Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Aktualizacja IKO

Screenshot of inteligo.pl

Inteligo Financial Services S.A. od roku 2002 stanowi część PKO Banku Polskiego. Jest to marka świadcząca usługi pozafinansowe do których należą m.in.: doładowania kart pre-paid, sprzedaż polis ubezpieczeniowych, a nawet raportów BIK.

W ramach Inteligo istnieje mobilna aplikacja IKO, która umożliwia szybką płatność przez telefon. Aby skorzystać z aplikacji należy ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie. Dzięki opcji sześciocyfrowego kodu, za pomocą aplikacji można dokonywać transakcji płatniczej w sklepach oraz wypłacać pieniądze z bankomatu. W obrębie tej aplikacji istnieje wiele kodów niezbędnych do kilkukrotnego logowania. Każde logowanie umożliwia dostęp do coraz to szerszego pakietu udogodnień. Dzięki aplikacji można również sprawdzić obowiązujące kursy walut. Możliwy staje się także dostęp do listy czeków będących w użyciu. Dzięki IKO można kupować przez Internet, dokonywać przelewu na inny telefon czy też zwykły rachunek bankowy.

Inteligo z myślą o swoich klientach postanowił udoskonalić aplikację IKO. Od teraz możliwe są szybsze transakcje, szybsze zwroty pieniędzy i ponowne operacje płatnicze. Użytkownik ma również dostęp do mapy z funkcją szybkiego wyszukiwania. Telefony w których zainstalowane są systemy Android, iOS oraz Windows Phone mogą dokonać aktualizacji aplikacji w specjalnych sklepach z aplikacjami.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Źródło:http://inteligo.pl/aktualnosci/nowe-mozliwosci-iko/?name


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.