Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Błyskawiczna pożyczka z prezentem od SMS365.pl

Dodatkowa gotówka w SMS365.pl to dla każdego klienta:

 • pożyczka od 200 do 3000 złotych
 • okres spłaty zawsze 15 lub 30 dni
 • przedłużenie okresu spłaty pożyczki
 • gotówka dla osób od 20 do 75 roku życia
 • dodatkowe 30 złotych za polecenie pożyczki
Screenshot of www.sms365.pl

SMS365.pl to marka warszawskiej spółki Regita. Firma umożliwia obywatelom Polski w wieku od 20 do 75 lat, zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 200 PLN do 3000 PLN na okres 15 lub 30 dni. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Pożyczka jest udzielana na odległość oraz w bardzo krótkim terminie. Podpisanie umowy następuje on-line i nie wymagane jest przedstawianie jakichkolwiek dokumentów ani zabezpieczenia pożyczki.

Firma pożyczkowa SMS365.pl postawiła w swojej działalności na uszczęśliwianie swoich klientów. Specjalnie dla nich każdego miesiąca losowane są bardzo cenne nagrody. Wśród nich można spotkać między innymi nowoczesny telewizor oraz dwa tablety. Jakby tego było mało, to za polecenie pożyczki w SMS365.pl polecający otrzymuje 30 złotych bezpośrednio na konto bankowe.

Pożyczka w SMS365.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie przedłożyć zaświadczeń o dochodach, czy innych uciążliwych dokumentów. Formalności przy zawieraniu tej pożyczki gotówkowej sprowadzają się wyłącznie do podania we wniosku danych zawartych w dowodzie osobistym. Ważne jest również to, by podać aktywny numer telefonu komórkowego oraz własnego rachunku bankowego.

Co ciekawe, o kolejną pożyczkę można ubiegać się zaraz po spłacie aktualnego zobowiązania. Dla firmy SMS365.pl nie jest istotne to, czy klient posiada otwarte zobowiązanie w innej instytucji, tym także w banku. Ważne jednak jest to, by nie doszło do opóźnień w spłacie zarówno pożyczki pozabankowej, jak i zobowiązania w innych instytucjach, gdyż świadczy to o większych problemach finansowych.


Komentarze

 1. Proszę o przesłanie oferty pożyczki z prezentem od SMS365.pl. Chciałabym pożyczyć 25000 zl
  Proszę o pilną pomoc

 2. Jak można otrzymać błyskawiczną pożyczkę z prezentem od SMS365.pl?

 3. Dzien dobry.
  Potrzebuje pilnej pożyczki na 23 000 zł.
  Bardzo proszę o szybka pomoc