Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki dla zadłużonych bez BIK – najlepsze oferty

Tanie pożyczki dla zadłużonych bez BIK z niskim oprocentowaniem, na dowolny cel dla każdego od ręki. Formalności ograniczone do minimum, bez zbędnych zaświadczeń i zadawania pytań, wystarczy wysłać bezpłatny wniosek online lub wiadomość SMS. Szybka pożyczka dla zadłużonych z komornikiem bez weryfikowania BIK, uproszczone procedury, pieniądze w tym samym dniu na koncie, bez poręczycieli, dostępna dla wszystkich.

wybrane

Najlepsze pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe

Screenshot of www.provident.pl

Provident

Pożyczka 10.000zł! Renomowana marka Providenta to gwarancja jakości na polskim rynku.
Wniosek w Providencie »
Screenshot of www.asakredyt.pl

ASA Kredyt

Pożyczki do 3.000zł Pożyczki od 1.000 do 3.000 zł nawet na 36 miesięcy.
Wniosek w ASA Kredyt »

Szukasz dużej pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowej? Badamy polski rynek pożyczek dużych pożyczek i prezentujemy oferty, które wyróżniają się na tle konkurencji. Przedstawiamy ofertę pożyczek skierowaną do osób zadłużonyc, które mają poważne problemamy finasnowe. Są to pożyczki długoterminowe z elastycznymi i dostosowanymi do potrzeb oraz możliwości ratami. Miej pewność, że propozycje z powyższej listy pod względem finansowym są jednymi z najlepszych ofert w tym sektorze rynku w Polsce. Powyższy ranking pożyczek konsolidacyjno-oddłużeniowych aktualizowany jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 19 06 2024.

Pożyczka dla osób zadłużonych

Szybkie pożyczki gotówkowe dla zadłużonych stały się we współczesnych czasach niezwykle popularne wśród społeczeństwa. Przyjrzyjmy się zatem im bliżej. Jak zapewne większość z nas wie, placówki bankowe nie pożyczają pieniędzy osobom, które posiadają już jakieś niespłacone zadłużenia. W sytuacji, kiedy spłacamy już jakiś kredyt, na przykład mieszkaniowy, bank nie udzieli nam kolejnego. Mamy możliwość natomiast pozyskać pożyczki pozabankowe bez BIK, które możemy znaleźć w wielu miejscach, ale najprościej poszukać ich w sieci. Jeżeli nagle potrzebujemy niedużej sumy pieniędzy, bez potrzeby dopełniania jakichkolwiek formalności, nawet bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania siedziby firmy, pilna pożyczka gotówkowa przez Internet będzie doskonałym rozwiązaniem. Największą korzyścią tego typu produktów finansowych jest to, że firmy finansowe, które ich udzielają nie sprawdzają historii kredytowej swoich klientów, gdyż nie posiadają takiej prawnej możliwości. Dlatego też osoby, które w przeszłości miały jakikolwiek problemy ze spłatą swoich długów i zostali odnotowani w Biurze Informacji Kredytowej, mogą również uzyskać tego typu wsparcie finansowe. Jak zatem pozyskać pożyczkę bez BIK przez osoby zadłużone? W sytuacji, kiedy potrzebne są niewielkie kwoty rzędu 2-3 tys. zł. najlepiej zdecydować się na oferty instytucji pozabankowych, które udzielają pożyczek przez SMS albo przez Internet. Decyzję kredytową otrzymujemy już po kilku lub kilkunastu minutach od wysłania wniosku online lub wiadomości SMS, natomiast gotówkę możemy otrzymać do ręki lub przelewem na rachunek bankowy. Możemy wybrać dogodny dla siebie okres spłat rat, który zazwyczaj wynosi 15, 30 lub 60 dni, w cotygodniowym systemie uiszczania rat. Jeżeli jest to niewielka kwota pożyczki, często raty nie przekraczają nawet kilkunastu złotych, które możemy zwracać w formie gotówkowej, przelewem bądź w trakcie umówionych wizyt pracownika firmy (tzw. pożyczka z obsługą domową). Osoby zadłużone i bezrobotne mają możliwość pozyskać także większe kwoty, jednak to przeważnie wiąże się z  wymogiem posiadania jakiegoś zastawu albo zabezpieczenia pożyczki hipoteką. Na naszym rynku finansowym jest także wiele parabanków udzielających pożyczek na kwoty w granicach kilkuset tys. zł. Najczęściej korzystają z tych ofert firmy, które mają problemy z aktualną płynnością finansową. Banki raczej nie udzielają takiego wsparcia finansowego przedsiębiorstwom, tym bardziej jeżeli zalegają z opłatami na rzecz ZUS i US. Co stanowi kolejny dowód na to, że szybka gotówka dla zadłużonych, uzyskiwana w instytucjach finansowych to bardzo dobre rozwiązanie i najczęściej jedyne.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Haliny (50 l.) z Opoczna

Dziś jest już spokojnie, siedzę sama w swoim fotelu bujanym i z ulgą patrzę w przyszłość.Jestem samotną kobietą, mąż umarł dość młodo. Pracowałam jako księgowa, nie zarabiałam dużo, ale starczało mi na moje potrzeby. Nie miałam dzieci, dlatego nie mogłam liczyć na niczyją pomoc. Moim jedynym powiernikiem był kot Max. Pewnego dnia moja znajoma poprosiła mnie o podżyrowanie kredytu w kwocie 100 000 złotych. Potrzebowała na gwałt pieniędzy na jakąś operację dla wnuczka czy coś takiego. Nie wiedziałam dlaczego prosi o to właśnie mnie ale po chwili zawahania zgodziłam się. Jak można się łatwo domyślić ona wcale go nie spłacała – podobno nie miała z czego. Dlatego bank szybko wypowiedział jej ten kredyt. Zostałam z długiem sama, ponieważ jak się później dowiedziałam, gdy Genia ta moja koleżanka nie miała z czego go spłacać, bank miał prawo domagać się tego ode mnie. Straszne mam do siebie pretensje, że nie przeczytałam dokładnie umowy. Po nocach śnił mi się ten kredyt. Stara baba a tak dała się załatwić! Teraz mam nóż na gardle, grozi mi eksmisja, a komornik co drugi dzień puka do drzwi. Pozasłaniałam okna, w mieszkaniu panuje grobowa ciemność. Przez to, że nie spłacam tego długu urósł już do 130 tysięcy i podobno z każdym dniem się powiększa. Ale ja naprawdę nie mam z czego go spłacić. Płaczę po nocach. Wpadłam w nerwicę. Nie jem, nigdzie nie wychodzę… Byłam parę razy u Geni ale ta się do mnie teraz nie odzywa. Na prawnika mnie nie stać. Nie wiedziałam co robić, komornik też nie odpuszczał. Ukrywałam się przed nim z całych sił ale wiedziałam, że mnie dopadnie. Z domu nie wychodziłabym, gdyby nie to, że musiałam kupić coś do jedzenia. W sklepie spotkałam starego znajomego i cóż, gdy zapytał co u mnie po prostu nie wytrzymałam. Wszystko mu opowiedziałam. Znajomy poradził, żebym poszła do firmy pozabankowej, która udziela pożyczek właśnie ludziom w tarapatach. W sumie nie miałam nic do stracenia. Bardzo się zdziwiłam, kiedy dowiedziałam się, że mogę dostać tam pożyczkę. Spłaciłam już tego natrętnego komornika. Z mojej emerytury co miesiąc zabierana jest niewielka kwota raty. Dzięki pożyczce powoli wychodzę na prosto. Spłacam comiesięczne raty, nie grozi mi już eksmisja. Może z czasem nawet uda mi się odzyskać moje pieniądze od mojej byłej koleżanki.

Historia Waldemara (56 l.) z Gdyni

Prowadzę firmę od wielu lat i mam w tym duże doświadczenie, ale to nie oznacza, że tak zupełnie wszystko w kwestiach finansowych zależy ode mnie. Kiedyś miałem dość trudną sytuację, bo pojawiła się silna konkurencja, a moje urządzenia były zbyt słabe, aby unowocześnić usługi jakie świadczyłem. Nie mogłem też zainwestować pieniędzy w nowy sprzęt, bo nie miałem gotówki. Szukając ratunku w internecie wpadłem na ciekawą reklamę pod hasłem pożyczka bez BIK firmy PROFI CREDIT dla biznesmena. Wtedy miałem już jeden dług na swoim firmowym koncie i to też dlatego nie mogłem zainwestować w te urządzenia. Oferta wydała się kusząca, już praktycznie z samej nazwy. Praktycznie bez zastanowienia wszedłem na stronę firmy. Tam dowiedziałam się, że mogę wziąć od 5 000 nawet do 50 000 złotych i wtedy okres spłaty obejmowałby od 12 do 48 miesięcy. Zdecydowałem się na 40 000 zł na 24 miesiące. Największe korzyści dla takiego biznesu jak mój to przede wszystkim szansa na zabezpieczenie pożyczki hipoteką. Poza tym oferta ta jest bardzo łatwo przyznawana dla wielu przedsiębiorców i ja otrzymałem też gotówkę bez problemu. Formalności nie ma dużo, a decyzja o przyjęciu pożyczki jest wręcz błyskawiczna, co jest kolejna korzyścią szczególnie dla biznesmenów, którzy nigdy nie mają wolnego czasu. Nie trzeba też dostarczać do wglądu faktur. Wybierając tę ofertę miałem możliwość wliczenia pożyczki w koszty prowadzenia firmy. Firma ta jest wstanie zaakceptować dosłownie wszystkie formy dotyczące rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Wymagania dotyczące dokumentów to dowód osobisty właściciela firmy, kopia wpisu do CEIDG, zaświadczenie które wskazuje o tym, że firma nie zalega z opłaceniem składek ZUS i US. Potrzeby również był PIT z zeszłego roku. Firma chciała mieć wgląd do konta bankowego, to znaczy wystarczył po prostu wyciąg. W ten sposób zdobyłem pieniądze na dla swoje firmy, kupiłem urządzenia, poszerzyłem ofertę, unowocześniłem usługi oraz spłacam pożyczkę bez problemu. Teraz wiem, że to była opłacalna inwestycja. Firma musi się rozwijać, nawet jeżeli konieczne jest wykorzystanie w tym celu obcych pieniędzy.

Prawdziwa historia Teresy (58 l.) z Morąga

Zadłużanie się w różnych miejscach, a szczególnie u znajomych jest bardzo wygodne. Bierze się pieniądze bo dają, tylko że później nie ma się z czego spłacać. A kiedy znajomi zaczynają się dopominać, niestety nie jest już tak miło. Dlatego postanowiłam coś z tym w końcu zrobić. Wtedy to jeszcze nie wiedziałam co, ale nie mogłam tego tak zostawić. Zdecydowałam się na pożyczkę, ale taką solidną. Wyliczając wszystkie długi okazało się, że 2 000 złotych to wystarczająca kwota. Kojarzyło mi się coś, że Provident ma korzystne oferty i dlatego zaczęłam szukać strony internetowej tej firmy. Szybko ją znalazłam a na niej szczegóły. Pożyczka w kwocie 2 000 złotych, a oprocentowanie to 16%. Tygodniowa rata wyniosła ok 80 zł. Czas na jaki podpisałam umowę to 30 tygodni. Nie chciałam dłużej, bo ten czas wydawał się dla mnie całkiem w porządku. Wysokość raty bardzo przystępna. W ogóle podoba mi się takie tygodniowe zwracanie gotówki. Moim wybawieniem okazała się pożyczka dla zadłużonych bez BIK w firmie Provident. Polecam i sama jeszcze nie raz skorzystam.

Historia Janiny (46 l.) z Suwałk

Długi to moja specjalność. Jak nie miałam pieniędzy na różne rzeczy, to pożyczałam gdzie się dało. Kiedy musiałam coś kupić, a nie miałam pieniędzy, to rzecz oczywista brałam na raty. Tak jakiś czas temu wyszło, że porobiły mi się w tym wszystkim zaległości i to dość duże zaległości. W końcu przyszedł do mnie komornik, ale ten nie był za bardzo rozmowny. Po prostu przyszedł po swoje, a ja tak naprawdę nie miałam nawet wtedy skąd wziąć tych pieniędzy. 5000 złotych to jednak dużo. Ludzie kilka miesięcy na tyle pracują. Co więc miałam zrobić kompletnie nie wiedziałam. W internecie dowiedziałam się, że są pożyczki na zaświadczenie o zarobkach. Podobno tylko taki dokument był potrzebny. A pracowałam więc pomyślałam że dlaczego nie i zaczęłam doszukiwać się coraz więcej informacji, bo to nie dawało mi spokoju. Miałam komornika na głowie i 5000 złotych długu. Okropna sprawa. Nie wiem czy jest coś gorszego. W końcu wpadłam na słowa pożyczka dla zadłużonych z komornikiem. Pomyślałam że nie tylko ja mam taki problem, ale z drugiej strony uświadomiłam sobie, że nie mam powodu do radości, muszę działać i to jak najszybciej, bo inaczej moje problemy będą jeszcze gorsze. Musiałam więc wysłać im kopie dowodu osobistego i zaświadczenie o zarobkach. W ten sposób mogłam pozyskać 5000 złotych na czas 24 miesięcy. Każdego miesiąca musiałam oddawać ponad 200 złotych plus odsetki i koszty dodatkowe. Ale oddałam i w ten sposób pozbyłam się wszystkich długów, a teraz jak nie mam pieniędzy to nic nie kupuje, a tym bardziej nie zadłużam się bez potrzeby. Chociaż te pożyczki to nie są takie złe. Tak naprawdę mogę wybrać ofertę która jest pożyczką bez podawania konkretnego celu. A więc nawet mając na głowie komornika, wcale nie musiałam tego mówić firmie. Szybko bym dostała pieniądze i to najpóźniej na drugi dzień. Dlatego naprawdę jestem bardzo zadowolona że tak wszystko się ułożyło. Długi to najgorsze co może być. Oczywiście mówię tu o takich jak ja, że miałam długi i zamiast je spłacać, to czekałam nie wiem na co. Dopiero przy ostatniej pożyczce się zmobilizowałam i zaczęłam spłacać jak należy. Teraz zrozumiałam swój błąd. Chociaż przyznam, że to było trudne, to jednak przynajmniej dzięki takiej przykrej sytuacji, poznałam wygodne pożyczki pozabankowe. Może już na taka z komornikiem nigdy się nie zdecyduję, ale w tej firmie w której brałam pożyczkę, są również inne oferty i to naprawdę ciekawe, dlatego może kiedyś pomyślę o takim zadłużeniu. Będę na pewno pilnować spłaty rat, bo to bardzo ważne. Dobrze że w końcu to zrozumiałam. Na pewno nie zraziłam się do pożyczek, tylko po prostu zrozumiałam, że nie można ich brać od tak sobie i to nie zastanawiając się nad ofertą, a także zaprzestając spłaty. Popełniłam wszystkie możliwe błędy. Ale teraz już nigdy tak nie będzie. Pomimo iż wiem jakie jest wyjście z długów, to jednak nie będę już dążyła do nich w ten sam sposób. Nie ma w nim nic dobrego. Jeżeli będę brała pożyczkę to jedną, a nie tyle rzeczy na raty, a później tylko problem. Później zaczęłam jeszcze pożyczać i tak wyszło. Mając jedną pożyczkę nie ma czym się przejmować. Takie rozwiązanie jest fajne chociażby z tego względu, że na przykład nie trzeba podawać powodu to znaczy mówić dlaczego bierze się pożyczkę. Pieniądze wpływają na konto bardzo szybko, najpóźniej na drugi dzień zależnie od wysokości kwoty i sprawności w kwestiach formalnych. Każda firma może mieć nieco inne warunki które muszą spełniać pożyczkobiorcy. Ale przeważnie są one bardzo wygodne, bezproblemowe i szybko się je spełnia, bez względu na to kto się za nie zabiera.

Prawdziwa historia Bartka (45 l.) z Kazimierza Dolnego

Mam już kredyt na dom, bo każdy wie że dziś nie da się wybudować za własne oszczędności. Także jakiś czas temu wziąłem kredyt, mam dom i teraz go spłacam, a będę to robił bardzo długo. Potrzebowałem dodatkowych pieniędzy na wykończenie jednego pokoju. Wystarczyło mi 4000 złotych. Czas na spłatę wybrałem sobie 24 miesiące. Bardzo szybko dostałem decyzję o przyznaniu pożyczki. Formalności były ograniczone. Przedstawiłem oświadczenie o zarobkach i tyle wystarczyło. Do tego tylko dowód osobisty. Nigdzie nie chodziłem, sprawę załatwiłem w domu. Tego typu szybka pożyczka dla zadłużonych bez BIK w firmie Profi Credit to najlepszy sposób na pozyskanie pieniędzy. Jestem wciąż zadłużony, dlatego banki mogłyby mi odmówić. Nie wiem jak jest w innych firmach, ale w tej pieniądze dostałem bez problemu. Bardzo szybko co zwykle cieszy. Z tego co wiem, nie ma znaczenia czy ktoś pracuje czy ma rentę lub emeryturę. Ważne, że ma stały dochód. Nawet jeżeli jest już zadłużony to nie ma żadnego problemu. Firma nie sprawdza w BIK, nie stawia większych wymagań i pewnie też dlatego uznawana jest za jedną z lepszych firm pozabankowych, oferujących pieniądze na dogodnych warunkach. Oferta pożyczki w tej firmie może być przeznaczona na różne cele. Ja akurat potrzebowałem na wykończenie pokoju. Nieduży, więc i kwota ta mi wystarczyła. Nigdy nie byłem przekonany do pożyczek, szczególnie tych szybkich, teraz zmieniłem zdanie. Są korzystne, a przede wszystkim w takich sytuacjach jak moja. Czasem warto pomyśleć o takiej pomocy, o tym żeby dać sobie pomóc.

Pożyczka – ostatnia deska ratunku dla zadłużonych z komornikiem

Szybkie pożyczki posiadają główną, niewątpliwą zaletę przyznawane są praktycznie każdej pełnoletniej osobie, która wyrazi na to jedynie chęć i złoży wniosek, nie wychodząc nawet z domu, gdyż można to zrobić za pośrednictwem internetu. Musimy jednak mieć świadomość, że tego typu pożyczki mają również pewne wady. Największym minusem jest ich oprocentowanie, które jest wyższe od tego, które proponują tradycyjne placówki bankowe. Poza tym ich termin spłaty jest raczej krótki, a jego wydłużenie wiąże się często z niemałymi kosztami. Dlatego też niektórym osobom zwrot takiego zobowiązania może wydać się dość problematyczny. Ale musimy mieć świadomość, że to jest cena, jaką muszą ponieść pożyczkobiorcy decydując się na pozyskanie szybkich pieniędzy od ręki, bez spełniania praktycznie żadnych formalności. Wiedzmy, że jest druga strona medalu, bowiem firmy pozabankowe udzielając wsparcia osobom niepewnym, czyli zadłużonym, bezrobotnym, studentom itp. ponoszą niemałe ryzyko.

A co z osobami, które mają na głowie komornika? Co może stanowić pomoc dla zadłużonych z komornikiem? Takie osoby mogą również zaciągnąć szybką pożyczkę, która jest tak naprawdę ich ostatnią deską ratunku, ponieważ w klasycznym banku nie miałyby czego szukać. Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem (pożyczki z zajęciem komorniczym) to wsparcie, które może uzyskać każda osoba zadłużona. Niekiedy pożyczkodawca wymaga posiadania jakiegoś zabezpieczenia, którym może być na przykład nieruchomość, która będzie stanowić wtedy doskonałą gwarancje na to, że zobowiązanie zostanie w terminie spłacone. W sytuacji, kiedy mamy klika zaciągniętych zobowiązań, których spłata przysparza nam niemałych kłopotów, pożyczki konsolidacyjne wydają się idealnym rozwiązaniem. Jest to bowiem produkt finansowy, który umożliwi spłatę innych naszych zobowiązań finansowych, dzięki zamienieniu wielu rat, zaciągniętych w różnych miejscach na tylko jedną, niższą ratę, którą będzie łatwiej nam spłacać. Nie będziemy musieli już pamiętać o różnych terminach spłat naszych zobowiązań, bo przeniesiemy wszystko w jedno miejsce, do jednej instytucji finansowej. W sytuacji, kiedy wszystkie inny metody uzyskania potrzebnej gotówki zawiodą, na przykład uzyskanie kredytu w banku, warto skorzystać z opcji, którą dają nam instytucje pozabankowe i zdecydować się na jedną z pożyczek, która pomoże nam pokonać przejściowe problemy finansowe.

Jesteś zadłużony? Weź szybką pożyczkę i pozbądź się problemu

Często bywamy w trudnej sytuacji finansowej. Nasze życie ulega ciągłym zmianom: jesteśmy chorzy, tracimy pracę, domowy sprzęt RTV i AGD odmawia posłuszeństwa. Potrzebujemy wtedy szybkiej gotówki, ponieważ nasze potrzeby i nierzadko długi rosną z każdą chwilą. Warto skorzystać wtedy z pożyczki online. Wiele firm i parabanków udziela pomocy finansowej nawet osobom mającym nieuregulowaną historię kredytową w innych instytucjach. Dzięki takiemu wsparciu i nawet małej pożyczce możemy często wydostać się z bardzo męczącej i uciążliwej „spirali zadłużeń”. Pracownicy parabanków zdają sobie sprawę, że najczęściej potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej. Gotówka może być na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut. Wystarczy tylko dokładnie i rzetelnie wypełnić krótki formularz dostępny na stronie internetowej danej placówki. Jego wypełnienie zajmuje dokładnie parę minut – podobnie jak weryfikacja naszych danych przez pożyczkodawcę oraz przelew na nasze konto bankowe. Obecnie z tego typu pożyczek korzysta coraz więcej osób.

Coraz bardziej przekonujemy się do internetowej formy pożyczania. Oferty parabanków i instytucji finansowych również są ciekawsze i dostosowane do klienta. Z każdym rokiem rynek związany z pożyczkami jest coraz bardziej zapełniony. Powstają nowe firmy, które pragną pozyskać zaufanie i szacunek jak największej ilości klientów. Jeśli nie wiemy, która ofertę wybrać na jaką firmę się zdecydować warto poradzić się specjalisty – profesjonalny doradca finansowy z pewnością odpowiednio poradzi nam jak dobrać odpowiednią pożyczkę zarówno do naszych potrzeb, wymagań, ale również możliwości finansowych. W Internecie możemy również aktualne rankingi najbardziej zaufanych instytucji bankowych i parabankowych. Z rankingu takiego dowiemy się z jakich ofert najczęściej korzystają Polacy. Dowiemy się, które firmy gwarantują bezpieczeństwo.

Pożyczka dla zadłużonych – szybka pomoc dla każdego

Szybka pożyczka dla zadłużonych to znakomita forma pomocy praktycznie dla każdego. Każda osoba pełnoletnia może skorzystać z takiej pożyczki. Bardzo często do instytucji parabankowych zgłaszają się renciści i emeryci, którzy przytłoczeni codziennością – ilością rachunków i należności korzystają z tego typu pomocy. Pracownicy instytucji finansowych służą swoją pomocą: podczas konsultacji z klientem ustalają termin spłaty, wielkość pożyczki oraz omawiają wszelkie ważne szczegóły transakcji. Pożyczkę może dostać każdy – jednak bywają sytuację, że instytucja para bankowa może odmówić pożyczki. Dzieje się tak kiedy pracownik parabanku ma uzasadnione wątpliwości co do uczciwości pożyczkobiorcy. Pożyczki online zawsze wiążą się z pewną dozą ryzyka – zarówno ze strony pożyczającego, jak i instytucji udzielającej pożyczki.

Czy obcokrajowiec może zaciągnąć pożyczkę?

O pożyczkę może ubiegać się jedynie osoba, która posiada polski dowód osobisty z numerem PESEL oraz stale zameldowana jest w naszym kraju.

Mam 17 lat, czy otrzymam pożyczkę?

Niestety nie ma możliwości, aby osoba niepełnoletnia zaciągnęła pożyczkę w firmie pozabankowej. Najczęściej instytucje finansowe podają dolną granicę wieku na poziomie 18, 20 lub 21 lat.

Co oznaczają przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości?

Firmy pozabankowe chcąc przyśpieszyć i ułatwić udzielenie pożyczek swoim klientom, wprowadziły uproszczone procedury weryfikacji tożsamości, które umożliwią pozyskanie pieniędzy już nawet piętnaście minut od złożenia wniosku. Możemy ją otrzymać bezpośrednim przelewem na konto bankowe lub odebrać gotówkę w banku bądź w Urzędzie Pocztowym jeszcze przed podpisaniem umowy.

Czy muszę podpisywać umowę zaciągając pożyczkę online?

Zaciągając każdą pożyczkę, czy to w stacjonarnym oddziale instytucji finansowej czy wysyłając wniosek online, mamy obowiązek podpisać umowę. Zaciągając chwilówkę przez Internet, otrzymamy umowę pocztą, którą należy podpisać i odesłać w kopercie zwrotnej, która załączona będzie do umowy pożyczkowej.

Przydatne filmy video

Poniżej przedstawiamy filmik dla osób, które są w BIK, a potrzebują pieniędzy. Dowiecie się, w jakiej firmie otrzymacie wsparcie finansowe i to od ręki.

http://www.youtube.com/watch?v=ZnVHxQPAZ84

Przedstawiamy filmik o jednym z portali społecznościowych. Dowiemy się, w jaki sposób administrator serwisu czuwa nad bezpieczeństwem udzielania pożyczek.

Rozważasz opcję zaciągnięcia pożyczki mimo, że masz już dług? Sprawdź filmik, który przedstawia dlaczego Polacy wciąż borykają się z zadłużeniami.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Jakie są najlepsze oferty pożyczek dla osób zadłużonych bez BIK?

 2. Chcę pożyczyć 3000 jak najszybciej.

 3. Kiedy można wziąć kolejną pożyczkę pozabankową? Dopiero jak się poprzednią spłaci?

  • Nie koniecznie, jeżeli będziesz brał kolejną pożyczkę w innym parabanku niż poprzednia, to nie powinno być żadnego problemu.

 4. Gdzie dają takie pożyczki na weksel?

 5. Gdzie dowiem się która pożyczka pozabankowa najlepsza?

 6. Czy dla osób zadłużonych to jakieś specjalne te pożyczki są?

  • Prawda jest taka, że nie różnią się one niczym od klasycznych pożyczek a jak już to tym, że łatwiej je dostać. Mam oczywiście na myśli klasyczne pożyczki pozabankowe nie żadne inne.

 7. Heja, jakie pozyczki są lepsze , te z bikiem czy bez niego?

  • Wszystko zalezy od tego jak wygląda Twoja historia kredytowa, jak była w porządeczku możesz sobie pozwolić na pożyczke z bikem, jak nie to bez bika jednak ta druga może opiewać na trochę niższą kwotę.

 8. Ile można max bez bika kasy dostać?

 9. Czy w Providenicie osoba zadlużona też jakąś pożyczkę dostanie?

 10. Z jakich pożyczek pozabankowych ludzie najchętniej korzystają?

  • Myślę,że z chwilówek, są szybkie, tanie i bez formalności, tak więc w sytuacjach kryzysowych jest to rozwiązanie idealne.

 11. Witam Państwa
  Mam poważny problem, bardzo się już zadłużyłam i banki nie chca udzielac mi żadnych pozyczek, a jeszcze wypadły mi niespodziewana wydatki, czy mogę prosić o radę, co mogę zrobić w takiej sytuacji, bo jestem naprawdę załamana i naprawde nie wiem gdzie mam szukać pomocy….

 12. Brał ktoś do tej pory pożyczkę w ASA Kredyt?

 13. W jakich parabankach są najdłuższe okresy spłaty?

 14. Hej
  Czy każda pożyczka konsolidacyjna jest przeznaczona dla osób zadłużonych?

 15. Ile osoba zadłużona może dostać pieniążków?

 16. Ile w Asa kredyt można dostac max kasy?

 17. Która pożyczka bez biku najlepsza

 18. Hejo
  Myślicie ,że zaciąganie pożyczek w parabankach na małe kwoty jest dobrym wyjściem, czy lepiej wybrać konkretniejszą sumę?

 19. Siema ile zadluzony moze z parabanku kasy wyciągnać max?

 20. Czy mógłby mi ktoś coś więcej a ASA Kredyt powiedzieć?

 21. Hej
  Czy różnią się pożyczki prywatne od tych parabankowych? Które są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne?Pozdrawiam

 22. Czy parabanki oferują jakies pożyczki dla studentów?

  • Jasne, jesli tylko masz dowód, możesz wziąc pożyczkę, chwilówkę, jakąś taką większą gotówkową, albo na samochód, nie ma to większego znaczenia tak naprawdę czy pracujesz, czy też się uczysz. Pozdrawiam

 23. Czyli tak mam rozumieć, że nawet jeśli mam 50 000 niespłaconych długów i tak mogę w parabanku pozyczkę dostać?

 24. brał ktoś pożyczkę w asa kredyt? Interesuje mnie ich oferta, ale chciałbym usłyszeć jakieś opinie na ich temat. Z góry pięknie dziękuje za ewentualne odpowiedzi,pozdrawiam serdecznie

  • moja kuzynka brała i było wszystko dobrze. marudziła, że opłaty lekko wysokie, ale wydaje mi się, że każdy parabank chce zarobić

 25. Hej
  Jaka jest najlepsza pożyczka dla zadłużonych, znaczy w jakiej firmie?

  • To wszystko zależy od wysokości Twojego zadłużenia, jeśli jest niewielkie, to takie firmy jak: Vivus, In credit czy Asa kredyt powinny Ci wystarczyć do jego szybkiego spłacenia, natomiast, jeśli twój dług jest dosyć sporych rozmiarów, to w takiej sytuacji pomoże Ci: Provident, My banq lub Profi credit, są to parabanki, które udzielają wysokich pożyczek za pierwszym razem

 26. Jakie sa opcje z tymi pożyczkami dla zadłużonych, bo sama jestem w takiej sytuacji ta wiedza jest mi bardzo potrzebana…

  • Masz parę opcji wykorzystania tej pożyczki, ponieważ firma na pewno Ci jej udzieli, gdyż dają ją na dowolny cel. Możesz wykorzystać te pieniądze na spłatę swojego zadłużenia lub zapłacić za aktualne wydatki na przykład rachunki, żywność czy wizytę u dentysty

 27. witam tak jak wiele osob na tym portalu potrzebuje pomocy.na dzien dzisiejszy potrzebuje ok 4000 zl musze splacic kredyt.jezeli ktos jest w stanie mi pomoc to prosze o wsparcie .oczywiscie jestem w biku i podobnych instytucjach.kredyt zaciagnelam w parabanku i to byl blad moja petla na szyi zaciska sie coraz bardziej.prosze o jakas pomoc bo naprawde niewiem co bedzie.kwota niewielka a rujnuje mi zycie

  • Ewo a spróbuj może na kokos.pl, tam znajdziesz najszybciej prywatną pożyczkę, a i najbezpieczniej będzie zdecydowanie.

 28. przychylam sie do prosby/pytania poprzednika, doradzi ktos nam?

  • Najlepszą deską ratunku w przypadku braku możliwości spłacania wielu kredytów naraz jest faktycznie konsolidacja, łączy ona wszystkie kredyty w jeden łatwiejszy do spłaty, czyli o niższej racie, tyle że to jest kolejny kredyt, który oczywiśce też trzeba spłacić, nie ma złotego rozwiązania

 29. Ja mam troche inne pytanie czy ktps moze polecic jakas dobra pozyczke dla zadluzonych, nie wiem konsolidacja jakas, jest cos takiego w parabanku mozliwe,bo z tymi swoimi dlugami już żywcem nie wyrabiam,

  • Oczywiście, że jest możliwa konsolidacja. Najlepiej idź do firmy. hm może do tej gdzie masz długów pełno i powiedz jaka jest sytuacja. No większych kwot za to na Ciebie nie nałożą, ale za to może pomogą. Znajomej mojej pomogli. Zmniejszyli raty, bo wylądowała w szpitalu i nie mogła przez 2 miesiace placic tyle ile poprzednio. Powiedzieli jej, że skoro się dobrze wywiązywała to moga jej iść na rękę. A ona nawet się tego nie spodziewała, take miłe zaskoczenie. Nieraz można trafić na ludzi nawet jeśli chodzi o pieniądze

 30. Witam, słyszałam trochę o ASA kredyt raczej neutralne opinie, czy ktoś tam pożyzał, albo wie coś o tym para banku, dzięki z góry za odpoiedż

 31. hej. mam juz dwie pozyczki w providencie. potrzebuje jeszcze malego zastrzyku gotowki. myslice, ze mam szanse na kolejna pozyczke?

 32. Potrzebuje 5 tys. zł.najlpeiej od jakiejs osoby prywatnej. co mi polecacie???

  • jak potrzebujesz pieniędzy od osoby prywatnej to dodaj ogłoszenie, napewno ktos zgłosi sie do ciebie z propozycja

 33. Hej. Szukam szybkiej pozyczki bez bik. To znaczy bez sprawdzania zadnych baz, krd, big itd. Jestem zadłuzona, a potrzebuje 2 tysie.

  • Z tego co się orientuje to pożyczkę na kwotę 2 tysięcy złotych bez sprawdzania BIK powinna Ci udzielić firma: BOCIAN, MY BANQ, OPTIMA

 34. Mam pytanie do jakis doswiadczonych pozyczkobiorcow. Ile moge najwiecej pozyczyc na dowod osobisty?Czy jest jakas gorna granica? Musze pozyczyc jak najwiecej, ale stracilem prace i dlatego poszukuje pozyczki jedynie na dowod osobisty. Z gory dzieki wszystkim za podpowiedzi. Pozdrawiam

  • Spróbuj w Providencie, oni pozyczaja wiecej niz typowe firmy chwilówkowe, wiec sprobuj. Najlepiej zadz\won na infolinie i przedstaw swoja sytuacje, a wszystkiego sie dowiesz. Zycze powodzenia

 35. Potrzebuje błyskawicznej, na dziś, ale bez BIk i KRD. Dochody 1500 netto. Gdzie najtaniej?

  • Zaciagnela Pani juz pozyczke czy dalej szuka? Prosze sie odezwac

  • Witam Pana. nie zaciągnęłam pożyczki, bo pożyczyłam trochę od znajomych. Ale teraz potrzebuje więcej – 3 tys. zł. Czy może mi Pan pomóc? I na jakich warunkach? Bardzo zależy mi na czasie.

 36. Szukam chwilówki na dobrych warunkach an 1 000 na 60 dni. Czekam na podpowiedzi. pozdrawiam serdecznie

 37. Witam.
  Mam mały sklepik. Potrzebuje 1 500 zł an towar. Zastanawiam się czy udać się do banku czy instytucji pozabankowej?Zależy mi na czasie, ale nie chcę przepłacać.

 38. Hej
  Szukam dobrej firmy, ktora zaoferuje pierwsza pozyczke za darmo na jak najwieksza mozliwie kwote i najdluzszy okres splaty. Czy ktos moze mi poradzic? Bo jeszcze nigdy nie korzystalam z takich ofert

 39. Czy moze moglibyscie wypowiedziec sie na temat Profi Credit? Czy to rzetelna firma, czy maja dobre warunki, jak traktuja klientów. Jak ogolnie wypada na tle konkurencji. Czekam na wszelkie odpowiedzi

  • Mi osobiście bardzo pomogła ta firma, ponieważ miałem dosyć ciężką sytuację finansową, a musiałem opłacić rachunki, więc postanowiłem zaciągnąć pożyczkę pozabankową i skorzystałem z usług Profi credit, ponieważ znajomi bardzo mi polecali ten parabank i mieli racje, wszystko odbyło się bardzo szybko i bez formalności

 40. Wszystkim, którzy zamierzają zaciągać jakąś pożyczkę polecam korzystanie z kalkulatorów kredytowych. W ten sposób będzie wiadomo ile zapłacimy za całą pożyczkę, ile będzie wynosić rata no i która oferta najbardziej się opłaci. Wiele serwisów zawiera takie porównywarki z z wyszczególnionymi, najpopularniejszymi firmami, oferującymi tego typu wsparcie finansowe.
  Należy wprowadzić kwotę pożyczki i czas spłaty, żeby zobaczyć jak to wygląda i która oferta najbardziej się opłaca. Zachęcam wszystkich. Pozdrawiam

 41. Cześć
  Pisze to dla tych wszystkich, którzy szukają najlepszych chwilówek. Na własnej skórze przekonałam się, że firma VIA SMS jest naprawdę w porządku. Brałam u nich pożyczkę 1000 zł w promocji dla nowych klientów. Po 30 dniach oddałam jedynie tyle ile pożyczyłam, bez innych kosztów i jakiejkolwiek prowizji. Dlatego jak ktoś ma wątpliwości niech zacznie od darmowej chwilówki:-)

  • Dołączam się do koleżanki, ja też korzystałam z tej pożyczki i wszytko było oki. Ale cieszę się, że już spłaciłam :-)

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.