Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na PIT-11

Atrakcyjne pożyczki na pit-11 od ręki. Wypełnij wniosek w 5 minut. Szybka pożyczka na PIT-11 dla każdego od ręki na dowolny cel, bez poręczycieli, zabezpieczeń i zgody współmałżonka. Tania pożyczka na PIT-11 bez opłat wstępnych. Błyskawiczne pieniądze w 15 minut na konto bankowe lub do ręki po kilku minutach od wysłania wniosku online. Korzystne oprocentowanie, niskie raty nawet dla zadłużonych, bez weryfikacji w BIK i KRD. Zaciągnij pożyczkę teraz, możliwość przedłużenia czasu spłaty. Niewielkie raty, wygodny harmonogram spłaty.

Jak działa pożyczka na PIT-11?

Pożyczka na PIT-11 może być dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących szybkiego finansowania bez konieczności przedstawiania tradycyjnych zaświadczeń o dochodach. Jednakże, jak przy każdej decyzji finansowej, ważne jest dokładne przeanalizowanie warunków oferty oraz ocena własnej zdolności do spłaty zobowiązania.

PIT-11 to roczne zestawienie informacji o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Dokument ten jest wystawiany przez pracodawcę (lub zleceniodawcę) i przekazywany pracownikowi (lub wykonawcy). Na jego podstawie można rozliczyć się z fiskusem, a także wykorzystać go do celów kredytowych. Pożyczka na PIT-11 udzielana jest na podstawie analizy dochodów wykazanych w tym dokumencie. Instytucje finansowe oferujące tego typu pożyczki zazwyczaj wymagają od klienta przedstawienia ostatniego PIT-11 oraz dowodu osobistego. Na tej podstawie oceniana jest zdolność kredytowa wnioskodawcy, co pozwala na szybką decyzję kredytową.

Oferty - Pożyczka na PIT-11

 • POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ GOTÓWKI? MAMY...

  POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ GOTÓWKI? MAMY DLA CIEBIE IDEALNE ROZWIĄZANIE - TANIE POŻYCZKI NA PIT-11 Prześlij nam swój skan PIT-11, a my…zobacz ofertę »
 • Oferujemy tanie pożyczki na...

  Oferujemy tanie pożyczki na duże kwoty po przedłożeniu PIT-11 * Kwota pożyczki zależna od dochodu na Twoim zeznaniu podatkowym -…zobacz ofertę »
 • Szybkie pożyczki bez formalności...

  Szybkie pożyczki bez formalności na PIT-11 dla każdego KWOTA OD 500 DO 80 000 ZŁ * niskie oprocentowanie * bez…zobacz ofertę »

Jakie główne zalety ma pożyczka na okazaniem PIT-11

Pożyczka na PIT-11 to rodzaj finansowania, który może być szczególnie atrakcyjne dla osób pracujących na umowach zlecenie lub o dzieło, a także dla freelancerów i przedsiębiorców, którzy nie mogą przedstawić standardowych dokumentów potwierdzających ich zdolność kredytową.

Poznaj zalety pożyczki na PIT-11:

pozyczka na pit 11 - obrazek 1
Przy pożyczce na PIT-11, nasze zeznanie podatkowe zastępuje zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, co bardzo przyśpiesza otrzymanie gotówki.
 • Szybki dostęp do środków. Proces wnioskowania jest zazwyczaj uproszczony i szybki, co pozwala na uzyskanie finansowania w krótkim czasie.
 • Brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Dla wielu osób brak konieczności dostarczania zaświadczeń od pracodawcy jest dużym ułatwieniem.
 • Dostępność dla szerokiego grona odbiorców. Pożyczka na PIT-11 jest dostępna również dla osób pracujących na umowy cywilnoprawne lub prowadzących własną działalność gospodarczą.

Najlepsza pożyczka na PIT-11. Szybki sposób na uzyskanie finansowania

Wielokrotnie możemy spotkać się z rozwiązaniem finansowym jakim jest pożyczka na PIT-11, które oferowane są przez bardzo wiele instytucji finansowych, działających na naszym rynku. Przyjrzyjmy się zatem dla kogo skierowana jest tego typu oferta i czym się charakteryzuje. Na początku wyjaśnijmy sobie termin PIT-11. Zatem jest to druk, który zawiera dane na temat naszych dochodów, a także pobranych zaliczek na podatek dochodowy. Jest to deklaracja, która zawiera źródła, a także wysokość uzyskanych dochodów za ubiegły rok, gdyż składamy go w US do końca lutego roku następnego. A więc dzięki temu dokumentowi i na jego podstawie możemy starać się o szybką pożyczkę. Wystarczy, że udając się do wybranej przez nas instytucji finansowej będziemy mieć przy sobie jedynie dowód osobisty i właśnie wskazaną deklarację, która można powiedzieć, że zastąpi nam zaświadczenie o uzyskiwanych zarobkach. Otrzymaną pożyczkę za okazaniem pita możemy przeznaczyć na dowolny cel, a także nie mamy obowiązku podawać go pożyczkodawcy. Gotówkę możemy uzyskać na konto bankowe lub odebrać je osobiście w siedzibie firmy.

Sprawdź, jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki na PIT-11

Pożyczka na PIT-11, proces aplikacyjny i wymagane dokumenty mogą się różnić w zależności od instytucji finansowej. Poniżej przedstawiamy ogólne wytyczne dotyczące tego, jakie dokumenty są zazwyczaj potrzebne do uzyskania pożyczki na podstawie PIT-11:

 • Wypełniony wniosek o pożyczkę. Pierwszym krokiem jest zawsze wypełnienie wniosku o pożyczkę, który jest dostępny w placówce banku lub instytucji finansowej, a często także online. Wniosek ten zawiera dane osobowe, informacje o dochodach oraz kwotę i cel pożyczki.
 • Formularz PIT-11. Jest to główny dokument wymagany przy ubieganiu się o pożyczkę na PIT-11. Formularz ten jest wydawany przez pracodawcę i zawiera szczegółowe informacje o dochodach osoby ubiegającej się o pożyczkę za ostatni rok podatkowy.
 • Dowód osobisty. Kopię dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości (np. paszport) należy dołączyć do wniosku w celu potwierdzenia tożsamości.
 • Wyciąg bankowy. Niektóre instytucje mogą również wymagać przedstawienia wyciągu bankowego za ostatnie miesiące (zazwyczaj 3-6 miesięcy), aby zweryfikować regularność wpływów na konto.
 • Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami. W niektórych przypadkach może być wymagane zaświadczenie z urzędu skarbowego potwierdzające, że nie zalegasz z płatnościami podatkowymi.
 • Dodatkowe dokumenty. W zależności od polityki kredytowej instytucji finansowej oraz indywidualnej sytuacji kredytobiorcy, mogą być wymagane dodatkowe dokumenty, takie jak umowa o pracę, umowa zlecenie/dzieło lub inne dowody stałych dochodów.

Jak otrzymać pożyczkę na podstawie PIT-11. Proste kroki

Pożyczka na PIT-11 jest niezwykle szybkim sposobem na uzyskanie potrzebnych pieniędzy, wystarczy nasz podpis na umowie, ważny dowód osobisty i PIT-11 za poprzedni rok, aby nawet po 15 minutach otrzymać pieniądze. W tym celu najlepiej udać się do stacjonarnej siedziby parabanku i już podczas zaledwie jednej wizyty załatwić wszelkie formalności, a co najważniejsze odebrać gotówkę. Firmy finansowe, aby pójść nam na rękę bardzo okroiły swoje procedury, gdyż zdają sobie sprawę, że współcześnie, kiedy nie mamy na nic czasu, czasochłonne formalności mogą nas bardzo zniechęcić. Szybka pożyczka na pit-11 od ręki nawet na kilkadziesiąt tys. zł. dla wszystkich, zarówno tych którzy mieli w przeszłości jakiekolwiek problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań na czas, i zostali odnotowani w BIK, jak i bardzo młodym osób, które nie posiadają jeszcze żadnej historii kredytowej.

Znalezienie dobrego wsparcia pieniężnego. Ekspresowa pożyczka na PIT-11

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu tego rodzaju zobowiązania jakim jest poożyczka na PIT-11 postarajmy się zapoznać z wieloma takimi ofertami, które możemy znaleźć na naszym rynku. Przeszukajmy Internet, popytajmy znajomych, wybierzmy sprawdzoną pożyczkę z korzystnym oprocentowaniem. Przed zatwierdzeniem umowy, dowiedzmy się co nam grozi w razie jakichkolwiek problemów ze spłatą rat, czy pożyczkodawca umożliwi nam przedłużenie spłaty zobowiązania czy też odwrotnie, czy będziemy mieli możliwość szybszej spłaty długu. Pamiętajmy, że każdą umowę o chwilówkę bez poręczycieli, nawet taką na bardzo małą kwotę, należy bardzo wnikliwe przeczytać przed jej podpisaniem. Zazwyczaj wszytko, co jest napisane małym druczkiem może być dla nas istotne, dlatego zwróćmy przede wszystkim na to uwagę. W razie jakichkolwiek niejasności, nie bójmy się spytać przedstawiciela firmy, w końcu jest po to, aby udzielić nam wyczerpujących informacji i rozwiać nasze wszelkie wątpliwości.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Wandy (48 l.) z Kalisza

Tak się złożyło że przez niespodziewane wydatki zabrakło mi pieniędzy na ważne opłaty, które musiałam sfinansować. Nie miałam w pewnym sensie wyjścia i po prostu wybrałam pożyczkę. Była to pożyczka na telefon na PIT-11. Taka trochę dziwna oferta, ale przynajmniej zapewniająca pieniądze. Potrzebowałam 1000 złotych na okres 6 miesięcy. Taką też ofertę znalazłam w jednej z firm pozabankowych. Dowiedziałam się, że tylko tam tak szybko dostanę pieniądze. No i po wszystkich formalnościach je dostałam. Opcja spłaty w okresie 6 miesięcy również była możliwa. Tygodniowa rata to około 30 złotych. Miesięcznie potrzebowałem około 120 złotych. Bardzo mała kwota. Wysłałem firmie kopię swojego dowodu osobistego i wspomniany PIT. Nie wiem po co im takie dokumenty i jak to wszystko się dokładnie odbywa, ale przyznam, że było bardzo łatwo i bez większych problemów. Musiałam oddać firmie lekko ponad 1000 złotych. W zasadzie pożyczkę brałam już dawno i tak samo dawno spłaciłam, więc mogą mi się wszystkie kwoty mieszać, ale jednego jestem pewna, wszystko było w porządku, nie miałam kłopotów z oddaniem pieniędzy. Byłam i jestem zadowolona, że sama sobie z tym poradziłam. Szybka pożyczka na PIT-11, banalne formalności i do tego bardzo miła obsługa wraz z doradztwem finansowym w jednym. Praktycznie wszystko załatwiłam przez internet i jestem naprawdę zadowolona, że wszystko tak szybko się odbyło, w dodatku bez problemów. Polecam wszystkim takie pożyczki, które potrafią ratować życie. W moim przypadku pożyczka była bardzo pomocna. Wydaje się, że to tylko takie 1000 złotych, ale zarobić nawet takie pieniądze nie jest łatwo. Pożyczyć wydawało się również też nie, ale jednak myliłam się. Szybko, profesjonalnie i dogodnie w kontekście chociażby warunków. Szybko dostałam pieniądze i szybko też je oddałem. Jeżeli będę potrzebowała jeszcze tak nagle gotówki, wybiorę tę ofertę, albo jeszcze jakąś inną i polecam to rozwiązanie wszystkim innym, którzy potrzebują pieniędzy, a nie wiedzą skąd je wziąć w tak krótkim czasie.

Historia Beaty (31 l.) z Krakowa

Małe dziecko zawsze wymaga dużego wkładu finansowego. Zawsze są jakieś wydatki. A to trzeba kupić specjalne jedzenie, a to znowu jakieś ubranka bo dziecko w tedy szybko rośnie. W dodatku płatne szczepienia i lekarstwa kiedy choruje. Tym razem naprawdę bardzo pilnie potrzebowałam pieniędzy i nie wiedziałam w jaki sposób się ratować. Dlatego nie wiedząc że stać mnie na inne pożyczki, wybrałam ofertę o nazwie szybka pożyczka na PIT-11. Ta oferta po prostu wydała mi się w porządku. Głównie z tego powodu się na nią zdecydowałam. Formalności były szybkie i tylko przez internet. Nie wiedziałam że tak można ale w sumie dziś nie ma rzeczy niemożliwych. No więc zdecydowałam się na formalności, podałam dane z dowodu i takie tam wszystko do formularza. Podstawowym dokumentem był też PIT i tyle. Nawet nie spodziewałam się, że w ten sposób można dostać pieniądze po 15 minutach, bo tak właśnie było. Zajęłam się tymi formalnościami, jeszcze coś tam popatrzyłam czy się wszystko zgadza, zajrzałam na konto a tam 3000 złotych. A oddać musiałam po 6 miesiącach. Nie lubię nieprzewidzianych wydatków, ale mając takie możliwości jak wspomnianą pożyczkę, to w zasadzie nie mam czym się przejmować szczególnie w przyszłości. Zawsze będę mogła wziąć pożyczkę w wybranej firmie. A słyszałam, że są też takie, że jak bierze się pożyczkę po raz pierwszy i nie jest to jakaś duża kwota, to nawet nie ma żadnych kosztów. Jeżeli będę miała taka potrzebę, to być może zdecyduję się jeszcze raz. Akurat z tym długiem już się uporałam, bo wzięłam pożyczkę na PIT-11 jakiś czas temu, a raz mi się też przytrafiła większa gotówka, więc spłaciłam kilka rat do przodu. Także tym bardziej jestem zadowolona, że nie było kłopotów ze spłata i to mnie motywuje do kolejnego zadłużania się. Ten sposób jest najlepszy, bo bardzo szybki. Naprawdę nigdy bym nie pomyślała że tak szybko można dostać pieniądze w jakiejś instytucji. Przecież zawsze jest tyle formalności. Tu ich w ogóle nie było mogłabym nawet powiedzieć. Dobrze że trafiłam na taka ofertę, bo dzięki temu moje dziecko nie zostało zaniedbane na co się zanosiło. Teraz już nie mam takich problemów finansowych, ale kto wie. Jeszcze nie zaprzeczam, nie mówię pożyczkom nie. Może i będę potrzebować, a wtedy zdecyduje się na podobną szybką ofertę bez wychodzenia z domu. Te jednak są najlepsze. Część formalności można załatwić na przykład przez telefon dzwoniąc do doradcy, ale nie trzeba jeżeli ktoś nie chce. Ja wybrałam najwygodniejsza opcje załatwienia formalności i dlatego wszystko odbyło się tak bardzo szybko i bez problemów. Wydaje się, że jeżeli ktoś nie zna się na komputerze to sobie nie poradzi. Ja nie jestem aż tak obeznana w tym wszystkim, a jednak jakoś mi z tym dobrze poszło. Dlatego uważam tą pożyczkę za najlepszą.

Szybka i tania pożyczka na PIT-11 dostępna dla wszystkich – nie musisz spełniać wielu procedur

Pieniądze są niezwykle istotnym elementem życia każdego człowieka. Wraz z postępem cywilizacji, także potrzeby ludzi stają się coraz większe. Niestety w wielu przypadkach znacznie przekraczają one nasze możliwości finansowe. Najtrudniejszą sytuacją okazuje się ta, w której nie ma już od kogo pożyczyć, a banki przysłowiowo zatrzaskują drzwi przed nosem. Co wówczas można zrobić? Bardzo ciekawą alternatywą dla produktów bankowych może być pożyczka na PIT, oferowana przez przedsiębiorstwa finansowe. Oczywiście nie chodzi tutaj o coroczny formularz, jaki składamy w Urzędzie Skarbowym, a o pit otrzymywany od pracodawcy, a konkretnie o PIT-11. Zawiera on wszelkie niezbędne informacje, dotyczące środków podatnika, otrzymanych w ubiegłym roku kalendarzowym. Będzie to wystarczające poręczenie, aby otrzymać konkretną sumę pieniędzy. Poza wspomnianym formularzem, a także dowodem osobistym potencjalny pożyczkobiorca nie potrzebuje dodatkowych zaświadczeń. Jako typowy produkt pozabankowy, tego typu pożyczka może być przyznana nawet osobom zadłużonym. Oczywiście sam wniosek można złożyć drogą elektroniczną, co zaoszczędzi niepotrzebnych trudności i stresu. Czas w jakim rozpatrywana jest decyzja o przyznaniu wsparcia jest niezwykle krótki. Jeszcze szybciej klient otrzymuje przelew z gotówką na swoje konto. Znacznie ułatwia to więc sprawę, kiedy pieniądze potrzebne są właściwie na wczoraj.

Pożyczka od ręki z pitem – same korzyści

Niezaprzeczalnym walorami pożyczki dla bezrobotnych na PIT jest możliwość zaciągnięcia jej przez osoby wpisane w rejestry KRD, a także BIK. Firma pozabankowa nie posiada prawnej możliwości zweryfikowania swojego klienta, a co za tym idzie, odmówić mu wsparcia finansowego z powodu dotychczasowego zalegania ze spłatą długów. Ponadto nie jest wymagana zgoda małżonka, ani też jakiekolwiek zabezpieczenie, chociażby w formie hipoteki domu czy posiadania poręczycieli. Ten typ pomocy finansowej w swojej cenie nie zawiera żadnych dodatkowych kosztów, także oprocentowanie nie przyjmuje tak dużej wartości, jakby mogło się wydawać. Można więc bez „wyciskania z siebie siódmych potów” uzyskać bardzo atrakcyjną pomoc finansową, która dodatkowo jest mało uciążliwa do spłaty. Jak wynika z wiarygodnych badań, każdy klient parabanku jest zadowolony z oferowanych produktów i w razie konieczności sięgnąłby po kolejną pożyczkę u tego samego pożyczkodawcy. Ponadto z czystym sumieniem poleciłby tego typu rozwiązanie swoim znajomym. Ma na to wpływ wiele czynników, łącznie z tymi już wymienionymi. Pożyczka na PIT-11 jest tego rodzaju ofertą finansową, w której nie jest określony cel, na który przekazane pieniądze mają trafić. Można więc odremontować mieszkanie, kupić niezbędne leki, bądź też nieco załatać domową dziurę budżetową. Zawsze warto jednak mieć na uwadze, że bez względu na to gdzie pożyczamy pieniądze, musimy bezwarunkowo je oddać. Jeśli stanie się inaczej, wpędzimy się sami w jeszcze większe kłopoty finansowe, a tego pewnie nikt świadomie by nie chciał. Warto więc zaciągać zobowiązania z głową, wiedząc że nie będziemy mieli żadnych trudności z jego zwrotem.

Kiedy masz problemy ze spłatą rat. Pożyczka na PIT-11

Zaciągnięcie szybkiej pożyczki dla zadłużonych na dowód z pit 11 nie jest trudne. Wystarczy bezpłatny wniosek pożyczkowy, a pieniądze przelewane są na konto nawet w kilkanaście minut. Jedyne co jest potrzebne to aktualny dowód osobisty i posiadanie pełnej zdolności kredytowej. Problem może pojawić się z terminową spłatą należności – powodów tego stanu rzeczy jest wiele, na przykład:

 • pojawienie się pilnych wydatków związanych z lekarzem, czy mechanikiem,
 • zapomnienie o kolejnej racie zobowiązania,
 • musiał w pierwszej kolejności uregulować inny dług,
 • źle zarządza swoim budżetem domowym.

Pamiętać należy jednak, że niezależnie od powodu nieterminowej płatności należności kara za zwłokę jest dość duża. Wiedząc, że będzie się miało problem z regularnym płaceniem poszczególnych rat, warto zwrócić się do firmy pozabankowej i poprosić o jedną z możliwości chroniących przed odsetkami karnymi:

 • odroczenie raty zobowiązania i spłacenie je w późniejszym terminie,
 • wydłużenie okresu spłaty pożyczki, co minimalizuje wysokość rat zobowiązania.

Wybór pożyczki online za okazaniem PITu

Pożyczka na PIT-11 to oferta dla osób, które borykają się ze swoimi długami, a tradycyjne banki odmawiają im swoich usług. Ekspresowe pieniądze na koncie klienta w ciągu kwadransa. Bez żadnych weryfikacji, skomplikowanych formalności czy ukrytych wniosków. Każdy nasłany wniosek drogą internetową jest akceptowany. To, czego potrzebujesz mieści się w zakresie dowodu osobistego i rachunku bankowego. Darmowe wsparcie finansowe odbywa się szybko i bezpiecznie, a ponadto nie trzeba wychodzić z mieszkania.

Jeżeli potrzebujesz gotówki, a nie wiesz która oferta jest dla Ciebie najlepsza, warto skorzystać z internetowych zestawień, kalkulatorów online, czy for finansowych. Kalkulator online pomaga określić wysokość pożyczki a na jej podstawie prawdopodobny okres spłaty. Im dłuższy okres spłaty, tym opłaty miesięczne mniejsze. Porównywarki internetowe pozwalają dokładnie przyjrzeć się na poszczególne parametry aktualnych pożyczek. Na forach internetowych inni klienci dzielą się swym doświadczeniem przez co wybranie odpowiedniej oferty staje się prostsze. Internetowe pożyczki z pitem dostępne są dla każdej pełnoletniej osoby, która pragnie w jak najszybszy sposób spłacić swoje zaległe zobowiązania.

Co zawiera wniosek o pożyczkę z pit 11?

Wiele osób posiada mniejszy lub większy stres przed wypełnianiem różnego rodzaju wniosków. Warto wiedzieć, że w przypadku formularza o pożyczkę na już z pit 11 jest to bardzo proste i nie trwa dłużej niż kilka minut. Jedyne co trzeba przed tym zrobić to przygotować własny dokument tożsamości, aktualny pit 11 oraz dostęp do Internetu. Sam wniosek zawiera następujące dane:

 • imię i nazwisko osoby ubiegającej się o pożyczkę,
 • wysokość zobowiązania pieniężnego,
 • okres spłaty pożyczki na pit,
 • numer pesel i dowodu osobistego,
 • adres zamieszkania pożyczkobiorcy.

Przydatne filmy video

Dowiedz się czym właściwie jest PIT – 11. Z filmiku dowiesz się również jak wypełnić go oraz skąd go pozyskać.

Zobacz ranking najtańszych pożyczek na PIT-11 bez weryfikacji zdolności kredytowej.

Pożyczka online na PIT-11 to jeden z najlepszych wyjść dla osób, które muszą jak najszybciej uzyskać środki. Tego typu wsparcie jest z pewnością dużym ułatwieniem i charakteryzują się szybkością dokonania transakcji. Polegają przede wszystkim na wypełnieniu formularza na stronie internetowej danej instytucji. Już w ciągu kilkunastu minut zostaje on rozpatrzony, a klient bezzwłocznie poinformowany o decyzji w sprawie przyznania pożyczki na PIT -11.

Do zalet tego rodzaju pożyczek dostępnych za okazaniem PIT-11 należą przede wszystkim: szybkość, bezproblemowość i łatwość. W sieci można znaleźć wiele rankingów ukazujących pożyczki na PIT-11 oferowane przez różne firmy. To zestawienia najnowszych i zarazem najbardziej korzystnych ofert instytucji pozabankowych. Ponadto na rynku pojawia się wiele nowych firm oferujących pożyczki na PIT-11 przyznawane w trybie online. Większość z nich, chcąc zaistnieć na rynku w pozytywnym świetle, ma atrakcyjne oferty. Bez problemu znaleźć można pożyczka na PIT-11 okazyjne z niskim oprocentowaniem i atrakcyjną ratą kredytu. Jeśli więc dany klient planuje zaciągnięcie pożyczki online, powinien przyjrzeć się wielu ofertom, w których znaleźć można wiele korzystnych propozycji spełniających wymagania każdego klienta.

Pożyczka gotówka na PIT-11 przez Internet dostępna dla każdego nawet w weekend i święta

Sytuacje życiowe często zmuszają do pożyczania pieniędzy w trybie szybkim. Większość pożyczkobiorców użycza pożyczek w dni robocze, choć niektórzy klienci potrzebują pieniędzy w weekend. Z pomocą przychodzą nowe oferty instytucji, którymi są pożyczki online na PIT-11 udzielane w soboty i niedziele. To też wygodna opcja dla takich klientów, którzy potrzebują czasu do namysłu w sprawie wzięcia kredytu, a w ciągu tygodnia nie mogą sobie pozwolić na przejrzenie ofert instytucji z powodu braku wolnego czasu. W weekend każdy klient może spokojnie przyjrzeć się pożyczkom udzielanym po przesłaniu skanu PIT-11, aby wybrać najbardziej korzystny dla siebie i swojej rodziny.

Dodatkowym plusem jest w tym przypadku możliwość wzięcia tego typu pożyczki na PIT-11 za pośrednictwem strony internetowej. Klient nie musi nawet wychodzić z domu, gdyż formularz wypełnia się w trybie online, a pieniądze trafiają do klienta przelewem na konto. To także sposób na uniknięcie wielu zbędnych formalności, a tym samym duże przyspieszenie tej transakcji. Większość instytucji pozabankowych zapewnia pożyczenie pieniędzy już w ciągu kwadransa. Pożyczki udzielane przez takie firmy na naszą deklarację PIT 11 są także możliwe w nocy. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw klientowi i spełnić nawet największe wymagania.

Czy pożyczka pod zastaw PIT-11 posiada jakieś wady?

Pożyczki udzielane na podstawie PIT-11 to rozwiązanie, które ma również wady. Przede wszystkim, takie pożyczki wiążą się z wyższymi kosztami niż tradycyjne pożyczki. To oznacza, że trzeba liczyć się z większymi kosztami obsługi kredytu. Po drugie, warto pamiętać, że kwota pożyczki za okazaniem PIT-U może być ograniczona przez politykę ryzyka instytucji finansowej. To oznacza, że nie zawsze dostaniemy tyle pieniędzy, ile byśmy chcieli. Istnieje również ryzyko zadłużenia, które może prowadzić do problemów finansowych, jeśli nie zostanie odpowiednio zarządzane. Pożyczka na PIT-11 i podjęcie decyzji o jej zaciągnięciu warto dokładnie przeanalizować. Weźmy pod uwagę swoją sytuację finansową i możliwości spłaty zobowiązania. Warto również zwrócić uwagę na alternatywne formy finansowania i porównać oferty różnych instytucji finansowych. Tylko w ten sposób można wybrać najlepszą ofertę i uniknąć problemów finansowych w przyszłości.

Przeczytaj zanim zdecydujesz się na pożyczkę za okazaniem deklaracji podatkowej za wcześniejszy rok

Uzyskanie pożyczki na podstawie PIT-11 jest bardzo popularną formą finansowania, szczególnie wśród osób pracujących na umowę o pracę, umowę zlecenie czy umowę o dzieło, które nie mogą przedstawić tradycyjnych zaświadczeń o dochodach. Przed aplikacją warto dokładnie zapoznać się z wymaganiami konkretnej instytucji finansowej, ponieważ każda może mieć nieco inne procedury i wymagania dotyczące dokumentacji. Dobrą praktyką jest również kontakt z doradcą klienta danej instytucji, który może udzielić szczegółowych informacji i pomóc w przygotowaniu kompletnego zestawu dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki na PIT-11.

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Najszybsze pożyczki na PIT11. Poznaj warunki!

  Szukasz szybkiego rozwiązania finansowego? Skorzystaj z naszej oferty – pożyczki na PIT-11! To doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiej gotówki, ale nie mają możliwości udokumentowania swoich dochodów tradycyjnymi ścieżkami.

  Oferujemy elastyczne warunki pożyczki, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, czy potrzebujesz kilkuset złotych czy kilku tysięcy, nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci gotówkę w krótkim czasie, bez zbędnych formalności.

  Aby skorzystać z naszej oferty, potrzebujemy jedynie Twojego zaświadczenia o dochodach PIT-11. Po jego dostarczeniu, przeprowadzimy szybką analizę i podejmiemy decyzję odnośnie pożyczki. Bez względu na Twoją historię kredytową, jesteśmy elastyczni i otwarci na każdego klienta.

  Gwarantujemy przejrzystość, uczciwość i bezpieczeństwo transakcji. Nasze usługi są przejrzyste, a umowy jasno określają warunki pożyczki. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe i zapewniamy dyskrecję w trakcie całego procesu.

  Nie trać czasu – skorzystaj z pożyczki na PIT-11 i uzyskaj potrzebną gotówkę już dziś! Skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże Ci w rozwiązaniu Twoich problemów finansowych.

 2. Czy mogę wnioskować o pożyczkę na podstawie PIT-11?

 3. Witam potrzebuje 50000

 4. Max 50tys, przedstawie Pita z zeszłego roku

 5. Witam jestem zainteresowany pożyczka 20000 zł , bardzo pilnie. Proszę o formularz .

 6. Dzień dobry.Bardzo proszę o pomoc finansową w kwocie 20.000 zł.Mogę spłacać miesięcznie po 450 zł.Mam umowę na czas nieokreślony.Bardzo proszę o pomoc zależy mi na czasie.Interesuje mnie pożyczka na pit.

  • Witam, potrzebuje pożyczki na już na 25 000 zl. Na dowód, mam konto bankowe. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

 7. Interesuje mnie pożyczka na pit na dziś w kwocie 2000 zł. Proszę o kontakt

 8. Jestem zainteresowany pożyczką na PIT 11 w kwocie 600 zł

 9. Interesuje mnie pożycka 3000 zł

 10. Witam potrzebuje 10000 zl na pit 11

 11. Potrzebuję 2000 zł na PIT 11

 12. Witam , 1000 zl na Pit 11

 13. Przemysław

  Witam, 30 000 zł na Pit 11

 14. Witam potrzebuje 2000.00

 15. zainteresowany kwotą 100000 zł na PIT 11

 16. Elżbieta T

  Witam serdecznie interesuje mnie pozyczka na pit 11. Mam obecnie inne zadłużenia czy w tej sytuacji mogę dostać taką pożyczkę

 17. 10 000 na już. Proszę o wniosek o pożyczkę

 18. Tanie pożyczki od ręki do 80 000 zł na PIT-11

  Szybkie pożyczki bez formalności na PIT-11 dla każdego

  KWOTA OD 500 DO 80 000 ZŁ

  * niskie oprocentowanie
  * bez zaświadczeń o dochodach
  * 100% przyznawalości
  * bez ukrytych kosztów
  * na dowolny cel
  * bez zadawania zbędnych pytań
  * cała procedura online

  Aby otrzymać pieniądze wystarczą Twoje dane z dowodu i skan PIT-11.
  Napisz w komentarzu jaka suma Cie interesuje.

 19. WYSTARCZY PIT-11 ABY DOSTAĆ SZYBKĄ GOTÓWKĘ AN DOBRYCH WARUNKACH!

  Oferujemy tanie pożyczki na duże kwoty po przedłożeniu PIT-11

  * Kwota pożyczki zależna od dochodu na Twoim zeznaniu podatkowym – nawet do 100 000zł
  * Mało formalności
  * Przez cały proces przejdziesz z naszym konsultantem
  * Masz prawo wyboru: z dostawą do domu lub przekazem na konto
  * Możesz mieć inne zobowiązania
  * Nie interesują Nas wpisy w BIK

  NEGOCJACJA OPROCENTOWANIA!

  Czekamy na Twój komentarz! Odpiszemy jeszcze dzisiaj! Odwiedź naszą stronę ponownie!

 20. Z nami zaciągniesz pożyczkę na Pit-11

  POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ GOTÓWKI?

  MAMY DLA CIEBIE IDEALNE ROZWIĄZANIE – TANIE POŻYCZKI NA PIT-11

  Prześlij nam swój skan PIT-11, a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę pożyczki

  Nawet do 50 000zł

  Zostaw dane w komentarzu, a jeszcze bardziej obniżymy Ci oprocentowanie!

  • Witam. Czy mam szanse na pożyczkę 50 000 zł? Jakie zarobki musze mieć na Picie, aby tyle dostać? Gdzie mogę poczytać o firmie? Prosze o kontakt! Oferta bardzo mi się podoba!

  • Interesuje mnie pożyczka 6000 zł na rok na pit 11 za 2018 r. Proszę o piny kontakt, gdzie mam wysłać skan Pitu. Pozyczka potrzebna na dziś

  • Witam, chciałabym uzyskac pożyczkę na PIT z 2019. Miałam duże dochody, ale nie chce pożyczać z banku. wolę od osoby prywatnej

 21. Pożyczki Super Gotówka

  Poszukujesz najszybszego i bezpiecznego źródła pieniędzy? Wypełnij wniosek przez Internet i natychmiast weź pożyczkę z naszej firmy Super Gotówka dla każdego jedynie na PIT! Tania pożyczka bez formalności i zaświadczeń o dochodach, wystarczy tylko kopia Twojego Pita. Nie musisz też posiadać BIK i KRD! Jedyne co potrzebujesz to dowód osobisty oraz pełnoletność!

 22. Tomasz udzielę pożyczek

  Oferuje pożyczki prywatne na PIT dla każdego
  Oferta mojej pożyczki od ręki obejmuje niskie oprocentowanie, dogodne raty i dobre warunki ogólne. Nie ma weryfikacji dłużników, potrzebuje tylko Twojego dowodu osobistego. Pożyczka na PIT-11 zaciągana jest bez dodatkowych zabezpieczeń czy przekładanie niepotrzebnych dokumentów nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Spłata rat w dogodnym systemie. Jeżeli potrzebujesz na teraz pieniędzy zgłoś się do mnie

 23. Udzielę taniej pożyczki prywatnej osobie do 50.000 zł

 24. Poszukuję pożyczkobiorcy.
  Interesuję się pożyczką w kwocie 15.000zł
  Posiadam własną firmę i mogę dać pit jako dowód, że dobrze radzę sobie finansowo.
  Pożyczkodawców zapraszam do prywatnego kontaktu.
  Daję solidny procent, ponieważ zależy mi na zaufanej osobie.

  • Pożyczam na dobrych warunkach

   Pożyczki udzielane na PiT-11 również w sobotę i niedzielę! Błyskawiczna akceptacja wniosków. Gotówka na koncie w 15 minut. Minimum formalności, brak dodatkowych kosztów, niskie raty i małe oprocentowanie. Jeżeli jesteś zainteresowany, wyśle na e-maila wszystkie szczegóły.

 25. Czesc. potrzebuje pozyczki do 10 000 ty bez bik na dogodne raty na 5 lat

 26. Czy jakikolwiek inny pit upoważnia do otrzymania pożyczki poza tym 11?

 27. CO poza bikiem może przeszkadzać w udzieleniu pożyczki?

 28. Witam, czy te pożyczki na pita to tylko w sezonie rozliczeń można dostać, znaczy do końca kwietnia, czy też mają charakter caloroczny?

  • No raczej nie, pod warunkiem że tego pita od pracodawcy gdzieś nie zawieruszysz, jak wiem gdzie jest do momentu póki nie złoże swojego zeznania do US a potem to już przepada w czeluściach dokumentów, z tym że faktycznie najczęściej te pożyczki bierze się do końca kwietnia.

 29. Jak trzeba się przygotować do zaciągania pożyczki pozabankowej?? Na co zwrócić szczególną uwagę?

  • Moim zdaniem pamiętać trzeba przede wszystkim o dokładnym czytaniu tego, co się podpisuje, Ponadto zanim wyślemy formularz pożyczkowy- 5 razy go sprawdzmy, żeby się nie okazało, że coś pomyliliśmy., pomieszaliśmy i tak dalej. Przede wszystkim skupienie,

 30. Witam Państwa
  Jak kształtuje się oprocentowanie pożyczek pozabankowych?

 31. Elo,a jakiś inny pit tez wchodzi w grę,czy tylko ten 11?

 32. Hej
  Dużo osób dostaje takie pożyczki na pita?

  • Calkiem spora grupa osob dosteje takie pozyczki na pita i wiele osob sie na nie decyduje,bo nie trzeba mnostwa formalności wypelniac itd.,

 33. Siemka, czy w jakimś parabanku dostanę 25 tysięcy zlotych?

 34. Hey
  a na jakiegoś innego pita też kase dostane?

  • Absolutnie nie, tylko pit 11 wchodzi w grę, ten którego się od pracodawcy otrzymuje. oczywiście w parabanku mozna także i pożyczkę na dowód dostać przy właściwie minimalnych formalnościach, więc warto i taką opcję rozważyć.

 35. Witam
  Jak myślicie, bezpieczne są te prywatne pożyczki?

  • Moim zdaniem wszystko może być bezpieczne, pod warunkiem,że bardzo szczegółowo zapoznamy się z umową, bo bez tego faktycznie można się w coś brzydko mówiąc „wpakować” i mieć potem spore nieprzyjemności.

  • Jak się uważa, to jak najbardziej. Dużo się słyszy o oszustach itd, ale myślę,że wszystko to wynika z tego,że albo nie czytamy dokładnie tego, co podpisujemy, albo nie rozumiemy tego co podpisujemy, a duma nie pozwala nam poprosić o pomoc.

 36. Szybko taką pożyczkę na pita da się dostac?

 37. Hej
  Co jest oprócz pita jeszcze do pożyczki potrzebne

  • Procz pita na pewno będzie potrzebny dowód i to wlasciwie tyle, pewnie trzeba bedzie jeszcze jakis forularz wypełnić ale to by było już na tyle wszystkich formalności związanych ze staraniem się o pożyczkę

 38. Na jakiegoś innego pita też da się pożyczkę dostać, czy tylko tego 11?

 39. A ile to tej kasy mozna na pita dostać?

 40. Jak to jest możliwe,żeby na pita można było kaskę dostać?

  • Oczywiście,że jest to możliwe, na pita można dostac całkiem sporo pieniędzy, ponieważ zawarte są w nim wszelkie informacje na temat naszych dochodów itd, dlatego też na pita 11 całkiem sporo pieniędzy można dostać.

 41. Co poza pitem jest potrzebne do zaciągnięcia pożyczki?

 42. Czy na taki pit jak składa się do Urzędu Skarbowego też da się pożyczkę wziąć?

  • Absolutnie nie, tutaj chodzi wyłącznie o pita11 gdzie uwzględnione są wszelkie dane dotyczące dochodów, potwierdzone przez pracodawcę.

 43. Co jest w tym picie 11 ze można na niego dostać pożyczkę??

  • W picie -11 znajdują się wszelkie najważniejsze informacje dotyczace zarówno przychodów, jak i kosztów ich otrzymywanie, dlatego też pożyczkę na pita można dostać zarówno w parabanku jak i w licznych placówkach bankowych,

 44. a ile pieniędzy na tego pita można dostać? bardzo mnie to ciekawi,

 45. czy musze czekać na pit aż dostane? nie moge bez niego zaciągnąć pożyczki?

  • Wiesz zawsze masz opcję zaciągnięcia pożyczki na dowód i bez pita się obejdzie. Formalności są minimalne a pieniązki bardzo szybko wpłyną na Twoje konto, więc nie trzeba na pita czekać. Pozdrawiam

 46. Dostałem pita i nie wiem co zrobić. Wziąść go i iść do firmy i już mi dadzą pożyczke? CZy dowód też mam brać?

 47. Heja
  Gdzie tą pożyczkę na pit mogę dostać, oczywiście bank nie wchodzi w rachubę. Pozdrawiam

  • Jeżeli chodzi o tego rodzaju pożyczkę,większość parabanków ja oferuje. Warto posłużyc się kalkulatorem pożyczek tego rodzaju i znaleźć tą najbardziej nam odpowiadającą. Pozdrawiam serdecznie

 48. Witam, może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym całym pitem 11, co to jest, jak można na to wziąć pożyczkę?

  • Więc tak w picie 11 zapisane są wszelkie dane dotyczące Twoich dochodów, kosztów uzyskania przychodu etc. znaczy idealnie to zastępuje zaświadczenie o zarobkach, dlatego też poza pitem, ale tym własnie, wystarczy tylko dowód do uzyskania pożyczki,

 49. hej
  Jak to z ta pożyczką na pita jest, nic poza pitem i dowodem to już absolutnie nic nie trzeba??

 50. WItam
  czy na pit to mozna kwotę w wyskokości 10 tysięcy dostać??? czy to już jakieś zaśwoiadczenia dodatkowe nie wiem ze skarbówki sa potrzebne?

  • Kilkaset złotych na pewno, ale przy takiej kwocie wszystko zapewne będzie uzaleznione od tego co masz w picie napisane, a konkretnie sprawa będzie się o zarobki rozbijać, jeśli sa dość wysokie, to na pewno tyle kaski dostaniesz,pozdr,

 51. Czyli do tej pożyczki sam pit i dowód wystarczy? Nie myle sie?

 52. hehehe to chodzi o tego pita11 co od pracodawcy dostajesz, masz tam wszystkie dane , nic więcej CI nie będzie potrzebne.

 53. A czy na pita takiego jak do skarbowki se zanosi tez da sie wziąsc pożyczke?

 54. pracownik banku

  Tak Monia79,w tym formularzu znajdują się wszelkie niezbędne dane, aby było możliwe wypełnienie wniosku o pożyczkę i późniejsze jej ewentualne przyznnie, wszyskie niezbędne dane w pakiecie

 55. jak wyglada pozyczka na pit, sam pit wystarfcza czy potrzebne sa jeszcze jakies inne paiery do wniosku? pozdrawiam

 56. Witam.
  Czy sa tu obecne jakies osoby, ktore oferuja pozyczki prywatne????Interesuje mnie 5 tys, pracuje na umowe zlecenie, zarabiam 1 500 na ręke. Bardzo prosze o pomoc i wszelkie propozycje.

 57. Gdzie znajde pozyczke w Gizycku?Czy musze jechac do wiekszego Olsztyna czy znajde tu jakas dobra oferte.

  • a nie lepiej online? Po co bedziesz szedl do oddzialu, wszystko napisane jest na stronie. Wybierz jakas znana firme i przeslij wniosek online

 58. Dlaczego otrzymalam decyzje odmowna w Vivusie? Macie jakies pomysly? myslalem, ze kazdemu przyznaja takie chwilowki

  • Z różnych powodów mogłes dostać odmowę. Oni chyba sprawdzają historie kredytowa, wiec moze masz ją nieatrakcyjną. Albo jakieś błędy się wkradły do Twojego wniosku. Zadzwoń do nich na pewno Ci pomogą

 59. hej.
  Czy moze ktos mi wytlumaczyc czym rozni sie pozyczka od chwilowki? Czy to jedno i to samo? Bede potrzebowala jakiegos zastrzyku gotowki, dlateog poki co chce dowiedziec sie jak najwiecej!

  • Chwilówka jest zazwyczaj do 2 tys zł, a pożyczkę możesz uzyskać na 10 tys lub nawet 100 tys. Chwilówkę otzrymujesz bez żadnych formlaności, bardzo szybko, tego samego dnia.

  • Jak zaciagniesz chwilowke, to pieniadze przeleja ci nawet 15 minut po wyslaniu wniosku. Tak jak wskazuje nazwa „chwilowka” czyli chwilka ;-)

  • Jezeli masz zly BIK, to nie dostaniesz pozyczki w banku, a jedynie chwilowke w parabanku, ale to sa nieduze kwoty. Krotki jest takze okres splaty, zazwyczaj 15, 30, 60 dni

 60. Czesc wszystkim
  Dopiero od miesiaca pracuję na umowe o prace. Stad moje pytanie, czy w takiej sytuacji mogę już wziąć kredyt czy jakas pozyczke, czy muszę popracowac duzo dluzej? A jak moge to gdzie? Niech ktos mi podpowie, bede wdzieczna.
  Pozdrawiam.

  • skorzystaj z firm pozyczkowych, które nie wymagaja, zadnych zaswiadczen o dochodach i oferuja pozyczki nawet dla osób bezrobotnych. Bo z tego co widze, to zaden bank nie udzieli ci kredytu czy pozyczki, bo jestes niewiarygodna dla nich!

  • A moze pozyc od jakiejs prywatnej osoby na jakims portalu spolecznosciowym.

  • Zwróć się do Providenta. Powinni Ci jej udzielić, pozdro

  • Hej, z tego co wiem, to aby wziąć pożyczkę w banku musisz pracować co najmniej 3 miesiące, jednak musisz mieć odpowiednio wysokie dochody i nie znajdować sie na czarnej liście BIK! Poszukaj jakiejś pożyczki w firmie pozabankowej, bo one nie wymagają żadnych zaświadczeń, wystarczy, że pójdziesz do nich z dowodem osobistym

   • Zgadzam sie z Fiolką. O opżyczce w banku możesz zapomieć, jednak nie zostajesz bez wyjścia. Firmy pozabankowe udzielają pożyczek bez żadnych zaświadczeń. Może Profi Credit? Z tego co słyszałam udzielają pożyczek na zasadach podobnych do Providenta. Pozdrawiam

  • TANIE POŻYCZKI NA PIT 11 OD RĘKI DLA KAŻDEGO

   Tanie pożyczki przez Internet bez BIK i BIG tylko na PIT 11

   * Przedstawiamy pożyczki na PIT 11 dla klientów indywidualnych jaki i dla firm.
   * Cel wydanych pieniędzy nie jest ważny – możesz wydać na co chcesz
   * Dogodne i ustalane indywidualnie raty szybkie do spłaty
   * Jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić w danym czasie raty możesz skorzystać z przedłużenia spłaty.
   * Bez ponoszenia dodatkowych kosztów możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
   * Bez długotrwałych formalności i złożonych procedur

   WYSOKIE KWOTY POŻYCZKI USTALANE INDYWIDUALNIE!

   Czekamy na Twój komentarz!

  • Duże pożyczki na PIT dla wszystkich od ręki

   Pożyczki gotówkowe na pit dla każdego na wysokie kwoty i z szybką procedurą online

   OFERTA PRZYGOTOWANA DLA OSÓB, KTÓRE POTRZEBUJĄ NATYCHMIASTOWYCH ŚRODKÓW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

   * szybka pożyczka na wybrany bądź dowolny cel dostępna z obsługą domową na PIT11
   * bez weryfikacji zdolności kredytowej
   * dogodny system rat z niskim oprocentowaniem
   * darmowy wniosek online, który wypełnisz w całości przez Internet

   Posiadasz PIT ? Weź na niego atrakcyjną pożyczkę. Akceptacja każdego wniosku zainteresowanego. Gotówka na PIT to: mało formalności, ponieważ nie wymaga się wielu dokumentów, jedynie dowód osobisty. Warto mieć ukończone 18 lat, PIT i zdolność do czynności prawnych. Warto wiedzieć, że gotówkę możemy dostarczyć do miejsca zamieszkania zainteresowanego przez naszego pracownika bądź przelać na konto wskazane we wniosku online. Pożyczki gotówkowe na pit pokazują, że zainteresowany ma przychody, dzięki czemu nie musi dodatkowo starać się o zaświadczenia z miejsca pracy, czy innej instytucji i może pożyczyć większą kwotę nawet do 100 000 zł!

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.