Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki dla emerytów i rencistów – bez BIK i ograniczeń wiekowych

Pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK i jakichkolwiek ograniczeń wiekowych od ręki jedynie na dowód osobisty. Pieniądze od od zaraz na koncie bankowym, bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online. Pożyczki dla seniorów bez żadnych formalności, poręczycieli czy zadawania jakichkolwiek pytań na dowolny cel.

Dostępne opcje finansowania dla seniorów – pożyczki dla emerytów i rencistów

We współczesnych czasach emeryci i renciści borykają się z przeróżnymi problemami. Bardzo wysokie ceny lekarzy i lekarstw, niskie świadczenia emerytalne czy rentowe, coraz większe koszty życia codziennego to główne trudności tej grupy osób. Nierzadko zdarzają się także sytuacje, kiedy pojawia się nadprogramowy wydatek, którego seniorzy nie mogli wcześniej przewidzieć. W takiej sytuacji należy znaleźć szybko rozwiązanie. Niestety tradycyjne banki przeważnie nie udzielają żadnego wsparcia finansowego osobom starszym, ze względu na wysokie ryzyko, które będą musieli ponieść w razie niespłacenia terminowo przez nich zobowiązań. Na szczęście z pomocą wszystkim emerytom i rencistom przychodzą instytucje finansowe, które nazywamy parabankami. Oferują one produkty finansowe jakim są pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK i ograniczeń wiekowych. Oznacza to, że niezależnie od posiadanych zobowiązań czy przeszłych kłopotów z terminową spłatą swoich długów, emeryci czy renciści będą mogli starać się o pozyskanie wsparcia finansowego. Pożyczki dostępne są również online, wystarczy wysłać bezpłatny formularz przez Internet, który należy wypełnić danymi z dowodu osobistego.

Jak zyskać gotówkę dla seniora bez wychodzenia z domu?

Pieniądze przelewane są na konto nawet po parunastu minutach od wysłania formularza. Bez zbędnych formalności, jakichkolwiek ograniczeń wiekowych, bez weryfikowania BIK i od ręki dla wszystkich emerytów i rencistów. Jeżeli pozyskanie pożyczki drogą internetową sprawiałoby jakąkolwiek trudność osobom starszym, zawsze istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki osobiście w placówce firmy pozabankowej. Jak sami widzimy łatwe i szybkie pieniądze bez żadnych ograniczeń wiekowych dla emerytów i rencistów to idealne rozwiązanie w nagłych sytuacjach, kiedy na już potrzebna jest gotówka.

Oferty - Pożyczki dla emerytów i rencistów – bez BIK i ograniczeń wiekowych

 • Jesteś emerytem i poszukujesz...

  Jesteś emerytem i poszukujesz natychmiastowej pożyczki niebankowej, bo tradycyjny bank odmówił Ci wsparcia? Już dzisiaj skorzystaj z oferty tanich pożyczek…zobacz ofertę »

Jestem w bazach dłużników. Czy mam szansę na uzyskanie pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK i KRD

Na rynku istnieją jednak instytucje pozabankowe oferujące pożyczki dla emerytów i rencistów bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Takie produkty finansowe są dostosowane do potrzeb osób starszych, które mogą nie spełniać rygorystycznych wymogów banków. Oto kilka kluczowych informacji na temat pożyczek bez BIK:

 • Dostępność. Pożyczki dla seniorów bez BIK są łatwiej dostępne dla osób z negatywną historią kredytową lub brakiem historii w BIK.
 • Procedura. Proces ubiegania się o tego typu pożyczkę jest zazwyczaj prostszy i szybszy niż w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych. Wiele firm oferuje możliwość złożenia wniosku online.
 • Warunki. Warunki pożyczki dla osób na emeryturze i rencie mogą się różnić w zależności od oferty danej instytucji pozabankowej. Ważne jest dokładne zapoznanie się z umową i wszystkimi kosztami związanymi z pożyczką.
 • Ryzyko. Należy pamiętać, że pożyczki pozabankowe dla emerytów i rencistów często mają wyższe oprocentowanie i inne koszty niż produkty bankowe. Ważne jest dokładne przeanalizowanie swojej zdolności do spłaty przed zaciągnięciem zobowiązania.

Bezpieczna dodatkowa gotówka na emeryturze. Pożyczki dla seniorów bez BIK

Pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK to temat, który zyskuje na popularności wśród osób starszych, które potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego. Wiele osób w wieku emerytalnym lub otrzymujących rentę może napotkać trudności finansowe z różnych przyczyn, takich jak niespodziewane wydatki medyczne, konieczność remontu mieszkania czy po prostu chęć poprawy swojego standardu życia. W takich sytuacjach pożyczka może okazać się pomocna, jednak tradycyjne banki często wymagają spełnienia wielu warunków, w tym pozytywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), co dla niektórych seniorów może być barierą.

pozyczki dla emerytow i rencistow bez bik i ograniczen wiekowych - obrazek 1
Ubieganie się o pożyczkę dla emerytów i rencistów bez ograniczeń wiekowych po 80-tym roku życia może wiązać się z wymogiem posiadania wyższych dochodów.

Historie pożyczkobiorców

Prawdziwa historia Grażyny (48 l.) z Wejherowa

Długo czekałam na urządzenie sypialni i uważam że zdecydowanie za długo. Zawsze były jakieś inne wydatki. Postanowiłam to zmienić i to natychmiast. Nie mogłam już dłużej czekać, bo za bardzo zależało mi na tym, żeby się w niej wysypiać. Chciałam mieć piękną, wygodną sypialnię, ale nie było mnie na to stać. Zdecydowałam się w związku z tym na szybką pożyczkę. Na początku myślałam że mam dość małe szanse, ale okazało się jednak, że po zapoznaniu się ze szczegółami oferty mogę liczyć na takie zobowiązanie finansowe. Nie ukrywam, że to mnie bardzo ucieszyło. Na stronie firmy pozabankowej był kalkulator pożyczki dla emerytów i rencistów. Tam mogłam wyliczyć jakie koszty będę ponosić za pożyczenie tych pieniędzy. Pomyślałam że 2500 złotych mi wystarczy. Wtedy koszty dodatkowe wraz z oprocentowaniem wynosiły łącznie 600 złotych. Nie była to może mała kwota, ale przynajmniej miałam możliwość urządzić długooczekiwaną sypialnię. Tak właśnie zrobiłam. Do oddania miałam 3100 złotych i cały miesiąc na spłatę. Szybki przelew z mojej strony w celu potwierdzenia konta i za chwile otrzymałam przelew zwrotny. Kwota doskonale wystarczyła na sfinansowanie wszystkich wydatków związanych z sypialnią. Spłaciłam dług bardzo szybko, bo zresztą miałam na to tylko miesiąc. Co więcej, akurat mąż dostał premię i zrównaliśmy rachunek bez problemu. wtedy w zasadzie już nie mieliśmy wyjścia. Gdybym nie wzięła chwilówki, prawdopodobnie pieniądze z premii by się zwyczajnie rozeszły i tyle by z tego było. Tak przynajmniej skorzystałam i mam sypialnie o jakiej marzyłam. Takie pozabankowe pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK to szansa na pozyskanie pieniędzy praktycznie przez każdego seniora. Pożyczkę tę firma daje dla wszystkich. Zróżnicowana jest jedynie kwota. Ja potrzebowałam 2500 złotych, inni może mają znacznie większe zapotrzebowanie, a może potrzebują dużo mniej. Czas spłacania też jest elastyczny, a formalności ogólnie zminimalizowane. Dlatego też bardzo wygodnie i szybko można się zadłużyć, a także w podobny sposób spłacić to zobowiązanie. Ja nie miałam najmniejszych problemów. Nawet bez premii byśmy sobie z mężem poradzili.

Historia Piotra (51 l.) ze Szklarskiej Poręby

Jestem chorą osobą. Mam nie do końca sprawną rękę. Ktoś kto jest zdrowy nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak trudno jest prawidłowo funkcjonować z taką wadą. Dlatego muszę regularnie uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych, ale to niestety kosztowne i nie zawsze mnie na to stać. Dlatego tym razem musiałem nawet wziąć pożyczkę. Musiałem aż wybrać kwotę 5000 złotych. To naprawdę dużo jak na leczenie, ale co zrobić. Zdrowie ważniejsze. Na szczęście miałem gdzie te pieniądze wziąć. Jedna z firm pozabankowych dała mi pożyczki dla emerytów i rencistów bez wychodzenia z domu. A to było dla mnie bardzo wygodne. Pieniądze te dostałem na 60 tygodni. Także mogłem je spokojnie spłacać. Z powodu swojej niesprawności pobieram rentę. Może nie jest za wysoka, ale z długiem jakoś sobie radziłem. Oferta na jaką mogłem liczyć to pożyczka dla rencisty bez względu na wiek. Taka była propozycja firmy pozabankowej. Dla mnie po prostu idealna. Dzięki zdobytej w tak prosty sposób gotówce, mogłem przystąpić do dalszej rehabilitacji. Pożyczkę załatwiłem wypełniając podstawowe dokumenty. Wypełniłem formularz, który był potrzebny. Tam podałem kwotę, numer konta, a także dane pewnie na wypadek gdybym nie spłacał długu. Poza tym wystarczył kwitek że pobieram rentę i w jakiej wysokości. Także formalności były szybkie i szybko dostałem pieniądze. Pewnie gdyby nie możliwość załatwienia wszystkiego przez internet, byłoby gorzej. Musiałbym jechać do firmy, tam ustalić szczegóły, a przede wszystkim wyczekać swoje w kolejce. A w tym przypadku takich sytuacji w ogóle nie było. Sam sobie poradziłem ze wszystkim i wyjątkowo nie musiałem prosić znajomych o pomoc. Szybkie pożyczki dla rencistów i emerytów to chyba jedyny ratunek w takich sytuacjach, albo przynajmniej mi się tak tylko wydawało. Dla mnie oferta okazała się naprawdę całkiem w porządku.

Pożyczki dla seniorów. Często zadawane pytania i odpowiedzi

Bardzo duża ilość osób, które są obecnie na emeryturze bądź rencie, ma duże trudności finansowe. W takich sytuacjach chcą sięgać po kredyty, gdyż często nawet rodzina nie jest w stanie im pomóc. Niestety banki niechętnie udzielają tego typu wsparcia osobom w podeszłym wieku, które mogą mieć problemy ze spłacaniem swoich zobowiązań. Na szczęście jest jeszcze bardzo wiele instytucji finansowych, które oferują pożyczki dla seniorów, dzięki którym życie codziennie stanie się dla nich dużo prostsze. Takie pożyczki udzielane są od ręki, jedynie na dowód, bez jakichkolwiek złożonych formalności i czasochłonnych procedur. Pozyskanie szybkiej pożyczki odbywa się drogą internetową, poprzez wysłanie bezpłatnego wniosku online. Cała procedura jest tak uproszczona, wniosek łatwy do wypełnienia, dlatego nawet osobom starszym nie powinien sprawić najmniejszych trudności. Możliwe jest także zaciągnięcie pożyczki tradycyjną drogą, czyli osobiście w oddziale firmy finansowej. Wiele parabanków umożliwia także otrzymanie pieniędzy w domu klienta, ponieważ wystarczy, że zadzwonimy na infolinię i umówimy się na dogodny dla nas termin z przedstawicielem firmy. Podpisanie umowy, a także wręczenie gotówki odbywa się u nas w domu i zajmuje zaledwie kilka chwil. Pożyczki dla seniorów to naprawdę duża pomoc dla osób starszych, dzięki którym będą mogli łatwiej i godniej żyć.

Szybka pożyczki dla emerytów i rencistów bez żadnych formalności. Zobacz co zyskujesz!

Dojrzały wiek rządzi się swoimi prawami. Człowiek w podeszłym wieku bardzo często jest skazany na samotność, a czasem także bardzo niską rentę lub emeryturę. Niestety bardzo często dochodzą jeszcze do tego problemy zdrowotne. Obecnie coraz mniej leków, zwłaszcza na choroby przewlekłe jest refundowane, a co za tym idzie ich koszt jest ogromny. Przy dodatkowych dolegliwościach bardzo wielu osobom zwyczajnie zaczyna brakować na to funduszy. Wówczas niezbędny jest odpowiednio szybki zastrzyk finansowy.

Na naszym rynku finansowym bardzo interesująco prezentuje się oferta dla osób w starszym wieku. Co ciekawe w tym przypadku, wszelkie instytucje finansowe, w przeciwieństwie do banków nie narzucają na swoich pożyczkobiorców żadnych ograniczeń odnośnie wieku. W instytucjach pozabankowych balansują one w granicach 75 lat.

Ile można pożyczyć? Pożyczki dla osób w starszym wieku

Wysokość wsparcia finansowego, jakie można otrzymać dzięki pożyczce dla seniorów to zazwyczaj kwoty w wysokości kilku- kilkudziesięciu tysięcy złotych. Co istotne, nie funkcjonuje żaden odgórny cel przeznaczenia finansów otrzymanych w taki sposób. Można je więc spożytkować zupełnie dowolnie. Wszelkie niezbędne kryteria można także wypełnić bez opuszczania domu. Wystarczy tylko wypełnić bezpłatny wniosek pożyczkowy online, co zazwyczaj trwa kilka minut. W tym przypadku niezbędny jest tylko i wyłącznie dowód osobisty i dane w nim zawarte. Żadne dokumenty potwierdzające stan majątkowy czy miesięczne wpływy nie są wymagane.
Pożyczki dla emerytów i seniorów są dostępne w wielu instytucjach finansowych, w tym w bankach oraz firmach pożyczkowych. Kwota, którą można pożyczyć, zależy od wielu czynników, takich jak polityka danej instytucji, zdolność kredytowa wnioskodawcy, jego wiek oraz źródła i wysokość dochodów.

Zobacz co ma wpływ na wysokość pożyczki bez ograniczeń wiekowych dla seniorów, emerytów i rencistów

Czynniki wpływające na kwotę pożyczki:

 • Wiek wnioskodawcy. Niektóre instytucje finansowe mają ustalone górne limity wiekowe dla kredytobiorców. W przypadku seniorów i emerytów może to ograniczać dostęp do niektórych ofert lub wpłynąć na maksymalny okres kredytowania.
 • Dochody. Emerytury i inne źródła dochodów emerytów są kluczowymi czynnikami przy ocenie zdolności kredytowej. Instytucje finansowe analizują regularność i wysokość wpływów na konto wnioskodawcy.
 • Zdolność kredytowa. Podobnie jak w przypadku innych grup wiekowych, zdolność kredytowa jest oceniana na podstawie historii kredytowej, obecnych zobowiązań oraz oceny ryzyka niewypłacalności.
 • Polityka instytucji finansowej. Każda instytucja ma własne zasady dotyczące udzielania pożyczek, które mogą różnić się między sobą. Niektóre mogą być bardziej skłonne do pożyczania pieniędzy seniorom, inne mogą mieć bardziej restrykcyjne podejście.

Jak uzyskać pożyczki dla emerytów i rencistów. Praktyczne wskazówki

W wypełnianym formularzu o pożyczki dla emerytów i rencistów należy dodatkowo zaznaczyć, o przyznanie jakiej kwoty wsparcia dana osoba się ubiega, a także w jakim czasie zwróci zaciągnięte zobowiązania finansowe. Zazwyczaj jest to okres maksymalnie wyznaczany na jeden, dwa miesiące, jednakże od tych ustaleń można odejść dogadując się z parabankiem. Pożyczkodawca nie sprawdza także wiarygodności swoich klientów w KRD i BIK. Może to mieć kluczowe znaczenie dla osób z kiepską przeszłością pożyczkową. Otwiera to zatem drzwi do wsparcia finansowego dosłownie każdej osobie potrzebującej pieniędzy. Bardzo ważną zaletą tego rodzaju pożyczki jest także jej niska prowizja, oraz brak innych kosztów. Bardzo wiele instytucji pozabankowych proponuje przy pierwszym kontakcie z firmą, pożyczki zupełnie za darmo, zwraca się tylko wartość nieco wyższą niż właściwy kapitał.

Na co uważać przy pożyczkach dla osób starszych?

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową oraz porównać dostępne oferty. Należy również uważać na nieuczciwe firmy, które mogą oferować produkty finansowe na niekorzystnych warunkach. Zawsze warto sprawdzić opinie o instytucji pozabankowej oraz upewnić się, że działa ona legalnie.
Podsumowując, pożyczki dla emerytów i rencistów bez sprawdzania w BIK mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego. Jednak decyzja o ich zaciągnięciu powinna być dobrze przemyślana, a wszelkie warunki umowy dokładnie przeanalizowane.

Odpowiednie rozwiązania finansowe. Korzystne pożyczki dla emerytów i rencistów

Podsumowując, każda osoba w starszym wieku będąc w potrzebie może liczyć na przychylność instytucji finansowych. W krótkim okresie czasu można uzyskać pożyczki dla emerytów i rencistów niezbędne do zrealizowania najbardziej palących potrzeb. Szybko i skutecznie, bez wygórowanych wymagań i zawiłych procedur, można osiągnąć to, co w przypadkach banków byłoby niemal nieosiągalne. Nie trzeba nawet spędzać godzin podczas odwiedzania wielu instytucji z mizernym z resztą skutkiem. Starość powinna kojarzyć się godnym życiem, a dzięki pożyczkom zaciąganym za pośrednictwem instytucji finansowych, chociaż przez chwile można oderwać się od szarej, smutnej codzienności i nie tylko sfinansować najpilniejsze sprawy, ale też pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Każdy, kto skorzysta z produktów firm pożyczkowych, jest zdecydowanie zadowolony, co świadczy o wysokiej jakość świadczonych tam usług.

Przydatne filmy video

Czy warto ufać wszystkim firmom pożyczkowym? Zapoznaj się z doświadczeniem innych osób. Nie daj się wepchnąć w spiralę zadłużenia. Przeanalizuj całą sytuację i obejrzyj poniższy film.

http://www.youtube.com/watch?v=Ur00-RzUcbI

Polecane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.


Komentarze

 1. Tania pożyczka online dla seniorów z preferencyjnymi warunkami

  Oferujemy specjalną pożyczkę dedykowaną emerytom i rencistom, bez konieczności sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz bez ograniczeń wiekowych. Nasza oferta jest skierowana do osób starszych, które potrzebują dodatkowych środków na bieżące potrzeby lub niespodziewane wydatki.

  Dzięki naszej pożyczce emeryci i renciści mogą szybko i łatwo uzyskać potrzebne środki, bez zbędnych formalności i stresu związanego z tradycyjnymi instytucjami finansowymi. Proces wnioskowania jest prosty i przejrzysty, a decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest błyskawicznie.

  Zapewniamy elastyczne warunki spłaty, dopasowane do możliwości finansowych naszych klientów. Nasz priorytet to zapewnienie wsparcia dla seniorów w trudnych sytuacjach finansowych, dlatego staramy się być jak najbardziej pomocni i zrozumiali.

  Skorzystaj z naszej oferty pożyczki dla emerytów i rencistów bez BIK i ograniczeń wiekowych, aby zrealizować swoje potrzeby finansowe szybko i bezproblemowo. Jesteśmy tu, aby pomóc!

 2. Potrzebuje pilnej pożyczki na 10 tys zl. jestem emerytem, więc mam z czego spłacać. Bardzo proszę o pomoc! Nie moge dłuzej czekać!

 3. Czy na tej stronie mozna zaciągnąć pożyczkę nawet bez BIK? Jestem emerytką, ale mam wpisy w BIK. Czy może mi ktoś poradzić jak otrzymać pożyczke dla emerytów i rencistów na 20 000 zl? Pozdrawiam

 4. Potrzebuje pozyczki na 6 miesięcy w kwocie 5tys

 5. kto pomoze splacic dlugi

 6. Witam. Pożyczka dla emeryta na 10 000 zl. Emerytura 1700 zl na rękę.

 7. Witam. jestem na emeryturze od roku, potrzebuje pożyczyć 20 000 zl na remont mieszkania. Chciałbym otrzymać ofertę na e-maila

 8. Witam.Jestem pracującym emerytem.Pilnie potrzebuję 18 000 zł na 3 lata.

 9. Barbara Węgorzewo

  witam. Jestem emerytką, pilnie potrzebuje pożyczki na 20 000 zl. Proszę o kontakt

 10. Witam.Potrzebna pozyczka w kwocie 3000,-Bez sprawdzania baz

 11. W 15 minut pożyczki dla seniorów bez BIK, KRD, BIG, ERIF

  Najlepsze rozwiązanie dla emerytów i rencistów – pożyczki bez baz od ręki

  * PIENIĄDZE DO REKI LUB NA KONTO
  * NAJNIŻSZE OPROCENTOWANIE
  * DŁUGI OKRES SPŁATY
  * FORMALNOŚCI BARDZO OGRANICZONE

  – kasa od ręki niezależnie od baz dłużników
  – niskie oprocentowanie
  – okres spłaty dostosowany do możliwości finansowych
  – prosta i czytelna umowa

  POŻYCZKI OD 18 DO 100 LAT!
  OD 100 DO 40 000 ZŁ

  Jeżeli zastanawiasz się jak otrzymać pożyczkę dla seniorów, to wystarczy, że zostawisz w komentarzu kontakt do siebie i napiszesz jakiej kwoty potrzebujesz!

 12. BŁYSKAWICZNE POŻYCZKI BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

  Tanie pożyczki pozabankowe dla emerytów i rencistów w 15 minut na konto

  * tylko na dowód
  * bez ukrytych kosztów
  * jasna i czytelna umowa
  * bez weryfikacji baz BIK, KRD, BIG
  * na dowolny cel
  * bez ograniczeń wiekowych

  KASA NA KONTO LUB DO DOMU!

  Pożyczaj nawet 35 000 zł bez żadnych formalności!

  Z Naszą pożyczką spełnisz swoje wszystkie marzenia na jesień życia!

  Napisz w komentarzu jaka kwota pożyczki i na jaki okres czasu najbardziej Cie interesuje! Odwiedź naszą stronę ponownie!

 13. Dla emerytów i rencistów - pożyczki bez ograniczeń wiekowych

  Jesteś emerytem i poszukujesz natychmiastowej pożyczki niebankowej, bo tradycyjny bank odmówił Ci wsparcia?

  Już dzisiaj skorzystaj z oferty tanich pożyczek bez BIK dla emerytów i rencistów w 20 minut na konto!

  – Otrzymaj już od 1000 do 40 000 zł
  – Pobierz środki osobiście lub otrzymaj je przekazem bankowym
  – Procedury pomniejszyliśmy tylko do pojedynczego podania!

  Możesz wysłać wniosek online, zadzwonić lub przyjść do naszego oddziału!

  AKCEPTUJEMY WPISY WE WSZYSTKICH BAZACH DŁUŻNIKÓW
  BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!

 14. Hej, czym się różni brak zdolności od historii kredytowej?

 15. Jakie są takie orientacyjne granice wieku przy pożyczkach pozabankowych, tak plus minus chociaż?

 16. Hej, jakie warunki musi spełnić starsza osoba albo kryteria, nie wiem jak to nazwać, żeby mogła dostać pożyczkę pozabankową?

 17. Ile można maksymalnie dostać chwilówki?

 18. Ile musi taki emeryt dostawać emerytury,żeby mógł dostać pozabankową pożyczkę?

  • Nie ma to w sumie większego znaczenia,jeżeli posiada dowód a na pewno posiada przyznanie pożyczki będzie właściwie formalnością,

 19. W jakiem parabanku rencista może dostać najwięcej pieniędzy?

 20. Dzień dobry
  Jakie warunki musiałabym sprełnić, aby otrzymać pożyczkę dla emerytów?

  • Przede wszystkim trzeba być emerytem albo rencistą, żeby dostać tzw. pożyczkę dla seniorów.Poza tym wystarczy właściwie tylko dowód i już można dostać pieniądze, Na wszelki wypadek dobrze byłoby zabrać ze sobą jakieś odcinki z renty czy emerytury. Nie wiem czy będą potrzebne, ale jak to mówią lepiej nosić itd.

 21. cześć
  Ile można dostać pożyczki na poczet wakacji?

 22. Dzień dobry
  Słyszałem ostatnio o jakiejś fajnej pożyczce z pakietem medycznym dla seniorów. Orientuje się ktoś może w jakiej firmie to coś dają?

 23. ile srednio czeka się na wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki pozabankowej?

 24. Dzień dobry Państwu, proszę mi powiedzieć co musi zrobić emeryt, aby mógł otrzymać taką pożyczkę w firmie finansowej?

  • Bardzo dużo firm pożyczkowych udziela pożyczek także emerytom i rencistom i to właściwie bez jakichś tam ograniczeń wiekowych, wystarczy dowód osobisty i złożenie darmowego wniosku bezpośrednio w firmie finansowej, lub też drogą internetową. Formalności jak widać są zupełnie zminimalizowane a przez to o taką pożyczke dla seniora w parabanku, jest bardzo łatwo.

 25. Witam poczebuje pilnie pożyczki wszyscy mi odmawiaja bo jestem w biku a bardzo jej poczebuje może byc nawet prywatna prosze o propozycje na meila

 26. Witam Państwa
  Jak długo trzeba czekać na taką pozyczkę dla emeryta?

 27. Ile najwięcej pożyczki może dostać rencista?

 28. czymajac ponad 75 lat ma się jeszcze jakieś szanse na pożyczkę pozabankowaą??

 29. Witam
  Czyli jak mam 74 lata to tez ktoś mi pożyczki jeszcze udzieli? Cieszę się dobry zdrowiem i póki co w żadne zaświaty się nie wybieram…

 30. Ile maksymalnie rencista może dostać w parabanku z takiej zwykłej pożyczki?

 31. Jaka jest górna granica pozyczek dla seniorów?

 32. W jakim parabanku najlepsza pozyczka dla seniora??

 33. siedemnastolatek

  Witam, skoro to jest bez ograniczeń wiekowych to moge wziac pozyczke, jak mam 17 lat? wiem ze trzeba ja splacic i bede miec z czego bo urodziny mam za 3 tygodnie wiec dostane pieniadze

 34. A ile emeryt moze max pieniedzy dostać?

  • emeryt może dostać tyle pieniędzy, ile dostaje każdy inny człowiek. zazwyczaj granica ta sięga ok 10 tysięcy złotych. jak się chce więcej to na przykład zastaw mozna brać itp

 35. Hej
  czy te pożyczki dla emerytów muszą być przeznaczone na okreslony cel? czy można je dowolnie spożytkować??

  • Witaj Ula. Pożyczki są na dowolny cel, więc możesz je wydać na każdą zachciankę. Firmy tylko pilnują tego, żebyś spłaciła swój dług i nic więcej ich nie interesuje

 36. Dobry wieczór wszystkim
  W imieniu dziadka chciałabym zapytać, czy jak najbardziej zdrowy 80-latek, moze liczyć gdzieś na pożyczkę, czy po prostu za stary jest? Dodam, że dziadek ma całkiem dobrą górniczą rentę, więc pewnie szybko spłaci zaciagnięte zobowiązanie, Proszę o radę.

 37. Dobry wieczór
  czy pożyczka dla rencisty, różni się czymś od tej dla emeryta? Czy jej kwota jest wyższa?

 38. Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto dziedziczy zobowiązanie po zmarłym pożyczkobiorcy?

  • Wszytko jest zależne od tego ile zmarły pożyczkobiorca miał lat, jeśli był młody to cały dług spada na rodziców, jeśli natomiast był w podeszłym wieku to dług dziedziczy współmałżonek, jeśli owego nie ma to jego dzieci muszą oddać pieniądze

 39. starszy smutny pan

  WItam
  czy ktoś jest w stanie doradzić mi jakąś rozsądna pozyczkę na kwotę 5 tysięcy złotych? Mimo dość wysokiej renty brakuje mi do protezy, która miestety musze juz wymienić. Bede bardzo zobowiązany za jakiekolwiek informacje, bo coraz gorzejs starem protezy mi się uzywa, a NFZ nie bardzo chce mi pomóc…

 40. Jakie są wymogi dla emerytów, zeby pozyczke mogli dostać, czy wysokośc i czas jaki upłyna od chwili przyznania renty mają jakies znaczenie, czy coś innego jest jeszcze brane pod uwagę??

  • Poza tym, że musisz mieć aktualny dowód osobisty, być obywatelem Polski i mieć pełną zdolność do czynności prawnych nie ma żadnych innych wymogów. Ani wysokość, ani czas, który upłyną od chwili przyznania renty nie są brane pod uwagę. Ważną rzeczą jest przedział wiekowy, który jest indywidualny dla każdej firmy, ale przeważnie pożyczkę można uzyskać do mniej więcej 70 roku życia

 41. córka i ojciec

  Ktoś jeszcze spotkał się z wiekowymi ograniczeniami? Mój tata ma 75 lat, ale się jeszcze dobrze trzyma, to mu nie dadzą pożyczki? Chciał sobie pojechać na turnus rehabilitacyjny, ale bez pożyczki to nie damy rady tak od razu zapłacić za to

  • Wiesz co wiele firm pozabankowych oferuje pożyczki dla seniorów bez ograniczeń wiekowych, na pewno w unichwilówce górna granicą jest 80 lat, więc może tam spróbujcie, trzymam kciuki oby się udało, bo zdrowie taty na wage złota

  • Oj na przykład unichwilówka daje do 85 lat, więc się mieścicie. Provident też wam udzieli pożyczki. A tak poza tym to zawsze Ty możesz wziąć pożyczkę i tata ją może spłacać. Musisz jednak mieć ukończone 18 lat, bo potrzebny będzie Twój dowód osobisty

 42. parabanki nie maja zadnych ograniczen co do wieku czy stanu zdrowia, oczywiscie wybrane

  • to prawda. jest jedynie dolna granica, bo trzeba mieć 18 lat

   • Ja się spotkałam z górną granicą też. Mój dziadek się nie nadawał, bo miał 76 lat, a tamta firma dawała do 70 roku życia. Każda firma ma swoje jakieś dziwne reguły i zasady, więc najlepiej czytać co oni tam proponują i nie tracić czasu na działanie po omacku

 43. A ile mozna miec najwiecej lat, zeby pozyczke dostać?

  • Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych oczywiscie w przypadku firm pożyczkowych, w bankach natomiast to jest ok.75lat z tego co pamiętam

 44. Dzien dobry, chcialabym sie dowiedziec, co sie stanie jakbym nie dala rady splacic pozyczki. choruje i moze bede musiala do szpitala pojsc. czy za to moje dzieci pozniej beda musieli odpowiadac, czy to co sie stanie pozniej ?

  • Może w takim wypadku lepiej zaczerpnąć pożyczki u rodziny? Oczywiście najpierw będą chcieli wyegzekwować pieniądze od pani, w różny sposób, na przykład poprzez firmę windykacyjną

   • osobiscie nie polecam dopuszczenia do windykacji, bo nachodzenie we własnym domu windykatorów miłe nie jest, a i w sądzie się kończy nie rzadko

 45. witam panstwa, ile moze maksymalnie pozyczyc rencistka z dochodem 1,5oo zł mieisięcznie, poprosze o rade

  • Witam Panią, parabanki dają pieniądze każdemu w takiej samej kwocie. Ale jako, że dostaje Pani co miesiąc jakieś pieniądze, to może Pani z powodzeniem zaczerpnąć większą kwotę, gdyż ma Pani środki do jej spłacenia. Oni dają pożyczki już od 100 złotych, a nawet do 10 tysięcy złotych, więc to Pani sama sobie wybiera ile chce i na jak długo. Najlepiej wybrać się do tej firmy osobiście, z kimś bliskim, bądź znajomym i z pewnością coś Państwu doradzą

 46. Wszystko zależy odtego czy dziadek Cię lubi,hehe. A tak poważnie to w tym wieku spokjnie może jeszcze staruszek dostać pożyczkę, po 80 byłoby juz trudniej,bo wiadomo…Napewno w para banku wam nie odmówią, wypełnij z dziadkiem wniosek online i będzie mamona.

 47. hej,chciałabym,zeby dziadek wziol dla mnie pozyczke, ale ma juz 72 lata,bedzie cos z tego?

 48. dobry wieczor, od okolo polroku jestem” szczęśliwym” rencistom z tytułu czasowej niezdolnosci do pracy,mam ja jeszcze na 1,5roku, czy dadza mi gdzies pozyczke ?

  • Witaj, w każdym parabanku dostaniesz pożyczkę. Mówię tutaj o chwilówkach. Pewnie nie brałeś jeszcze, więc możesz znaleźć taką firmę, w której nie poniesiesz kosztów prawie w ogóle.

 49. witam, czy to ze prywatna osoba udzielająca pożyczki żąda ode mnie jakiejś przedpłaty jest ok?

  • wydaje mi sie, że wszelkie żądania zwiazane z przedpłatą powiny uruchamiać tzw czerwoną zaróweczkę, osobiscie uważam, że natknęła sie pani na oszustów i poszukałbym innej pożyczki

  • pani Mirko a jaka to firma i ile Pani zapłaciła?

 50. Zastanawiam się nad pożyczką sms. Jak to wygląda? Czy potem kontaktuje się z nami doradca firmy?

 51. Szukam najkorzystniejszej pożyczki za okazaniem Pitu. Jaka firme polecacie?

  • Jezeli twoim zabezpieczeniem ma byc pit, to proponuje postarac sie o prywatna pozyczke na pit. zarejestruj sie na portalu spolecznosciowym i daj ogloszenie. PoZdro

 52. Witam. Potrzebuje pozyczki bez bik. tylko nie w profi credit. Czy ktos ma jakies pomysly? Wystarcza mi 2 tysie.

 53. Potrzebuje 200 zł na koncert!Bardzo pilne, gdzie najszybciej?

  • Taką kwotę udzieli Ci prawie każdy parabank, ale najszybciej odbędzie się to w: Filarum, Ekspres kasa albo Kaska, w tych firmach okres oczekiwania na sprawdzenie twojego wniosku wynosi zaledwie 15 minut

 54. Witam Potrzebuje szybkiej pozyczki 2 tys jedynie na dowód, bez bik. Zalezy mi na czasie

 55. Szukam jakiejś taniej pożyczki na 3 tys w Reszlu. Niestety to bardzo male miasteczko. A może jakiś przedstawiciel firmy dojedzie do mnie do domu?

 56. Oferujemy szybkie pożyczki bez względu na historię kredytową
  – bez łożonych formalności
  – dla osób bez dochodów
  – kwota do 10 000 zł
  – błyskawiczna decyzja
  – ekspresowy przelew na konto

 57. Poszukuje szybkiej pozyczki dla emeryta na 2 000PLN. Emerytura w wysokosci 1400 netto

 58. Apeluje do wszystkich, którzy tak ochoczo korzystają z chwilówek. Ja rozumiem, że ktoś jest w bardzo ciężkiej sytuacji, ale pamiętajmy, że każdy dług należy spłacić. A jak ktoś zaciąga parę takich chwilówek, napędza tylko spirale długów.Ludzie bądźcie rozsądni i pożyczajcie tylko wtedy, kiedy wiecie, że możecie bez problemu spłacić!!!!!!!!!!!!!!!Mówię to z doświadczenia kumpla, który popadł w niezłe długi:-(

  • Jak ktos ma troche rozumu, to mysle, ze bez opamietania nie bedzie zaciagal chwilowek.A jak ktos ma pusto, to zawsze wpadnei w jakies tarapaty. NIECH KAZDY ODPOWIADA ZA SIEBIE !

  • A jakie sa w ogole konsekwencje niesplacenia takich chwilowek? Komornik? Moze to dziwne pytanie ale czy mozna pojsc za to do wiezienia?

   • Do wiezienia to na pewno sie nie pojdzie za niespolacone chwilowki. Komornik to i owszem grozi, ale na pewno nie wiezienie!!

  • Udzielamy pożyczek emerytom i rencistom bez badania przeszłości kredytowej

   Ekspresowe pożyczki dla emerytów i rencistów na najlepszych warunkach

   ZOBACZ CO OFERUJEMY!

   * szybkie pieniądze bez opuszczania domu czy mieszkania
   * gotówka w ekspresowym tempie na koncie bankowym lub z jak wolisz z dostawą do domu
   * jedynie na dowód osobisty bez dodatkowych zaświadczeń.
   * sam decydujesz kiedy płacisz i ile
   * możesz negocjować warunki na każdym etapie uzyskania wsparcia
   * nie weryfikujemy swoich potencjalnych klientów w BIK

   KWOTA POŻYCZKI DO 30 000 ZŁ!
   WIEK POŻYCZKOBIORCY – BEZ GÓRNEJ GRANICY WIEKU!

   Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu!

  • Pożyczki dla seniorów bez ograniczeń wiekowych!

   Przygotowaliśmy dla Państwa dobrą ofertę szybkich pożyczek dedykowanych seniorom, emerytom i rencistom!

   Zobacz dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?!
   * 0% prowizja za udzielenie pożyczki
   * bez ograniczeń wiekowych
   * oprocentowanie od 8,99%
   * natychmiastowa decyzja kredytowa
   * długi okres kredytowania
   * nie sprawdzamy baz dłużników
   * nie wymagamy przedstawiania odcinka z emerytury czy renty
   * formalności online, w naszej siedzibie lub w Twoim domu

   KWOTA POŻYCZKI DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW OD 1000 DO 50 000 ZŁ!

   Wystarczy, że napiszesz komentarz i zostawisz telefon lub e-maila, a odezwiemy się jeszcze tego samego dnia!

Zostaw komentarz

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.