Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Bezpieczna pożyczka na zaświadczenie od Kredyt1000.pl

Wsparcie finansowe w Kredyt1000.pl to:

  • pożyczka na dowód osobisty
  • gotówka dla osób pomiędzy 21 a 60 rokiem życia
  • specjalne możliwości dla lojalnych klientów
  • możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
  • pożyczka od 100 do 1000 złotych
  • okres spłaty w ciągu 15 lub 30 dni
  • szybka, internetowa pożyczka
Screenshot of www.kredyt1000.pl

Spółka POLI Invest Sp. z o.o. jest to międzynarodowa instytucja założona w 2009 roku, zajmująca się finansami. Sama o sobie zapewnia, że wyróżnia ją wyjątkowe, indywidualne podejście do klienta. Do udzielenia pożyczki wykorzystuje przede wszystkim Internet oraz komunikaty sms.

Kto może skorzystać z pożyczki w Kredyt1000.pl?

Firma pożyczkowa Kredyt1000.pl posiada jasno określone zasady względem statusu pożyczkobiorcy. Osoba zainteresowana zobowiązaniem finansowym musi być obywatelem Polski, który posiada PESEL oraz dowód osobisty. Z pożyczki mogą skorzystać osoby od 21 roku życia. Ważne jednak jest to, by nie przekroczyć górnej granicy wiekowej, jaką jest 65 lat. Pożyczkobiorcą może zostać wyłącznie osoba fizyczna posiadająca zatrudnienie oraz czysty rejestr dłużników bez zapisków o nieregularnym spłacaniu zobowiązań. Osoby, które wcześniejszą pożyczkę w Kredyt1000.pl spłacały nieregularnie nie mają prawa do zaciągania kolejnego zobowiązania finansowego.

Czym charakteryzuje się lojalny klient?

Aby zostać lojalnym klientem firmy Kredyt1000.pl należy spełniać wszystkie wymagania, jakie instytucja stawia klientom, a dodatkowo koniecznością jest posiadanie w historii zaciągniętych już pożyczek w Kredyt1000.pl sześć terminowo uregulowanych pożyczek.

Wysokość i termin spłaty pożyczki w Kredyt1000.pl

Zainteresowany ma do wyboru kilka wariantów pożyczki. Firma przedstawiła je w jasnej tabeli umieszczonej na stronie internetowej. Najniższa pożyczka to 100 złotych. Z kolei najwyższa to 1000 złotych. Okres spłaty to 15 lub 30 dni. Bardzo ważne jest to, że firma gwarantuje możliwość przedłużenia okresu spłaty już od kwoty 200 złotych.

Potwierdzenie danych pożyczkobiorcy

Osoba zainteresowana zaciągnięciem pożyczki w Kredyt1000.pl musi przesłać na konto Biura Obsługi Klienta stosowne dokumenty. Zalicza się do nich kopię dowodu osobistego, zaświadczenie o zatrudnieniu, a także kopię wyciągów, które potwierdzają regularne otrzymywanie wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Bez przesłania tych dokumentów pożyczka zostanie rozpatrzona negatywnie, przez co klient nie ma szans na otrzymanie zobowiązania finansowego.


Komentarze

  1. Czy mogę zapytać o szczegóły dotyczące oferty „Bezpieczna pożyczka na zaświadczenie” od Kredyt1000.pl? Chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach, kwocie pożyczki, oprocentowaniu oraz procedurze ubiegania się o ten rodzaj pożyczki.

  2. Czy Kredyt1000.pl oferuje bezpieczną pożyczkę na podstawie zaświadczenia?

  3. Czy Kredyt1000.pl oferuje bezpieczne pożyczki na zaświadczenie?

Zostaw komentarz