!

  – Bez badania BIK i KRD
  – Na dowolny cel
  – Kwota aż do 100 000zł
  – Uznajemy wszystkie źródła dochodów
  – Pieniądze w ciągu godziny na koncie
  – Bez górnej granicy wieku

  DLA KAŻDEGO:
  – emerytów
  -rencistów
  – zadłużonych
  – osób z zajęciami komorniczymi

  Zostaw do siebie e-maila i napisz jakiej pożyczki potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

 188. UDZIELĘ POŻYCZKI NA PROCENT!
  Potrzebujesz od 1000 do 50000zł? Napisz do mnie i uzgodnimy szczegółowe warunki

 189. Dzień dobry. Widzę, że są tutaj prywatne osoby, które udzielają pożyczek inwestorom. Czy mogę też liczyć na wsparcie? Zgadzam się na oprocentowanie do 2,5%. Nie chcę składać żadnych dokumentów z urzędów, ponieważ to strata czasu, którego nie mam prowadząc działalność. Proszę o informacje od sprawdzonych osób, pilne!

 190. Dobre finanse dla wszystkich

  Czy bank odmówił ci udzielenia kredytu? Potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub na prywatny cel? Masz długi i niespłacone zobowiązania? Udzielamy pożyczek niskooprocentowanych na dowolny cel i dla każdego.
  2,5% stopy procentowej, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Nami już dziś!

 191. 500 zł na miesiąc bez sprawdzania w bazach na dowód może być prywatna

 192. WITAM POTRZEBUJE POZYCZKI NA ADWOKATA. SPRAWE MAM ZA MIESIAC I MUSZE MU DAC 1500 POTRZEBUJE WLASNIE TAKA KWOTE NA 8 MIESIECY ODDAM 2300. NIESTETY WIDNIEJE W BAZACH ZADLUZENIA SA SPLACANE ALE PO CALKOWITEJ SPLACIE ZOSTANE WYPISANY.

 193. Polecam kokos.pl rewelacja i szybko .

 194. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki od uczciwej osoby prywatnej w wysokości 15000 zl.

 195. Czy potrzebujesz pożyczki? Prosimy skontaktuj się z nami teraz! Oferujemy tanie pożyczki tylko 2%

 196. prosze o pilny kontakt

 197. A czym się bik od bigów różni?

 198. Jakie roznica miedzy prywatnymi a pozabankowymi pozyczkami?

 199. Hejka
  Ile może najwięcej wynosić pożyczka prywatna?

  • Z tego co się orientuję, to nie ma czegos takiego jak rogna granica pozyczki. To od zamożności inwestora zwanego też pożyczkodawcą zalezy to , jak duże pieniądze może on pożyczyć. Czasem jest to max kilka tysięcy, czasem nawet kilkaset. Wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponuje pożyczkodawca i na ile uważa,że dana osoba jest w stanie zwrócić mu zobowiązanie.

 200. Ile kasy da się tak maksymalnie szybko zrobić?

 201. Witam poszukuje pożyczki większej kwoty na dalszy rozwój firm proszę o kontakt pilne pozdrawiam

 202. Siema
  Powiedźcie mi co mam tak krok po kroku zrobić, żeby dostać pożyczkę prywatną?

  • Zarejestruj się na jakimś portalu pożyczkowym to raz. Potem sprawdź czy ogłasza się ktoś, kto nie chce udzielić wsparcia finansowego, w wielu przypadkach się to udaje, tylko trzeba się po prostu pilnować i tyle.

  • Interesuje mnie pożyczka JESTEM emerytka Z KONINA pod weksel emerytury pilne nankazse warunki

 203. Witam
  Jak mam to social lending ogarnąć? Co zrobić żeby z tego korzystać?

 204. Hej
  Kto może dostać pożyczkę od osób prywatnych? Trzeba spełnić jakieś szczególne wymagania?

 205. Hejka
  Na co muszę uważać zaciągając pozyczkę hipoteczną,na co trzeba zwrócić szczególną uwagę,żeby jakieś nieprzyjemności potem z tego nie wynikneły? Pierwszy raz będę brał taką pożyczkę i jeszcze za bardzo się w tej tematyce nie orientuję.

  • Przede wszystkim należy się przyjrzeć wszystkim parametrom takiej pożyczki i zastanowić czy ma się możliwość jej spłacenia.

 206. Hej, jaki jest limit pożyczek prywatnych?

  • Nie ma czegoś takiego jak limit pożyczek prywatnych,wszystko zależy od dobrej woli pozyczkodawców i ich możliwości finansowych.

 207. Hej, może to już było, ale chciałbym aby mi ktoś wytłumaczył jak działa Lendico i te inne portale?

  • To jest tak,że tam rejestrują się osoby które szukają i oferują pożyczki prywatne, tak więc każdy może tam znaleźć pożyczkę na dowolną kwotę, potem podpisuje się umowę z pożyczkodawcą itd.

 208. Czy te pożyczki społecznościowe szybko da się dostać?

  • tutaj troszkę szczęścia potrzeba, bo tak naprawdę można prywatnego pozyczkodawcę znaleźć w ciągu kilku minut, a można też czekać i kilka dni a nawet tygodni, nie ma tutaj jakiejs określonej reguły ile trzeba czekac

 209. Cześć
  Kto udziela takich prywatnych pożyczek? Jacy są to ludzie?

  • Tak sobie myślę,że zwykle sa to jacyś przedsiębiorcy/osoby posiadające własne firmy, które posiadają spory wolny kapitał i udzielając pożyczek w jakiś sposób zarabiają na tym.

 210. Czym jest to social lending?

  • Sa to pozyczki spolecznosciowe udzielana przez prywatnych kredytodawców, które można znaleźć na wielu poratalach np lendico, albo kokos pl. Mozna tam odszukac tania i bardzo korzystno pozyczke na naprawde wysoka kwote.

 211. Hej
  Czy ktoś gwarantuje bezpieczeństwo pożyczki prywatnej?

 212. Nie ma czegoś takiego jak limit pożyczki prywatnej. Przynajmniej ja się osobiście z niczym takim nigdy nie spotkałem, wszystko zależy od pożyczkodawcy.

 213. Jaki jest limit pożyczki prywatnej?

 214. Gdzie poza kokosem mogę jeszcze znaleźć prywatną pożyczkę?

  • Możesz spróbować jeszcze np. na takich forach jak to zapytać, czy ktoś nie mógłby CI udzielić prywatnej pożyczki. Często oglaszają się osoby tym wlasnie się zajmujące.

 215. Hej
  Jak to się z tym kokosem robi, tj. co trzeba zrobić żeby tam pożyczkę dostać?

 216. pozyczki prywatne to duze ryzyko? Tyle sie słyszy o oszukanych ludziach

  • Ja tam uważam,że wszytko jest dla ludzi, tylko trzeba się pilnować i uważać na to co się podpisuje, bez tego faktycznie możeny się nieźle wkopac.

 217. Gdzie takiej prywatnej pożyczki szukać?

 218. Szukam taniej pożyczki prywatnej, interesują mnie 3 tysiące, oddam z nadwyżką.

 219. pożyczki pozabankowe i prywatne to jedno i to samo?

  • No absolutnie nie, pozabankowe pożyczki są zaciągane w firmach finansowych, natomiast aby dostać pożyczkę prywatną trzeba znaleźć pożyczkobiorcę,np na jakimś portalu społecznościowym, który zajmuje się pożyczkami właśnie.

 220. Korzystał już ktoś z tego sławetnego kokosa, bo chciałbym się coś więcej o nim dowiedzieć, znaczy o tym serwisie, nie owocu,

 221. Hej
  Słyszeliście coś o nowej platformie pożyczkowej?

 222. Jak mam znaleźć pożyczkę prywatną?

  • No to tak, musisz się zalogować na jakimś portalu typu kokos.pl i napisać tam,że szukasz pożyczki, albo zrób to na tej stronie, czasem też ogłaszają się tu osoby prywatne udzielające pożyczek.

 223. Gdzie te social lending czy jakoś tak mozna znaleźć, na jakich portalach?

 224. Witam
  Udzielam prywatnych pożyczek, zainteresowanych proszę o kontakt.

 225. Z Bikiem, bez Biku czym to się niby różni?

 226. Potrzebuje szybko 1000 zlotych, kto pomoże, oddam z nadwyżką?

 227. Czy pożyczki od osób prywatnych są bezpieczne, czy lepiej się w to nie pakować?

 228. Gdzie najszybciej dostanę 6 tysiaczków?

 229. Heja
  Czy te prywatne pożyczki to bezpieczne są,bo boję się że np. potem ten, od którego pożyczyłam pieniądze zabierze mi mieszkanie czy coś.

 230. A jak wygląda kwestia umowy w przypadku pożyczki prywatnej? Orientuje się ktoś nieco lepiej ode mnie?

  • Umowa może być zawarta ustnie, lub też pisemnie,najczęściej praktykowane jest sporzadzenie jej w obecności notariusza, w każdym bądź razie zawsze jakaś musi być. Mam nadzieję,że pomogłam.

 231. Czy poza kokosem sa jeszcze jakieś inne portale, gdzie można znaleźć prywatne pożyczki? Pozdrawiam

 232. Cześć, miesiąc temu chciałem się oświadczyć mojej dziewczynie, ale nie zarabiam zbyt dużo i nawet nie miałem zbytnio z czego odkładać, więc zgłosiłem się do banku z prośbą o udzielenie mi kredytu, ale niestety nikt się nie zgodził. Przejrzałem oferty parabanków, ale nie zainteresowały mnie za bardzo, ponieważ raty trzeba regularnie oddawać a ja mam umowę na zlecenie więc trochę ciężko by mi było takie warunki spełnić. Zgłosiłem się, więc do osoby prywatnej. Przedstawiłem jej całą moją sytuację i zgodziła się pożyczyć mi pieniądze, a ratę pozwoliła mi oddać, aż uzbieram całą kwotę. Bardzo się ucieszyłem z tej wiadomości i dzięki temu wszystko poszło pomyślenie

 233. Dobry wieczór
  Gdzie poza kokosem mogę jeszcze prywatną pożyczkę znależć? orientuje się ktos w temacie?

  • Wiesz, nawet na tym forum znajdziesz osoby udzielające prywatnych pożyczek. Każde większe forum finansowe zawiera wpisy prywatnych pożyczkodawców.

 234. Hej
  Prosze mi powiedzieć na jakiej zasadzie działają prywatne pożyczki, a także jakie warunki trzeba spełnić,żeby je dostać i gdzie w ogóle dostać je można??Pozdrawiam Serdecznie

  • Prywatne pożyczki są bardzo proste w zrealizowaniu, praktycznie wystarczy wypełnić wniosek swoimi danymi z dowodu osobistego i wysłać do firmy, pożyczki te są tylko na dowód i bez żadnych formalności, dostać je można w parabankach, trzeba tylko mieć skończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

  • Otrzymać je można na dwa sposoby. Pierwszy to przez internet, który jest najbardziej popularny, ponieważ nie zabiera dużo czasu i jest bardzo komfortowy dla każdego, a drugim sposobem jest bezpośrednie zaciągnięcie pożyczki w punkcie obsługi klienta danego parabanku, jest to możliwe, dzięki temu, że takie punkty znajdują się w raczej każdym większym mieście, ale wiąże się to z większymi kosztami oraz długim czasem trwania takiego pożyczania. Co do warunków jakie trzeba spełnić, aby takową pożyczkę uzyskać, to są one takie same jak w innych chwilówkach, a mianowicie trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

 235. czy pożyczki prywatne to sa w ogóle bezpieczne?

  • Tak są bezpieczne, ponieważ wszystkie te pożyczki podlegają pod kodeks cywilny. Fakt, że zdarzają się nieraz przypadki trafienia na oszusta finansowego, który chce tylko wyłudzić pieniądze od klienta, ale takie incydenty mają miejsce bardzo rzadko, poza tym słyszałem, że niedługo prawo odnośnie tych pożyczek ma ulec zaostrzeniu

 236. O co chodzi z tym, że pożyczka jest typu social lending, co to dokładnie znaczy?

  • To znaczy, że pożyczka jest z portalu społecznościowego. Tam prywatne osoby innym prywatnym osobom udzielają pożyczek. Jeden ma korzyść, bo inwestuje kapitał, a drugi się cieszy, bo może pożyczyć pieniądze

 237. jak szybko można dostać pożyczkę jak się pójdzie bo parabanku osobiście?

 238. siemka, gdzi emam sie zalogować zeby prywatną pożyczkę dostać? Wiecie trzeba mi 20 tysięcy, bo miałam małe nieprzyjemności w pracy i ze złości coś tam poniszczyłem, kto pomoże>?

  • Najszybciej zapewne będzie na kokos.pl, ale nawet tu na forum znajdziesz wiele osób udzielających prywatnych pożyczek, trzeba tylko trochę poszukać. Oczywiście na kokosie będzie najbezpiecznej, bo tam administrator ponosi odpowiedzialność za kwestie bezpieczenstwa uczestników umowy.

 239. cześc, czy kotoś się orientuje ile kasy od prywatnych osób można maksymalnie dostać?

  • Pożyczki możesz dostać od prywatnych osób, ale także od prywatnych firm. Prywatne inwestycje finansowe pierwsze pożyczki dają przeważnie do maksimum dziesięciu tysięcy złotych. W przypadku prywatnych osób pożyczki te mogą być wyższe, wszystko zależy od możliwości danej osoby, osobiście znam tylko jeden portal społecznościowy gdzie prywatne osoby udzielają innym prywatnym osobom pożyczek. Mam na myśli kokos.pl

  • dzien dobry u kogo pan brał tą pożyczke?

 240. Witam, czy ktoś z tu obecnych brał kiedyś prywatnę pozyczkę, bo ja rozważam taką opcję, ajednak trochę się obawiam. Powiedźcie prosze co wiecie na ten temat, w ogóle to bezpieczne to jest i zgodne z prawem?

  • Witam, owszem brałem pożyczkę prywatną i jest to w pełni zgodne z prawem. Nie ukrywam tez ze jestem bardzo usatysfakcjonowany z uzyskania tej pożyczki, ponieważ bardzo mi pomogła. Najważniejsze jest to, ze jest szybka, na dowód osobisty, online bez formalności, bez weryfikacji BIK. Jedyne co musisz mieć to ukończone osiemnaście lat, być obywatelem Polski i mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Te chwilówki podlegają pod kodeks cywilny.

 241. social lending???

  czesc
  nie mam czasu na szukanie informacji, czy w zwsiazku z tym moze mi ktos powiedziec co to to social lendin jest. tak konkretnie

  • Jak sama angielska nazwa wskazuje sa to pożyczki społecznościowe, które najłatwiej znaleźć na takich serwisach jak chociażby kokos.pl. nie mają one nic wspólnego ani z bankami, ani z parabankami, a za ich bezpieczeństwo odpowiada administracja serwisu.

 242. Hej, dostał ktoś decyzję odmowną? Nie wiem czemu dostałam, bo na pewno spełniam warunki i nawet nie jestem w rejestrze dłużników

  • Mógł wystąpić błąd. Wiesz ile takich wniosków w ciągu jednego dnia do nich wysyłanych jest? Spróbuj jeszcze raz, to nic nie kosztuje. A sprawdzałaś swój BIK? Może tam się też wkradł błąd i widnieje, że masz długi takie że ho ho

 243. a co to wogoele ten kokos jest? Jak to niby ma działać? Nie jest to przypadkiem jakas sciema?

  • kokos pl jet platforma splecznosciowa na której mozna znalezc osoby trudniace sie udzielaniem prywatnych porzyczek bez weryfikacji w bik i wkrd

 244. potrzebujący napisz do mnie ja pomogę, będzie tanio i szybko, polecam się

 245. potrzebujący

  MUSZE SZYBKO ZNALEŹĆ 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH,KTO POMOŻE?!!!!

  • skorzystaj może z portalu pożyczkowego tego społecznościowego, albo w providencie przez internet. szybko, bo maksymalnie godzinke poczekasz i juz

 246. to moze spróbuj w providencie, tam spłata jest w ratach, a tez decyzje kredytowa dostaniesz szybciej jak w banku, ja z nich jestem bardzo zadowolony, pozdrawiam

 247. Witam wszystkich, potrzebuję chwilówki, ale nie chcę, nie mogę wziąć takiej, żeby spłacić w jednym terminie. Wolę taką, którą będę mogła spłacać w ratach. Istnieją takie oferty? Bardzo proszę o konkretną podpowiedź, bo nie bardzo potrafię szukać w internecie takich rzeczy

  • Witam Mario. W providencie umożliwiają cotygodniowe spłacanie. Też jest takie firmy jak Asa Kredyt, czy Profi credit proponują comiesięczne raty. Bo reszta to faktycznie woli jedną ratę, ale całą. Myśle, że warto też zadzwonić i spytać do innych, bo coraz czesciej sie na to zgadzają

 248. Właśnie zastanawiam się jak to jest z tymi pożyczkami od osób prywatnych, prawo to jakooś reguluje, czy mogą robić co chcą?

  • Pożyczki od osób prywatnych są regulowane przez kodeks cywilny, więc wszystko jest zgodne z prawem, ale trzeba też być ostrożnym, ponieważ nieraz zdarzają się oszuści, którzy chcą wyłudzić od nas pieniądze

 249. aaa najlepiej z okolic Sanoka

 250. cześć,jak znależć prywatne osoby udzielajace pozyczek,bede wdzieczny za info.

  • Cześć pucus. Jesteś pewien, że chcesz brać pożyczkę u prywatnej, niesprawdzonej osoby? Ja brałam szybką pożyczkę, to znaczy chwilówkę w oficjalnej prywatnej firmie, a dokładniej mówiąc w viasms.pl. Byłam zadowolona i nie myślę, że mogę Ci ich polecić, bo nie trzeba przecież brać pożyczki w firmie, która znajduje się tuż przy domu, bo przelewają pieniądze na konto

 251. Witam Państwa serdecznie.
  Chciała bym wziąść u państwa pożyczke 5 tys. zł, na rok. Czy Państwo udzielają pożyczek?

 252. Szukam pozyczki na splate komornika. Bardzo prosze o pomoc!!!Nie wiem jzu co robic wpadlem w duze klopoty.

  • W takich wypadkach nie można się denerwować i dodatkowo stresować. Najlepiej włączyć sobie jakaś porównywarkę pożyczek i zdecydować się na jedną z nich. Wypełnić wniosek i spłacić dług, żeby komornik już nie nachodził

 253. Do jakiej firmy po pozyczke gotowkową na dowód bez zawiadczen o dochodach?

 254. Dzien dobry.
  Potrzebuje błyskawicznej pozyczki na 15 dni 600zl bez zaswiadczenia o dochodach, najlepiej na jutro, chociaz ostatecznie moge poczekac do nastepnej srody. Prosze o POMOC!Sprawa pilna!!

 255. Od 2 tygodni siedzę w internecie i szukam najlepszej pożyczki dla siebie. Ofert jest naprawde duzo, tyle jest firm pozyczkowych, tyle mozliwosci i jeszcze te pozyczki spolecznosciowe. No co tu sie zdecydowac. Potrzebuje 1 tys. zł, na co tu sie zdecydowac?Doradzcie cos

 256. Czesc. Potrzebuje pozyczki 1 tys. zł, ale nie mam dochodów. Co polecacie?

  • Spróbuj w Provident, a jak nie da rady to jakas spolecznosciowa. Ale powiem szczerze, ze nurtuje mnie, ze skoro nie masz dochodów, to jak zamierzasz spłacic pożyczkę???

  • Ja też poleciłabym Ci pożyczki społecznościowe. jak potrzebujesz tak niewielkiej kwoty nie ma co pakować sie firmy pożyczkowe, które mogą narzucić ci wysokie oprocentowanie. znajdz na jakimś portalu społecznościowym ofertę i skontaktuj sie z pożyczkodawcą i postaraj sie ustalić z nim sam na sam warunki, które bedą ci najbardziej odpowiadać.

 257. Witam. Potrzebuje pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wiem, że to odpowiedni moment, nie mogę dłuzej czekać. A mam już kilku potencjalnych, pewnych klientów. Co mi radzicie? Nie sądze, ze bank mi udzieli. Może jakas firma finansowa lub jakiś inwestor? Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie. Pozdrawiam

 258. marlo475762

  Uważacie, że lepsze są chwilówki od firm przez internet czy takie od osób, które ogłaszają się na różnych forach?Potrzebuje kasy, ale nie wiem na co się zdecydować.

  • Moim zdaniem tylko od profesjonalnych firm pożyczkowych, bo wiesz od kogo pożyczasz, jak masz spłacać i wiesz, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła. A osoby prywatne mogą trochę przyciąć ;-)

   • Dzień dobry
    Jakie warunki należy spełnić aby dostać pożyczkę na 28tys . bardzo proszę o odpowiedź na e-maila.

  • Zalezy jakie warunki ci proponuja. czesto takie prywatne osoby moga dac ci lepsze warunki, wiec najpierw porowanaj, a potem zadecyduj!

  • Zależy ile pieniędzy potrzebujesz i jak wygląda twoja sytuacja, dochody, BIK itd. Czy masz w ogóle szanse na pożyczkę w banku, czy tylko w firmie pożyczkowej?

  • Uważam, że zdecydowanie lepsze są chwilówki, chociaż oczywiście wszystko zależy od warunków, jaki proponują ci obie te placówki. zorientuj sie przede wszystkim w wysokości prowizji i jak wysokie jest oprocentowanie. prze podpisaniem umowy sprawdź, czy nigdzie nie kryją sie jakieś dodatkowe opłaty Pozdrawiam

  • Udzielamy najtańszych pożyczek prywatnych

   Korzystne pożyczki prywatne bez weryfikacji BIK, KRD, BIG

   Oferta skierowana dla osób:
   * które nie lubią stać w długich kolejkach w tradycyjnych bankach
   * mają lub grozi im komornik
   * nie mają regularnych dochodów
   * potrzebują pieniędzy na wczoraj

   Przedstawiamy Państwu najlepszą pożyczkę prywatną bez weryfikacji baz z niskim oprocentowaniem!

   * bez nadprogramowych zaświadczeń
   * bez wychodzenia z domu
   * jedyne czego potrzebujesz to aktualny dowód osobisty
   * bez zadawania uciążliwych pytań

   KWOTA JAKĄ MOŻESZ ZYSKAĆ TO NAWET 30 000 ZŁ!

   Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu!

  • Ekspresowe pożyczki prywatne od ręki na konto dla każdego

   Tanie pożyczki dla bezrobotnych, zadłużonych i z komornikiem – ekspresowe pożyczki bez BIK i KRD dla każdego!

   Wsparcie gotówkowe dla każdego od prywatnych inwestorów! Pożyczka bez dodatkowych kosztów, z niskim oprocentowaniem, z harmonogramem spłat. Atrakcyjna pożyczka idealna dla osób bez stałego zatrudnienia i dla tych, którzy mają zadłużenia. Dlatego nie martw się, jeżeli nie możesz otrzymać wsparcia w banku, my Ci pomożemy bez zadawania zbędnych pytań!

   Możesz sam zdecydować jakiej kwoty potrzebujesz! Nie ma górnej granicy kwoty, wszystko zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta!

   * bez BIK
   * bez zdolności kredytowej
   * od ręki na konto

   Napisz do Nas już teraz, a jeszcze dzisiaj otrzymasz wsparcie z własnych środków od prywatnego inwestora!

Zostaw komentarz