Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Wysoka pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej w DobraPozyczka.com.pl

Wsparcie pieniężne w DobraPożyczka to przede wszystkim:

  • pożyczka bez weryfikacji BIK
  • uproszczona procedura dla każdego
  • tanie pożyczki dla rolników
  • indywidualne wsparcie pieniężne
  • szybka gotówka dla firm bez KRD
  • wysokie pożyczki dla każdego
Screenshot of www.dobrapozyczka.com.pl

Dobra Pożyczka jest polską firmą powstałą na bazie polskiego kapitału. istnieje od 2002 roku. W ofercie firmy znajdują się pożyczki na dowolny cel. Pożyczkę może zaciągnąć każdy, także ten kto nie posiada „zdolności kredytowej”, ma negatywną historię w BIK, czy też jego dochody są niesystematyczne. Pożyczki udzielane są także dla firm lub na różne biznesowe potrzeby osób prywatnych.

DobraPozyczka.com.pl charakteryzuje się tym, że zaciągnięte pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Mogą to być, więc zarówno upragnione wakacje, zakup wyprawki szkolnej dla dziecka, czy opłata bieżących rachunków. Jako, że firma pożyczkowa DobraPozyczka.com.pl udziela pożyczek bez weryfikacji historii kredytowej, mogą z niej korzystać zarówno osoby wcześniej zadłużone, jak i posiadające pewne zadłużenia aktualnie. Firma zapewnia szybką, ponieważ bardzo uproszczoną procedurę zaciągania pożyczki. Nie trzeba przedkładać dużej ilości zaświadczeń, czy zbędnych dokumentów.

Do zaciągnięcia pożyczki wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej DobraPozyczka.com.pl. Zawiera ona podstawowe dane klienta indywidualnego, firmy, czy też rolnika. Wypełnienie go jest koniecznością, ponieważ bez tego, doradca nie może skontaktować się z zainteresowanym, celem ustalenia wszelkich szczegółów. Podczas tej rozmowy dochodzi także do dobrania najkorzystniejszych dla klienta parametrów. W formularzu zawarte jest również miejsce, w którym ma dojść do odebrania gotówki.