Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na alimenty

Tania pożyczka na alimenty. Jesteś zadłużony a musisz spłacić swoje dzieci? Weź tanią pożyczkę bez poręczycieli, najlepsze warunki pożyczkowe dla wszystkich. Minimum formalności, szybki okres spłaty. Pieniądze w 15 minut na koncie. Anonimowa gotówka dla rodziców na alimenty. Dodatkowe pieniądze wyłącznie na dowód, akceptacja wszystkich wniosków, gotówka od ręki. Wypełnij darmowy wniosek online.

Zastanawiasz się skąd wziąć dodatkową gotówkę np. dobrą pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej na to by zapłacić zaległe alimenty? Niestety bank Ci w tym nie pomoże. Skoro masz zadłużenia niestety nie możesz korzystać z usług standardowych instytucji bankowych, ponieważ masz zły BIK, czyli złą historię kredytową. Tu jednak musisz wiedzieć, że istnieje inne, bardzo dobre rozwiązanie. Mowa tutaj o pożyczkach pozabankowych na alimenty.

Jak wziąć pożyczkę na alimenty?

Każda osoba, która poszukuje doskonałego źródła na pozyskanie pieniędzy

Oferty - Pożyczka na alimenty

 • Oferujemy najtańsze pożyczki na...

  Oferujemy najtańsze pożyczki na alimenty bez ukrytych kosztów tylko na dowód! Wypełnij bezpłatny wniosek online Potwierdź swoje dane, które wpisałeś…zobacz ofertę »
 • Pomagamy wszystkim, którzy potrzebują...

  Pomagamy wszystkim, którzy potrzebują pożyczki na teraz, a mają tylko alimenty! ŻADEN BANK NIE HONORUJE ALIMENTÓW, JAKO ŹRÓDŁA DOCHODÓW -…zobacz ofertę »
 • Szybkie pożyczki na alimenty...

  Szybkie pożyczki na alimenty dla każdego nawet do 20 000 zł Jedyna taka oferta na rynku, gdzie nie wymagane są…zobacz ofertę »

powinna wziąć pod uwagę różnego rodzaju pożyczki hipoteczne i pozabankowe. W ten sposób do wyboru jest pożyczka możliwa do zaciągnięcia przez:

 • telefon, dzwoniąc na infolinię,
 • sms, wysyłając na podany numer,
 • Internet, dzięki wnioskom online za darmo,
 • z obsługą domową w miejscu zamieszkania klienta.

Pożyczki ekspresowe przez Internet bez BIK i na alimenty są bardzo wygodną formą, która zapewnia płynność finansową osoby niejako poszkodowanej. Zaprzestanie regularnej spłaty tego zobowiązania może mieć bardzo poważne skutki, tym bardziej jeśli chodzi o ograniczone władze rodzicielskie. Warto jest więc skorzystać z atrakcyjnych pożyczek pozabankowych, które to umożliwiają.

pozyczka na alimenty - obrazek 1
Czy wiesz, że banki sprawdzając zdolność kredytową nie biorą pod uwagę alimentów? Pożyczkę na alimenty możemy zaciagnąć tylko w instytucji niebankowej.

Forum internetowe o pożyczkach na alimenty

Posiadanie alimentów do płacenia w dzisiejszych czasach jest bardzo często występującym czynnikiem. Stąd powstały specjalne fora internetowe, na którym zainteresowani wymieniają się informacjami na temat samych alimentów, ale i firm pozabankowych i pożyczek dla bezrobotnych, jakie mają do zaoferowania.

Wymianą informacji na forum online zajmują się osoby, które:

 • spłaciły pożyczkę na już online,
 • posiadają pożyczkę na alimenty,
 • chcą zaciągnąć tego typu zobowiązanie,
 • są ekspertami w dziedzinie finansów.

Warto pamiętać, że tego rodzaju fora internetowe są darmowe i anonimowe. Można z nich korzystać w każdy dzień tygodnia zarówno w dzień, jak i w nocy. Nie trzeba się rejestrować, by uczestniczyć w dyskusji.

Zaciągnięcie pożyczki na alimenty jest bardzo proste i sprowadza się do kilku kroków. Przede wszystkim należy oszacować ile gotówki w danym momencie potrzebuje się. Tu jednak nie zapominajmy o konieczności sprawdzenia swoich wydatków. Może okazać się, że w bliskim czasie ktoś ma urodziny, czy potrzebne będą dodatkowe pieniądze. Po uwzględnieniu wszystkich tych warunków można przejść do ustalenia ostatecznej wysokości pożyczki oraz miesięcznych lub tygodniowych rat. W tym celu warto posłużyć się kalkulatorem rat online.

Wiedząc już jak wysokiej pożyczki na alimenty się potrzebuje oraz na jaki czas spłaty z powodzeniem można przejść do wyszukania najkorzystniejszej oferty. W tym z kolei celu stworzone zostały gotowe rankingi online. Po dokonanym wyborze nie pozostaje nic innego, jak wypełnić wniosek online. Zawiera on podstawowe informacje takie jak:

 • imię, nazwisko, adres zamieszkania pożyczkobiorcy,
 • wysokość zaciąganej pożyczki,
 • czas spłaty zobowiązania,
 • numer konta bankowego,
 • wybór rat tygodniowych lub miesięcznych,
 • numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego,
 • dodatkowe informacje – choć nie zawsze występują.

Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę na alimenty wystarczy poczekać kilka chwil na jego akceptację. Następnie pieniądze zostają przelane na wskazany rachunek bankowy, po czym zainteresowany może wykorzystać je na dowolny cel. Bardzo ważne jest to, by terminowo regulować swoje należności z tytułu miesięcznych lub tygodniowych rat. Uniknąć dzięki temu można jakichkolwiek dodatkowych odsetek karnych za zwłokę. Spłata odbywa się bardzo prosto. Pożyczkobiorca wykonuje przelew zwrotny. Jednak, gdy nie chce z różnych względów takiego dokonać, z powodzeniem może skorzystać z przekazu na poczcie, czy placówce stacjonarnej.

Najszybsze rozwiązanie na rynku – ekspresowe pożyczki na alimenty w kwadrans na koncie bankowym dla wszystkich

Wielu z nas pożyczki kojarzy z wieloma wizytami w banku, mnóstwem dokumentów, stosem zaświadczeń i oświadczeń. Okazuje się jednak, że tego typu formalności to już przeszłość. Obecnie każda instytucja pozabankowa stara się zmniejszyć wszelkie formalności do minimum i udostępnić nam jak najszybciej pożyczki na alimenty w 100% online. Oznacza to, że bez zbędnych zaświadczeń można uzyskać kwotę jakiej tylko potrzebujemy. Szybko i od ręki to cechy charakterystyczne wszystkich pożyczek online również na alimenty. Bankowcy robią wszystko, aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów.

Pożyczkodawca jest skłonny pożyczyć nam tyle ile potrzebujemy. A wszystko po to by móc spłacić zaległe należności, tj. alimenty. Tanie pożyczki dzięki dostępności online można swobodnie rozłożyć na dowolne raty i na dowolny czas. A wszystko po to by zadłużenie to nie przewyższało naszych możliwości finansowych. Dzięki pożyczkom online można w każdym momencie, bez wychodzenia z domu, uzyskać kwotę w preferowanej wysokości na spłatę alimentów. Brak dodatkowych zaświadczeń jest kolejnym autem, dzięki czemu zaciąganie pożyczek staje się jeszcze łatwiejsze.

Potrzebujesz nagle pieniędzy, a Twoim dochodem są alimenty? Sprawdź tanie pożyczki na alimenty

Jesteś już pełnoletni, jednak nie masz jeszcze pracy bądź Twoje pierwsze wynagrodzenia nie są zbyt wysokie? Zepsuła Ci się pralka lub piekarnik, a może chciałbyś wyjechać na wymarzone wakacje ze znajomymi? Zapewne zadajesz sobie pytanie: skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Jedynym Twoim źródłem dochodów są alimenty na dziecko. Wówczas najlepszym rozwiązaniem stają się szybkie pożyczki na alimenty online, które może uzyskać każda pełnoletnia osoba- bez względu na to czy jest zatrudniona czy też pozostaje na utrzymaniu rodziców. W życiu każdego młodego człowieka zdarzają się sytuacje w których natychmiastowo potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego, a nie ma stałej umowy o pracę. Nie mając stałych dochodów nie uzyskamy pożyczki w banku, możemy jedynie starać się o pożyczkę pozabankową na alimenty. Szansą wtedy stają się instytucje pozabankowe, które bez zbędnych formalności pomogą w rozwiązaniu finansowych kłopotów, potrzebują jedynie gwarancji, że zobowiązanie zostanie spłacone na czas. Wystarczą ty alimenty,
które co miesiąc otrzymujesz na dziecko. Bezpieczną pożyczkę na alimenty możemy uzyskać jeszcze tego samego dnia bez wychodzenia z domu, prosto do ręki lub przelewem na konto.

Na jaki okres spłaty mogę uzyskać pożyczkę mając alimenty

Niskooprocentowane pożyczki na alimenty to szybkie pożyczki, których udziela się na krótki okres, tj. na 30, 60, 90 dni. Takie wsparcie daje możliwość załatwienia najpilniejszych spraw- naprawa telefonu, komputera, wakacyjna podróż, opłacenie czynszu w związku z nowym mieszkaniem. Pożyczki dla osób, które mają alimenty to świetna pomoc w sytuacjach chwilowego kryzysu finansowego. Szybko pożyczamy, szybko oddajemy i zapominamy o jakimkolwiek zadłużeniu. Aby zaciągnąć taką krótkookresową pożyczkę na alimenty, należy przede wszystkim mieć ukończone 18 lat. Następnie klient zobowiązany jest do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego. Po przesłaniu wniosku należy już tylko oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli jest ona pozytywna to po upływie kilkunastu minut możemy śmiało korzystać z przelanych pieniędzy. Starając się o pożyczkę na alimenty nie musimy podawać celu przeznaczenia lub przedstawiać innych zaświadczeń. Cała procedura trwa zaledwie chwile i na pewno nikomu nie sprawi żadnych większych problemów.

Zalety błyskawicznych pożyczek na alimenty przez Internet w 15 minut

Dzięki ekspresowym pożyczkom dla ludzi, którzy otrzymują alimenty można jednego dnia pokonać swoje problemy finansowe. Aby otrzymać pożyczkę na alimenty wystarczy posiadać dowód tożsamości. Jak widać w przypadku tych ofert formalności są maksymalnie uproszczone. Kolejnym istotnym powodem dla którego nie uzyskamy pożyczki w banku jest fakt, iż tak młoda osoba nie posiada zdolności kredytowej z powodu braku jakiejkolwiek historii kredytowej i nie ma stałych dochodów. W przypadku pożyczek na alimenty brak zdolności nie jest brany pod uwagę. Dodatkowe środki pieniężne można pozyskać bez zbędnych zaświadczeń już tego samego dnia po 10 minutach od przesłania wniosku.


Komentarze

 1. Gdzie udziela mi pożyczkę na alimenty?

  • Pożyczamy każdemu - wystarczą alimenty lub zasiłek

   Najlepsze pożyczki bez dochodu – wystarczy, że masz alimenty lub zasiłek!

   Pożyczki niebankowe dla bezrobotnych na każdego! Zobacz, kto otrzyma wsparcie:
   * osoby bezrobotne
   * osoby zadłużone
   * osoby mające komornika

   1. Bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy, że masz zasądzone na alimenty na siebie lub dziecko albo posiadasz jakiegoś rodzaju zasiłek.
   2. Bez poręczycieli – wystarczy Twoje oświadczenie
   3. Bez BIK – możesz być w bazach dłużników

   Gwarancja szybkiego przelewu na konto i braku formalności!

   Już teraz skorzystaj już teraz z naszych usług, nawet jeśli masz zadłużenia i nie masz stałej pracy!

   Szybki sposób na kłopoty finansowe! KWOTA POŻYCZKI BEZ FORMALNOŚCI DO 20 000 ZŁ!

  • Szybkie pożyczki niebankowe od ręki dla każdego!

   Oferujemy najtańsze pożyczki niebankowe dla każdego – wystarczy dowolne źródło dochodu

   WYSTARCZY, ŻE MASZ DOWOLNY DOCHÓD – UMOWĘ O PRACĘ, DZIEŁO, ZLECENIE, ZASIŁEK LUB ALIMENTY, A PRZYZNAMY CI NAWET 50 000 ZŁ!

   * niskie oprocentowanie
   * długi okres spłaty
   * tylko na dowód
   * nie sprawdzamy klienta pod względem jego wypłacalności
   * nie musisz mieć dobrej historii kredytowej

   POMAGAMY KAŻDEMU, KTO TYLKO ZOSTAWI KOMENTARZ! CZEKAMY NA CIEBIE!

 2. bardzo prosze o pomoc chcialam porzyczyc chociaz 2000tysionce ale niemam z kond moze wy mi pomorzecie

 3. Witam serdecznie, jak widać nawet inwestorzy mają problem z szybką gotówką. Bardzo pilnie potrzebuję około 3.000złotych. Muszę opłacić alimenty na już. Zatraciłem się w prowadzeniu działalności i zapomniałem o tym wydatku

 4. Spłać alimenty jeszcze dziś
  Udzielę Ci taniej pożyczki na już do 10.000zł

  • Witam,potrzebuję szybkiej gotówki w kwocie 3000 na już aby opałcic córce rehabilitację.Mam alimenty ioraz inne świadczenia.
   Bardzo proszę o pomoc
   mój adres e-mail
   Pozdrawiam

   • Poproszę o kontakt, dostaje na dziecko alimenty w wysokości 1000 zl. Mam też zasiłek dla samotnej matki. Potrzebuje pilnie pożyczyć 10 000 zl. Proszę o przesłanie oferty

 5. Witam potrzebuje pozyczki do kwoty 13 tys czy na alimenty i 500+ gdzieś dostane pilne

 6. Witam potrzebuję pożyczki czy na alimenty i 500+ dostanę i gdzie Pozdrawiam

 7. Witam potrzebuje pilnie pożyczki na 3tys zł mam alimenty na dzieci

 8. Marysia Saddd

  Witam. Szukam najlepiej pierwszej bezpłatnej pożyczki na alimenty przez internet bez podawania zatrudnienia i bik. Szybkie pieniądze od ręki dla każdego, bez złożonych formalności. Żebym wypełniła krótki wniosek i miała pieniądze szybko na koncie. Można powiedzieć, że szukam pieniędzy w kwadrans dostępnych dla każdego, kto ukończył 18 lat i potrzebuje szybkiej gotówki na nieplanowane wydatki, a jego jedynym dochodem są alimenty. Czy ktoś może mi pomóc?

 9. witam potrzebuje pożyczki w wysokości 1000zł na alimenty i rodzinne 500plus

 10. Jesli mam zle bazy moge otrzymac pozyczke mam zasilki i 500+ pilnie potrzebuje

 11. Udzielę pożyczki na alimenty w każdym miejście w Polsce

  Szukasz najtańszej pożyczki na alimenty bez ukrytych kosztów i w 15 minut na konto?Szybka gotówka bez zbędnych formalności bez zaświadczeń na alimenty dla każdego nawet do 25 000zł. Błyskawiczna akceptacja wniosku i wypłata pieniędzy na konto. Pieniądze dla każdego: bezrobotnego, zadłużonego, studenta, emeryta i rolnika. Nie musisz mieć poręczycieli! Wyślij wniosek przez Internet zupełnie za darmo i zyskaj pożyczkę na alimenty w 10 minut bez zbędnych pytań i wymagań.

 12. Jestem młodą matką. Poza alimentami, nie mam innych dochodów. Mam problem, bo chciałabym się usamodzielnić. Bardzo wielu młodych ludzi osiągając pełnoletność postanawia się usamodzielnić. Samodzielność ta polega na podjęciu pierwszej pracy, opuszczeniu rodzinnego domu i przeprowadzeniu się do pierwszego wynajmowanego mieszkania. Mawiamy „ciasne, ale własne”, ponieważ cieszymy się z samodzielności i niezależności finansowej. Start w dorosłe życie nie jest prosty- codzienne zakupy, rachunki, czynsz, zakupy związane z wyposażeniem mieszkania. Na to wszystko potrzebujemy dodatkowego zastrzyku pieniędzy. A co ma zrobić samotna matka z małym i dzieckiem, która ma tylko rodziców i nic więcej. Dlatego myślę, o pożyczce na alimenty. Czy 400 zł alimentów starczy, aby jakaś firma przyznała mi pożyczkę? Czy są tu jakieś samotne matki, które mają alimenty i mogą mi coś podpowiedzieć?

 13. Weź najtańszą pożyczkę na alimenty

  Oferujemy najtańsze pożyczki na alimenty bez ukrytych kosztów tylko na dowód!

  Wypełnij bezpłatny wniosek online
  Potwierdź swoje dane, które wpisałeś
  Pieniądze dostaniesz prosto na konto

  Sprawdź jakie warunki musisz spełnić przy pożyczce na alimenty:

  – Mieć 18 lat
  – Posiadać polskie obywatelstwo oraz
  – Mieć ważny dowód osobisty
  – Konto w banku

  Co nas wyróżnia na tle innych ofert pożyczek na alimenty:
  – niskie oprocentowanie
  – błyskawiczna procedura
  – pieniądze tego samego dnia na koncie
  – bez wymagania dochodów
  – 100% online

  • Czy możecie podzielić się ze mną swoimi opiniami na temat tej firmy pożyczkowej. Jej oferta brzmi sensownie!Moja opinia na temat firm pożyczkowych jest generalnie dobra, ponieważ dużo razy z nich korzystałem, ale cały czas szukam pożyczki idealnej – najtańszej na rynku! Ile można najwięcej pożyczyć?

 14. NIE MASZ DOCHODÓW OPRÓCZ ALIMENTÓW - TA OFERTA POŻYCZKI JEST DLA CIEBIE

  Pomagamy wszystkim, którzy potrzebują pożyczki na teraz, a mają tylko alimenty!

  ŻADEN BANK NIE HONORUJE ALIMENTÓW, JAKO ŹRÓDŁA DOCHODÓW – TYLKO NASZA FIRMA!

  * Kwota pożyczki od 100 do 20 000zł
  * Kasa tego samego dnia na koncie
  * Na dowolny cel
  * Bez gody współmałżonka

  – nawet jak masz komornika
  – nawet z zadłużeniami
  – nawet gdy Twój jedyny dochód to alimenty

  NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ TAŃSZEJ POŻYCZKI NA ALIMENTY NIŻ W NASZEJ INSTYTUCJI FINANSOWEJ!
  Odpisujemy na każdy komentarz, CZEKAMY TEŻ NA CIEBIE!

 15. witam jestem zainteresowana pozyczka, prosze o kontakt

 16. Dzień dobry! Jestem zainteresowana pozyczką dla zadłużonych którzy mają tylko alimenty.

 17. Zyskaj szybką kasę na alimenty w 15 minut na konto

  Szybkie pożyczki na alimenty dla każdego nawet do 20 000 zł

  Jedyna taka oferta na rynku, gdzie nie wymagane są dochody!
  * wystarczą alimenty
  * zasiłki
  * 500 plus
  * umowy o dzieło

  Nie musisz mieć stałych dochodów, ani zdolności kredytowej!

  GWARANTUJEMY!
  * przelew na konto po 15 minut od rozpatrzenia wniosku
  * pieniądze na dowolny cel
  * bardzo niskie oprocentowanie
  * długi okres spłaty

  Jesteś zainteresowany? Zostaw komentarz, a przyznamy Ci najlepszą pożyczkę na alimenty!

 18. Poprosze o pozyczke na alimenty

 19. Witam chciałabym pożyczkę na alimenty

 20. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na alimenty

 21. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na alimenty

 22. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na alimenty

 23. Ekspresowe pożyczki na alimenty!

  Szyba kasa dla każdego – tylko na alimenty

  – nie musisz mieć dochodów – wystarczy mieć alimenty
  – nie musisz wychodzić z domu – wystarczy mieć dostęp do Internetu
  – nie musisz mieć czystego BIK – nie weryfikujemy zdolności kredytowej
  – nie potrzebujesz żyrantów – nie wymagamy żadnych poręczeń ani zabezpieczeń

  SZYBKA KASA OD 100 DO 10 000 ZŁ W 5 MINUT NA KONTO!

  Napisz komentarz i ciesz się szybka gotówką!

 24. Proszę o informację, interesuje mnie pożyczka na 15 tys zł. Dostaje comiesięczne alimenty po 500 zł – czy to wystarczy?

 25. Dzień dobry ja w sprawie pozyczki

 26. Dzien dobry ja w sprawie pozyczki

 27. Posiadam 500+ i alimenty

 28. Witam, potrzebuje pożyczyc 25 000 zl. Proszę o pomoc!

 29. Potrzebuję na już 3000 zł na alimenty i świadcz.

 30. Proszę o pożyczkę 1000zl na juz

 31. Witam. Mam dochody, 500 plus i dodatkowo dostaje alimenty na dzieci. Musze pożyczyć 40 000 zl na remont mieszkania. Jestem samotną matką. Proszę o pomoc!

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

BARTOSZ

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Bartosz

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Pożyczki pozabankowe Głogów

Paweł

Pożyczki pod weksel – na weksel

Celina