Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych, dla każdego od ręki w zaledwie kilka minut, na dowolnie wybrany cel. Błyskawiczne rozpatrzenie wniosku online. Czekają na Ciebie szybkie pożyczki sms bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych bez konieczności wychodzenia z domu i posiadania jakichkolwiek zabezpieczeń i poręczycieli. Sam decydujesz o wysokości, jak i rodzaju spłaty rat taniej pożyczki na SMS przez Internet online. Bez jakichkolwiek zaświadczeń i dokumentów, wystarczą dane z dowodu osobistego. Dostępna dla każdego, dla bezrobotnych, zadłużonych, odnotowanych w BIK i emerytów w zaledwie kilkanaście minut bez zadawania zbędnych pytań.

Szybka pożyczka SMS. Opcja bez weryfikacji BIK

W sytuacji, kiedy staramy się o pożyczenie gotówki, mamy do wyboru wiele różnorodnych produktów finansowych, dostępnych na naszym rynku. Z jednej strony mamy do czynienia z produktami bankowymi, głównie kredytami, a z drugiej strony z tymi, oferowanymi przez firmy pozabankowe tak zwane parabanki. Jeżeli nagle potrzebujemy pieniędzy i nie mamy czasu na załatwianie jakichkolwiek formalności, z pewnością jedyną alternatywą jest skorzystanie z opcji, którą proponują nam firmy pożyczkowe, a mianowicie szybka pożyczka SMS bez weryfikacji baz dłużników. W przeciwieństwie do placówek bankowych, cała procedura załatwiana jest ekspresowo, bez zbędnych formalności, wypełniania stosu papierów czy odpowiadania na szereg szczegółowych pytań. Dobra pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej na SMS skierowana jest praktycznie dla każdego, dla bezrobotnych jak również zadłużonych czy emerytów. Osoby mające niekorzystną historię w Biurze Informacji Kredytowej bądź te, które w ogóle jej nie posiadają mogą także starać się o tego typu wsparcie finansowe.

Oferty - Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

 • Wyślij SMS i zyskaj...

  Wyślij SMS i zyskaj nawet do 20 000zł POŻYCZKI NA SMS BEZ BIK DLA ZAÐŁUŻONYCH - Pozyskaj dyskretną pożyczkę niebankową…zobacz ofertę »

Jak wygląda procedura przy szybkiej pożyczce SMS bez baz. Zobacz jakie to proste

Procedura przy szybkiej pożyczce SMS bez baz jest zazwyczaj uproszczona i zaprojektowana tak, aby umożliwić szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych osobom, które mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu w tradycyjnych bankach ze względu na swoją historię kredytową. Oto ogólny przegląd procesu ubiegania się o taką pożyczkę:

 • Znalezienie oferty. Pierwszym krokiem jest znalezienie firmy oferującej produkt finansowy jakim jest szybka i ekspresowa pożyczka SMS bez sprawdzania baz dłużników. Warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty, porównać warunki i koszty pożyczki w różnych instytucjach.
 • Wysłanie wniosku. Po wybraniu oferty, kolejnym krokiem jest wysłanie wniosku o pożyczkę. W przypadku pożyczek SMS, wniosek ten często przybiera formę krótkiej wiadomości tekstowej wysłanej na numer podany przez pożyczkodawcę. Wiadomość ta zawiera zazwyczaj podstawowe informacje o kwocie pożyczki oraz okresie spłaty.
 • Weryfikacja tożsamości. Mimo że firmy oferujące pożyczki bez sprawdzania baz dłużników mogą nie wymagać zaawansowanej analizy zdolności kredytowej, często wymagają one potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy. Może to być realizowane poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości lub przez szybką weryfikację online.
 • Decyzja o przyznaniu pożyczki. Po przesłaniu wniosku i ewentualnej weryfikacji tożsamości, firma pożyczkowa podejmuje decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku. Dzięki uproszczonej procedurze, decyzja ta jest często podejmowana bardzo szybko – czasami nawet w ciągu kilku minut.
 • Przelew środków. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, środki z pożyczki są zazwyczaj przekazywane na konto bankowe wnioskodawcy w bardzo krótkim czasie – czasami nawet tego samego dnia.
 • Spłata pożyczki. Warunki spłaty są ustalane indywidualnie i powinny być dokładnie omówione przed zawarciem umowy. Spłata odbywa się zazwyczaj poprzez jednorazowy przelew bankowy lub serię mniejszych płatności w ustalonym terminie.

Po jakim czasie otrzymam środki. Szybka pożyczka SMS i na telefon

Czas otrzymania środków z szybkiej pożyczki SMS może się różnić w zależności od oferty poszczególnych firm pożyczkowych. Zazwyczaj jednak proces ten jest bardzo szybki, co jest jedną z głównych zalet tego typu pożyczek. Wiele firm obiecuje przekazanie pieniędzy na konto klienta nawet w ciągu 15 minut od momentu zatwierdzenia wniosku. Oczywiście, czas ten może się wydłużyć ze względu na różne czynniki, takie jak godziny pracy banków, w których klient i pożyczkodawca mają swoje konta (przelewy międzybankowe mogą trwać dłużej), a także ewentualne dodatkowe procedury weryfikacyjne stosowane przez firmę pożyczkową.

Warto pamiętać, że przed zaciągnięciem szybkiej pożyczki SMS należy dokładnie zapoznać się z warunkami oferty, w tym z czasem oczekiwania na środki, kosztami pożyczki oraz wymaganiami dotyczącymi spłaty. Ponadto, choć szybka dostępność środków może być kusząca, ważne jest również rozważenie swojej zdolności do spłaty pożyczki w ustalonym terminie, aby uniknąć dodatkowych kosztów czy problemów finansowych.

Bezpieczna i natychmiastowa pożyczka SMS bez sprawdzania BIK na pilne wydatki

Powiedzmy sobie szczerze, osoby bez odpowiedniej zdolności kredytowej czy te, które miały w przeszłości jakiekolwiek problemy ze spłatą swych zobowiązań, nie mają żadnych szans na pozyskanie potrzebnych pieniędzy w banku. Natomiast instytucje pożyczkowe tak naprawdę, nie stawiają nam żadnych wymagań, poza posiadaniem ważnego dokumentu potwierdzające naszą tożsamość, którym najczęściej jest dowód osobisty, stąd potoczne określenie pożyczka na dowód, szybka pożyczka SMS. Dlatego też firmy pożyczkowe są tak atrakcyjne dla dużej ilości ludzi i stanowią konkurencję dla banków, ponieważ oferta pożyczek sms 18 lat może być pozyskana w zaledwie parę chwil i to przez każdego. Nie musimy nawet wychodzić z domu, wystarczy wysłać wniosek online, a niekiedy jeszcze przesłać wiadomość SMS. Formularz o pożyczkę dostępny jest na stronie internetowej wybranego parabanku lub innym serwisie o tematyce finansowej, a pieniądze po około piętnastu minutach przelewane są na nasz rachunek bankowy. Wystarczy wskazać kwotę chwilówki przez Internet, która zazwyczaj wynosi do około 3 000 zł, na dany okres czasu, zazwyczaj 15 lub 30 dni i czekać na przelew bankowy. Jest tak wiele ofert pożyczek bez zaświadczeń, uzyskiwanych przez SMS, dostępnym w Internecie, dlatego warto poświecić trochę czasu i wybrać tą najkorzystniejszą dla nas. W tym celu pomoże nam ranking, czyli zestawienie i opinie ekspertów finansowych na temat najlepszych aktualnych propozycji, dostępnych na naszym rynku finansowym.

Korzyści pożyczek na telefon dla zadłużonych i bez historii kredytowej. Zobacz co zyskujesz

Szybka pożyczka SMS ma wiele zalet, a jedną z nich jest brak konieczności weryfikacji historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu osoby, które miały problemy ze spłatą kredytów w przeszłości lub nie mają wyrobionej historii kredytowej, mogą łatwiej otrzymać pożyczkę. Niemniej jednak, należy pamiętać, że brak weryfikacji w BIK nie oznacza, że pożyczkodawca nie będzie dokonywał innych form oceny zdolności kredytowej.

W przypadku szybkich pożyczek SMS, zwykle wymagane jest posiadanie stałego źródła dochodu oraz pełnoletniości i obywatelstwa polskiego. Warto zwrócić uwagę na wysokość kosztów takiej pożyczki oraz termin spłaty, aby uniknąć niepotrzebnych problemów finansowych w przyszłości. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i ocenić swoją zdolność do jej spłaty. Szybkie pożyczki SMS mogą być dobrym rozwiązaniem w nagłych sytuacjach, ale należy pamiętać, że są to kosztowne rozwiązania i należy je traktować jako ostatnią deskę ratunku.

Sprawne rozwiązanie w nagłych sytuacjach. Tania i szybka pożyczka przez SMS bez baz BIK

Szybka pożyczka SMS to rodzaj krótkoterminowego finansowania, które można uzyskać poprzez wysłanie wiadomości tekstowej (SMS) do pożyczkodawcy. Proces aplikacyjny jest zazwyczaj prosty i szybki, a decyzja o przyznaniu środków często zapada w ciągu kilku minut lub godzin. Kwoty pożyczek są zwykle niewielkie, a okres spłaty krótki – od kilku dni do kilku miesięcy. Zobacz jak łatwo można ją pozyskać. Poniżej zapoznaj się z historiami pożyczkobiorców.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Bogdana (65 l.) z Ostródy

Jestem emerytem. Moja żona odeszła jakiś czas temu. Mam córkę, która mieszka ze mną. Jakiś czas temu okazało się, że zaszła w ciąże. Wcześniej była na stażu, więc dostawał jakieś gorsze. Niestety nie żyje z ojcem dziecka. Wiedziałem, że muszę jej pomóc, bo nie ma nikogo poza mną. Kiedy zorientowałem się ile kosztują rzeczy dla dziecka byłem w szoku. Ubranka, kosmetyki, łóżeczko, wózek, nosidełko itd. Miałem skromną emeryturę, dlatego wiedziałem, że muszę gdzieś pożyczyć pieniądze. Byłem w kilku bankach, ale żaden nie chciał udzielić mi najmniejszej pożyczki. Do głowy przyszła mi szybka pożyczka SMS pozabankowa. Przypomniało mi się, że znajomy niedawno brał szybką pożyczkę przez sms bez BIK-u i był bardzo zadowolony. Wszedłem na stronę internetową poleconej firmy pożyczkowej i wysłałem wiadomość SMS. Po pół godzinie zadzwonił przedstawiciel firmy i powiedział mi o dalszych instrukcjach. Uzgodniliśmy szczegóły i w niedługim czasie na moim koncie widniało 5 tysięcy złotych. Kupiliśmy z córką wszystko, co jest niezbędne dla dziecka. Powoli spłacam pożyczkę, jednak praktycznie tego nie odczuwam, ponieważ raty są niewysokie i rozłożone w czasie. To dobrze, że emeryt ma szansę na uzyskanie wsparcia w firmie pożyczkowej, bo niestety na zwykły bank nie ma co liczyć

Historia Hanny (51 l.) z Nowego Sącza

Jeszcze niedawno martwiłam się tym, że zbliża się moja i męża rocznica ślubu, a ja nie mogę przygotować żadnego przyjęcia, bo kompletnie nie posiadam wolnych środków finansowych. Może to wydaje się nieprawdopodobne, ale naprawdę mając pracę też można nie mieć pieniędzy na nieprzewidziane wydatki. Ja niestety byłam w takiej dość przykrej sytuacji i kiedy wydawało mi się że już nie ma żadnego wyjścia, nagle wpadłam na myśl, że przecież są firmy pozabankowe. One udzielają pożyczek kredytów bez sprawdzania w BIK i KRD dla każdego zwykle na wygodniejszych warunkach niż banki. Postanowiłam poszperać trochę w sieci, bo gdzie szukać informacji jak właśnie nie tam. W internecie znalazłam małą podpowiedź a może bardziej hasło które do mnie przemówiło. A brzmiało ono następująco szybka pożyczka sms bez bik w firmie SMS365. Słowo szybka to w zasadzie to czego oczekuję. Sms od razu kojarzył mi się z wygodnymi formalnościami. Bez bik to świetna sprawa, bo im mniej sprawdzania tym lepiej. No i tak zainteresowana ofertą zaczęłam szukać dalej i dalej, aż znalazłam wszystkie szczegóły jak to się robi. Trafiłam na stronę internetową danej firmy i tam dowiedziałam się, że aby móc wziąć pożyczkę, musze najpierw zarejestrować się na tej stronie. Później musiałam wysłać smsa i praktycznie za chwilę pieniądze pojawiły się na moim rachunku bankowym. Wszystko odbyło się tak jak było napisane na stronie, także jeżeli ktoś będzie korzystał z tej samej oferty, sam zobaczy jak to jest. Pożyczka obejmuje kwoty od 200 do 2000 złotych. Na stronie opisane są wszelkie koszty jakie trzeba ponieść z tytułu zapożyczenia się. Na pewno każdy kto będzie chciał skorzystać z tej oferty, w pierwszej kolejności dowie się jak będzie wyglądała spłata długu. Ja wzięłam 1000 złotych i naprawdę koszty nie były duże. W miarę szybko spłaciłam pożyczkę, a imprezę mieliśmy tak fantastyczną, że choć minęło już tyle czasu, nadal bardzo miło ją wspominamy z mężem. Tak sobie myślę, że gdyby mnie wtedy nie oświeciło, nie przyszło do głowy żeby wziąć pożyczkę, nie byłoby tego wszystkiego. To takie proste a jakie wygodne. Siedziałam sobie przy komputerze, wysłałam smsa i wszystko praktycznie samo się załatwiło. Kilka danych to co to za formalności. Nie spodziewałam się, że wszystko odbędzie się tak sprawnie. Jeden sms i praktycznie moje marzenie się spełniło. Tyle jest właśnie tych formalności. Znacznie więcej czasu zajmuje samo wyszukanie informacji, w celu potwierdzenia rzeczywistości i tak dalej. Obawiałam się że to może nieprawda. I stąd te wszystkie poszukiwania. Ale wszystko zakończyło się pomyślnie, nawet dodam że szczęśliwie. Myślę że warto wspomnieć, iż firma ta pracuje praktycznie przez siedem dni w tygodniu, od rana do późnego wieczora, dlatego można ratować się szybką pożyczką bez względu na okoliczności i czas.

Prawdziwa historia Sabiny (47 l.) z Zamościa

Marzył mi się w tym roku huczny sylwester, ale doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, że i tak nie pójdziemy z mężem, bo taki imprezy są kosztowne, a nam po wszystkich wydatkach ledwo starczało na życie. Ale mąż mi podpowiedział a w zasadzie zaproponował, żebyśmy wzięli pożyczę. Przecież sylwester jest tylko raz w roku. Pomyślałam że faktycznie, nie co dzień zdarza się taka impreza więc byłoby szkoda rezygnować. Postanowiłam rozejrzeć się w ofertach i jakie są konsekwencje niespłacania szybkich pożyczek. W ten sposób trafiłam na firmę Kredito24. To był strzał w dziesiątkę. Wszystko należało załatwić przez internet, to znaczy podałam kilka swoich danych, ale bardzo podstawowych, po czym przyznano mi pieniądze. W pierwszej kolejności wybrałam kwotę. Pomyślałam że tak, 300 złotych na sylwestra, 100 złotych na sukienkę, jakieś buty i dodatki to kolejne 100 złotych. Mąż miał garnitur więc nic więcej nie było potrzeba. Łączna kwota jakiej potrzebowałam wynosiła 500 złotych. Niby przyzwoite pieniądze, a zarazem nie takie duże, ale jak się nie ma to się ich nie wyczaruje. W opcjach na stronie internetowej firmy ustawiłam 500 złotych. Następnie przystąpiłam do wyboru czasu spłaty pożyczki. Mogłam oddać pieniądze wciągu 7 dni, ale pomyślałam że to za szybko i możemy z mężem nie uzbierać tak szybko. Dlatego zdecydowałam, że 45 dni na oddanie to będzie idealny czas, bo wtedy na spokojnie zgromadzimy kwotę. Kalkulator wyliczył mi, że opłaty za pożyczkę będą wynosiły 220 złotych. Doliczając to do 500 złotych, łącznie wyszło 720 złotych. Tyle musiałam oddać wciągu 45 dni. Bardzo przystępna oferta. Gdybym wcześniej wiedziała że to wszystko będzie tak wyglądało, to zdecydowanie szybciej zdecydowałabym się na tę pożyczkę. Oferta firmy Kredito24 o nazwie szybka pożyczka SMS online to szansa na błyskawiczne pozyskanie pieniędzy i chyba wszystkim będę o tym rozpowiadała. Nie wstydzę się, że wzięłam pożyczkę na sylwestra, bo bawiłam się jak nigdy, dług szybko oddałam. Gdybym miała problemy ze spłatą pożyczki to miałabym się czego wstydzić, ale naprawdę nie w tej sytuacji. Najlepsze jest to, że to praktycznie pożyczka na dowód i to w tak krótkim czasie. Każdy dostanie pieniądze bez znaczenia czy ma już jakieś długi czy nie. Bardzo wygodne są te wszystkie wyliczenia. Wystarczy wybrać sobie kwotę jaką chce się pożyczyć, a komputer sam liczy jakie będą koszty i ile będzie trzeba spłacać. To jest bardzo dobre jak ktoś nie zna się na wyliczeniach pożyczkowych. Szybka pożyczka SMS to szansa na pozbycie się wszystkich problemów finansowych. Kwoty są bardzo różne i można wziąć na przykład 2000 złotych, ale to już wedle uznania każdego z osobna. Nie wszyscy potrzebują takich pieniędzy. Ja swoją ofertę skompletowałam bardzo korzystnie i jestem zadowolona.

Historia Jarosława (36 l.) z Opola

Prezenty to świetna sprawa. Lubię je robić, szczególnie dla żony i kiedy jest okazja. Pamiętam jak miała mieć urodziny, a ja bardzo chciałem jej kupić coś z biżuterii. Ona uwielbia biżuterię. Ale do wypłaty jeszcze trochę było, a ja wydałem już swoje oszczędności. Co prawda była jeszcze wypłata żony, ale przecież głupio tak kupować prezent dla niej za jej pieniądze. Dlatego pomyślałem że muszę chyba wziąć pożyczkę. Ostatnio słyszałem w telewizji o ofercie firmy SMS365 szybka pożyczka SMS czy coś takiego. No i pomyślałem w tym momencie że to chyba to co powinienem zrobić. Zdecydowałem się na pożyczkę. Trochę zaskoczyły mnie formalności, bo to była pożyczka na sms. Ale cóż, świat idzie do przodu więc się długo nie zastanawiałem. Wybrałem szybko termin i kwotę pożyczki. Czyli 600 złotych na czas 15 dni i zrobiłem przelew na kwotę 1 grosza na ich konto, to znaczy tej firmy. Chwile odczekałem i dowiedziałem się, że przyznano mi pożyczkę, zaraz dostanę przelew. W ten sposób wpłynęło mi na konto 600 złotych. Od razu wyruszyłem do jubilera. Pożyczka była bardzo szybka. Kiedyś zaciągało się pożyczki całkiem inaczej. Ale teraz te telefony i w ogóle inne czasy. To tak naprawdę nawet nie trzeba siadać do komputera jak w telefonie jest Internet. W tej firmie pożyczki dostają wszyscy, którzy ukończyli osiemnaście lat. Trzeba wykazać się danymi z dowodu osobistego. Muszą to być przecież wiarygodni klienci. Firma nie stawia żadnych większych wymagań jeżeli chodzi o formalności, warunki spłaty czy zaciągnięcia pożyczki. Wszystko jest bardzo wygodne, szybkie i bezproblemowe. Taka była właśnie moja pożyczka. Niedługo po tym dostałem wypłatę, oddałem dług, a żona miała prezent na czas i tak naprawdę nawet nie wiedziała że się w tym celu zadłużałem. Takie pożyczki są najlepsze. Bardzo szybkie, bez problemów. Albo ktoś się decyduje na pożyczkę bo go stać, albo nie. Mnie było stać, bo niedługo miałem dostać wypłatę więc mogłem sobie pozwolić. Gdybym znalazł się w podobnej sytuacji, zrobiłbym na pewno tak samo. Dlatego polecam innym. Ja wziąłem pieniądze na prezent dla żony, ale tak naprawdę nikomu o tym nie mówiłem, bo jest to pożyczka na co tylko się chce. Nie trzeba podawać celu przeznaczenia. Wystarczy spełnić warunki, które stawia firma, ale nie ma ich dużo, praktycznie w ogóle ich nie ma. Jedyną zasadą może jest dowód i ten przelew na 1 grosz. A to tak naprawdę żadne zasady i każdy pewnie powie to samo. Ja już jestem po wszystkim ale wciąż polecam pożyczki w tej firmie i w ogóle takie rozwiązania.

Prawdziwa historia Adama (31 l.) z Trzebnicy

Do wesela było zaledwie kilka dni. Kiedy już wszystko wydawało się przygotowane, na mój elegancki i drogi garnitur została wylana jakaś substancja żrąca, która pozostawiła taką plamę, że nie wiedziałem co z nim w tej sytuacji zrobić. Okazało się, że nawet czyszczenie chemiczne nie jest wstanie niczego naprawić. Doszły mnie słuchy, że tylko zakup nowego garnituru uratuje sytuację. Tylko skąd na to pieniądze. Tak sobie wtedy pomyślałem, bo było wszystko przygotowane, wszystko zaplanowane, wypłukałem się do zera. A tu taki pech. Podpowiedzieli mi, żeby wziął pożyczkę. W sumie pomyślałem sobie, przecież i tak będą pieniądze z prezentów, to dlaczego nie. Wziąłem 2000 złotych. Czas spłaty 30 dni. Wtedy koszty nie miały dla mnie najmniejszego znaczenia. Wyniosły mnie chyba jakieś 900 złotych. Zaciekawiły mnie formalności a w zasadzie ich całkowity brak. Nie miałem czasu na zaświadczenia, na jakieś inne dokumenty. Wszystko musiało odbyć się szybko. Tak właśnie było. To szybka pożyczka SMS bez sprawdzania w BIK dostępna dla zadłużonych i bezrobotnych. Czyli chodziło o to, że mogłem dostać pieniądze bez problemu, bez zbędnych dokumentów, za 15 minut na koncie. Na początku nie wierzyłem w to wszystko co się dzieje. Takie jakieś to zwariowane było. Zaplamiony garnitur, pożyczka której nigdy w życiu nie brałem i jeszcze tak przystępne warunki o czym nie wiedziałem. Przeważnie każdy kto brał pożyczkę czy kredyt mówił że tyle dokumentów, tyle podpisów. U mnie tego nie było. W końcu kupiłem garnitur, spłaciłem pożyczkę. Tak to wszystko się zakończyło. Wystarczyła kopia dowodu. Formalności odbywały się online. Zajęło mi to jakieś kilkanaście minut. jestem sprawny w załatwianiu takich spraw, ale wiem, że każdy by sobie z tym poradził, bo to nie było nic trudnego. Proste czynności prowadzące do otrzymania pieniędzy prosto na konto bankowe. Łatwo, szybko i skutecznie. Tak mógłbym określić, że ta szybka pożyczka pożyczka SMS to najlepsze co mnie spotkało.

Szybkie pożyczki SMS – dla zadłużonych i bezrobotnych od ręki

Żyjemy coraz szybciej – gonimy za pracą, nie mamy na nic czasu. Z tego też powodu lubimy i chcemy również szybko i ekspresowo brać pożyczki i zdobywać potrzebną gotówkę. Bardzo popularne i powszechne stały się szybkie pożyczki SMS oraz pożyczki przez Internet bez wpłacania 1 grosza. Czy są one w pełni bezpieczne? Jeśli wybierzemy odpowiedzialnie dobrą instytucję udzielającą pożyczki – jak najbardziej tak. Niestety pożyczki SMS wiążą się z pewnym ryzykiem. Jest wiele nieuczciwych osób, które zwyczajnie starają się naciągnąć klienta. Z tego też powodu należy dokładnie sprawdzić instytucję, która udziela nam pożyczki online. Ważne jest, aby firma taka miała realną siedzibę oraz numer NIP. Musimy również odpowiedzialnie wybrać kwotę pożyczki. Często zapominamy o dodatkowych kosztach i prowizji. Jeśli jednak wybierzemy parabank świadomie i odpowiedzialnie nie będziemy mieli żadnych problemów z uzyskaniem pożyczki. Z pożyczki chwilówki online mogą skorzystać nawet osoby zadłużone lub nie posiadające stałej umowy o pracę. W odróżnieniu od zwykłego kredytu bowiem decydując się na pożyczkę internetową nie musimy pokazywać zaświadczeń o zarobkach i zdolności kredytowej, a wszystkie formalności załatwiamy online – w zaciszu własnego domu. Nie musimy również określać na co chcemy pożyczyć daną kwotę.

Pożyczka online na telefon – kto może z niej skorzystać?

Z pożyczki online może bez problemu skorzystać każda osoba pełnoletnia. Jeśli chcemy zdobyć pieniądze wystarczy tylko przeczytać regulamin instytucji z którą podpisujemy umowę, wypełnić dokładnie formularz na specjalnej stronie internetowej: z danymi tele –adresowymi, numerem konta itd. i poczekać parę minut aż dana kwota gotówki znajdzie się na naszym koncie bankowym. Z pożyczki online mogą bez problemu korzystać również emeryci i renciści, a także osoby nie pracujące na stałej umowie o pracę. Pożyczkodawca nie pyta na jakiej umowie pracujemy – nie jest ważne czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie czy umowa o dzieło. Liczy się regularna spłata pożyczki w wyznaczonym przez parabank terminie. Z roku na rok instytucji parabankowych powstaje coraz więcej. Żyjemy w czasach gdzie często jest nam potrzebna gotówka nawet na drobne wydatki. Z tego też powodu obecny rynek związany z pożyczkami jest bardzo duży i nieustannie się poszerza. Bez problemu znajdziemy dzisiaj dobra i fachową instytucję finansową, a także dogodną ofertę dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb, wymagań oraz możliwości. Przed decyzją zawsze warto przejrzeć kilka ofert, aby wybrać najlepszą.

Pożyczka SMS przez Internet on-line opinie

Opinie na temat szybkich pożyczek SMS w godzinę, dostępnych online są podzielone. Niektórzy uważają, że są one przyczyną kłopotów finansowych sporej liczby ludzi, ze względu na coraz powszechniejsze zjawisko spirali długów. Inni natomiast twierdzą, że dzięki ofertom przez SMS i bez BIKu mogą normalnie funkcjonować i łączyć koniec z końcem, kiedy są w sytuacji podbramkowej. Moim zdaniem nie należy uogólniać, ponieważ prawda zawsze leży gdzieś pośrodku i wszytko zależy od indywidualnej sytuacji danego pożyczkobiorcy. Miejmy jednak świadomość, że szybko, pod wpływem chwili nie podejmujmy decyzji o zaciągnięciu jakiejkolwiek pożyczki SMS. Trzeba dobrze to rozważyć, obliczyć rzeczywisty koszt chwilówki wraz z prowizją i innymi opłatami, jeżeli takie są naliczane. Jeżeli zachowamy zdrowy rozsądek, na pewno nie będziemy żałować podjętej decyzji, ponieważ często po prostu nie mamy wyjścia, a jedynym rozwiązaniem okazuje się wtedy pożyczka chwilówka SMS, dostępna bez żadnych formalności, bez zaświadczeń o dochodach w zaledwie kilka chwil.

Co zrobić jeśli nie mogę oddać raty terminowo?

W sytuacji, kiedy już wiemy, że nie damy rady zwrócić raty w terminie należy skontaktować się z Przedstawicielem firmy, od której uzyskaliśmy pożyczkę. W przypadku nie powiadomienia parabanku i nie ustalenia dalszej procedury, zostanie naliczona opłata za opóźnienie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów warto od razu zadzwonić na infolinię lub udać się osobiście do oddziału instytucji finansowej.

Jakie są różnice między pożyczką a kredytem?

Kredyt jest produktem finansowym placówek bankowych, uregulowanym na podstawie prawa bankowego, którego zasoby pochodzą z depozytów bankowych oraz z tych, które wkładają właściciele lokat. Pożyczka natomiast może być udzielana zarówno przez osoby fizyczne, firmy jak i osoby prawne, ponieważ jest uregulowana jedynie w przepisach prawa cywilnego, a jej środki mogą pochodzić z własnych zasobów w.w. podmiotów.

Co to jest pożyczka z tzw. obsługą domową?

Wiele firm pożyczkowych na naszym rynku oferuje pożyczki z tak zwaną obsługą domową. Jest to oferta skierowana dla osób ceniących wygodę, a jednocześnie chcących mieć bezpośredni kontakt z Przedstawicielem firmy finansowej. Pożyczka taka jest zarówno udzielana, jak i spłacana w domu pożyczkobiorcy, w terminach dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Przed zdecydowaniem się na tego typu opcję, należy dowiedzieć się jaki jest jej całkowity koszt. Są instytucje, które nie naliczają żadnych kosztów za tego typu dodatkowe usługi, ale przed podpisaniem umowy należy to dokładnie zbadać.

Czym jest pożyczka z tzw. przelewem na konto?

Po wyborze odpowiedniej oferty pożyczki i podpisaniu umowy, pieniądze przelewane są na wskazane konto bankowe klienta. Raty pożyczki uiszczane są również za pomocą przelewów bankowych bądź polecenia zapłaty na wskazany rachunek danej instytucji pozabankowej.

Szybka pożyczka SMS z niskim oprocentowaniem. Zobacz co zawiera wniosek?

Zaciągnięcie pożyczki pozabankowej przez wiadomość SMS bez BIK jest szybkie i bardzo proste. Wystarczy wypełnić bezpłatny wniosek, a gotówka przelewana jest na konto w kilka chwil. Jako, że jest on zupełnie za darmo, nie trzeba ponosić przy tym dodatkowych kosztów. Warto już teraz wiedzieć, co zawiera wniosek o szybką pożyczkę bez BIK i KRD:

 • imię, nazwisko i adres zamieszkania osoby ubiegającej się o pożyczkę,
 • numer rachunku bankowego zainteresowanego pożyczką,
 • określenie wysokości wnioskowanej kwoty,
 • określenie czasu spłaty możliwego do terminowej spłaty,
 • numer pesel oraz dowodu osobistego zainteresowanego.

Na co przeznaczyć pożyczkę od ręki po przesłaniu SMS

Natychmiastowa pożyczka na SMS bez baz ma to do siebie, że nie zawiera złożonych formalności. To przekłada się na to, że są niebywale szybkie i wygodne. Na co jednak można je przeznaczyć? Zdecydowana większość osób wykorzystuje je na następujące cele:

 • spłacenie posiadających już zobowiązań,
 • remont mieszkania,
 • wypłacenie zaległych należności pracownikom,
 • naprawa samochodu,
 • zakup nowego sprzętu gospodarstwa domowego.

Przydatne filmy video

Poniżej przedstawiamy filmik dla wszystkim zainteresowanych, którzy chcą zaciągnąć szybką pożyczkę sms. Film jasno pokazuje jak to zrobić.

Przedstawiamy filmik dla wszystkich, którzy mają problemy finansowe i natychmiast potrzebują gotówki.

Obejrzyj krótki filmik i sprawdź, czy posiadasz podobny problem co główny bohater. Zakra.pl pokaże Ci jak skutecznie pozyskać określoną kwotę gotówki.

Pożyczki gotówkowe na telefon sms dla zadłużonych bez sprawdzania BIK

Już teraz możliwe jest szybkie i skuteczne pożyczanie pieniędzy – i to wszystko przez telefon! Jedyne co musisz zrobić to wybrać firmę z najlepszą ofertą i po prostu do niej zadzwonić.Sposób pożyczania pieniędzy w dzisiejszych czasach znacznie różni się od tego niegdyś. Rzadko jesteśmy traktowani z brakiem ufności. Podmioty oferujące pożyczki dbają o to, by potencjalny klient nie czuł się jak oszust, ale osoba wiarygodna.

Z racji, że obecnie polski rynek finansowy zapełniony jest różnymi ofertami pożyczek, podmioty finansowe wprowadziły nowy sposób ich zaciągania. Chodzi tutaj o pożyczkę gotówkową przez telefon. To jedna z wielu, obok pożyczek SMS czy internetowych, szybkich form pożyczania pieniędzy. Ta forma jest bardzo wygodna i nie wymaga od nas wychodzenia z domu.

Jak dostać pożyczkę na telefon

Aby otrzymać pożyczkę musimy podać nasze dane, numer konta do przelewu i kwotę pożyczki, którą chcemy pożyczyć. Po podaniu wszystkich informacji i zaznaczeniu, czy chcemy pieniądze na konto czy do domu, pozostaje nam wyłącznie oczekiwanie na przelew lub kuriera.
Niezależnie od rodzaju, pożyczki pozabankowe są przede wszystkim:

 • pozbawione ukrytych kosztów,
 • przystępne w regularnej spłacie,
 • dostępne dla każdej pełnoletniej osoby,
 • dostępne bez opuszczania mieszkania,
 • wzbogacone dobrym harmonogramem spłat,
 • bez opłat wstępnych i uciążliwych formalności.

Gdzie mogę znaleźć taką błyskawiczną gotówkę na telefon?

Jeśli szukasz ekspresowej pożyczki, którą można uzyskać za pomocą telefonu lub SMS, istnieje kilka opcji, które możesz rozważyć. Należy jednak pamiętać, że warunki takich pożyczek mogą się znacznie różnić w zależności od dostawcy, a ich koszty mogą być wyższe niż standardowe kredyty bankowe. Oto kilka kroków, które pomogą Ci znaleźć odpowiednią ofertę:

 • Porównywarki finansowe online. W Internecie znajdziesz wiele stron, które porównują oferty szybkich pożyczek, w tym tych udzielanych przez telefon lub SMS. Używając tych narzędzi, możesz łatwo porównać różne oferty pod kątem oprocentowania, maksymalnej kwoty pożyczki i wymagań.
 • Strony firm pożyczkowych. Bezpośrednio na stronach internetowych firm pożyczkowych często znajdują się informacje o możliwości zaciągnięcia pożyczki przez telefon lub SMS. Warto sprawdzić aktualne oferty i dokładnie przeczytać warunki umowy.
 • Fora internetowe i opinie. Poszukaj opinii innych użytkowników na temat konkretnych produktów finansowych i firm. Fora internetowe i portale z opiniami mogą dostarczyć cennych informacji na temat rzetelności firmy i jakości obsługi klienta.
 • Aplikacje mobilne. Niektóre firmy pożyczkowe oferują własne aplikacje mobilne, przez które można szybko zaciągnąć pożyczkę. To wygodna opcja dla osób preferujących załatwianie spraw finansowych przez telefon.
 • Konsultacja z doradcą finansowym. Jeśli nie jesteś pewien, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza lub obawiasz się ukrytych opłat, skonsultuj się z niezależnym doradcą finansowym.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Jak najszybciej pożyczka na kwotę 20 000 złotych na zakup mebli do mieszkania w Poznaniu?Mam negatywne wpisy w BIK.
  Proszę o szybki kontakt

 2. Czy istnieje możliwość otrzymania szybkiej pożyczki SMS bez weryfikacji BIK nawet dla osób zadłużonych?

 3. Czy istnieje możliwość otrzymania szybkiej pożyczki SMS bez weryfikacji BIK, nawet dla osób, które mają zaległości w spłacie zobowiązań?

 4. Najszybsze pożyczki bez weryfikacji baz dłużników - sprawdź warunki

  Potrzebujesz szybkiej pożyczki SMS? Nie martw się o weryfikację BIK! Oferujemy możliwość uzyskania pożyczki nawet dla zadłużonych. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

 5. Witam potrzebuje 1000zl na juz

  • Witam
   Potrzebna pilna pożyczka na SMS na 15 tys zl.
   Bardzo proszę o pilną pomoc!
   Nie mogę za długo czekać. kiedy możemy to załatwić?
   pozdrawiam

 6. Witam, mam wpisy w BIK, a pilnie potrzebuje pożyczyć 26000 na spłacenie rachunków, pożyczki u znajomych.
  Bardzo prosze o pilny kontakt

 7. 25 tys zl na już

 8. Potrzebuje bardzo pilnie 4000zl na 4 miesiace poprosze o jak najszybszy kontakt

 9. Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z WhatsApp: +91 638 496 0273

 10. Dzień dobry,

  Potrzebuje szybkiej pożyczki chwilówki SMS na 10 tys zl. jakie formalności? Pozdrawiam

 11. Czy istnieją jakieś specjalne firmy, w których nie powinno się zaciągać pożyczek? Albo inaczej – gdzie najlepiej wziąć pożyczkę na SMS, zeby procedura była szybka i zeby nie sprawdzali BIK

 12. Potrzebuje 500zl na już SMS bardzo proszę o szybkie kontakt

 13. witam potrzebuje pilmie 400-600 zll

 14. pilnir 500zł

 15. Witam

  Potrzebuje pożyczyć 10 000 zl. Gdzie znajdę nr telefonu, pod który wyśle SMS? proszę o info co dalej musze zrobić?

 16. 15 000 zl na już! Pozdrawiam!

 17. Jeżeli oferta jest nadal aktualna, to potrzebuje pożyczki na 15 tys zl z niskim oprocentowaniem. Czekam na kontakt!

 18. Dzisiaj otrzymałam pożyczkę w wysokości 15000 zl. POLECAM!

 19. Proszę o kontakt, potrzebuje pożyczki na 15 000 zl

 20. Potrzebuje pożyczyć pilnie 6000 zł Ola

 21. Witam. Potrzebuje natychmiastowej pożyczki na 30 000 zł z niskim oprocentowaniem. Pozdrawiam

 22. Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na SMS na 10 000 zł. jakie warunki? Czekam na kontakt. Pozdrawiam

 23. zainteresowana – czekam na resztę szczegółow. Podałam e-maila. Kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi?

 24. Potrzebuje pozyczki 2000 zł bez BIK. Czekam na inf. Pozdrawiam

 25. Dzien dobry. Szukam pożyczki na 25 000 zł na już. Pozdrawiam

 26. Witam. Potrzebuje szybkiej pożycz,ki dla osób zadłużonych na 30 000 zł. Pozdrawiam

 27. Witam potrzebuje 2500zl proszę o kontakt, gdzie mam wysłać SMSA?

 28. potrzebuje pozyczki 2000 tys na numer XXX XXX XXX

 29. potrzebuje szybkiej pożyczki na 4000 zł. Czekam na pilny kontakt

 30. Witam. Potrzebuje pożyczki na 5000 zł. Gdzie znajdę wniosek?

 31. Witam potrzebuje pilnie pożyczki 3500 tys na numer XXX XXX XXX

 32. Witam jestem zainteresowany, chce pożyczyć 20 000 zł. Czekam na informacje

 33. Proszę o informację odnośnie pozyczki

 34. Witam jestem zainteresowana ofertą pożyczki proszę o kontakt

 35. Witam. chce pożyczyć 5000zł z góry dziękuję. najlepiej bez badania baz i jakiś długich formalności

 36. Jestem zadłużona w parabankach i u rodziny. Proszę o pomoc, muszę jak najszybciej zyskać 40 000 zl. Proszę o pomoc!

 37. Potrzebuje pilnej pozyczki na sms w kwocie 1000 zł
  Proszę o kontakt

 38. Witam Serdecznie pilnie potrzebuje pożyczki na SMS w kwocie 1000 zł?

 39. Witam jestem zainteresowana pożyczką na 10000

 40. Na już potrzebuje wraz z Partnerką 5000zl proszę o kontakt telefoniczny pod wskazany numer XXX XXX XXX

 41. Dzień dobry potrzebuje pożyczki na kwotę 15 tysięcy

 42. Proszę o kontakt

 43. Potrzebuje pieniędzy na spłate długów, proszę o pomoc!

 44. Witam. Potrzebuje pilnej pożyczki sms na 15 000 zl. Pozdrawiam

 45. Potrzebna pożyczka w kwocie 10000

 46. Potrzebuje 3000 zł na 12 miesięcy

 47. Dobry dzień

  Potrzebuje pożyczki an 10 000 zl. jakie musze spełnić formalności? Proszę o pomoc!

 48. Dobry dzień. Pilna pożyczka dla osób zadłużonych na 30 000 zl. Prosze o wniosek i dalsze szczegóły

 49. 40 tys bez weryfikacji baz dłużników
  Sprawa jest ważna, oddam z dużym procentem

 50. Witam. Gdzie moge zostawić swoje dane do wniosku o pożyczkę na 25 000 zl?

 51. Jestem zainteresowana ekspresową pożyczkę na SMS. Proszę o więcej szczegółów jak najszybciej!

 52. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pożyczki potrzebuje pilnie 30tyś proszę o kontakt

 53. Potrzebne 10 tys

 54. Jestem zainteresowana błyskawiczną pożyczka na sms proszę o kontakt, interesuje mnie kwota 25 000 zl

 55. Wyślij sms i zyskaj szybkie pieniądze!

  Szybka gotówka – pożyczki na sms bez analizowania baz

  * tylko na dowód
  * bez zgody współmałżonka
  * bez zaświadczeń o dochodach
  * w 15 minut na konto
  * prosta i rzetelna umowa

  GOTÓWKA OD 100 DO 50 000 ZŁ!

  Udzielamy Pożyczki do 20.000 zł na maksymalny okres 48 miesięcy

  – bez żadnych formalności
  – bez poręczycieli
  – błyskawiczna decyzja
  – również dla osób z komornikiem
  – bez zaliczek

  Zgłoś się po ekspresową pożyczkę, wystarczy napisać komentarz!

 56. Proszę o wiadomość email. Potrzebuje pożyczki na telefon czy sms

 57. Jesteś zadłużony - My udzielimy Ci pożyczki na Sms

  Wyślij SMS i zyskaj nawet do 20 000zł
  POŻYCZKI NA SMS BEZ BIK DLA ZAÐŁUŻONYCH

  – Pozyskaj dyskretną pożyczkę niebankową na Sms bez konieczności posiadania podpisu współmałżonka i zaświadczeń o dochodach

  WYŚLIJ „TAK” NA PODANY NR TELEFONU I ZYSKAJ PIENIĄDZE W KWADRANS

  – pieniądze na konto bądź bezpośrednio do Twojego miejsca zamieszkania
  – fachowy dobór warunków pożyczkowych
  – dla naszych nowych i stałych klientów niskie oprocentowanie

  Pożyczka sms na wyciągnięcie ręki każdego!
  Zostaw w komentarzu telefon do siebie, odezwiemy się w ciągu godziny!

 58. Potrzebujesz gotówki na samochód? A może zjadają Cię długi?
  Koniecznie weź moją pożyczkę do 40.000złotych na dowolny cel!
  Gwarantuję Ci mały procent i niskie raty, które spłacisz bez problemu

 59. Szybka gotówka potrzebna inwestorowi. Dokładnie 20 000 złotych na czas spłaty jednego miesiąca! Mogę wykazać się aktualnym pitem!

 60. Potrzebuje ok 80.000 zl pod nieruchomosc ktura jest zabezpieczeniem banku Santander ale otrzymalam od banku promese ze po wplacie tych pieniedzy zeruje mnie wpisy w ksiedze wieczystej bo doszlo do komornika I do licytacji

 61. Czy te smsy do parabanków to o jakiejś specjalnej treści się wysyła?

 62. Czy zamiast wysyłania tych sesemesów do firmy pożyczkowej można tam po prostu zadzwonic i tak zlozyc wniosek o przyznanie pozyczki?

 63. Jak ma się zadłużenie do wysokości pożyczki jaką można dostać w danej firmie zajmującej się udzielaniem pożyczek?

 64. Jak to jest, czy osoby zadłużone moga wyłącznie konsolidację dostać?

  • No parabank idzie im na rękę. Spłaca za nich pożyczkę z konsolidacji a oni potem jadą z ratami za to jedno zobowiązanie z niższą ratą i wszyscy są happy.

 65. Hej, a co z tą całą weryfikacją może pójść nie tak?

 66. Dzień dobry wszystkim
  Potrzebuje pożyczki na kwotę około 3 tysiecy a bank mi odmówił, co mogę zrobić w takiej sytuacji? Gdzie szukać pieniędzy?

 67. No a na czym ta weryfikacja bikowska ma polegac?

 68. hej, czy bedąc osobom zadluzonom moge na jakos pozyczke w ogole liczyc, czy to tylko taka reklama jest?

 69. Szukam informacji o via sms, wie ktoś coś?

 70. Witam
  Czy to za darmo, to znaczy na prawdę za darmo w tych pożyczkach?

  • No na pewno nie jest ona oprocentowana, a do kwoty pozyczanego kapitału doliczane są tylko niezbyt wysokie opłaty, więc tak naprawdę za droga to ona nie jest. tylko trzeba pamiętać,że za darmo to tylko zwykle pierwsza pożyczka w danym parabanku jest,

 71. hej
  orientujecie się może, czy jakieś parabanku udzielają pożyczek z premią?

  • Z tego co pamiętam coś takiego provident oferuje i nawet jeszcze jakiś pakiet zdrowotny czy coś takiego dla seniorów, warto to sprawdzic

 72. Jak dzialają takie szybkie pożyczki sms?

 73. Ile czasu ma sie na oddanie takiej najnizszej pozyczki w vivusie??Pozdr

 74. Czesc na czym ta cala weryfikacja polega?

 75. Jak długo czeka się na pożyczkę sms?

  • tak naprawdę wszystko jest uzaleznione od firmy finansowej, od kilkunastu minut do kilku godzin, 2 dni to już absolutne maksimum.

 76. To chwilówki to jak szybko trzeba oddawać, bo nazwa tych pożyczek troszkę mnie,ze tak powiem niepokoi.

 77. Hejka
  Mogę pożyczkę sms zaciągnąć np w niedzielę??

  • Możesz, ale pewnie i tak dopiero w poniedziałek pieniądze dostaniesz, bo jak wiadomo w weekendy banki nie realizują przelwow

 78. Ile w Incredit za pierszym razem max dostane?

 79. Czy szybką pożyczkę trzeba też szybko oddać? Jak to w praktyce wygląda?

 80. Cześć
  Czy moglby mi ktos wytłumczaczyc o co chodzi z tymi prywatnymi pozyczkami>?

 81. Jak te pożyczki sms się zaciąga, bo jakoś nie łapię tego tematu.

 82. Hej, mam pytanie, mówi się ,że pożyczki są bez formalności i td, ale chyba trzeba coś zrobić, żeby je dostać,mam rację? tak na piekne oczy to ich raczej nie udzielają.

 83. Witam, niedawno miałem bardzo duże długi i nie miałem z czego ich spłacić, a w banku też nie dostałbym kredytu, więc zgłosiłem się do parabanku. Ja z reguły wszystko załatwiam osobiście, więc wybrałem taką firmę, która posiada punkty obsługi klienta i do niego poszedłem. Obsługa była bardzo miła, wyjaśnili mi jakie warunki muszę spełniać, żeby dostać u nich tak wysoką pożyczkę i jakie czynności wykonać. Obawiałem się, że nikt mi już nie pomoże i w niedalekiej przyszłości odwiedzi mnie komornik, ale na szczęście w tej instytucji finansowej wszystko odbyło się bardzo szybko i bez żadnych formalności, jest to bardzo dobre wyjście w sytuacji kiedy ktoś jest dość mocno zadłużony

 84. Dobry wieczór
  jaki jest pierwszy krok przy zaciąganiu pożyczki sms? Proszę o radę.

  • Oczywiście musisz dać znać tym smsem firmie pożyczkowej, że chcesz u nich zaciągnąć pożyczkę. Oni z pewnością po chwili oddzwonią do Ciebie i już wytłumaczną samodzielnie wszystko co i jak

  • Witam
   2000 zl ale jeszcze dzisiaj.
   Czekam na odp

 85. Heja wszytskim
  Jakie firmy znacie, które pożyczek przez smsa udzielają, pewnie już na tej stronie gdzieś padła odpowiedz, ale naprawdę nie mam czasu szukać,.Pozdrawiam

  • Nic nie szkodzi, że takie pytanie już było, do parabanków, które udzielają pożyczek przez sms i z których ja korzystałem należą: Viasms, Sms365 oraz Sms banq, wszystko odbyło się szybko i bez żadnych poręczycieli czy zaświadczeń o moich dochodach, pewnie jeszcze nie raz skorzystam z ich usług

 86. Czy ktoś wysłał smsa w sprawie pożyczki i nie otrzyamał żadenej odpowiedzi, bo już sam nie wiem czy coś źle zrobiłem, czy co się stało…

  • Jeśli wysłałeś sms do firmy z informacją, że chcesz u nich zaciągnąć pożyczkę i po dłuższym czasie nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi to powinieneś osobiście zadzwonić do tego parabanku i wyjaśnić całą sytuację, ponieważ mogłeś coś źle wypełnić lub mogła nastąpić jakaś pomyłka

 87. Witam, od pewnego czasu zastanawia mnie czemu jest tak dużo firm na rynku, które oferują nam najlepsze pożyczki, a dlaczego nie mogłaby być tylko jedna instytucja finansowa, udzielałaby wszystkim pożyczek i byłaby najbardziej wiarygodna?

  • dobre pytanie. kazda firma jest inna, kazda ma inne warunki. mało tego nawet banków jest wiele, czy sklepów spożywczych. Im jest ich wiecej, tym wieksza konkurencyjność i wieksza mozliwość wyboru. czlowiek moze porownac i widzi gdzie chca go oszukac a gdzie jest korzystnie

 88. I że niby nigdzie tego BIKu nie sprawdzają, czy może jednak któraś firma to praktykuje?

  • To zalezy od firmy oczywiście, ale większość raczej tego nie sprawdza. Takie firmy jak ASA KREDYT czy BIZ CREDIT sprawdzają wszystkich klientów, ale jeśli wolisz, aby Cie nie sprawdzano to polecam Ci IN CREDIT, ponieważ ta firma na pewno nie bedzie Cie sprawdzać, zawsze też mozesz sam sprawdzić, która firma najbardziej pasuje do twoich wymagań.

 89. cześć gdzie dostane najszybszą pożyczkę bez weryfikacji????pilne!!!

  • kazdym parabanku. mozesz do firmy dac sie osobiscie i pieniadze dostaniesz do reki, albo przez neta i przelew dostaniesz do godziny. zalezy na jakakwote liczysz, ale moze vivus, albo provident, czy bocian

  • vivus- szybko tanio bez problemow, osobiscie bardzo polecam

 90. ja brałam, ale dosc dawno, pamiętam głównie to ża zadnych problemów nie było i aż się zdziwiłam z jaką szybkością kase mi przelali na konto, ja nie narzekam na tego rodzaju pożyczki

 91. Brał ktos pożyczkę sms?Opoeiwiedxcie troche o tym….jak mozecie

 92. królowamargo

  Witam Państwa serdecznie. Proszę osoby tutaj bywające o poradę. Otóż pilnie muszę zdobyć 1500 złotych, na operację, w prawdzie drobną, ale bardzo dla mnie ważną. Gdzie znajdę naprawdę uczciwą firmę, które udzieli mi takiej pożyczki?

  • Moim zdaniem powinnaś się zgłosić do firmy Provident, jest dość popularna firma, daje pierwszą pożyczkę do 5 tysięcy złotych i do tego jest za darmo, czas oczekiwania na sprawdzenie wniosku wynosi jedną godzinę, ta firma nawet nie sprawdza historii finansowych swoich klientów w Biurze informacji Kredytowej, wydaję mi się, że spełnia wszystkie Twoje wymagania

 93. Da sie da sie w Express kasie,a takpowaznie to firma jak kazda inna da się tam i pogadac ipozartować, no i szybko w sumie decyduja czy dostaniesz kase czu nie,spróbuj

 94. Brał ktoc cosw Express kasie? Cos wiecie na jej temat? da sie tam dogadac?

 95. Żaden bank nie udzieli ci już kredytu, najlepiej więc byłoby gdybys zwrócil sie do jakiejs placówki pozabankowej i tam szykam pożyczki tylko na dowód i bez potrzeby przedstawiania zaświadczen o dochodach

 96. hej. Potrzebuje chwilówki na 1 tys. zł. Gdzie dostane?

 97. Witam. Gdzie najszybciej pozycze 3 tys na dowod? Pieniadze potrzebne sa mi jeszcze na dzis. Pozdrawiam

  • Witaj Adamo. Mogę udzielić Ci pożyczki na lepszych warunkach niż jakakolwiek firma pozabankowa. Odezwij się do mnie, a omówimy szczegóły. Życzę miłego dnia. Jarosław

 98. Czy ktos z uzytkownikow serwisu moglby pozyczyc mi 700 zł jedynie na dowod. Mozemy spisac umowe, okreslic odsetki. Jestem uczciwy, po prostu znalazlem sie pod sciana i brdzo potrzebuje pieniedzy. Bardzo prosze o pomoc!

  • Jeśli potrzebujesz szybkich pieniędzy, a konkretniej 700 złotych to możesz skorzystać z usług takich firm jak: Microfiannse, Optima, Panda money, tylko pamiętaj, aby dokładnie przeczytać ich oferty, gdyż różnią się od siebie pod względem na przykład sprawdzania historii finansowej swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej lub przelania opłaty początkowej. Natomiast, jeśli interesuje Cię bardziej pożyczka od osoby prywatnej to polecam Ci skorzystanie z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl

 99. Czy wszystkie firmy udzielają pożyczek bez BIk? Czy tylko niektóre? Szukam własnie pożyczki bez bik i nie wiem gdzie mam sie zglosic. chce od razu wyslac do firm, ktore nie badaja bik

  • Nie wszystkie firmy pozabankowe udzielaja pozyczek bez bik. Musi byc napisane na stronie wybranej firmy, ze „pozyczki bez bik”. Jezeli jest napisane, ze pozyczkobiorca nie moze figurowac w rejestrze dluznikow, to taka firma nie udzieli pozyczki bez bik. Najlepiej wpisz w wyszukiwarke „pozyczka bez bik”. Pozdrawiam

 100. Gdzie dotać najtansza pozyczke, ale koneicznie bez bik. Czy ktos ma jakies sensowne propozycje?

 101. Szukam dobrej pozyczki dla bezrobotnych, pieniądze do reki. Nie mam konta bankowego. PILNE!

 102. viasms – szybka pożyczka!

  brak konieczności podawania źródeł dochodu
  czas spłaty – do 30 dni
  minimum formalności
  bez BIK
  środki można wykorzystać na dowolny cel;
  wysoki poziom ochrony danych osobowych;
  szybka wypłata
  wszystkie czynności można wykonać drogą elektroniczną;

 103. Hej.
  Co sądzicie o Wonga. com? Czy ktoś tam bral pozyczkę? Zastanawiam się czy jest korzystniejsza od bbbpolskich firm pozyczkowych?

 104. Czy ktoś mógłby poradzić mi jakąś pożyczkę bez BIK. Mam wrażenie, że już wszędzie próbowałam, wszędzie odmowa. A potrzebuje 4 tys. zł. CO ROBIĆ?

  • A czy próbowała Pani uzyskać pożyczkę w Profi Credit, Oni reklamują się, że udzielają bez BIK. Zawsze warto spróbować

 105. Co sądzicie o pozyczkach SMS? WARTO? Bo tak sie zastanawiam, czy to jest bezpieczne?

  • Do najlepszych pożyczek sms należą: VIASMS, SMS KREDYT, SMS BANQ, pamiętaj jednakże, że te oferty nie są identyczne, ponieważ różnią się na przykład sprawdzaniem BIK czy opłatą początkową. To prawda, że zdarzają się przypadki trafienia na oszusta, który chce wyłudzić pieniądze, ale są to nieliczne przypadki, a poza tym wszystkie te parabanki podlegają pod kodeks cywilny

 106. Potrzebuje pilnie pozyczki na 1 000zł. Mam 18 lat, nigdy wczesniej nie pozyczalem pieniedzy, pracuje,ale na czarno. Czy jest dla mnie jakas szansa?

 107. Witajcie
  Czy ktos moze poradzic mi jak mam wyjsc z dlugow. Jestem winien 10 000 zł, ale znajomemu. On chce juz zebym splacil, a ja nie mam z czego. co mi proponujecie?

  • A pracujesz gdzieś, masz jakieś dochody? Jak w ogóle wygląda Twoja zdolność kredytowa? Poproś znajomego, czy nie możesz spłacać na raty. Jeżeli się nie zgodzi, to weź pożyczkę w banku, a jak nie dostaniesz to w jakiejś firmie pożyczkowej.

 108. Wszyscy przestrzegają przed firmami pożyczkowymi, mówią, że to neibezpieczne, żeby nie dać się nabrać.Ale co mają zrobić beidni ludzie, którzy nie mają poieniędzy na życie???

  • No wiadomo, jak ktos nie ma pieniedzy i nie moze liczyc na rodzine to nie ma innego wyjscia. Taka ostatnia deska ratunku, dlatego uwazam, ze dobrze ze sa takie firmy, bo juz zupelnie nie bylo by gdzie zwrocic sie o pomoc…

  • Jest takie powiedzenie:” Dobry zwyczaj nie pożyczaj”. Należy zawsze to stosować, jak nie musisz nie korzystaj z takich firm. Natomiast jak masz nóż na gardle, to pożycz, ale też spłać i zapomnij!

  • Błyskawiczne pożyczki na telefon i SMS dla wszystkich!

   Pożyczki internetowe gotówkowe tylko na SMS dla każdego bez formalności!

   * Pożyczka SMS w naszej firmie to gwarantowane bezpieczeństwo, anonimowość i wygoda
   * Bez weryfikacji BIK i KRD
   * Ekspresowe pieniądze przeznaczane na dowolny cel
   * Dla każdej pełnoletniej osoby od ręki
   * Bez żadnych zaświadczeń o dochodach czy innych dokumentów
   * Niskie oprocentowanie
   *Umowa spisana w sposób przejrzysty
   * Wystarczy tylko wypełnić wniosek online
   * Gwarantujemy, że nasza oferta jest bez ukrytych kosztów
   * Idealne warunki kredytowe
   * Spłata pożyczki w wybranym przez Ciebie terminie
   * Bez zaświadczeń o dochodach
   * Możliwość szybszej spłaty lub wydłużenia okresu zwrotu

   Zastanawiasz się co zrobić aby uzyskać nawet do 50 000 zł i to bez długich procedur?!

   * mieć dowód osobisty
   * konto w banku
   * telefon komórkowy, z którego wyślesz SMSA

   Jeśli masz pytania lub od razu chcesz zaciągnąć naszą pożyczkę bez baz przez SMS, to wystarczy, że napiszesz komentarz!

 109. Polecam wszystkim Provident!Przez ostatni czas bardzo się rozwinęli, mają mnóstwo klientów,coraz więcej ofert. Skorzystałem z żoną i się nie zawiedliśmy:-)

  • Zyskaj błyskawiczne środki bez BIK od zaraz na koncie!

   Potrzebujesz szybkiej gotówki na spłatę zadłużeń, pilne wydatki lub wymarzone wakacje? My udzielimy Ci bezpiecznej pożyczki bez weryfikacji BIK na sms od ręki!

   Awaryjne środki finansowe na dowolny cel od zaraz na koncie każdego klienta. Aby otrzymać dowolnie dużą kwotę bez zbędnych formalności wystarczy tylko napisać komentarz! Pożyczka nawet dla osób z komornikiem bez KRD i BIK jest bardzo tania i bezpieczna, nie wymaga dużo formalności, daje niskie raty i długi okres spłaty. To, co trzeba zrobić to jedynie wysłać darmowy wniosek online i cieszyć się przekazanymi pieniędzmi.
   * na dowód
   * bez BIK
   * szybki przelew
   * bez zdolności kredytowej
   * wystarczy krótki Sms

   Nasz pożyczka na SMS bez KRD, BIK, BIG, ERIF nie należy do drogich zobowiązań. Jeżeli klient w danym miesiącu nie posiada środków by terminowo spłacić ratę, może on skorzystać z karencji w spłacie bez dodatkowych kosztów. Dlatego niczym nie ryzykujesz! Dlatego aplikuj o pożyczkę już teraz!

  • Czekają na Ciebie dobre pożyczki SMS z niskim oprocentowaniem

   Wyślij jedną wiadomość SMS i zyskaj nawet do 30 000 zł!

   * na dowód od 18 lat
   * nie wymagamy żadnych zarobków
   * pomagamy zadłużonym i osobom bez pracy lub pracującym na czarno
   * możesz mieć wpisy w bazach dłużników
   * ustal takie raty, abyś nie odczuł jej spłat
   * minimalne oprocentowanie
   * nie pobieramy prowizji na udzielenie wsparcia
   * bez zbędnych dokumentów
   * pożyczkę można zaciągnąć bez opuszczania własnego miejsca zamieszkania. Z

   Nasza pożyczka sięga aż 35 000 złotych, a okres spłat wynosi do 5 lat!

   Zdecyduj się na pożyczkę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości!

  • TANIE POŻYCZKI SMS BEZ BAZ DŁUŻNIKÓW Z SZYBKĄ PROCEDURĄ

   Bezpieczna i ekspresowa oferta pożyczki na telefon i SMS dla zadłużonych bez BIK i zdolności kredytowej

   Szukasz szybkiego wsparcia finansowego bez weryfikacji BIK? Nasza oferta pożyczki SMS dla zadłużonych jest dostosowana do Twoich potrzeb! Zaprojektowaliśmy ją tak, aby zapewnić Ci wygodę, elastyczność i minimalne formalności. Oto szczegóły naszej atrakcyjnej propozycji:

   Formalności:

   – Brak weryfikacji BIK:
   Nie musisz obawiać się o negatywną historię kredytową. Nasza pożyczka SMS jest dostępna dla wszystkich, bez względu na wynik w BIK.

   – Prosta procedura wnioskowania:
   Wystarczy wysłać SMS z treścią „POZYCZKA” na numer [numer SMS, który podamy e-mailu], aby rozpocząć proces. Otrzymasz od nas odpowiedź w możliwie najkrótszym czasie.

   – Minimum formalności:
   Aby ubiegać się o pożyczkę, potrzebujesz tylko dowodu osobistego. Nie wymagamy zbędnych dokumentów czy zaświadczeń.

   Parametry pożyczki SMS bez baz:

   – Kwota pożyczki:
   Oferujemy kwoty od 500 zł do 25 000 zł, abyś mógł sfinansować swoje pilne potrzeby lub poprawić swoją sytuację finansową.

   – Okres spłaty:
   Wybierz dogodny dla siebie okres spłaty, od 3 do 48 miesięcy. Dostosujemy raty, aby były komfortowe dla Twojego budżetu.

   – Warunki:

   Również dla zadłużonych:
   Nasza oferta została stworzona z myślą o klientach z trudnościami finansowymi. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię na drodze do stabilności.

   – Szybka decyzja:
   Nasza procedura oceny wniosku jest szybka i sprawnie przeprowadzana, co pozwala na błyskawiczną decyzję. Otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku minut.

   – Wymagania:

   Pełnoletność:
   Aby ubiegać się o pożyczkę, musisz mieć ukończone 18 lat.

   – Stałe źródło dochodu:
   Nie wymagamy wysokich zarobków, ale musisz mieć stałe źródło dochodu, np. wynagrodzenie, rentę czy emeryturę przy pożyczce powyżej 20 000 zł.

   Zaufaj Naszej Ofercie:
   Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i zapewni Ci pełne wsparcie na każdym etapie procesu. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej pożyczki SMS i przekonaj się, że rozwiązanie Twoich problemów finansowych może być proste i szybkie.

   Aby wypełnić wniosek lub uzyskać więcej informacji, wyślij SMS z treścią „POZYCZKA” na numer [numer SMS] lub odwiedź nasze biuro, gdzie nasi doradcy chętnie Cię przywitają.

   Zaufaj nam i odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami! ODEZWIJ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.