Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Bezkonkurencyjna pożyczka dla małych firm

Wprowadzenie na rynek nowej działalności bywa bardzo trudne. Ogromną pomocą jest posiadanie długo odkładanych oszczędności. Niestety nie każdy jest w stanie z takowych skorzystać. Zdając sobie z tego sprawę najczęściej po prostu zadłużają się wśród znajomych lub u rodziny. Pozostałe osoby korzystają z pozabankowych firm, które nie grzeszą niskim oprocentowaniem. Koszta jakie generują ich oferty są bardzo uciążliwe, a w wielu przypadkach wręcz nieopłacalne. Okazuje się jednak, że do takich sytuacji dochodzi coraz częściej, a wszystko za sprawą tego, że nie zdają sobie sprawy z ofert banków skierowanych do małych firm.

Czy małe firmy mogą liczyć na wsparcie pieniężne z banku?

Czy małe firmy mogą liczyć na wsparcie pieniężne z banku?

Pieniądze z banku dla każdego

O istnieniu pożyczek bankowych wie praktycznie każdy i to od małego. Niestety wiedza ta wyłącznie z pozoru jest odpowiednia. Myśląc o pożyczce, większość konsumentów automatycznie myśli o tej, która przeznaczona jest do klientów indywidualnych. Sprawa podobnie się ma w przypadku przedsiębiorców, którzy zaczynają dopiero swoją działalność. Nie wiedzą, że wśród produktów bankowych czeka na nich między innymi atrakcyjna pożyczka dla firm.

Okazuje się, że na tym się nie kończy. Osoby, które wiedzą o istnieniu bankowego wsparcia pieniężnego dla firm, nie zdają sobie sprawy z tego, że jest ono przyznawane również małym firmom. Stąd nie rzadko nie wiedzą one jak sobie radzić w nie jednej trudnej sytuacji, która wymaga dodatkowej gotówki.

Opłacalność pożyczki firmowej

Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą małą firmę popełniają radykalny błąd. Mowa tutaj o korzystaniu z indywidualnej pożyczki gotówkowej zamiast tej firmowej. Dlaczego jest to tak rażący błąd? Przede wszystkim chodzi tutaj o koszta oraz wysokość oprocentowania. Pożyczki dla małych firm pozbawione są wielu dodatkowych opłat. Co więcej klient może skorzystać wówczas z opłacalnego ubezpieczenia. Różnicę widać także w oprocentowaniu. Oczywiście im jest ono niższe, tym oferta bardziej korzystna. To z kolei domena pożyczek dla niewielkich firm.


Komentarze

  1. Bezpieczne finansowanie dla firm: Odbierz potrzebną kwotę już teraz

    Oferta: Bezkonkurencyjna pożyczka dla małych firm! Oferujemy korzystne warunki i szybką decyzję kredytową. Skorzystaj już teraz!

Zostaw komentarz