Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka konsolidacyjna bez BIK i pożyczki oddłużeniowe

Tania pożyczka konsolidacyjna bez BIK i pożyczki oddłużeniowe dla każdego na spłatę wszystkich zobowiązań. Uproszczone procedury, minimum formalności, bez sprawdzania w BIK. Specjalnie dla Ciebie wygodne pożyczki konsolidacyjne bez BIK i pożyczki oddłużeniowe bez wpłaty wstępnej. Długi okres spłaty, korzystne oprocentowanie, niskie raty. Szybkie pożyczki oddłużeniowe bez zaświadczeń o dochodach i jakichkolwiek zabezpieczeń. Nie posiadasz zdolności kredytowej? Błyskawiczna decyzja, bez poręczycieli dla każdego. Brak ukrytych opłat, dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Skończ z długami już dziś! Pilnie potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Oferty wysokich pożyczek, wysoka przyznawalność, niewielkie oprocentowanie.

wybrane

Najlepsze pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe

Screenshot of www.provident.pl

Provident

Pożyczka 10.000zł! Renomowana marka Providenta to gwarancja jakości na polskim rynku.
Wniosek w Providencie »
Screenshot of www.asakredyt.pl

ASA Kredyt

Pożyczki do 3.000zł Pożyczki od 1.000 do 3.000 zł nawet na 36 miesięcy.
Wniosek w ASA Kredyt »

Szukasz dużej pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowej? Badamy polski rynek pożyczek dużych pożyczek i prezentujemy oferty, które wyróżniają się na tle konkurencji. Przedstawiamy ofertę pożyczek skierowaną do osób zadłużonyc, które mają poważne problemamy finasnowe. Są to pożyczki długoterminowe z elastycznymi i dostosowanymi do potrzeb oraz możliwości ratami. Miej pewność, że propozycje z powyższej listy pod względem finansowym są jednymi z najlepszych ofert w tym sektorze rynku w Polsce. Powyższy ranking pożyczek konsolidacyjno-oddłużeniowych aktualizowany jest na bieżąco a ostatnia jego weryfikacja miała miejsce dnia 14 04 2024.

Wiesz czym jest pożyczka konsolidacyjna bez BIK i pożyczka oddłużeniowa?

Niejedna osoba ma zaciągniętych kilka zobowiązań finansowych w różnych miejscach, zarówno w bankach jak i instytucjach finansowych. Posiadanie paru zadłużeń, a każde na innych warunkach, może przysparzać wiele trudności, chociażby z uwagi na różne terminy spłaty, odmienne warunki umowy. To może dodatkowo obciążyć nas finansowo, gdyż zwiększa nasze koszty zadłużenia. Dlatego dla osób zadłużonych bardzo dobrym rozwiązaniem jest tania pożyczka konsolidacyjna bez BIK dla zadłużonych z niewielkim oprocentowaniem, która pozwala złączyć wszystkie zobowiązania w jednej instytucji finansowej, w ramach tylko jednego zobowiązania, na nowych warunkach, a jednocześnie nie bierze pod uwagę tak zwanych zapytań w BIK. Konsolidacja oznacza łączenie wszystkich zaciągniętych kredytów i pożyczek w jeden produkt finansowy, jakim jest szybka pożyczka konsolidacyjna bez BIK, którą możemy uzyskać w wielu firmach pozabankowych, dostępnych na naszym rynku.

Oferty - Pożyczka konsolidacyjna bez BIK i pożyczki oddłużeniowe

 • Pożyczki konsolidacyjne bez BIK...

  Pożyczki konsolidacyjne bez BIK dla każdego bez złożonych formalności tylko na dowód. Oprocentowanie 6,99% Prowizja - 0% RRSO - 7,16%…zobacz ofertę »

Tradycyjne banki również udzielają tego typu produkty finansowe, jednak ich warunki są bardzo restrykcyjne i bardzo mały procent osób starających się o bankową pożyczkę konsolidacyjną ją otrzymuje. Firmy pozabankowe bardzo uprościły swoje procedury, jedynie do koniecznego minimum. Pożyczki konsolidacyjne inaczej nazywane oddłużeniowymi posiadają wiele zalet. Pozwalają na obniżenie kosztów, które związane są ze spłatą kilku zobowiązań, dzięki czemu na pewno unikniemy kar za nieterminowe uiszczanie rat, a co najważniejsze możemy obniżyć ratę i odciążyć nieco swój domowy budżet. Poza tym tego typu produkty pozwalają na to, żebyśmy ubiegali się o usunięcie z rejestru dłużników. Pożyczka konsolidacyjna bez BIK moŻE być udzielana na bardzo długi okres czasu na znaczne kwoty, z korzystnym oprocentowaniem.

Możemy znaleźć na naszym rynku oferty pożyczek konsolidacyjnych bez zabezpieczeń jedynie na dowód. Mają one uproszczoną procedurę, minimum formalności, a decyzja o przyznaniu pożyczki uzyskujemy nawet jeszcze tego samego dnia. Jeżeli chcemy pozyskać większe kwoty możemy ubiegać się o pożyczkę konsolidacyjną pod hipotekę, której zabezpieczenie stanowi nieruchomość z ustanowioną na niej hipotece, gdyż jest to doskonała gwarancja na spłatę zobowiązania przez pożyczkobiorcę. A co najważniejsze parabanki oferując dobre pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej bez BIKu, nie sprawdzają historii kredytowej danego klienta w Biurze Informacji Kredytowej, ze względu na uproszczenia własnych procedur i pójścia swoim klientom „na rękę”.

pozyczka konsolidacyjna bez bik i pozyczki oddluzeniowe - obrazek 1
Dzięki pożyczce oddłużeniowej i konsolidacyjnej bez weryfikacji BIK otrzymasz gotówkę na zwrot wszystkich swoich zadłużeń.

Konsolidacja długów bez BIK. Kiedy warto rozważyć?

Szybka pożyczka konsolidacyjna BIK to rozwiązanie finansowe, które może być atrakcyjne dla osób mających problemy z uzyskaniem wsparcia kredytowego ze względu na negatywną historię w BIK. Jest to opcja, która pozwala na połączenie kilku różnych zobowiązań finansowych w jedno, zazwyczaj z niższym oprocentowaniem i dłuższym okresem spłaty. Oto kilka sytuacji, kiedy warto rozważyć takie rozwiązanie:

 • Wysokie miesięczne obciążenia. Jeśli suma miesięcznych rat z różnych zobowiązań finansowych staje się zbyt obciążająca dla domowego budżetu, konsolidacja długów może pomóc w ich obniżeniu poprzez wydłużenie okresu spłaty.
 • Trudności w zarządzaniu wieloma długami. Posiadanie wielu zobowiązań finansowych u różnych wierzycieli może być trudne do zarządzania. Konsolidacja pozwala na uproszczenie finansów poprzez posiadanie jednego kredytu u jednego wierzyciela.
 • Negatywna historia kredytowa. Osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, mogą mieć trudności z uzyskaniem tradycyjnego wsparcia finansowego. Niektóre instytucje oferują produkty konsolidacyjne bez sprawdzania historii w BIK, co może być wyjściem dla osób znajdujących się w takiej sytuacji.
 • Chęć uniknięcia spirali zadłużenia. Konsolidacja długów może być krokiem prewencyjnym, aby uniknąć pogłębiania się zadłużenia i wpadnięcia w spiralę długów, szczególnie jeśli obecne raty są wysokie i istnieje ryzyko ich nieuregulowania.
 • Negocjacja lepszych warunków. W niektórych przypadkach konsolidacja długów może dać możliwość negocjacji lepszych warunków spłaty – niższe oprocentowanie czy dłuższy okres spłaty – co może przynieść ulgę finansową.
  • Masz komornika i niespłacone zobowiązania? Sprawdź tanie pożyczki konsolidacyjne z komornikiem

   Podjęcie decyzji względem zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej z komornikiem to pierwszy krok do przezwyciężenia problemów finansowych. Kolejny to oczywiście wybór instytucji udzielającej jej. Do wyboru oczywiście są banki oraz firmy pozabankowe. Oba rozwiązania są korzystne i bezpieczne. Niemniej jednak w sytuacji, kiedy posiada się niespłacone zadłużenia i komornika pomocą służą wyłącznie instytucje pozabankowe, które udzielają pożyczek konsolidacyjnych z komornikiem. Dzięki nim można szybko spłacić komornika i zmienić kilka rat na jedną, co jest niebywale pomoc w życiu codziennym.

   Chcąc wybrać najbardziej korzystną pożyczkę konsolidacyjną z komornikiem warto posłużyć się rankingiem online. Pokazuje on aktualne zestawienie zobowiązań z konsolidacją online. Nie potrzebujesz do tego celu nic poza dostępem do Internetu. Nie jest konieczne logowanie się, ani rejestrowanie. Tego typu narzędzie eliminuje te oferty pożyczek konsolidacyjnych dla osób z zajęciami komorniczymi, które są mało korzystne w danej sytuacji, a pokazuje te, które pozwolą na spłatę komornika.

   Czy możliwa jest pożyczka konsolidacyjna bez BIK, jeżeli mam komornika

   Na naszym rynku możemy znaleźć ofertę jaką jest pożyczka konsolidacyjna bez BIK, mimo posiadania zajęć komorniczych, udzielane przez instytucje pozabankowe. Z całą pewnością skorzystanie z możliwości pożyczki konsolidacyjnej, kiedy z komornikiem jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwala na normalne życie. To klient określa jakie miesięczne raty jest w stanie opłacać. Dzięki temu samodzielnie reguluje okres spłaty zobowiązania. Pamiętać należy jednak, że czym prędzej decydujemy się na tego pożyczkę z komornikiem, tym automatycznie szybciej można wyjść z trudnej sytuacji. Wraz z udziałem komornika narastają odsetki karne, zaś po konsolidacji ich naliczanie zostaje wstrzymane.

   Aby otrzymać tanią i szybka pożyczkę, która skonsoliduje Twoje długi, nawet jeżeli masz komornika wystarczy:

   • wypełnić bezpłatny wniosek online o pożyczkę konsolidacyjna bez baz z komornikiem
   • poczekać na pozytywną decyzję kredytową
   • Twoje zobowiązania zostaną skonsolidowane, a komornik spłacony jeszcze tego samego dnia

   Historie pożyczkobiorców

   Prawdziwa historia Anny (70 l.) z Augustowa

   Moja emerytura jest bardzo mała, ale niestety muszę sobie jakoś radzić. Tyle jest wydatków, leki, opłaty i jedzenie. Wszystko drożeje a emerytura wciąż taka sama. Nie dam rady już pójść do pracy i pewnie nikt nawet by mnie nie chciał. Potrzebowałam pieniędzy na rachunki, bo tym razem więcej poszło mi na lekarstwa i nie wiedziałam co robić. Nie chciałam obciążać dzieci, więc pomyślałam o pożyczce. Wnuczek nauczył mnie obsługiwać komputer. Mam w domu i internet. To nie takie trudne jak mi się wydawało, a dzięki temu dowiedziałam się czegoś o pożyczce. Jej nazwa to pożyczka konsolidacyjna bez BIK. Nigdy nie korzystałam z takich ofert, ale okoliczności mnie zmusiły. Dowiedziałam się, że nawet nie trzeba nie wiadomo jakich dokumentów żeby dostać te pieniądze. Dowód wystarczył. Wzięłam 500 złotych. Oddałam w czasie jednego miesiąca. Opłaciłam rachunki, kupiłam mały prezent dla wnuczka. To tak w ramach podziękowania. Gdyby nie jego lekcje to pewnie bym sobie z tym nie poradziła. Dobrze że są takie pożyczki bez większych wymagań. Mało dokumentów, wszystko szybko się załatwia. Pewnie gdyby było inaczej nie poradziłabym sobie z tym. A jednak się udało. Pieniądze oddałam wciągu 30 dni i teraz jestem już bez długu. Mam nadzieję że więcej coś takiego mnie nie spotka, bo zadłużanie się nie jest fajne. Chociaż tu nie było problemu, więc nie mam powodu żeby narzekać. Tygodniowe raty były małe, a poza tym miałam jeszcze między czasie rentę i wtedy już całkiem mogłam uregulować dług. Z kolei na pieniądze tak długo czekać nie mogłam, bo by mi wyłączyli prąd. To dopiero by był problem.

   Historia Eli (40 l.) z Braniewa

   Jeszcze niedawno przejmowałam się długami, a dziś mam dość stabilną sytuację finansową. Pożyczałam praktycznie wszędzie gdzie się dało. Później miałam problemy ze spłaceniem długów i kiedy wydawało mi się że już nic nie da się zrobić, wpadłam na ofertę – pożyczka konsolidacyjna bez BIK dla każdego. Wybrałam pożyczkę pozabankową. Po prostu oferta była najlepsza i najbardziej mnie do siebie przekonywała. Spodobały mi się oczekiwania firmy. Była to pożyczka na bardzo dogodnych, indywidualnie dopasowanych warunkach. Wysokość pożyczki to 5 000 złotych. Na spłatę długów u kilku osób wystarczyło. Ja zawsze miałem ten problem, że u znajomych pożyczałem bez granic, a z oddawaniem było już gorzej. Kiedy oni nie ustalali sztywnych terminów to jakoś nieszczególnie spieszyło mi się z oddawaniem pieniędzy. Jednak z czasem zaczęli się ostro upominać. Dlatego zdecydowałem się na tę pożyczkę pozabankową konsolidacyjną. Dostałem te 5 000 złotych zaraz po wypełnieniu konkretnego formularza. Oddałem długi i zostałem z kolejnym, duży, ale jednym. Tu już jednak miałem konkretnie rozplanowane miesięczne raty i musiałem spłacić wszystko co do grosza, w dodatku z odsetkami. Ale poradziłem sobie. Dzięki takiej pożyczce w sumie nauczyłem się oddawać pieniądze. Teraz już nie mam żadnych zadłużeń bo wiem że to jednak przez całe życie tak nie jest fajnie. Wszystko mogłem załatwić przez internet. W ten sam sposób dowiedziałem się o tej pożyczce. Miałem jednak okazję poradzić się specjalisty, to znaczy doradcy finansowego, tylko że przez telefon. Dostałem cenne wskazówki i być może dzięki temu tak sprawnie poszło z załatwieniem tej jakże bardzo ważnej dla mnie sprawy.

   Prawdziwa historia Arlety (36 l.) z Biłgoraju

   Popaść w długi można bardzo łatwo i przede wszystkim szybko. Wiem, jakie są konsekwencje niespłacania szybkich pożyczek. Ja pożyczałam gdzie się dało, bo ciężko było pogodzić wydatki z dochodami jakie wówczas miałam. Zadłużałam się wszędzie, głównie u znajomych i rodziny, ale chyba wszyscy wiedzą jak to się z bliskimi wychodzi. Najlepiej to tylko na zdjęciu, a i myślę że w moim przypadku nawet i to by nie wypaliło. Nie miałam wyjścia i musiałam wziąć pożyczkę, bo wszyscy upominali się o swoje pieniądze, a ja już nie wiedziałam jak się przed nimi bronić. W końcu chcą się od tego uwolnić, pomyślałam że wezmę tą pożyczkę i będzie po kłopocie. Ofertą jednej z firm była pożyczka konsolidacyjna oddłużeniowa bez BIK. Jej podstawową zaletą były bardzo wygodne warunki. Szybka oferta to bardzo duży plus w moim przypadku. Nie musiałam czekać na pieniądze bo dostałam je tego samego dnia. Wszyscy byli zdziwieni i zastanawiali się, wypytywali skąd mam te pieniądze. Od razu podejrzewali mnie o nie wiadomo co złego. A ja tylko usiadłam do komputera, zajrzałam na stronę firmy pozabankowej i tam zapoznałam się w pierwszej kolejności z wymaganiami. Biorąc 3000zł musiałam dostarczyć zdjęcie dowodu osobistego. Szczegóły oferty wskazywały również na to, że musiałam wypełnić dokument wymagający ode mnie podania danych. Chodziło tu o adres, numer rachunku bankowego i tak dalej. Firma nie potrzebowała zaświadczeń o zarobkach. Wystarczył jednak dokument będący potwierdzeniem regularnie opłacalnych rachunków. Z tym akurat nie było problemów, bo co jak co ale rachunki opłacam. Nie chce mieć do czynienia z komornikiem. Podałam wymagane dokumenty i dane. W ten sposób w sumie zakończyłam formalności. Wzięłam 3000 złotych. Niestety aż tyle się nazbierało z tego pożyczania. Do kwoty tej musiałam doliczyć koszty. Firma niestety nie daje pieniędzy za darmo. Dlatego do kwoty doszedł praktycznie tysiąc. Wtedy rata wynosiła mnie 89 złotych tygodniowo. Łącznie okres spłaty pożyczki wynosił 45 tygodni. Udało mi się oddać wszystkie pieniądze na czas i bez problemu. Mogę powiedzieć że łatwo przyszło i łatwo poszło. Pożyczyłam i oddałam. Pożyczka konsolidacyjna bez BIK była naprawdę korzystna

   Historia Katarzyny (45 l.) z Tuszyna

   Zadłużałam się w różnych firmach i w różnych celach. Brałam większe i mniejsze kwoty, a kiedy przyszło to wszystko spłacać, miałam naprawdę pełno rachunków. Co więcej, opłaty zawsze robię na poczcie, więc i od każdego kwitka pobierają kilka złotych. Z czasem doszłam do wniosku, że to bez sensu. Pomyślałam że przecież są jakieś pożyczki konsolidacyjne i zaczęłam takich szukać w internecie. Trafiłam na ofertę, gdzie można było wziąć nawet 120 000 złotych i do 7 lat spłacania. Zliczając wszystkie moje pożyczki i zadłużenia wyszło 50 000 złotych. To znacznie mniej, ale jednak całkiem duże pieniądze. Widząc, że warunki wyboru takiej pożyczki są naprawdę minimalne, zdecydowałam się. Z nikim na ten temat nie rozmawiałam, nikomu o tym nie mówiłam, tylko sama doszłam do wniosku, że dlaczego nie. I wzięłam tą pożyczkę. Musiałam przedstawić wszystkie inne pożyczki, a z konkretnych dokumentów to był dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach. Była opcja załatwiania formalności przez internet, ale ja zdecydowałam się na wizytę w firmie. Uznałam że to zbyt poważna sprawa, żeby tak postąpić w ten sposób. Dlatego poszłam tam i dowiedziałam się, że nie ma problemu. Wzięłam pieniądze w krótkim czasie. Oddałam wszystkie zadłużenia, a ta pożyczka konsolidacyjna bez BIK została rozłożona na bardzo wygodne raty. Były naprawdę małe, a do tego jeszcze odległe w czasie. To znaczy na oddanie tej sumy miałam 5 lat, ale raty były bardzo przystępne. Co najważniejsze, nie musiałam pamiętać o każdej pożyczce z osobna. Wcześniej była taka sytuacja, że o mały włos zapomniałabym o jednej z nich. Teraz już nie ma takiego problemu.

   Tanie pożyczki konsolidacyjne, refinansowe i oddłużeniowe bez BIK

   W sytuacji, kiedy spłacamy kilka zobowiązań finansowych: kredytów bądź pożyczek i chcielibyśmy chociaż trochę odciążyć swój domowy budżet, dobrym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie produktu finansowego, jakim są szybkie pożyczki oddłużeniowe. Co to jest pożyczka oddłużeniowa inaczej nazywana konsolidacją pożyczek pozabankowych? W sytuacji, kiedy z miesiąca na miesiąc brakuje nam pieniędzy na spłatę swoich zobowiązań, jedynym wyjściem wydaje się zaciągnięcie pożyczki oddłużeniowej w wybranej przez siebie firmie finansowej, których znajdziemy bardzo dużo na naszym rynku. Jeżeli zaciągniemy pożyczkę na długi okres czasu, na pewno zmniejszymy wysokość raty w porównaniu z tym, co płaciliśmy, odciążymy przez to nasz domowy budżet i nie będziemy mieć jakichkolwiek problemów ze spłatą zobowiązania. Firma, w której uzyskamy pożyczkę, spłaci nasze wcześniejsze zobowiązania, a my przeniesiemy wszystkie swoje raty do tej instytucji na rzecz tylko jednej spłacanej raty. Żeby dowiedzieć się o więcej szczegółów warto zadzwonić na infolinie wybranego parabanku i zasięgnąć szczegółowych informacji od przedstawiciela, możemy także udać się osobiście do oddziału instytucji i wypytać o wszystkie szczegóły na miejscu. W tym celu warto zadać kilka podstawowych pytań, jak na przykład:

   • Ile wynosi oprocentowanie zobowiązania?
   • Jakie wymagania muszę spełnić?
   • Czy możliwe jest ewentualne przedłużenie czasu spłaty?
   • Jakie koszta dodatkowe należy doliczyć?
   • Czy otrzymam dodatkowe pieniądze na wybrany cel?
   • Co stanie się w sytuacji braku możliwości terminowej spłaty rat?

   Wiele instytucji umożliwia modyfikowanie okresu kredytowania, czyli możemy go skracać jak i wydłużać, w zależności od indywidualnych potrzeb. Niektóre parabanki tak uprościły procedury swoim klientom, że oferują pożyczki konsolidacyjne, niezależnie od sytuacji finansowej, uzyskiwanych dochodach, jak również posiadanych długów. Przed zaciągnięciem pożyczki warto skorzystać z kalkulatora pożyczkowego, który wyliczy nam wysokość raty, a znajdziemy go w sieci. Przed dokonaniem wyboru produktu finansowego jakim jest najlepsza pożyczka konsolidacyjna bez BIK prześledźmy rankingi pożyczek oddłużeniowych, im wyższa pozycja w rankingu tym lepiej oceniana pożyczka.

   Szybkie pożyczki oddłużeniowe i konsolidacyjne bez BIK – najlepszy sposób na spłatę długów

   Bywają chwile w życiu kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji finansowej. Tracimy pracę – nie mamy gotówki na zapłatę rachunków. Przez wiele tygodni mamy problemy z budżetem domowym przez co nasze zadłużenia nieustannie rosną. W takiej sytuacji dobrze jest zdecydować się na pożyczkę oddłużeniową. Warunki umowy są dostosowywane odpowiednio do możliwości i potrzeb każdego klienta. Raty takiej pożyczki mogą być rozłożone w czasie, dzięki czemu pożyczkodawca ma wystarczająco dużo czasu na uregulowanie wszystkich zadłużeń oraz na oddanie parabankowi pożyczonej kwoty. Pracownik parabanku dokładnie ustala z osobą pożyczającą wszelkie szczegóły. Czas spłaty pożyczki, wysokość kwoty oraz ogólne warunki umowy. Przed podpisaniem umowy zawsze należy pamiętać, że pożyczka to nie tylko kwota, którą pożyczamy. Pożyczka konsolidacyjna oddłużeniowa bez baz BIK to także szereg dodatkowych opłat: prowizja, zapłata za obsługę, wypełnienie formularza itd. Wszystko to należy wliczyć w koszty całości. Wiele osób zastanawia się i zadaje pytanie czy takie pożyczki są bezpieczne? Jak najbardziej tak. Podstawową kwestią jest znaleźć uczciwą, zaufaną instytucję finansową. Warto popytać znajomych oraz zasięgnąć opinii eksperta. Znalezienie dobrej firmy to połowa sukcesu – im korzystniejszą umowę podpiszemy, na dobrych, komfortowych warunkach tym łatwiej i często szybciej ją spłacimy.

   Dla kogo pożyczka oddłużeniowa z konsolidacją pozbawiona BIK i KRD?

   Pożyczkę oddłużeniową może wziąć praktycznie każdy jeśli ma ukończone 18 lat. Pożyczka konsolidacyjna bez BIK jest aktualnie ratunkiem dla zadłużonych. W przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów mogą je wziąć także osoby nie pracujące na umowie o pracę. Często z tego rodzaju pomocy korzystają osoby mające zadłużenia w innych instytucjach bankowych. W takiej sytuacji nawet mały zastrzyk gotówkowy może być pomocny. Pożyczkę oddłużeniową biorą osoby młode, ale także renciści i emeryci, którzy często przytłoczeni ciężką codziennością mają problemy z opłaceniem bieżących rachunków. Instytucje parabankowe znajdziemy praktycznie w każdym mieście w Polsce – z roku na rok jest ich coraz więcej.

   Bardzo powszechne stały się nie tylko pożyczki zaciągane w siedzibie danej instytucji, ale również internetowo poprzez formularz znajdujący się na stronie parabanku. Pożyczka konsolidacyjne online jest odpowiedzią na nasze dzisiejsze tempo i rozwój Internetu. Bez potrzeby wychodzenia z domu i okazywania szeregu zaświadczeń możemy uzyskać potrzebną nam gotówkę. Wypełnić trzeba tylko krótki formularz, a pieniądze w ciągu 15 minut będą na naszym koncie. Z pożyczek online korzystają nie tylko osoby indywidualne chcące poprawić swoją sytuację życiową, ale również konkretne spółki znajdujące się niepewnej, kryzysowej sytuacji. Dla wielu przedsiębiorstw taka pożyczka konsolidacyjna bez BIK to jedyna i ostatnia szansa na przetrwanie i i dalsze utrzymanie się na rynku.

   Pożyczka konsolidacyjna bez BIK. Rozwiązanie dla osób z negatywną historią kredytową

   Pożyczka konsolidacyjna bez BIK to rozwiązanie finansowe, które może zainteresować osoby mające problemy z obciążeniem kredytowym oraz negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Przyjrzyjmy się, czym jest pożyczka konsolidacyjna, jak można uzyskać taką pożyczkę oddłużeniową bez sprawdzania historii kredytowej w BIK.

   Czym jest pożyczka konsolidacyjna?

   Pożyczka konsolidacyjna to produkt finansowy, który umożliwia połączenie kilku różnych zobowiązań finansowych w jedno. Może to obejmować kredyty bankowe, pożyczki pozabankowe, zadłużenie na kartach kredytowych czy debety na kontach bankowych. Głównym celem konsolidacji jest obniżenie miesięcznego obciążenia płatniczego poprzez wydłużenie okresu spłaty i uzyskanie niższego oprocentowania.

   Kiedy otrzymam decyzję o przyznaniu pożyczki oddłużeniowej?

   Większość firm pozabankowych wydaje decyzje o przyznaniu pożyczki konsolidacyjnej w ciągu maksymalnie 24 godzin, a w wielu sytuacjach jeszcze szybciej.

   Czy mogę negocjować warunki umowy?

   Warunki umowy często ustalane są indywidualnie z każdym klientem, dlatego jak najbardziej można, a nawet trzeba negocjować warunki z firmą pożyczkową.

   Czy jest możliwość karencja w spłacie pożyczki?

   Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od indywidualnych warunków firm finansowych. Ale na pewno są na naszym rynku instytucje, które dają możliwość zastosowania karencji w spłacie pożyczki, dlatego też jeśli nam na tym zależy, jeszcze przed podpisaniem umowy zapytajmy o taką możliwość i jej warunki.

   Gdzie mogę się starać się o pożyczkę konsolidacyjną będąc odnotowanym w BIK?

   W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, instytucje finansowe udzielają pożyczek konsolidacyjnych również osobom, które posiadają niekorzystną historię kredytową i  zostały odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej. Zła historia kredytowa nie jest przeciwwskazaniem do ubiegania się o pożyczkę konsolidacyjną bez BIK.

   Najważniejsze zalety pożyczek konsolidacyjnych dla dłużników. Przekonaj się, że warto pokonać długi

   Po pożyczkę sięgać może niemalże każda pełnoletnia osoba, co więcej nie jest weryfikowana w BIK, czy KRD. To wiąże się z mniejszymi formalnościami, ale jednocześnie firmy nie sprawdzają wówczas, czy zainteresowany nie posiada innych zobowiązań. Przez to szybko popaść można w spiralę zadłużenia. Na szczęście istniejE aktualnie tania pożyczka konsolidacyjna bez BIK, która dostępna jest dla każdego dłużnika, który posiada nie mniej niż dwa zobowiązania do spłaty. Oto najważniejsze zalety pożyczek konsolidacyjnych:

   • spłacanie jednej małej raty zamiast kilku wysokich,
   • długoterminowy czas przeznaczony na spłatę,
   • brak weryfikacji historii kredytowej,
   • możliwość skorzystania z wniosku online lub w oddziale,
   • dodatkowe pieniądze na dowolny cel,
   • niskie oprocentowanie, brak zaświadczeń o dochodach.

   Przydatne filmy video

   Wciąż nie możesz zrozumieć czym różni się kredyt od pożyczki? Poniższy film nakreśli Ci w ciekawy sposób wszelkie różnice oraz podobieństwa. W rzeczywistości więcej je dzieli niż łączy. Obejrzyj film i przekonaj się sam.

   Już teraz pożyczka konsolidacyjna dla firm i spółek. Weź pożyczkę oddłużeniową bez BIK – rozwój czeka na Ciebie!

   Wielu wielkich przedsiębiorców oraz posiadaczy małych działalności gospodarczych przedwcześnie podejmuje decyzję o zakończeniu swojej dotychczasowej pracy. Dlaczego? Wydaje im się, że poza otrzymaniem kredytu w banku nie mogą liczyć na jakiekolwiek dodatkowe wsparcie pieniężne. Tu warto pamiętać, że poza standardowymi pożyczkami na dowolny cel istnieją również bardzo pomocne pożyczki konsolidacyjne, oddłużeniowe, które wyciągają z kłopotów finansowych nie jedną osobę, firmę, spółkę, działalność, czy przedsiębiorstwo.

   Jedyne co trzeba zrobić to przejrzeć aktualne oferty firm pozabankowych. To właśnie one mają w zanadrzu atrakcyjne oferty, które pomagają wydostać się z długów oraz znów stanąć na nogi. Zazwyczaj posiadają one następujące slogany:

   • Nie trać czasu na szukanie pomocy finansowej!
   • Atrakcyjny dobór pożyczki z konsolidacją do klienta!
   • Najniższe oprocentowanie na rynku bez ukrytych kosztów!
   • Brak weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców!
   • Dodatkowa gotówka na prywatny cel bez faktur i rachunków!
   • Indywidualne podejście do każdego zainteresowanego!

   Jak widać, wszystkie te zwroty są bardzo atrakcyjne, jednak, że sama reklama wystarczy? Warto pokusić się jeszcze o weryfikację firmy oraz samej pożyczki z konsolidacją w rankingu online. To zestawienie pozwala na porównanie rzeczywistego oprocentowania, wysokości pożyczki, czy czasu jej spłaty. W ten sposób pozyskane pieniądze staną się nie tylko świetną pomocą w trudnej sytuacji, ale przede wszystkim pomogą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze na przyszłość.

   Czy pożyczki konsolidacyjne bez BIK posiadają jakieś wady?

   Pożyczki konsolidacyjne bez BIK, czyli bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, mogą wydawać się atrakcyjną opcją dla osób, które mają problemy z uzyskaniem finansowania w tradycyjnych bankach z powodu negatywnej historii kredytowej. Jednakże, takie pożyczki oddłużeniowe mogę mieć pewne wady i ryzyka, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji. Oto kilka z nich:

   • Wyższe oprocentowanie. Pożyczkodawcy oferujący finansowanie bez sprawdzania BIK często narażają się na wyższe ryzyko niespłacenia pożyczki. Aby zrekompensować to ryzyko, mogą oni stosować wyższe oprocentowanie oraz dodatkowe opłaty, co oznacza, że całkowity koszt takiej pożyczki będzie znacznie wyższy niż standardowych kredytów.
   • Krótszy okres spłaty. Pożyczki konsolidacyjne bez BIK mogą mieć krótsze terminy spłaty w porównaniu do tradycyjnych pożyczek konsolidacyjnych. To może prowadzić do wyższych miesięcznych rat, co może być problematyczne dla osób już borykających się z trudnościami finansowymi.
   • Ryzyko większego zadłużenia. Łatwiejszy dostęp do finansowania bez sprawdzenia zdolności kredytowej może skusić niektóre osoby do zaciągnięcia większej ilości długów, niż są w stanie spłacić. To może prowadzić do pogorszenia sytuacji finansowej i wpadnięcia w spiralę długów.

   Musisz mieć świadomość, zanim zaciągniesz szybką konsolidację bez baz

   Choć pożyczka konsolidacyjna bez BIK może wydawać się rozwiązaniem na chwilowe problemy finansowe, ważne jest dokładne rozważenie wszystkich za i przeciw oraz potencjalnych konsekwencji takiej decyzji. W wielu przypadkach bardziej korzystnym rozwiązaniem może być próba negocjacji warunków istniejących długów lub poszukiwanie pomocy u doradców finansowych specjalizujących się w restrukturyzacji zadłużeń.

   • Mniejsza dostępność. Oferty pożyczek konsolidacyjnych bez BIK nie są tak powszechnie dostępne jak standardowe produkty kredytowe. Może to oznaczać mniejszą konkurencję między pożyczkodawcami i mniej atrakcyjne warunki dla pożyczkobiorców.
   • Wymagane zabezpieczenia. Niektórzy pożyczkodawcy mogą wymagać zabezpieczenia (np. hipoteki) za udzieloną pożyczkę bez sprawdzania BIK, co wiąże się z dodatkowym ryzykiem utraty majątku w przypadku problemów ze spłatą.
   • Brak poprawy historii kredytowej. Skorzystanie z pożyczki bez sprawdzania BIK nie przyczyni się do poprawy Twojej historii kredytowej, ponieważ informacje o terminowej spłacie takich zobowiązań nie są przekazywane do BIK.

   Pożyczka konsolidacyjna i oddłużeniowa bez BIK. Dowiedz się jak znaleźć najlepszą ofertę?

   Znalezienie najlepszej oferty pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowej wymaga dokładnego zrozumienia swojej sytuacji finansowej oraz porównania dostępnych opcji na rynku. Oto kilka kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę:

   • Zrozum swoje potrzeby i możliwości Przed rozpoczęciem poszukiwań, dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową. Zastanów się, jaką kwotę potrzebujesz, na jaki okres czasu oraz jakie masz możliwości spłaty miesięcznej raty.
   • Sprawdź swoją zdolność kredytową. Twoja historia kredytowa i zdolność kredytowa mogą wpłynąć na warunki oferty, jakie otrzymasz od banku czy instytucji finansowej. Przed aplikowaniem warto sprawdzić swój raport kredytowy i ocenić swoje szanse na uzyskanie pożyczki.
   • Porównaj oferty. Nie ograniczaj się do jednej instytucji finansowej. Porównaj oferty różnych firm pożyczkowych pod względem oprocentowania, opłat dodatkowych, okresu spłaty oraz wymagań dotyczących zabezpieczenia pożyczki. Użyj do tego celu porównywarek internetowych lub skonsultuj się z doradcą finansowym.
   • Uważaj na ukryte opłaty. Czytając umowę pożyczkową, zwróć uwagę na wszelkie dodatkowe opłaty i prowizje, które mogą znacząco zwiększyć koszt kredytu. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie warunki umowy przed jej podpisaniem.
   • Konsultacja z doradcą finansowym. Jeśli czujesz się zagubiony w gąszczu ofert lub nie jesteś pewien swoich decyzji, skorzystanie z usług profesjonalnego doradcy finansowego może być dobrym pomysłem. Doradca pomoże Ci wybrać najlepszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Wtedy pożyczka konsolidacyjna bez BIK na pewno spełni twoje wszystkie oczekiwania.

   Polecane artykuły

   • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Pożyczki oddłużeniowe i konsolidacyjne po przesłaniu wniosku online

  Oferta oddłużeniowa i konsolidacyjna dla wszystkich

  Zajmujemy się udzielaniem pożyczek konsolidacyjnych bez sprawdzania BIK oraz pożyczek oddłużeniowych. Dzięki naszej pomocy masz szansę poradzić sobie z trudnościami finansowymi. Szybka i łatwa procedura, konkurencyjne oprocentowanie oraz elastyczne warunki spłaty.

  Skontaktuj się z nami już teraz i znów odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami.

 2. 1. Czy istnieje możliwość otrzymania pożyczki konsolidacyjnej bez BIK?
  2. Czym różni się pożyczka konsolidacyjna od zwykłej pożyczki?
  3. Czy można otrzymać pożyczkę oddłużeniową, jeśli posiadam negatywną historię kredytową?
  4. Jakie są warunki otrzymania pożyczki oddłużeniowej?
  5. Czy pożyczki oddłużeniowe są udzielane przez banki czy instytucje finansowe?

 3. POTRZEBUJE 100TYS NP POSIADAM RENTE NA STAŁE

 4. witam 100tys renta na stale np

 5. Dzień dobry, jestem zainteresowana konsolidacją na 55 000 – pożyczka gotówkowa w banku i jedna pożyczka chwilówka z parabanku.
  Bardzo proszę o pilną pomoc!

 6. Witam. jakie warunki przy konsolidacji chwilówek na 23 tys zl? Proszę o kontakt jak najszybciej! bo już powoli dobija się do mnie komornik. Pozdrawiam Grzesiek

 7. Witam
  Pilnie potrzebuje szybkiej i taniej konsolidacji na 60 000 zł. Proszę o kontakt

 8. Tania konsolidacja - szybkie oddłużanie od ręki!

  Być może jesteś tutaj, bo masz problem ze spłatą swoich zobowiązań? Nie jesteś w stanie spłacać kilku zobowiązań w miesiącu. Na szczęście nie musisz się martwić! Udzielamy dobrych pożyczek konsolidacyjnych i oddłużeniowych! My zamienimy Ci kilka rat w jedną niską ratę z długim okresem spłaty!

  * nie weryfikujemy baz dłużników
  * nie wymagamy poręczyciela
  * nie chcemy abyś płacił jakieś zaliczki czy przedpłaty
  * wystarczy dowód i dostęp do Internetu

  Napisz do Nas już dziś! Szybka konsolidacja dla każdego bez baz i bez ukrytych kosztów!

  Zostaw komentarz – odpiszemy!

 9. Witam. Potrzebna pilna konsolidacja na 40 000 zl. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

 10. Są jakieś nowe firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek konsolidacyjnych be weryfikacji BIK? Potrzebuje takiej pilnej pożyczki oddłużającej na 30 000 zł. Czy ktoś poleci jakąś konkretną ofertę? Pozdrawiam

 11. Dzień dobry bardzo proszę o pomoc mam komornika na 5tyś i inne długi w sumę 200tys .Umowa o pracę czas nieokreślony.Pozdrawiam

 12. Witam, jestem Marek, mieszkam w Olsztynie Szukam pilnej pożyczki konsolidacyjnej na spłacenie moich zadłużeń. Czekam na kontakt i przesłanie wstępnej oferty na e-maila. Pozdrawiam

 13. Skonsolidujemy wszystkie twoje zadłużenia!

  Najtańsze pożyczki konsolidacyjne, dzięki którym spłacisz wszystkie długi i wyjdziesz na prosto!

  Nasze pożyczki konsolidacyjne to możliwość otrzymania środków pieniężnych w ekspresowym tempie i to bez wychodzenia z domu, wszystko online. Dodatkowe atuty to: możliwość otrzymania wsparcia mimo zadłużeń czy wpisów w BIK, złożenie wniosku drogą elektroniczną, mało formalności, niskie raty i oprocentowanie oraz okres spłaty dostosowany do możliwości każdego klienta!
  Osoby posiadające zadłużenia i komornika nie mają szans otrzymania kredytu w tradycyjnych bankach. Dlatego też najprostszą drogą do spłaty zadłużenia bez poręczenia jest pożyczka online konsolidacyjna i oddłużeniowa. Nie wymagamy zarobków, czy przedkładania stosów papierów!
  W przypadku naszych pożyczek pozabankowych konsolidacyjnych procedura uproszczona jest do minimum. Wystarczy tylko dowód osobisty i konto bankowe.

  SPŁACIMY WSZYSTKIE TWOJE DŁUGI, WŁĄCZENIE Z KOMORNIKIEM!
  Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu!

 14. Witam. Proszę o kontakt osoby, które dostały tu pożyczkę konsolidacyjną. Mam kilka pytań na priv. Pozdrawiam

 15. Witam Potrzebna pożyczka konsolidacyjna na 50 000 zł. Proszę o kontakt!

 16. Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc w oddłużaniu? Proszę o pilny kontakt na już! Podrawiam

 17. Katarzyna z Morąga

  Witam, potrzebuje pożyczki konsolidacyjnej jak najszybciej, aby wyjść z długów. Czekam na informacje. Pozdrawiam

 18. Dzień dobry. Potrzebna pilna konsolidacja na 20 000 zł. Są to zaległości z parabanków. Muszę w końcu wyjść na prosto. Proszę o kontakt

 19. Dzien dobry. Potrzebna pożyczka oddluzeniowa na 100 tys zl. Proszę o pilną pomoc! musze jak najszybciej wyjsc z długów!

 20. Witam. czy u Państwa mozna skonsolidowac dlugi na 50 000 zl? chodzi o pozyczke bankowa gotowkowa i dwie chwilowki. wiecej informacji podam na tel. pozdrawiam

 21. Witam. Czy mogą Państwo skonsolidaować moje zadłużenie? Proszę o pomoc! Moje niespłacone zadłużenia sięgają 40 000 zł.Prosze o pomoc w wydłuzeniu okresu spłacania. Pozdrawiam

 22. Katarzyna WWW

  Witam. na juz konsolidacja na 30 000 zł – 2 chwilówki. prosze o przesłanie oferty na e-maila. Pozdrawiam

 23. Potrzebuje konsolidacji na 40 000 zl – pożyczka bankowa i 3 chwilówki. Prosze o pomoc jak najszybciej

 24. Witam. Potrzebuje konsolidacji na 70 000 zl. ajkie warunki trzeba spełnić? Czy trzeba mieć jakieś zabezpieczenie?

 25. witam. Jak wygląda procedura przy pożyczce konsolidacyjnej na 60 000 zł? Prosze o przesłanie kompletnej oferty, bardzo zależy mi na czasie! Proszę o pomoc!

 26. witam. Potrzebuje pożyczki oddłużeniowej na 50 000 zl. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

 27. dawid dawid

  szybka konsolidacja na teraz! Proszę o pomoc!

 28. Jestem zainteresowana pozyczka konsolidacyjna 50tys.Prosze o oferty

 29. Prywatny inwestor udziela pożyczek konsolidacyjnych bez BIK

  Doradca finansowy oferuje szybkie pożyczki konsolidacyjne bez względu na bazy dłużników

  Szukasz najtańszej konsolidacji na spłatę innych zobowiązań i chcesz pozyskać dodatkową gotówkę!
  Zapraszam do kontaktu – wystarczy zostawić komentarz!

  Oferuje!
  * jeszcze niższe oprocentowanie niż konkurencja
  * wysokie kwoty konsolidacji
  * nie weryfikuje baz dłużników

  OBSŁUGUJE ZARÓWNO OSOBY PRYWATNE JAK I FIRMY!

  – Kwoty pożyczki konsolidacyjnej nawet 220 000 zł
  – Długi okres spłaty

  Czekam na każdego klienta! Zgłoś się, a spłacę wszystkie Twoje zobowiązania!

 30. Zaciągnij pożyczkę oddłużeniową i spłać swoje zadłużenia

  Tanie pożyczka konsolidacyjne bez BIK – pozbądź się zadłużeń na zawsze!

  NASZA FIRMA SPŁACI WSZYSTKIE TWOJE DŁUGI.
  WYSTARCZY NAPISAĆ W KOMENTARZU, JAKIE KWOTY POTRZEBUJESZ!

  * z najniższym oprocentowaniem na rynku
  * okres spłaty dobierasz sobie sam
  * nie musisz zdradzać celu przeznaczenia
  * nie weryfikujemy baz dłużników

  ZYSKAJ JUŻ DZIŚ OD 100 ZŁ DO 50 000ZŁ!

  Pożyczamy:
  – osobom zadłużonym
  – bezrobotnym
  – wszystkim mającym komornika
  – emerytom
  – rencistom
  – studentom
  – wszystkim, którzy skończyli 18 lat

  CZEKAMY NA TWÓJ KOMENTARZ – NAPISZ ILE POTRZEBUJESZ, A PRZELEJEMY CI PIENIĄDZE JESZCZE DZIŚ!

 31. Prosze o kontakt, jestem zainteresowany ofertą

  • Witam.
   jakie formalności przy pożyczce konsolidacyjnej na 100 000 zł? Czy jest szansa dostać tak dużą konsolidację przy wpisach w BIK? Proszę o pilny kontakt jak najszybciej!

 32. Najlepsza konsolidacja - pożyczki oddłużeniowe bez BIK

  Pożyczki konsolidacyjne bez BIK dla każdego bez złożonych formalności tylko na dowód.

  Oprocentowanie 6,99%
  Prowizja – 0%
  RRSO – 7,16%
  Konsolidacja wszystkich kredytów i zadłużeń
  Procedura 100% online, bez wychodzenia z domu
  Konsolidacja od ręki tego samego dnia
  Bez sprawdzania baz BIK
  Dla wszystkich

  ZAINTERESOWANY? Zostaw namiary w komentarzu, a dobierzemy Ci najlepszą pożyczkę oddłużeniową

 33. witam. Interesuje mnie konsolidacja, połączenie dwóch zaciągniętych wcześniej pożyczek w jedną. Najważniejszą korzyścią dla mnie jest obniżenie spłacanej, miesięcznej raty kredytu. Pożyczka konsolidacyjna byłaby wygodna dla mnie, ponieważ nie musiałabym pilnować wszystkich terminów spłat, ponieważ wszystkie zobowiązania finansowe przeniosłabym w jedno miejsce. Chciałabym również wydłużyć okres spłaty, dzięki czemu miałabym realną szanse na spłatę swojego zobowiązania finansowego, nie uszczuplając nadmiernie swojego budżetu. W ramach pożyczki konsolidacyjnego mogłabym spłacić zobowiązania związane z kredytem samochodowym i kartą kredytową. Prosiłabym o ofertę najkorzystniejszej pożyczki bez BIK. Pozdrawiam Katarzyna

 34. Skończ z długami!
  Udzielę Ci szybkiej pożyczki bez poręczeń i zaświadczeń!
  Gotówkę wydajesz na co chcesz i kiedy chcesz.
  Czas spłaty to maksymalnie rok, a minimalnie miesiąc.
  Proponuję raty miesięczne lub dwutygodniowe.

 35. Potrzebuję pożyczki 25.000zł Spłacę w kwartał. Pieniądze są potrzebne na potrzeby mojej firmy. Jestem inwestorem i zajmuję się samochodami. Jeśli jest osoba, która aktualnie posiada taką kwotę to bardzo proszę o fajną propozycję

 36. Bank przyznal mi 30000 tys na splate innych kredytow lecz musze miec zyranka a w tych czasach trudno o taka osobe . Kto pomoze . Jestem z pabianic

 37. Z czego się ta cala konsolidacja wzięła?

 38. hejo, kto mi powie jaka jest roznica miedzy zwyklymi pozyczakami a takim oddluzeniowymi?

 39. Kied najlepiej jest zacagac pozabankowe pozyczki?

 40. Hejo
  Czy poza konsolidacją są jeszcze jakieś inne pożyczki oddłużeniowe?

 41. jak długo czeka się na konsolidację?

 42. Czy ja dobrze rozumiem,że pożyczka oddłużeniowa i konsolidacyjna to jest jedno i to samo?

 43. Witam państwa,jaka jest różnica pomiędzy pożyczką konsolidacyjną, a każdą inną pożyczką?

  • Przede wszystkim konsolidację zaciąga się w przypadku gdy nie można sobie poradzić z kilkoma innymi pożyczkami. Jest to taka pożyczka na spłate pożyczek kilku na raz.Bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala na wyrwanie się z pętli zadłużenia.

 44. Cześć, a na jaką kwote moze mac opiewać taka pożyczka knosolidacyjna?

 45. Hej
  A powiedźcie mi, czy w ta konsolidację jest się w ogóle sens pakować, czy nie lepiej po prostu zacisnąć pasa i spłacić to, co się nabrało?

  • Ja tak sobie mysle, ze jezeli masz dużo pożyczek do splacania, to konsolidacja jest najlepszym wyjsciem, w prawdzie jest to kolejna pożyczka, ale tak masz jedną niższą ratę do płacenia , nie musisz pamiętać o kilku różnych sumach comiesięcznie do placenia i oczywiście miesięcznie płacisz znacznie mnie niż do tej pory, Jak nie ma się innego wyjsćia to tylko konsolidacja. Mnie swego czasu taka pożyczka bardzo pomogła.

 46. Szukam dobrej pożyczki na kwotę 4 tysiące, doradzcie cos ludziska

  • Ja ze swoejej strony mogę zaproponować Providenta, mają już wyrobioną markę na rynku i zawsze bez problemu dostaję tam pożyczki.

 47. co musialbym zrobic zeby taka oddluzeniowa pozyczke dostac?

 48. Jaka jest różnica pomiędzy pożyczką konsolidacyjna a oddłużeniową?

  • Tak naprawdę to jest praktycznie to samo, obie mają na celu pomóc w wydostaniu się z pętli zadłużenia, dlatego też czasem używa się określenia pożyczka oddłużeniowo- konsolidacyjna.

 49. Jaką kwotę pożyczki przynają za pierwszym razem w Asa Kredyt?

 50. Kto może dostać taką pożyczkę konsolidacyjną?

 51. heja
  jakie to są te pożyczki oddłużeniowe, znaczy jak działają?

 52. Sporo słyszałam o pożyczce konsolidacyjnej, ale chciałam zapytać czy jest to dobre rozwiązanie dla osoby zadłużonej.

 53. CO to znaczy,że konsolidacja jest bez bik?

 54. Witam
  Czy pożyczka konsolidacyjna jest dla każdego?

 55. Hej
  Zastanawiam się nad pożyczką konsolidacyjną, bo wiem że jest ona dla osób, które mają dużo kredytów na raz, ale nie bardzo wiem jak to działa, mógłby mi to ktos troche przyblizyć? Będe bardzo wdzięczny.

 56. Witam
  Potrzebuje troszkę opini na temat ASA KREDYT, korzystał ktoś z ich oferty?

  • Ja brałam tam raz pożyczkę, ale nie dużą 1000 złotych, ale nie robili mi żadnych problemów nawet z przełużeniem spłaty.

 57. Witam
  Potrzebna jest mi konsolidacja, bo mam już 4 pożyczki na karku i nie radzę sobie z nimi, czy mógłby mi ktoś jakąś konkretną pozyczkę konsolidacyjną podpowiedziec, z gory dziekuje

 58. Wiesz jeśli jesteś już bardzo zadłużony, znaczy spłacach kilka pożyczek i kredytow naraz a po prostu sobie z tym nie radzisz, ta opcja jest idealna, Łaczy bowiem wszystkie raty w jadną, niższą. Nie masz na głowie wiele rat, spłacasz jeden kredyt, wprawdzie troszkę dłużej, ale dla budżetu domowego to duża pomoc.

 59. Kto mi powie jak ta pozyczka konsolidacyjna wygląda? A i warto ją w ogóle brać? Czyt to tylko dodatkowy problem na głowie?

 60. hej, no a dla kogo są pożyczki odddłużeniowe, znaczy jakie warunki trzenba spełnić, albo jak bardzo trzeba być zadłużonym,zeby je dostać?

  • Nie trzeba być bardzo zadłużonym, aby otrzymać pożyczkę oddłużeniową, gdyż parabanki udzielają tych pieniędzy na dowolny cel, więc możesz je przeznaczyć na co tylko chcesz

 61. Hej, czy te pożyczki konsolidacyjne to dobry pomysł, czy pakowanie się w jeszcze większe kłopoty??

  • jak najbardziej nie będą to żadne większe kłopoty, a wręcz przeciwnie. Jesłi masz kupe pozyczek do spłacania, a normalnie po ludzku z nimi nie wyrabiasz i na życię CI nie starcza, warto zastanowić sie nad ta opcją. Pożyczka konsolidacyjna to taka, która w pewnie sposób płaci za wszystkie pozostałe. Pamiętać trzeba,że ją oczywiście tez trzeba spłacić, no ale jest to już tylko i wyłacznie jedna ratę. Spłacasz troszkę dłużej, ale za to masz za co żyć. To chyba lepiej, nie?Pozdrawiam

 62. siema
  jak to jest z tą konsolidacvją, trzeba miec jakies przy niej zabezpieczenie, czy każdy dostaje, a i ile max kredytow mozna miec zeby ja dostac?

  • Wiesz co, konsolidacja to już poważniejsza sprawa niż chwilówka. Powinieneś bezpośrednio firmy się pytać, żeby nie popaść w większe problemy

 63. Czy mógłby miktoś wyjaśnić jakwygląda pożyczka oddłużeniowo- konsolidacyjan, czy to dobre rozwiązanie dla kogaś ktoma 3 kredyty plus komrnika na głowie?

  • Jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Po pierwsze płacisz tylko jedną ratę, zazwyczaj jest ona niższa niż suma poprzednich, po dprugie wszytskie poprzednie pożyczki są automatycznie spłacane z chwilą zaciągnięcja pożyczki oddłużeniowo- kosolidacyjnej. W prawdzie spłacasz ją nieco dłużej,ale bez wątpienia jest znacznie mniej uciążliwa niż te poprzednie na raz.

 64. mala a jak konkretnie takowa pożyczka oddłiużeniowa wygląda?Jakie trzeba spełnić kryteria,żeby ją dostać, jakiś zastaw, czy weksel? dzięki z góry za odpi

 65. Ja proponowałabym poszukać jakiejś pożyczki odłużeniowej, w pewnym sensie „zapąłaci” ona za starą pożyczkę, a Tobie zostaną niższe raty do spłąty.Barabanki barzo interesujące oferty w tej kwestii mają, więc warto się im bliżej przyjżeć

 66. Kto poradzi mi co mam zrobic z duuuuuuuuuuuuza pozyczka, ktorej nie moge juz spłacac w takim wymiarze, bo raty zaczely przekraczac moje dochody, moge prosic o pomoc, bede bardzo wdzieczna.i

 67. Mirko89 to gdzie mieszkasz, w przypadku pożyczki pozabankowej ma naprawdę minimalne znaczenie, jeśli tylko jesteś w stanie wypełnić wniosek przez internet, pieniądze otrzymasz bezpośrednio na konto.Kurier z umową do podpisania, też Cię znajdzie,nawet w Olsztynie.

 68. witam, mieszkam w okolicach olsztyna i szukam szybkiej pożyczki pozabankowej. polecacie cos?

 69. Niedawno korzystałem z pożyczki konsolidacyjnej i muszę wam powiedzieć, że to naprawdę świetne rozwiązanie. Nie dość, że dostałem jedną miesięczną ratę, to jeszcze była ona niższa od sumy wszystkich poprzednich!

 70. Witam.Potrzebuje 10 tys. zł. Wysłałęm wnioski online do Providenta, Profi mCredit, ale żadna z tych firm nie chce udzielić mi takiej kwoty, proponują dużo mniej. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie znajdę firmę, która udzieli mi pożyczki na 10 000 zł. Potrzebuje takiej kwoty, zależy mi na czasie, mniejsza mnie nie urządza.

 71. Witam.

  Mam na imię Marek. Jestem prywatnym pożyczkodawcą. Udzielam pożyczek wszystkim, nawet tym którzy są w bazach, wtedy ustalamy jakieś zabezpieczenie. Oferuje uczciwe warunki dla obu stron, dlatego jeśli potrzebujesz pożyczki na 100 – 100 000, odezwij się do mnie, a pokonasz wszystkie problemy finansowe. Nie pożałujesz, czekam na Twoje zgłoszenia!!!

  • Witam
   Potrzebuję 20 tysięcy na spłatę chwilówek bo chcę mieć jedną ratę. Mam stałą pracę i nie widnieję w rejestrach dłużników. Jeśli może mi Pan pożyczyć na 3 lata proszę o kotakt

  • Prosze o pomoc potszebuje pozyczki na splate chwilowek i pozyczek

 72. Potrzebuję pożyczki konsolidacyjnej pomiędzy 7 a 10 tysięcy…

 73. Witam. Gdzie najlepsza pożyczka bez BIK, na korzystnych warunkach

  • Z moich obserwacji na temat chwilówek jestem w stanie wywnioskować, że najlepsze instytucje finansowe, które nie sprawdzają BIK to: PLUS KASA, PROFI CREDIT, ZALICZKA.PL

 74. Szukam pozyczki na 1 000 zł na dowód lub na oswiadczenie. GDZIE?

  • Większość firm udzieli Ci takiej pożyczki, możesz się zgłosić do: Biz credit, Ekstra kredyty lub Microfinanse, ale pamiętaj, że musisz mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

 75. Potrzebuje szybkiej, bez bik na juz i tylko na dowod. Czekam na zgloszenia prywatnych przedsiebiorcow do 15 wrzesnia. Kwota pozyczki – 2 tys

 76. Potrzebuej pożyczki konsolidacyjnej najlepiej na jak najszybciej! Mam pozyczkę w Bocianie. Providencie i Sms kredyt. Dlatego chce jedna pozyczkę, zeby moc spłacac bez problemu!

 77. witam.A w jaki sposób mozna sie z panem skontaktować ??

 78. Udzielamy pożyczek na niskim oprocentowaniu. Dogodny okres spłaty, dostosowany do indywidualnej sytuacji każdego klienta. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam

 79. Dzien dobry.
  Jestem na emeryturze. Ale potrzebuje pilnie pozyczyć 5 tys. Mój mąż zachorował, potrzebuje na operację i leki. Bardzo prosze dobrych ludzi o pomoc.

 80. Witam
  NA już potrzebuje pożyczki na 2 tys, oddam z procentem. czy ktoś moze mi pożyczyć?

 81. Cześć. Jestem z Olkusza. Szukam szybkiej, taniej pożyczki na 4 tys. Co proponujecie?

 82. Witam potrzebuje pilnie 9 000 do oddania w 6 miesięcy. Zwróce całą kwotę, po pół roku.
  proszę o szybki kontakt, bo zalezy mi na czasie. Dogadamy się co do warunków.

 83. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Szukam pożyczki na 2 tys na 60 dni bez BIK. To bardzo pilne. MAm trochę długów. Niestety pracuje na czarno i nie wiem gdzie szukać wsparcia. Czekam na pomoc.

 84. Redukcja długów, czyszczenie BIK

  Chcesz:
  podnieść swoją zdolność kredytową
  zmniejszyć raty kredytów
  zawiesić spłatę rat
  umorzyć odsetki karne

  …a także
  chcesz pozbyć się komornika
  chcesz wyczyścić rejestry BIK, BR
  masz problem z długami
  wpadłeś w pętlę kredytową
  nie radzisz sobie z kredytami
  nie wiesz jak sobie pomóc

  Złóż wniosek

  • Jestem zainteresowana. Jak mogę uzyskać do was kontakt?

   • jestem zainteresowana szybką pożyczką na spłatę najpilniejszych zobowiązań w kwocie 25.000,00 zł. Pracuję na czas nieokreślony od 16 lat w jednej firmie.

  • Proszę o pilne uzyskanie pożyczki konsolidacyjnej. Dziękuję. Staszek rencista.

  • Witam poszukuje pozyczki konsolidacyjnej mam złe wpisy nieduze zajęcie komornicze od miesiąca pracuje na umowę zlecenie od stycznia będzie umowa o prace.
   pozyczka w kwocie ok 40 000 na okres ok 48 mcy./nie mam samochodu ani poręczyciela/

 85. Jestem studenem 2 roku. Potrzebuje szybkiej pozyczki na 2 tys. Jestem uczciwy. Czekam an jakies propozycje. Odpowiem tylko na wybrane.

 86. Czesc. Czy ktos z was korzystal moze z Net Credit?Myslałam zeby zdecydowac sie na pozyczke u nich, ale zanim to zrobie, chcialabym zebrac troche opinii. Piszcie prosze. Pozdr

 87. Ratujcie. Mam złamaną nogę i jestem uziemiony w domu. Bardzo potrzebuję pożyczki ale nie mogę ruszyć się z domu. Polećcie mi proszę jakąś firmę, jaka udziela chwilówek przez internet? Jest to dla mnie istotne.No i żeby gotówkę dostarczyli do domu.Czekam na wszelkie podpowiedzi
  Pozdrawiam.

  • Słyszałam, że Provident udziela pożyczek w domu klienta. Znajdź numer na infolinię i umów się na spotkanie, powiedz jaką masz sytuację. Napewno pracownik przyjedzie z umową i gotówką. Ale radze zapytać o koszt takiej obsługi, lepiej od razu wiedzieć.A Ty wracaj do zdrowia:-)

  • To prawda, Provident ma takie pożyczki, ktore przynosza do domu, wiem, bo moja babcia korzystala. Mowila, że przyjechal mily Pana w garniturku i wreczyl jej pieniadze. Z tego co widzialem umowe, to nie bylo tam jakis niejasnosci, taka zwykla umowa o pozyczke

  • Faktycznie Provident udziela takich pożyczek z obsługą domową, podobnie jak wiele firm pozabankowych. zanim sie jednak zdecydujesz sprawdź, jakie są koszty takiej obsługi. Pozdrawiam

 88. Potrzebne mi są pieniądze, ale bardzo szybko na spłatę zaległych długów. Nie mam czasu długo czekać, aż jakiś bank wyda decyzje kredytową. Może ktoś poleciłby jakąś firmę pożyczkową? Jeśli macie złe doświadczenia z jakąś to też chętnie się z nimi zapoznam.

 89. Sam skorzystałem z takich pożyczek i myślę, że nie żałuję. Wszystko bardzo sprawnie i szybko, no i nie było jakiś problemów. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Naprawdę warto!

  • Udzielamy pożyczek konsolidacyjnych i oddłużeniowych na najlepszych warunkach!

   Dobra konsolidacja dla każdego bez BIK!

   My pomożemy Ci wyjść z długów!

   * Procedura aplikowania o pożyczkę jest bardzo prosta – wystarczy zostawić komentarz, wypełnić wniosek i czekać na akceptację
   * Wniosek o pożyczkę konsolidacyjną jest krótki i zawiera podstawowe dane o kliencie i parametry pożyczkowe.
   * Zobowiązanie rozkładamy na niskie raty z długim okresem spłaty
   Warto skorzystać z naszej internetowej pożyczki konsolidacyjnej – my spłacimy Twoje wszystkie zobowiązania bankowe i pozabankowe!

   1. Procedura zajmie Ci 15 minut
   2. Nie potrzebujesz żyrantów i poręczycieli
   3. Nie musisz mieć zastawów i podpisywać żadnych weksli

   Czekamy an Ciebie. Napisz komentarz, a My skonsolidujemy Twoje wszystkie zadłużenia!

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.