Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na procent

Tania pożyczka na procent dla każdego jedynie na dowód osobisty bez złożonych formalności i długiego oczekiwania na decyzję. Nie musisz nawet wychodzić z domu, wystarczy, że wyślesz wniosek online, a pieniądze otrzymasz nawet w ciągu kilku minut na konto bankowe. Bez zaświadczeń o dochodach, bez poręczycieli, badania BIK dla zadłużonych, bezrobotnych i emerytów.

W obecnych czasach niezwykle często zdarzają nam się niespodziewane, nagłe wydatki, których nie byliśmy w stanie przewidzieć wcześniej. Bardzo często zwyczajnie nie możemy przeczuć zbliżających się kłopotów takich jak: wypadek, awaria sprzętu, choroba kogoś bliskiego czy utrata pracy. Nie każdy z nas posiada jakieś oszczędności albo może liczyć na pomoc rodziny. Niestety w większości wypadków nie możemy również polegać na bankach, które bardzo zaostrzyły swoje wymagania względem kredytobiorców, jak i każą nam długo czekać, załatwiać czasochłonne i złożone formalności. Nie chcemy pożyczać pieniędzy także od znajomych, ponieważ nierzadko jest to dla nas krepujące. Co mamy zatem zrobić?

Pomocną dłoń wyciągnie do nas wiele instytucji finansowych, tak zwanych parabanków, które oferują pożyczki na procent dosłownie dla każdego. Nieistotne są nasze zadłużenia, brak stałych dochodów, poręczycieli czy zabezpieczeń, nic z tych wymienionych kwestii nie będzie wymagane. Wystarczy, że jedynie wejdziemy na stronę internetową wskazanej firmy finansowej oraz wyślemy wypełniony naszymi danymi wniosek online. Pozyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, czy to spłatę komornika, remont mieszkania, odzyskanie płynności w prowadzonej przez nas firmie czy załatanie dziury we własnym domowym budżecie. Żadnych innych formalności nie musimy spełniać, wystarczy dowód osobisty i zatwierdzona umowa. Nie musimy przedkładać żadnych zaświadczeń, szukać poręczycieli czy posiadać jakiś zabezpieczeń.

Pożyczkę uzyskujemy praktycznie od ręki na około 3 tys, zł na dosyć krótki okres czasu, na 15 lub 30 dni. Możemy oczywiście ubiegać się o wyższe kwoty pożyczek, ale wtedy nasz pożyczkodawca może wymagać od nas na przykład oświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Niewątpliwą zaletą pożyczki na procent jest szybkość i łatwość jej pozyskania, błyskawiczna decyzja, bez żmudnych procedur i jakichkolwiek formalności. Tak łatwe i szybkie jeszcze nigdy nie było pozyskiwanie pieniędzy. Dlatego, jeżeli znaleźliśmy się w sytuacji podbramkowej, spokojnie i bez obaw możemy skorzystać z tego typu nowoczesnych pożyczek, także zaciąganych drogą internetową lub przez SMS.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Marleny (28 l.) z Orzysza

Umówiłam się z koleżanką na zakupy, podczas których miałyśmy pozwolić sobie na większe szaleństwa. Cieszyłam się na ten dzień, ale okazało się, że jednak nic z tego. Pieniądze które miałam otrzymać w tym celu, zostały wstrzymane. Wydawało mi się, że z tego powodu będę musiała zrezygnować z wypadu na zakupy, ale po chwili dowiedziałam się, że wcale tak być nie musi. Koleżanka podpowiedziała mi, że mogę wziąć pożyczkę więc tak też zrobiłam. To znaczy nie tak od razu, bo najpierw sporo poczytałam o tym w internecie. Zajrzałam na stronę internetową firmy Vivus i tam sprawdziłam jak wyglądałaby sytuacja gdybym to ja wzięła tę pożyczkę. Pomyślałam że 1000 złotych to odpowiednia kwota dla mnie. Tyle postanowiłam wziąć. Dowiedziałam się, że mogę zwrócić pieniądze w okresie 30 dni. Była to pierwsza pożyczka, dlatego mogłam ją wziąć bez żadnego oprocentowania i dodatkowych kosztów. Dostałam pieniądze, na które czekałam i od razu zwróciłam je firmie. Formalności były minimalne, a pożyczka tak naprawdę darmowa, bo zwróciłam tylko tyle, ile pożyczyłam. Naprawdę wymagane dokumenty okazały się podstawowe, bo praktycznie wystarczył sam dowód osobisty. Pożyczkę otrzymałam przelewem na podany w formularzu wraz z innymi danymi numer rachunku bankowego. Było to bardzo wygodne. Taka szybka darmowa pożyczka w firmie Vivus to świetna sprawa. Nie miałam kłopotów z oddaniem pieniędzy bo to nieduża kwota, a dzięki temu nie musiałam odkładać zakupów na inny dzień co było przecież nawet niemożliwe. Pożyczka pozabankowa to doskonałe rozwiązanie w takich sytuacjach i wielu innych.

Historia Mirka (48 l.) z Legnicy

Ostatnio pożyczka jaką wziąłem była na zakupy tak mówiąc ogólnie. Nie wiem jak to się dzieje, że kiedy coś w moim domu ulega awarii, to znaczy coś się psuje, to pociąga za sobą kolejne rzeczy. Nie ma tak, żebym raz wymienił na przykład kran, a za jakiś czas coś innego. Tylko jak się psuje to wszystko na raz. Najgorsze jest to, że ja później nie mam pieniędzy żeby wszystko od razu kupić, a niestety nie mam wyjścia. I w takiej sytuacji byłem wspominając o tym, że potrzebowałem właśnie pożyczki na zakupy. Wziąłem jedynie 500 złotych i była to oferta pod nazwą szybka pożyczka na niski procent. Sama nazwa mnie zachęciła, dlatego poszedłem jej tropem po więcej informacji. Z czego dowiedziałem się później, to w tej akurat firmie wcale nie musiałem nic płacić za tą pożyczkę. Kwota 500 złotych mieściła się w przedziale darmowych pożyczek. Nigdy wcześniej nie zadłużałem się w tej firmie, a jeżeli kwota jest mała, to można wziąć pożyczkę za darmo. Nie ukrywam, to mnie bardzo ucieszyło. Z tym że musiałem oddać pieniądze wciągu 30 dni. Ale to nie był dla mnie problem, bo za te kilkanaście dni miałem dostać wypłatę. Teraz tylko byłem w wyjątkowej sytuacji, bo nie miałem już praktycznie ani grosza, a wydatki były konieczne i bardzo pilne. Dlatego zdecydowałem się bez zastanowienia. Internetowe formalności też były bardzo dużym plusem. Wypełniłem dane czyli podałem to co w dowodzie, kwotę pożyczki, czas oddania, do tego również numer rachunku bankowego. Pieniądze dostałem praktycznie zaraz po za jakieś kilkanaście minut. po takim czasie sprawdziłem konto. Zaraz mogłem je wydać. Darmowa pożyczka w dodatku taka szybka to naprawdę super sprawa. O pożyczce na niski procent dowiedziałem się z internetu. Tam było mnóstwo osób, które decydowały się na taką ofertę. Uważały, że 16% to bardzo dobra oferta. Ja pewnie też bym ją wybrał, gdybym nie dowiedział się, że jeżeli zadłużam się po raz pierwszy i potrzebuję tak małej kwoty, mogę wziąć ją za darmo. Warto więc pozyskiwać informacje w ten sposób, bo przez przypadek można trafić na taką ofertę. Ja się zdecydowałem i jestem zadowolony. W domu wszystko na razie mam sprawne, a o długu już zapomniałem.

Szybka pożyczka na korzystny procent dla każdego

Jak powszechnie wiadomo każda pożyczka obarczona jest pewnymi kosztami. Związane to jest z oprocentowaniem danego produktu finansowego, a także innego rodzaju opłatami. Zarówno w przypadku banków jak i parabanków, zwrócić należy nieco wyższą kwotę od pożyczonej. Z uwagi na niewielkie wymogi, te ostatnie w ostatnim czasie odnotowują coraz większą ilość klientów. Składa się na to wiele czynników. Pierwszym z nich jest dostępność pożyczek pozabankowych. Właściwie każda osoba pełnoletnia może otrzymać owo wsparcie finansowe. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz online, wykorzystując informacje z dowodu osobistego.

Cały proces jest nieskomplikowany i zajmuje kilka chwil. Tak więc najważniejsze procedury można spełnić bez wychodzenia z domu. Podczas wypisywania wniosku pożyczkowego należy również podać odpowiednią kwotę pożyczki, a także okres, w jakim dane zobowiązanie wobec instytucji finansowej wypełnimy, tj. ile czasu potrzebujemy na oddanie pieniędzy. Okres ten może się różnić, w zależności od tego, na który parabank się zdecydujemy i ile będziemy chcieli pożyczyć. W przypadku popularnych ostatnimi czasy chwilówek, okres kredytowania wynosi średnio 14 dni , a pożyczkę spłaca się w jednej racie. Oczywiście wachlarz produktów powiązanych z pożyczką na procent jest bardzo szeroki i czas spłaty może się znacznie różnić. Podobnie jak kwota zaciąganego zobowiązania. W wielu przypadkach okres kredytowania można zmienić nawet po spłaceniu kilku rat, firmy pożyczkowe nie są od tym względem nieugięte.

Krótki czas oczekiwania na wydanie decyzji w sprawie wsparcia finansowego to także jeden z walorów produktów, dostępnych w parabankach. Średnio wynosi on godzinę, natomiast po pozytywnym rozpatrzeniu decyzji wpływ pieniędzy na konto pożyczkobiorcy następuje w dosłownie kilkanaście minut. Inną zaletą tej oferty jest możliwość skorzystania z niej nawet przez osoby zadłużone i posiadające adnotacje na swój temat w BIK oraz KRD. W tym przypadku niechlubna przeszłość finansowa nikogo nie przekreśla. Instytucje pożyczkowe w żaden sposób nie prowadzą weryfikacji pod tym kątem. Ponadto takiego rodzaju dofinansowanie zawsze można wykorzystać zgodnie z własną wolą.

W związku z tym otrzymane fundusze można przeznaczyć na drogi prezent na urodziny dziecka, wycieczkę, lub uregulowanie rachunków za gaz. Jest tu pełna swoboda działań. Oczywiście nie można zapominać o tym, że pożyczki pozabankowe nie mają charakteru bezzwrotnego. Pożyczone pieniądze trzeba zwrócić z procentem, ale dodatkowe opłaty nie są zbyt wysokie. Pożyczki na procent uzyskiwanie w instytucjach mogą rozwiązać bardzo wiele palących problemów. Wszelkie nagłe wypadki łatwo w ten sposób opanować, oraz uzyskać lepszą płynność finansową. Rzetelna i kompetentna obsługa w firmach pożyczkowych bez wątpienia wpłynie na wydanie pozytywnej opinii o tego typach instytucjach, a klienci będą do nich chętnie powracać. Zatem wszelkie obawy związane z korzystaniem z usług tego rodzaju są zdecydowanie nieuzasadnione.

Przydatne filmy video

Sprawdź jak inni reagują na szybkie pożyczki. Jakie Ty masz zdanie? Czy też kierujesz się mitami i innymi legendami?

Najtańsze pożyczki na procent bez BIK i KRD. Zastanawiasz się skąd wziąć pieniądze na prywatne wydatki? Sprawdź ranking pożyczkowy i wybierz najlepszą pożyczkę online. Szybkie pożyczki na procent dla wszystkich bez dodatkowych kosztów. Nie potrzebujesz zabezpieczeń i poręczeń. Darmowa pierwsza pożyczka, możliwość przedłużenia okresu spłaty, dogodne raty, które spłacisz bez problemu.

Czym jest pożyczka na procent?

W dzisiejszych czasach mamy wiele ofert pożyczkowych. Wśród nich można wyróżnić na przykład pożyczki z obsługą domową, pożyczki bez Bik, przez Internet, darmowe, czy w końcu na procent. Praktycznie mówiąc wszystkie pożyczki pozabankowe są pożyczkami na procent. Wyłączność stanowią te, które są w pełni darmowe. Dlaczego mawia się pożyczka na procent? Przede wszystkim dlatego, że naliczane jest oprocentowanie, które tworzy dodatkowe koszta, ale jest jednocześnie zyskiem pożyczkodawcy. Ciężko byłoby pożyczać pieniądze obcym ludziom bez zysku i jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Na co można wziąć pożyczkę?

Gotówka, jaką można pozyskać z parabanku posłużyć może wielu celom. Przede wszystkim zaciągane one są na opłacenie bieżących rachunków, aby nie doszło do naliczenia odsetek karnych. W przypadku pojawienia się tych ostatnich, zainteresowani natychmiast podejmują pożyczki na procent, ponieważ te są mniej kosztowne, aniżeli płacenie karnych odsetek za zwłokę w spłacie.

W przypadku zdecydowanie wyższych pożyczek, które sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych zakupowane są samochody, czy wykonywane gruntowne remonty. Nie rzadko pieniądze te są podstawą do inwestycji, czy rozwoju własnej działalności gospodarczej lub firmy, ponieważ zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy mogą czerpać korzyści z pożyczki na procent.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Dostęp do środków nawet w ciągu kilku godzin: Nasza pożyczka to szybka pomoc

  Oferta: Pożyczka na procent. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.

 2. Gdzie sa najwyżej oprocentowane pożyczki?

 3. Ile tak średnio wynosi oprocentowanie pozyczek hipotecznych?

 4. Hej, powiedźcie mi czy to oprocentowanie pożyczek pozabankowych to jakieś takie ludzkie chociaż jest?

 5. Jaki rodzaj pożyczek jest najmniej oprocentowany znaczy najnizej?

  • Darmowe pożyczki nie sa w ogóle oprocentowane. Tak więc pewnie to o nich trzeba powiedzieć,że najmniej za nie zapłacimy własnie oprocentowanie biorąc pod uwagę. Poza tym pozyczki na długi okres spłaty też są oprocentowane stosunkowo nisko.

  • Myślę, że te takie na najdłuższy okres, np. hipoteczne albo mieszkaniowe. Pożyczka konsolidacyjna też nie jest zbyt wysoko oprocentowana z tego co się orientuję.

 6. Siema
  Jak wysoko są darmowe pożyczki oprocentowane?

 7. Hej
  Czy to prawda,że oprocentowanie pozabankowych pożyczek może wynosić więcej niż 50 procent?

 8. jak ksztaltuje sie oprocentowanie w przypadku pozyczek pozabankowych?

 9. SIemka
  Ile może maksymalnie wynosić oprocentowanie w firmie pożyczkowej?

  • Górna granica nie jest jakoś ograniczona, natomiast zawsze można z pożyczkodawcą prywatnym negocjować warunki pozyczki, w tym także jej oprocentowanie. Pozdr

 10. Może wyjdę na kompletnego laika, ale gdzie szybciej i łatwiej dostanę pożyczkę, w banku czy parabanku?

  • Now parabanku bez dwóch zdań dostaniesz szybciej. Tam wystarczy tylko dowód osobisty, bez zaświadczeń, bez zbędnych wymogów i formalności. Wszystko odbywa się bardzo szybko i nawet w ciągu 15 minut można mieć pieniążki już na swoim koncie

  • W parabanku dostanie sie pozyczke duzo szybciej, zwlaszcza taka do 3 tysiecy, bo tak naprawde wystarczy do jej zaciagniecia tylko dowód osobisty, nawet z domu nie trzeba wychodzić, bo wszystko można online załatwic

 11. Hej
  Tak się zastanawiam, czy te pożyczki prywatne to są oprocentowane na jakimś konkretnym poziomie, jest jakaś regulacja w tej kwestii?

 12. Tak się zastanawiam czy pożyczki pozabankwe są bardzo wysoko oprocentowane, bo jednach pożyczając tysiąc złotych nie chciałabym oddawać dwóch tysięcy.

  • Aż tak źle to chyba nie jest, średnie oprocentowanie pozabankówek to kilka do kilkunastu procent, więc całkiem porównywalnie z typowymi pożyczkami bankowymi.

 13. hej
  szukam fajnej pożyczki- 2 tysiączki mi potrzeba, gdzie ją wziac?

 14. Hej, które pożyczki są najniżej oprocentowane, jakiego rodzaju?

 15. W jakim parabanku są najfajniej oprocentowane kredyty?

  • Większość pożyczek w parabankach jest oprocentowana na tym samym poziomie do kilku do kilkunastu procent w zależności od rodzaju pożyczki.

 16. Ile maksymalnie można dostać tej szybkiej pożyczki. o kwotę mi chodzi.

 17. Jakie pożyczki są najniżej oprocentowane?

  • O ile się nie mylę, najnizej oprocentowane są pożyczki hipoteczne, jest to zaledwie kilka procent marży. Pozdrawiam

 18. hej
  Chcialabym zaciągnąc pożyczkę w jakiejs firmie finansowej, ale boje się odsetek, jak tam oprocentowanie wygląda?

 19. Gdzie moge znaleźć jakiś ranking pożyczek społecznosciowych? chce je porównać z tymi prywatnymi firmami

 20. Witam, czy ktoś mógłby mi prosto wytłumaczyć na czym polega to całe oprocentowanie?

 21. Witam
  Jakie jest oprocentowanie pożyczek w parabankach, tak plus minus chociaż, bo muszę w najbliższym czasie zaciągnąć tam kredyt, a cholernie się boję,ze potem sobie z tymi nieszczęsnymi odsetkami nie poradzę,ehs pozdrawiam

  • w zależności on pożyczki od kilku do kilkunastu procent, no ale może poszukaj tzw., pożyczek za darmo, wiele parabanków pierwsze pożyczki proponuje tak powiedzmy po kosztach, jest to okazja, o ile faktycznie nie korzytałeś nigdy z danej firmy pożyczkowe,

 22. Przychylam się do pytania poprzednika, bo trochę boję się tych parabanków, czy słusznie? Jest się czego wystrzegać?

  • Wiecie co no nie ma się czego bać, one też podpadają pod normy prawne. są tak samo bezpieczne jak inne formy pożyczania pieniądzy, a co do oprocentowania, to oczywiście jest ono uzaleznione od konkretnego parabanku i jego oferty od kilku procent się zaczyna, no ale rząd ma to jakoś uregulować żeby jak najniższe było.

 23. hej
  jakie jest srednie oprocentowanie pozyczek pozabankowych? tak orientacyjnie chociaż

 24. Witam
  Czy moze się ktpś orientuje jak to z tym oprocentowaniem w vivusie jest przy pierwszej pożyczce? Czy faktycznie oddaje się tylko to co się pożyczy, czy to tyllko taki tyypowy chwyt marketingowy a drobniutkim druczkiem jest dopisane kupe dodatkowych odpła, o których sie nie mówi na codzień????

  • To całkowita prawda. To ich taka zachęta, bo wiedzą, że jak ktoś raz jest zadowolony to do nich wróci. Zresztą w razie nie spłacania tego długu to już oczywiście opłaty się pojawiają dodatkowe, ale pożyczkę się bierze wiedząc, że trzeba ją spłacić, więc nic tylko się cieszyć z bezpłatności

 25. ja mam question troche z innej beczki, czy te para banki to w ogóle ktoś kontroluje>? Jakiemuś konkretnemu prawu podlegają?

  • tak, tym bardziej teraz o tym głosno się robi. w przeciągu kilku miesiecy będą całkiem kontrolowane, ale te zmiany tez sposowują ze beda nas sprawdzac w rejestrach i polowa ludzi nie bedzie pewnie mogla asy dostac

   • Według mnie nie dojdzie, aż do takiego czegoś. A jak dojdzie, to na pewno obejdą to jakoś, ale będą dawać takim ludziom pieniądze, bo to na nich dużo zarabiają. Zresztą jak nie oni to ludzie i tak coś nowego wymyślą

 26. A jakei jest średnio oprocentownaie chwilówek,żebym przy pożycznaiu 400 złotych nie musiała z 800 oddawać!!!!???

  • panna przestroga

   Właśnie dlatego warto skorzystać z symulatorów kosztów na stronach różnych, albo po prostu najpierw zadzwonić do firmy i się upewnić. Szybkie podejmowanie decyzji nie zawsze jest dobre. Warto poświęcić te 2 minuty i być pewnym

 27. Tak wprost, to musisz oddać wiecej niż pożyczyłeś, wszystko zależy od tego ile kasy bierzesz i na jaki okres, wszytsko ci wytłumacza przy barniu pozyczki, a jak nie to dopytuj ile zlezie

 28. Czy ktoś potrafi mi konkretnie wytłumaczyć,jak to jest z tym oprocentowaniem kredytów/pożyczek, tylko tak jak „chłopu łopatą?

 29. Ztymi pozyczkami przed swietami iw ich okolicy raczej bym uważala,niby wszystko fajnie ladnie,a okazuje sie ze pozyczka jest drozsza,niz w innym czasie zaciagnieta. Warto sprawdzic oferty kilku bankow,a jesli chcesz byc pewnien swego wyboru,a masz na ko kase zasiegnij rady jakiegoś doradcy.

 30. witam wszystkich. chce wziac kredyt gotówkowy i zastanawiam sie w jakim banku jest on najbardziej opłacalny? z gory dziekuje za odpowiedz

  • Do Alexa; a jak duzego kredytu potrzebujesz? Teraz przed swietami banki maja swoje żniwa, wiele osob pozyycza, dlatego oferuja nawet calkiem niezle warunki. Slyszalem, że jest jakas dobra promocja w Milenium Bank

 31. WItam wszystkich, chce kupic uzywany samochód jednak nie moge starac sie o kredyt w banku. wiecie kto udziela jeszcze takich kredytów?

  • Jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakup samochodu, to moim zdaniem powinieneś skorzystać z usług któregoś z parabanków, byłoby to bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż to własnie między innymi do takich celów powstały

 32. Hej. Gdzie znajdę szybką pożyczkę bez poręczeń i stosu papierów. Najlepiej jakby była online

  • Spróbuj w Wonga albo SMS365, jak nie będą odpowiadać ci warunki wpisz w wyszukiwarkę pożyczka online bez zaświadczeń a zobaczysz, że takich ofert jest mnóstwo. Pozdro

 33. Szukam pożyczki bez bik. Nie posiadam konta bankowego, dlatego wolalabym dostac pieniadze w oddziale firmy do reki. Niestety jestem z malej miejscowosci. Co mi proponujecie?

  • zawsze mozesz skorzystac z opcji domowej obsługi kredytu, wtedy przedstawiciel przyjedzie do ciebie do domu i tam dopełnicie wszystkich formalności, pieniadze otrzymasz do reki,a konto bankowe nie bedzie ci do niczego potrzebna

 34. Hej. Mam pytanie: Ile wynosi oprocentowanie takiej pozabankowej pożyczki bez bik?

 35. Potrzebuje pozyczyc 500 zł. Zastanawiam się ile bede musiala oddac odsetek? Czy ktos ma jakies rzetelne informacje

  • Sa firmy, ktore udzielaja pozyczek za darmo. Sa dwa warunki, musi to byc pierwsza pozyczka w danje firmiei do okreslonej kwoty. Vivus oferuje pozyczke za darmo do kwoty 1200 zl. Via Sms ma darmowa pozyczke do sumy 600 zł. A wiec kwota 500 zł meisci sie w tych dwoch przedziałach, wiec smialo wysylaj wniosek online.

 36. Witam
  Jestem emerytką. Potrzebuję chwilowki 2 000 zl. Mam komornika. Jak zabierze mi komornik to pozostaje 900 zl. Mam juz pozyczke w Profi Credit. Prosze o pomoc

 37. Musze pozyczyc 2 500 tys. Mam czysty bIk, pracuje na umowe zlecenie, zarabiam 2000 netto. Gdzie sie udac?Poleccie cos

  • Jeśli chcesz pożyczyć te pieniądze w parabanku to możesz to zrobić na przykład w: Profi credit, My banq lub Bocian, ale pamiętaj, że ich oferty są różne i musisz dokładnie przejrzeć ich oferty, żeby nie popełnić błędu. Natomiast, jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę u osoby prywatnej to polecam Ci skorzystanie z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl

 38. Witam wszystkich!
  Posiadam 4 pożyczki w różnych instytucjach w tym jedną w banku. Nie daje rady spłacać tego na bieżąco. Dlatego szukam dobrego rozwiązania, jakiejś pożyczki konsolidacyjnej z niską, korzystną ratą. Proszę o podpowiedzi

  • jksbckahsvb

   ALIOR BANK ma w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny i to na całkiem niezłych warunkach.. Wyślij wniosek online, a się przekonasz

 39. Witam.
  Czy ktoś moglby udzielić mi jakiejs porady odnosnie pozyczki. Musze pozyczyc 5 tys. zł. na 6 miesiecy. Mam dobry BIK, dochody 1300 netto

  • Witam, ja dostałam kredyt w banku na kwotę 5 tysiecy przy minimalnych dochodach, tylko że miałam umowę o pracę na czas nieokreślony, a z tego co wiem, to dużo ona wnosi do wiarygodności kredytowej.

 40. Hej
  Czy ktos wie czym roznia sie banki, firmy pozyczkowe i skoki? wszytkie oferuja przeciez pozyczki i kredyty dla normalnych ludzi :-)Na co najlepiej sie zdecydowac?

  • Chyba jestes bardzo mlodziutka, skoro zadajesz takie pytania ;-)Wszytko zalezy od Twojej sytuacji, zdolnosci kredytowej, od posiadanych dochodów. Dam Ci rade, najpierw udaj sie do banku, jak dostaneisz decyzje odmowna, to firma pozyczkowa ci udzieli wsparcia, ale pamietaj, ze rob to z glowa !

  • Czesc.
   A jakiej kwoty potrzebujesz? Napisz tez czy masz jakies dochody i jak wyglada twoja historia kredytowa w bik. A moze cos Ci podpowiem.

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.