Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Bezpieczna pożyczka w DailyCredit

Weź gotówkę w DailyCredit, a będziesz mieć zapewnione:

  • pożyczkę od 300 do 1500 złotych
  • pieniądze dla osób pomiędzy 25 a 75 rokiem życia
  • okres spłaty od 15 dni, do 12 miesięcy
  • bezpieczne pożyczki przez sms i Internet
  • mało uciążliwych formalności
  • pożyczka bez zabezpieczeń i poręczycieli
Screenshot of www.dailycredit.pl

DAILY FINANCE Sp. z o.o. to pozabankowa instytucja finansowa, oferująca szybkie pożyczki gotówkowe. Firma jest właścicielem serwisu DailyCredit.pl. Aby otrzymać pożyczkę trzeba posiadać dochody, być obywatelem RP, być w wieku od 25 do 75 lat, posiadać rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz mieć dobrą historię w BIG InfoMonitor S.A. Złożenie wniosku jest wyjątkowo proste. Pożyczki są w kwotach do 1500zł a ich udzielenie wiąże się z podpisaniem pisemnej umowy.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w DailyCredit?

Wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków, które rozpoczynają się od zarejestrowania w sytemie DailyCredit. Wówczas można z powodzeniem zalogować się. Ten krok muszą wykonać osoby, które już były klientami firmy. Następnie należy dokonać rejestracyjnej opłaty, której wysokość to jedna złotówka. Jest to opłata symboliczna, gdyż jej celem jest wyłącznie zweryfikowanie danych z tymi, jakie widnieją we wniosku. Stąd przelew należy wykonać z własnego rachunku bankowego, gdyż z innego automatycznie wniosek zostanie odrzucony. Powodem tego są odmienne dane na rachunku, jak i we wniosku.

Trzecim, a zarazem ostatnim krokiem do pozyskania gotówki w DailyCredit jes wysłanie na podany adres e-mail swoją pełną historię rachunku bankowego. Dotyczy to wyłącznie trzech ostatnich miesięcy. Można również przedłożyć inny dokument, niemniej jednak musi on ukazywać osiągane dochody.

DailyCredit oferuje swoim klientom możliwość przedłużenia okresu spłaty zaciągniętej pożyczki. Wówczas, klient może niejako odroczyć termin regulacji zobowiązania o kolejne piętnaście, bądź trzydzieści dni. Wymaga to także podpisania odrębnej umowy, która jasno pokazuje, że zainteresowany podjął się przedłużenia spłaty zobowiązania.


Komentarze

  1. Czy pożyczka w DailyCredit jest bezpieczna?

  2. Jaka jest procedura ubiegania się o bezpieczną pożyczkę w DailyCredit?