Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi dostępna 100% online, bez weryfikowania BIK i KRD. Wypełnij darmowy wniosek teraz. Natychmiastowe pożyczki z komornikiem dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi bez wychodzenia z domu. Uproszczone formalności, błyskawiczna procedura. Prześlij darmowy wniosek online, a decyzję otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Pożyczki dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi na bardzo dobrych warunkach, korzystne oprocentowanie, długi okres spłaty, niskie raty, możliwość karencji. Szybkie pieniądze, najwygodniej w mieście, czeka na Ciebie najniższe oprocentowanie na rynku. Najtańsze pożyczki pozabankowe online dla każdego w tym dla posiadających zajęcia komornicze. Nie trać czasu na stanie w kolejce za kredytem. Weź szybką pożyczkę pozabankową online bez wychodzenia z domu na spłatę komornika i na zawsze pokonaj problemy finansowe. Gotówka na każdy cel od teraz w 15 minut nawet dla osób z zajęciami komorniczymi.

Wygodna pożyczka z komornikiem dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi bez BIK i KRD

W dzisiejszych czasach kryzysu dosyć często zdarza się, że zaciągamy kolejne zobowiązania i zaczynamy coraz bardziej się zadłużać. Nie potrafimy tego powstrzymać i wpadamy w pułapkę spirali długów, co może niestety skończyć się wizytą komornika. W sytuacji, kiedy już to nas spotka, jedynym wyjściem wydają się pożyczki dla osób z egzekucją komorniczą. Jest na naszym rynku bardzo wiele instytucji pozabankowych, oferujących tego typu produkty finansowe. Aktualnie dostępna na naszym rynku pożyczka pozabankowa dla osób mocno zadłużonych z komornikiem umożliwia spłacenie komornika razem z zaległym długiem. Następnie należy spłacić daną pożyczkę, jednak nie będzie już to tak trudne, gdyż raty rozłożone zostaną na mniejsze, przez co dla nas będą mniej uciążliwe. W sytuacji, kiedy nie mamy innego wyjścia, nie możemy w żaden sposób uzyskać potrzebnych środków, bardzo przystępne pożyczki z komornikiem i zajęciami komorniczymi wydają się jedynym rozwiązaniem. Wybierając tego typu produkty zapewniamy sobie pomoc i rozwiązujemy problem komornika.

Banki raczej nie udzielają tego typu wsparcia, ponieważ dosyć surowo traktują wszelkich zadłużonych i stąd jedynym kołem ratunkowym okazują się właśnie parabanki. Uzyskamy potrzebną pomoc, nawet jeżeli jesteśmy poważnie zadłużeni, posiadamy niekorzystną historię kredytową, jesteśmy odnotowani w BIK czy KRD. Żeby ubiegać się o pożyczki kredyty z zajęciami komorniczymi musimy posiadać jakieś zabezpieczenie, ponieważ stanowią one gwarancje spłaty zobowiązania, najczęściej jest to wpis do hipoteki. Kwota pożyczki przyznawana jest w odniesieniu do wartości nieruchomości, zależnie od firmy pozabankowej, może to być około 50-60% jej wartości. Oprocentowanie szybkiej pożyczki jest korzystne, miesięcznie wynosi około 1-2%, natomiast w skali roku jest to około 18-20%. Pożyczka z komornikiem udzielana jest zazwyczaj na 3, 6, 9 miesięcy lub liczona jest w latach i przyznawana na 1-8 lat z możliwością jej odnowienia. Wielu dłużników, dzięki pozyskanemu wsparciu mogą pokonać bardzo trudną sytuację finansową, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań. Pamiętajmy jednak, że aby otrzymać pożyczki komornicze, musimy spełnić trochę więcej formalności, niż w przypadku standardowych zobowiązań. Popyt na pozabankowe pożyczki komornicze dla zadłużonych wciąż wzrasta, nie ma co się dziwić, skoro firmy finansowe w przeciwieństwie do banków nie stawiają tylu wymogów, a także uprościły swoje formalności do minimum.

Oferty - Pożyczka z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

 • Masz komornika? Bank nie...

  Masz komornika? Bank nie chce udzielić Ci kredytu! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Oferujemy tanie i szybkie pozabankowe pożyczki z komornikiem…zobacz ofertę »
 • Oferujemy pożyczki dla osób...

  Oferujemy pożyczki dla osób z komornikiem - z Nami spłacisz komornika i dodatkową gotówkę wykorzystasz na co chcesz! * wystarczy…zobacz ofertę »
 • Jedyna dostępna na rynku...

  Jedyna dostępna na rynku tak korzystna pożyczka dla osób, które mają komornika Jesteśmy jedyna Firmą Finansową w Polsce, która warunki…zobacz ofertę »

Pomoc ze strony firm pozabankowych – najtańsze pożyczki z niskim oprocentowaniem dla osób posiadających komornika

Masz komornika i dlatego uważasz, że Twoja sytuacja jest bez wyjścia i nie da się już nic zrobić? Mylisz się. Istnieje wiele pożyczkowych ofert, które przeznaczone są właśnie dla takich klientów jak Ty. Obecnie na rynku finansowym istnieje wiele rozwiązań dla osób, które popadły w spiralę zadłużeń i mają zajęcia komornicze. Zazwyczaj, aby skorzystać z pożyczki z komornikiem wystarczy dostęp do internetu, dowód osobisty i maksymalnie pół godziny wolnego czasu. A co najważniejsze pożyczkobiorcy nie biorą pod uwagę naszych zadłużeń i zajęć komorniczych. Istotą takich ofert jest pomoc osobom mającym komornika lub takim, które są od krok od zajęć komorniczych, a nie bezcelowe mnożenie zbędnych formalności. Co więcej, ubiegając się o tego typu wpsparcie możemy być pewni, iż pożyczkobiorca nie będzie weryfikował baz dłużników takich jak: BIK, BIG czy KRD.

Wiele firm pożyczkowych specjalizuje się w oddłużaniu swoich klientów. W ofercie takich instytucji pojawia się możliwość przejęcia kredytów na nieruchomości, spłaty należności kredytowych w 100%, całkowitego pozbycia się obciążeń komorniczych czy uwolnienia ruchomości. Oddłużanie to sposób na pozbycie się wszelkich dotychczasowych należności. To szansa zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorców. Wysoka przyznawalność to dodatkowy atut tego tupu pożyczek. Oznacza to, iż każda ubiegająca się o pożyczkę osoba otrzyma ją zaledwie w kilka minut.

pozyczka z komornikiem - obrazek 1
Czy wiesz, że pożyczka z komornikiem jest jednym z najlepszych sposób, aby wyjść z długów obronną ręką.

Wybierz najlepszą ofertę pożyczki online i pozbądź się komornika na zawsze

Szeroki wachlarz ofert z komornikiem do jakiego przeciętny klient ma dostęp sprawia, że każda zadłużona osoba mająca zajęcia komornicze, może wyjść z finansowego dołka obronną ręką. Pożyczkodawcy przewidują różne formy pomocy, które uzależnione są od potrzeb klienta. Łączna kwota zadłużenia wskazuje jakiej kwoty potrzebujemy. W obliczu ogromnej konkurencji jaka panuje w sektorze pożyczkowym dla osób zadłużonych, posiadających komornika, powstaje całe mnóstwo ofert, gdzie każda kolejna jest formą doskonalszą od poprzedniej. W każdym momencie istnieje możliwość zaciągnięcia najlepszej pożyczki z komornikiem drogą elektroniczną. Wszelkie serwisy pożyczkowe działają każdego dnia tygodnia przez 24h. Bez względu na okoliczności i niezapowiedziane zdarzenia losowe możesz ubiegać się o wsparcie finansowe. Decyzji należy spodziewać się w ciągu kilku najbliższych minut. Pożyczki z komornikiem online to niezwykle komfortowe udogodnienie ze strony pożyczkodawców. Ekspresowo i od ręki możemy mieć dostęp do dodatkowych środków pieniężnych dzięki, którym uregulujemy wszelkie zaległe należności i spłacić komornika. Koniec zmartwień. Już nigdy więcej listów i wizyt komorniczych. Pożyczki online to szansa dla osób, którym grunt pali się pod stopami. Zaległe należności sprawiają, iż wielu dłużników posiada wyjątkowo negatywną historię kredytową.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Tomka (35 l.) z Elbląga

Szukałem pomocy, ponieważ bardzo potrzebowałem gotówki. Wpadłem w duże kłopoty finansowe, miałem już komornika na głowie, sprawy zaszły za daleko… Może najpierw opowiem, jak to się zaczęło. Mój najlepszy kolega, z którym znam się od podstawówki potrzebował pomocy. Poznał kobietę swojego życia, dziecko było w drodze, więc postanowił rozejrzeć się za jakimś mieszkaniem. Postanowił wziąć kredyt, bo nie dysponował takimi pieniędzmi. Miał jakieś oszczędności, ale to nie mogło starczyć na własne M. Pamiętam jak przyszedł do mnie i oznajmił, że znalazł dla nich odpowiednie mieszkanie i był już nawet w banku dowiadywać się o kredyt. Pamiętam z jaką pewnością mówił, że musi pożyczyć tylko 100 000 zł bo mieszkanie jest w okazyjnej cenie oraz że znalazł dobrą ofertę kredytową w banku. Było tylko jedno ale. Potrzebował poręczyciela…Moje zawahanie nie trwało długo, w końcu to był mój kumpel, poza tym miał stałą, pewną pracę w jednym z lepszych salonów samochodowych. A więc w krótkim czasie załatwiliśmy wszystkie formalności, on kupił mieszkanie, jego syn przyszedł na świat. Każdy żył własnym życiem, wszystko wydawało się biec w najlepszym porządku. Aż do czasu…Marcin mój najlepszy kumpel stracił pracę! Przyszedł kryzys, a wiadomo jak to w kryzysie ludzie kupują mniej samochodów, szczególnie tych nowych w salonie. Dlatego w jego firmie były redukcje i on mimo że pracował już tam długo poleciał na pierwszy ogień wraz z innymi pracownikami. Zostali Ci z koneksjami i jak powiedział szef ci bardziej rokujący. Jak można się domyśleć Marcin wpadł w depresje. Próbował szukać innej pracy, ale na próżno. W jego miejscu zamieszkania nie było wcale łatwo z nową pracą, tym bardziej w tej gałęzi, w której był specjalistą. A jeszcze miał kredyt na karku i małe dziecko w domu. Wpadał w coraz większe tarapaty finansowe, na początku pożyczał od rodziny, znajomych. Pamiętam, że nawet ja mu pożyczyłem kilka ładnych tysięcy, pomyślałem, że w końcu stanie na nogi, że pokona problemy…Było mi go żal. Jego żona nie mogła iść do pracy, bo mieli małe dziecko, on wszystko musiał wziąć na siebie. Pamiętam jak przez pewien czas się do mnie nie odzywał, myślałem, że powoli układa sobie sprawy. Bardzo się myliłem, a dowiedziałem się, kiedy bank upomniał się o raty kredytu i to do mnie, bo przecież byłem żyrantem. Próbowałem skontaktować się z przyjacielem, bo już całkowicie nie miałem z nim żadnego kontaktu. Na próżno… Pamiętam jak spotkałem jego żonę, bardzo mnie wtedy zasmuciła. Powiedziała, że z Marcinem jest coraz gorzej, a oni nie mają za co żyć i nie mogą stracić mieszkania. Błagała mnie o pomoc…Do tej pory mam przed oczami jej widok: chuda, z podpuchniętymi oczami, z małym dzieckiem na rękach. Nie mogłem jej odmówić, tym bardziej, że jeszcze nie miałem swojej rodziny, byłem kawalerem i miałem pracę. Więc spłacałem raty kredytu. Wszystko do czasu…Mój ojciec zmarł, matka potrzebowała pomocy. A co się okazało ojciec też wziął kredyt, tyle, że gotówkowy i nic mi o tym nie powiedział! Narosły już takie odsetki, matka nie dawała rady, więc musiałem odciążyć matkę i zaciągnąłem pożyczkę pozabankową. Spłaciłem kredyt rodziców, ale sam wpadłem w kłopoty finansowe…Mój kolega targnął się na własne życie, więc miałem już zupełnie na karku jego własny kredyt, swoją pożyczkę, wydatki, pomagałem matce, żonie kolegi, (bo przecież nie mogłem jej zostawić w takiej sytuacji) i tylko jedną wypłatę, która już na nic nie wystarczała. Zaczęły się problemy, komornik zajął moją wypłatę, długi rosły, byłem zrozpaczony. Nie widziałem żadnej szansy na poprawę sytuacji…Musiałem gdzieś pożyczyć pieniądze, ale żaden bank nie chciał mi pomóc, byłem za bardzo obciążony i jeszcze ten komornik…Pamiętam, jak już straciłem wszelką nadzieję, aż tu kolega polecił mi pożyczkę w firmie PROFI CREDIT. Zapytałem czemu oni mieliby mi pomóc, przecież nikt nie da mi pożyczki. Przekonał mnie, żebym tam się zgłosił, bo ta firma udziela pożyczkę nawet dla osób z zajęciami komorniczymi . MIAŁ RACJĘ! Bez zbędnych, długich formalności dostałem pożyczkę, dzięki czemu spłaciłem komornika, ponieważ to teraz był dla mnie priorytet! Dzięki Profi Credit odzyskałem kontrolę nad swoimi finansami. Kwota, którą uzyskałem starczyła także na pokrycie części kredytu Marcina. Więc na jakiś czas wyszedłem na prosto! Spłacam niską ratę, rozłożoną na długi okres spłaty. Wystarcza mi, bo komornik nie zabiera mi już wypłaty. A co się tyczy mieszkania Marcina, to jego żona postanowiła je sprzedać, ponieważ poznała innego mężczyznę i przeprowadza się za granicę i będzie mnie powoli spłacać. Jakże wielką ulgę poczułem! Moja historia skończyła się dobrze, ale wiem, że to dzięki firmie Profi Credit, która jako jedyna wyciągnęła do mnie rękę, kiedy najbardziej tego potrzebowałem i nigdzie nie mogłem uzyskać wsparcia. Dlatego to jest taka lekcja dla każdego, że z nawet z najgorszych sytuacji jest wyjście, nawet mając komornika na głowie. Nie można się załamywać, bo przecież istnieją pożyczki bez BIK z zajęciami komorniczymi.

Historia Łukasza (45 l.) z Legnicy

Moja sytuacja finansowa z czasem okazała się na tyle dotkliwa, że nie wiedziałem co zrobić. Nikt nie był wstanie mi pomóc. Zadłużony dom, komornik, długi u znajomych, rodziny. Naprawdę nie byłem już mile widziany na rodzinnych imprezach i innych uroczystościach. Nawet nie wiem jak mogłem doprowadzić do takiej sytuacji, wpaść w aż tak duży dół finansowy. Zawsze myślałem, że mam dryg do interesów, trochę inwestowałem, ciągle miałem nowe pomysły na biznes, np. na własny bar, firmę budowlaną, kwiaciarnię itd. Żaden z tych pomysłów nie wypalił, a ja popadałem w coraz większe problemy finansowe. Powoli zatracałem się w swoich problemach, aż do momentu, kiedy trafiłem na ofertę firmy pozabankowej. To firmy działające na zasadzie banków, ale okazuje się, że dają pieniądze na dużo lepszych warunkach, ponieważ nawet osoba bez stałego dochodu i zadłużona może otrzymać pożyczkę. Zainteresowała mnie pożyczka z komornikiem, która bardzo mi pomogła. Ja wybrałem tę pożyczkę, bo wydawało mi się że nie mam innego wyjście, ale okazało się, że to wcale nie takie złe rozwiązanie jak niektórzy opowiadają. Przedstawiciel firmy poświęcił mi sporo czasu. Z niczym nie musiałem się śpieszyć. Najpierw wyjaśnił mi jak przedstawia się sprawa, czyli na jaką pożyczkę mam szansę. Później wspomniał o wszystkich wymaganiach i warunkach spłaty pożyczki. Dzięki temu dowiedziałem się jak będzie wyglądała spłata zaciągniętego zobowiązania. Przedstawiciel wyliczył dokładne raty, uwzględniając oprocentowanie i wszelkie inne koszty. Teraz z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że to firma pozabankowa wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Bez jej pomocy na pewno byłbym wstanie poradzić sobie z komornikiem. Ten najprawdopodobniej zabrałby mi dom i tyle by mi pozostało. A z drugiej strony oferta pożyczki po przedstawieniu szczegółów była naprawdę bardzo w porządku. Wszystko odbyło się bardzo szybko, pieniądze dostałem w krótkim czasie, raty nie tak wysokie, realne do spłaty. Mogłem spłacać dług bez problemu. Postanowiłem wypowiedzieć się i opowiedzieć o swojej sytuacji, ponieważ wiem że wielu ludzi ma na głowie komornika, a nie wie w jaki sposób sobie z tym poradzić. Pożyczka w firmie pozabankowej może być bardzo korzystna dla każdego, ponieważ warunki oferty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pożyczkobiorcy. Tak było w moim przypadku i myślę że każdy otrzyma tam pomoc.

Prawdziwa historia Marka (48 l.) z Gliwic

Pracuję w sklepie jako sprzedawca. Niby stała praca, ale jednak dochód niezbyt zadawalający, na pewno nie wystarcza na wszystkie wydatki. Kiedyś musiałem wyremontować dach, przez co narobiłem sobie zadłużeń w rachunkach, u znajomych i wszędzie gdzie się dało. Z czasem do drzwi zapukał komornik, a ja kompletnie nie wiedziałem co robić. To przerażające uczucie wiedzieć, że może się stracić to, na co się pracowało tyle lat. Znajomy doradził mi, żebym poszedł do firmy Provident. Ja w pierwszej chwili nie wierzyłem że to może się udać, że ktoś mi w takiej sytuacji da pieniądze. Bałem się ośmieszenia, dlatego wolałem sprawdzić warunki na stronie. Okazało się, że to że pracuje i mam stały dochód wystarcza, aby udzielić mi pożyczki. Formalności ograniczały się do kopii dowodu osobistego i wypełnienia konkretnych dokumentów. Ogólnie nie było tego dużo. W ten sposób pożyczyłem 10 000 złotych. Tylko taka kwota mogła mnie uratować. Komornik nie czepiałby się dla kilkuset złotych. Na spłatę tej pożyczki miałem czas 90 tygodni. Zwrócić musiałem dla firmy 15 121,09 złotych. Rata wynosiła 168,02 złotych i dla mnie było jak najbardziej ok. Tym bardziej, że przecież niespłacony komornik mógłby mi zabrać wszystko, a spłacanie długo w ratach nie wchodziło w grę. Dlatego wybrałem pożyczka z komornikiem w firmie Provident. Do dzisiaj, kiedy jestem już po spłacie pożyczki śmieje się, że to była specjalna oferta dla mnie. Tak dopasowane warunki pożyczki, a w dodatku nazwa idealna do mojej sytuacji. Gdyby nie pożyczka na tak wygodnych warunkach, wiem że miałbym poważniejsze problemu. Trochę stresu przeżyłem, ale już nie dopuszczę do takiej sytuacji. Teraz pożyczkę w Providencie mogę traktować jako koło ratunkowe, pomocną dłoń. Fajnie że nie musiałem nigdzie chodzić. Wszystko załatwiłem z przedstawicielem na miejscu w domu. Dziś internet daje nam fantastyczne możliwości. Pożyczki online w firmie Provident są najlepsze na świecie. Nie myślałem że będzie tak łatwo pozbyć się tego natrętnego komornika.

Prawdziwa historia Magdaleny (43 l.) z Barwic

Całkiem niespodziewanie zepsuła mi się pralka. Musiałam kupić nową, ale niestety nie miałam pieniędzy. Dlatego zdecydowałam się na pralkę na raty. Na początku wydawało mi się, że nie będę miała problemu ze spłatami rat, ale tym razem okazało się inaczej, bo pojawiły się nieprzewidziane inne wydatki i po prostu nie miałam wyjścia. Zrezygnowałam z raty. W ten sposób wpadłam w długi, a za jakiś czas do drzwi zapukał komornik. Pomyślałam że już po mnie. Niby to 2000 złotych, ale zabraliby mi to co mam najcenniejsze, a nie chciałam tego stracić. Znajomi podpowiedzieli mi, żebym wzięła pożyczkę. Ponieważ jeszcze niewiele o pożyczkach wiedziałam, zaczęłam szukać w internecie. Trafiłam w ten sposób na podstawowe informacje o ofercie. Szybka pożyczka z komornikiem. Pomyślałam że to przecież idealna oferta dla mnie. To jeszcze bardziej zmotywowało mnie do formalności. Zabrałam się za nie od razu i bez zastanowienia. Wybrałam kwotę 2000 złotych. Tyle musiałam oddać dla komornika, który z pewnością by mi nie popuścił. To była moja pierwsza pożyczka w tej firmie i nie musiałam ponosić żadnych dodatkowych kosztów, nawet oprocentowanie wynosiło 0. Dlatego ile pożyczyłam, tyle musiałam oddać. Na oddanie gotówki miałam 30 dni. Dzięki temu szybko spłaciłam komornika i oddawanie pieniędzy rozpoczęłam od nowa. Zdecydowanie łatwiej mi było zdobyć pieniądze w miesiąc, niż tak z dnia na dzień jak oczekiwał komornik. Podstawowym dokumentem oczekiwanym przez firmę była kopia dowodu osobistego. Musiałam też wypełnić dane w formularzu. To wszystko nie było jakoś trudne ze wszystkim sobie poradziłam. Co mnie zaskoczyło to to, że musiałam zrobić przelew na rachunek firmy. Myślałam że to firma zrobi przelew dla mnie, a jednak w pierwszej kolejności ja musiałam przelać jeden grosz. Czego się później dowiedziałam, to było po to, żeby firma miała pewność, że przelewa pieniądze dla właściwej osoby. Tego samego dnia miałam już pieniądze na koncie. Ponieważ było już dość późno, nie mogłam załatwić sprawy do końca tego samego dnia, ale następnego oddałam dług, uwalniając się w ten sposób od problemów z komornikiem. Co prawda czekała mnie jeszcze spłata długu w firmie, ale sytuacja jakiej doświadczyłam zmotywowała mnie do tego, aby jak najszybciej zgromadzić pieniądze i oddać je firmie. Między czasie dostałam jeszcze wypłatę za pracę, więc tym bardziej miałam szanse na poradzenie sobie z tym problemem i wyjście w końcu na prostą.

Prawdziwa historia Kazimierza (58 l.) z Grudziądza

Zwykle radziłem sobie w sprawach finansowych, ale tym razem było inaczej. Miałem sporo oszczędności, w zasadzie to pieniądze odłożyłem w celu spłacenia długów. Okazało się jednak, że moja zona zachorowała i potrzebowała pieniędzy na leczenie. Nawet się nie zawahałem. Wszystko co miałem przeznaczyłem w tym celu. Na długi wszedł komornik, a ja nie wiedziałem co dalej robić. Pomimo iż w zasadzie długi nie były za duże, komornik mógłby mi zabrać to, czego nie chciałbym stracić. Pomyślałem o pożyczkach, ale jeszcze wtedy nie wiedziałem czy na taką zasłużę, przecież byłem wtedy w trudnej sytuacji. Ale i wyjścia nie miałem, dlatego zacząłem przeglądać ofertę. Nazwa takiej pożyczki to pożyczka dla osób z zajęciami komorniczymi online. Znalazłem ją w internecie. Poczytałem trochę o nich i doszedłem do wniosku, że dlaczego nie. Przecież i tak miałem długi, mogłem za dużo stracić. Do uregulowania długów potrzebowałem 10 000 zł. Dostałem tą gotówkę. Musiałem się tylko troszeczkę postarać. Formalności były krótkie. Firma nie pytała po co mi te pieniądze, sprawdziła tylko moje zarobki i opłacone rachunki za media. Potrzebny był również dowód osobisty, a w zasadzie jego kopia. Internetowe formalności to świetna sprawa. Tak szybko się tym zająłem, że jeszcze tego samego dnia dostałem decyzje o przyznaniu pożyczki. Na oddanie miałem 90 tygodni. Wszystko to polegało mniej więcej na tym, że dostałem pieniądze na konto, spłaciłem długi, komornik dał mi spokój a ja wciąż spłacam pożyczkę. Ale nie mam z nią problemu, bo okazała się naprawdę dobrą ofertą. Po prostu miesięczne raty zostały idealnie dopasowane do moich oczekiwań i możliwości, a w zasadzie to sam je tak dopasowałem. Tygodniowa rata wynosiła około 800 zł. Podejrzewam, że tą samą ofertę pożyczki mógłby wziąć każdy inny, kto potrzebuje pieniędzy na jakiś konkretny cel. Wiadomo jednak, że takie poważne zadłużenie jak moje, jest najważniejszym powodem, jeszcze bardziej zachęcającym do skorzystania z oferty pożyczki. Niektórzy zadłużają się z byle powodu. Może to i w sumie dobre rozwiązanie, ale ja będę się raczej ograniczał do tych najważniejszych. Dużo lepiej spłaca się dług w ratach, niż w całości. W moim przypadku to aż 10 000 zł. Dlatego ja naprawdę nie miałem innego wyjścia i cieszę się, że w końcu zdecydowałem się na to rozwiązanie. Sprawnie załatwiłem sprawę, bez bólu i korzystnie. Jak do końca spłacę dług, będę jeszcze bardziej zadowolony. A już jestem pewny, że nie będę miał żadnych problemów, bo jestem na końcowym etapie spłacania długu.

Najlepsza pożyczka z komornikiem dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi – sprawdź ją teraz

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się pożyczki z zajęciami komorniczymi na pensji, czy koncie danej osoby, tak zwane pożyczki komornicze. Tradycyjne banki z reguły nie przyznają wsparcia finansowego osobom przeciwko, którym jest prowadzone komornicze postępowanie egzekucyjne. O pożyczkę z zajęciem komorniczym może ubiegać się każda osoba, a udzieli jej instytucja finansowa, która nie ma nic wspólnego z normalnym bankiem. W dzisiejszych czasach powstało bardzo wiele tego typu firm pożyczkowych i wciąż powstają nowe. Ze względu na dużą panującą konkurencję i chęć zdobycia klientów, parabanki wciąż kuszą nas dobrymi warunkami i jak najbardziej uproszczonymi procedurami. O tego typu pożyczkę może ubiegać się każda osoba, bez przedkładania żadnych zaświadczeń o dochodach czy weryfikowania BIK. Można ją pozyskać drogą internetową, wysyłając jedynie wniosek online. Jak sami widzimy pozyskanymi pieniędzmi możemy z łatwością spłacić komornika, dlatego często tego typu pożyczki określamy mianem recepty na komornika.

Pożyczka komornicza – szybka pomoc dla zadłużonych

Często duża ilość długów sprawia, że znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji. Nasze problemy nieustannie narastają. W rezultacie puka do nas komornik w celu wyegzekwowania należności. Czy jest to już sytuacja bez wyjścia? Niekoniecznie. Wiele instytucji finansowych oraz parabankowych oferuje specjalne pożyczki z komornikiem wyłącznie na dowód osobisty dla osób wobec, których zostało rozpoczęte działanie komornicze. Parabanki w tempie ekspresowym udzielają nam pożyczki, dzięki której możemy uregulować wszystkie zadłużenia. Parabank często wymaga jednak czegoś w zastaw: może to być np. posiadana nieruchomość. Jest to rodzaj zapewnienia, że pożyczkobiorca spłaci zobowiązanie. W chwili braku spłaty firma przejmuje dane dobro. W obecnych czasach bardzo wiele osób ma różnego rodzaju zadłużenia – taka pożyczka to nieopisana pomoc i wsparcie, którego coraz częściej potrzebujemy. Jak wybrać dobrą instytucję pożyczkową? Zawsze bardzo pomocny jest Internet. Istnieje bardzo dużo portali społecznościowych: na specjalnych forach ludzie dzielą się swoimi historiami, przeżyciami oraz opiniami na temat danych instytucji finansowych. Warto wybrać zaufaną firmę, która ma długie doświadczenie i wiele udanych transakcji pożyczkowo – kredytowych za sobą. Z pożyczek komorniczych korzystają nie tylko osoby indywidualne, ale coraz częściej również spółki, które z różnych przyczyn mają problem z prawidłowym i owocnym funkcjonowaniem. Dla wielu przedsiębiorstw jest to jedyna szansa, aby utrzymać się „na powierzchni” i przetrwać ciężki okres. Dobrze wykorzystana pożyczka może uchronić nawet przed bankructwem spółki. Wiele osób dzięki takim pożyczką uniknęło bardzo poważnych kłopotów.

Pożyczka z komornikiem – jaką ofertę warto wybrać przy zajęciu komorniczym?

Obecnie istnieje bardzo dużo instytucji finansowych i parabankowych, które pomagają klientom w pokryciu zadłużeń komorniczych. Z roku na rok zauważamy, że pożyczkowych ofert jest coraz więcej. Czym się charakteryzuje dobra instytucja parabankowa? Przede wszystkim dużą ilością odbiorców. Owszem, nowa firma też może dobrze pomagać i proponować korzystne warunki umowy. Jeśli jednak zdecydujemy się na placówkę z doświadczeniem mamy pewność, że to instytucja stabilna i naprawdę uczciwa. Wiemy wtedy również, że instytucja ta ma solidne podstawy i nie zniknie z dnia na dzień. Jest to bardzo istotne –szczególnie jeśli bierzemy pożyczkę, która ma pokryć już wcześniejsze nasze zadłużenia. W Internecie bez najmniejszego problemu znajdziemy zestawienie banków, parabanków i innych instytucji finansowych cieszących się największym zaufaniem wśród kredytobiorców. Warto przed decyzją o pożyczce sprawdzić takie zestawienie i prześledzić tematyczne fora internetowe. Zazwyczaj w takich miejscach klienci bardzo szczerze i otwarcie opisują dane placówki i swoje doświadczenia pożyczkowe.

Gdzie znaleźć korzystną pożyczkę na spłatę komornika?

Najlepiej wybrać sprawdzoną i rzetelną firmę finansową, która działa już jakiś czas na naszym rynku i oferuje pożyczki z komornikiem od zaraz z zajęciami komorniczymi, a także ma indywidualne podejście do każdego klienta. Zwróćmy uwagę, czy mamy duży wybór poręczeń kredytowych i czy możliwa jest wcześniejsza spłata zobowiązania. Oczywiście weźmy pod uwagę oprocentowanie i rzeczywisty koszt pożyczki. Sposobem na dokonanie najlepszego wyboru pożyczki z komornikiem jest skorzystanie z bezpłatnego rankingu online. Aktualne zestawienia najlepszych pożyczek pozwoli na wybranie najkorzystniejszej oferty bez wizyty u drogiego doradcy pożyczkowego. Nie trzeba się nigdzie logować, ani podawać prywatnych danych. Dostępne one są na niemalże każdej stronie internetowej o tematyce finansowej. Pamiętajmy jednak by zwrócić uwagę na datę aktualizacji porównywarki. Im jest ona bliższa aktualnej daty, tym mamy pewność, że uwzględnione zostały wszystkie nowe promocje na rynku pożyczek pozabankowych z komornikiem.

Czy mogę wcześniej spłacić pożyczkę?

Wiele firm pożyczkowych umożliwia swoim klientom wcześniejszą spłatę pożyczki z komornikiem. Dlatego też dobrze jest zdecydować się na szybką pożyczkę dla zadłużonych 100% online, która daje możliwość spłaty zadłużenia w każdym momencie i to bez płacenia odsetek. Bez wychodzenia z domu można wówczas przelać pieniądze na wskazane konto bankowe i uregulować wszelkie należności. Co więcej, zdarza się, że wówczas zapłacimy mniej, gdyż nie zostanie doliczona opłata administracyjna, czy prowizja, która miała mieć miejsce w przyszłości.

Jakie muszę mieć dokumenty do uzyskania wstępnej decyzji o przyznaniu wsparcia?

Aby otrzymać decyzję o przyznaniu pożyczki wystarczy wypełnić wniosek online na stronie internetowej wybranej firmy finansowej, przesłać akt notarialny nieruchomości, a także zdjęcia. Bardzo ważne i wygodne jest to, że nie trzeba pozyskiwać od pracodawcy zaświadczenia o zarobkach. Zbędna jest tez zgoda współmałżonka, czy poszukiwanie wielu poręczycieli.

Ile najwięcej mogę pożyczyć?

Wszytko zależy od oferty wybranego parabanku i od tego czy spełnimy dane warunki. Im wyższa kwota wsparcia finansowego, tym więcej warunków do spełnienia i wyższa wartość zabezpieczenia. Dostępne są na naszym rynku oferty nawet do 1 mln. zł. Warto porównać wiele ofert pożyczek komorniczych i dokonać wyboru tej dostosowanej do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.Jak przebiega zaciąganie szybkiej pożyczki przez Internet bez weryfikacji BIK i KRD?

Zaciągnięcie pożyczki pozabankowej z komornikiem nie narzuca na zainteresowanego zbyt wielu wymogów. Jedyne co jest potrzebne to aktualny dowód osobisty, pełna zdolność do czynności prawnych, własny rachunek w banku, czy w przypadku zastawu posiadanie chociażby nieruchomości. Sam proces pożyczkowy przebiega następująco:

 • Wybór najlepszej oferty pożyczki z komornikiem – na przykład przy pomocy darmowego rankingu online.
 • Przygotowanie dowodu osobistego oraz potrzebnych dokumentów – lista dostępna jest na stronie internetowej wybranie firmy pozabankowej, jak i rankingu online.
 • Wypełnienie darmowego wniosku online na stronie wybranej firmy pozabankowej.
 • Przesłanie niezbędnych skanów wymaganych dokumentów.
 • Oczekiwanie na akceptacje wniosku pożyczkowego.
 • Otrzymanie pieniędzy przelewem na wskazane konto bankowe.

Pamiętajmy jednak, że pożyczone pieniądze należy oddać w całości. W sytuacji, jeśli zostanie to zrobione terminowo pożyczkobiorca nie poniesie jakichkolwiek dodatkowych kosztów, a nawet może wiele zyskać. Mowa tutaj między innymi o mniejszych kosztach końcowych, czy też otrzymaniu programu lojalnościowego w danej firmie pozabankowej.

Kto otrzyma korzystną pożyczkę na spłatę komornika?

Dzisiejsze pożyczki pozabankowe z komornikiem nie posiadają wygórowanych wymogów. Dzięki temu sięgać po nie może praktycznie każda pełnoletnia osoba, która potrzebuje gotówki, ale jednocześnie będzie w stanie uregulować należności wobec firmy pozabankowej. Innymi słowy z taniej pożyczki na spłatę komornika skorzystać może między innymi:

 • student,
 • rolnik,
 • emeryt,
 • rencista,
 • osoba bezrobotna,
 • dłużnicy.

Najważniejsze jest posiadanie środków pieniężnych, bądź odpowiedniego zabezpieczenia, które uchroni zainteresowanych przed płaceniem dodatkowych kosztów związanych z nieterminową spłatą zobowiązań.

Sposoby zaciągania pożyczek z komornikiem

Posiadanie komornika nie wiąże się z brakiem możliwości skorzystania z dodatkowego wsparcia pieniężnego. Dowodem na to są pożyczki komornicze pozabankowe, możliwe do zaciągnięcia w oddziale, domu, przez Internet, a nawet telefon, czy sms. Wystarczy wypełnić darmowy wniosek, okazać się dowodem osobistym oraz posiadać aktualne konto bankowe. Pieniądze wówczas dostępne są nawet w kilkanaście minut.

Do najczęściej wykorzystywanych sposobów zaciągania szybkiej pożyczki na spłatę komornika bez BIK od ręki i bez zaświadczeń zaliczyć można:

 1. 100% online, przez Internet – wystarczy wypełnienie krótkiego, bezpłatnego wniosku i podanie własnego numeru rachunku bankowego, a pieniądze trafiają na konto nawet w kilkanaście minut. Nie trzeba przy tym posiadać zaświadczeń, poręczeń i innych złożonych formalności.
 2. W oddziale firmy pozabankowej – idealna opcja dla osób, które nie czują się dobrze w Internecie lub nie posiadają konta bankowego. Wystarczy udać się do placówki firmy i na miejscu wypełnić krótki wniosek pożyczkowy. Pieniądze można otrzymać do ręki lub na konto bankowe.
 3. Z obsługą domową – wystarczy poinformować przez telefon lub Internet firmę pozabankową o chęci zaciągnięcia pożyczki np. na alimenty, a pracownik z wnioskiem, umową i pieniędzmi przybędzie tego samego dnia. W identyczny sposób odbywa się spłata zobowiązania – bez wychodzenia z mieszkania.
 4. Przez telefon i sms – należy wykonać telefon na infolinię wybranej firmy pozabankowej lub wysłać krótką wiadomość tekstową sms. Wystarczy podać podstawowe informacje, a pieniądze dostępne są na koncie nawet tego samego dnia bez poręczeń i zaświadczeń.

Przydatne filmy video

Poniżej przedstawiamy filmik dla wszystkim zainteresowanych, którzy mają problem z komornikiem. Dowiecie się z niego jak duża część waszych poborów może zostać zajęta.

Przedstawiamy filmik, który pokazuje nam, jakie kroki poczyni bank w sytuacji, kiedy przestaniemy spłacać swoje zobowiązanie na czas.

Pokazujemy filmik, który uzmysłowi nam czego nie może zabrać nam komornik.

Ciekawi Cię, czy mieścisz się w szablonie statystycznego dłużnika? Obejrzyj filmik i dowiedz się jakie cech przejawia taka osoba.

http://www.youtube.com/watch?v=rf7dpHW–q4

Wybór pożyczki z komornikiem dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Poszukiwanie najlepszej pożyczki z komornikiem jest w dzisiejszych czasach bardzo prostą sprawą. Nie trzeba samodzielnie chodzić po placówkach udzielających wsparcia pieniężnego, by porównać poszczególne wartości zobowiązań. Można tego dokonać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Jedyne co jest potrzebne to dostęp do Internetu. Gotowe zestawienia nie tylko pokazują poszczególne parametry pożyczek komorniczych, ale przede wszystkim szeregują je od najbardziej korzystnych, po te, których lepiej unikać.

Jeśli zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przy zestawieniu pożyczek, pamiętaj przede wszystkim o:

 • wysokości zobowiązania możliwego do podjęcia,
 • okresie przeznaczonym na spłatę pożyczki,
 • wysokości całkowitego oprocentowania zobowiązania,
 • wymaganiach stawianych potencjalnym pożyczkobiorcom,
 • kosztach dodatkowych, o ile takie występują.

Niezależnie od rodzaju pożyczki bardzo ważne jest przeczytanie warunków umowy. To właśnie one stanowią podstawę do egzekwowania należności. Jeśli zapisy w niej zawarte wzbudzają Twój niepokój poproś o dzień lub dwa na zastanowienie się i przedyskutuj zapisy umowy na przykład na bezpłatnych forach internetowych, czy u wirtualnych doradców finansowych dostępnych za darmo w dzień i w nocy.

Szybka pożyczka jak ma się komornika – sprawdź najnowsza porównywarkę online

Posiadasz komornika i chcesz go szybko spłacić? Jeśli tak, to sprawdź gdzie możesz otrzymać błyskawiczną pożyczkę z komornikiem. W Internecie możemy znaleźć wiele firm, które oferują pożyczki dla osób z długami, ale również dla tych posiadających komornika. Przed wyborem najlepszej dla nas oferty dobrze jest zapoznać się z porównywarka pożyczek z zajęciami komorniczymi.

Przedstawiamy najlepszą aktualną ofertę pożyczki dla osób posiadających komornika, którą możemy znaleźć na rynku:

 • Kwota do 25 000 zł
 • spłata zadłużenia do 40 miesięcy
 • bez weryfikacji BIK
 • szybka decyzja kredytowa
 • bez poręczyciela
 • procedura 100% przez Internet
 • bez opłat wstępnych
 • bez zaświadczeń o dochodach

Jak sami widzimy wsparcie finansowe nie wymaga od klienta żadnych złożonych formalności, a cała procedura odbywa się w zaciszu naszego domu. Żeby zaciągnąć pożyczkę dla osób z zajęciem komorniczym można skorzystać z kilku opcji. Pierwsza to wysłanie SMS. Kolejna to zadzwonienie na infolinię lub udania się bezpośrednio do oddziału firmy finansowej. Pamiętajmy, że firma pozabankowa udzielająca pożyczek z komornikiem nie sprawdza baz BIK. Dlatego osoby wpisane w rejestry typu BIK, BIG, KRD czy ERIF mają szanse na wsparcie. Jeżeli nasze konto jest zablokowany przez komornika, możemy wybrać inny sposób pozyskania pieniędzy niż przelew bankowy. Może to być np. przelew pocztowy.

Niskooprocentowana pożyczka online – łatwa pomoc jak masz na głowie komornika

Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć w jakim momencie i jakiej sytuacji życia będziemy potrzebowali finansowej pomocy. Każdy z nas może wpaść w finansowe długi, mogą nas spotkać zajęcia komornicze. Na szczęście dzięki ofertom pożyczkowym z komornikiem dostępnym online, pomoc uzyskamy o każdej porze dnia i nocy. Serwisy finansowe działają bez przerwy, przez 24h. Bywa, że pieniędzy potrzebujesz bardzo wcześnie rano, po południu bądź w środku nocy, kiedy to wszyscy spokojnie śpią. Wystarczy wejść na internetową stronę sprawdzonej instytucji pozabankowej, wypełnić krótki formularz i przesłać go do pożyczkodawcy. System automatycznie weryfikuje nasze dane i wydaje decyzję o przyznaniu pożyczki dla osób z komornikiem. Dzięki sprawnemu mechanizmowi przekazu danych już po kilku minutach możemy korzystać z pieniędzy dostępnych na naszym koncie. Strony internetowe pożyczkodawców są zaprojektowane w sposób jasny i przejrzysty, tak aby każdy miał równe szanse skorzystania z oferty pożyczkowej dla wszystkich mających komornika na głowie.

Sprawdź ranking pożyczek chwilówek z komornikiem i wybierz najlepszą ofertę dla siebie

Pożyczki chwilówki online bez BIK i dla osób z komornikiem prowadzą w rankingu szybkich pożyczek i wyróżniają się na tle konkurencji. Rynek jest przepełniony różnego rodzaju pożyczkami i kredytami, ale niewiele z nich jest rzeczywiście korzystnych dla konsumentów. Pożyczka online dostępna nawet dla osób z zajęciami komorniczymi to lider w swojej kategorii, dlatego gwarantuje szybkie, bezpieczne pieniądze, bez ryzyka i ukrytych kosztów. Sprawdź najnowsze rankingi chwilówek dla osób z komornikiem i przekonaj się sam. Rankingi chwilówek to zestawienia wszystkich aktualnych ofert pożyczkowych od różnych firm, które tak samo można znaleźć w Internecie. Rankingi są sporządzane pod kątem najważniejszych cech, czyli dostępności, szybkości, elastyczności i wygody. Także ważnym, jak nie najważniejszym elementem jest wysokość oprocentowania.

Wybierz dowolną kwotę pożyczki chwilówki i spłać komornika

Dzięki chwilówce pożyczce online możesz zasilić konto o dowolnej porze, aby pozbyć się zajęć komorniczych. Sam decydujesz kiedy i ile potrzebujesz pieniędzy. Nie musisz stać w kolejkach i przestrzegać godzin otwarcia placówki, dokonujesz transakcji kiedy chcesz. Chwilówki online z komornikiem to transakcja oparta w 100% na Internecie, dzięki czemu czas oczekiwania i formalności są niemal zerowe. Dzięki temu oprócz uproszczonej procedury, nie trzeba nawet wychodzić z domu – wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu.

Dla wszystkich nawet dla zadłużonych i mających zajęcia komornicze, na dowolny cel i po przesłaniu jednego wniosku www

Chwilówka online dla osób posiadających zajęcia komornicze to szybkie pieniądze, które możesz otrzymać po wypełnieniu zaledwie jednego wniosku, co odróżnia ją od podobnych usług konkurencji. Oferuje także lepsze warunki, niż droższe firmy prywatne. Terminy spłaty są osiągalne dla każdego, nie obciążają budżetu i dają płynność finansową. Dzięki atrakcyjnym warunkom, pożyczka chwilówka jest spłacalna nawet dla najbardziej zadłużonych. Warunki są atrakcyjne dla pożyczkobiorcy, gdyż wie za co płaci, a to dzięki przejrzystym warunkom i prostej umowie.

Nieważna jest Twoja historia kredytowa. Przy pożyczce nie jest sprawdzany BIK czy inne instytucje, dlatego pożyczka chwilówka osiągalna jest także dla tych, którzy mieli w przeszłości problemy ze spłacaniem kredytów. Prosty i przejrzysty formularz wyklucza jakiekolwiek wątpliwości i utrudnienia prawne. Chwilówka ta gwarantuje bezpośrednią transakcję, nie uwzględnia pośredników i poręczycieli, dzięki czemu eliminuje niepotrzebne koszty i jest łatwiejsza w spłacie.

Wymagania przy pożyczce z komornikiem online

Długi w dzisiejszych czasach to naturalne zjawisko – jako, że pozabankowe instytucje finansowe doskonale to wiedzą, ich wymagania względem klientów znacznie się zmniejszyły. I teraz po pożyczkę sięgać może każdy, kto:

 • ma ukończone osiemnaście lat,
 • posiada konto w banku,
 • wypełni wniosek online,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • potrzebuje pieniędzy na już.

Każdy dłużnik skorzystać może z najtańszej pożyczki pozabankowej w Internecie przeznaczonej dla tych, którzy mają na karku zajęcia komornicze. Pozyskane pieniądze przeznaczyć mogą na dowolny cel, którego nie muszą pisać we wniosku, ani też podawać go pracownikowi instytucji. Dzięki temu można zarówno spłacić zaległe rachunki, długi, czy inne faktury. Równie dobrze można je przeznaczyć na inne potrzeby, jak na przykład wyprawka do szkoły dla dziecka, czy wizyta lekarska.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Ekspresowe pożyczki na spłacenie komornika dla wszystkich zadłużonych

  Przygotowaliśmy najlepszą ofertę pożyczek z komornikiem – sprawdź warunki!

  Nasza oferta pożyczki jest specjalnie skierowana do osób zadłużonych posiadających zajęcia komornicze. Nasza pożyczka z komornikiem daje szansę na otrzymanie potrzebnego finansowania, niezależnie od aktualnej sytuacji finansowej oraz wpisów na listę dłużników.

  – Staramy się zaufać naszym klientom, którzy napotykają trudności w otrzymaniu tradycyjnych pożyczek w związku z ich negatywną historią kredytową. Udzielając pożyczki z komornikiem nie sprawdzamy historii kredytowej w biurach informacji kredytowej, dlatego każdy ma szansę otrzymać wsparcie.

  – Aby uzyskać pożyczkę na spłacenie zajęć komorniczych, wystarczy wypełnić prosty formularz online i podać informacje o swojej sytuacji finansowej. Nasz zespół specjalistów przeanalizuje Twoją aplikację, a decyzję otrzymasz w ciągu 24 godzin. Jeśli spełniasz nasze wymagania, będziesz mógł otrzymać pożyczkę nawet tego samego dnia.

  – Zapraszamy wszystkich zadłużonych z zajęciami komorniczymi do skorzystania z naszej usługi. Dzięki naszej pożyczce z komornikiem dostaniesz szansę na odbudowanie swojej historii kredytowej i poprawę sytuacji finansowej. Nasza oferta dostępna jest dla osób w wieku od 18 do 75 lat.

  Skontaktuj się z nami już teraz! Nasze pożyczki dla zadłużonych i z komornikiem dostępne są bez spełniania wielu formalności.

 2. Dzień dobry,

  czy istnieje szansa na uzyskanie pożyczki na 8000zł ?

 3. Witam,potrzebuje pozyczki 4 tysiące

 4. Witam.
  Szukam pilnie pożyczki, bo grozi mi komornik. bardzo prosze o przyznanie mi wsparcia na 35 tys zl.
  Czekam na dalsze wskazówki,
  Pozdrawiam

 5. Witam. Mam komornika, musze jak najszybciej go spłacić. Dlatego potrzebuje pożyczki z parabanku albo od prywatnego inwestora na 55000 zł. Czy jest szansa? Bardzo proszę o pomoc!

 6. Nazywam się Marta, mieszkam w Gliwicach. Grozi mi komornik, bardzo proszę o pilną pomoc, muszę go jak najszybciej spłacić.

  Prosze o pomoc.
  Pozdrawiam

 7. Proszę o kontakt potrzebuje kredytu w wysokości 35tysiecy na spłatę zajęć komorniczych.

 8. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki dla osób zadłużonych na 34000 zl jak najszybciej. pozdrawiam

 9. Witam. Gdzie mogę złożyć wniosek o szybką pożyczkę z niskim oprocentowaniem? Zależy mi na spłaceniu zadłużeń. Proszę o kontakt jak najszybciej!

 10. Witam. Muszę szybko spłacić komornika. nie ma innego wyjścia jak pożyczyć z parabanku. Czy moge prosić o kontakt?! Bo jestem poważnie zainteresowany. Pozdrawiam

 11. Tadek z Elbląga

  Witam,
  Musze jak najszybciej spłacić komornika, proszę o pilną pomoc! Jakie byłoby oprocentowania przy pożyczce na 38 tys zl. Pozdrawiam Tadeusz

 12. Witam, potrzebuje pożyczki na spłatę komornika na 30 000 zl. czekam na kontakt

 13. na spłacenie komornika 8000 zl. jakie warunki i kiedy mógłbym spodziewać się przelewu?

 14. Witam poszukuje pożyczki 45 000zł,proszę o kontakt

 15. Które parabanki pozwalają na spłatę pożyczki w dużych ratach? Bo szukam pilnej pożyczki online na spłatę komornika, ale dostanę spadek i wtedy chce szybko oddać pożyczkę. Ale muszę jak najszybciej pozbyć się komornika stąd taki pomysł! Proszę o radę

 16. Witam.P0trzebuję pożyczki w kwocie 15 000tysięcy.Bardzo proszę o pomoc.

 17. M.P. z Grudziądza

  Dzień dobry. mam komornika. Musze jak najszybciej go spłacić, proszę o pilną pomoc. zależy mi na kwocie 80 000 zł. Pozdrawiam

 18. Potrzebuje pozyczki 5000 na okres 3 lat mam staly dochod prosze o kontakt na e-mail

 19. Witam, potrzebuje pożyczki dla osób zadłużonych na 30 000 zl. jakie formalności? Pozdrawiam

 20. Dzień dobry. Potrzebuje pożyczki dla osób, które mają zajęcia komornicze. Prosze o pomoc!

 21. Witam potrzebuje pożyczki proszę o informacje

 22. Witam. Potrzebuje pilnej pozyczki na spłacenie zadłuzen. Czekam na kontakt

 23. 7000 zl na juz!

 24. M.P. z Grudziądza

  Mam komornika, który zajmuje mi polowe wypłaty. Proszę o ratunek! Interesuje mnie pożyczka z dostawą do domu na 25 000 zl. Tak, aby komornik jej nie przejął! Tylko poważne oferty!

 25. Witam. Jestem zadłużony, potrzebuje pożyczki z komornikiem na 25 000 zł. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

 26. Dzien Dobry potrzebuje pozyczki 35tys na piec lat chcialabym splacic swoje dlugi i komornika

 27. Dzień dobry , potrzebuję pożyczki 15000 zł na 5-lat

 28. Karolina i Karol

  Dzień dobry, potrzebuje pożyczki na 10 000 zl. Musze pozbyć sie komornika. Proszę o pilna pomoc!

 29. Witam. 10 000 od reki, na konto i bez formalności

 30. Witam potrzebuje 3000 tys zl na 24 raty pilne

 31. Witam. Potrzebuje pieniędzy na spłatę komornika. Czy mogę ubiegac się o 25 000 zl? Jakie oprocentowanie i inne wymagania?

 32. Mam komornika. Czy ktoś może mi pomóc? ale nie moge za długo czekać

 33. Witam
  Potrzebuje pilnie pożyczki 40000 na spłatę komornika
  Z odbiorem na poczcie ponieważ komornik zajął mi konto

 34. Witam. Potrzebuje pożyczki na spłatę komornika. Proszę o oferty. Więcej szczegółów na e-maila

 35. Witam. Potrzebuje pożyczki na 15 000 zl. Pozdrawiam

 36. Witam potrzebuje pożyczki w kwocie 5000 tysięcy. Czekam na przesłanie wniosku

 37. witam. Potrzebuje pożyczki na 8 000 zl. Proszę o pomoc

 38. Witam, pilnie pożyczka z komornikiem na 24 000, ale z dostawą do domu, bo komornik zajął moje konto

 39. Witam. Potrzebuje pilnie pozyczki na splate zobowiazan w kwocie 35 000 zl.Posiadam staly dochod. Prosze o kontakt.

 40. Witam. Potrzebuje pożyczki na spłatę komornika. Proszę o pomoc jaki najszybciej

 41. Chciałby pożyczyć 9.000zł na 48 rat , jest komornik

 42. Witam . Potrzebuje 12000tys zł, jestem z Lublina . Umowa o pracę 3000zl netto. Przelew na konto by mnie interesowal

 43. Witam , proszę o kontakt,pilnie potrzebuję gotówki

 44. Witam, musze jak najszybciej spłacić komornika, interesuje mnie pożyczka na 30 000 zł. Prosze o pomoc na już!

 45. witam mam zajęcie komornicze potrzebuje 10000 na spłatę komornika na jak najniższe raty miesięczne. Proszę o pomoc.

  • Witam. Mam zajęcia komornicze, proszę o pomoc, muszę jak najszybciej go spłacić i wyjść na prosto. Wszelkie szczegóły przez tel lub na e-maila!

 46. Witam. Mam zajęcia komornicze, potrzebuje jak najpilniej pożyczki niebankowej na 25 000 zł. Muszę spłacić długi, opłacić rachunki, kupić dzieciom jedzenie. Proszę o pomoc i jak najszybsze załatwienie sprawy. Pozdrawiam

 47. potrzebuje pożyczki na spłatę zaległości 30.000 zł długoterminową Proszę o kontakt

 48. Witam. Pilnie poszukuje pożyczki/ kredytu na kwotę 50.000zł długoterminową. Proszę o kontakt.

 49. Witam jestem zainteresowana kredytem, aktualnie prowadzę własną działalność gospodarczą i podjęłam nową dodatkową pracę dorywczą, niestety muszę opłacić zaległy podatek i zus. proszę o pomoc

 50. Witam!
  Potrzebuje pożyczki 6000 na spłatę chwilówek, pensja 2700 netto.

 51. Witam potrzebuję 5000 zł na 36 miesięcy.Pozdrawiam

 52. witam pilnie potrZEBUJE 50 000 zl pozyczka dlugoterminowa sprawa piLna proszę o kontakt

 53. Dzień dobry,
  potrzebuje pożyczki 12000 zł wszystko mi jedno czy będzie to na konto czy dostawa do domu ważne abym uzyskał pożyczkę

 54. Witam potrzebuje 15tys.na spłatę xhwilowek zalegam z plarnoscia 60dni zobowiazania przekraczaja moje dochody moge placic 500zl miesiecznie

 55. witam jestem zainteresowany pozyczka w kwocie 6000 zl.

 56. potrzebuje 25000 na okres 40 miesiecy umowa o prace 2200 alimenty 650 i 500+w kwocie 1000zl

 57. Witam,
  Potrzebuję pożyczki w kwocie 5000.
  Pozdrawiam
  Anna

 58. Dzień dobry
  Potrzebuję pożyczki na spłatę komornika bez żadnych zabezpieczeń. Proszę o kontakt bardzo pilne.
  Pozdrawiam

 59. Pilnie potrzebuje 1400 zł.Mam zajecie komornicze.Praca na czas nieokreslony

 60. witam czy ktos juz otrzymal taka pozyczke ???? bo jakos zadnej odpowiedzi nie otrzymalam przez dluzszy juz czas ,a moze ktos cos wie gdzie mozna otrzymac kredyt z zajeciem komorniczym.

 61. Witam,potrzebuję pomocy.Pracuję na pełen etat na czas nieokreślony ,samotnie wychowuję 2 dzieci.Jakiś czas temu miałam operację i długo byłam na L4 to spowodowało braki w budżecie,ratowałam się chwilówkami ,teraz się nie mogę uwolnić .Miałam komornika ale już spłaciłam,chciałabym spłacić resztę zobowiązań i żyć tylko z jedną ratą .Proszę o rozważenie mojej prośby o pożyczkę w kwocie 17000zł.Dziękuję i pozdrawiam.

  • Michał z Gdańska

   Czekam na kontakt w sprawie pożyczki dla osób zadłużonych i mających wpisy w BIK, KRD, BIG. Moge przedstawić dochody, to nie problem. Potrzebuje 50 000 zł. Jaka szansa?

 62. witam mam emeryture i pracuje na umowe na czas nieokreslony mam zobowiazania w bankach ktore regularnie splacam potrzebuje dodatkowej gotowki na splate komornika ktory jest na emeryturze potrzebuje gotowki 20000 zl na 48 mies

 63. Z naszą pożyczką nie grozi Ci komornik!

  Oferta dla wszystkich, którzy chcą się pozbyć komornika

  * dla zadłużonych i osób z komornikiem
  * przez Internet
  * prosta i bezpieczna umowa
  * fachowa pomoc konsultantów
  * uczciwe zasady
  * dopasowanie rat spłaty
  * błyskawiczna metoda na gotówkę
  * bez weryfikacji baz dłużników

  Nie przejmuj się, że bank znów Ci odmówił pożyczki, a Ty musisz spłacić zadłużenie i grozi ci komornik!. Wypełnij wniosek, poczekaj na akceptację i ciesz się zasilonym kontem po 15 minutach! Szybko i rzetelnie, profesjonalnie i bez żadnej weryfikacji!

  Nasze pożyczki z komornikiem są dostępne dla każdego i tylko na dowód!

  Czekamy na Twój komentarz, napisz jakiej pożyczki potrzebujesz!

 64. potrzebuje konsolidacji , żeby mieć jedną rate, ale mam komornika. Nawet parabanki mi odmawiają, proszę o pomoc

 65. Jeżeli potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki lub inne zaległe zobowiązania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego formularza. Czekamy na kontakt

 66. witam proszę mi pomoc mam zadluzenie na 20tys komornika na koncie teraz jestem na kuroniówce

 67. witam lat 46 potrzebuje pozyczki 20 tys na spacenie innych pozyczek proszę mi pomoc

 68. Szybka gotówka dedykowana osobom z komornikiem

  Nasza Firma Niebankowa udzieli wsparcia osobom z zajęciami komorniczymi na niski procent

  * szybki sposób zdobycia gotówki
  * największa popularność wśród klientów
  * możliwość szybkiego zdobycia gotówki mimo zadłużeń i komornika
  * cała procedura online
  * prosty i szybki formularz
  * decyzja o przyznaniu pożyczki nawet w 30 minut

  Pożyczki pozabankowe – dla kogo?
  * dla każdego z zajęciami komorniczymi
  * dla osób wpisanych w bazy dłużników
  * dla osób bez historii kredytowej

  KWOTA POŻYCZKI UZALEŻNIONA OD INDYWIDUALNEJ OCENY FINANSOWEJ KLIENTA! ZYSKASZ NAWET 50 000 ZŁ!

  Zgłoszenie możesz napisać w komentarzu, zostaw do siebie namiar!

 69. Witam.pozyczka 10000 /36.pozyczka na konto.

  • Witam. Jestem osobą zadłużoną, potrzebuje jak najszybciej pożyczki na 8 tys zł

   • Dzien dobry
    Mam komornika ,potrzebuje pozyczki na splate oraz innych zobowiazan50tys z dostawa do domu albo na poczte
    Potrzebuje prywatnej pozyczki
    Prosze o szybki kontakt

 70. dzien dobry pilnie potrzebuje 35 tys tak na 3 lata, mam zajęcia komornicze

 71. Witam potrzebuje 20 tysięcy mam komornika jestem zatrudniona pilnie prosze

 72. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą od 1.03.2008, stały dochód w związku z kontraktem medycznym w szpitalu. Sfinansowałam operacje dziecka, mam obecnie zadłużenia, grozi mi komornika, a chcę jeszcze pomóc w rehabilitacji.
  Interesuje mnie kwota 40 000 z jak najdłuższym terminem spłaty

 73. Witam.pozyczka 20000.pozyczka na konto dla zadłużonych.proszę o kontakt.

 74. potrzebuję 8 tys. na spłatę komornika na koncie, interesują mnie raty do 500zł, prowadzę jdg,

 75. potrzebuje pilnie 5tys odbiór na poczcie na 12mies, pożyczka z komornikiem

 76. Dzień dobry poszukuje pożyczki z komornikiem i dlugoterminowo

 77. pilnie potrzebuje 5 tys prosze o kontakt rata mozewynosic 250 zl z odbiorem na poczcie. Mam zajęcia komornicze

 78. Witam.potrzebuje pożyczki w kwocie 20 000 umowa o pracę na czas nieokreślony i dodatkowo umowa zlecenie.proszę o szybki kontakt.dziękuję.

 79. Pilnie potrzebuje pozyczki 2000 z odbiorem w domu lub na poczcie na okres 6 miesiecy- raty

 80. Witam.potrzebuje pożyczki 10000.umowa o pracę na czas nieokreślony i umowa zlecenie

 81. Witam pożyczka 20 000 bez podawania celu przenaczenia

 82. Bardzo pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości minimum 2000 -3000 zł. na okres 4 miesięcy. Błagam, pomóżcie !

 83. Interesuje mnie pozyczka w wys.ok. 40000 zl z dostawa do domu

 84. Witam, interesuje mnie pozyczka w wys.ok.50 000 zł. na zakup samochodu ciezarowego.

 85. Pilnie potrzebuje pozyczki na splate komornika oraz prywatnie leczenie zony interesuje mnie kwota 8000 pomocy

 86. Witam serdecznie. Pilnie poszukuje pożyczki w kwocie 10 000.Moze byc przelew na konto. Bardzo prosze o kontakt.

 87. Pilnie poszukuje pożyczki w kwocie 20 000.prosze o kontakt.

 88. Witam interesuje mnie pożyczka 10000 z dostawą do domu, mieszkam w Warszawie

 89. Pożyczka na spłatę komornika - my pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia!

  Jedyna dostępna na rynku tak korzystna pożyczka dla osób, które mają komornika

  Jesteśmy jedyna Firmą Finansową w Polsce, która warunki pożyczki dostosowuje do indywidualnej klienta!

  * chcemy, aby każda osoba z zajęciami komorniczymi wyszła na prosto
  * nie badamy baz dłużników
  * wystarczy nam Twoje oświadczenie o uzyskiwanych dochodach
  * akceptujemy każde źródło dochodów (alimenty, 500 plus, zasiłki itp)
  * ograniczyliśmy formalności do minimum

  Kwota pożyczki z komornikiem to aż max 50 000zł!
  długi okres spłaty rozłożony na raty miesięczne

  Zainteresowany? Napisz w komentarzu jakiej kwoty potrzebujesz i czy bardziej interesuje Cie przelew na konto czy dostawa do domu. Czekamy na Ciebie ponownie na naszej stronie.

 90. Witam.pozyczka 10 000 /26. Czekam na odpowiedż

  • Witaminteresuje mnie pozyczka w wysokość 30.000 ty mam rentę na czas nieokreślony 1600 zl jaka by byla rata i prosze do domu prosze o smsa bo czasem sie zacina telefon nie mogę odebrać odzwonie prosze o pomoc

  • Potrzebna pożyczka do 5000zł na raty.Czekam na kontakt. Pracuje na umowę na czas nieokreślony, oraz naumowe na pół etatu.

 91. Wanda Z z Torunia

  Witam.pozyczka 20 000.umowa o pracę na czas nieokreślony. Prosze o formularz. Czy moge otrzymac pożyczkę na jutro?

 92. Potrzebuje 6000 na czynsz i dla synka

 93. Potrzebuje 15000zł na 60 rat.

 94. Jestem zainteresowana pożyczką długoterminową.
  Z góry dziękuję za odpowiedz.

 95. prosze o kontakt, chce pozyczyc 4000 zł na leki dla syna

 96. proszę o kontakt , jetem zainteresowana oferta

 97. Proszę bardzo o 2000 na 4 miesiące. Bardzo pilne.

 98. ANNA potrzebuje 40 000 na splate komornika i innych zaleglosci mam stala prace blagam was chce normalnie zyc czy mi pomozecie? czy jest to realne czy znowu jakas sciema ostatnio wylalma 450 zl na konto i mialam dostac pozyczke i nic mam 2 dzieci chce zyc dlugi pomogl mi zaciagnac partner a teraz znilk moge splacac po 600 zl miesiecznie

 99. Witam, niestety zostałam oszukana przez osobę, której pomogłam biorąc dla niej kredyt. Teraz do mnie puka komornik. Interesuje mnie kwota 15000zł na spłatę wszystkich zobowiązań. Proszę o pilny kontakt, bo za chwilę sama nie będę miała za co utrzymać dzieci

 100. 30000 zł na 5 lat

 101. Pilnie potrzebuje 5000 na splate zadluzenia oraz prywatnie leczenie zony mam komornika blagam okres splaty 3 lata prosze o szybki kontakt

 102. jestem zainteresowana. prosze o wiecej szczegolow!

 103. witam ! proszę o kontakt , jetem zainteresowana oferta

  • Witam.jestem zainteresowana pożyczką w kwocie5000-8000 dla zadłużonych.umowa o pracę i umowa zlecenie.proszę o szybki kontakt.

 104. potrzebuję pożyczki na spłatę komornika 10 000zł na okres 3-4 lat spłaty, raty

 105. Potrzebuje pozyczki 1500 na 3 raty, mam staly dochod, mam komornika prosze o kontakt e-mail

 106. potrzebuje pozyczki 15 000 na 50 rat mam staly dochod, mam komornika prosze o kontakt.e-mail

 107. Witam pilniepotrzbuje pozyczki z komornikiem na splate zadluzenia oraz prywatnie leczenie zony interesuje mnie kwota 12000 na 38rat mam emeryture 2590 oraz dorabiam prywatnie 2300 prosze o kontakt pozdrawiam

 108. Mam zajecie komornicze ale chcialbym pozyczke 5000 przeznacze na leczenie zony mam emeryture oraz dorabiam w ochronie prosze o szybki kontakt pozdrawiam

 109. Potrzebuje pozyczki 10 000 ale mam zajecie komornicze. posiadam emeryture ,prosze o kontakt

 110. Pożyczamy dla osób mających komornika na głowie!

  Oferujemy pożyczki dla osób z komornikiem
  – z Nami spłacisz komornika i dodatkową gotówkę wykorzystasz na co chcesz!

  * wystarczy oświadczenie o dochodach
  * ważny dowód osobisty
  * gotówką otrzymasz na konto, do domu lub odbierzesz na poczcie

  Pożyczka z komornikiem od 100 do 50 000zł
  Wybierz okres spłaty, który najbardziej Ci odpowiada

  – nie badamy przeszłości kredytowej
  – nie zadajemy zbędnych pytań
  – Twoje dane są bezpieczne
  – nie musisz mieć zgody współmałżonka

  Opisz w komentarzu jakiej kwoty potrzebujesz i na ile. I wróć na naszą stronę następnego dnia!

 111. Pilnie poszukuję pożyczki na spłatę zobowiązań i komornika. Proszę o konkretne informacje.

 112. Najlepsze rozwiązanie na spłatę komornika! Od ręki i na już!

  Masz komornika? Bank nie chce udzielić Ci kredytu! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
  Oferujemy tanie i szybkie pozabankowe pożyczki z komornikiem dla każdego bez złożonych formalności i tylko na dowód!

  Poznaj procedurę uzyskania pożyczki z zajęciami komorniczymi!
  Uzupełnij wniosek:
  – Określ kwotę pożyczki
  – Okres spłaty
  – Podaj dane z dowodu

  Zyskaj pieniądze jeszcze dziś i pokonaj na zawsze komornika:

  – Bez wychodzenia z domu
  – Bez zaświadczeń o dochodach
  – Na oświadczenie
  – Dla zadłużonych
  – Dla osób bez udokumentowanych dochodów

  Zaznacz w komentarzu czy wybierasz pożyczkę z komornikiem:
  – krótkoterminową do 90 dni
  – długoterminową do 5 lat

 113. Pożyczkaj 724h/7

  „Pożyczki dla wszystkich. Wydaj na co chcesz”

  Nie wiesz skąd wziąć gotówkę na bieżące wydatki, na zadłużenia lub na pilny i niezaplanowany wydatek? Szybka pożyczka chwilówka online bez BIK jest najlepszym rozwiązaniem. Szybka wypłata, nawet w 15 minut, a przy tym nie trzeba wychodzić z domu. Pozbądź się w prosty sposób problemów z sytuacją finansową. Nie trudź się skomplikowanymi umowami i formalnościami, które znajdziesz w większości banków i instytucjach prywatnych. Tutaj oferta jest w pełni przejrzysta, a niskie raty dostosowane do Twoich potrzeb. Zostaw e-maila, a my prześlemy Ci warunki i formularz wniosku online.

 114. Kasia z Barniewa

  Można zauważyć, że klienci, którzy mają zajęcia komornicze bardzo chętnie korzystają z internetowych pożyczek pozabankowych. Dlaczego? Z kilku prostych przyczyn. Po pierwsze jest to najszybsza forma pożyczania pieniędzy. Często nawet rodzina czy znajomi nie są w stanie pożyczyć od ręki kwoty o wartości kilku tysięcy. Przez Internet jak najbardziej jest to możliwe. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego trawa zaledwie kilka minut, decyzja o przyznaniu pożyczki z komornikiem przychodzi niemalże od razu. Co więcej, już po kilkudziesięciu minutach pieniądze dostępne są na naszym koncie bankowym lub nawet z dostawą do domu. Szybkość działania jest możliwa dzięki minimalnym formalnościom. Ja sama przekonałam się na własnej skórze, skorzystałam z pożyczki pozabankowej mając komornika i wiem, że to była najlepsza moja decyzja. Polecam każdemu!

 115. witam potrzebuje pozyczki jestem zaduzona

  • Witaj Sandro. Oferuje korzystne pożyczki chwilówki online od 18 lat bez wychodzenia z domu. Nie musisz mieć zgody rodzica! Wypełnij wniosek online i samodzielnie weź pieniądze na dowolny cel. Gotówka trafi na Twoje konto w 15 minut. Sama wybierz okres spłaty i wysokość pożyczki. Niskie raty, dobre oprocentowanie.
   Zainteresowana? Zostaw swój nr telefonu – oddzwonie!

 116. Potrzebuję pożyczki dla zadłużonych do 10000zł na okres 30-60 miesiecy

 117. Spłata komornika

  Jesteś osobą zadłużoną? Wykorzystałeś już wszystkie możliwe kanały zdobycia gotówki? Masz negatywną historię kredytową i jesteś wpisany do wszelkich istniejących rejestrów dłużników? Jeżeli odpowiedź brzmi tak! To już dziś sprawdź tanie pożyczki dla osób bez BIK i KRD i dla posiadających komornika! Szybka akceptacja każdego wniosku. Minimum formalności i brak zaświadczeń o dochodach. Wypełnij formularz online i weź pożyczkę dla zadłużonych i z komornikiem. Od 1 000 do 50 000 zł!

 118. Adam Pożyczki z komornikiem

  Witam wszystkich pożyczkobiorców. Jeżeli szukasz dobrej i taniej pożyczki z komornikiem, to ja mogę ci jej udzielić. Zapoznaj się jakie warunki oferuje:
  Tania pożyczka dla pracujących nielegalnie lub osób zadłużonych od 18 lat. Bezwzględnie należy jednak posiadać polskie obywatelstwo, pełną zdolność do czynności prawnych oraz dowód osobisty. Pozyskane pieniądze można przekazać na dowolny, wybrany przez siebie cel. Okres spłaty może wynosić miesiąc, ale również kilka lat, to zależy od kwoty pożyczki z komornikiem i od Ciebie. Dodatkową zaletą jest fakt, że na zainteresowanych czeka możliwość karencji w spłacie zobowiązania. Jeżeli podoba Ci się moja oferta, daj znać!!!!

 119. Danuta Olgierzz

  Witam serdecznie. Mam komornika na głowie, który zabiera mi połowe pensji. Ale jeszcze pracuje na czarno, więc mam z czego spłacac zobowiązanie. Potrzebuje 40 000 na wykup mieszkania. Gdzie moge dostac taką pożyczkę? Najlepiej do konca marca. Czy możliwa jest pożyczka na 2 lata, ale z dostawa do domu? Bardzo proszę o oferty sprawdzonych firm pożyczkowych. Chyba, że pożyczki mi jakiś prywatny inwestor. Czekam tylko na poważne oferty. Pozdrawiam

 120. potrzebuje 11 tys szybko mam 1 tydzień by splacic komornika, mam malutkie dzieci jest ciężko,zona nie pracuje potrzebuje gotówki
  oddam z procentem

 121. Czy potrzebuje ktoś prywatnej pożyczki?
  Mam akurat 10.000 zł nadwyżki w firmie i z powodzeniem mogę kogoś poratować na niski procent.
  Bez zaświadczeń, bez formalności.

 122. Jestem inwestorem od kilku lat. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Teraz niby jest lepiej, ale potrzebuję dodatkowej gotówki, ponieważ nadszedł czas na zmiany. Nie potrzebuję wiele, jedynie jakieś kilkanaście tysięcy złotych. Jednak jest pewien warunek – pożyczę od osoby prywatnej. Nie chcę pożyczać z banku, czy jakiś skoków

 123. Pieniądze dla każdego

  Cześć, szukasz pożyczki? Jesteś w odpowiednim miejscu. Jesteśmy w stanie dać Ci pożyczkę w celu rozbudowy firmy, konsolidacji zadłużenia, kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego lub pożyczki studenckiej przy przystępnej stopie procentowej 2%. Możesz skontaktować się z nami pocztą elektroniczną. Czekamy na wnioski od każdego!

  • Pilnie potrzebuje pozyczki na splate komornika i pozostalycg zobowiazan w kwocie 45.0000.Sprawa pilna bo wtej chwili to chyba tylko sznurek.mam stala prace gdzie bez zajecia komorniczego dochod mieszieczny to 2300-2800 na reke.

 124. 2000 bez baz. mam nie udokumentowany dochód (na czarno). Proszę o tylko poważne oferty

  • proszę o kontakt, jestem niezależnym Doradcą. Zatem obiektywnie polecę Pani najlepszą ofertę. Nie reklamuje zadnej firmy pożyczkowej.
   Mam bazę ponad 50 ofert w tym darmowe pożyczki

 125. Potrzebuje pożyczyć 20000 zł rata jak najmniejsza

 126. Witam mam na imię Agata.obecnie wychowuje czworo dzieci wynajmuje stancje opłaty co miesiąc to kwota 1500/1700 w zależności od miesiąca jestem tyle miesięcznie przeznaczyć na ratę spłaty kredytu lecz nie mam zdolności kredytowej żeby wziąść jaki kolwiek kredyt na zakup domu a jest naprawdę życiowa,szansa moje dochody nieudokumentowane miesięczne to kwota od 4500do 8500prosze o pomoc

 127. Oferujemy pożyczki w wysokości 2% dla klientów inneed wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to osobiste pożyczki, pożyczki działalności, student pożyczki itp, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem

 128. Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej skontaktuj się z nami. Dajemy kredyty na najniższym poziomie 2% stopy procentowej. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

 129. Czy potrzebujesz kredytu? Czy jesteś w poszukiwaniu pożyczki z jakiegokolwiek powodu? Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać szybkie pożyczki dziś!

 130. Oferujemy kredyty z oprocentowaniem w wysokości 3%,
  Skontaktuj się z nami!

 131. witam
  Potrzebuje szybko pozyczki okolo 1000 zł dzisiaj ,maxymalnie jutro
  jestem za granica , zablokowalem dostep do pieniedzy swoich. a w piatek bede mial wyplate i moge od razu zwróćic . prosze o odpwiedz i pozdrawiam

 132. tanie pożyczki

  Udzielamy pożyczek na indywidualnych warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji klienta. Nie pobieramy żadnych przedpłat, wpłat itp..Szansa na otrzymanie pożyczki również przez osoby zadłużone.

 133. dzięki łukasz;) jedyny normalny człowiek w internecie pośród reszty ufoludków xD

 134. Witam Provident to sciema mam zarobki 3300 netto miesiecznie mowia ze nie sprawdzaja biku mam rate 900 zl i wpisy w biku opoznienie 30-90 dni a oni mowia ze nie maja oferty bo nie mam zdolnosci i wiekszosc tych firm to sciema konkretna od roku czasu szuklam i tylko sa naciagacze bo taka prawda wieksszosc tych reklamujacych firm spr bik i inne bazy wiec nie ma co sie ludzic a te rankomaty i inne co reklamuja te firmy z czego maja kase ?? z reklam nie ma lekko trzeba zapier… wiecej godzinn i splacac powodzenia nie blagac nie zebrac tylko sie wziasc do pracy .Tez mam problemy i nie ludze juz sie w szukaniu pomocy bo wszystko to sciema naprawde musimy radzic sobie sam i powodzenia

 135. Panie Wieslawie prosze o pomoc dziekuje bardzo

 136. Witam potrzebujemy z mężem pomocy . Mamy długi. Mąż ma zajecie komornicze . Przez to wszystko rośnie nam dług za mieszkanie mamy dwójkę dzieci proszę o kontakt

 137. 6000 potrzebuję od zaraz…

 138. Jak mozna sie skontaktowac z Panem Wieslawem? Pilneee

 139. potrzeboje pilnie 15000 tys mm emeryture na splate komornik
  emerytura 2500 prosze o pomoc

 140. Potrzebuję 13000zł na 5-6 lat.

 141. Witam potrzebuje pilnie 2000 zl

 142. Aplikuj na szybki i wygodny kredyt!

  Podaj informacjeL
  (1) imiona i nazwiska:
  (2) Kwota potrzebna jako pożyczki:
  (3) Numer telefonu:
  (4) Czas trwania:
  (5) Kraj:
  (6) Stan / województwo:
  (7) Miesięczny dochód:
  (8) Stan cywilny:
  (9) Wiek / Płeć:
  (10) Pożyczka Cel:

  Czekamy na Twoją odpowiedź!

  Dziękuję,

 143. Czy potrzebujesz pomocy finansowej lub pilną pożyczkę? Możemy zapewnić bezpośrednie finansowanie w wysokości do 5 mln euro w dogodnych stopach procentowych Aby uzyskać więcej informacji i formularz zgłoszeniowy, skontaktować się z nami.

 144. Witam, potrzebuję 15000 na spłatę komornika, żebym mogła razem z córką normalnie żyć, mam emeryturę i spokojnie mogę spłacać po 300,- zł ale nikt mi nie chce dać bo jak raz mi się powinęła noga to już jestem wyklęta na zawsze i nie ważne, że teraz mam z czego spłacać jestem na czarnej liście i już. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc

 145. Witam potrzebuje 1500zl na skonczenie mieszkania mam odmowy za niske dochody mam 2 dzieci …co mam zrobic

 146. Witam potrzebuje pomocy jestem samotna mama 2 malych dzieci jestem na maciezynskim teraz moj dochod jest niski remontuje mieszkanie potrzebuje ok. 1500zl na skonczenie mieszkania wszedzie mam odmowy kredytu bo z komornikiem moj byly zostawil mnie ze wyskim co mam robic remont stoi duzo trzeba musze sie tam wprowadzcdzic do ost.czerwca pomocy ….

 147. Witam szukam prywatnej pożyczki 3500zł potrzebne na już mam komornika i nie mam stałego zatrudnienia tj(mam)nie na umowę a jak już to na śmieciółwke czy ktoś może mi pomóc?raty do miesięcznej spłaty proszę o pilny kontakt.

 148. Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń
  od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze
  – Pożyczki na Dowód
  – kredyty dla Firm
  – Kredyt na mieszkanie/hipotekę
  – Kredyt Samochodowy
  Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

 149. Witam wszystkich, szukam pożyczki od dłuższego czasu,teraz jednak bardziej bo muszę, mam komornika na wynagrodzeniu ale sam rzetelnie spłacam długi.szukam jak wspomnialem pożyczki 4.000 tys zl. ale wszędzie ale to wszędzie mnie odrzucają i nie chcą słuchać bo komornik .Szukalam prywatnie ale tu to już kompletnie się załamałem. Mam rodzinę, która jest dla mnie najwazniejsza! Proszę o pomoc..? Pozdrawiam

 150. Witam serdecznie
  Mam problem z komornikiem :( potrzebuje pomocy finansowej, potrzebuje 4.000 tyś.zł. Na spłacenia komornika. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże..? Mam dwójkę dzieci na utrzymaniu.Jestem zależny od innych ludzi. Mogę spłacać kredyt miesięcznie po 350.Jeśli jest ktoś, kto może mi pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie Adam

 151. Witam wspólnie z mężem pracujemy, ja mam wynagrodzenie 1200 zł za to mąż 5000 wydaje sie duzo niestety mamy tak duzo zobowiązań ,że nawet takie dochody nam niestarczaja, intresuje mnie pożyczka w kwocie 50 tyś raty możemy płacic 600 zł miesiecznie, bardzo prosze o kontakt osoby które maja poważne oferty. Dziekuje i pozdrawiam

 152. Witam Panie Wiesławie…potrzebuję pilnie pożyczyć 15tyś zł na spłatę zadłużonego mieszkania.Wychowuję samotnie 2dzieci utrzymujemy się tylko z mojego dochodu 1200zł i od 3mcy zasądzonych alimentów które wypłaca fundusz alimentacyjny w kwocie 1tyś zł…mam nóż na gardle i wyrywam włosy z głowy bo spółdzielnia mi wydzwania że mieszkanie zlicytują a ja nie wiem co robić…proszę o kontakt…pozdrawiam

 153. Potrzebuję na już 20 000, zowodu bezrobocia i musu utrzymadzie ki niepełnosprawnych dzieci wpadłam w pętlę długów teraz mogę wszystko stracić. Proszę o pomoc o radę.

 154. witam mamy z mezem komornika potrzebujemy pomocy finansowej na spłate komornika.Czy pan Wiesław jeszcze udziela pomocy .Prosze o namiary do pana Wieslawa na email pozdrawiam.

 155. witam potrzebuje 150000 na splate komornika i inne wydatki na okres180m-cy prosze o pomoc spłacać moge nawet 1600zł. m-nie

 156. Witam jak można się z panem skontaktować panie Wieslawie

 157. Witam. Potrzebowałbym ok 50000zł na spłate komornika i innych zadłóżeń. Spłata może być do 700zł miesiecznie. Proszę o pomoc.

 158. Witam, potrzebuje 10000 zł na 36 m-c mam dochód. pilnie. proszę o kontakt.

 159. Chyba jedynym ratunkiem w patowej sytuacji jest wzięcie kredytu w parabanku. Takie instytucje dopasowują pod klienta wszelkie warunki – jak wyżej napisano.

 160. Zamiast pisać do anonimowej osoby – nie wiadomo kto to w ogóle – skorzystajcie z pomocy profesjonalistów. Jeśli macie takie problemy i złą sytuację rodziną polecam na przykład kredyty i pożyczki od znanych firm

 161. witam potrzebuje 20000 złotych na 36 m-c mam stały dochód. pilnie. Proszę o kontakt

 162. Witam pilnie potzrebuję pożyczki w wysokości 2,5 tys zł .
  Proszę o kontakt .
  Pozdrawiam serdecznie

 163. Witam potrzebuje pilnie pożyczki do 6000 tyś zł .

 164. Potrzebuje pilnie pożyczki do 6000 tys zł

 165. Potrzebuje pomocy 30tys.na jakich zasadach ile miesiecznie jaki procent jaka rata

 166. Witam jestem zainteresowany pożyczka w wysokości 15 tys. Mam zajęcia komornicze. Potrzebuje pomocy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

 167. Witam Panie Wieslawie. Mam problemy finansowe. Potrzebuje około 35000 zł Proszę o kontakt.

 168. Jak wygląda kwestia zajmowania pozabankowych pożyczek przez kmornika,moze to zrobic?

 169. A pan Wiesław wsiąkł,ktoś napisze że pomoże a tu wszyscy potrzebuja pomocy a ktos sie smieje,ludzie ogarnijcie się!!!

 170. Hej
  cz myślicie, że branie pożyczki przed świętami to jest dobry pomysł?

 171. Tak się zastanawiam, czy jak wezme pozyczke to w parabanku nie powiadomią jakoś komornika i nie zainkasuje mi on od razu pieniędzy, jakie dostane? Trochę się tego boję.

 172. Komu mogą zajęcia komornicze grozić?

 173. Jak taka pożyczka z komornikiem wyglądać ma niby?

 174. Witam mam komornika i chcialbym uzyskac pozyczke na splate zadlyzenia w calosci i szukam pomocy pozdrawiam

 175. Hejka
  CHciałam się zapytać, czy jak mam komornika a wezmę pożyczkę to on mi jej nie zabierze?

 176. Witam . Potrzebuję również pieniędzy około 25 000 na spłatę komornika. Resztę to ubezpieczenie i bank powiedział że rozliczy.Moje zarobki to 6000 zł netto . Zaden bank nie chce mi udzielić konsolidacji z komornikiem Do komornika wpłaciłam przez 1 rok prawie 25000 a zeszło tylko kilka tysięcy. Wczoraj odezwał mi się inwestor który chciał hipotekę ale że wartośc jet tylko 250 000 zł to powiedział że mu się nie opłaca bo tam jeszcze mieszkam. Uważajcie bo człowiek w obawie przed komornikiem wszystko podpisze a później są konsekwencje

 177. Gdzie są najszybsze chwilówki?

 178. Witam.Potrzebuje 10.000 zl posiadam staly dochod.rata jaka moge splacac to 500zl miesiecznie.Prosze o kontak

 179. A jak trzeba te wszystkie zajęcia komornicze rozumieć?

 180. Witam wszystkich, szukam pożyczki od dłuższego czasu,teraz jednak bardziej bo muszę wyposażyć dzieci do szkoły. mam komornika na wynagrodzeniu ale sama rzetelnie spłacam długi.szukam jaj wspomnialam pożyczki ale wszędzie ale to wszędzie mnie odrzucają i nie chcą słuchać bo komornik .Szukalam prywatnie ale tu to już kompletnie się załamałam,dwa razy zostalam oszukana na przedplaty i osoby przepadły, wczoraj trzecia osoba chciała coś dla siebie…trochę przyjemności. Syty nigdy głodnego nie zrozumie ale my tez jesteśmy ludźmi ,mamy uczucia ,rodziny.

 181. Witam Panie Wiesławie ! Potrzebuję pozyczyc sporej gotówki na spłatę komornika mam prace i umowe na czas nie okreslony jestem w stanie po spłacie komornika spłacac pożyczke w wysokosci 1300 zł miesiecznie. Proszę o kontakt dziękuję i pozdrawiam Tomasz

 182. mam komornika na pensji, potrzebuję około 15000, mam pracę, proszę o kontakt, dziękuję.

 183. Heja
  A kto takie pożyczki z komornikiem niby bierze?

 184. Heja
  Mam do was pytanie, nie boicie się pożyczać pieniędzy w parabankach?

  • Ja sie tam nie boje, czytam to co mi daja do podpisania bardzo uwaznie i nigdy nie bylo problemów, gorzej jak ktoś tego nie robi, bo wpakować się w długi mozna bardzo szybko.

 185. Gdzie najszybciej dostanę 5 tysięcy, bardzo zależy mi na czasie proszę o szybka odpowiedź.

  • Dość szybko taką kwotę dostaniesz w Providencie, bo o ile dobrze pamiętam to w ciągu 24 godzin, troszkę dłużej trzeba czekać na decyzję z Bociana. Te firmy na pewno udzielają pożyczek na takie sumy. Pozdrawiam

 186. Witam prosze o kontakt emailowy w sprawie pozyczki 20000 zl .z gory bardzo dziekuje

 187. witam serdecznie Panie Wieslawie.Jestem w bardzo trudnej sytucji finansowej.Prosze o kontakt.Pozdrawiam.

 188. witam potrzebuje pilnie pożyczyć 30000-35000 na 5 lat mam pilne płatności i problemy z płynnością finansową (prowadzę działalność gospodarczą )mogę płacić 400zł raty.
  Może ktoś mi pomóc?

 189. Witam pilnie potrzebuję potrzebuję pożyczki 5000zl, nie mam stałych dochodów pracuję na czarno.Mam komornika i dług. Bardzo proszę o pomoc mam nóż na gardle

 190. pilnie potrzebuję potrzebuję pożyczki 5000zl nie mam stałych dochodów pracuję na czarno mam komornika i dług bardzo proszę o pomoc mam nóż na gardle

 191. Witam potrzebuję pomocy finansowej w kwocie ok 50000, mam komornika jestem w stanie płacić 800 zł /m . Proszę o pomoc! mam jeszcze pytanie kiedy można podpisać ugodę z komornikiem i jak to się robi? Pomóżcie!

 192. witam jak tytule potrzebuje pomocy ogolnie mam podpisana ugodę z dwoma komornikami od 2012.10 do dnia dzisiejszego spłacam bez opóźnień jakich kol wiek ale niestety dostałam wczoraj trzecie pismo od komornika o zajęciu wierzytelności i z tego co wiem może mi z pensji zabrać 50% wynagrodzenia niestety pisałam do niego z miesiąc temu o rozłożenie mi na raty bo mam trudna sytuacje jestem samotna matka wychowująca dwójkę dzieci ale nie było odzewu do dnia wczorajszego teraz ogólnie mam do spłaty 63 tys niestety nie wiem co mam robić wiem że muszę to spłacić i chce ale nie w taki sposób bo nie dam rady utrzymać mieszkania jak i dzieci a dodatkowa praca odpada gdyż nie mam co z dziećmi zrobić….może ktoś znajdował się w takiej sytuacji i wie jak pomoc byłabym bardzo wdzięczna bo dosyć ze dam rady finansowo jak i psychicznie

 193. A ile z tym komornikiem można kasy dostać?

 194. Hejo, chwilówka to jest taka zwykla pozyczka co sie troche inaczej nazywa?

 195. VIVUS ,ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA POMOC FINANSOWĄ .DORADCY WIEDZĄ JAK WYCIĄGNĄĆ LUDZI Z DŁUGÓW

 196. interesuje mnie pozyczka na 110.000 tys na 10 lat

 197. A jak myślicie, taka pożyczka z komornikiem to jest w ogole dobry pomysl?

 198. A jak myślicie, jest sens brac pożyczkę parabankową na konto, jak wszedł mi na nie komornik czy do ręki wziąc gotówkę? Da się jakoś te pieniądze przed nim ukryć?

 199. witam pana komornik chce mi zabrac mieszkanie za 30 tys dlugu mógł by mi Pan ponóc chociaz cześć tej kwoty pożyczyc

 200. Jak się sprawdza w parabankach, czy osoba która wysłała wniosek pożyczkowy jest faktycznie prawnym posiadaczem dowodu osobistego? Boje się ,że jak np.zgubię dowód, ktoś będzie chciał zaciągnąć pożyczkę na moje konto, a ja bede musiał się potem męczyć z jej spłatą, albo łazić po policjach i prokuraturach.

 201. A jak już wezmę taką pożyczke, to komornik mi jej od razu nie skasuje??

 202. Witam Panie Wiesławie
  Bardzo proszę o kontakt,mam bardzo trudną sytuację finansową i nie wiem już co robić.Zajęcia komorniczego jeszcze nie mam,ale tylko czekać jak to się stanie.Mogę w zamian za pozyczke zastawić dom.Proszę mi pomóc.

 203. wszystko co tu przeczytalem hmm zgadzam sie z tym firmy pozabankowe prywatne pozyczki itp. ok ale jest jeszcze jedno wyjscie zeby nie pakowac sie kolejny raz w pozyczke, podpisac ugode z komornikiem zeby nie zajol pensji badz jakiegos mienia typu mieszkanie itp. komornik tez czlowiek rozumieja sytuacje dluznikow

  • Niestety nie wszyscy rozumieją sytuacje dłużnika….i to nie są wcale rzadkie przypadki, sam coś o tym wiem…pozdrawiam

 204. tak się zastanawiam czy jak się ma komornika to można wogóle zaciągać pożyczki?

 205. Witam potrzebujemy z żoną około 50 000zl na komornika i inne czy jest ktoś w stanie tyle pożyczyć by rata wyniosłą do800zł?

 206. Witam, potrzebuje 10 tys, mam komornika, możliwość spłaty 3-4 lata, proszę o pomoc…

 207. Dzień dobry, jak to jest z tymi pozyczkami przy komorniku, może on je mam skonfiskować, czy ktoś ma wiedzę na ten temat?

  • nie zabierze Ci, bo od nikogo sie nie dowie, ze brales pozycze w parabanku. to nie jest bank, ze zaraz jakies informacje gdzies trafiają i je mają komornicy

 208. witam.pilnie potrzebuję 800 na spłatę waznj rzeczy.jestem dłuznikiem komornika,chwilowo pracującym tylko zleceniowo.proszę o kontakt .

 209. ile przy komorniku na głowie mogę dostać kasy?

 210. Witam.Chcielibyśmy z mężem pożyczyć 40 tys.zł.na uregulowanie komornika,zajął mienie ruchome.Mogę płacić 600zł miesięcznie na okres 4-5 lat.Pomóżcie.Stały dochód to 1700zł.plus inne dochody.Mąż jest emerytem.Proszę o odpowiedz,mamy mało czasu.Błagam

  • ja w takiej sytuacji proponowałabym jakąś pożyczkę oddłużeniową np. Ale jeśli macie nie najgorsze dochody, to fajną sprwaą będzie skorzystanie z kalkulatora tego rodzaju pożyczek, dobrze wam wszytsko wyliczy i nie musicie dzwonić po żadnych firmach.

 211. Dobry wieczór Państwu
  Mam takie pytanie, jakie wymogi muszę spełnić, aby przy komorniku na karku dostać pożyczkę, pilnie są mi one potrzebne na leczenie, dziękuję za ewentualna odpowiedź. Pozdrawiam Maria

  • Wymogi zawsze są takie same, musisz mieć skończone osiemnaście lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

 212. heja
  mam n a łbie komornika, ale kasda jest mi fest szybko potrzebna, bo auto mi się rozkraczyło, gdzieś jakąs kase w ogóle bedę mógł dostać, czy z tymi pozyczkami z komornikirm to jest jakas banialuka???

 213. Witam.Potrzebuję pożyczki w kwocie 5000 zł na spłatę zobowiązań na okres 12 miesięcy(na procent).Pracuję na umowę o pracę na czas określony do 30.11.2015.Proszę o pomoc-bez przedpłat itp.nie mam rownież nic pod zastaw.PILNE

  • Witaj Lucjan. W takiej sytuacji, powinieneś skorzystać z możliwości jakie daje Provident, Bocian, albo Profi Credit. Jako, że to będzie Twoja pierwsza pożyczka prywatna, to kwota nie będzie większa niż powiedzmy 10 tysięcy, ale Ty potrzebujesz 5, więc z pewnością udzielą Ci jej.

 214. DObry wieczór, czy mogliby mi Państwo doradzić co mam zrobić, komornik zajmuje mi kolejne elementy wypoesażenia domu, bo mam problemz ratami, pilnie potrzeba mi rady.

  • Byłem w bardzo podobnej sytuacji i moim jedynym wyjściem było zgłoszenie się do parabanku, nie żałuje mojej decyzji, bo dzięki niej wyszedłem na prostą, Tobie też polecam skorzystanie z tych firm, ale możesz też zaciągnąć pożyczkę u prywatnej osoby, w tym celu musisz udać się na pożyczkowy portal społecznościowy kokos.pl

 215. WITAM!!
  Panie Wiesławie prosze o pilna pomoc.
  Bardzo prosze o pilna odpowiedz.
  Pzdr

 216. Witam.Potrzebuję pożyczki w kwocie 5000 zł na spłatę zobowiązań na okres 2 lat.Pracuję na umowę o pracę na czas określony do 30.11.2015.Proszę o pomoc-bez przedpłat itp.nie mam rownież nic pod zastaw.PILNE

 217. Pewnie ,że funkcjonują. Większość firm finansowych nie ma nawet możliwości sprawdzić, jak Twoja historia kredytowa wygląda, możesz więc śmiało pożyczkę dostać.

 218. cześć, czy naprawdę fukcjonują jakieś pożyczki dla ludzi którzy maja komornika na glowie? Czy to jakiś mit ?dzieki

 219. Zyta wal po pozyczke do para banku, a najlepiej konsolidcje zrób, i pospłacaj troche długów,moze to cos pomoze,powodzenia zycze

 220. Mam powazne problemy z komornikiem, tymbarziej,ze chłopjest nie do rzeczy i nie chce ze mna nawet pogadać, czy poradzi mi ktos jakas pozyczke zeby dał mmi zyc?

  • Witaj, zależy jaka kwota Cie interesuje. Może na przykład provident, albo asa kredyt, czy wonga. Sprawdź na necie jakie, która firma ma oferty i na pewno zdecydujesz się na jakąś

 221. Proszę może ktoś mi pomorze muszę znaleźć prywatną pożyczkę na spłatę komornika jak najszybciej mam nóż na gardle proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdzie można znaleźć taką pożyczkę

 222. Pierdolicie jak nawiedzone gimbusy po blancie. Jak sie ma komornika to nikt wam kasy nie pozyczy. Zostaje tylko provident, ale płacic raty tygodniowe to trzeba byc idiotą, albo chwilówki, co tez nie jest wyjściem. ProfiCredit sprawdza BiK zatem nie pierdolcie głupot

  • Trochę kultury człowieku! Jest cos takiego jak pozyczki z komornikiem. Jak ktos nie ma wyjscia, to nawet w Providencie bedzie chcial pozyczyc. Bo jak czlowiek ma noz na gardle, to lapie sie wszystkiego!Wiec przestan chrzanic i zrob wszystkim przysluge i nie udzielaj sie wiecej!!!

 223. witam potrzebuje jak pilnie pozyczyć 5000 złotych,pochodzę z Ukrainy ale od 8 lat miszkam w Polsce,poniewarz nie mam obywatelstwa polskiego nie mogę nigdzie wziąć pozyczke.na okres 2 lat na kazdy procent.pomóżcie mi ktoś.

 224. Witam szukam pożyczki prywatnej 10000-50000 na okres 5 lat.

 225. Witam, mam pytanie. czy w naszym kraju istnieje jakas granica zadłużenia, po której człowiek staje sie „bankrutem”, czy wręcz przeciwnie – można zadłużać sie bez końca?

 226. Mam komornika! i pilnie potrzebuje pieniędzy na jego spłatę. Poradźcie cos

 227. hej,czy posiadacie jakies info o firmie Dobra Pożyczka? zastanawiam sie, czy niewziąśc u nich małej pozyczki jednak najpierw posłuchałabym tych, którzy mieli z nia DOCZYNIENIA.

 228. potrzebuje 20.000 zl posiadam staly dochod.moge splacac po 500 zl miesiecznie.prosze o kontakt

  • Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w parabanku to jedynym, który udzieli Ci tak wysokiej kwoty za pierwszym razem jest Profi credit, musisz mieć jedynie skończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, jeśli wolisz pożyczyć te pieniądze od prywatnej osoby to polecam Ci skorzystanie z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl

 229. chyba z tym panem wiesławem to jakas sciema

 230. Hej. Szukam pozyczki bez bik na 800 zł. Najpozniej na poniedzialek. CO POLECACIE?

 231. Panie Wiesławie spadł mi Pan z nieba. Jestem młodą osobą prowadzę działalność niestety wcześniejsze długi komplikuja mi wszystko konto zajete przez komornika… Wiem że ludzie maja wieksze długi ale ja potrzebuje 16tys zeby zaczać normalnie życ. Proszę o kontakt

 232. jak mam się zkontaktować z wiesławem

 233. Witam wszystkich potrzebujących pieniędzy.
  Od 10 lat jestem biznesmenem, posiadam spory kapitał. Od 3 lat jestem także prywatnym pożyczkodawcą, udzielam prywatnych pożyczek każdemu, kto tego potrzebuje. Dlatego, jeżeli tylko znalazłeś się w dołku finansowym, zgłoś się do mnie, a pomogę ci wyjść z kłopotów, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Pozdrawiam serdecznie

  • Potrzebujemy z mężem kwoty najlepiej w wysokości 60 tys. zł (ale każda kwota powyżej 2000 jest mile widziana). Swego czasu straciliśmy z mężem pracę i niestety zadłużyliśmy się i to mocno. Niestety jedynym zabezpieczeniem jakim możemy się posłużyć jest umowa cywilno-prawna lub weksel inblanco. W chwili obecnej obydwoje pracujemy i możemy płacić raty w wysokości nawet do 1000 zł. Proszę o informację czy może Pan udzielić nam pomocy – w jakiej wysokości na jaki okres oraz wysokość spłat.
   pozdrawiam

   • Panie Wiesławie spadł mi Pan z nieba. Jestem młodą osobą prowadzę działalność niestety wcześniejsze długi komplikuja mi wszystko konto zajete przez komornika… Wiem że ludzie maja wieksze długi ale ja potrzebuje 16tys zeby zaczać normalnie życ. Proszę o kontakt

   • ile mozna od pana porzyczyc tych pieniedzy i jak by to wygladało

   • jak mozna sie z panem kontaktowac

   • prosze bardzo o kontakt

   • mam problem z komornikiem muszę zapłacić mu 30000zł bo zajął mi mieszkanie mam krutki termin 14 dni do spłaty pracuję mam pensje z rodzinnym 1300zl na jakich warunkach pan udziela pożyczki i co w zamian

   • proszę o kontakt,sprawa b.pilna.dziękuję

   • Witam
    Panie Wiesławie proszę mi pomóć jestem w dołku finansowy interesuje mnie 10000 zł
    Jarek

    • potrzebuje 20000 na splate komornika prosze mi doradzic jak to mozna zrobic gdzie moge pozyczyc taka kwote w jakiej firmie

   • Hahahaha biznesmenie sie naucz pisać, chyba że twój biznes to ładowanie betoniarki

   • Pilnie potrzebuje 60000 na splate komornika moge splacac 500 zl miesiecznie. Chce pozbyc sie dlugow splacac jedna rate i spac spokojnie. Bardzo prosze o kontakt. Dziekuje i pozdrawiam

   • prosze o kontakt potrzebuje 5000zl

    • pilnie potrzebuje 40000tys na splate swoich zobowiazan zeby wyjsc z dlugow moge splacacpo 500zl czy ktos mi pomoc . jestem juz myslami aby skonczyc ze soba ale mam wnuki i chce dla nich zyc . Prosze o szybka odpowiedz . Jestem na emeryturze i mam 1360 zl . Dziekuje i pozdrawiam

   • Witam Pana. Proszę o kontakt. Chciałabym się dowiedzieć na jakich warunkach udziela Pan pożyczek

   • Potrzebuję pomocy, żeby spłacić komornika. Bardzo proszę o kontakt jężeli Pan jest w stanie mi pomóc wyjść z trudnej sytuacji.

   • Potrzebuję 10000 zł aby spłacić komornika i mieć jedna ratę.Proszę o pomoc mam dwie córki wychowuję samotnie .Pozdrawiam

   • Proszę o kontakt w sprawie udzielenia takiej pożyczki

   • prosze o kontakt na e-meila

   • Witam, Potrzebuje 3500 tys prosze o kontakt

   • Witam Panie Wiesławie również jestem zadłużona na kwotę 20000 tysięcy czy jest Pan w stanie pożyczyć taką sumę pieniędzy proszę o odpowiedż.Dziękuję

   • potrzebuję 5ooo zł, mam pilne zobowiazanie

   • Witam. Prosze o kontakt

   • WITAM, POTRZEBUJĘ POŻYCZKI W KWOCIE 5000 ZŁ, OBECNIE PRACUJĘ I MOGĘ SPŁACAĆ RATY, DOSTAŁAM TAKŻE PISMO OD KOMORNIKA I MUSZĘ WPŁACIĆ 2000ZŁ PROSZĘ O POMOC, NIE CHCĘ ABY KOMORNIK ZAJĄŁ MI POBORY Z PRACY.

   • Potrzebuje pomocy finansowej pracuje i maz tez łaczne nasze wynagrodzenie miesieczne w granicach 5000zl.Niestety kilka lat wczesniej popadlismy w tarapaty finansowe obecnie jestesmy juz w duzo lepszej kondycji i wieksza polowa zobowiazan zostala splacona lecz mamy komornika i teraz on probuje zlicytowac nam mieszkanie za dlug 8000zl mamy malo czasu a pan komornik nie odpuszcza .Czy jest Pan w stanie cokolwiek nam pomoc? Dziekuje

   • proszę o pożyczkę 20000

   • witam,
    Potrzebuję 35 tys. Mam stały dochód. Porsze o kontakt

   • Proszę Pana o kontakt w sprawie pożyczki prywatnej.Pilne!Pozdrawaim

   • Witam pana mam pytanko czy zajmuje sie pan nadal pozyczkami bardzo bym byla zainteresowane i na jakich warunkach dziekuje

   • Witam Pana,jeżeli jest Pan naprawdę taki dobroduszny to ja z miłą chęcią pożyczę od Pana5000zł,mogę oddawać co mc po 300zł. Jak jest to nadal aktualne to proszę o kontakt emailowy , JAREK.

   • potrzebuie porzyczki pozabankowej sprawa pilna posiadam nieruchomosc niezajentom prosze oszypki kontakt

   • Witam.czy udziela Pan jeszcze pożyczek?

   • mam.problem.z uzyskaniem pozyczki na 6tys mam stala prace prosze.o pomoc

   • Witam
    Poważna firma z dochodami potrzebuje wsparcia finansowego.
    Pożyczka do 1.000.000,- zabezpieczona hipoteką na wielu nieruchomościach.
    Proszę o kontakt
    Pozdrawiam

   • potrzebuje 10000zl prosze o pilny kontakt

   • Panie Wiesławie proszę o pomoc wpadłam w dołek finansowy.Interesuje mnie pożyczka około 15 tyś.zł.Czy może mi Pan pomóc i na jakich zasadach.Proszę o szybki kontakt.Pozdrawiam serdecznie.

   • Potrzebuje 10000zl moge splacac miesiecznie raty w wysokosci 600zl prosze o kontakt pozdrawiam

   • witam prosze o kontakt jesliu udziela pan porzyczek

   • Dzien dobry, czy w dalszym ciągu udziela Pan pozyczek? , jeżeli tak to na jakich zasadach? Proszę o odpowiedz

   • Witam panie Wiesławie potrzebuję pomocy na jakich warunkach można od pana pożyczyć pieniądze? proszę o kontakt

   • Witam. Posze o kontakt. Jestem zainteresowana Pana oferta.Pozdrawiam

   • Panie Wieslawie prosze o kontakt. Jestem zainteresowana Pana oferta. Pozdrawiam

   • Witam Panie Wieslawie widze ze jest Pan ratunkiem dla tych wsanialych ludzi ktorzy tak jak ja zawieruszyli sie w zyciu finansowym ,wiec i ja postanowilam napisac do Pana .Bardzo potrzebuje pozyczki na splate dlugow jest to kwota 10000 teraz pracuje zawodowo i moge splacac po 300 zl. miesiecznie bardzo prosze o kontakt droga mail bardzo pilne pozdrawiam ewa

   • Witam.Potrzebuję 130.000 aby wyjśc na prostą.jeżeli mogę poprosić o pomoc,będę wdzięczna.Proszę o zwrotnego meila.

   • Witam,op operacji kręgosłupa straciłam pracę i męża ktury mnie zostawił z kredytami aby je spłacać brałam chwilówki i zaciągnełam pożyczki w profi kredyt i providencie no i wpadłam w pętlę kredytową króra coraz ciasńiej zaciska sie na mojej szyji nie pozwalajac oddychac i z której nie widzę .Obecnie pracuję na pół etatu ale moja pensja nie pozwala spłacać tego wszystkiego.Wiem że nikt mi nie pożyczy pieniędzy na ,,ładne oczy ,,a ja nie mam niczego co mogłabym zastawić jako poręczenie,dziękuje za wysłuchanie mnie ale zawsze to trochę lżej choć w niczym mi nie pomoże.Pozdrawiam

   • Witam. Jestem rencistą mam zajęcie komornicze nie z własnej winy / niespłacone na czas kredyty sprawa ciągnie się od 2007 roku/. Po zajęciu netto pozostaje mi 1882 zł. Żona pracuje. Na utrzymaniu nie mam nikogo. Mieszkam w Warszawie potrzebuję pożyczyć 38000 zł na okres do uzgodnienia. Proszę o kontakt

   • witam serdecznie czy udziela pan jescze pożyczek potrzebuje 15000 na spłtę komornika czy jest pan w stanie udzielić takiej pożyczki

   • Witam Panie Wieslawie mam zajecie komornicze a pilnie potrzebuje 2000 na juz czy mam jakies szanse? pozdrawiam.

   • Witam, czytam dość stare posty z nadzieją że aktualnie ktoś uczciwy zajmuje sie jeszcze tego typu działalnoscia.
    Prosze o kontakt jesli to mozliwe.
    Pilnie potrzebuje pomocy.

   • Witam,potrzebuje pomocy finansowej prosze o kontakt dziekuje

   • Jak mozna sie z Panem skontaktowac??? Prosze o odpowiedz

   • witam P.Wiesławiie – przez 34 lata bylam dosyć operatywna i dobrze zarabiającą osobą, ale w 1997r, sierpniu , na dwa miesiące przed powodzią złozylam firmę turystyyczno szkoleniową jaksza ,w dzielnicy Zaodrza,w której mieszkałam do 2010r, Moimi odbiocami było gro dobrze propserujacych zakladow pracy a w turystyce przede wszystkim osoby dorosle i dzieci , z przewlekłymi schorzeniami dziecieczymi i turystyka szkolna. NIESTETY PO NIEPEŁNYM ROKU DZIA,LALNOSCI,poniosłam tak w firmie jak i w domu ,spore straty finansowe.( powodz Troche pomogla mi gazeta wyborcza lecz za nisko wyceniłam gazecie swoje potzeby i sporo popłynęłam, to tyle …obecnie jestem emerytka,od kilku miesięcy podupadła na zdrowiu,z zajęciami komorniczymi.moja emeryturanetto to 2200 złotych( po zajeciu -1520. jeśli może mi Pan zaufac chętnie pozyczyla bym kwote około 2000 złotych , ze splata mies. nie wyzsza jak 200 złotych mies.platna 6go każdego miesiąca, to tyle…mam do dyspozycji jedna reka,druga po operacji ł
    okcia czeka dluga rehabilitacja. mieszkam w opolu , wynajętym pokoju a staram się o lokal w tbsie. jak uporzadkuje inne sprawy finansowe to może będę mogla poczynić starania o przyspieszenie przdzialu. bardzo mi Pan pomoze…..dziekuje do mnie pozdrawiam jadwiga

  • witam
   potrzebuje pożyczki 10000 proszę o kontakt.

   • Elzbita Kowalska

    pilnie potrzebuje 50000 zł moze byc pod zastaw domu nawet większa kwota proszę o odpowiedż meilową Dziekuje

   • potrzebuję pilnie 5000 zł., mam zobowiązania.Mam emeryturę -1200 zł

   • Witam Panie Wieslawie widze ze jest Pan ratunkiem dla tych wsanialych ludzi ktorzy tak jak ja zawieruszyli sie w zyciu finansowym ,wiec i ja postanowilam napisac do Pana .Bardzo potrzebuje pozyczki na splate dlugow jest to kwota 10000 teraz pracuje zawodowo i moge splacac po 300 zl. miesiecznie bardzo prosze o kontakt droga mail bardzo pilne pozdrawiam ewa

  • Panie wiesławie proszę o kontakt

   • Elzbieta Kowalska

    pinie potrzebuje pod zastaw domu 80000 prosze o odpowiedz meilowa

    • Dzien dobry.

     A nie może Pani spróbować w jakims banku, skoro ma Pani takie zabezpeiczenie w postaci nieruchomosci? A jesli chodzi o pozyczki pozabankowe, to moze Dobra Pozyczka. Prosze spróbowac. Pozdrawiam

  • prosze o kontakt

  • Panie wiesławie prosze o kontak. Jestem zainteresowany

  • Witam Pana. Proszę o kontakt. Chciałabym się dowiedzieć na jakich warunkach udziela Pan pożyczek.

  • Jak mogę się z Panem skontaktować w sprawie pozyczki? Hanka

  • witam Pana proszę o kontakt w sprawie pożyczki.Pozdrawiam

  • Potrzebuje 20 000 zł na 3/4/ lata.

  • Witam potrzebuję z mężem na spłatę komornika 40 tys jeśli może Pan ni pomuc to bardzo proszę o kontakt . Proszę o pomoc

  • potrzebuie 200000 zl na splate komornika i izakup uzywanego sprzentu do zrywki w lesie,do pracy izalozyc dzialalnosc gospodarczo i mudz splacic pozyczke

  • Witam.Czy mogę prosić o jakiś inny kontakt np.meila?Potrzebujemy pilnie sporej pomocy finansowej.Już tracimy z mężem nadzieję.

  • Witam,
   atrakcyjne warunki…. jakie są niezbędne wymogi, które Pan stawia swoim pożyczkobiorcą?

  • Witam
   Prosze o opis Pana ofert pozyczkowych jesli nadal sa dostepne.
   Pozdrawiam

  • witam panie Wiesławie. szukam po róznych stronach kto moze mi udzielic pomocy i nic. ale znalazłam Pana. Jeżeli pan nadal udziela pomocy finansowej to bardzo prosze odpisać. pilnie potrzebuję 6500 na spłatę. dziękuje.

  • prosze o kontakt z panem Wieslawem

  • Witam Panie Wiesławie. Jeśli to prawda, że może Pan pomóc to proszę o kontakt. Jest to bardzo poważna sprawa. Chciałbym porozmawiać z Panem a nie opowiadać na forum o moich problemach. Mam nadzieję, że nie bawi Pana los osób wypowiadających się tutaj i że szczerze chce Pan pomagać. Czekam na maila. Pozdrawiam

  • Proszę Pana o jakiś kontakt>>

  • Witam, jestem zainteresowana pożyczką prywatną, bardzo proszę o warunki pożyczki, jaką kwotę, na jaki okres i jaki procent.

  • Witam Wiesławie mam problem jestem mężatką mamy 7 lat córeczkę wynajmujemy mieszkanie mamy pracę ale najniźsza krajowa. Jest ciężko próbowaliśmy w wielu bankach niechcą nam pomóc mamy komornika zaczęło się od małego kredytu na remont potem juź auto a potem na tamte kredyty i źycieci tak sie zrobiło ponad 50 tys.zrobie wiele ale brakuje mi sił juź mam 30 lat pomóź nam.

  • Prosze o kontakt osobe która mi udzieli poźyczki pozabankowej pilne ania

  • Mam bardzo poważny problem i chciałabym z Panem porozmawiać drogą mailową.Może mógłby mi Pan pomóc. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i czekam na wiadomość od Pana.

  • witam,potrzebuje pilnie 50-60 tyś na okres max 2 lat.jaka jest szansa i jak wygląda to w spłacie ile bym musiał oddać po roku a ile po dwóch latach,pozdrawiam.

  • Witam, trafiłam na Pana ogłoszenie i jeśli jest ono aktualne to bardzo proszę o warunki pożyczki, jaka kwotę i na jaki okres.
   Pozdrawiam
   Lucyna

  • bardzo potrzebuję pieniędzy na spłate drogich chwilówek

  • Witam. na jakich warunkach Pan pozycza i jak mozna sie skontaktowac? Pozdrawiam.

  • Witam. Bardzo zaciekawił mnie Pana wpis dotyczący pomocy finansowej. Jeśli Pana oferta jest nadal aktualna proszę o szczegóły.
   Pozdrawiam Gabriela

  • panie Wiesławie potrzebuje 2000 zł pracucje

  • witam potrzebuje 5000 na jakich zasadach i czy mozna

  • Witam miałam własną działalność Salon Fryzjerski .Niestety nie udało sie i zostałam z długami jestem młoda mam 24 lata i nie chce w tak młodym wieku popaść w ogromne długi prosze o pomoc .

  • Witam chciałabym pożyczyć z mężem kwotę 25000 tyś zł na konsolidacje różnego rodzaju zobowiązań ratę mogę płacić 500 zł mc.

  • Witam potrzebuję kwoty 10 tysięcy na okres 2 lat.Jaki to koszt i czy jest szansa ,że ktos udzieli mi takiego kredytu na spłatę komornika?

  • Witaj Wiesławie
   Mam na imię Joanna potrzebóję dużej kwoty ale każda pomoc mile widziana.

   Pozdrawiam

  • Znalaazlam sie ogromnej petli kredytowej miedzy innymi dzieki doradcy finansowj gdzie chcialam konsolidacji moich dlugow trzymala mnie pol roku a miedzy czasie udzielala mi nastepnych kredytow pozabankowych ktorych tez prowadzi w domu powiedziala ze damy rade splacic nic nie mogla znalezc wpadlam jeszcze gorzej szukalam znowu gdzie indziej bo moja pensja juz niwystarczala znalazlam tsk warszawa udzielili mi 50 tysiecy a razem z odsetkami 75 tysiecy do splaty i splata po roku calosci tak to niepokrylo moich dlugow teraz ich nie splacam ogolem moje zobowiazania do splaty komornikow, bankow i pozabankowych to okolo 160 tys, pracuje jakbym byla na czysto moja pensja wynosilaby 2700 w przyszlym roku nalezy mi sie emerytura ale i tak bede dalej pracowac a juz pracuje w firmie 40 lat ale co z tego jak komornik siedzi juz na pensji to i na emeryture tez wejdzie nie wiem co mam robic nie mam zadnej pomocy i jeszcze na karku syna nierobola 30 lat, prosze o podpowiedz co mam robic bo juz nie mam sily, serdecznie pozdrawiam

  • Witam ,na jakich warunkach mozna uzyskac pozyczke, Prosze o wiecej informacji

  • Potrzebuję 150000 jakie mam szanse na pożyczkę

  • Witam. Proszę o pomoc poszukuje pożyczki. Pozdrawiam Dziękuję

  • Przeczytałam Pan oferte potrzebuje 20000 na spłate zobowiązań prosze o informacje będe wdzięczna

  • Witam
   znalazłam informacje Pańską,mimo, że z data zeszłoroczną,postanowiłam napisać.Potrzebuję pożyczka do 15000 zł.Czy oferta jest nadal aktualna?Bradzo proszę o informacje i jesli jest to aktualne to proszę o szczegóły.Pozdrawiam serdecznie

  • bardzo prosze o pomoc udzielenia 4000 pozyczki na 8 mies wychowuje sama od 9 lat syna jestem wdowa i mam rente do 2015 r. i przechodze na emeryture bardz prosze o kontakt. mieszkam w Rudzie-Slaskiej

  • Witam
   potrzebuję pożyczyć 3000zł ,pracuję.mam stałe dochody i wynikła pilna potrzeba.
   proszęopomoc

  • Witam Panie Wiesławie.Jestem młodą osobą z dwójką dzieci i mężem, Który posiada własną działalność, która ciągnie nas na dno. Potrzebujemy pożyczki w kwocie 50 000 zł na spłatę zobowiązań.

  • prosze podac gdzie pan mieszka podac nr telefonu kontaktowego

  • Panie Wiesławie z Nieba Pan mi chyba spadł – proszę o pomoc praca stała budżetówka ok. 2500zł netto potrzebuję 160tyś na 180 rat
   pozdrawiam M.K.

  • Witam chcialabym sie zapytac na jakiej zasadzie to by bylo jezeli bym chciala 30tys.to ile bym musiala wplacic co miesiac i jaki procent.Pozdrawiam

  • Witam serdecznie jesteśmy młodym małżeństwem i wpadliśmy w dołek finansowy wypłaty i konta zajęte przez komornika i dług na mieszkaniu, poszukujemy pomocy w spłacie długu na mieszkaniu w wysokości 21000zł. Prosimy o kontakt

  • witam Pana czy jest mozliwosc udzielenia przez Pana pozyczzki 5 tys

  • Witam jestem zainteresowana Pana propozycja pożyczki , znalazlam sie w dołku finansowym i na juz jest mi potrzebne 2000-2500 zl na 18 m-cy i gdyby rata miesięczna nie przekroczyła 250 zl byłaby to pełnia szczęscia .
   Jestem z Chorzowa woj śląskie .
   Proszę o odpowiedz i pozdrawiam

  • Witam Panie Wiesławie czy moze sie Pan do mnie odezwac bardzo porzebuje pomocy pozdrawiam

  • Witam jestem zainteresowany Pana ofertą proszę o kontakt

  • prosze o kontakt, potrzebuje pomocy

  • witam njest mi pan w stanie pozyczyc 35 tys

  • potrzebuje 25000 co miesiąc oddam 500

  • WITAM PANA POTRZEBUJĘ POŻYCZYĆ OD PANA 20 TYS PROSZĘ O INFORMACJĘ JAKA RATA OKRES SPŁATY JAKIE WARUNKI MUSZĘ SPEŁNIĆ JAK PODPISYWANA JEST UMOWA I WYPŁATA ŚRODKÓW MOGĘ ODDAĆ 60 TYS ZALEŻY MI NA CZASIE PROSZĘ O KONTAKT

  • jestem w dołku finansowym potrzebuje pomocy by uniknąć windykacji i niepotrzebnych problemów. mam stała prace zarabiam 2000zł mogę spłacać raty 500zł miesięczne a potrzebuje 25000zł czy jest mi pan wstanie pomóc proszę o kontakt

  • aktualne proszę o pomoc,wpadlismy w petle kredytowa do splaty mam około 22tys,potrzebuje pozyczki około 10 tys ponieważ za tydzień mam koniec terminu komorniczego,wiec musze splacic,chcialbym pozyczyc i na jakich warunkach

 234. Szybka pożyczka bez BIK dla każdego kto potrzebuje szybkiej gotówki!
  – bez nadmiernych formalności
  – dla osób o niskich dochodach i bezrobotnych
  – kwota od 100 zł do 10 000 zł
  – błyskawiczna decyzja
  – pieniądze na Twoim koncie w 15 minut
  – na dowolny cel

  Pozdrawiam J&J

 235. Potrzebuje tylko 300 zł, ale jeszcze na dzis? GDZIE NAJSZYBCIEJ???

 236. Witam.
  Czy ktoś z tu obecnych brał pożyczkę firmową w jakiejś firmie pozabankowej? Bo zastanawiam się jakie kryteria trzeba spełnić. Czy mozna znaleźć taką firmowa pozyczke na dowód?

 237. jaki parabank polecacie? Musze pozyczyc 2 kola i nie wiem gdzie isc, tyle ich jest

 238. Potrzebuje na juz 3 tys. Obojetnie jakie zabezpeiczenie, byle na pol roku. Piszcie!!!

 239. Hej. Mam pytanie: czy można wziąć kilka pożyczek w jednej firmie, żeby otrzymać większą kwotę?

  • Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, to w jednej firmie można wziąć tylko jedną. Można zaciągnąć kilka, ale w różnych firmach

 240. Muszę pożyczyć dosyć sporą sumę pieniędzy, około 5 tys zł. Muszę skorzystać z jakiejś firmy pożyczkowej.Ale słyszałam,że takie pożyczki sa bardzo drogie ale niestety nie mam wyjscia i nie mogę liczyć na banki. Widziałam, że nawet fajną ofertę ma Provident ale nie wiem czy z niej skorzystać. Ludzie różnie piszą. A może polecacie jakąś firmę podobną do Providenta? Co wy na to, Provident czy jakaś inna firma?

  • Może zobacz jakies rankingi pozyczkowe, jest tego bardzo duzo w internecie, wystarczy wpisac w wyszukiwarke. W ten sposobi widac jakie pozyczki sa najbardziej polecane i na co zwrocic uwage.

  • Poczytaj fora, popytaj znajomych, nie ma jak poczta pantoflowa, tylko nie nabieraj się na reklamy, bo kłamią, żeby tylko zyskać klientów!

  • W Twojej sytuacji polecam Dobrą Pożyczkę. Oni pozyczaja wysokie kwoty, wejdz na ich strone internetowa, poczytaj warunki albo zadzwon na infolinie, a wszystkiego sie dowiesz

  • Najtańsze pożyczki na spłatę długów i komornika

   Już dziś zyskaj szybką gotówkę! Udzielamy wsparcia każdemu nawet osobom z komornikiem!

   Zobacz co proponujemy!
   * mała ilość formalności
   * długi okres spłaty
   * nie pobieramy żadnej prowizji
   * małe oprocentowanie
   * brak konieczności określania celu pożyczki
   * kwota nawet do 50 000 zł!
   * wsparcie zaciągniesz przez telefon, Internet, w oddziale, bądź bezpośrednio z obsługą domową – sam zdecyduj którą opcję wybierasz!

   Jedyne czego wymagamy, to:
   * mieć ukończone co najmniej osiemnaście lat
   * posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
   * posiadanie polskiego obywatelstwa
   * wypełnienie bezpłatnego wniosku online
   * posiadanie aktualnego dowodu osobistego

   Zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do Nas już teraz!

  • Wsparcie dla zadłużonych i z komornikiem

   Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli odpowiesz twierdząco na poniższe pytania!

   1. Masz komornika
   2. Masz kilka niespłaconych zobowiązań
   3. Masz wpisy w bazach dłużników
   4. Potrzebujesz dodatkowej gotówki
   5. Nie możesz przedstawić zaświadczenia o dochodach, bo nie masz stałej pracy lub pracujesz na czarno

   Poznaj naszą ofertę konsolidacyjną dla osób z komornikiem!

   Kredyt konsolidacyjny z dodatkowymi korzyściami dla stałych klientów. Nasza oferta kredytu konsolidacyjnego skierowana jest do stałych klientów, którzy korzystają z naszych usług finansowych. Oferujemy atrakcyjne oprocentowanie oraz dodatkowe korzyści, takie jak darmowe ubezpieczenie kredytu czy preferencyjne warunki spłaty.

   Napisz do Nas więcej, a prześlemy Ci wszystkie warunki!

   • Witam. jestem zainteresowana. Czy są jakieś graniczenia względem kwot jaką mogę otrzymać na spłacenie komornika? Jakie dokumenty są wymagane?

  • Ekspresowe pożyczki dla klientów z zajęciami komorniczymi

   Bezpieczne pożyczki z komornikiem dla każdego klienta bez spełniania wielu formalności

   1. Kwota zobowiązania: od 500 zł do 45 000 zł
   2. Oprocentowanie: ustalane indywidualnie
   3. Okres spłaty: zależy od preferencji pożyczkobiorcy
   4. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty

   Dogodne raty do spłaty dla każdego zadłużonego i osób z komornikiem. Brak formalności z szybką procedurą. Atrakcyjne oprocentowanie, jedynie na dowód, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Błyskawiczna akceptacja wniosku. Najlepsze warunki dla dłużników z zajęciem komorniczym. Dobry harmonogram spłat pożyczki.

   Zobacz kto może skorzystać z naszej pożyczki z komornikiem?
   Tak naprawdę każdy, kto ma ukończone co najmniej osiemnaście lat oraz posiada dokument tożsamości. Co więcej, pieniądze można wykorzystać na dowolny cel. Innymi słowy po pożyczkę z komornikiem na sięgać może każdy, kto tylko potrzebuje błyskawicznej gotówki.

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.