Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Różnorodne pożyczki gotówkowe w SMSKredyt.pl

Pożyczka gotówkowa w SMSKredyt.pl to zawsze:

  • pożyczka dla osób pomiędzy 20 a 70 rokiem życia
  • wsparcie pieniężne bez BIK i KRD
  • pierwsza pożyczka w jedną godzinę
  • okres spłaty do 48 miesięcy
  • dodatkowa gotówka od 200 do 15000 złotych
  • decyzja pożyczkowa w 15 minut
Screenshot of www.smskredyt.pl

SMS KREDYT jest marką SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt S.K.A. o kapitale zakładowym wysokości 625 000 zł, który został wpłacony w całości. Pożyczka od tej firmy jest przeznaczona dla wszystkich, którzy posiadają stałe miesięczne oraz udokumentowane dochody, są w wieku pomiędzy 20 a 70 lat oraz nie mają złej historii kredytowej w BIK-u.

Złożenie wniosku kredytowego trwa krótką chwilę i można to zrobić za pośrednictwem formularza internetowego albo wysyłając SMS na numer 7212. Pierwszą pożyczkę powinniśmy otrzymać w ciągu godziny od złożenia wniosku. Warto jednak wcześniej zamówić rozmowę z konsultantem. Pożyczkę otrzymuje się z reguły tego samego dnia. Każda kolejna pożyczka jest udzielana w przeciągu paru minut. Warto dodać, że firma wysyła do nas pocztą pisemną umowę pożyczki, którą należy podpisać oraz odesłać.

To co wyróżnia firmę SMSKredyt.pl to przede wszystkim wiele sposobów na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej. Przede wszystkim, zainteresowani wsparciem finansowym mogą skorzystać z opcji pożyczki przez Internet. Jest to standardowa opcja, a mimo to ciągle najczęściej wykorzystywana. Inny sposób to pożyczki przez telefon oraz krótkie wiadomości tekstowe sms. Jeśli konsument stroni od tego typu mobilnych rozwiązań z powodzeniem może skorzystać z pożyczki u pośrednika finansowego.

Razem z firmą finansową SMSKredyt.pl możliwe jest oprócz zaciągnięcia pożyczki gotówkowej, wykonanie zakupów ratalnych, czy spłata rachunków bieżących lub zaległych. Instytucja ta nie robi również problemów z nadmiernymi formalnościami. Pożyczkę może pozyskać zarówno emeryt i rencista, jak i osoba, która wykonuje prace w oparciu o zlecenie, kontrakt czy umowę o pracę. Jak by tego było mało, odbiorcom pożyczki może być również rolnik, osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, posiadająca kontrakt marynarski, czy w końcu osoba posiadająca zasiłek chorobowy, macierzyński, rehabilitacyjny, czy wyrównawczy. W żadnej innej firmie pożyczkowej nie ma takich możliwości.