Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

AlfaKredyt szybka pożyczka bez zaświadczeń

Zobowiązanie finansowe a AlfaKredyt to przede wszystkim:

  • pożyczka na dowolny cel
  • okres spłaty od 5 do 30 dni
  • możliwość pożyczenia od 100 do 2500 złotych
  • niskie oprocentowanie
  • brak zbędnych formalności
  • pożyczka dla osób pomiędzy 21 a 65 rokiem życia
  • prostota i możliwość przedłużenia okresu spłaty
Screenshot of www.alfakredyt.pl

Kto może skorzystać z pożyczki w AlfaKredyt?

Korzystać z usług AlfaKredyt mogą konsumenci posiadający pełną zdolność do czynności prawnych. Nie mniej ważne jest polskie obywatelstwo oraz stałe zamieszkiwanie na terytorium Polski. Wymagana jest również skuteczna rejestracja na stronie firmy oraz złożenie tam wniosku pożyczkowego. Należy mieć ukończone 21 lat, jednak nie więcej niż 65 lat.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej w BIG (Biurach Informacji Gospodarczych) oraz brak wymagalnościowych długów pieniężnych. Aby prawidłowo korzystać z możliwości serwisu, należy przeczytać warunki zawarte w regulaminie. W przypadku spełnienia wszystkich oczekiwań, pożyczka trafia błyskawicznie na konto bankowe wskazane przy rejestracji.

Jak zaciągnąć pożyczkę?

I. Rejestracja
Celem zaciągnięcia pożyczki, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie AlfaKredyt.pl. Wówczas należy przelać z konta bankowego podanego przy rejestracji jeden grosz na konto wskazane przez firmę. To właśnie na to konto zostaje przelana pożyczka. Działanie to ma na celu również weryfikację danych oraz potwierdzenie chęci skorzystania z pożyczki.
II. Wybór kwoty zobowiązania
Po zarejestrowaniu się i wykonaniu opłaty rejestracyjnej, należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Wówczas na telefon komórkowy zostaje natychmiast wysłany specjalny kod aktywacyjny, który w dalszej kolejności należy podać na stronie internetowej.
III. Odbiór gotówki
Decyzja pożyczkowa przekazywana jest w przeciągu kilku minut. Dzięki temu, gotówka trafia do klienta w przeciągu kilkunastu minut.

Spłata pożyczki w AlfaKredyt

Zaciągniętą pożyczkę należy spłacić w wyznaczonym terminie. Niemniej jednak w przypadku braku odpowiedniej ilości środków pieniężnych na pokrycie zobowiązania, można ubiegać się o możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Wówczas spłata oddala się o kolejne 7, 14, bądź tez 30 dni. Pamiętać należy, by w przelewie z opłatą za przedłużenie wpisać informację o chęci przedłużenia pożyczki. Co ciekawe, zobowiązanie to można przedłużać dowolną ilość razy.


Komentarze

  1. Czy AlfaKredyt oferuje szybką pożyczkę bez zaświadczeń?

  2. Jakie są warunki otrzymania szybkiej pożyczki bez zaświadczeń w AlfaKredyt?

  3. Szukam szybkiej pożyczki bez zaświadczeń na 10 000 zł. Proszę o pomoc

Zostaw komentarz