Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki dla rolników

Atrakcyjne pożyczki dla rolników od ręki na dowolny cel bez konieczności wychodzenia z domu, pieniądze uzyskiwane w 15 minut. Prywatne pożyczki dla młodych rolników z niskim oprocentowaniem, wystarczy wysłać wniosek online, aby w kilka chwil otrzymać gotówkę do ręki lub na konto bez żadnych formalności, złożonych procedur i zadawania zbędnych pytań.

Wsparcie finansowe dla gospodarstw rolnych. Pożyczki dla rolników dostosowane do potrzeb!

Rolnictwo jest niewątpliwie jedną z najważniejszych dziedzin gospodarki w naszym kraju. Niestety sytuacja w polskim rolnictwie nie przedstawia się najkorzystniej. Jest bardzo wiele małych i średnich gospodarstw rolnych, które mają duże problemy finansowe, przez co nie mogą się rozwijać i unowocześniać. Na szczęście z pomocą przychodzą im instytucje finansowe, których jest bardzo wiele na naszym rynku i wciąż powstają nowe. Oferują one niezbędne wsparcie finansowe, jakim są szybkie pożyczki dla rolników, które można przeznaczyć na dowolny cel. W tym celu można udać się osobiście do placówki parabanku i na miejscu po przeczytaniu i zatwierdzeniu umowy otrzymać pieniądze do ręki. Mamy możliwość także zaciągnąć pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy wysłać bezpłatny wniosek online ze strony internetowej wybranej instytucji finansowej. Decyzję kredytową otrzymujemy bardzo szybko, nawet klika minut od wysłania formularza. Jak widzimy instytucje finansowe bardzo okroiły swoje procedury, do niezbędnego minimum. Wymagania, które muszą spełnić rolnicy są bardzo uproszczone, gdyż aby ubiegać się o prywatne pożyczki dla młodych rolników wystarczy posiadać jedynie ważny dowód osobisty.

Oferty - Pożyczki dla rolników

 • Tanie i szybkie pożyczki...

  Tanie i szybkie pożyczki dla rolników na dowolny cel z niskim oprocentowaniem * Dla każdego * Na dowód * Wysokie…zobacz ofertę »

Bezpieczne finansowanie rolnictwa. Otrzymaj pożyczkę na rozwój!

Pożyczki dla rolników są na pewno bardzo przydatnymi produktami finansowymi, gdyż pozwalają na rozbudowę i innowację gospodarstwa albo zakup tak niezbędnych maszyn rolniczych, aby stać się konkurencyjnymi na rynku. Pamiętajmy, że często gospodarstwa rolne narażone są na duże straty spowodowane burzami, upałami, powodziami czy gradobiciem. Wtedy niezbędna jest szybka gotówka bez zbędnej zwłoki, gdyż trzeba działać szybko. W takich sytuacjach nie ma czasu na załatwianie długotrwałych, złożonych procedur, przedkładania zaświadczeń czy wypełniania stosu papierów. W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, instytucje pozabankowe umożliwiają każdemu potrzebującemu błyskawicznej gotówki rolnikowi, pozyskanie środków pieniężnych nawet w piętnaście minut od złożenia wniosku, czy to osobiście czy online. Osoby zadłużone, które zostały odnotowane w Biurze Informacji kredytowej mogą także ubiegać się o tego typu wsparcie. Parabanki nie badają żadnej zdolności kredytowej, uzyskiwanych dochodów, nie wymagają także posiadania poręczycieli czy określonej granicy wieku.

Jak uzyskać pożyczki na gospodarstwo rolne

Proces aplikacyjny do uzyskania pożyczki dla rolników może różnić się w zależności od instytucji finansowej, ale ogólnie obejmuje kilka kroków:

 • Przygotowanie biznesplanu. Dokument ten powinien zawierać szczegółowy opis planowanej inwestycji lub celu pożyczki, przewidywane koszty oraz prognozowane przychody.
 • Złożenie wniosku. Do odpowiedniej instytucji wraz z wymaganymi dokumentami (np. biznesplanem, zaświadczeniem o niezaleganiu z podatkami).
 • Ocena zdolności kredytowej. Bank lub inna instytucja oceni zdolność kredytową wnioskodawcy oraz ryzyko związane z udzieleniem pożyczki.
 • Decyzja kredytowa. Po pozytywnej ocenie wnioskodawca otrzymuje decyzję o przyznaniu pożyczki oraz informacje o jej warunkach.

Jak wybrać najlepszą ofertę dla rolnika. Czym się kierować?

Przy wyborze najlepszej oferty pożyczki dla rolników warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów:

 • Oprocentowanie i koszty dodatkowe. Porównaj różne oferty pod kątem całkowitego kosztu kredytu.
 • Okres spłaty. Upewnij się, że harmonogram spłat jest dopasowany do cyklu produkcyjnego i przepływów pieniężnych Twojego gospodarstwa.
 • Elastyczność oferty pożyczki rolniczej. Sprawdź, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty czy też dostosowania harmonogramu spłat do indywidualnych potrzeb.

Pożyczki dla rolników mogą stanowić ważny element strategii rozwoju gospodarstwa rolnego. Kluczowe jest jednak dokładne zaplanowanie inwestycji oraz świadome podejście do zaciągania zobowiązań finansowych.

Poznaj rodzaje pożyczki dla rolników i wybierz najlepszą opcje

Pożyczki dla rolników są specjalnym rodzajem wsparcia finansowego, które ma na celu pomoc w rozwoju gospodarstw rolnych, modernizacji produkcji czy też przetrwaniu trudnych okresów spowodowanych przez różnego rodzaju kryzysy, takie jak niekorzystne warunki pogodowe, wahania cen produktów rolnych na rynkach światowych czy pandemie. Wiele instytucji finansowych, zarówno państwowych jak i prywatnych, oferuje różnorodne produkty kredytowe dostosowane do potrzeb sektora rolniczego.

 • Kredyty inwestycyjne. Przeznaczone na rozwój i modernizację gospodarstwa, np. zakup maszyn rolniczych, budowę lub remont budynków gospodarczych.
 • Kredyty obrotowe. Mają na celu finansowanie bieżącej działalności gospodarstwa, takiej jak zakup środków do produkcji (nasiona, nawozy) czy pokrycie kosztów związanych z żniwami.
 • Kredyty preferencyjne. Oferowane przez agencje rządowe lub instytucje wspierające rolnictwo na preferencyjnych warunkach, często z niższym oprocentowaniem i dłuższym okresem spłaty.
 • Leasing. Alternatywa dla pożyczki dla rolników lub kredytu inwestycyjnego, pozwalająca na użytkowanie maszyn czy pojazdów rolniczych bez konieczności ich zakupu.
 • Dotacje i subwencje. Choć nie są pożyczkami w tradycyjnym sensie, mogą stanowić ważne źródło finansowania inwestycji w gospodarstwie.

Jak uzyskać pożyczki dla rolników na najlepszych warunkach

Aby otrzymać pożyczki dla rolników, należy przejść przez proces aplikacyjny, który może się różnić w zależności od instytucji finansowej oraz rodzaju pożyczki. W ogólności jednak wymaga on przedstawienia planu biznesowego lub opisu przeznaczenia środków, historii kredytowej oraz zabezpieczenia pożyczki, na przykład poprzez ustanowienie hipoteki. W przypadku kredytów preferencyjnych konieczne może być również spełnienie dodatkowych warunków określonych przez program rządowy lub unijny. Warto pamiętać, że każda instytucja finansowa ma swoje wymagania i procedury, dlatego warto dokładnie zapoznać się z nimi przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Przed rozpoczęciem procesu aplikacyjnego warto też dokładnie przemyśleć swoje potrzeby finansowe i wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Pożyczka może być dobrym rozwiązaniem w przypadku potrzeby szybkiego zastrzyku gotówki, ale należy pamiętać, że wiąże się z kosztami i zobowiązaniami do spłaty w określonym czasie.

Gotówka dla każdego rolnika. Elastyczne pożyczki dla rolników dostępne na korzystnych warunkach

Śmiało należy stwierdzić, że pożyczki dla rolników może otrzymać każdy, są one dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zapoznać się z jak największą ilością ofert pożyczkowych, aby wybrać najlepszą dla nas, z jak najniższym oprocentowaniem i z dogodnymi ratami do spłacania. W tym celu możemy skorzystać z rankingów najlepszych pożyczek dla rolników, które aktualnie dostępne są na naszym polskim rynku.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Andrzeja (43 l.) z Kiersztanowa

Jestem rolnikiem od wielu lat. Odziedziczyłem gospodarkę po rodzicach, którzy już nie mają siły do pracy. Nie chcąc zaprzepaścić ich wkładu i serca jakie włożyli do gospodarki, zgodziłem się ją poprowadzić. Ja jednak wciąż chciałem i nadal chcę dążyć do jej rozwoju. Ale na to potrzeba bardzo dużo pieniędzy. Oczywiście są dopłaty, można sprzedać bydło i tak dalej i szybko się wzbogacić, ale trzeba to robić z głową. Tak się złożyło, ze potrzebowałem 5 000 złotych na pewne zmiany w gospodarce, konkretnie na zakup maszyny rolniczej. Ta miała mi zapewnić znacznie większe możliwości w gospodarce, dlatego tak bardzo mi na niej zależało. Nie mogłem jednak z dnia na dzień zdobyć tych pieniędzy, bo nawet gdybym to zrobił, co było realne, okazałoby się bardzo nieprzemyślane i niewłaściwe. Z tego powodu zacząłem rozglądać się i coraz bardziej zapoznawać z tematem pożyczki dla rolników. Doszedłem do wniosku, że to może być dobre rozwiązanie. Na stronie dowiedziałem się, że oczywiście mogę dostać te 25 000 złotych, jeżeli tylko spełnię wszystkie oczekiwania. Musiałem wysłać kopie dowodu osobistego i potwierdzenie, które miało wskazywać na niezaleganie z opłaceniem składek KRUS. Z tym nie było problemu, jestem poważnym i odpowiedzialnym rolnikiem, więc jeżeli chodzi o opłaty wszystko jest ok. Dodatkowo konieczne było przesłanie dowodu zapłaty za podatek rolny. Wgląd do rachunku bankowego też nie był żadnym problemem. Była to typowa pożyczka dla rolnika w firmie Profi Credit więc nawet się nie zastanawiałem, tym bardziej że można było ją przeznaczyć na dowolny cel. Dlatego od razu zacząłem wypełniać formularz, jeden z najbardziej wymaganych dokumentów. Podałem wszystkie dane łącznie z numerem rachunku bankowego. Bardzo szybko dostałem decyzję o przyznaniu pożyczki dla rolników. Dostałem 25 000 złotych na okres 12 miesięcy, czyli równy rok. Pieniądze oddałem w regularnych ratach. Nawet pod koniec spłaciłem dług do końca, co sprawiło mi jeszcze większą radość. Teraz moja gospodarka funkcjonuje bardzo dobrze i z pewnością zawdzięczam to wspomnianej firmie Profi Credit. Dzięki pożyczce poprowadziłem ja do nieustannego rozwoju.

Historia Zdzisława (51 l.) z Bolkowa

Jestem rolnikiem nie od dziś. Prowadzę gospodarkę, o która staram się dbać i prowadzić do rozwoju. Chce na niej zarabiać, a nie prowadzić tylko dla rozrywki, bo to żadna zabawa a raczej ciężki wysiłek fizyczny. Ostatnio potrzebowałem trochę grosza na zakup sprzętu rolniczego, który trafił mi się całkiem niespodziewanie. Pomyślałem, że w ostateczności 8000 złotych mi wystarczy. Dlatego że nie miałem gdzie pożyczyć pieniędzy, zdecydowałem się na pożyczkę. Była nawet oferta dla rolników, więc pomyślałem że będzie dobra dla mnie. I zdecydowałem się na te 8000 złotych na czas 36 miesięcy. Taki formularz wypełniłem w internecie, bo wszystko załatwiałem w ten sposób. Nie lubię chodzić po tych wszystkich firmach, bo zawsze jest tak sztywno i oficjalnie. Trochę mnie to stresuje. Na miejscu w domu było zdecydowanie wygodniej dlatego tak wolałem. Mam konto w banku z możliwością zarządzania przez internet. Dlatego nawet szybko dostałem pieniądze – szybkie pożyczki dla rolników. Musiałem tylko później jechać do banku, żeby te pieniądze wybrać i pojechać do sąsiedniej wsi po sprzęt. Kupiłem go bez problemu i teraz mam większe możliwości. Znam się trochę na internecie, więc nie było trudno zaciągnąć pożyczkę. Firma potrzebowała moich podstawowych danych. Musiałem podać dowód osobisty, to znaczy zeskanować jego dane. Ogólnie formalności były żadne. Kiedyś jak ubiegałem się o kredyt w banku to myślałem że tych formalności nie zniosę. A tu było tak wszystko wygodne. Szybka pożyczka i bez kłopotów. Pisali że pieniądze mogę dostać nawet w 15 minut. Ja musiałem trochę dłużej czekać, bo to jednak 8000 złotych, a przecież nie miałem też rachunku w tym samym banku. Ale pieniądze w końcu do mnie dotarły więc mogłem kupić co chciałem. Za jakiś czas dostałem dopłatę, więc spłaciłem cały dług bez patrzenia na raty. Została mi zresztą nieduża kwota do oddania, dlatego tym bardziej nie było problemu. gdyby nie pożyczki dla rolników w firmie pozabankowej, pewnie już nie mógłbym kupić tego sprzętu, bo by go nie było.

Najlepsze pożyczki dla rolników na dowolny cel. Poznaj szczegóły

Zawód rolnika jest bardzo trudną drogą życiową. Ciężka praca, nierzadko przynosząca mało wymierne korzyści, a także bardzo wiele innych czynników decyduje o tym, że coraz mniej osób wybiera taki właśnie zawód. Jak wiadomo rolnictwo jest podstawową dziedziną gospodarki, bez której niemalże nie można funkcjonować. Sprowadzanie wszelkich produktów żywnościowych z zagranicy, było niezwykle obciążające dla budżetu nawet najzamożniejszego państwa. Specyfika rolnictwa wynika z wielkiego uzależnienia plonów od warunków atmosferycznych. Te w ostatnim okresie bywają nader kapryśne. W sytuacji gdy sadzonki zostaną wystawione na działanie mrozu, zbytniego nasłonecznienia, czy też gradu, rolnik nie rzadko traci wszelkie środki do życia. Bez produktów na sprzedaż, nie ma jakichkolwiek środków finansowych. Oczywiście resort rolnictwa przewiduje jakiś rekompensaty, jednakże jest to tylko kropla w morzu potrzeb. W tak trudnej sytuacji przeciętny rolnik nie posiadający praktycznie żadnych oszczędności nie ma wyjścia, musi skorzystać z pomocy finansowej. Instytucje bankowe udzielają tego typu pożyczek, jednakże formalności z nimi związane są niezwykle trudne do przebrnięcia. A przecież bardzo często pożyczka potrzebna jest na już, aby zakupić szybko kolejne ziarno do siewu, bądź też karmę dla zwierząt. Nie wspominając również o tym, że i cała rolnicza rodzina potrzebuje środków do życia.

Wsparcie dla rolnika bez weryfikacji BIK i KRD

Bardzo dobrym wyjściem z tej dramatycznej sytuacji będzie zasięgnięcie pomocy w instytucji pozabankowej. Nie będzie ona wymagała odcinków z renty rolniczej, czy też udokumentowania dochodów. Najistotniejszym dokumentem, podobnie jak w wielu innych przypadkach, jest dowód tożsamości i złożony podpis na umowie. Sam wniosek o przyznanie pomocy finansowej może być przesłany drogą elektroniczną, a więc bez zbędnego chodzenia i odwiedzania wielu placówek. Decyzja w tej sprawie także zapadnie w nadzwyczaj szybkim czasie, nawet po kilkunastu minutach Firmy finansowe nie praktykują żadnych czynności związanych z wiarygodnością finansową swoich klientów. W związku z tym nie sprawdzają adnotacji na jego temat w BIK, ani też KRD, dlatego osoby zadłużone lub te, które w przeszłości miały kłopoty w spłaceniu jakiś zobowiązań, również otrzymają potrzebne wsparcie. Szybkie pożyczki dla rolników cechują się błyskawiczną decyzją o przyznaniu środków, a także przelewem na wyznaczone konto w jak najkrótszym okresie czasu. Zwykle jest to maksymalnie 48 godzin, częściej kwestia zaledwie kilku godzin. Kiedy rolnik otrzyma już pieniądze, może przekazać je na zupełnie dowolny cel. Nie ma znaczenia czy będzie to zakup zboża, renowacja maszyn rolniczych, lub też wszelkiego rodzaju inne wydatki, nie koniecznie związane z funkcjonowaniem gospodarstwa. Pomoc taka będzie wyjątkowo cennym zastrzykiem finansowym. Co najbardziej istotne, oprocentowanie na produkt finansowy tego typu nie jest wysokie, a formalności można bardzo szybko wypełnić. Firma także w błyskawicznym wręcz czasie wypłaci środki, oraz ustali dogodną wysokość rat do spłaty. Bez wątpienia każdy rolnik będzie niezwykle wdzięczny i zadowolony z usług przedsiębiorstw finansowych i w razie potrzeby ponownie sięgnie po to łatwe i niedrogie rozwiązanie.

Przydatne filmy video

Poznaj historię rolnika, który padł ofiarą oszustów. Mimo, że nie zaciągnął pożyczek i kredytów, komornik ściąga od niego należności. Poznaj losy Pana Stanisława byś nie musiał ich powielać.

Niezależne od sezonu pożyczki dla rolników

Osoby zajmujące się na co dzień uprawianiem dużych hektarów ziemi doskonale wiedzą, jak do niedawna ciężko było o dotację, czy też w końcu atrakcyjną pożyczkę gotówkową. W dzisiejszych czasach osoby te mogą z powodzeniem korzystać z różnego rodzaju możliwości. Do ich dyspozycji są pożyczki gotówkowe, ale i na przykład hipoteczne, czy pod zastaw. Jakby tego było mało, rolnicy mogą czerpać z dodatkowego źródła pieniężnego z banku gotówkę o każdej porze roku, niezależnie od tego, czy aktualnie mają największe żniwa, czy ogromny zastój.

Dodatkowe pieniądze dla rolników czekają w banku

Dodatkowe pieniądze dla rolników czekają w banku

Pożyczka dla rolników w sezonie upraw

Rolnik, który potrzebuje wsparcia pieniężnego w postaci pożyczki dla rolników w sezonie upraw powinien skorzystać z możliwości jakie dają mu banki. Jest to nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne i korzystne rozwiązanie. Gotówkę, która może być bardzo wysoka może wówczas przeznaczyć zarówno na nasiona, czy sadzonki, jak i nawozy, odżywki, czy maszyny niezbędne do prawidłowego siania, sadzenia oraz zbierania upraw. Banki z chęcią wspierają rolników, gdyż wiedzą jaki ten zawód jest trudny, a zarazem potrzeby. Ekologiczne uprawy są wręcz na wagę złota.

Wsparcie pieniężne poza sezonem dla rolnika

Dla rolników bardzo ciężki okres zaczyna się późną jesienią. Wówczas kończy się czas zarobku, a zaczyna ten związany z brakiem zarobku. Zebrane dotychczas dobra pieniężne powinny wystarczyć do następnego roku. Co jednak w sytuacji, w której tak się nie dzieje? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie dedykowanej pożyczki dla rolników. Wówczas posiada się pewność co do możliwości wyboru bardzo niskich rat na dłuższy okres, a w przypadku pozyskania większego gotówki w sezonie upraw – możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Gdzie rolnik powinien szukać wsparcia?

Pożyczki dla rolników są specjalnym rodzajem wsparcia finansowego, które ma na celu pomoc w rozwoju gospodarstw rolnych, modernizacji produkcji czy też przezwyciężeniu trudności finansowych. W obliczu zmieniających się warunków klimatycznych, wahających się cen produktów rolnych na rynkach światowych oraz potrzeby inwestycji w nowoczesne technologie, pożyczki te stanowią istotne wsparcie dla sektora rolniczego.

 • Banki komercyjne** – oferują różnego rodzaju produkty kredytowe dla rolników, często z możliwością negocjacji indywidualnych warunków.
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). W Polsce ARiMR oferuje pożyczki i dotacje na różne cele inwestycyjne i rozwojowe dla rolników.
 • Kasy Stefczyka. Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe również mogą być źródłem finansowania dla rolników.
 • Unia Europejska. Poprzez fundusze strukturalne i inwestycyjne UE oferuje wsparcie finansowe dla sektora rolnego./li>

Tanie pożyczki dla rolników – ile najwięcej można pożyczyć?

Ilość pieniędzy, którą rolnik może pożyczyć, zależy od wielu czynników, w tym od celu pożyczki dla rolników, zdolności kredytowej rolnika, wartości zabezpieczenia oraz od konkretnego programu kredytowego lub instytucji finansowej oferującej pożyczkę. Na rynku dostępne są różne rodzaje finansowania dla rolników, w tym kredyty bankowe, pożyczki rządowe oraz finansowanie alternatywne. Oto kilka przykładów:

 • Kredyty bankowe.
 • Programy rządowe
 • Finansowanie alternatywne

Warto pamiętać, że niezależnie od źródła finansowania, kluczowymi czynnikami wpływającymi na maksymalną kwotę pożyczki są zdolność kredytowa rolnika (dochody i wydatki gospodarstwa), wartość zabezpieczenia (np. ziemia, budynki) oraz cel pożyczki. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu zobowiązania finansowego warto skonsultować się z doradcą finansowym lub bezpośrednio z przedstawicielem instytucji oferującej produkt finansowy, aby dokładnie przeanalizować dostępne opcje i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Jakie są dostępne pożyczki dla rolników? Szukam korzystnego finansowania na 80 000 zł
  Proszę o pilną odp

 2. Witam.
  Byłbym zainteresowany taką pożyczką. jestem rolnikiem. jakie muszę spełnić formalności przy kwocie 150 000 zł? Proszę o pilna pomoc jak najszybciej!

 3. Witam.
  Mam gospodarstwo rolne, pilnie potrzebuje pożyczyć 100 000 zł. jakie musiałbym spełnić formalności? Proszę o pilną pomoc, jak najszybciej. Pozdrawiam

 4. Witam. Prosze więcej szczegółów. jestem bardzo zainteresowany pożyczką dla rolników. Pozdrawiam

 5. Witam. Prowadze duze gospodarstwo rolne. Potrzebuje pożyczki na 100 000 zł. jakie warunki i oprocentowanie?

 6. witam. Prowadze gospodarstwo rolne, potrzebuje pilnie pozyczyć 80 000 zl. Czekam na kontakt!

 7. Oferta najszybszych pożyczek dla rolników z niskim oprocentowaniem

  Tanie i szybkie pożyczki dla rolników na dowolny cel z niskim oprocentowaniem

  * Dla każdego
  * Na dowód
  * Wysokie kwoty do 50 000 zł bez żadnych formalności

  1. W 15 minut na konto
  2. Bez wychodzenia z domu
  3. Na dowolny cel niekoniecznie związany z gospodarstwem
  4. Bez BIK

  Oferta pożyczkowa skierowana dla rolników – aplikuj już teraz! Zostaw komentarz i zyskaj gotówkę w 15 minut!

 8. Hej
  Czym charakteryzuje się taka pożyczka dla rolników?

 9. Hej, kto najczesciej decyduje się na zaciąganie pożyczek chwilówek?

 10. Potrzebuje 3 tysiące, pilne!!

 11. Szukam niskooprocentowanej pożyczki na kwotę 15 tysięcy złotych,prosze o radę gdzie mogę tyle dostać.

 12. Czy za składanie wniosku tez coś się płaci?

  • Absolutnie nie,formularze pożyczkowe są zupełnie za darmo. Można więc wysłac ich tak dużo jak się chce bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 13. Siemka
  Potrzeba mi szybko 5 tysiecu
  gdzie tyle dostane?
  pozdro

 14. Czy rolników prześwietla się w jakichś rejestrach zanim dostaną oni pożyczkę??

 15. Dobry wieczór
  Czy są jakieś firmy pożycxzkowe, kmtóre udzielają pożyczek wyłącznie dla rolników?

 16. Z jakimi dokumentami muszę się wstawić do parabanku,zeby odebrać tą pożyczkę przeznaczoną dla rolników?

 17. Cześć, jakiej kwoty pożyczki moge się spodziewać jako rolnik?

 18. Jestem rolnikiem i chciałbym zapytać, czy też moge się o pożyczkę społecznościową ubiegać.

 19. WItam Państwa, czy przy pożyczce dla kredytów muszę mieć duże zabezpieczenie w postaci nie wiem jakiegoś konkretnego, dużego gospodarstwa rolnego
  ??????????

  • Spokojnie, nie musisz mieć żadnego zabezpieczenia przy takiej zupełnie zwyczajnej pozyczce, no chyba że chcesz hipoteczną dostać, to już trzeba mieć jakąś nieruchomość. Wszystko zalezy od tego, o jaką kwotę CI chodzi.

 20. Czy wysokość pożyczki dla rolników jest jakoś uzależniona od ich dochodów?

 21. która firma udziela pożyczek rolnikom?

 22. Jak takie pożyczki dla rolników wyglądają?

  • Pożyczki rolnicze są całkiem podobne a wręcz takie same, jak kazde inne pożyczki bankowe,można je zaciągać przez internet oczywiście przy minimum formalności, a do tego pieniądze są wypłacane bardzo szybko i wykorzystać można je zupełnie według uznania.

 23. Czy żeby zaciągnąc pożyczkę dla rolników trzeba mieć konto bankowe?

 24. Czy jako rolnik muszę przedstawić jakieś zabezpieczenie, żeby dostać pożyczkę pozabankową?

 25. Dobry wieczór
  Tak się ostatnio zastanawiam jakby tak porównać pożyczki bankowe i pozabankowe, róznią sie one bardzo międzysoba?

 26. Hej
  Czy rolnicy też pożyczki online moga zaciągać?

 27. A czy rolnik z tej powiedźmy rolniczej pożyczki może sobie np. autko jakieś zakupić?

  • Oczywiście, pożyczki z parabanku można przeznaczyć właściwie na każdy cel, może to być jakaś maszyna rolnicza, środki ochrony roślin, a także wspomniany przez pana samochód, nie ma tu najmniejszego problemu.

 28. A skorzystaj z pożyczkomatu, kasa nawet w 10 minut będzie twoja,pozdro

 29. Hello
  Kto poleci mi jakąś fajną chwilówkę?

 30. DObry wieczór
  Czy w parabankach znajdę jakieś pożyczki przeznaczone specjalnie dla rolników?

 31. witam
  na jaki cel może rolnik dostać pożyczkę?

  • Na każdy możliwy. Pożyczkodawca nie określa odgórnie, na co konkretnie pieniądze mają zostać przeznaczone. Tak więc może to być zarówno zakup maszyn rolniczych, jak i wyjazd na wczasy.

 32. Ja mam pytanie odnośnie tego, na jakie pożyczki mogą liczyć rolnicy w parabankach?

 33. DObry wieczór
  Czy rolnik musi się potem w jakiś sposób z faktur rozliczać w firmie od której bierze pożyczkę, czy też nie ma takiego obowiązku?

 34. Hej
  czy pozyczki dla rolników różnią się jakoś od tych dla nierolników?

  • Zarówno pożyczki dla rolników jak i osób nie zajmujących się roslnictwem rządzą się dokładnie takimi samymi prawami. Zwykle wiąża się z wypełnieniem wniosku pożyczkowego przy minimum formalności.

 35. czy rolnik przy pożyczkach ma takie same prawa jak inna osoba prywatna?

  • Oczywiście,że tak. Każdy biorący pożyczki w parabanku jest tak samo traktowany. Firmy finansowe mają taką konkurencję na rynku,że muszą każdego pożyczkobiorcę dobrze traktować, żeby ewentualnie do nich wrócił po kolejna pożyczkę. Pozdrawiam

 36. Chce zainwestować w nową maszynę. Bardzo mi się przyda i to bardzo szybko, bo jak widać wiosna nadchodzi, ale nie mam tyle pieniędzy brakuje mi aż 10 tysięcy złotych, gdzie moge ją dostać? Oddać moge dopiero za dwa miesiące, bo wtedy sprzedam dużą część zboża

  • przedstaw swoją sytuację w providencie oraz profi credit. albo jedna albo druga firma na sto procent Ci udzieli pożyczki

 37. Czy jako rolnik, mogę się ubiegać o naprawdę dużą pożyczkę pod zastaw ziemi? Posiadam jej powyżej 25 hektarów i conajmniej połowa z tego moze stanowić zabezpieczenie. Proszę bardziej zorientowanych o radę odnośnie tego właśnie tematu.

  • Oczywiście,że może Pan ubiegać się o tego rodzaju pożyczkę, wiele firm pożyczkowych ma w swojej ofercie produkty finansowe tego rodzaju, a że wartość ziemi jest bardzo duża, moza otrzymać naprawdę konkretną kwotę pożyczki,.

 38. cześć
  Na jaka kwotę może maksymalnie liczyć rolnik i jakie musi spełniać warunki,zeby otrzymać pożyczkę w parabanku?

  • Tak zasadniczo kwota pożyczki może wynosić nawet kilka tysięcy. A co do formalności, wystarczy wypełnić specjalny wniosek online. określić kwotę, jaką chce się otrzymać a potem oczekiwać na wpływ pieniędzy na konto. Warto w tym miejscu dodać, że tego rodzaju pożyczkę można przekazać na zupełnie dowolny cel.

 39. witam wszystkich na tum forum
  Pierwszy raz tu jestem i chciałbym zappytać ile można dostać tej pożyczki dla rolników i w jakim czasie>? raczej kiepski ten poprzedni rok miałem i muszę pozyczyć troszkę pieniędzy, wdzięczny będę niezmiernie za każdą odpowiedź, pozdrawiam serdecznie

 40. Z tego co pamietam na pewno dowód, z reszta wniosek mozna online złozyc i to chyba tyle, pozyczke mozna tez na zupelnie dowolny cel zwiazany nie koniecznie na typowo rolnicze wydatki,pozdrawiam

 41. Dołączam się do pytania, czego tam wymagają?

 42. Jaka jest opcja z pożyczką dla rolników,, jakie warunki formalne muszę spełnić,żeby je otrzymać?

  • Mirka jedyne co musisz mieć to aktualny dowód osobisty. Konieczne jest też ukończenie osiemnastego roku życia no i mieć polskie obywatelstwo tzn mieszkać tu na stałe. wtedy dostaniesz na pieniądze tylko nie wiem jaka kwota cie interesuje, bo roznie to bywa. w zaleznosci od firmy. aha i musisz siedziec, ze pierwsza pozyczka zawsze jest nieco mniejsza od kolejnych, wiec jak firma pisze, z daja nawet 10 tysiecy to zazwyczaj nie dadzą wiecej niz polowe po raz pierwszy, osobie ktorej nie znaja jeszcze

 43. witam od 6 lat prowadze male gospodarstwo rolne zajmujace sie uprawa ekologiczna, ubiegly rok byl slaby dla mnie i zaczynam miec problemy z gotówką na zycie, gdzie znajde pomoc,lub chociaz rade??

  • Witam. Jeśli potrzebujesz małej sumy pieniędzy to skorzystaj z prywatnej firmy, która daje chwilówki. Może być nawet vivus. JAk nie brałeś wczesniej takiej pożyczki to piersza masz za darmo. A i czas spłaty tez jest długi bo rozlozony na miesiace a nie dni. No ale jak potrzebujesz wiecej kasy to provident cie jedynie uratuje, tam to większe kwoty, bo bodajze do 10 tysiecy az daja. pozdrawiam i powodzenia życze

 44. A mzoe ktos poradzi mi jakas pozyczke dla rolnikow, ale bankowa? Mam stale dochody, wiec chce najpierw spróbowac w banku. Mam dobry bik. Z gory dziekuje za wszelkie propozycje

 45. witam, czy ktros sie orientuje jak wysokie mogą byc odsetki u inwestora prywatnego?czy on sam ustala ich wysokość na podstawie własnego „widzimisię”?

 46. Mam pytanie. Jakiej firmie pozabankowej moge zaufac w 100%?Interesuje mnie kwota 2 tys

  • Bardzo duzo osób chwali Providenta, jednak ja poleciłbym Profi Credit. wiem ,że udzielają oni pożyczek na oświadczenie i zaświadczenie i są bardzo chwaleni wśród pożyczkobiorców.

  • Ja polecilabym także profi credit. Solidna firma, ktora dba o swoich

 47. Witam. Gdzie najlepsza pozyczka gotówkowa na dowod an 1 tys? Zeby wniosek mozna by bylo wysląc online.

  • Moim zdaniem najlepsze pożyczki o takich kryteriach to: ASA KREDYT, BIZ CREDIT, MICROFINANSE, pamiętaj, że się od siebie różnią, takimi rzeczami jak na przykład sprawdzanie BIK czy opłata początkowa, którą wymagają, aby mogli rozpatrzyć twój formularz

 48. Czesc.
  Mam zamiar zaciagnac pozyczke prywatna na 5 tys. zł. Slyszalam, ze maja lepsze warunki niz pozyczki pozabvankowe czy bankowe. Troche sie w tym orientowałam i widze, ze jest kilka serwisow spolecznosciowych na ktorych mozna uzyskac taka pozyczke. A moje pytanie brzmi, który najlepiej wybrac. Prosilabym o rady wszystkich, którzy korzystali, przekonali sie na wlasnej skorze, a nie tylko slyszeli. Z gory dzieki!

  • Jeżlei nie masz doswiadczenia w zaciaganiu pozyczek spolecznosciowych i w innych pozyczkach i bedziesz pierwszy raz to robic, to na towim miejscu zaciagnalbym pozyczke w firmie pozabankowej, ktora jest pewna i znana.

 49. Gdzie dostane szybka pozyczke? Jestem rolnikiem, potrzebuje wsparcia ok. 5 tys. zł.

 50. Potrzebuje pilnie pieniędzy 5 tys zł. Mój mąż zachorował, błagam o pomoc dobrych ludzi!!!Nie wiem co mam robić, jesteśmy zrozpaczeni!

  • Witam.
   Mogę udzielić Pani wsparcia. Nazywam się Katarzyna, proszę odezwać się do mnie, najlepij zadzwonić na tel. Pozdrawiam

   • Do Pani Kasi. Ja również potrzebuje pomocy, czy moze mi Pani pomoc. Jestem w sytuacji podbramkowej, każda kwota mnie uratuje. Czy moge do Pani zdzwonic?

 51. Czy moze ktos wie ile kosztuje przedluzenie okresu splaty chwilowki? Wiem, ze pewnie zalezy to od firmy, ale tak mniej wiecej. I ile razy mozna korzystać z tej opcji przedluzania?

  • O ile się orientuje, to chyba mozesz w nieskonczonośc przedluzac termin splaty, bo firma na tym sporo zarabia. Nie wiem ile dokladnie trzeba zaplacic, ale wiem ze nie malo. Wiec lepiej pozycz od rodziny czy znajomych i spac dlug, a nie przedluzaj, bo slono zaplacisz.

 52. Jestem rolnikiem. Jestem zainteresowany taka pozyczka, jak w artykule. Czy ktos mi jej udzieli. Wiecej szczegolow udziele na spotkaniu lub telefonicznie. Pozdrawiam Zbyszek

 53. Potrzebuje szybkich pieniędzy!
  Gdzie najlepiej, w firmie pożyczkowej czy może od jakiejś osoby ogłaszającej się w internecie? Doradzcie coś, moze kogoś konkretnego lub określoną firmę polecicie.
  Pozdrawiam wszystkich spłukanych;-)

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.