Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

BIGCredit pożyczka z promocją w 15 minut na konto

Jeśli zdecydujesz się na wsparcie finansowe w BIGCredit masz zapewnione:

 • internetowe wsparcie pieniężne
 • pożyczka od 100 do 2000 złotych
 • okres spłaty od 7 do 30 dni
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • pierwsza pożyczki do 1000 złotych
 • atrakcyjne promocje dla każdego
 • pożyczka 50% taniej na urodziny
Screenshot of bigcredit.pl

Kto może zaciągnąć pożyczkę w BIGCredit?

Z internetowej pożyczki pozabankowej skorzystać mogą osoby, które ukończyły 21 rok życia. Niemniej jednak jednocześnie nie mogą przekroczyć 65 lat. Ponadto, trzeba być obywatelem polski, posiadającym stałą pracę. Osoby, które ubiegają się o pożyczkę powinny także posiadać dobrą historię płatności. Spełniając te wszystkie warunki z całą pewnością otrzyma się pozytywną decyzję pożyczkową.

Jak wysoką i na ile dni mogę zaciągnąć pożyczkę?

Osoby zainteresowane zobowiązaniem finansowym w BIGCredit mają do dyspozycji pożyczkę w kwocie nie niższej niż 100 złotych, ale i nie wyższej niż 2000 złotych. Warto wiedzieć, że wysokość pożyczki uzależniona jest od ilości wcześniej pozyskiwanych zobowiązań. W ten sposób maksymalna pierwsza pożyczka to 1000 złotych. Druga to już 1500 złotych. Z kolei trzecia oraz każda kolejna może wynosić nawet 2000 złotych.

Okres spłaty pożyczki nie jest już zależny od ilości zobowiązań. Klient ma możliwość dowolnego wyboru okresu spłaty, jednak musi on mieścić się pomiędzy 7 a 30 dniami. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty, zainteresowany może wykorzystać możliwość przedłużenia okresu spłaty. Działanie to zapobiegnie naliczeniu odsetek za zwłokę i wysyłaniu bardzo kosztownych monitów.

Najlepsze promocje w BIGCredit

Pozabankowa firmy finansowa BIGCredit mimo że jest stosunkowa nowa na polskim rynku zdążyła zorganizować kilka bardzo atrakcyjnych promocji. Wśród nich jest między innymi letnia oferta. Zainteresowany wówczas przez całe lato może skorzystać z darmowej pożyczki na 1000 złotych. Jedynym mankamentem jest fakt, że pożyczka opierać się może na 7 dniach możliwych do spłaty.

Ponadto, dla osób, które zdecydowały się na przedłużenie okresu spłaty zobowiązania czeka inna promocja. W przypadku wyboru przedłużenia spłaty o 30 dni, BIGCredit gratis, czyli w pełni za darmo dodaje kolejne 5 dni możliwe na spłatę.

Inną, dotąd niespotykaną promocją jest pożyczka, której koszta maleją aż o 50 procent. Może z niej skorzystać każdy zainteresowany, niemniej jednak tylko raz do roku. Dlaczego? Ponieważ każdy, kto weźmie pożyczkę w dniu swoich urodzin otrzymuje 50% rabatu na pożyczkę online.


Komentarze

 1. Pieniądze bez zbędnych formalności dla każdego na już

  Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty pożyczki w BIGCredit! Teraz możesz otrzymać pożyczkę w zaledwie 15 minut na swoje konto bankowe. Dzięki naszej szybkiej procedurze aplikacyjnej i błyskawicznej decyzji kredytowej, nie musisz czekać długo na potrzebne środki.

  Wystarczy wypełnić prosty formularz online, a nasz zespół specjalistów zajmie się resztą. Bez zbędnych formalności i długotrwałych procedur – u nas wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

  Dodatkowo, w ramach naszej promocji, oferujemy atrakcyjne warunki pożyczki oraz konkurencyjne oprocentowanie. Dzięki temu możesz skorzystać z potrzebnych środków finansowych, nie obciążając zbytnio swojego budżetu.

  Nie czekaj dłużej – skorzystaj z naszej oferty pożyczki w BIGCredit i ciesz się szybkim dostępem do gotówki, bez zbędnych opóźnień i stresu. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w realizacji Twoich celów finansowych!

 2. Poznaj szybkie pożyczki w 15 minut od BigCredit!

  Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty od BIGCredit! Teraz możesz otrzymać pożyczkę w zaledwie 15 minut na swoje konto! Dzięki naszej szybkiej procedurze aplikacyjnej i błyskawicznej weryfikacji, możesz mieć potrzebne środki dostępne natychmiast.

  Wystarczy wypełnić prosty formularz online, a nasz zespół ekspertów zajmie się resztą. Nie musisz czekać dniami na decyzję – u nas wszystko odbywa się sprawnie i bez zbędnych formalności.

  Dodatkowo, w ramach naszej promocji, oferujemy korzystne warunki pożyczki oraz atrakcyjne oprocentowanie. Dzięki temu możesz sfinansować swoje potrzeby szybko i wygodnie, bez obciążania swojego budżetu.

  Nie trać czasu – skorzystaj z naszej oferty już teraz i ciesz się gotówką na koncie w zaledwie 15 minut! BIGCredit – pożyczki, które spełniają Twoje potrzeby!

 3. 1. Czy BIGCredit oferuje pożyczki z promocją, gdzie pieniądze trafiają na konto w ciągu 15 minut?
  2. Jakie są warunki otrzymania pożyczki z promocją w 15 minut na konto w BIGCredit?
  3. Czy istnieje limit wysokości pożyczki, która może być wypłacona w ciągu 15 minut w ramach promocji?
  4. Jakie dokumenty lub dane osobowe są wymagane do otrzymania pożyczki w ramach tej promocji?
  5. Czy istnieją jakiekolwiek dodatkowe opłaty lub prowizje związane z pożyczką z promocją w 15 minut na konto w BIGCredit?
  6. Jakie są możliwości spłaty takiej pożyczki – czy istnieje elastyczny harmonogram spłat?
  7. Czy promocja z pożyczką w 15 minut na konto dotyczy wszystkich rodzajów pożyczek oferowanych przez BIGCredit?

Zostaw komentarz