Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na remont domu lub mieszkania

Tania pożyczka na remont domu lub mieszkania od zaraz dla każdego jedynie za okazaniem dowodu osobistego. Żadnych zaświadczeń o zarobkach, poręczycieli czy zgody współmałżonka. Wypełnij bezpłatny wniosek online, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie w 15 minut. Szybkie pożyczki na remont domu lub mieszkania bez żadnych formalności i zadawania zbędnych pytań.

wybrane

Najlepsze duże pożyczki na dowolny cel

Screenshot of www.provident.pl

Provident

Pożyczka 10.000zł! Renomowana marka Providenta to gwarancja jakości na polskim rynku.
Wniosek w Providencie »

Szukasz taniej pozabankowej pożyczki bez BIK na dowolnyu cel, dla osób bez dochodu oraz zadłużonych? Weryfikujemy ofertę polskich firm z tego sektora, które oferują pożyczki w większych kwotach nawet dla osób zadłużonych i bez dochodu. Także bez BIK. Prezentujemy jedynie te, które wyróżniają się ceną oraz jakością usług. Bądź pewny, że oferty z powyższej listy pod względem finansowym są jednymi z najlepszych ofert w tym sektorze rynku w Polsce. Powyższy ranking dużych pożyczek pozabankowych na dowolny cel bez BIK aktualizowany jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 19 05 2024.

W sytuacji, kiedy chcemy zrobić generalny remont naszego domu czy też mieszkania, a nie posiadamy dostatecznych na to środków, zaczynamy zastanawiać się jak je możemy pozyskać. Banki w swojej ofercie posiadają bardzo wiele produktów finansowych, które mogłyby nam posłużyć na sfinansowanie tego rodzaju planów. Niestety jak zapewne wiele osób już zdążyło się przekonać na własnej skórze, placówki bankowe posiadają względem swoich klientów bardzo restrykcyjne warunki. Wiele formalności do spełnienia, stos dokumentów do wypełnienia, posiadanie zdolności kredytowej, dochodów na odpowiednim poziomie oraz oczekiwania na wydanie decyzji kredytowej. Wiele osób nie może sprostać tak dużym wymaganiom, a także tak długo czekać na pozyskanie pieniędzy. Co zatem powinni zrobić Ci wszyscy, którzy potrzebują pieniędzy na już? W tego typu sytuacjach dobrym rozwiązaniem są szybkie pożyczki, które możemy uzyskać w instytucjach finansowych, tak zwanych parabankach. Nie musimy posiadać udokumentowanych dochodów czy innych zaświadczeń finansowych. Nasza historia kredytowa nie będzie pod żadnym względem sprawdzana. Żeby otrzymać szybką pożyczkę na remont mieszkania czy domu wystarczy minimum dokumentów, bowiem potrzebny jest tylko nasz podpis na umowie i ważny dowód osobisty.

Oferty - Pożyczka na remont domu lub mieszkania

 • Oferujemy tanie pożyczki do...

  Oferujemy tanie pożyczki do 50 000 zł na remont Twojej nieruchomości! * Z naszą szybką pożyczkę sprawnie wyremontujesz swój dom,…zobacz ofertę »

Jeżeli mamy trochę czasu, naprawdę warto zapoznać się z wieloma propozycjami pożyczek na naszym rynku finansowym, dzięki czemu wybierzemy tą z najkorzystniejszym oprocentowaniem. Ważne jest, żeby wybrać ofertę dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości finansowych, żeby nie mieć żadnych problemów z terminową spłatą. Pamiętajmy, że określenie szybkie pożyczki nie oznacza wcale szybkiego spłacania, a jedynie szybkość ich uzyskania. Gotówkę do ręki lub przelewem na konto możemy otrzymać nawet piętnaście minut od wysłania wniosku online, nawet jeszcze przed podpisaniem umowy. Jak sami widzimy, w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwo pozyskać potrzebne środki i to bez konieczności wychodzenia z domu, bowiem możemy zrobić to drogą internetową. Wystarczy wejść na stronę www wybranej przez nas instytucji finansowej, wypełnić bardzo uproszczony formularz online swoimi danymi, wskazać kwotę pożyczki, termin spłaty i czekać na decyzję. Nie musimy podawać nawet celu przeznaczenia, bowiem pozyskanymi środkami możemy sfinansować dowolny cel. Decyzję kredytową otrzymujemy bez zbędnej zwłoki, nawet po kilku minutach od przesłania wniosku.

Ważną kwestią, o której należy wspomnieć jest to, że o tego typu wsparcie mogą starać się dosłownie wszyscy, także osoby bezrobotne i zadłużone. Posiadanie w chwili obecnej jakiś zobowiązań finansowych lub nawet, jeśli kiedyś mieliśmy jakiekolwiek problemy ze spłatą swoich długów nie jest żadnym przeciwwskazaniem do ubiegania się o błyskawiczną pożyczkę na remont domu lub mieszkania bez BIK od ręki. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla osób, które mają duże problemy z pozyskaniem tradycyjnego kredytu w normalnym banku i dla, jakich szybkie pożyczki są niejednokrotnie doskonałym i jedynym wyjściem, kiedy nagle potrzebne są pieniądze, na przykład na remont domu, mieszkania lub inny dowolny cel.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Antoniego (54 l.) z Lęborka

Żona ciągle narzekała na zaniedbany dom. Twierdziła że musimy zrobić remont i oczywiście pretensje kierowała do mnie. A ja nie miałem po prostu pieniędzy. Dlatego zdecydowałem się na pożyczkę. Oferta wydawała się w porządku, ponieważ nie było za dużo formalności. Wszystko odbywało się przez internet, bez wychodzenia z domu. To znaczy była szansa załatwienia formalności w firmie, ale ja tego nie potrzebowałem i zdecydowanie wygodniej mi było zająć się tym wszystkim w domu. W tym celu zasiadłem przed komputerem i tam wyszukałem podstawowe informacje odnośnie pożyczek w konkretnej firmie. Dowiedziałem się, że wystarczą podstawowe dokumenty. Kopia dowodu osobistego i dowody opłaconych rachunków. Firma musiała po prostu sprawdzić czy nie miałem żadnych problemów z opłatami. Jeżeli wszystko było w porządku, mogli mi bez problemu dać pieniądze. Dlatego kolejnym etapem w załatwianiu formalności było wypełnienie formularza jaki znalazłem na stronie. Tam konieczne było podać dane mojej osoby to znaczy imię i nazwisko, adres i tak dalej. Musiałem również wypełnić rubrykę, w której znajdowały się informacje jakich pieniędzy od firmy oczekiwałem. Ponadto podałem numer rachunku bankowego, na który miały wpłynąć te pieniądze. Okres oczekiwania na decyzję odnośnie przyznania pożyczki czy tez odrzucenie mojej prośby był dość krótki. Praktycznie natychmiast dowiedziałem się, że dostane te pieniądze, po czym wysłałem wcześniej wymienione dokumenty. Być może również dzięki temu bardzo szybko dostałem pieniądze. Niektórzy podobno dzwonią do firmy, pytają o szczegóły, ja jednak wiedziałem że pożyczka na remont domu którą wybrałem będzie odpowiednia, dzięki której w końcu uporam się z tymi wszystkimi pracami. Wziąłem 1000 złotych. Tyle wystarczyło mi na wszystkie wydatki, które związane były z remontem domu. Czas obowiązywania umowy wynosił 30 tygodni. Rata pożyczki to 40 zł. Tyle płaciłem każdego miesiąca przez wspomniany czas. Oprocentowanie wynosiło 16%. Spłata pieniędzy odbywała się bez problemów. Całkiem niedawno oddałem ostatnią ratę pożyczki. Opłata za jej udzielenie wcale nie była za duża. Być może właśnie dlatego cała oferta okazała się idealna. Bardzo zadowolony byłem z formalności, które były bardzo szybkie i w dodatku wygodne. Mogłem liczyć na profesjonalna pomoc specjalistów, to znaczy doradców finansowych firmy, choć nie było takiej potrzeby. Ogólnie czułem się dość wyjątkowym klientem, ponieważ wszystko odbywało się bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Była to szybka pożyczka na remont domu. Nie spodziewałem się że dostane pieniądze że formalności pójdą tak łatwo. Jednak wszystko odbyło się profesjonalnie. Dostając pieniądze tego samego dnia zaraz po załatwieniu formalności, mogłem wyruszyć na zakupy. Remont odbył się sprawnie i już zdążyłem prawie zapomnieć o pożyczce. Ale tak naprawdę warto o niej pamiętać, bo w przypadku innej potrzeby zawsze można z niej jeszcze raz skorzystać. Ja na pewno tak zrobię jeżeli tylko będzie taka okazja.

Historia Elżbiety (42 l.) z Rybnika

Wygodne życie bez pożyczania pieniędzy w dzisiejszych czasach jest chyba niemożliwe. W każdym bądź razie ja sobie nie wyobrażam. Musiałam wykończyć mieszkanie, które kupiłam za własne pieniądze, ale z jego wykończeniem niestety nie było już tak łatwo, bo zabrakło pieniędzy. Nie mogłam dłużej czekać, bo co to w ogóle za życie kiedy mieszkanie jest takie puste i niewykończone. Dlatego wzięłam pożyczkę w wysokości 10 000 złotych. Uważam, że dobrze zrobiłam, bo kwota ta pozwoliła mi zrealizować wszystkie swoje plany co do tego mieszkania. Pożyczkę wzięłam przez internet, bo jakoś nie miałam ochoty wychodzić z domu. Wysłałam wymagane dokumenty a nie było ich dużo. Firma chciała ode mnie przede wszystkim dokument, który potwierdzał że jestem właścicielką tego mieszkania. Bo to była pożyczka hipoteczna na dowolny cel. Także już z samej nazwy można wywnioskować, że taki dokument będzie potrzebny. Ale to jedyny dokument, a dodatek stanowił jak zawsze dowód osobisty. Wypełniłam tylko formularz, gdzie podałam kwotę 10 000 złotych i czas spłaty. Wybrałam 90 tygodni uznając, że to czas dla mnie najbardziej odpowiedni. Oferta była dla mnie w porządku, bo pieniądze dostałam szybko. Każdy na pewno wie jak to jest z wykończeniem mieszkania. Zdecydowanie lepiej jest wziąć całą kwotę, kupić potrzebne rzeczy i później powoli spłacać w ratach, niż odkładać, a dopiero później zabierać się za wykończenie mieszkania. raty spłacałam regularnie i bez problemów, bo to nie były wysokie raty, a bardzo wygodne. Zresztą dlatego takie właśnie rozwiązanie wybrałam. Fajnie jest, że można tak sobie pożyczkę tą dopasowywać. Wiadomo, że każdy ma swoje możliwości. Jednych stać na większe raty, inni nie mogą sobie pozwolić nawet na takie. Szybkie pieniądze na dowolny cel to świetna sprawa dla wszystkich. Najlepsze jest to, ze jeżeli ktoś ma jakąkolwiek nieruchomość na własność, to bez problemu może starać się o pożyczkę bez wychodzenia z domu i bez zbędnych, długotrwałych formalności.

Szybkie pożyczki na remont dla każdego bez złożonych formalności

Każda osoba planująca przeprowadzenie remontu mieszkania musi liczyć się ze sporymi wydatkami. Z zależności od tego jaki zasięg mają mieć prace można wybrać wieku ofert pożyczkowych, dostępnych na naszym rynku finansowym. Bez wątpienia każdy najpierw spróbuje uzyskać wsparcie jakimś oddziale banku. Może tam liczyć na kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, lub też pożyczkę hipoteczną. Jednakże fakty przemawiają za tym, że tego typu rozwiązanie jest nie osiągalne dla wszystkich, a towarzyszące mu formalności potrafią wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszego człowieka. Dodatkowa nawet jeśli ktoś przebrnie przez wszelkie wymagane procedury niezbędne do otrzymania wsparcia finansowego, na pieniądze może czekać nawet powyżej tygodnia. W związku z nowelizacjami ustaw w ubiegłym roku, aby otrzymać co poniektóre z wymienionych produktów bankowych, wymagany jest spory wkład własny. W przeciwnym przypadku do kwoty kapitału doliczana jest nierzadko wysoka prowizja. Ponadto jeżeli w przeszłości ktoś miał problemy z płynnością finansową, a co za tym idzie regularnym spłacaniem rat wcześniejszego kredytu, może odpaść zaraz na samym początku weryfikacji.

Alternatywnym rozwiązaniem są bardzo dobre oferty firm pozabankowych, kierowane do osób potrzebujących pieniędzy na remont. Są one oprocentowane na bardzo korzystnym poziomie, a mianowicie w granicach kilku procent. Co ważne, każdy może ubiegać się o przyznanie takowej pomocy finansowej, wystarczy, że ukończył 18 lat i posiada dowód osobisty. Dokument ten jest potrzebny do wypełnienia wniosku pożyczkowego. Można do tego celu oczywiście wykorzystać bezpłatny formularz online, w którym umieszczone są podstawowe informacje dotyczące pożyczkobiorcy, kwoty jaką chce pożyczyć, a także czasu, w jakim zobowiązuje się zwrócić pieniądze. Procesowi przyznawania pożyczki na remont nie towarzyszą żadne dodatkowe, złożone formalności.

Kto może ubiegać się o tego typu pożyczkę? Dosłownie każdy komu jest ona potrzebna, nie liczy się status zawodowy, miesięczne zarobki, ani też inne zobowiązania finansowe, które należy uregulować. Firmy pozabankowe nie prowadzą także żadnej selekcji klientów w kierunku figurowania w rejestrach BIK oraz KRD. Wobec tego faktu, nawet osoby bezrobotne i zadłużone mogą otrzymać pożyczkę. Sam czas w jakim następuje przyznanie pożyczki, wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt minut. Podobnie ma się sprawa z wpływem pieniędzy na konto. Nie zajmuje to dużo czasu. Wszystkie te czynniki przemawiają za wybieraniem pożyczek na remont, oferowanych przez parabanki. Nie są one uciążliwe do spłaty, a wiele spraw rozwiązują niemalże od ręki. Ponadto pożyczka ta wcale nie musi być dedykowana konkretnie na remont mieszkania. Pożyczkobiorca nie będzie sprawdzał, na jaki cel pożyczkobiorca pieniądze przeznaczył, jest to dla niego sprawa zupełnie nieistotna. Jak więc widać, każdy może zadbać o wygląd swojego mieszkania i nie tylko. Firmy finansowe stwarzają produkty przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, którego nie ograniczają takie kwestie jak dochody, czy rodzaj zatrudnienia.

Przydatne filmy video

Jesteś w podobnej sytuacji co główny bohater poniższego filmiku? Zdecyduj się na przeanalizowanie kilku ofert pożyczkowych i wybierz najbardziej dogodną.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Czy jest możliwość uzyskania pożyczki na remont domu lub mieszkania?

 2. Dzień dobry,
  Pilnie potrzebuje kredytu pożyczki pozabankowgo na budowę domku rekreacyjnego. Chodzi o kwotę 150 000 zl
  Bardzo proszę o pomoc

 3. Jak wysokie są prowizje w firmach pożyczkowych? Szukam pilnej pożyczki na generalny remont domu po babci. Interesuje mnie kwota 100 000 zł. Pozdrawiam i czekam na propozycje

 4. Wyremontuj swój dom lub mieszkanie z ekspresową pożyczką z niskim oprocentowaniem

  Oferujemy tanie pożyczki do 50 000 zł na remont Twojej nieruchomości!

  * Z naszą szybką pożyczkę sprawnie wyremontujesz swój dom, mieszkanie lub lokal
  * Gwarancja najniższej raty na rynku
  * Długi okres spłaty
  * Dla każdego klienta od 18 lat do 100…!

  CO MUSISZ MIEĆ?
  – dostęp do Internetu
  – konto bankowe
  – ważny dowód osobisty

  Nasza instytucja pozabankowa z wieloletnim doświadczeniem finansowym czeka na każdego klienta!

  – DLA OSÓB ZADŁUŻONYCH I BEZROBOTNYCH
  – WYSTARCZY TWOJE OŚWIADCZENIE

  Zainteresowany? Zostaw komentarz i napisz ile potrzebujesz środków!

 5. Ile kasy można masz na takie remoncik mieszkania dostać?

 6. Potrzebuje kasy na mieszkanie, co mam zrobić, żeby ją w jakiejś firmie finansowej dostać?>

 7. Hej, proszę mi powiedzieć na czym cała te weryfikacja ma polegać i czemu ma ona służyć?

 8. Z tego co widzę tu na stronie, pozyczkę w parabankach można dostać na remont mieszkania, a jak to z zakupem mieszkania jest? Na to też do się pieniądze tam dostać?

 9. Dzień dobry. Potrzebuję pożyczki na remont, gdzie dostanę ok, 5 tysięcy na taki cel bo jak do tej pory w bankach nie miałam szczęscia, a liczy się dla mnie czas, bo chce zdązyć przed zimą. Pozdrawiam

 10. Hejo
  Czy te pożyczki na remont i na budowę to jest jedno i to samo?

 11. Witam
  Czy przy pożyczce na remont trzeba przedstawić jakieś specjalne zaświadczenia , nie wiem kosztorysy itd?

 12. Heja
  Jak moge dostać pożyczkę na samochód?

 13. Jak taka pożyczka na remont wygląda?

 14. Poszukuję szybkiej pożyczki na 4 tysiące złotych, gdzie taką znajdę?

 15. Hej
  Tak się zastanawiam, gdzie poza bankiem da się jeszcze legalnie pożyczyć nieco pieniędzy?

 16. Gdzie dostanę szybciej pożyczkę na remont w banku czy w firmie finansowej?

 17. hej
  Proszę mi powiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pożyczkę na budowę domu? Jakieś wyceny, zaświadczenia będą mi potrzebne?

 18. Ile kasy na remont można dostać?

 19. CZY w firmie pożyczkowej łatwo dostać kase na remont?

 20. Mam pytanie, czy przy pożyczce na remont domu niezbędny jest jakiś wkład własny??

  • W przeciwieństwie do pożyczek bankowych, pożyczki pozabankowe nie wymagają wkładów własnych, bez względu na to,na jaki cel się je bierze.

 21. Ja myslałem nad remontem, ale kasa szubko się skonczyła i teraz takie to wszystko rozgrzebane, gdzie mogepożyczyć pieniądze?

 22. Co trzeba mieć, żeby zaciągnąć pożyczke na remont?

  • Tak właściwie to trzeba mieć tylko dowód i trochę czasu,żeby wypełnić wniosek pożyczkowy, poza tym nie jakichś bardzo wygórowanych wymagań w większości pozyczek pozabankowych. Wniosek można zlożyć drogą internetową, co oszczędza nam czas i nerw, a odpowiedź także otzymujemy bardzo szybko.

 23. siemka
  mam takie pytanie, czy w firmach pożyczkowych, podobnie jak w bankach, sa różne opcje pożyczek na remont mieszkania itd>? Wiem ze tam są przynajmniej 3 opcje, ale niestety z żadnej skorzystać nie mogę, dzięki za ewentualne info

 24. Witam, zastanawia mnie czy można zaciągnąć kilka pożyczek naraz w parabankach, ponieważ chciałbym wybudować dom, ale potrzebuje dużo pieniędzy, a nie mogę się już zgłosić do banku, ponieważ kiedyś zwlekałem ze spłaceniem rat i mam złą historię kredytową, proszę powiedzcie Ci mój plan może się udać, a jeśli nie to może doradźcie coś lepszego

  • Wiesz wydaje mi się ze może się to udać, póki parabanki nie korzystają z biku nie wiedzą czy w tym samym czasie nie bieżesz innych pożyczek, tylko wiesz no to będzie dużo do spłacania na raz, może masz możliwość zaciągnięcia pożyczki hipotecznej, czy czegoś w tym rodzaju, bo one są fajnie ,nisko oprocentowane w wziązku z tym rata byłaby w miarę znośna, Pozdrawiam

 25. Witam
  W jakiej firmie finansowej jest najlepiej wziąć pożyczkę na remont domu? Orientuje się ktoś?

  • To zależy jak duży jest ten remont, jeśli jest to niewielki remont jednego pomieszczenia to moim zdaniem wystarczy parę tysięcy złotych, więc skorzystanie z usług firmy Provident będzie dobrym rozwiązaniem, natomiast jeśli jest to duży remont, całego domu to wiąże się to z dużymi kwotami, a takich udziela właśnie Profi credit, nawet do 25 tysięcy złotych

 26. Mam pytanie, jakie trzeba spełnić warunki żebu dostać pożyczkę na remont domu i o jaką kwotę można się ubiegać?

  • Przy pożyczce na remont domu trzeba spełnić takie same wymagania jak przy innych pożyczkach, a mianowicie trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, a największą kwotą jaką możesz uzyskać jest 25 tysięcy złotych

 27. Dobry wieczór.
  Mam problem przez ktory spać nie mogę. Z rodzicami trudno mi się juz mieszka w kawalerce, ale na zakup mieszkania jeszcze sporo mi brakuje, doradzi mi ktos jakąs pozyczkę pozabankową, bo w banku z moim systemem zatrudnienia kazli się wypchac. Pozdrawiam

  • Po tym co napisałeś mogę wywnioskować, że masz już skończone 18 lat, więc możesz bez problemu zaciągnąć pożyczkę, niestety pierwsze pożyczki są zawsze mniejsze, ale i tak powinno Ci starczyć. Skorzystaj z takich firm jak: My banq, Provident, wszystko odbywa się bardzo szybko, bez formalności oraz przez internet

  • WItaj, parabanki mają bardzo szeroką ofertę pozyczek na ten właśnie cel, ztym że Cię nie rozliczają z tego jak je wydasz. Jeśli jesteś pewna,że dasz radę spłacać pozyczkę to spróbuj, hmm tak się zastanawiam ile chcesz pozyczyć, to moze znajdziemy właściwą pożyczkę…napisz , pomyślimy co z tym fantem poczać heheh
   pozdrawiam serdecznie

 28. hej
  A czy jak biorę pożyczke na remont, to musze potem jakieś faktury nie wiem za materiały budowlane komus pokazywać????

  • Jeśli bierzesz pożyczkę na remont to nie musisz i nikt nie będzie od Ciebie wymagał, abyś pokazywał faktury za materiały budowlane, parabankowi potrzebna jest tylko wysokość kwoty jaką chcesz pożyczyć, czy masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem Polski i czy masz pełną zdolność do czynności prawnych

 29. hi
  jak to jest z ta pożyczką na remont, bo w bankach jakieś tam różne opcje są, no ale z tej opcji skorzystać nie mogę, bo historia podła dla mnie była, mianowicie chodzi mnie o to czy pożyczka na remont czy tam budowę mieszkania to ma jakieś opcje, że nie wiem jedna z zastawem, a druga z powiedzmy z hipoteką? Tak teoretycznie hasła rzucam, bo tak prawdę mówiąc zupełny laik ze mnie, chciałbym jedynie wiedzieć jaki mam wybór, bo właśnie budowa od podstaw domku mnie czeka. Dziękuje za ewentualne opinie/opdpowedzi na mój komentarz

  • Witaj oferty poszczególnych firm finansowych nieco się różnią, wiesz najlepisj byłoby po fajne narzędzie jak kalkulator jakiś, wyświetli Ci wszytskie najistotniejsze informacje na temat dostęnych pożyczek na remont czy budowę. pozdrawiam

  • Nie podpowiem Ci nic, tylko tyle, że polecam wybranie się do kilku firm i tam zapytanie się. Oni dobiorą CI specjalne oferty i będziesz mógł sobie dobrać taką, która Cie usatysfakcjonuje

 30. hej, a jaką kwotę maksymalnie można dostać? I gdzie szybciej dostanę kasęna remont? W banku czy w firmie pożyczkowej>?

 31. Hej nie musisz isę niczym okazywać, nikt nie będzie tego sprawdzał, bo niemalże wszytskie pożyczki mozesz przeznaczyć na dowolny cel.

 32. Hej, czy jak wezme pozyczke na remont to musze okazac sie pozniej jakimis rachunkami itp, czy faktycznie kupilem materialy a nie pojechalem na wakacje?

  • Witaj kret. nikt cie nie sprawdzi, nie martw sie. potrzebujesz tylko dowodu osobistego, no i moze dobrej historii kredytowej, bo niektore firmy sprawdzaja rejestr dluznikow. nikomu nie bedzie w glowie spradzanie twoich rachunkow itp

 33. Właściwie to ile nie zarabiasz nie ma żadnego znaczenia, na taką pożyczkę potrzebny jest głownie dowód, bo pozyczka taka traktowana jest jak na dowolny cel. Zarobki są nie istotne, bo nie musisz okazywać zaświadczenia o zarobkach. Pozdrawiam

 34. Ile trzeba zarabiać,żeby dostać kaskę na remoncik niewielki?

 35. Witamy, jesteśmy młodym małżeństwem i chcemy pożyczyć około 8 tysiecy złotych na remont mieszkania. Chemy skorzystać z jakiejś firmy pożyczkowej, jednak nie wiemy dokładnie do jakiej sie udać. najwięcej info posiadamy o Providencie, jednak może są jakieś inne firmy, które udzielają pożyczek na lepszych zasadach? Prosimy o rady i z góry dziękujemy

  • i jak znalezliscie jakas sensowna pozyczke? Czy caly czas szukacie? Bo moze bede mogł pomoc, ale musze wiedziec czy to dalej aktualne. Pozdrawiam małzonków

 36. Hej. Szukam pożyczki gotówkowej na dowód na 1 000 zł. Pieniądze potrzebne mi są jak najszybciej. Pozdrawiam

 37. Hi.
  Chce pozyczyc 2 tys. Pracuje, nie jestem w bik,krd. Oddam w przeciagu 3 miesiecy. Pozdr

 38. potrzebuje 800 zl do weekendu. Mam czysty bik, ale pracuje na umowe zlecenie. Gdzie dostane taka pozyczke?

  • Z tego co się orientuję w chwilówkach to możesz skorzystać z usług firmy Provident, daje pierwszą pożyczkę maksymalnie do 7 tysięcy złotych, a w dodatku jest za darmo, nie sprawdza historii finansowej swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej oraz posiada punkty obsługi klienta

 39. Jak mozna trafic do bik? zastanawiam sie czy moge byc w bik? zadnego kredytu i pozyczki nie bralem, ale czasem zalegalem z oplata rachunkow. czy to bedzie powod dla ktorego mozna trafic do baz bik?

 40. Gdzie moge pozyczyc 50 tys. Potrzebuje na firme. Prowadze firme budowlaną i mam teraz przestoj. Jest kryzys, a musze oplacic pracownikow itd. Prosze o wszystkie podpowiedzi

 41. Czy jakiś bak pożyczka peiniądze na PITa? a jak tak, to jaki? Potrzebuje kasy, a nie mam za bardzo czasu długo szukać

 42. Dobry wieczór.
  Potrzebuje kwoty na 8 tys zł na 12 miesięcy. Bez BIK, Najlepiej online. Dochody w wysokości 1900 netto.

 43. Zastanawiam sie czy panstwo w jakis sposob kontroluje takie firmy pozyczkowe, czy sa na to jakies przepisy, ustawy czy kompletna samowolka? Bo z tego co widze to teraz kazdy moze pozyczac pieniadze i legalnie sie oglaszac w necie. Czy ktos moze mi na to pytanie odpowiedziec

  • Z tego co wiem, to jedynie banki są kontrolowane przez KNF, czyli Komisje Nadzoru Finansowego, natomiast instytucje pozyczkowe nie podlegają pod nia. Ale wiem, że jesli nasza umowa pozyczkowa budzi jakies obawy, to mozemy zwrocic sie do Urzedu Ochrony Konkurencji i konsumentow, moga zaragować, jak jest sprzeczna z naszym prawem konsumenckim

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.